PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفر به تایلند

reza KTM
04-03-1390, 11:53 بعد از ظهر
سلام به همه بچه های گل پرشین موتور
آقا ما دلو زدیم به دریا و با کلی قرض و قوله تصمیم گرفتیم بریم تایلند
انشاالله 8 ژون که میشه 18 خرداد به مدت یک هفته بلیط گرفتم و با پسر خالم میریم پاتایا
دیروز هم رفتم و گواهینامه موتورم رو بین المللی کردم که خواستم اونجا موتور کرایه کنم مشکلی برام پیش نیاد
از بچه های فروم اگر کسی اطلا عاتی در مورد تایلند (مخصوصا کرایه موتور) داره دریغ نکنه و منو راهنمایی کنه
مرسی

reza KTM
05-03-1390, 01:06 بعد از ظهر
کسی اطلاعاتی نداره؟
لااقل بگید چه موتوری کرایه کنم که رانندگی باهاش خیلی راحت باشه مثلا هندا cbr یا سوزوکی gsx یا یاماها r1 یا ...
یه جا خوندم میگفت خواهشا هارلی دیوید سون اجاره نکنید چون رانندگی باهاش سخته و تصادف میکنید درست میگه؟

ham ham
05-03-1390, 01:24 بعد از ظهر
انتهای خیابان یکم (ساحلی) نرسیده به walking street نبش تمام فزعی ها موتور کرایه میدن

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

پاسپورت باید همراهت باشه (گرو) ...... بعلاوه اطلاعات دقیق هتل محل اقامت

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

قیمت موتورها بسته به مدل(سال تولید) و مدت زمانی که اجاره میکنی (حداقل یک روز) متفاوته

reza KTM
05-03-1390, 01:25 بعد از ظهر
انتهای خیابان یکم (ساحلی) نرسیده به walking street نبش تمام فزعی ها موتور کرایه میدن

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

پاسپورت باید همراهت باشه (گرو) ...... بعلاوه اطلاعات دقیق هتل محل اقامت

رفتی شما؟ کی رفتی؟
کرایش چجوریه؟ چنده؟ از چقدر تا چقدر؟
میگن دیگه پاسپورت گرو نمیگیرند و منم نباید بدم چون امکان داره با مشکل مواجه بشم فقط پول گرو میگرند

ham ham
05-03-1390, 01:26 بعد از ظهر
قیمت میانگین برای یک روز 1000 بت معادل 35000 تومان است

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

پاسپورت الزامی است .... شک نکن

reza KTM
05-03-1390, 01:28 بعد از ظهر
وضعیت بنزین چجوریه لیتری چند؟
پمپ بنزین زیاد داره؟
محدودیت سرعت چقدره در اتوبان هاش؟
میشه اطلاعات کامل تری بدید؟

ham ham
05-03-1390, 01:46 بعد از ظهر
پاتایا اتوبان به اون مفهوم نداره ....... عمدتا خیابان های اصلی هم یک طرفه است . فقط در میدان ها و تقاطع ها باید احتیاط کنی (انگلیس )

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

بنزین لیتری تقریبا 800 بود

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

موتور رو با 12 سی سی بنزین بهت میدن طوریکه فقط برسی پمپ بنزین:mad_majidonline:

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

این موتورها اونجا تو چشمه ............. یعنی پلیس میدونه فقط توریست ها سوار میشن
خلاف کنی = جریمه یا شیتیل

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

البته پلیسهاش به اندازه ایران شیتیل نمیگیرند سطحشون پایین تره ( یه جا بالاخره سطحمون بالا رفت):wall3:

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

قبل از تحویل گرفتن موتور تا فیه خالدونش رو چک کن....................................... خصوصا بدنه و لاستیک
جریمه یک لاستیک دست دوم به بهونه burn out اگه کار خودت هم نباشه 300 دلاره

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

اگه گنجشک هم کار خرابی کرده بود رو موتور قبل از تحویل گرفتن بهش باید نشون بدی :2gwb921:

Alireza
05-03-1390, 01:50 بعد از ظهر
درسته تو تایلند گواهینامه احتیاج نیست؟

ham ham
05-03-1390, 02:02 بعد از ظهر
اجاره دهنده های موتور میگن مهم نیست ...... اون مشکل ماست ........ سوار شو برو
خیابون دوم که میرسی ( به علت تابلو بودن موتور و صداش) آقا پلیسه به یک گفتگو صمیمانه دعوتت میکنه :27:
یا باید شیتیل بدی
یا با هم میرید مرکز پلیس جریمه نقدی میشی

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

با گواهینامه آدم کلا احساس آرامش میکنه
بجای اینکه حواست به کنار خیابون وپلیسهاش باشه ..................... حواست به کنا خیابون و ... هاشه :smilies(113):

yamaha yzf r6
05-03-1390, 02:02 بعد از ظهر
چند وقت پیش یکی از دوستان من رفته بود اونجا cbr1000 , r1 اجاره کرده بود گفت شب ساعت 2 تو اتوبان 240 تا پر کردم و انتها که رسیدم پلیس خفتم کرد و به پول ما 65000 تومن شیتیل ازم گرفت البته بعد از کلی پیچوندن و اذیت.

ham ham
05-03-1390, 02:04 بعد از ظهر
(البته برای شما جوون ها میگم من که متاهلم حواسم بیشتر به آدرس مراکز خرید بود) :4chsmu1:

joOoker_silence
05-03-1390, 03:48 بعد از ظهر
آقا منم یه سوال کنم، اینایی که موتور کرایه میدن کجایی صحبت می کنن ، انگلیسی بلدن ، ؟ ایرانی توشون هست ؟

ham ham
05-03-1390, 03:51 بعد از ظهر
آقا منم یه سوال کنم، اینایی که موتور کرایه میدن کجایی صحبت می کنن ، انگلیسی بلدن ، ؟ ایرانی توشون هست ؟

انگلیسی دست و پا شکسته .................................. من ایرانی ندیدم
ایرانی ها اونجا تو یه صنف دیگه کار میکنند ! ! ! :khak: البته نه همه . آدم خوب همه جا هست

ghost.rider1
05-03-1390, 04:17 بعد از ظهر
شما میری تایلند یا تایلند خودش میاد اینجا اول اینو مشخص کن:biggrin:

nOviA
05-03-1390, 04:48 بعد از ظهر
اول 250 اجاره کن....بعد 600 که ترجیها هوندا مدل 2007 به بالا باشه....روز سوم 1000 اجاره کن. تاپیک [Only registered and activated users can see links] رو ببین تقریبا دستت میاد.

کلا سعی کن مدل های به روز یعنی 2010 و 2011 اجاره کنی که خراب نشه بیوفته رو دستت.

reza KTM
05-03-1390, 08:32 بعد از ظهر
250 چی اجاره کنم؟
هارلی نگیرم واقعا رانندگی باهاش سخته؟

اون پست که نوشتی قفل شده و عکس ها هم نمایش داده نمیشن

ham ham
05-03-1390, 08:54 بعد از ظهر
250 چی اجاره کنم؟

250 (ریس) من اونجا برای اجاره ندیدم ...... البته شاید دقت نکردم
موتورهایی که راحت گیر میاد (تقریبا همه دارن ) :
600 سی سی :
Kawasaki zx6
honda CBR 600
yamaha R6

1000 سی سی :
kawasaki zx10 (به ندرت)
honda CBR1000
yamaha R1
suzuki GSX

بعلاوه GSX 750

عمدتا مدلها بالای 2005 است

موتورهایی مثل دوکاتی آپریلیا تریومف و .... هم وجود نداره :[Only registered and activated users can see links]

eshgh_namordeh
05-03-1390, 10:16 بعد از ظهر
داداش اگه رفتی فروشگاه دیدی یک قیمت برای من بگیر
فلاپ کامل نینجا 250
ممنون

reza KTM
06-03-1390, 12:15 قبل از ظهر
داداش اگه رفتی فروشگاه دیدی یک قیمت برای من بگیر
فلاپ کامل نینجا 250
ممنون

