PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روان 250

K.I.A
07-03-1390, 12:03 بعد از ظهر
در این جا در مورد روان 250 بحث مفصلی میکنیم.
به تازگی روان 250 به بازار امده...
حمید جان اطلاعات کامل روان 200 و 250 و مقایسه این دوتارو نمایش بده.

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

همسایه ما به تازگی روان 250 خریده .
این موتور در سه مدل ریسینگ وتریل qm , rv موجوده.
البته روان 250 با نام پیشرو 250 به بازار امده.
من از انجین بزرگش وتعمیرات و عملکرد خوبش وفراوانی قطعاتش و قیمتش خوشم امده.
من این موتورو تو نمایشگاه پلیس چند ماه پیش دیدم...
وقتی از صاحب غرفه در مورد خریدش سوال کردم گفت فروشی نیست و برای ارگان ها امده...!!!!

Babak
07-03-1390, 02:17 بعد از ظهر
اینو سروش هم فکر کنم گذاشته بود :clap::waiting:

Kenji
07-03-1390, 03:37 بعد از ظهر
اون که 220 می گفت!!!!!

چنده بالاخره؟

من تجربه کردم آدم سمت موتور ناشناس و تازه وارد شده نره خیلی بهتره

M.SH.K
07-03-1390, 03:50 بعد از ظهر
تو قسمت روان 200 صفحه اخر راجع به همین موتوره که اونجا ادامه پیدا کرد
سروش موتور رو دیده و قراره عکسم بزاره
250 هست
منم چندتا عکس ازش گذاشتم
عکس انجین اصلی چوینچی و این موتور رو که پیشرو زده رو هم گذاشتم
90 % ظاهر و انجین یکیه
دوستان ببینن و نظر بدن
سروش میگه دقیقا مال شرکتیه که روان ازش گرفته
برید تالار روان 200 رئ اخرش رو بخونید متوجه میشید
یا علی

Mohammad aghili
07-03-1390, 04:17 بعد از ظهر
با اين اوصاف چرا خود شركت روان اينو نزده؟؟؟
ترسيده باز 250 ممنوع شه ؟؟
يعني اينقدر محافظه كار ؟؟؟

بنده به شخصه هيچ حس خوبي نسبت به اين موتور ندارم

من تجربه کردم آدم سمت موتور ناشناس و تازه وارد شده نره خیلی بهتره
دقيقا دليل بنده هم همينه

فعلا
ياعلي

Alireza
07-03-1390, 09:42 بعد از ظهر
دوست عزیز بار ها گفته شده پستی پاک شد پست ندین چرا پاک شده میتونین به مدیران پی ام بدین و علت رو جویا بشین هم پست شما پاک شد هم پست جناب محمد عقیلی و حتما کسی هم پاک کرده دلیلی داشته و خارج از موضوع بحث بوده
لطفا دیگه ادامه ندین

Mohammad aghili
07-03-1390, 10:45 بعد از ظهر
بنده اقرار ميكنم پست من لايق موندن تو اين تاپيك نبود و هر كسي هم كه پاكش كرده ؛ خوب كرده
خودم ميخواستم انتهاي پستم اشاره كنم كه بعد از خواندن دوست عزيزمون جناب Milad_67 اين پست رو بپاكيد ... كه ديگه خودتون پاكوندينش

اميدوارم Milad_67 عزيز پستمو خونده باشه... و رفع ابهام شده باشه

فعلا
ياعلــــــــــي

M.SH.K
07-03-1390, 11:10 بعد از ظهر
علیرضا جان من عذر میخوام ولی ما اینجا جمع شدیم تا به همدیگه کمک کنیم و از اطلاعات درست هم استفاده کنیم
الانم که این تاپیک زده شده برای اینه که من و شما بتونیم تصمیم بگیریم که این موتور 250 چه محاسن و معایبی داره
البته با مدرک و مستندات
مثلا این سایت یه سایت تخصصیه خیر سرمون
هممون دوسش داریم و به نوعی داریم وقت و زحمت میکشیم که فرهنگمون بره بالا و سایرین که میان اینجا از مطالب استفاده کنن
سروش و بعدش من این بحث 250 رو اغاز کردیم
عکس گذاشتیم
دوستان نظر دادن ( 2 صفحه اخر روان 200 که سروش مژده اومدنش رو داد ) و بحث اونجا باشتباه رفت جلو
داشتیمم نتیجه های خوب میگرفتیم که ایا این موتور مال خور qingqi هست یا نه و چه کیفیتی داره و ...........
مشکل من اینجاست که اگه این سایت ی سایت تخصصی و مادر هست یا میخواد باشه
نباید ما دوستان مثل اقا محمد عقیلی که هنوز بحث اصلا شروع نشده بیاد بگه :

که هنوز تو مطالب موجوده
اگه سایت تخصصیه این دیگه چه حرفیه که خس خوبی ندارم
ما با حسمون که نمیخوایم ی موتور رو رد یا تایید کنیم
اگه اینجوریه منم همیشه تو عمرم نمیدونم چرا از تریل هلی یاماها بدم میومده
یعنی بده و کیفیت نداره و قلابیه ؟؟؟؟
من مشکلم اینه که مطالب باید تخصصی بشه
همین
از همه هم عذر میخوام
امیدوارم این دیگه مشکلی برا پاک نداشته باشه
یا علی

Red Hat
08-03-1390, 07:22 قبل از ظهر
آقای میلاد خان عزیز این پست شما است . خودتون بگین چه ربطی به اینجا داره .

عذر میحوام تو این 3-4 ساعت که شما فهمیدی این موتور اومده چند ساعت سوارش شدی و تست ازش گرفتی که حس خوبی نسبت بهش نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ نیست روان هم مال بابای همه ی مت بود و قبل اومدن برا همه شناس بود اونم بمرور همه فهمیدیم خیلی خوبه با تست کردنش

اینم پست آقای محمد خان . گفته نظر شخصی (اینجوری برداشت میشه) شما که نمیتونی نظر کسی رو عوض کنی.

بازم میگم اگه پستی پاک شد و اگه فکر میکنید حق شما پایمال شده فقط به من و سایر مدیران pm بدین تا پیگیری بشه و اینجا هم مثل جا های دیگه (خودتون میدونید) نیست که به pm شما جواب داده نشه و حتمآ جواب داده میشه..

---------- Post added at 08:22 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

حالا ادامه بحث :

با عکس هایی که آقای میلاد خان قرار دادن نظر من این هست که یکم مشکوک میزنه . و یکم از نظر رنگ (آلیاژ) فرق میکنه.

soroush adventure
08-03-1390, 08:06 قبل از ظهر
رو این موتور حروف qm حک شده این مخفف چیه ؟

M.SH.K
08-03-1390, 09:19 قبل از ظهر
سلام به همه عزیزان
در مجموع از همه تشکر میکنم و عذر میخوام اگه کسی ناراحت شده
ربطش به این بود حمید جان درسته ایشون گفتن به شخصه ولی تو اذهان عمومی اثر میذاره
اخه هنوز عکس رو ندیده
خودش رو ندیده و سوار نشده و.....
هیچ بحث تخصصی هم نشده نباید نظر شخصیمون رو حتی اینطور برا عموم بگیم
ممکنه بعضی نظرشون برگرده
ممکنه محمد عزیز که در انتظار روان 200 هست و من جفتمون مطمئن بشیم از کیفیت و اصالت این موتور و بریم بخریمش
حالا بهر جهت ببخشید
.................................................. .............

ادامه بحث :
QM شاید نوع مدلشه ، شایدم مخفف Qinggi Motor
نمیدونم ولی عکسایی که گذاشتم Qingqi اصلیه
رو محافظ کمکها رو هم بخونید زده

---------- Post added at 09:13 AM ---------- Previous post was at 08:30 AM ----------

در خصوص رنگ ( الیاژ ) بنظرم برا کیفیت عکسه
اون دوربین عکسها رو واقعی تر گرفته و این ی دوربین موبایله احتمالا
به رنگ کف زمین هم نگاه کنیم معلومه که عکس ایرانی حالت مرده داره و بخاطر بد بودن شرایط نوره بنظرم
اگه اقا سروش میتونست عککس بزاره خوب بود

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 09:17 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

تو این عکس رنگش با پیشرو یکیه
به احتمال زیاد برا همون دوربین بوده

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 09:19 AM ---------- Previous post was at 09:17 AM ----------

اینم 2 تا عکس کامل از هردوشون

Mohammad aghili
08-03-1390, 09:34 قبل از ظهر
عالي بود :clap:
حق باشماست آقا ميلاد ،بنده عذر ميخوام ؛منتها بنده اصلا قصد نداشتم نظرم رو به كسي تحميل كنم
آخه اون پيشرويي كه من ديدم با اين فرق ميكرد و من فكر كردم منظور دوستان همونه...

بهرحال....:smilies(113):

ادامه بديد..
كم كم دارم علاقه مند ميشم
اميدوارم اين موتور هم كيفيت خوبي داشته باشه و مثل روان خوب از آب در بياد.

فعلا
ياعلي

Red Hat
08-03-1390, 10:21 قبل از ظهر
این موتور 100% روان 250 نیست چون :

موتور روان 250 رادیات روغن نداره ولی این داره . دوشاخ عقب کاملآ متفاوت هست (2 تیکه و جوش خورده) - نوع خم اگزوز متفاوت - زین متفاوت - 2 شاخ جلو متفاوت - سیستم ترمز جلو و عقب متفاوت - طوقه متفاوت

این چیز ها رو تو عکس شد دید . ولی اگه از جلو ببینی حتمآ چیز های بیشتری هم میتونی پیدا کنی.

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

ولی اگه کیفیت خوبی داشته باشه خودم مشتریش هستم.

