PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرقت نینجا 250 ابی

Kami
18-07-1392, 10:41 قبل از ظهر
دوستان توجه کنید عکس های زیر مربوط به موتور سرقت شدش که دیروز از پارکینگ در منظقه تهرانپارس دزده شده
اگر جایی دیدید حتما به شماره 09379820024 اعلام کنید
مرسی از همکاری شما
[Only registered and activated users can see links]

abolfazls
18-07-1392, 10:55 قبل از ظهر
اى واى موتور اميرحسين !!!
تازه ديشب تاپيك فروشش رو زده بودا ...
از تو پاركينگ بردن موتورو ؟؟؟

Kami
18-07-1392, 10:57 قبل از ظهر
اى واى موتور اميرحسين !!!
تازه ديشب تاپيك فروشش رو زده بودا ...
از تو پاركينگ بردن موتورو ؟؟؟
اره
از پارکینگ بردن موتور بندا خدارو
قفل هم داشته
نظر من اینه طرف اشنا یا همسایه بوده

abolfazls
18-07-1392, 11:16 قبل از ظهر
اره
قفل هم داشته

من سه روز پيش رفتم جلوى درشون البته با خانمم بودم ( براى خريد دمبى ) ، محله خلوتى دارن ،،،،
اينكه آشنا بوده شكى نيست !
چون غريبه نميدونه چى تو پاركينگه يا كجاس !
البته هفته پيش يه پالس صفر از تو پاركينگ تو كوچه ما بردن سه روز بعد دزد رو گرفتن ، معلوم شد زاغ موتور پيكى پيتزا فروشى سر خيابون زده و آمارشو داده ، پيكى رو گرفتن معلوم شد كه تو هر ساختمونى ميرفته آمار پاركينگ و ميگرفته و آمارشو به رفيقش ميداده تا اون بياد و خالى كنه ، چند تا ماشينو كه دزدگير نداشته تو پاركينگا خالى كرده بودن + ٣ تا موتور !!!

مال حلال پيدا ميشه ،،،

senior.alireza
18-07-1392, 11:34 قبل از ظهر
ای وای ! من تاپیک فروششون رو دیده بودم الان اومدم اینجا شوکه شدم واقعا ! به احتمال زیاد کار آشنا بوده یا حتما کسی برای خرید موتور اومده و موتور رو دیده بعدا دزدیه !! واقعا حیف . البته این موتور رنگ بسیار تکی داره و یه جورایی تابلو هم هست خدا کنه دزدش رو بگیرن و موتور پیدا بشه

ali_r
18-07-1392, 11:44 قبل از ظهر
اگه طرف وارد باشه کل فلاپ هاشو میکنه
خدا لعنتش کنه و بره زیر تریلی:hanghead:

amir74
18-07-1392, 12:15 بعد از ظهر
ای نامردا.
داداش 20میلیون موتورو تو انباری واسش پارکینگ درست می کردی.
حالا که کار از کار تمومه برو اگهی کن تو روزنامه یه عکس 3*4هم بزن جایزه هم بزار هرکی عکسشو ببینه چون تکه تو زهنش می مونه ایشالا که پیدا میشه.
نامردا الان می رن اینو 1 میلیون می فروشن

ghost.rider1
18-07-1392, 02:07 بعد از ظهر
ای وای ! من تاپیک فروششون رو دیده بودم الان اومدم اینجا شوکه شدم واقعا ! به احتمال زیاد کار آشنا بوده یا حتما کسی برای خرید موتور اومده و موتور رو دیده بعدا دزدیه !! واقعا حیف . البته این موتور رنگ بسیار تکی داره و یه جورایی تابلو هم هست خدا کنه دزدش رو بگیرن و موتور پیدا بشه

بله .دیشب که من داشتم تاپیک فروششو می زدم نگو اقا دزده مشغول بوده.ساعت 12 شب 17 مهر نینجارو از تو پارکینگ طبق گفته یکی از همسایه ها که دیده از پنجره 3-4 نفر میان از تو پارکینگ بلند میکنن میندازن پشت وانت میبرن.