چشم اگه فروشگاه لوازم یدکی موتور دیدم حتما میپرسم
میگن رانندگی با هندا راحت تره ولی یکی بهم گفت gsx بگیر خیلی بهتر از بقیه سواری میده نظرتون چیه؟

nOviA
06-03-1390, 12:29 قبل از ظهر
250 چی اجاره کنم؟

اون پست که نوشتی قفل شده و عکس ها هم نمایش داده نمیشن

اگر میخوای تو تیپ های هارلی (کروزر) موتور سوار شی قضیه فرق میکنه و من چیزی در مورد رانندگی با اون تیپ موتور نمیدونم چون تاحالا سوار نشدم و اطلاعاتی هم ندارم. من راهنماییم در مورد موتور اسپرت و ریس بود.

اون تاپیک برای اطلاعات هستش و نظراتش اینجاست>>> [Only registered and activated users can see links]

خودت مگه کراس سوار نیستی؟ موتور کراس و آفرود هم باید داشته باشه اونجا.

---------- Post added at 02:29 AM ---------- Previous post was at 02:25 AM ----------

gsx سواری نرم و راحت تری نسبت به هوندا داره(البته مدل های 2010 و 2011). صداشم گوش نواز تره:smilies(113):

حسـن
06-03-1390, 12:34 قبل از ظهر
تا کرایه کردی میزان روغن موتور را چک کن
یکی از دوستان من تا موتور را گرفته بود پیچ کارتل شل بود (حالا نمیدونم از عمد بوده یا اتفاقی)
اگه حواسش نبود هزینه انجین و خسارتش می افتاد گردنش
اونجا فکر میکنم انواع cb زیاد باشه

Classified
06-03-1390, 12:47 قبل از ظهر
عکس و کلیپ هم یادتون نره

مواظب هم باشید

reza KTM
06-03-1390, 08:29 قبل از ظهر
تا کرایه کردی میزان روغن موتور را چک کن
یکی از دوستان من تا موتور را گرفته بود پیچ کارتل شل بود (حالا نمیدونم از عمد بوده یا اتفاقی)
اگه حواسش نبود هزینه انجین و خسارتش می افتاد گردنش
اونجا فکر میکنم انواع cb زیاد باشه

مرسی از راهنماییتون حتما چک میکنم

---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:25 AM ----------

عکس و کلیپ هم یادتون نره

مواظب هم باشید

اونم به روی چشم

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:26 AM ----------

خودت مگه کراس سوار نیستی؟ موتور کراس و آفرود هم باید داشته باشه اونجا.[COLOR="Silver"]

احتمالا یه روز رو اندورا میگیرم ولی از سبک کراس گرفتن کمی ترس دارم چون من قدم 168 هست و سوار روان میشدم نوک پاهام به زور به زمین میرسید حالا مثلا بخوام یه crm بگیرم فکر کنم عمرا پام به زمین نرسه بعد با اون وزن موتور کنترلش کمی برام سخت میشه
حالا ببینیم اصلا پیدا میشه کراس اونجا

reza KTM
06-03-1390, 12:38 بعد از ظهر
چند نفر ار کسایی که رفتن پاتایا بهم گفتن اصلا و ابدا موتور کرایه نکن که به بهونه یه خش افتادن رو موتور ازت خداد تومان (400 500 دلار) جریمه میگیرن:27:
میگم به هر کی میگم میخوام موتور بگیرم میگه نگیر دارن پشیمونم میکنند
چیکار کنم؟

nOviA
06-03-1390, 12:44 بعد از ظهر
1 ساعت جلوی اونجایی که موتور کرایه میدن وایسا از اونایی که موتورو پس آوردن سوال کن.