M.SH.K
08-03-1390, 10:57 قبل از ظهر
حمید جان در خصوص رادیا روغن من کل سایت qingqi رو دیدم ( چقدر تریل هاش و ترکیب رنگاش خوشگلن)
هیچکدوم رادیات روغن نداره
این روان هست که رادیات روغن روش گذاشته حالا یا بخاطر رانندگیه خرکی ایرانی ها و فشار به موتور
یا اینگه ایران نیاز داشته و کشور گرمیه
تو این سایت پایین هم که یکی از مدلای اصلی شرکته ببنی تو قسمت سیستم خنک کننده تنها نوشته شده هوا خنک

2010 Qingqi Liger QM200GY-B specifications and pictures ([Only registered and activated users can see links])

باقی موارد رو هم باید چک کرد و دوستان باید نظر بدن
سروش جان عکسا چی شد ؟؟؟

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

اینم ی مدل از روانی سری اول خودمون که رادیات نداره

Red Hat
08-03-1390, 11:12 قبل از ظهر
بنظر من احتمالش خیلی کم هست ولی باید بمونیم ببینیم که چطور میشه.

سروش پس عکس ها کوش ؟؟ اگه تونستی یه تست هم بکن.

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

واقعآ زیباست این روان 250 یاLIGER(QM250GY-B(A))

[Only registered and activated users can see links](A)%E4%B8%BB%E5%9B%BE.jpg

M.SH.K
08-03-1390, 11:35 قبل از ظهر
length*width*height: 2120×830×1140
Starter system: Electric
Fuel efficiency(ml): 9.2:1
Displacement(ml): 249
Maximum engine power kw(r/min): 15.4/7500
Fuel capacity(L): 10.6
Wheelbase(mm): 1405
Dry mass(kg): 129
Ground clearance(mm): 240

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

این مشخصات اصلی
نزدیک به 21 اسب بخار قدرتشه
چند تا عکسم من میذارم
واقعا زیباست
مخصوصا چراغ led عقبش

حمید جان اون اختلافا رو رو عکش نشون میدی ؟
من جوش 2 تیکه رو ندیدم

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:32 AM ----------

اینا عکسای خود شرکته

عقبش چه رخی داره :hippie7:

M.SH.K
08-03-1390, 12:41 بعد از ظهر
با این عکسا مشکل خم اگزوز هم حل شد
تو این مدل که برا خود سایته شبیه به این پیشروئست
البته ی نکته وجود داره که این تفاوتهای کوچیک مشل دو شاخ و رادیات و خو گلویی میتونه طبیعی باشه
چون ممکنه یکسری قطعه که شرکت خریداری میکنه دیگه تموم شده باشه یا تو تست دیده باشن که خوب جواب نداده و تغییرات جزئی بدن
چندتا عکس از ی 250 که تو سایتم نیست میزارم البته بعد از ظهر چون باید برم جایی
که رادیات هم داره و خیلی اسپورته ممکنه برا اروپا یا کشور دیگه ای باشه
اونم خیلی خیلی شاخه

راستی سروش منتظریمااااا

soroush adventure
08-03-1390, 08:48 بعد از ظهر
در مورد عکس شرمنده تا رفتم پایین عکس بگیرم این دوستمون رفته بود . همین روزا باز پیداش میشه و عکساشو میگیرم

M.SH.K
08-03-1390, 08:51 بعد از ظهر
اقا کم کم دارم به این نتیجه میرسم با عکسایی که پیدا کردم این موتورا 90 % مال همین شرکته
یا ی شرکت که واقعا مردونه کپی زده
مثل اینکه ی مهر کپی برابر اصلم خورده باشه روش میمونه

soroush adventure
08-03-1390, 09:03 بعد از ظهر

دوشاخ عقب کاملآ متفاوت هست (2 تیکه و جوش خورده)

با دقت بالایی همه جاشو بررسی کردم دوشاخ اصلا 2 تیکه نیست . همون 2شاخ روان rv خودمون هست با این تفاوت که یه تسمه الومینیومی الیاژی تا وسط روی 2شاخ جوش دادن برای تقویت بیشتر که خیلی هم باهاش حال کردم

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

نوع خم اگزوز متفاوت - زین متفاوت - 2 شاخ جلو متفاوت - سیستم ترمز جلو و عقب متفاوت - طوقه متفاوت

یه کم بیشتر دقت کن. حتی تو عکسهایی که میلاد گذاشته هم مشخصه.
خم اگزوز : زاویه عکسها باهم فرق داره
زین : کمی فرق داره
2شاخ جلو : کاملا مثل هم هستن به غیر از رنگش
سیستم ترمز :مثل هم هستن به غیر از شکل ظاهری دیسک
طوقه : این هم مثل همونه فقط پیشرو رنگ انادایز مشکی نخورده

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

اقا کم کم دارم به این نتیجه میرسم با عکسایی که پیدا کردم این موتورا 90 % مال همین شرکته
یا ی شرکت که واقعا مردونه کپی زده
مثل اینکه ی مهر کپی برابر اصلم خورده باشه روش میمونه

وقتی که یه شرکتی هست که این انجین و قطعات رو به همه بفروشه چه کاریه که کسی بره کپیش رو بزنه . بعدم ساخت انجین نیاز به تکنولوژی وسرمایه بسیاری داره . کفش نیست که 3 سوت کپی کنه روش هم مارک ادیداس بزنه. امیدوارم منظورمو متوجه بشین :biggrin:

M.SH.K
08-03-1390, 09:28 بعد از ظهر
میدونی من فقط یکم رو این دودل هستم که روش زده پیشرو
شرکتی که بازاریابیه خوب داشته باشه با پول هم نمیشه خریدش که به نام من بزن
این بحث مدیریتیه
از حوصله جمع خارجه
وگرنه میگفتم
بحث اضافه ظرفیت تولید و کمبود ظرفیت تولید تو مدیریت کارخونه هست
نیازی نداره که بیاد بازارو از دست خودش خارج کنه و بده دست پیشرو
خب مثل روان اسمش رو میذاشت روش
حتی تو اروپا هم با اسم خودش داره میده
استثنا هم خیلی تو این قائده کمه
میگم خودش 2 ساعت ی کلاس 3واحدیه
البته این مورد خیلی شبیهه خدایی
با عکسایی که دارم بررسی میکنم حتی لاستیکها هم ی طرحه

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

بدبختی اصلا وقت ندارم برم موتورو از نزدیک ببینم
شما جوونا چرا نرفتید تا حالا
جاها تو گمرک دارن دقیقا ؟؟؟

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

انقدر بعضی چیزا تو عکس شبیهه که ادم میگه خودشه

M.SH.K
08-03-1390, 10:35 بعد از ظهر
عجب رخی داره این یکی
کلی گشتم پیداش کردم
خیلی خوشگله خداوکیلی
اگه مثلش بود 4 تومن هم می ارزید خداییش

البته این مدل که همین 250 خودمونه نمیدونم سفارش کجاست ولی خیلی اسپرت تره و ی فرقای کوچیکی داره ( که قبلا گفتم تو تولید طبیعیه)
به کتی ترمزهاش دقت کنید
همینطور اینه ها و فرمون حرفه ایش

کیلومترشم دیجیتال و خیلی خوشگل

و امااااااااااااااااااا
این عکس اخری که دقیقا مثل اون عکس پیشروئست که گذاشتم
رادیات دار و با همون خم و شلنگی که به انجین رفته که تو اون مدل نبود
و اینم همین الانه الان دیدم
کاربرات ژاپنیه همون دقیقا که تو عکسای قبلی هم نبود
دقیقا مثل هم و هک ژاپن رو همونجا
و اینکه لاستیکها هم مثل همه با همون گل و نقش و نگار که دیگه این ریزه کاری ها تو کپی مورد توجه کپی زنها نیست
اقا من دیگه شک ندارم که مال Qingqi هست
البته این نظر خودم برا خودم با تمام این مستنداته
بعدا دوستان معترض نشن
اینم عکس کاربراتورا

یا علی

Red Hat
09-03-1390, 07:41 قبل از ظهر
با دقت بالایی همه جاشو بررسی کردم دوشاخ اصلا 2 تیکه نیست . همون 2شاخ روان rv خودمون هست با این تفاوت که یه تسمه الومینیومی الیاژی تا وسط روی 2شاخ جوش دادن برای تقویت بیشتر که خیلی هم باهاش حال کردم

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

یه کم بیشتر دقت کن. حتی تو عکسهایی که میلاد گذاشته هم مشخصه.
خم اگزوز : زاویه عکسها باهم فرق داره
زین : کمی فرق داره
2شاخ جلو : کاملا مثل هم هستن به غیر از رنگش
سیستم ترمز :مثل هم هستن به غیر از شکل ظاهری دیسک
طوقه : این هم مثل همونه فقط پیشرو رنگ انادایز مشکی نخورده

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

وقتی که یه شرکتی هست که این انجین و قطعات رو به همه بفروشه چه کاریه که کسی بره کپیش رو بزنه . بعدم ساخت انجین نیاز به تکنولوژی وسرمایه بسیاری داره . کفش نیست که 3 سوت کپی کنه روش هم مارک ادیداس بزنه. امیدوارم منظورمو متوجه بشین :biggrin:

من با اون موتور نارنجی (قدیمیتره)مقایسه کردم . ولی سری جدیدیش تغییر کرده.

