PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تور اندرو

Erfan Ts
29-06-1392, 11:51 قبل از ظهر
.تور اندرو enduro.::

با همکاری کویر موتور، فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی و هیئت موتورسواری استان اصفهان .

برای علاقمندان رشته موتور کراس و تریل.

مسیرهای جذاب و هیجانی.

.

آموزش موتورسواری در مسیرها.

فیلم برداری و عکاسی از مسیرهای عبوری.

.

**مکان: اصفهان.

زمان: 5 مهر 1392.

مسؤل برگزاری: مجتبی کریم زاده - قهرمان آسیا.

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2229592 0311 - 09380606004 تماس حاصل فرمایید..

*منبع:

کویر موتور

hamed zoro
30-06-1392, 07:11 قبل از ظهر
بچه ها اگه کسی اطلاعات بیشتری داره حتما اعلام کنه درمورد قیمت نوع موتورهایی که میتونن شرکت کنن و توضیحات بیشتر

Erfan Ts
30-06-1392, 10:55 قبل از ظهر
بچه ها اگه کسی اطلاعات بیشتری داره حتما اعلام کنه درمورد قیمت نوع موتورهایی که میتونن شرکت کنن و توضیحات بیشتر

شاید اون شماره تلفن ها بتونه به شما کمک کنه!!

hamed zoro
30-06-1392, 12:58 بعد از ظهر
واقعا خوب شد گفتید من چشام نمیدید تلفن و مرد مومن تلفن ها یکیش فکس بود اونیکی موبایله هم اشتباه اشغال میزنه وگرنه کپی کردن تنها از سایت کویر موتور که کار ساده ای هست البته به خودتون زحمت ندید من از کویر پیگیری کردم وقتی برنامه کامل دستم اومد برای همه میزارم تو این تاپیک

hamed zoro
30-06-1392, 03:33 بعد از ظهر
آقا من سوال کردم این تور قرار دوره ای برقرار بشه وظاهرا دارن برای تهران هم مجوز میگیرن به مرور زمان مثل مسابقه بشه که با حمایت بچه های موتورسوار جابیافته تور از ساعت ۸ صبح جمعه تو کنار زاینده رود شروع میشه و حدود 60 و 70 کیلومتر مسیر میبرن تو طول مسیر عکاسی و فیلم برداری میشه به همراه آموزش عبور از مسیر ها و به خود ورزشکار فیلم و عکسها داده میشه و تو صدا و سیما هم پخش میشه ناهار هم با برگزار کننده تور است در ضمن قیمت هم ظاهرا 120000 تومان است اگه هم تعداد بچه ها هم بالا باشه گفتن شاید قسمتی از هزینه های حمل موتورها را به اصفهان هم از هیات موتورسواری بگیرن اگر کسی مایل بود باید تا قبل از سه شنبه هماهنگ کنه .

farshid37
30-06-1392, 05:23 بعد از ظهر
به نظر من بیشتر تبلیغ رایگان برای کویر موتور هست.

mehran
30-06-1392, 05:52 بعد از ظهر
حامد جان به نظرت ارزش داره؟؟؟
ما اگه بخوايم بريم خيلي جاهاي بهتر هست.خدا بخواد اين هفته دوباره يه برنامه توپ آفرود ميزاريم.

m-s-d
30-06-1392, 08:48 بعد از ظهر
:29:*بدو* *بدو* تور اندرو با رادیسون*بدو که فقط یه بار تو عمرت شانس پرش با رادیسون داری چون بعدش دیگه میافتی منفجر میشی:i'm ok:

دوستان از شوخی گذشته برنامه جالبیه. منتها به شرط اینکه این آقای کویر موتور محترم یه کم به این محصولات تریلش برسه.وگرنه کی تی ام که خودش مسابقات اندرو داره. تو ایران هم مردم زیاد قدرت خرید اینجور موتور ها (کی تی ام) رو ندارن

hamed zoro
31-06-1392, 09:43 قبل از ظهر
من فقط خواستم اطلاع رسانی کنم بیشتر برای بچه های اصفهان و نزدیک خوبه البته گفتم تهران که اومد برای ما هم خوب میشه البته تو ایران ازشعار تا عمل خیلی فاصله هست اگه مستمر یشه هزینه هاش میاد پائین و بصورت مسابقه بشه جالب میشه کویرهم فقط اسپانسر شده و برگزار کننده نیست ربطی به رادیسون هم نداره ولی بهر حال از ktm - honda و ریجو کویر هم که وارد میکنه نمیشه گذشت باید منتظر بمونیم و ببینیم در آینده این حرکت به کجا میرسه من از قول خودم گفتم اگه بیاد تهران ما حمایت میکنیم .