PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***خبر تصادف دوچرخه***

amir hossain
03-07-1392, 01:36 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان گلم امروز یکی دیگه از دوستانم در سانحه ی تصادف به دیار باقی پیوست ...
روحش شاد...
اما این یکی دوستم با دوچرخه تصادف کرده و جا به جا تموم کرده و شرح تصادف این طور که من شنیدم اینطوری بوده که با دوچرخه داشته توی خیابان هشت بهشت اصفهان میرفته که ناگهان یه دختر حدودا 18 ساله داشته تمرین رانندگی میکرده برای گرفتن گواهینامه که البته خودش با ماشین خودش داشته این کار رو میکرده و به هیچ وجهی کلاس نرفته بوده وبه صورت سر خود این کار رو انجام میداده یعنی میخواسته پولی نده به آموزشگاه و جالبی کار اینه که سوار لکسوز بوده و این قدر گدا بازی در آورده و تا اون وقت هم تا حالا پشت ماشین نشسته بوده و دفعه ی اولش بوده کا با یک انحراف به چب ناگهانی دوستم را نا کار میکنه و میگفتن که تمام استخوان های کمر و سینه و گردن خرد شده بوده و استخوان سینه ی اون میره داخل قلبش و در جا تموم میکنه و هیچ خونی هم از بدنش نمیاد و دختره هم العان داره برای خودش میگرده چون که باباش با یک وثیقه 300 میلیونی دخترشو در میاره
دوستان براش طلب آمرزش کنید

معمار
03-07-1392, 02:07 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان گلم امروز یکی دیگه از دوستانم در سانحه ی تصادف به دیار باقی پیوست ...
روحش شاد...
دختره هم العان داره برای خودش میگرده چون که باباش با یک وثیقه 300 میلیونی دخترشو در میاره
دوستان براش طلب آمرزش کنید

خدا بیامورزتش و به اطرافیان دوستتون صبر بده

ولی جا بابا دوستتون بودم ها یک دهنی از دختره ... ها که مثال زدنی بشه
تو عالم و ادم

این زنا دارن بیش از حد رو دار میشن
زن همسایمون تازه گواهینامه گرفته و چند هفته پیش سمند شوهر شو اومده بود بیاره جلو تر
اومد یه متری 405 اون یکی همسایمون جفت پا رفته رو گاز ماشین و زده صندوق و جم کرده حالا سمند به جهنم
صاحب ماشین اومد پایین یه کم نگاه نکرد و زنگ پلیس اومد و ...
خلاصه پدر از این حیون احمق و گیج دراورده که بیا و ببین تا هفت پشت و این بلا سرش نیومده
خسارت ماشین که گرفته هیچ افت قیمت و وقتی هم که رفتن دادگاه یه قرار داد بسته بوده با
اژانس محلمون که هر جا برن تا درست شدن کامل ماشین اینا بیان ببردشون
کلی پول این طوری ازشون گرفت
از کار افتادگی دنبال ماشین گشتنو و کار و بار و فلان و فلان و ...
خلاصه یه 405 که 4 م خسارتش بود شاید از اونا 10 م هم بیش تر گرفت
و خداییش دمش گرم و نوش جونشم بشه و گوارای وجودش باد

و این داستان و باید هنگام تحویل کارت گواهینامه به این حیونای گیج بدن
تا گوه بوخورن بشینن پشت ماشین

ARSH
03-07-1392, 02:21 بعد از ظهر
روحش شاد
متاسفانه این روزا همه میشنن پشت فرمون وسیله نقلیه و راننده میشن ...

ولی من تعجب میکنم دوستتون با دوچرخه تو خیابون چند تا سرعت میرفته که با انحراف از راه یا حتی برخورد با جایی این اتفاق خیلی شدید براشون افتاده

درست نیست این حرفارو اینجا بزنیم

اما باید همه قبول کنیم که مقصر هم بودن اونایی که فوت شدن

به فرض مثال هفته پیش یا ماه پیش یکی از موتور سوارا خوب فوت کردن چرا چون داشته 260 تا میرفته !
یا یکی دیگه با 240 تا میرفته

خداییش قبول کنید بعضی چیزا دست خوده آدمه ...

روحشون شاد

رسولی
03-07-1392, 05:54 بعد از ظهر
پس اگه کسی هم که داره از خیابون رد میشه ماشینی با سرعت زیاد بره روش جوری که هیچ عکس العملی هم نتونه نشون بده تقصیر خودشه چون داشته با سرعت زیاد میرفته دیگه.

کوروش
03-07-1392, 06:05 بعد از ظهر
امیر حسین جان مواظب خودت باش داداش نگرانتیم

amir hossain
04-07-1392, 08:34 قبل از ظهر
ممنون

hossein assassin
15-09-1392, 03:22 بعد از ظهر
همین دیروز هم یه دختر خانم از اینایی که عشق تیپ و قیافه است خود سرانه بدون اینکه سمت چپ رو نگاه کنه و دور بزنه ! پدرم هم داشت از اون خیابون با موتور رد میشد که زدن بهش
دارم دیوونه میشم از دست این خانم هایی که در ظاهر همه چی هستن و لی هیچی نیستن :(

ماکیاولی
15-09-1392, 03:35 بعد از ظهر
[QUOTE=ARSH;198423]ر

ولی من تعجب میکنم دوستتون با دوچرخه تو خیابون چند تا سرعت میرفته که با انحراف از راه یا حتی برخورد با جایی این اتفاق خیلی شدید براشون افتاده

/QUOTE]

با دوچرخه اصلا سرعت لازم نیست
کافیه تصادف کنی خدابیامرزتت
راهنمایی بودیم که یه روز صبح با دوچرخه چند نفر رفتیم یه جایی بیرون شهر
تو مسیر برگشت
یه هیوندای اکسنت(ظاهرا ترمزش اشکال داشت) با سرعتت زیادی هم کلاسیمونو از پشت زد و .....
بنده خدا در جا تموم کرد، ما هم 2،3 روز بازداشت بودیم...
چند وقت پیش هم یه وانت تویوتا با سرعت زیاد از یه پیچ رد شد تو محلمون انحراف داشت رفت سمت چپ یه نوجوون با دوچرخه رو زد قشنگ دیدم پسره پرت شد افتاد تو حیاط یه خونه درجا تموم کرد
ماشینم خورد به پل آهنی روی جدول و چپ کرد...
خلاصه تصادف با موتور و وچرخه=:icon_pf _52_:

ahmad noori
31-03-1393, 04:10 بعد از ظهر
اینا که چیزی نیست.
واقعا بعضی وقتا دست خود ادم نیست.حادثه تا حدی قابل پیشبینی و پیشگیری هست.
مورد داشتیم تو مشهد شخص مسن موقع ایستادن با چرخ پاچه ی شلوارش رفته لای زنجیر و سینی رکاب و نتونسته پاشو بذاره زمین و اتفاقا از همون طرف هم چرخ کج شده و طرف ضربه مغزی شده
نه ماشینی بهش زده نه سرعت داشته