M.SH.K
09-03-1390, 08:15 قبل از ظهر
اره حمید جان
با اون نارنجیه اختلاف داشت
ولی خم اگزوز با اون سفیده کق خودتم عکشو گذاشتی یکیه
این عکسای اخرم هم که گذاشتم ببینی : خم اگزوز بوق رادیات روغن کاربرات (کاربرات رو زوم کنی هم ژاپنش رو میبینی هم قسمت بالای کاربراتور مشکیه که تو جفتشون اینجوریه و نارنجیه کروم بود)
حتی لاستیکها و آجشون

Babak
09-03-1390, 08:28 قبل از ظهر
شرکت پیشرو تلاش قبلا موتورهای خیلی خوبی می زدن من 2 تا نوتور از ان شرکت ها داشتمیه cg125 ویه تریل 150 جفتون عالی بودن حالا به احتماله زیاد اینم به پیشینه شرکتش خوب از آب در بیاد:25:

Mohammad aghili
09-03-1390, 09:02 قبل از ظهر
هنوز معلوم نشد چرا رو انجينش زده پيشرو ؟؟؟:icon_pf (94):
از حق نگذريم خوشگله...
به قول آقا بابك هم سابقه بدي نداره شركت پيشرو...

پس چرا من همش دارم طرف روان رو ميگيرم؟:s (9):
خودمم نميدنونم

فعلا
ياعلي

M.SH.K
09-03-1390, 09:09 قبل از ظهر
من میگم اصلا فرض که کپی باشه
که بنظرم 95 % نیست
وقتی انقدر مردونه داره کپی میزنه که نوع لاستیکش با آجهاش رو هم میگرده و مثل خودش رو گیر میاره (منظورم ی چیز ساده حتی تو نقش و نگار لاستیک)
کارش باید خوب باشه

اینم اون 2تا عکس کنار هم برا مقایسه بهتر

soroush adventure
09-03-1390, 09:32 قبل از ظهر
قضیه کپی منتفیه . کسی تاحالا با این دقت نتونسته کپی بزنه.اگه اینکاره باشی و از نزدیک ببینی متوجه میشی. کیفیتش با آدم حرف میزنه

---------- Post added at 10:32 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

کیفیت پالس رو که میدونید در چه حده ؟! اینم تو همون مایه هاست و یه کم بیشتر

K.I.A
09-03-1390, 01:52 بعد از ظهر
250 20 اسب براش کم...پالس 180 17 اسب/ فکر کنم بیشتر از اینا باشه.
مشخصات فنی 200 و 250 لیست کنید.
گشتاور و ضریب دندهشم ذکر کنید...
این مدل ریسی تو عکس کیلومترش و کتی و فرمونش خیلی قشنگه/اما این مدل ریسی که من دیدم کیلومتر روان روشه...!

ap_peiki
09-03-1390, 02:39 بعد از ظهر
سلام دوستان ببخشید پا برهنه وارد موضوع میشم ولی : کی گفته این کپیه ؟ و کی گفته شرکت qingqi بجز شرکت روان سیکلت به کارخونه ی دیگه ای موتور نمیده ؟؟
مدل
LIGER(QM200GY-B(BSD)Y) متعلق به شرکت روان سیکلت هست
مدلLIGER(QM200GY-B(ASD))

متعلق به شرکت اصفهان سیکلت هست (همون جترو)
و مدل LIGER(QM250GY-B(A)) متعلق به شرکت فارس موتور یا همون پیشرو هست . :waiting:

Kenji
09-03-1390, 02:56 بعد از ظهر
یکی قیمت دقیق بده

M.SH.K
09-03-1390, 05:49 بعد از ظهر
250 20 اسب براش کم...پالس 180 17 اسب/ فکر کنم بیشتر از اینا باشه.
مشخصات فنی 200 و 250 لیست کنید.
گشتاور و ضریب دندهشم ذکر کنید...
این مدل ریسی تو عکس کیلومترش و کتی و فرمونش خیلی قشنگه/اما این مدل ریسی که من دیدم کیلومتر روان روشه...!

پالس 16.5 اسبه
اینم 20.5 اسب تو 7500 دور که تا 9000 جا داره
cpi 250 هم 24 اسب

قبلا نوشته بودم :
length*width*height: 2120×830×1140
Starter system: Electric
Fuel efficiency(ml): 9.2:1
Displacement(ml): 249
Maximum engine power kw(r/min): 15.4/7500
Fuel capacity(L): 10.6
Wheelbase(mm): 1405
Dry mass(kg): 129
Ground clearance(mm): 240

و باز هم همه پست هارو بخونید میبینید که این عکسهرو گفتم ی مدل اسپرته خاصه

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

یکی قیمت دقیق بده

ظاهرا با بیمه 2200

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:47 PM ----------

نقل قول از سایت دیگه :

راستش قیمت رو 2150000 میگفت با کلی چونه 2120000 کمتر نیومد.65000 تومن هم بیمه کلا شد 2185000 تومن

M.SH.K
09-03-1390, 11:25 بعد از ظهر
سلام دوستان ببخشید پا برهنه وارد موضوع میشم ولی : کی گفته این کپیه ؟ و کی گفته شرکت qingqi بجز شرکت روان سیکلت به کارخونه ی دیگه ای موتور نمیده ؟؟
مدل
LIGER(QM200GY-B(BSD)Y) متعلق به شرکت روان سیکلت هست
مدلLIGER(QM200GY-B(ASD))

متعلق به شرکت اصفهان سیکلت هست (همون جترو)
و مدل LIGER(QM250GY-B(A)) متعلق به شرکت فارس موتور یا همون پیشرو هست . :waiting:

میشه عکسارو از سایت qingqi بیاری بذاری و مشابهش رو هم ازاصفهان سیکلت و فارس موتور (منظورت نیرو موتور شیراز که نیست ) ؟
پس زحمت عکساشو بکش

K.I.A
10-03-1390, 12:30 بعد از ظهر
شما خودتو سر 0.5 اسب ناراحت نکن...
مقایسه شو با روان 200 بزارید/

Mohammad aghili
10-03-1390, 01:38 بعد از ظهر
مقایسه شو با روان 200 بزارید/

خب فعلا هنوز كسي پيشرو250 دم دستش نيست كه مقايسه ش كنه
وگرنه كه اگه بود مقايسه جالبي ميشد

M.SH.K
10-03-1390, 01:45 بعد از ظهر
کیا جان نیم که ازین کم شد نیمم به اون اضافه شد 1اسب اختلاف قضیه بود که بین پالس 180 با این موتور 5 اسب بخار اختلافه
تو خود سایت qingqi زده 15.4 اسب تو 8000 دور برا مدل روانیش

MR.K
10-03-1390, 04:32 بعد از ظهر
بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که این انجین همانند حجم 200 سی سی یک کپی ناقص از موتور سوزوکی DR250 سال 1980 هست! که کورس پیستون و قطر پیستونش با مال سوزوکی 250 یکی هست البته مدل سال 1980, چون مدلهای بعدی سوزوکی تغییر کردند:28: یعنی تکنولوژِی هر دو مدل 200 و 250 مال همون سالها هست که الان شرکتهای مختلف در چین تکنولوژی رو خریدن و دارن تولید میکنن که نمونش هم همین سوزوکی 250 آمیکو هست که رو انجینش هم زدن سوزوکی. :2gwb921:
تصویر زیر مقایسه مقداری از این شباهت ها با موتور سوزوکی DR250 مدل 1988 هست
1608
که با دقت به محل قرار گیری اهرم کلاج و پایه, پیچهای سیلندر, محل چشمی روغن, محل فیلتر روغن و .....
شک تبدیل به یقین میشه. :297:
البته موتور سوزوکی مدل 1980 استارت نداشت و فقط هندل داشت ولی با خلاقیت چینیها تونستن روش استارت بزارن :laie_14:
انجین سوزوکی تک میل سوپاپ و 4 سوپاپ هست و برای هر دو سوپاپ دود, یک لوله اگزوز گذاشته که میشه دوتا خروجی و در ادامه به یک منبع اگزوز متصل میشه
1605
ولی نمونه چینی فقط 2 سوپاپشو گذاشته و به همین خاطر هست که گلویی اگزوز یک خم عجیب داره و حتی میشه جای خالی لوله اگزوز دوم رو هم رو موتور مشاهده کرد البه نه اینکه سوراخ باشه بلکه از روی پره های خنک کننده میشه متوجه شد
16061607
و این عکس اسبکهای سوزوکی 4 سوپاپ هست:
1610
تو سایتهای معتبر Suzuki DR 250 ([Only registered and activated users can see links]) قدرت موتور سوزوکی رو 17 اسب بخار اعلام کردن حالا نمیدونم چجوری این چینیها قدرتشو بیشتر کردن؟؟؟ :bargh:
اینم یک جدوله که مشخصات فنی مدل 250 و 200 QingQi رو مقایسه کردن
1609

M.SH.K
10-03-1390, 06:34 بعد از ظهر
بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که این انجین همانند حجم 200 سی سی یک کپی ناقص از موتور سوزوکی DR250 سال 1980 هست! که کورس پیستون و قطر پیستونش با مال سوزوکی 250 یکی هست البته مدل سال 1980, چون مدلهای بعدی سوزوکی تغییر کردند:28: یعنی تکنولوژِی هر دو مدل 200 و 250 مال همون سالها هست که الان شرکتهای مختلف در چین تکنولوژی رو خریدن و دارن تولید میکنن که نمونش هم همین سوزوکی 250 آمیکو هست که رو انجینش هم زدن سوزوکی. :2gwb921:
تصویر زیر مقایسه مقداری از این شباهت ها با موتور سوزوکی DR250 مدل 1988 هست
1608
که با دقت به محل قرار گیری اهرم کلاج و پایه, پیچهای سیلندر, محل چشمی روغن, محل فیلتر روغن و .....
شک تبدیل به یقین میشه. :297:
البته موتور سوزوکی مدل 1980 استارت نداشت و فقط هندل داشت ولی با خلاقیت چینیها تونستن روش استارت بزارن :laie_14:
انجین سوزوکی تک میل سوپاپ و 4 سوپاپ هست و برای هر دو سوپاپ دود, یک لوله اگزوز گذاشته که میشه دوتا خروجی و در ادامه به یک منبع اگزوز متصل میشه
1605
ولی نمونه چینی فقط 2 سوپاپشو گذاشته و به همین خاطر هست که گلویی اگزوز یک خم عجیب داره و حتی میشه جای خالی لوله اگزوز دوم رو هم رو موتور مشاهده کرد البه نه اینکه سوراخ باشه بلکه از روی پره های خنک کننده میشه متوجه شد
16061607
و این عکس اسبکهای سوزوکی 4 سوپاپ هست:
1610
تو سایتهای معتبر Suzuki DR 250 ([Only registered and activated users can see links]) قدرت موتور سوزوکی رو 17 اسب بخار اعلام کردن حالا نمیدونم چجوری این چینیها قدرتشو بیشتر کردن؟؟؟ :bargh:
اینم یک جدوله که مشخصات فنی مدل 250 و 200 QingQi رو مقایسه کردن
1609