- - - Updated - - -

اره
قفل هم داشته
نمی دونم مطمین نیستم اشنا بوده یا کسی به قول رفیقمون زاغ سیاشو زده

abolfazls
18-07-1392, 02:15 بعد از ظهر
امير حسين جان انشاالله پيدا ميشه ،،،

اون همسايه كه ميگى داد نزده بگه شما كى هستين و چى كار ميكنين !!!
يه دادى يه فريادى آهاى دزدى چيزى !!!

ghost.rider1
18-07-1392, 02:20 بعد از ظهر
امير حسين جان انشاالله پيدا ميشه ،،،

اون همسايه كه ميگى داد نزده بگه شما كى هستين و چى كار ميكنين !!!
يه دادى يه فريادى آهاى دزدى چيزى !!!
نمی دونم یه بارم از تو ماشینم دم در مونده بود ازش دزدی کرده بودن اینا دیده بودن بعد با خونسردی برا ما تعریف کردن کلا مترسکن مهم نیست

- - - Updated - - -

دوستان کسی اگه پیدا کنه مژدگانی خوبی میگیره

abolfazls
18-07-1392, 02:22 بعد از ظهر
نمی دونم یه بارم از تو ماشینم دم در مونده بود ازش دزدی کرده بودن اینا دیده بودن بعد با خونسردی برا ما تعریف کردن کلا مترسکن مهم نیست

- - - Updated - - -

دوستان کسی اگه پیدا کنه مژدگانی خوبی میگیره

انشاالله پيدا ميشه ،،،
من تو فروم همسايه هم اعلام كردم با اجازت ،،،

ghost.rider1
18-07-1392, 02:25 بعد از ظهر
انشاالله پيدا ميشه ،،،
من تو فروم همسايه هم اعلام كردم با اجازت ،،،
ممنون.اقا همین امروز برو ردیاب ماهواره ای بده نصب کنن رو موتورت .

ali_r
18-07-1392, 02:38 بعد از ظهر
امیدت بخدا باشه
انشالله پیدا میشه
منم تو سایت دیگری اطلاع رسانی کردم

abolfazls
18-07-1392, 02:46 بعد از ظهر
ببخشيدا همسايه هاى شما مترسك هم نيستن ، چون كار مترسك هم فرارى دادن مهاجمان هست ، ولى اينا ديگه ...

چشم ، واقعاً gps راه حل خوبيه تو اينجور مواقع ...

Hamid_brg1325
18-07-1392, 03:23 بعد از ظهر
این دزدا کلاغ ... ننشون گذاشته که اینجور بار اومدن وگرنه مقصر خودشون نیستن . آخ که چقدر من عاشق طراحی این موتور بودم و دیدم رو نسبت به قیافه کاوازاکی250 عوض کرده بود .ایشالو هر چی زودتر پیدا میشه ولی رضایت نده اگه گرفتیشون .

senior.alireza
18-07-1392, 03:40 بعد از ظهر
من فکری به ذهنم رسید گفتم اطلاع بدم شاید کمک کنه . شما بهتره تو ف ی س ب و ک از چند تا پیج خواهش کنی عکس موتورت رو بزارن و شیییر کنن بلکه یکی ببینه و پیدا بشه و من خودم بشخصه اولین بارم بود که همچین رنگ و طرحی رو نینجا دیدم موتور به شدت تابلو هست به پلیس هم اعلام کنی پیدا کردنش کاری نداره . موتور دوستم که پالس بود رو دزدیدند و بعد از چند وقت پیدا شد خدا کنه موتور شما هم پیدا بشه . باز اگه ماشین بود آدم دلش نمیسوخت میگفت میرم از بیمه خسارت میگیرم ولی موتور که بیمه خسارت نمیده :icon_pf _99_:

کوروش
18-07-1392, 05:38 بعد از ظهر
اگه اشتباه نکنم موتورتو اگهی کرده بودی البته قبلا / مظمعنا یکی از اونایی که اومده بازدید موتور ....
تو تهران پارس به شدت دزدی زیاد شده چند ماه پیش موتور رفیقم تو پارکینگ و ماه پیش از تو پارکینگ موتور رفیقم و هفته پیش موتور اون یکی رفیقمو دزدیدن
البته به دلیل اینکه هر سه سی جی بودن و البته یکی رو پیدا کردن و دو تایه دیگه مامور رفته بالاسرشون ....
نمیخوام ناراحتت کنم یا فاز بدی بدم ولی دیر بجمبی با موتور باید واسه خداحافظی کنی !!!
پاشو برو جاهایی که فکر میکنی اونجا ممکنه در حال اوراق باشه !!!
یه نمونش بازار اهن دقیقا دم مغازه ها دارن موتور رو میریزن پایین
پارکینگ اوراقیا تو گمرک که یه دو ظبقه زیر زمینه که هیچ کس اونجا نمیره جز یه مشت دلال قظعه
ابدل اباد و پایین شهر
موتوری به شدت گرون قیمت بلاخره قظعاتشون ...
به دلیل اینکه پلیس به موتوره بالا وانت گیر میده بارها شده دیدم نمیتونه جز شرق دور تهران مثل افسریه که محله دزد خیزیه و جنوب شرقی و یا سمت خاک سفید جایی دیگه برده باشه !!!
البته یه چی که همیشه کمک کرده دوربین مغازه ها / ظلا فروشی ها فروشگاه ها و بانک ها هستش که اگر احتمال میدی ماشینی که اومده موتور رو برده شاید از جلو اینا رد شده و فیلمش ضبظ شده
و البته دوربین کنترل ترافیک
و فقظ باید سریع باشی و باید سریچ باشی تا بتونی دوباره گیرش بیاری

hamed510
18-07-1392, 08:12 بعد از ظهر
این دزدیدن موتور از تو پارکینگ هم مد شده تازگیا!!!
برادر من چرا موتور به این تابلویی رو ول میکنی تو پارکینگ یه حفاظی دزگیری قفلی.... چیزی بزار حالا ایشالا موتور شما پلاک و سند داره پیدا میشه

n500
18-07-1392, 08:42 بعد از ظهر
داش امیر مال حلال بر میگرده...خیالت تخت....اما دزدارو گرفتی خداوکیلیش بهشون رضایت نده..من یکی سرم 3تومان کلاهبرداری اینترنتی کرد بلایی سرش اوردم که گفت دزد رو با چه ز مینویسن....دذ یا زظ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ض

ali313
18-07-1392, 09:51 بعد از ظهر
بله-تهرانپارس به شدت دزدی زیاده
پارسال 6 صبح از خانه زدم بیرون و زودیم برگشتم-بعد اومدم و 9صبح رفتم موتورم نبود(پالس پره ای)خونمون تازه جنوبیه-ولی بعد 4 روز پیداشد شکرخدا
کلا بری آگاهی هم میفهمی-تو یک هفته موتور اگر پیداشد که خوبه ولی بعد اون احتمالش خیلی کم میشه-ان شالله پیدا بشه-

behrouz
18-07-1392, 10:37 بعد از ظهر
داداش موتوره نازيه خودم چند بار تو تهران نو ديدمت قبلا.....ايشالا كه زودي پيدا ميشه مياد پيشه صاحبش

ghost.rider1
20-07-1392, 12:13 قبل از ظهر
بله-تهرانپارس به شدت دزدی زیاده
پارسال 6 صبح از خانه زدم بیرون و زودیم برگشتم-بعد اومدم و 9صبح رفتم موتورم نبود(پالس پره ای)خونمون تازه جنوبیه-ولی بعد 4 روز پیداشد شکرخدا
کلا بری آگاهی هم میفهمی-تو یک هفته موتور اگر پیداشد که خوبه ولی بعد اون احتمالش خیلی کم میشه-ان شالله پیدا بشه-
امروز کلانتری برای تشکیل پرونده بودم سروانه می گفت 10-20 می گیرم یه نفرو بهت معرفی میکنم بری پیشش سرقتیارو بیشتر میبرن اونجا داشتم شاخ میاوردم

- - - Updated - - -

داداش موتوره نازيه خودم چند بار تو تهران نو ديدمت قبلا.....ايشالا كه زودي پيدا ميشه مياد پيشه صاحبش
ممنون

