PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه هیوسانگ 250 x5 و کاواساکی z 250

Unregistered1
07-07-1392, 10:51 قبل از ظهر
با سلام....
دوستان امسال شاهد ظهور 2 موتور از دو کارخونه یا برندی که تو کلاس 250 خصوصا" تو ایران رقابت تنگاتنگی با هم دارن....
هیوسانگ x5 250 و کاواساکی z 250..... هر دو 250 و هر دو نیکد.....درسته که x5 تک سیلندره و z دو سیلندر...ولی با توجه به سبک دو موتور و همینطور حجمشون این مقایسه برای خریداران
این دو موتور کاملا" طبیعیه....مطمئنا" با ورود x5 به بازار ایران یه رقیب جدی برای z پیدا شده....

با توجه به اطلاعات محدودی که از x5 موجود هستش میتونم بگم که از 130 کیلو وزن و 29 اسب بخار قدرت برخورداره... که نسبت قدرتش به وزنش میتونه یه موتور فوق العاده پر قدرت رو تداعی کنه...
سیستم خنک کننده انجین اب خنک میباشد...و طبق عکس سیستم تعلیق بسیار خوبی داره...

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

کاواساکی z هم که تجربه چندین سال تولید z تو حجمای بالاتر رو داره که z1000 یکی از نمونه های شاخص کاواساکی تو این سبک هستش که از یه کلاس جهانی برخورداره....اما این بار و با توجه
به گرایش بازار به سمت موتورای کم استهلاک میبینیم که شرکت کاواساکی z300 رو طراحی کرده که با توجه به محدودیت حجم تو یه سری از کشورها به خصوص ایران این موتور با حجم 250 هم تولید شده
که البته دست پخت ژاپن نیستش و تو تایلند تولید شده...
z هم همچون نینجا 250 از دو سیلندر خطی برخورداره و با قدرتی برابر با 32 اسب بخار و وزنی برابر با 168 کیلو و انجین اب خنک یه نیکد فوق العاده تو حجم 250 به حساب میاد....

- - - Updated - - -

قیمت z 250 در حال حاضر حدودا" 45 عنوان میشه....و قیمت x5 هم که هنوز کویر اعلام نکرده....ولی طبق گمانه زنیها احتمالا" چیزی حدود 25 تا 28 قیمت میخوره...

معمار
08-07-1392, 09:40 بعد از ظهر
دوستان خداییش این قیمت ها خیلی ظلمه
با 45 م میشه یه 1000 مدل بالا مداک دار بگیری
یا شاید 600 صفر
نمیدونم چه فکری میکنن ای قدر پول میدن به موتور 250

کوروش
09-07-1392, 06:38 قبل از ظهر
دوستان خداییش این قیمت ها خیلی ظلمه
با 45 م میشه یه 1000 مدل بالا مداک دار بگیری
یا شاید 600 صفر
نمیدونم چه فکری میکنن ای قدر پول میدن به موتور 250
کی میده ؟؟؟
تو زد تو خیابون دیدی ؟؟؟
کسی نمیخره مگه اینکه مرفح بی درد باشه اونم مامیش اجازه نمیده موتور سوار شه !!!
قضیه دوک هستش من کلا تو این چند سال تو خیابون یه دونه دیدم همین
اینم میشه مثل اون شاید کمی بهتر
ولی وضعیت برای هیوسانگ بهتره البته اونم باید قیمتشو بیاره پایین مثلا در حد 17-18 اگه از ریس بالاتر باشه کسی نمیخره

Unregistered1
09-07-1392, 08:40 قبل از ظهر
z فروشش خیلی خوب بوده....تا الان تو گمرک 8تا z فروخته شده...2تا هم ریس...(2013)
x5 هم مطمئنا" ارزونتر از ریس نخواهد بود....قیمت زیر 25 میلیون محاله....حتی اگه قیمتا افت کنه...

farshad 54
09-07-1392, 10:29 قبل از ظهر
حسین مرفه بی درد :thanks:خیلی چاکریم :sarma:

من که خدائیش با نینجا 250 z خیلی حال کردم آخرته طراحی تو کلاس نیکد هست ولی خب قیمتش خیلی بالاس به درد من نمیخوره حالا اگه منم مرفه بی درد بودم شک نکنید همین امروز یکیشو میخریدم :acigar:

Unregistered1
09-07-1392, 10:44 قبل از ظهر
داداش z برازنده شماست.......
برتریهایی که x5 میتونه به z داشته باشه ...وزن کمترش و همینطور قیمت پایین ترش هست....و با توجه به قیمت لوازم نینجایی که خودم دارم و همینطور قیمت لوازم هیوسانگ که خیلی ارزونتر از نینجاست..
احتمالا" قیمت لوازم x5 هم به نسبت z باید خیلی ارزونتر باشه....یه مورد دیگه هم حرارت انجینه...که در کل کاواساکی انجینش با هوای تهران اصلا" سازگار نیست و دائما" انجین داغ کار میکنه...
ولی وقتی با همین موتور میری شمال انگار که یه موتور دیگه سوار شدی....گاز خورش و شتابش و گرمای موتورش 100 درصد تغییر میکنه....گاز خورش به شکل کاملا" عجیب و خارق العاده وحشی
میشه که باورش واسه ادم خیلی سخته که اب و هوا اینقدر میتونه رو موتور تاثیر گذار باشه....ولی هیوسانگ تهرانو شمالش متفاوت نیستش...با هوای تهران تقریبا" سازگاره...
ضمنا" x5 یه طرح 100 درصد نو هستش در حالیکه z تجربه چندین سال تولید این سبک موتورو داره....هیوسانگ تو طراحیه موتور استریت با فروم قبلیش با شکست رو به رو شد...
به جرات میشه گفت تو همین ایران خودمون جزو کم فروشترین موتورها بوده و شاید تو رده بندی بتونه رتبه آخر و کسب کنه :gigglesmile:
حالا باید دید این طراحیه جدید با شکل و شمایل کاملا" متفاوت میتونه بازار استریتای هیوسانگو تغییر بده یا نه...و همینطور میتونه ذهنیت کیفیت پایین هیوسانگ و ضعفای فنی متعددشو تو ذهن مصرف
کننده کم کنه؟؟؟
ضمنا" ریس 2013 هیوسانگ هم توسط کویر وارد بازار کم رونق ایران شده....

- - - Updated - - -

داداش z برازنده شماست.......
برتریهایی که x5 میتونه به z داشته باشه ...وزن کمترش و همینطور قیمت پایین ترش هست....و با توجه به قیمت لوازم نینجایی که خودم دارم و همینطور قیمت لوازم هیوسانگ که خیلی ارزونتر از نینجاست..
احتمالا" قیمت لوازم x5 هم به نسبت z باید خیلی ارزونتر باشه....یه مورد دیگه هم حرارت انجینه...که در کل کاواساکی انجینش با هوای تهران اصلا" سازگار نیست و دائما" انجین داغ کار میکنه...
ولی وقتی با همین موتور میری شمال انگار که یه موتور دیگه سوار شدی....گاز خورش و شتابش و گرمای موتورش 100 درصد تغییر میکنه....گاز خورش به شکل کاملا" عجیب و خارق العاده وحشی
میشه که باورش واسه ادم خیلی سخته که اب و هوا اینقدر میتونه رو موتور تاثیر گذار باشه....ولی هیوسانگ تهرانو شمالش متفاوت نیستش...با هوای تهران تقریبا" سازگاره...
ضمنا" x5 یه طرح 100 درصد نو هستش در حالیکه z تجربه چندین سال تولید این سبک موتورو داره....هیوسانگ تو طراحیه موتور استریت با فروم قبلیش با شکست رو به رو شد...
به جرات میشه گفت تو همین ایران خودمون جزو کم فروشترین موتورها بوده و شاید تو رده بندی بتونه رتبه آخر و کسب کنه :gigglesmile:
حالا باید دید این طراحیه جدید با شکل و شمایل کاملا" متفاوت میتونه بازار استریتای هیوسانگو تغییر بده یا نه...و همینطور میتونه ذهنیت کیفیت پایین هیوسانگ و ضعفای فنی متعددشو تو ذهن مصرف
کننده کم کنه؟؟؟
ضمنا" ریس 2013 هیوسانگ هم توسط کویر وارد بازار کم رونق ایران شده....

Izad_nazary
07-03-1394, 10:58 قبل از ظهر
توروخدا اين مقايسه هارو نكنين
زد٢٥٠ شتابه ٣٠٠ هارو ميگيره
اصلا داريم مقايسه مگه

Ali
07-03-1394, 12:36 بعد از ظهر
بنظرم مدل sl که تک سیلندر هست باید با این هیو مقایسه بشه

hossseyn
07-03-1394, 12:55 بعد از ظهر
سلام، قیمت x5حواشی19 هست اگه اشتباه نکنم...

erfi.747
07-03-1394, 06:21 بعد از ظهر
قیمت z 250 صفر سفید چنده الآن ؟؟؟

Mohsen_14
07-03-1394, 06:42 بعد از ظهر
قیمت z 250 صفر سفید چنده الآن ؟؟؟

دقیقا یه سفید یکماه پیش قیمت کردم 27 .

hamid123
07-03-1394, 08:53 بعد از ظهر
من فیلمای x5 دیدم صفر تا صد رو 6.5 ثانیه میزنه و واقعا پر شتابه
می خواستم بجای gtn اینو بردارم ولی واقعا قیافشو هر کاری می کنی به دلت نمیشینه ولی تو عکس زیباتره .