سلام به شما دوست عزیز و ممنون بابت زحمتتون
اگر دوستان سایت qingqi رو رفته باشند و اطلاعات شرکت رو خونده باشند نوشته شده که از تکنولوژی سوزوکی در سال 1985 استفاده کرد برای اولین تولیدش و در سال 1996 با سوزوکس وارد سرمایه گذاری شد و باهم شروع به تولید کردند و در سال 2006 با پژو سرمایه گذاریش رو شروع کرد
پی خواهشا از واژه کپی ناقص هیچ وقت استفاده نکنید چون با خود سوزوکی ها ساختند و خودتون دارید حرف خودتون رو نقض میکنید که چجوری چینی ها اسب بخار رو بالا بردند تو همون انجین : دلیل اول همینکه با خود سوزوکی همکاری داشته و دوم اینکه 32 سال فکر و تکنولوژی و بهبود پشت این انجین هست از سال 1980 که خودتون اشاره کردید
پس محصولات qingqi رو هیچوقت کپی ناقص نخونیم بلکه تحت لیسانس و با همکاریه سوزوکس داره ادامه کار میده
از تصویر اول و مقایسه تون ممنون البته خود شرکت گفته که از تکنولوژی سوزوکی استفاده کردم
بحث 17 اسب dr درسته و با کمک هم و 32 سال فکر خب افزایش پیدا کرده به 20.6 که اشاره کردم
و اما در مورد اینکه 2تا خروجی داشته باشه احتمالش هست ولی با توجه به اینکه الان با 1 خروجی هم حدود 4 اسب بخار قویتر هست نشون میده که جواب داده و شاید نیاز نداشته و البته بنظر من اون عقب رفتگی ها شاید برا خروجی نباشه وقتی ازین زاویه نگاه میکنیم کمی متفاوته

شایم باشه مهندسای مکانیک باید بررسی کنن
ولی گفتم با همین 1 خروجی هم قدرت موتور نسبت به dr بیشتر شده
بازم ممنون بخاطر مطالب مفیدت
یا علی

MR.K
10-03-1390, 09:31 بعد از ظهر
سلام به شما دوست عزیز و ممنون بابت زحمتتون
اگر دوستان سایت qingqi رو رفته باشند و اطلاعات شرکت رو خونده باشند نوشته شده که از تکنولوژی سوزوکی در سال 1985 استفاده کرد برای اولین تولیدش و در سال 1996 با سوزوکس وارد سرمایه گذاری شد و باهم شروع به تولید کردند و در سال 2006 با پژو سرمایه گذاریش رو شروع کرد
پی خواهشا از واژه کپی ناقص هیچ وقت استفاده نکنید چون با خود سوزوکی ها ساختند و خودتون دارید حرف خودتون رو نقض میکنید که چجوری چینی ها اسب بخار رو بالا بردند تو همون انجین : دلیل اول همینکه با خود سوزوکی همکاری داشته و دوم اینکه 32 سال فکر و تکنولوژی و بهبود پشت این انجین هست از سال 1980 که خودتون اشاره کردید
پس محصولات qingqi رو هیچوقت کپی ناقص نخونیم بلکه تحت لیسانس و با همکاریه سوزوکس داره ادامه کار میده
از تصویر اول و مقایسه تون ممنون البته خود شرکت گفته که از تکنولوژی سوزوکی استفاده کردم
بحث 17 اسب dr درسته و با کمک هم و 32 سال فکر خب افزایش پیدا کرده به 20.6 که اشاره کردم
و اما در مورد اینکه 2تا خروجی داشته باشه احتمالش هست ولی با توجه به اینکه الان با 1 خروجی هم حدود 4 اسب بخار قویتر هست نشون میده که جواب داده و شاید نیاز نداشته و البته بنظر من اون عقب رفتگی ها شاید برا خروجی نباشه وقتی ازین زاویه نگاه میکنیم کمی متفاوته

شایم باشه مهندسای مکانیک باید بررسی کنن
ولی گفتم با همین 1 خروجی هم قدرت موتور نسبت به dr بیشتر شده
بازم ممنون بخاطر مطالب مفیدت
یا علی

سلام به شما دوست عزیز..
به نظر بنده حقیر:
کپی به نمونهای گفته میشه که از روی اصل ساخته بشه.
شرکت چینی این موتور رو از پاپه طراحی و نساخته و نوآوری هم ایجاد نکرده ( به جز استارت به جای هندل) بلکه کمبودی نسبت به نمونه اصلی 4 سوپاپ داره و با کم کردن 2 سوپاپ پس رفت هم داشته و همانطور که قبلا جواب خودشو پس داده و در نونه 200 سی سی مشاهده شده نسبت به نسخه ژاپنی ضعیفتر عمل کرده و نمیشه ازش انتظار داشت که نسبت به نسخه ژاپنی قویعتر عمل کنه.
نمیدونم چرا این شرکت که از سال 1985 با سوزوکی همکاری داشته چرا مدل 1991 سوزوکی 250 رو با 29 اسب + 4 اسب قدرت(حاصل خلاقیت چینی), رو وارد بازار نکرد؟
Motorcycle Specs ([Only registered and activated users can see links])

M.SH.K
10-03-1390, 09:39 بعد از ظهر
شما گغتی کپی ناقص ؛ من با کپی بودنش مشکلی ندارم .
میگم نگید ناقص چون با همکاریه خود سوزوکس هست و درسته که 2 سوپاپ کم کردن حالا به چه دلیلی نمیدونم ولی خودتون گفتید که از 17 اسب dr 250 بیشترش کردن که الان شده 20.5
اینم مسلمه که باید ضعیفتر باشه نسبت به تکنولوژیه ژاپن
ولی بحث سر مقایسه چین و ژاپن و سوزوکیه اصل qingqi چین نیست
بحث سر اسنه که ایا ایم موتور مال qingqi هست یا نه که بهترین تریل ایرانیه موجود همین محصول qingqi که روان هست هست
ماهم میخوایم مطمئن بشیم که اگه برا همونه با همون کیفیت بریم سراغش
که نا اینجائه کار به این رسیدیم که مال خودشه

MR.K
10-03-1390, 10:00 بعد از ظهر
از بس شرکتهای تولید کننده موتور تو چین زیاد هست و انواع موتور رو تولید میکنن نمیشه تا زمانی که خوده شرکت پیشرو اعلام کنه که این موتورو از شرکت qingqi گرفته, مطمعا شد که مال شرکت qingqi هست.
اینم یه نمونه از یک شرکت دیگه چینی..البته چنتا نکته فرق داره:
1611

M.SH.K
12-03-1390, 07:07 بعد از ظهر
امروز زنك زدم شركت بيشرو و به 2تا نمايندكي
همشون متفق القول كفتن از شركت كينكجي بصورت سي ك دي كرفتيم
يكيشونم كفت اون مدل ديكه كه 1700 هست رو از شاينري كرفتيم
حالا راست و دروغش با خودشون

Red Hat
01-04-1390, 10:50 قبل از ظهر
امروز زنك زدم شركت بيشرو و به 2تا نمايندكي
همشون متفق القول كفتن از شركت كينكجي بصورت سي ك دي كرفتيم
يكيشونم كفت اون مدل ديكه كه 1700 هست رو از شاينري كرفتيم
حالا راست و دروغش با خودشون

خبر های جدید!!!!!!

هم راست گفتند و هم ....

این موتور برای شرکت qingqi نیست!! پیشرو رفته این رو از پیمانکار های شرکت qingqi خریده و وارد کرده البته بدون کنترل کیفیت و حتمآ با کیفیت پایین تر و ارزان تر . شرکت های پیمانکار قطعه تولید میکنند مثلآ شرکت A میره گیربکس میزنه شرکت B میره پیستون میزنه و .... و این ها وارد شرکت qingqi میشن و از کنترل کیفیت عبور میکنند .
هر کی مشکلی داره بره به شرکت qingqi ایمل بزنه و بپرسه.

M.SH.K
01-04-1390, 01:04 بعد از ظهر
ممنون حمید جان
از کجا امار گرفتی ؟؟
چقدر ما شوت بودیم جدا
خب از اول باید ی ایمیل میزدیم و میپرسیدیم
من الان میزنم
امیدوارم فقط جواب بدن

M.SH.K
03-04-1390, 05:45 بعد از ظهر
ایمیل زدم
بعد دو روز ی ایمیل زد که واسه چی میپرسی ؟
کارخونه ای ؟
شرکتی ؟
فروشنده ای ؟
اطلاعات تماس مارو از کجا اوردی ؟
بیچاره ها انگاری در به در دنبال ی خریداری کارخونه ای چیزی هستن که جنسشون رو بفروشن بره

نیما نادری
04-04-1390, 02:51 قبل از ظهر
دوست عزیز گلاب به روت گند زدی با این ایمیل زدن و ادبیات (تو تاپیکی که زدی هم گفتم )

میگم کامرو تو عکس اولی تفاوت کاربراتورها ملموس و مشهود و مشکوک و محکومه ...به نظرت نوع کاربراتور انجین اصلی چی هست با این که تو عکس نتونستم تشخیص بدم چیه ولی فرق داره با این 250 پیشرو !!!!