K.I.A
20-07-1392, 12:26 قبل از ظهر
ایشالله پیدا میشه/منم برات یه کارایی کردم از طریق اشنایان قول پیدا شدنشو دادن/ د.ستان حتما دزد گیر و سیستم امنیتی جدید با هزینه کم نصب کنید /جی پی اس نصب کنید قیمتش با نصبش 450 تومنه کلی امکانات داره برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید و یا پی ام کنید 09352140293

inspired
20-07-1392, 01:36 قبل از ظهر
امروز کلانتری برای تشکیل پرونده بودم سروانه می گفت 10-20 می گیرم یه نفرو بهت معرفی میکنم بری پیشش سرقتیارو بیشتر میبرن اونجا داشتم شاخ میاوردم

پولو میدادی میرفتی میدیدی چه خبره . باور کن فقط باید لاوی بزنی اون یارو از خود دزدا بیشتر میدونه :3: نامردا مملکتو به گند کشیدن . فکر نمیکنم اوراقش کنن احتمالن میبرن شهرستان 4 5 تومن میفروشن که اینجوری بنفعته

براحتی میتونی ردشونو بزنی . غم نخور داداش پیدا میشه:consoling2:

alireza.gsx
20-07-1392, 02:45 قبل از ظهر
داداش غصه نخور / هرکی هرچقدر پول میخواد بهش بده تا رد موتور را بزنی...

بعد که مطمئن شدی با آگاهی برو بالاسر موتور...

آخر هم آمار کسایی که پول گرفتن را بده افسر آگاهی...

والسلام

sezar021
20-07-1392, 05:08 قبل از ظهر
ببین شماره رو ازش بگیر راست میگه احتمال داره

- - - Updated - - -

در ضمن اگه تو ارگان نظامی آشنا داری برو سمتش

Unregistered1
20-07-1392, 08:42 قبل از ظهر
امیر جون تا موتور اوراق نشده یا از تهران خارج نشده پیگیر باش...البت اگه قرار باشه بره شهرستان مطمئنا" یه چند روزی طولش میدن....ولی خودت برو تمام اوراقیا رو بچرخ...به مغازه ها سر بزن...

تو همشهری چک کن هر زوز کسی اطلاعیه فروش قطعات نینجا زده بود سری برو بالا سرش....تو ایستگاه هم به همچنین....تو فیس بوک شیر کن عکس موتورو...

امیر جان واسه سرقتیا باید بری اگاهی سید خندان...حتما" اونجا اعلام کن..یادت نره...به گمرک هم سر بزن... از همه مهمتر اینه که حدس خودت چیه؟؟؟تازگی کسیرو راه ندادی واسه بازدید موتور؟؟

ghost.rider1
20-07-1392, 09:48 بعد از ظهر
داداش غصه نخور / هرکی هرچقدر پول میخواد بهش بده تا رد موتور را بزنی...

بعد که مطمئن شدی با آگاهی برو بالاسر موتور...

آخر هم آمار کسایی که پول گرفتن را بده افسر آگاهی...

والسلام
بله شماررو گرفت تماس گرفتم گفت یک هفته زمان بده .

- - - Updated - - -

امیر جون تا موتور اوراق نشده یا از تهران خارج نشده پیگیر باش...البت اگه قرار باشه بره شهرستان مطمئنا" یه چند روزی طولش میدن....ولی خودت برو تمام اوراقیا رو بچرخ...به مغازه ها سر بزن...

تو همشهری چک کن هر زوز کسی اطلاعیه فروش قطعات نینجا زده بود سری برو بالا سرش....تو ایستگاه هم به همچنین....تو فیس بوک شیر کن عکس موتورو...

امیر جان واسه سرقتیا باید بری اگاهی سید خندان...حتما" اونجا اعلام کن..یادت نره...به گمرک هم سر بزن... از همه مهمتر اینه که حدس خودت چیه؟؟؟تازگی کسیرو راه ندادی واسه بازدید موتور؟؟

حسین جان نه متاسفانه تازگیا کسیو راه ندادم...نمیدونم دعا کنید پیدا شه فقط دلم واسه خاطراتی که باهاش داشتم تنگ میشه همین.