دوبی برای کرایه بهتره چرا دوبی نرفتی؟

reza KTM
06-03-1390, 12:49 بعد از ظهر
فکر خوبیه
والا ما یه تاپیک زدیم در مورد موتور سواری تو دبی همه بچه ها گفتند اونجا کسی موتور ندیده که اجاره بدن یکی هم سایت هارلی معرفی کرد که فقط هارلی میداد
اصلا سفر ما یهویی جور شد خوب تایلندم جاهای خیلی قشنگی داره میرزه کلا رفتن به اونجا

RIDER
06-03-1390, 01:50 بعد از ظهر
اصلانم نمیرزه خیلی جای مزخرفیه شهری فوقالعده کثیف مردمش حال بهم زن من رفتم 3 سال پیش به ایران امید وار شدم فقط بدرد کارای خاص میخوره تو خیابوناشون پر سگ ولگردو فزله حیواناتو کنار ساحلش بدتر خیلی مزخرفه.دبی میرفتی بهتر بود از هتلت میپرسیدی میگفت کجا باید کرایه کنی .غذا های تایلند هم شامل گوشت سگ عروس دریایی سوسک موش غورباغه کلپاچه میمون خودت بری متوجه میشی.فقط بایت صبح تا شب بری مک دونالد پیتزا هات کی اف سی رستوران ایرانیاشم یکی بدتر از اونیکی.ما با تور رفته بودیم مالزیو و تایلند بود مالزی خیلی خوب بود ولی هرچی مالزی کیف کردیم تو تایلند از دماغمون بیرون اومد

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

به من 100 ملیونم بدن دیگه عمران نمیرم مخصوصا پاتایا

Amir
06-03-1390, 02:29 بعد از ظهر
خوش بگذره رضا جون با موتورا حتما عکس بگیر بذار اینجا

reza KTM
07-03-1390, 10:34 قبل از ظهر
خوش بگذره رضا جون با موتورا حتما عکس بگیر بذار اینجا

مرسی انشا الله یه روز بشه این جور جاها رو با برو بکس فروم بریم که خیلی حال میده
حتما اگه موتور بگیرم عکس میندازم

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

نمیشه به جای اصل پاسپورت کپیش رو بهشون داد؟:297:

reza KTM
08-03-1390, 12:00 بعد از ظهر
کسی سایتی که در اون موتور سنگین اجاره بدن در پاتایا نمیدونه؟

reza KTM
09-03-1390, 10:50 قبل از ظهر
یه سایت پیدا کردم به این نام Enduro Madness Pattaya ([Only registered and activated users can see links])
چون انگلیسیه زیاد نتونستم متوجه بشم
اگر کسی انگلیسی بلده بره یه سر بزنه ببینه چجوریه تورهای یک روزه و چند روزه آفرود برگزار میکنه؟

king2002
09-03-1390, 08:54 بعد از ظهر
تورهای یک روزه و چند روزه آفرود برگزار میکنه؟
همینطوره
مثلا تو تور یه روزه میگه ساعت 10 صبح از هتلتون سوارتون میکنه میبره به محل برنامه که کلی منظره داره و تپه داره و از این حرفا
اونجا یه موتور کاوازاکی klx 250 بهتون میده بعلاوه هر چیز لازم دیگه ای مثل لباس کامل و کلاه و بنزین نامحدود و ناهار - یه ماشین هم همراهیتون میکنه اگه مشکلی پیش بیاد
آخرش هم میتونی بری استخر با دو تا آبجویی که بهت میدن نوش جان کنی
بعد هم میبرنت دم هتل

reza KTM
10-03-1390, 10:39 قبل از ظهر
قیمت چی؟
افرودش سنگینه؟

nOviA
10-03-1390, 01:28 بعد از ظهر
5.500 به پول تایلند برای full day tour یک روزه.

برای 2 روز 11000 تا

Classified
10-03-1390, 01:42 بعد از ظهر
عکس ها بیشتر توضیح میدن! کلا مسیر های شنی و خاکی و رودخونه و ...، با طبیعت وحشی منطقه هم دیداری خواهید داشت!

قیمتش خودتون دیگه تبدیل کنید 5, 500 Thai

پ.ن: چرا پست ها رو نمی شه حذف کرد؟!

reza KTM
10-03-1390, 02:30 بعد از ظهر
خیلی گرونه که 200تومان برای یه روز؟؟؟!!!

Amir
10-03-1390, 03:17 بعد از ظهر
پ.ن: چرا پست ها رو نمی شه حذف کرد؟!