MR.K
04-04-1390, 08:16 قبل از ظهر
در مدل سال 1982 از کاربراتور Mikuni VM28SS استفاده شده که از نوع پیستونی هست (رو سوزوکی 80 هم همون کاربراتور رو انداخته بودم. مال x7 بود)
Suzuki DR 250 ([Only registered and activated users can see links])
در نسل جدید که به DR-Z 250 معروف هست از کاربراتور Mikuni TM28SS که از نوع پیستونی با پمپ شتاب استفاده شده
Suzuki DR-Z250 | Suzuki Motorcycles - Suzuki Motorcycle, Dirtbike and ATV Specs and Pictures ([Only registered and activated users can see links])

M.SH.K
04-04-1390, 08:36 قبل از ظهر
دوست عزیز گلاب به روت گند زدی با این ایمیل زدن و ادبیات (تو تاپیکی که زدی هم گفتم )

میگم کامرو تو عکس اولی تفاوت کاربراتورها ملموس و مشهود و مشکوک و محکومه ...به نظرت نوع کاربراتور انجین اصلی چی هست با این که تو عکس نتونستم تشخیص بدم چیه ولی فرق داره با این 250 پیشرو !!!!

جواب شما رو اونجا دادم
اینجا هم میدم :
میتونستی مودبانه تر هم بگی
....

ببخشید که با شما که مسوول امور بین الملل سایت هستی هماهنگ نکردم برا ایمیلی که بصورت شخصی (نه با ایمیل سایت) زدم.
بهتر بود دوستان قبل قضاوت میپرسیدن میلاد تو چیکار کردی ؟ ایمیل دیگه ای نزدی ؟؟؟
.
.
و در خصوص اون کاربراتور که فرمودی
با مقایسه همه ی عکسای مدل اصلی با یکم تحقیق متوجه میشید که اون ی مدل کاربراتور تنها برا مدل اولیه طراحی شرکت موجوده
و به تو خط تولید ازین کاربراتور تو همه مدلها استفاده شده که تو پیشرو هم همونه

M.SH.K
04-04-1390, 08:37 قبل از ظهر
1879

این عکس محصول اصلی خود QingQi

MR.K
04-04-1390, 07:46 بعد از ظهر
و در خصوص اون کاربراتور که فرمودی
با مقایسه همه ی عکسای مدل اصلی با یکم تحقیق متوجه میشید که اون ی مدل کاربراتور تنها برا مدل اولیه طراحی شرکت موجوده
و به تو خط تولید ازین کاربراتور تو همه مدلها استفاده شده که تو پیشرو هم همونه
اگر یک مقدار با دقت به عکسها نگاه میکردی متوجه میشدی که عکس پایین سمت چپ یک نمونه انژکتور هست .
[Only registered and activated users can see links]
و بحث بر سر این نیست که قبلا چی روش بوده و حالا چی روش هست! اگه به سوال و جواب اندکی توجه میکردین متوجه میشدین که بحث بر سر عملکرد کاربراتور (پیستونی یا دیافراگمی) در نمونه اصلی یعنی سوزوکی dr250 هست نه نمونه کپی شده اون.
عکس کاربراتوری هم که گذاشتین مدل TK 34mm هست که از نوع دیافراگمی هست و در چین تولید میشه و در مگلی هم از همین کاربراتور استفاده شده.

نیما نادری
04-04-1390, 09:03 بعد از ظهر
ببخشید جسارت شد بنده نگران آبروی شما نیستم نگران زیر سوال رفتن خیلی چیزها با این طرز ایمیل زدن به یک کمپانیه خارجی بودم که اونم دیگه مهم نیست

البته با نقدی که روی کاربراتور انجام دادید پرواضح است که اینچنین ایمیل زدنی هم دور از انتظار نیست

به هر حال از سوالات و مطالبی که بین دو کاربر برای بالا رفتن اطلاعات همه ردو بدل میشه استفاده کنید

k1_kdl mission accomplished.thanks:4chsmu1:

M.SH.K
04-04-1390, 10:09 بعد از ظهر
k1_kdl از مطالبتون ممنون
ولی من منظورم این بود و هست که اون عکس پایین و چپی که شما اشاره میکنید تنها ی طرح کانسپت و اولیه از موتور بود
و با مدل انژکتور و کاربراتور با پمپ عرضه نشد
بلکه همه ی مدلها با کاربراتور معمولی تولید شد
مثل عکسی که تو پست قبلی زدم

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

و البته باز اگه دوستان ناراحت شدن من معذرت میخوام
ولی من سعی کرئم و میکنم بر خلاف دوستان بی احترامی نکنم
ی جمله هم یادگاری داشته باشیم :

زود ببخشیم و دیر قضاوت کنیم

یا علی

Red Hat
16-05-1390, 07:52 قبل از ظهر
دیروز رفتیم برای یکی از بچه ها رنگ مشکیش رو خریدیم.

حدود 50 کیلومتر باهاش رانندگی کردم و مواردی رو که دیدم میگم:

1- ترمز های خیلی خوب
2- قدرت قابل قبول و بالا در دنده 4 و 5 براحتی شتاب موتور حس میشد.
3- جعبه دنده تقریبآ بد و خشک . دنده ها بد جا میرفت و روان 200 در مقابلش ktm بود . شاید بخاطر نو بودنش باشه و بعد از یه مدتی خوب بشه
4- صدای اگزوز تقریبآ مثل روان - ولی نمیدونم چرا احساس میکردم دود با زور خارج میشه و یه اگزوز با دهنه بزرگتر نیاز داره/
5- شتاب خیلی خوب در دنده 1 و 2
6-تقریبآ گرمای زیادی تولید میکرد
7- فرمون پذیری خیلی خوب
8-کیفیتش رو نمیشه در حد روان 200 دونست ولی باز خوب بود
9- گوشیم هم شارژ نداشت عکس بگیرم ....

soroush adventure
16-05-1390, 12:49 بعد از ظهر
hارتفاعش نسبت به روان 200 خیلی کم نیست ؟
رینگ و لاستیک روان 200 میشه روش انداخت ؟
چند خریدی ؟

Red Hat
16-05-1390, 12:54 بعد از ظهر
hارتفاعش نسبت به روان 200 خیلی کم نیست ؟

بخاطر لاستیک های کوچیکش کمتر هست ولی شاسی همون هست تقریبآ..

رینگ و لاستیک روان 200 میشه روش انداخت ؟

یکم جای سیستم ترمزش با روان 200 فرق داره . شاید بشه ولی دقت نکردم.

چند خریدی ؟

2,130

نیما نادری
16-05-1390, 04:19 بعد از ظهر
شتاب آنی چطور بود ؟ یعنی تروتل ریسپانس تو دنده سنگین و دور موتور حدود 2500 و یکهو تخته کردن (البته اگر دوستت میخونه نگو با موتور صفرش این کارو کردی )

رادیات هم نداره انگاری؟

nazamm
16-05-1390, 09:19 بعد از ظهر
ببخشید در یه تاپیک فنی پست می زنم

اما از نظر یک ناظر عامی روان 250 با تغییرات جزئی در ظاهر و نجندان فوق العاده نسبت به سری گذشته با وجود نبود رقیب جدی در بازار تجاری همچنان بهترین انتخاب است.(البته با توجه به قیمتش)

:12:

زنده باد وسپا 250

Babak
16-05-1390, 09:28 بعد از ظهر
از نظره قیمت و سابقه پیشین تقریبابله....وسپایه اسکوتره و روان 250 یه اندرود:24:

nazamm
16-05-1390, 09:40 بعد از ظهر
از نظره قیمت و سابقه پیشین تقریبابله....وسپایه اسکوتره و روان 250 یه اندرود:24:

چرا فکر کردید این موضوع من نمی دونم [Only registered and activated users can see links]

Babak
16-05-1390, 09:43 بعد از ظهر
منظورم این یود که نمیشه باهم مقایسه کرد.......:121fs725372:

nazamm
16-05-1390, 10:08 بعد از ظهر
صد در صد

Red Hat
17-05-1390, 07:25 قبل از ظهر
شتاب آنی چطور بود ؟ یعنی تروتل ریسپانس تو دنده سنگین و دور موتور حدود 2500 و یکهو تخته کردن (البته اگر دوستت میخونه نگو با موتور صفرش این کارو کردی )

شتابش تقریبآ قابل قبول بود . مثلآ با دنده 3 یا 4 براحتی شتاب (2 ترک) حس میشد. البته من آبندی رو قبول ندارم . موتور خودم نزدیک 16000 تا (بیشتر از 90% آفرود) رفته و از همون اول هم آبندی نکردم و با موتور داداشم که آبندی شده و 6000 تا کار کرده هیچ فرقی نمیکنه . البته بگم دوستان کار خودشون رو بکنند فردا یه چی شد نگن من گفتم.

البته موتور بعدی رو آبندی میکنم ببینم چه فرقی میکنه.

