PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید پالس 220

ramin.rostami
06-03-1390, 09:36 بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه 220 بگیرم کدوم فروشگاه ارزونتر و بهتر و بهتر کیفیت تره ؟

Alireza
06-03-1390, 10:05 بعد از ظهر
کیفیت که همش مثل همه دیگه واسه فروشگاه هم نمایندگی اصلی مراجعه کنین امیریه بود فکر کنم

Classified
06-03-1390, 10:14 بعد از ظهر
قیمت؟!

M.SH.K
06-03-1390, 10:14 بعد از ظهر
صفر بخوای تو کیفیتش فرقی نداره
باید بگردی ببینی کی، چکی چیزی داره و زیر قیمیتم حاضره بده

joOoker_silence
06-03-1390, 11:27 بعد از ظهر
اگه قصدت خرید صفره که هیچ،تشریف میبرید خیابان هلال احمر نمایندگی باجاج یه دونه سند میزنید برمیدارید میارید، ولی اگه کارکرده میخوای بخری یه دونه دارم،سالم و تمیز با موتورسازتم بیا ببین که من الکی تعریف نکنم،دست روی خوب موتوری گذاشتی واقعا تو موتورایی که تو ایران میشه سوار شد به نظر من از نظر عمر قطعات و سرعت و شتاب یکه،تنها ایرادش صدا افتادن فلاپ جلو هستش، این موتوری که دارم فقط 50 هزار تومان هزینه صدا گیری فلاپهاش شده،موتور لرزش و صدای اضافی به هیچ وجهی نداره از نزدیک متوجه حرفم میشی،مدل برج 89/07رنگ آبی کاربنی،واقعا از نظر سواری در حد صفره، صفرش الان 2.850 قیمت داره، 70 تومن هزینه بیمه داره و تا موتور از آب و گل در بیاد با آچارکشی و اینا راحت 3 وای میسه،اگه خواستی پیام خصوصی بزار، چون اینجا تاپیک خرید و فروش نیست منم هنوز موتورو آگهی نکرده بودم،فقط چون تاپیک مرتبط هستش عکس میزارم برات
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza KTM
07-03-1390, 10:17 قبل از ظهر
اگه قصد فروش نداری بگرد دنبال مدل 89 صفر که تقریبا 100 تومان فرقشه با 90