هیچ کاربری (جز مدیران) این امکان رو ندارند , اگه ت.ضیحات بشتر می خواید تو تاپیک سوالات و مشکلات بیان کنید

mamalb
15-03-1390, 09:13 بعد از ظهر
سلام دوستان
می خوام به این دوستمون بگم مهمتر از موتور اینکه اگه اونجا شب یا روز خواستی بری سر کار یا بالای کار :4chsmu1: حتما لباس کار با خودت ببر که برگشتی ایران سوغاتی نیاری و افقی بشی:retarded:

reza KTM
15-03-1390, 10:24 بعد از ظهر
سلام دوستان
می خوام به این دوستمون بگم مهمتر از موتور اینکه اگه اونجا شب یا روز خواستی بری سر کار یا بالای کار :4chsmu1: حتما لباس کار با خودت ببر که برگشتی ایران سوغاتی نیاری و افقی بشی:retarded:

چشم حتما البته میگن زیره رو نباید به کرمون برد
یاد یه جک افتادم
بنده خدا میخواست بره ک ا ن د و م بخره روش نمیشد به دارو خانه چی بگه میگه چیکار کنم
میره تو داروخانه شلوارشو میکشه پایین میگه ببخشید واسه این کوچولو لباس کار دارید؟:biggrin:

reza KTM
31-03-1390, 01:23 بعد از ظهر
اصلانم نمیرزه خیلی جای مزخرفیه شهری فوقالعده کثیف مردمش حال بهم زن من رفتم 3 سال پیش به ایران امید وار شدم فقط بدرد کارای خاص میخوره تو خیابوناشون پر سگ ولگردو فزله حیواناتو کنار ساحلش بدتر خیلی مزخرفه.دبی میرفتی بهتر بود از هتلت میپرسیدی میگفت کجا باید کرایه کنی .غذا های تایلند هم شامل گوشت سگ عروس دریایی سوسک موش غورباغه کلپاچه میمون خودت بری متوجه میشی.فقط بایت صبح تا شب بری مک دونالد پیتزا هات کی اف سی رستوران ایرانیاشم یکی بدتر از اونیکی.ما با تور رفته بودیم مالزیو و تایلند بود مالزی خیلی خوب بود ولی هرچی مالزی کیف کردیم تو تایلند از دماغمون بیرون اومد

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

به من 100 ملیونم بدن دیگه عمران نمیرم مخصوصا پاتایا

سلام
وقتی پست این رفیقمون رو دیدم اصلا حرفاشو باور نمیکردم تا این که رفتم اونجا و ...
واقعا باهات موافقم از روزی که رفتم اونجا انقدر از اونجا بدم اومد که حال و حوصله هیچ کاری رو نداشتم
شاید خیلیا که میرن راضی باشن از اون شهر که بیشتر به درد کسایی میخوره که تمام روز و شب رو اونجا مست باشن تا نفهمن چی دور و برشون میگذره
نمیگم خیلی بده جاهای خوب هم زیاد داشت ولی به درد من نمیخورد
نمیدونم چرا نه موتورای مختلف اونجا نه ماشینهای مدل بالا نه دختر های نیمه برهنه و نه هیچ چیز دیگش نظرم رو جلب نمیکرد
خیابوناش مثل انگلیس برعکس بود یدونه از این موتور شبیه ویو ها که مال یاماها بود اجاره کردم دنده نمیخورد و گازی بود کلاجش هم ترمز بود و ترمز پایی نداشت
کمی باهاش تو شهر چرخیدم رعایت کردن قوانین واقعا سخته شاید برای یه چهار راه لااقل 5 یا 6 دقیقه باید می ایستادم تو بانکوک که ترافیکش دیوانه کننده بود
میشه گفت نصف روزها هم تو اون یه هفته که ما اونجا بودیم بارون میومد و نمیشد موتور بگیری
هرکی هم میدیدم میگفت پاسپورتت رو نده بهشون و موتور اجاره نکن
این دلایل و خیلی دلایل دیگه که نگفتم باعث شد من اونجا موتور اجاره نکنم
دوستان به نظر من این شهر رو برای مسافرت انتخاب نکنید