رادیات هم نداره انگاری؟

فقط رادیات روغن داره که فکر کنم از روان یکم کوچیک تره یا شاید هم من اشتباه کردم.

soroush adventure
17-05-1390, 07:50 قبل از ظهر
منم اصلا آبندی رو قبول ندارم. فقط یه ذهنیت غلطه . تا 50 کیلومتر برای اینکه براده ها بیرون بیاد بسته

alip
17-05-1390, 10:18 قبل از ظهر
اقا عكس از زواياى مختلفش ميشه بزاريد كه ببينيم؟لفطا

نیما نادری
17-05-1390, 03:16 بعد از ظهر
red hat جان فنر بندیش چطوره ؟

میشه تو آفرود روش حساب کرد ؟

رنگ سفید هم داره ؟

اگر امکانش هست من و کامرو یک سری بیایم ببینیمش اگر ردیف بود بخریم

Red Hat
17-05-1390, 04:09 بعد از ظهر
اقا عكس از زواياى مختلفش ميشه بزاريد كه ببينيم؟لفطا

اگه رفتم پیشش عکس میگیرم.

red hat جان فنر بندیش چطوره ؟

جلوش مثل روان و یا شاید هم نرم تر و عقبش خیلی نرم تر . فکر نکنم برای آفرود های متوسط به بالا خوب باشه.

رنگ سفید هم داره ؟

من فقط مشکی و نارنجی دیدم.

اگر امکانش هست من و کامرو یک سری بیایم ببینیمش اگر ردیف بود بخریم

باید با رفیقم هماهنگ کنم . بهت خبر میدم.

BKING
13-07-1390, 09:50 بعد از ظهر
خبر های جدید!!!!!!

هم راست گفتند و هم ....

این موتور برای شرکت qingqi نیست!! پیشرو رفته این رو از پیمانکار های شرکت qingqi خریده و وارد کرده البته بدون کنترل کیفیت و حتمآ با کیفیت پایین تر و ارزان تر . شرکت های پیمانکار قطعه تولید میکنند مثلآ شرکت A میره گیربکس میزنه شرکت B میره پیستون میزنه و .... و این ها وارد شرکت qingqi میشن و از کنترل کیفیت عبور میکنند .
هر کی مشکلی داره بره به شرکت qingqi ایمل بزنه و بپرسه.

سلام

چه جالب دور زدن

به نظرت خود روان سیکلت این موتورو ارائه می کنه یا نه ؟

قدرتش چند اسب بیشتره روان 200 هست ؟

نیما نادری
14-07-1390, 12:52 قبل از ظهر
مجوز صدور پلاک برای تمام کمپانی ها (همه موتورها ) چند روزیست لغو شده این از این

پلاک های فعلی مربوط به قبل هست

مجوز 250 سی سی هم ظاهرا داره نخ نما میشه و برمیگردیم همون جا که بودیم

BKING
14-07-1390, 06:16 بعد از ظهر
مجوز صدور پلاک برای تمام کمپانی ها (همه موتورها ) چند روزیست لغو شده این از این

پلاک های فعلی مربوط به قبل هست

مجوز 250 سی سی هم ظاهرا داره نخ نما میشه و برمیگردیم همون جا که بودیم

برای موتورهایی اینچنین می تونن مثه قبل تو کارت بزنن 200 سی سی و پلاک کنن

نیما نادری
14-07-1390, 09:02 بعد از ظهر
برای موتورهایی اینچنین می تونن مثه قبل تو کارت بزنن 200 سی سی و پلاک کنن

این عمل شنیع خلاف مقارقارات هست و با سازوکار جدید تعویض پلاک امکان هر نوع شامورتی بازی نیست

عمرا هیچ شرکتی همچین کاری نخواهد کرد

Duran
15-07-1390, 12:21 قبل از ظهر
نیما خان درست متوجه نشدم یعنی دیگه موتور 250 (حالا 248 و 9) دیگه نمره نمیشه ؟ مثل چند سال پیش ؟ اینطوری باشه که کلی میره رو قیمت 250 های نمره شده فعلی

نیما نادری
15-07-1390, 02:34 قبل از ظهر
Duran عزیز

حتما اطلاع دارید در این مملکت هر مجوزی توسط شخص خاص و در بازه زمانی خاصی صادر و لازم الاجراست

لذا مجوز ثبت پلاک موتورهای 249 سی سی توسط حاکم وقت اون موقع که الان نیست در بازه زمانی مشخصی

که داریم به تهش میرسیم با کلی زحمت و مصرف لوبریکانت برای موستاش آقایون صادر شد

حالا هم دیگه اون بابا نیست هم نرخ ها تغییر کرده و شاید هم مهر فروشی نیست روش خورده

خلاصه با لنگ در هوا شدن این موضوع بنده شخصا یک هفته میرم در بیابانها

و همه رو مورد عنایت قرار میدم از بالا تا شرکتا ... من نمیفهمم هیچ جا آنقدر قانون مواج نیست

شیخ می بخشه شیخ علی نه !!!

BKING
04-09-1390, 01:24 بعد از ظهر
سلامتنها مدلی که از این موتور مشاهده شده در نمایشگاه IPAS 2011 بوده و ظاهرا از سوی روان سیکلت هنوز به بازار ارائه نشده[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

متاسفاته از پره ها و طوقه و کمکهای طلایی خبری نیست

reza KTM
04-09-1390, 01:29 بعد از ظهر
کاشکی کمی تغیرات بیشتری میداد مثلا کمک گازی و اگزوز حرفه ای تر و ...

sober
04-09-1390, 01:31 بعد از ظهر
اقا الان این روان 250 تو بازار امده؟قیمتش چنده؟کسی از دوستان اطلاع داره؟

BKING
04-09-1390, 05:03 بعد از ظهر
کاشکی کمی تغیرات بیشتری میداد مثلا کمک گازی و اگزوز حرفه ای تر و ...

به نظرت این اگزوز بهتره یا قبلی ؟:297:

reza KTM
04-09-1390, 09:25 بعد از ظهر
به نظرت این اگزوز بهتره یا قبلی ؟:297:
من منظورم کمی تیونینگه
مثلا بگن روان 250 با اگزوز قهرمانی ، برچسب متفاوت ، تیونینگ بدنه و فرمون و صفحه کیلومتر و ...
این جوری یه موتور تیونینگ باحال میشد

BKING
05-09-1390, 08:50 قبل از ظهر
من منظورم کمی تیونینگهمثلا بگن روان 250 با اگزوز قهرمانی ، برچسب متفاوت ، تیونینگ بدنه و فرمون و صفحه کیلومتر و ...این جوری یه موتور تیونینگ باحال میشدتوقع زیادی دارینظرتو راجع به اگزوز نگفتی به نظر من اگزوز قبلی بهتره

reza KTM
05-09-1390, 02:17 بعد از ظهر
توقع زیادی دارینظرتو راجع به اگزوز نگفتی به نظر من اگزوز قبلی بهتره
آخه من آروی نداشتم و نمیدونم صداش رو
این همون اگزوز آر ویه؟
اگر آره که نه من با صدای روان سری قدیما بیشتر حال میکنم مخصوصا صدا تو دنده 1 دور بالا خیلی خفن میشه

BKING
06-09-1390, 01:00 بعد از ظهر
آخه من آروی نداشتم و نمیدونم صداش رو
این همون اگزوز آر ویه؟
اگر آره که نه من با صدای روان سری قدیما بیشتر حال میکنم مخصوصا صدا تو دنده 1 دور بالا خیلی خفن میشه

نمی دونم ولی شبیه اگزوزه پیشرو هست

نیما نادری
06-09-1390, 03:20 بعد از ظهر
پیشرو 250 هم همین موتوره ولی رینگاش 17 هست

اگزوزه صداش خوبه منم با استیل بودنش خیلی حال میکنم

یکی نیست بگه دلیل این که 250 رو نمیارین چیه ؟

فعلا تا مجوزش باطل نشده نمیارن بعد یهو تقی به توقی میخوره میگن ما میخواستیم بیاریم ووووووو

Babak
06-09-1390, 03:33 بعد از ظهر
یعنی این شکلیش تو ایران نیست؟:297:

نیما نادری
07-09-1390, 01:58 بعد از ظهر
با این برچسب نه

ولی پیشرو 250 همینه ولی کاربراتوره

Babak
07-09-1390, 02:23 بعد از ظهر
مادر جان یعنی اون انژکتوره؟

BKING
08-09-1390, 11:56 قبل از ظهر
مادر جان یعنی اون انژکتوره؟

بله انژکتوره:happy4:

[Only registered and activated users can see links]主图.jpg

BKING
08-09-1390, 12:02 بعد از ظهر
با این برچسب نه

نه پیشرو این نیست

Ali
08-09-1390, 12:22 بعد از ظهر
این موتور وزن خشکش 129 کیلو و قدرتش 20.6 اسب بخار هستش در دور 7500

نیما نادری
08-09-1390, 11:51 بعد از ظهر
ببینید این موتور دور دنیا با انواع و اقسام اسم و مشخصات داره فروش میره

نظرتون در مورد اینا چیه ؟

واقعا کسی هست که به من بگه کدوم کدومه ... فقط لطفا نگین اونی که روش نوشته QINGQI درسته و بقیه !!!

nopo
09-09-1390, 08:02 قبل از ظهر
ببینید این موتور دور دنیا با انواع و اقسام اسم و مشخصات داره فروش میره

نظرتون در مورد اینا چیه ؟

واقعا کسی هست که به من بگه کدوم کدومه ... فقط لطفا نگین اونی که روش نوشته QINGQI درسته و بقیه !!!