- - - Updated - - -

ببین شماره رو ازش بگیر راست میگه احتمال داره

- - - Updated - - -

در ضمن اگه تو ارگان نظامی آشنا داری برو سمتش
ممنون از همگی بابته کمکا .تصدق همه

Gladiator
21-07-1392, 04:33 بعد از ظهر
داداش موتور پیدا نشد؟

Unregistered1
21-07-1392, 04:57 بعد از ظهر
نه هنوز خبری نشده....هفته پیش ماشین یکی از دوستامو بردن..3 روز بعدش زیر پل سید خندان پیدا شد...گذاشته بودنش اونجا و رفته بودن....
کلا" ماشینو نمیتونن باهاش کاری کنن...نهایت باهاش یه سرقت میکنن و میندازنش گوشه خیابون...اکثرا" همینجوریه و معمولا" چند روز بعد پیدا میشه...
ولی موتورو خیلی کارا میتونن باهاش کنن...طرف میبره شهرستان یه عمر سوارش میشه...میشه بی پلاک فروختش...یا ببری شهرستان بی پلاک سوار بشی...و خیلی کارای دیگه..

حالا خدا کنه موتور امیر پیدا بشه...

h0ssein
21-07-1392, 05:31 بعد از ظهر
من تو فیس بوک آگهی کردم و از دوستان خودم و دیگر دوستان خاستم خبر رو انتشار دهند ایشالا که پیدا میشه :28:
توکل کن به خدا...:icon_pf _37_:

ghost.rider1
21-07-1392, 09:20 بعد از ظهر
من تو فیس بوک آگهی کردم و از دوستان خودم و دیگر دوستان خاستم خبر رو انتشار دهند ایشالا که پیدا میشه :28:
توکل کن به خدا...:icon_pf _37_:
ممنون خودم هم تو فیسبوک گذاشتم همون روز مرسی

- - - Updated - - -

نه هنوز خبری نشده....هفته پیش ماشین یکی از دوستامو بردن..3 روز بعدش زیر پل سید خندان پیدا شد...گذاشته بودنش اونجا و رفته بودن....
کلا" ماشینو نمیتونن باهاش کاری کنن...نهایت باهاش یه سرقت میکنن و میندازنش گوشه خیابون...اکثرا" همینجوریه و معمولا" چند روز بعد پیدا میشه...
ولی موتورو خیلی کارا میتونن باهاش کنن...طرف میبره شهرستان یه عمر سوارش میشه...میشه بی پلاک فروختش...یا ببری شهرستان بی پلاک سوار بشی...و خیلی کارای دیگه..

حالا خدا کنه موتور امیر پیدا بشه...
امروز اگاهی بودم سروانه می گفت اقا اوسکولی این همه پول موتور می دی.خشک مونده بودم!!!

کوروش
21-07-1392, 09:23 بعد از ظهر
ممنون خودم هم تو فیسبوک گذاشتم همون روز مرسی

- - - Updated - - -

امروز اگاهی بودم سروانه می گفت اقا اوسکولی این همه پول موتور می دی.خشک مونده بودم!!!
راستی تو سایت دیوار و ایستگاه که پر باز دیده اگهیه دزدیشو بزن خدارو چه دیدی ...

Unregistered1
22-07-1392, 09:05 قبل از ظهر
دقیقا" به منم این حرفو زدن....یارو میگفت پول اینو میدادی 206 میخریدی....منم گفتم تو از کجا میدونی من ماشین ندارم ؟؟؟؟!!

Gladiator
28-07-1392, 09:43 قبل از ظهر
آقا موتور پیدا شد؟

حسن موتوری
28-07-1392, 09:45 قبل از ظهر
داداش خبری نشد.آخه خیلی موتور شاخیه واقعا حیفه

abolfazls
08-08-1392, 04:51 بعد از ظهر
قيمتش خيلى بو داره !!!!

ghost.rider1
08-08-1392, 04:56 بعد از ظهر
میگه شنبه بازدید خدا کنه همین باشه

کوروش
08-08-1392, 05:06 بعد از ظهر
میگه شنبه بازدید خدا کنه همین باشه
میگه سند به نام یعنی سند میزنه به نامتون این کاملا مشخصه دزدی نیست

- - - Updated - - -

2010 هم هستش

abolfazls
08-08-1392, 05:35 بعد از ظهر
میگه سند به نام یعنی سند میزنه به نامتون این کاملا مشخصه دزدی نیست

- - - Updated - - -

2010 هم هستش

كوروش جان ميرى برا خريد ، ١٠ تومن ميگيره موتور و كارت جعلى تحويلت ميده و ميگه ٥/٥ تو محضر و ميپيچه ميره ...