Shenzo
31-03-1390, 01:59 بعد از ظهر
به به رسیدن بخیر!:clap::thanks:
اه! یعنی خوش نگذشت بهت آقا رضا؟
ما که همش دعا میکردیم بهت خوش بگذره!
سوغاتی چی آوردی؟!:4chsmu1:
اگه عکس گرفتی بزار ببینیم و کیف کنیم!
مرسی

Salman
31-03-1390, 09:13 بعد از ظهر
رضا جان من میخواستم بهتون بگم یجای دیگه برید یا اصلا نرید ولی گفتم فکر می کنید قصدی دارم یا چیزی.اونجا همه واسه 1چیز میرن وگرنه چیزه خاصی نداره و ایران خیلی سر تره
حالا تموم شده رفته.انشاالله سفر های بعدی

reza KTM
02-04-1390, 09:36 قبل از ظهر
به به رسیدن بخیر!:clap::thanks:
اه! یعنی خوش نگذشت بهت آقا رضا؟
ما که همش دعا میکردیم بهت خوش بگذره!
سوغاتی چی آوردی؟!:4chsmu1:
اگه عکس گرفتی بزار ببینیم و کیف کنیم!
مرسی

مرسی از همتون
نمیگم خوش نگذشت فقط دیسکو هاش به من خوش گذشت و بس
چند تا عکس گرفتم فقط تو بارون بوده از موتور هایی که اجاره میدادن ولی زیاد نیست امتحاناتم تموم شه میزارم

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:34 AM ----------

رضا جان من میخواستم بهتون بگم یجای دیگه برید یا اصلا نرید ولی گفتم فکر می کنید قصدی دارم یا چیزی.اونجا همه واسه 1چیز میرن وگرنه چیزه خاصی نداره و ایران خیلی سر تره
حالا تموم شده رفته.انشاالله سفر های بعدی
درست میگید شما
البته من انقدر تعریف شنیده بودم که باور نمیکردم تا خودم رفتم ودیدم
انشاالله سفر بعد با همه بچه ها با هم میریم یه جای خوب

حسـن
02-04-1390, 01:59 بعد از ظهر
بچه ها میدونم بی ربطه به تاپیک اما من میخام یه سفر برم لبنان به نظرتون چطوره ؟؟
کسی تا حالا رفته ؟؟

king2002
03-04-1390, 09:50 قبل از ظهر
کسی تا حالا رفته ؟؟
حسن برو پیش سد حسن :icon_pf (94):
قدیم ها همه چیش خوب بود از ماشیناش بگیر تا آدماش - ولی الان رو نمیدونم

حسـن
03-04-1390, 12:08 بعد از ظهر
یکی از اهدافم تجدید بیعت با سید حسن نصرا... است خیلی دوستش دارم
باحال سخرانی میکنه

Kenji
03-04-1390, 06:08 بعد از ظهر
بیعت!

الان 2011 ایم آره؟

حسـن
03-04-1390, 10:51 بعد از ظهر
آره الان 2011 هستیم

M.SH.K
03-04-1390, 11:00 بعد از ظهر
حسن نمیگه بیعت
میگخ تجدید بیعت
داش حسن بیعت قبلیت کی بوده ؟؟؟؟ که میخوای تجدید کنی =))
لبنان جای قشنگیه
شمال و جنوب داره
اگه میخوای بری پیش سید حسن باید بری جنوب لبنان
البته مگر تو خواب ببینیش
یکی بچه ها چندوقت پیش رفت
از فعالای مقاومته با صد تا بدبختی و عبور از فیلتر پیشش
حسن نصرالله جای ثابت برا اقامت تداره
بیشتر از 2 روز یجا نمیمونه
اگه هم میخوای بری شمال لبنان که دیگه دیگه..............
لب ساحل و ......
صحنه های خطرناک
با خانواده فقط نرید شمال لبنان که آب میشید از خجالت d:

reza KTM
04-04-1390, 12:15 بعد از ظهر
هر جا بری از تایلند بهتره

aligsx
12-04-1390, 05:45 بعد از ظهر
خوش به سعادت دوستان:26:

novindesigners
11-01-1391, 09:56 بعد از ظهر
دوستانی که پاتایا رفتن !!!