یک چیزی میگم باز دعوا نشه ها!!!
با برند فلات هم وارد کشور شده!!!!
روی قسمت عقبش falat power
اما با لاستیک آفرود
رنگهای سفید ومشکی

خدا پدر چین و ماچین و بیامرزه!!!:icon_pf _99_:

BKING
09-09-1390, 09:41 قبل از ظهر
سلام

رو انجین همشون زده qingqi دیگه فقط اونی که رو فلاپش زده qingqi فلاپاش و سایر قطعاتش ماله qingqi هست

نیما نادری
09-09-1390, 02:57 بعد از ظهر
نه رو همشون کینکی ننوشته خوب نگاه کنید مثلا اونی که رو فلاپش کینکی نوشته و چراغ عقبش سری قدیمه

اصلا رو انجینش هیچی ننوشته

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

یک عکس از فلاتی که همچین انجینی داره اگر هست آپ کنید

nopo
09-09-1390, 09:30 بعد از ظهر
اگر وقت شد میرم بازار ازش عکس میگیرم

abed
09-02-1391, 03:08 بعد از ظهر
کسی قیمت تازه این موتور رو نداره:999:

nopo
09-02-1391, 03:16 بعد از ظهر
نه رو همشون کینکی ننوشته خوب نگاه کنید مثلا اونی که رو فلاپش کینکی نوشته و چراغ عقبش سری قدیمه

اصلا رو انجینش هیچی ننوشته

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

یک عکس از فلاتی که همچین انجینی داره اگر هست آپ کنید

رفتم ديدم با اين انجين نيست با انجين طرح هونداست . انجين باپوسته انجين شبيه شوكا
ولي با همون اتاق

soroush adventure
09-02-1391, 03:23 بعد از ظهر
3 تومن

nopo
09-02-1391, 03:33 بعد از ظهر
با 3-3.5سي ار ام ميخرم
ديگه با اين قيمتها موتورهاي چيني ارزش ندارن-حالا هرچي ميخواد باشه

reza KTM
09-02-1391, 08:46 بعد از ظهر
با 3-3.5سي ار ام ميخرم
ديگه با اين قيمتها موتورهاي چيني ارزش ندارن-حالا هرچي ميخواد باشه
همین طور که چینیا گرون شدن اون موتورام گرون شدن

nopo
09-02-1391, 10:43 بعد از ظهر
بله گرون شدند اما نه اينقدر
چون قاچاق مياد هزينه گمرك نداره

pedramnemati
26-06-1391, 10:07 قبل از ظهر
در این جا در مورد روان 250 بحث مفصلی میکنیم.
به تازگی روان 250 به بازار امده...
حمید جان اطلاعات کامل روان 200 و 250 و مقایسه این دوتارو نمایش بده.

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

همسایه ما به تازگی روان 250 خریده .
این موتور در سه مدل ریسینگ وتریل qm , rv موجوده.
البته روان 250 با نام پیشرو 250 به بازار امده.
من از انجین بزرگش وتعمیرات و عملکرد خوبش وفراوانی قطعاتش و قیمتش خوشم امده.
من این موتورو تو نمایشگاه پلیس چند ماه پیش دیدم...
وقتی از صاحب غرفه در مورد خریدش سوال کردم گفت فروشی نیست و برای ارگان ها امده...!!!!

آخه دوست عزيز من اينكه ميگي روان با اسم پيشرو به بازار اومده خيلي خنده دار و نا معقوله مگه ميشه چنين چيزي !!! موتور جديد پيشرو 250 كپي شده از qingqi 250cc هستش كه يه موتور چينيه ولي با كيفيت متمايز تر هيچ ربطيم به روان نداره
البته قصد جسارت ندارم داداش واسه اطمينان دوستان به حرفم لينك محصول رو هم ميزارم خودتون قضاوت كنيد : [Only registered and activated users can see links]

نیما نادری
26-06-1391, 10:31 بعد از ظهر
خنده نداره شما به روابط این شرکتهای چینی وارد نیستین ...خودتون هم که از همین موتور دارین !!!

کین کی موتور جی وای 200 رو با آرم انحصاریه کین کی داد به شرکت تکتاز اونام با نام تجاریه روان 200 دادن به بازار

وقتی مدل 250 سی سی در چین تولید شد شرکت تکتاز این محصول رو نیاورد به همین دلیل شرکت فارس موتور

این محصول رو با نام پیشرو گولد 250 از این شرکت خرید و برای اینکه مشکل قانونی سر برند کین کی که قبلا و فعلا

در انحصار شرکت تکتاز هست نخوره برچسب های موتور و درب انجین رو با نام پیشرو سفارش داد

شما تو چین دست و بالت برای این کارا بازه میتونی رو در انجین هر چی بزنی

یک سی جی دیدم با برند antab یا همون ان تاب خودمون ...دیدی چه راحت میشه

محصولو معرفی کرد که چیه , یکیم بخره و ملت ببینن موتورش انتابه ....

عاشق صنعت موتورسیکلتمون هستم

Babak
18-11-1391, 02:54 قبل از ظهر
قیمت جدید روان 250 که RVX هست 7.000.000 تومان:icon_pf (95):

abolfazls
18-11-1391, 12:47 بعد از ظهر
قیمت جدید روان 250 که RVX هست 7.000.000 تومان:icon_pf (95):

ميشه يه عكس جديد از اين روان ٢٥٠ بزاريد
ممنون و متشكرم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

stoncold
18-11-1391, 02:49 بعد از ظهر
اقا اگه همین تریلا پیشو پارس 250 هست که من حدود یسال پیش دیدم اونارو که رفیقم داشت اول مهر دوتومن ردش کرد رفت استیلش خیلی شبیه روانه کیلومتر دیجیتال زورشم خوبه بود

FAARID
19-11-1391, 10:07 بعد از ظهر
28085

omidco2003
19-11-1391, 10:57 بعد از ظهر
ظاهرش که هیچ فرقی نکرده
نکنه به خاطر اینکه روش برچسب سوزوکی زده میخوان پوست مردم رو بکنن؟

stoncold
19-11-1391, 10:59 بعد از ظهر
از عکس که معلومه کیفیتش خوبه ابهتشم از 200 بیشتره اصلا معلومه

m-s-d
19-11-1391, 11:20 بعد از ظهر
هیچکی در مورد این موتور اطلاعاتی نداره؟من که تو هیچ سایتی نتونستم اطلاعاتی راجع بهش پیدا کنم!
راستی چرا اینقدر گرونه؟رادیات آب هم که نداره؟!
یه چیزه دیگه اینکه تریل روان و متین مثل هم هستند؟
اگه آره ،آیا الان تریل متین در بازار موجود هست؟

FAARID
19-11-1391, 11:47 بعد از ظهر
تو ظاهر یکم شبیه هستند ولی انجین و سیلند ر کلا فرق میکنه سیلندر که کاملا بزرگتر و تقریبا حالت مدور پیدا کرده روغن خنک هستش و شیر تامین هوای ثانویه هم داره روی انجین هم نوشته پایونیردر قسمت عقب هم موتور تپل تر دیده میشه نسبت به دویست

ali_r
20-11-1391, 02:01 قبل از ظهر
این موتور ها رو شرکت روان مونتاژ میکنه؟
پس چرا نوشته رو انجین نوشته پایونر؟؟؟
پایونر فکر کنم مال شرکت کبیر بود....
ولی قیمتش خیلی گرونه

hosein_dig
20-11-1391, 09:20 قبل از ظهر
داش بابک شوخی نکن !! 7 تومن مگه چی این!!
من 200 شو سوارش شدم خیلی قبول دارم فقط بخاطر حرارتش تو ساق پا نخریدمش

abolfazls
20-11-1391, 01:59 بعد از ظهر
برام جالب شد........
دوستانى كه احياناً اين موتور رو سوار شدن از تجربه شون بگن .......
اين رادياتور روغن داره؟؟؟؟

hosein_dig
20-11-1391, 03:44 بعد از ظهر
چیش جالب شد؟
قیمتش؟
7تومن نمیارزه
رادیات روغنم داره پیجای قبلو بخون

Sent from my XPERIA P using Tapatalk 2

abolfazls
20-11-1391, 04:14 بعد از ظهر
همين ديگه .....
ميخوام بدونم كه چى داره كه ٧ تومنه!!!!!!
بعد دوستم اخه اين موتورهاى چينى همه جورش هست ، يكى با رادياتور روغن يكى بدون رادياتور روغن، ........
ميخواهم بدونم سواريش چه جوره؟؟؟

hosein_dig
20-11-1391, 04:20 بعد از ظهر
همين ديگه .....
ميخوام بدونم كه چى داره كه ٧ تومنه!!!!!!
بعد دوستم اخه اين موتورهاى چينى همه جورش هست ، يكى با رادياتور روغن يكى بدون رادياتور روغن، ........
ميخواهم بدونم سواريش چه جوره؟؟؟

چون تازه اومده باید منتظر باشی

Sent from my XPERIA P using Tapatalk 2

ali_70
20-11-1391, 08:51 بعد از ظهر
این موتور رو پیشرو پارس زده ویا روان سیکلت ؟
می شه یک عکس واضح قرار بدید
من فقط یک عکس از مشکیش در صفحات قبلی دیدم
ممنون

شایسته فر
20-11-1391, 10:40 بعد از ظهر
این موتور رو نه پیشرو زده نه روان سیکلت
یه شرکته که اسمشم زیاد جالب نیست
آخر اسمش البرز داره!!!

جانسون
21-11-1391, 12:58 قبل از ظهر
دقیا شایسته اسمش چابکرو البرز من خواستم بگم روان نزده ولی شک داشتم چون زیاد دقت نکردم روش.....

K.I.A
21-11-1391, 01:21 قبل از ظهر
من ایت موتورو تو نمایشگاه پلیس پارسال دیدم و گفت فروشی نیست و فقط برای ارگانهاست
ماله پیشرو بود / انجینش هم همینی هست که رو پیشرو نیکد هست و فقط اتاق ماله روان هست.

Amir 1986
21-11-1391, 01:50 قبل از ظهر
قیمتش که خیلی گرونه

ولی جدای قیمت ، دوستانی که اطلاعات دارن ، بنظر تو مقایسه با روان چطور موتوریه ؟!