البته اينا احتمالاته !
شايد هم اين اون نباشه ولى اين موتور رو دلال گمرك الان دست كم ١٦ ١٧ پول بهش ميده !!!

ُSalarGorgani
08-08-1392, 06:15 بعد از ظهر
دقیقا بو داره بو سوختنی میاد !!!برو اگاهی قضیه رو بگو

VAHID
08-08-1392, 06:26 بعد از ظهر
به شما توصیه میکنم تنها نرین برای بازدید.با چند نفر زورمند برین که اگه همین بود پدرشونو در بیارین

mata
08-08-1392, 10:44 بعد از ظهر
یارو احمق نیس که تو نت آگهی کنه جنس دزدی رو..اونم جنسی که همه جای نت آگهی دزدیشو زدن.غیر ممکنه داداش اون باشه

K.I.A
08-08-1392, 11:48 بعد از ظهر
اون موتور اصلا تهران نمیمونه یا تیکه تیکه میکنن و میفروشن یا درسته 5 تومن به شهرستان.

mamalmiri
09-08-1392, 05:45 قبل از ظهر
کسی که اومده این موتور رو برده دزد بوده یعنی کارشو بلد بوده طراحی موتور شما تک بوده پس اگه نخوان خوردش کنند که احتمالا میکنند یه فکری به حال رنگ و برچسب هاش اولل میکنند و بعد میفروشند به شهرستان

Hamid_brg1325
09-08-1392, 11:44 قبل از ظهر
هنوز پیدا نشده !!!!!!؟؟؟؟؟؟.من که میگم یارو شده برا یکسال میخوابوندتش و بعد ک آبا از آسیاب افتاد از شهر خارجش میکنه و میفروشتش .
یعنی هیچ ردی پیدا نکردی ؟

Gladiator
09-08-1392, 12:21 بعد از ظهر
هر چیزی ممکنه ، شاید خودش باشه ، حتما برو موتورو ببین

ghost.rider1
11-08-1392, 12:29 قبل از ظهر
فردا می رم با تصویرای موتور خودم مقایسه میکنم 10 درصد احتمال میدم خودش باشه چشمم اب نمی خوره.موندم رو کاربرات چه طوری کیت دینو وصل میشه....
موتور یکی از دوستان بعد 5 سال تو شهرستان بانه اگاهی پیداش کرد.

soleymani
11-08-1392, 12:46 قبل از ظهر
فردا سره قرار فقط سوتی نده همراه چند نفر برو به نیت خرید
---------
ایشالا که خودشه
موفق باشی:i'm sorry:

شایسته فر
11-08-1392, 10:57 قبل از ظهر
به نظر من خودت نرو
اگه همون باشه از یه کیلومتری میشناستت
ضمنا دوستان وقتی زنگ زدن بهش به هیچ کس آدرس نداده
احتمالا مشکل دار هست

omid kawasaki
11-08-1392, 11:46 قبل از ظهر
به نظر من خودت نرو
اگه همون باشه از یه کیلومتری میشناستت
ضمنا دوستان وقتی زنگ زدن بهش به هیچ کس آدرس نداده
احتمالا مشکل دار هست

اگه کسی زنگ زده باشه و آدرس نده بهش احتمالا طرف خبر دار شده بالاخره کسی که موتور آگهی میکنه خودشم به نت سر میزنه دیگه !!

ghost.rider1
11-08-1392, 01:54 بعد از ظهر
امروز هم طرف گفت نیست و طبق گفته خودش شماله

papilo
11-08-1392, 02:03 بعد از ظهر
آقا اصلاً نباید توی این تاپیک اعلام میکردی طرف آگهی زده.
خوب به قول امید حتماً طرف نت بازه و این تاپیک رو هم حتماً دیده.
خوب نمیکردی این کارو
اقا به خدا حیف این عروسک به این راحتی از دستت بره.

Prince_Amin
17-03-1393, 12:02 قبل از ظهر
اقا این موتور پیدا شد ؟؟قضیه ی ردیاب و جی پی اس چیه ؟یکی از دوستان فنی توضیح بده اگه ارزش داره ما هم ببندیم رو مالمون تو این وانفسا!

ali_r
17-03-1393, 12:05 قبل از ظهر
قفل.............