می خواستم ببینم تو پاتیا مغازه یا فروشگاهی برای خرید لباس موتور سواری داره ؟؟!!

reza KTM
11-01-1391, 10:48 بعد از ظهر
دوستانی که پاتایا رفتن !!!

می خواستم ببینم تو پاتیا مغازه یا فروشگاهی برای خرید لباس موتور سواری داره ؟؟!!
دوست عزیز تو نقشه پاتایا که تو قسمت های ختلف شهر هم نصب شده که نگاه کنی چندین آرم موتور سورزوکی و هندا میبینی که تو نقاط مختلف شهر کوچیک پاتایا پخشه
این مارک هندا و سوزوکی مغازه های موتور فروشی هستند که توشون پر از موتوره
من راستش نرفتم تو این مغازه ها و از نزدیک ببینم که چی دارن و چند میدن
حالا شما رفتی قضیه رو به ما هم بگو
توی شاپینگ سنتر ها که رفتم چیزی به عنوان لباس موتور سواری ندیدم
احتمال زیاد توی همون نمایندگی های هندا و سوزوکی باید گیر بیاد

.:ALIREZA NADERI:.
11-01-1391, 11:42 بعد از ظهر
داداش خوش به سعادت .
ایشاالله خدا به همه مسلمانات امریکا قسمت کنه.
توی همون موتور فروشی ها باید باشه.
رضا جان راستی شما رفتی برگشتی ؟

MGEngineer
11-01-1391, 11:45 بعد از ظهر
کسی تا حالا رفته ؟؟

لبنان برای ماشین بازها جذاب تر از موتور بازها هست
اونجا موتور از ماشین گرون تره و خیلی خیلی مایه دارهاشون موتور دارن
:25:
ماشین هم کیلو کیلو ریخته،اونم چه ماشینایی،خراب هم که میشه میذارنش گوشه خیابون یکی دیگه میخرن چون هزینه تعمیرش بیشتر میشه
البته اینا جدا از بُعد طبیعی هست که واقعا طبیعت قشنگی داره

.:ALIREZA NADERI:.
11-01-1391, 11:52 بعد از ظهر
ایشالله 18 سالمون شد بچه های سایت اگر پایه باشن بریم یه سر مالزی(رفتنش اسونه)

novindesigners
12-01-1391, 02:41 بعد از ظهر
دوست عزیز تو نقشه پاتایا که تو قسمت های ختلف شهر هم نصب شده که نگاه کنی چندین آرم موتور سورزوکی و هندا میبینی که تو نقاط مختلف شهر کوچیک پاتایا پخشه
این مارک هندا و سوزوکی مغازه های موتور فروشی هستند که توشون پر از موتوره
من راستش نرفتم تو این مغازه ها و از نزدیک ببینم که چی دارن و چند میدن
حالا شما رفتی قضیه رو به ما هم بگو
توی شاپینگ سنتر ها که رفتم چیزی به عنوان لباس موتور سواری ندیدم
احتمال زیاد توی همون نمایندگی های هندا و سوزوکی باید گیر بیاد

رضا جان ، ممنون از لطفت

reza KTM
12-01-1391, 10:40 بعد از ظهر
رضا جان راستی شما رفتی برگشتی ؟
پ نه پ هنوز دارم تو واکینگ استریت قلیون میکشم

اون موقع که اونجا بودم زیاد بهم خوش نگذشت ولی الان خیلی دوست دارم برگردم
نه که بار اولم بود از کشور خارج میشدم هنگ بودم ولی اگه الان برم .....
هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

رضا جان ، ممنون از لطفت
خواهش میکنم
میخوای بری ؟
کی ؟

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

ایشالله 18 سالمون شد بچه های سایت اگر پایه باشن بریم یه سر مالزی(رفتنش اسونه)
مالزی جای خانوادگی تریه اما خوشگل تر و قاعدتا گرون تر
برا بعضی کارا فقط و فقط تایلند جاشه
رفتن به تایلندم سخت نیست