تو موتور تریل و کراس ، وزن خیلی عامل مهمی هست
گاهی وقتا قدرت کم میتونه لذت سواری تو این تیپ موتورارو همراه داشته باشه ، اما وقتی وزن بالا بره قطعا از لذت سواری کم میکنه

farshid37
21-11-1391, 10:23 قبل از ظهر
یعنی همین موتوره؟ پس چرا می گید روان؟ این که جدید نیست.

معمار
18-05-1392, 05:26 قبل از ظهر
دیروز که رفته بودم گمرک rv-x 250 دیدم قیمت 7200
خوشم اومد ازش
قدرتش چه طوریه ؟

K.I.A
18-05-1392, 07:21 قبل از ظهر
انجینش پایونیر چین هست و راه رفتنش پیشرو پارس 250 هست /کمی از روان 200 بهتر

معمار
18-05-1392, 09:48 قبل از ظهر
گرچه میدونم این تریلا مال این حرف ها نیستن و نمیشه فشار زیاد بهشون بیاری
ولی میشه روشون حساب کنی باهاش بری یه جاهای که شیب خیلی زیاد نباشه
می تونه بکشه بالا اذیت نمی کنه کم نمیارن

behrouz_r3
01-02-1393, 06:34 قبل از ظهر
سلام
کسی اینجا rv-x 250 رو امتحان کرده؟
من بین روان 200 یا rv -X 250 مطمین نیستم کدوم رو بردارم.
تو مشهد rv رو کجا میفروشند؟
ممنون

streetking
02-09-1393, 09:14 بعد از ظهر
سلام دوستان
من توی یک تاپیک سوال پرسیدم برای راهنمایی درمورد خرید موتور تریل که روان 250 rvx رو بهم پیشنهاد دادن ! من سرچ کردم ظاهر زیبایی داره ولی از لحاظ امکانات و مزایا و معایبش هیچ خبری ندارم همچنین هرسایتی یه قیمتی زده بود و اینکه معمولا دست دوم بودن ! قیمت اصلیش چنده ؟ و اینکه این موتور پلاک ملی هستش دیگه ؟ به نظر شما ارزش داره برم بخرمش ؟ تا 5.5 میلیون میتونم هزینه کنم ! لطفا کمک کنید بعد یه عمر میخوام تریل بخرم بعدا پشیمون نشم

milad24136
08-12-1393, 02:43 قبل از ظهر
من يكيشو دارم كه تو سند ريتا 249 نوشته شره ولي به اسم روان 250 شناخته شده خيلي موتور بيستي هستش سگش مي ارزه به روان يه ايراد كلي كه قابل حله و ميشه ازين وحشي ولي ماماني گرفت اينكه كمكاش فوق العاده نرمن و به كوچكترين سنگ ريزه و شن جاده واكنش نشون ميده و اين حالت واسه داخل شهر عاليه ولي افرود نه

معمار
08-12-1393, 04:29 بعد از ظهر
من يكيشو دارم كه تو سند ريتا 249 نوشته شره ولي به اسم روان 250 شناخته شده خيلي موتور بيستي هستش سگش مي ارزه به روان يه ايراد كلي كه قابل حله و ميشه ازين وحشي ولي ماماني گرفت اينكه كمكاش فوق العاده نرمن و به كوچكترين سنگ ريزه و شن جاده واكنش نشون ميده و اين حالت واسه داخل شهر عاليه ولي افرود نه

دوست عزیز عکسی از موتورتون میزارید

و اگه براتون مقدور هست میشه فیلمی از موتور بزارید خیلی دوست دارم صدا انجینش چه طور هست

milad24136
16-02-1394, 08:54 بعد از ظهر
من موتورمو روز چهارده فروردین فروختم اگه کسی اطلاعاتی در مورد این موتور روان 250 میخواد تو لاین در خدمتم اینم ایدی لاینمه milad24136 ویا شمارم 09193476865 ضمنا اگه کسی داره و قصد فروش داره دوباره خریدارم هرکس عکس یا مطلبی خواست در خدمتم یاعلی

- - - Updated - - -

کیفیتی که این موتور دار هیچ کدوم از روانهای 200 و فلات 200 و 250 و غیره ندارن یکی فروختم دنبال یه صفرشم کسی قیمت داره

Mr.Dr
26-02-1394, 10:19 بعد از ظهر
سلام
به نظر دوستان،این کار منطقیه که آپاچی 180 مذل 91 با34000تا کارکرد رد کنم و یه روان یا پیشرو یا فلات 250 بگیرم؟
موتور خرکار میخوام،هم ک.ه بیابونی هم مسافرت خارج شهری.....

فلات دوست
27-02-1394, 06:52 قبل از ظهر
سلام
به نظر دوستان،این کار منطقیه که آپاچی 180 مذل 91 با34000تا کارکرد رد کنم و یه روان یا پیشرو یا فلات 250 بگیرم؟
موتور خرکار میخوام،هم ک.ه بیابونی هم مسافرت خارج شهری.....

سلام
اگه بیشتر آف میری و سرعت حداکثر 80 هم برات قابل تحمل باشه تریل های بالا رو بگیر والا نه

Mr.Dr
27-02-1394, 09:00 قبل از ظهر
سلام
اگه بیشتر آف میری و سرعت حداکثر 80 هم برات قابل تحمل باشه تریل های بالا رو بگیر والا نه

والا تاحالا که آفرود نرفتم،بیشتر استفادم داخل شهر برای محل کار و دانشگاه رفتنم،آفرود رفتن برای آخره هفته ها بیشتر مد نظرم؛اصلا ارزش داره اینوبدم اون بردارم؟
واقعا سرعت داخل شهریش به100-120 نمیرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟80 تا همش؟

فلات دوست
27-02-1394, 10:20 قبل از ظهر
والا تاحالا که آفرود نرفتم،بیشتر استفادم داخل شهر برای محل کار و دانشگاه رفتنم،آفرود رفتن برای آخره هفته ها بیشتر مد نظرم؛اصلا ارزش داره اینوبدم اون بردارم؟
واقعا سرعت داخل شهریش به100-120 نمیرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟80 تا همش؟

دوست عزیز با شرایطی که جنابعالی گفتی همین موتورت رو نگه دار
منظور این نیست که بیشتر از 80 نمیره ، من با تریل 200 ، سرعت105 تا رفتم ، ولی در کل تریل ها و علی الخصوص تریل های ایرانی رو اگه بیشتر از 80 بری ، یه پات همیشه تعمیرگاه خواهد بود
باز خود دانی . موفق باشی

Mr.Dr
27-02-1394, 10:40 قبل از ظهر
دوست عزیز با شرایطی که جنابعالی گفتی همین موتورت رو نگه دار
منظور این نیست که بیشتر از 80 نمیره ، من با تریل 200 ، سرعت105 تا رفتم ، ولی در کل تریل ها و علی الخصوص تریل های ایرانی رو اگه بیشتر از 80 بری ، یه پات همیشه تعمیرگاه خواهد بود
باز خود دانی . موفق باشی

ممنون از پاسخگویی شما
با این موتورا نمیشه مسافرت های بین شهری رفت؟
من با آپاچی 2ترک سنگین مشهد و شمال و قم و...رفتم با100-90تا سرعت آخ نگفت موتور،از این تریل ایرانی ها میشه این توقع داشت یا توهم ؟ :-)

فلات دوست
27-02-1394, 11:12 قبل از ظهر
با این موتورا نمیشه مسافرت های بین شهری رفت؟ میشه ولی اذیت میشی مخصوصا راه دور که آخرش یه چی هم به خودت میگی
من با آپاچی 2ترک سنگین مشهد و شمال و قم و...رفتم با100-90تا سرعت آخ نگفت موتور،از این تریل ایرانی ها میشه این توقع داشت یا توهم ؟ :-) با 80 تا آره میرن و آخ نمیگن ولی خوب به نرمی موتور شهری نیستن و درکل اذیت میشی

........

Mr.Dr
27-02-1394, 11:29 قبل از ظهر
........

آقا خیر از جونیت ببینی:26:
ممنون

Komando
27-02-1394, 12:26 بعد از ظهر
به نظر من تریل واسه مسافت های طولانی هم خیلی عالیه و براحتی با 100 تا هم میره البته سرعتش بستگی به موتور هم داره.:2:

hosin555
30-02-1394, 12:25 بعد از ظهر
موتور خوبی وهمون انجین وسیلد بیشروبارس روشه گیری بوکس 5دنده وقویی داره ولی اگه یه رادیات روغن خونک روش بود بهتر میشه من با دلتا249مقایسه کردم دلتا ازش سر بود ولی از روان rvسرتر قدرت خوبی دار وبشدت ترمزای قویی داره درجمع اگه قطعاتش موجود باشه موتور خوبی واگه کمک عقب قویتر بود بهتر بود خیلی نمی شه به شاسی فشار اورد ینی از ارتفاع بلد نبرین بهتر .

- - - Updated - - -

موتور خوبی وهمون انجین وسیلد بیشروبارس روشه گیری بوکس 5دنده وقویی داره ولی اگه یه رادیات روغن خونک روش بود بهتر میشه من با دلتا249مقایسه کردم دلتا ازش سر بود ولی از روان rvسرتر قدرت خوبی دار وبشدت ترمزای قویی داره درجمع اگه قطعاتش موجود باشه موتور خوبی واگه کمک عقب قویتر بود بهتر بود خیلی نمی شه به شاسی فشار اورد ینی از ارتفاع بلد نبرین بهتر .

- - - Updated - - -

اسی سنگین
21-07-1394, 02:54 قبل از ظهر
ی موتور چینیه آشغال من سوارش شدم
:7tir: