PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه های افرود اطراف اصفهان

apex
03-03-1390, 10:35 بعد از ظهر
با سلام و عذرخواهی به علت کنسل کردن حضورم در برنامه زفره.
برنامه های افرود که با همکاری دوستان کوهنورد و محلی طراحی کردم به اطلاع می رسانم.برنامه ها جمعه ها از 27 خرداد به بعد برگزار می گردد.

افرادی که دربرنامه نازوان بودن می تونن تماس بگیرن درصورت تایید صلاحیت می تونن یبان.
1.برنامه ترکیبی 1روزه افرود و گذراز چاه سرخ -سه-نچفت -نطنز-طرق وبازگشت به اصفهان
2.برنامه ترکیبی 1 روزه افرود و گذر از سجزی زفره-نیسیان-کهنگ-نهنوج-مارشنان و بازگشت به اصفهان
3.برنامه 1 روزه کویر اطراف ورزنه
4.برنامه 1 روزه باتلاق گاوخونی
5.برنامه های نیم روز هم موجود می باشد.برنامه های 1/5 روز هم در صورت فراهم بودن امکانات هم موجود می باشد.
مواردی که باید رعایت بشه
1.داشتن تریل بالا 150 سی سی دوستان ریس خودشون اذیت می شن متونن بیان.سی جی125 ممنوع
2.داشتن کارت موتور .گواهینامه.بیمه.کلاه
3.عدم انجام حرکات نمایشی در مسیر وجاده ها تو جای خودش ازاده
4.عدم همراه داشتن وسایل واقلام غیر مجاز از جمله وسایل شکار و ....که بیشتر توضیح نمیدم
5.دوستانی که می ایند اگر تغییر کوچکی در برنامه پیش امد غر نزنن

ali khoramian
03-03-1390, 11:43 بعد از ظهر
دوست عزیز فکر نمیکنین بیش از اندازه دارین تند صحبت میکنین . هماهنگی درست . ولی کسی اقا بالاسر نمیخاد. در ضمن گذینش اداره که نیست واسه تایید صلاحیت. تعجب میکنم چطور دوستاتون با شما برنامه افرود میزاشتن. به هرحال موفق باشین.

ap_peiki
04-03-1390, 02:57 قبل از ظهر
برنامه های افرود که با همکاری دوستان کوهنورد و محلی طراحی کردم به اطلاع می رسانم.برنامه ها جمعه ها از 27 خرداد به بعد برگزار می گردد.

افرادی که دربرنامه نازوان بودن می تونن تماس بگیرن درصورت تایید صلاحیت می تونن یبان.
1.برنامه ترکیبی 1روزه افرود و گذراز چاه سرخ -سه-نچفت -نطنز-طرق وبازگشت به اصفهان
2.برنامه ترکیبی 1 روزه افرود و گذر از سجزی زفره-نیسیان-کهنگ-نهنوج-مارشنان و بازگشت به اصفهان
5.برنامه های نیم روز هم موجود می باشد.برنامه های 1/5 روز هم در صورت فراهم بودن امکانات هم موجود می باشد.
مواردی که باید رعایت بشه
1.داشتن تریل بالا 150 سی سی دوستان ریس خودشون اذیت می شن متونن بیان.سی جی125 ممنوع
4.عدم همراه داشتن وسایل واقلام غیر مجاز از جمله وسایل شکار و ....که بیشتر توضیح نمیدم

دوسته عزیز جناب امید خان امیدوارم از این صحبتا ناراحت نشین ولی یه سری حرفا را باید زد تا این کاری که علی اقا شروع کردن از مسیر اصلی خودش منحرف نشه
اولا میخاین یه گزینه ی دیگه به این اضافه کنین وبگین یه گواهی سو عه پیشینه هم بیارن آقا امید مگه میخای ببریشون رزمایش بابا ولکن
دوما داری میگی قرار آفرود وانجام حرکات نمایشیه که به آفرود معنی میده
سوما اول پست قرار که میخای بزنی رو اول توی تقویم وتاریخ قرارملاقاتهای اصفهان مطرح کن وبعد اگه بچه ها و علی آقای خرمیان موافق بودن بعد تاپیکش رو بزن
چهارما ایشالا موفق باشی در کارات و از حرفای منم ناراحت نشی

soroush adventure
04-03-1390, 07:42 قبل از ظهر

مواردی که باید رعایت بشه

بچه ها این حرفا رو نزنید . طرز برنامه و نکات ایشون ایشون کاملا صحیحه و با توجه به تجربیات من اتفاقا خیلی هم قوی برنامه چیده.
این که 5 مورد ابتداییه ! کسایی که با من افرود میان حداقل 15 مورد رو باید رعایت کنن تا بتونن بیان !
دلیل نمیشه چون مثلا یکی دیرتر اومده از تجربیاتش استفاده نشه.
پیکنیک رفتن با افرود فرق داره. یه افرود وقتی موفقیت امیزه که یه راه بلد با تجربه همه برنامه ریزی ها رو انجام بده.

Amir
04-03-1390, 01:35 بعد از ظهر
با تشکر از جناب apex ([Only registered and activated users can see links]) موارد ایشون کاملان واضح و گویا می باشن و این نکته رو دوستان معترض در نظر داشته باشن که تمامی موارد برای بهتر انجام شدن قرار ها صورت میگیره و اگه اتفاق نا گواری رخ بده قرار برای همه تلخ میشه

Alpachino
04-03-1390, 02:20 بعد از ظهر
ایشون شرایطش برای اجرای برنامه این موارد بود. کسی اجبارتون نکرده برین که اسیر بشید !

من فکر میکنم اعتراض دوستان بیشتر به نحوه بیان شرایط بود تا خود شرایط !
البته میشه در اینگونه مسائل منفعل عمل کرد و هیچ واکنشی نشون نداد که زیاد جالب نیست (همون قضیه میخواین برین ... میخواین نرین )
من یک سوال هم دارم : افراد تلفنی چطوری تعیین صلاحیت میشن ؟!؟؟! :297:

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

! کسایی که با من افرود میان حداقل 15 مورد رو باید رعایت کنن تا بتونن بیان !
.
موتور سوار حرفه ای فروتن یعنی همین !

soroush adventure
04-03-1390, 06:50 بعد از ظهر
نظر دادن با داشتن علم روی اون مساله خیلی خوبه ولی اکثرا من میبینم که بدون داشتن اگاهی نظر میدن یا حتی بعضیام انتظار دارن که برنامه طبق میل اونها برگزار بشه که شاید اون میل به نفع دیگران نباشه و در اینجاست که دیگه ناچارا پای انفعال و این داستانا میاد وسط.
اصلا ادم دیکتاتوری نیستم ولی جوان به آینه نگاه میکنه و پیر به خشت

dkmos
04-03-1390, 09:12 بعد از ظهر
با سلام
رعایت قوانین هیچ وقت ضرر نداشته!
اگه قراره یه برنامه سالم تفریحی برگذار بشه، وجود یه مدیریت صحیح که جمع تابع نظر ایشون باشن لازمه!
به هرحال من با نظرات جناب apex موافقم. (با رعایت احترام نسبت به نظر سایر دوستان)
اگه مشکل خاصی پیش نیاد من هم موافق اینجور برنامه ها هستم.

ali khoramian
04-03-1390, 11:21 بعد از ظهر
بنده هم احترام خاص برای اقا امید و اقا مصطفی و اقای پیکانپور قایلم و با نظرات این دوستان موافقم
امروز هم محض وجود اقا امید و افرود رفتن با ایشون 1 روان خریدم .

apex
04-03-1390, 11:37 بعد از ظهر
با سلام .
مبارک باشه علی جان ان اشا الله خیرشو ببینین.ببینین زنگ زدن جهت اعلام امادگی است نه تایید صلاحیت .ببینین دوستان این برنامه ها رو ش کار شده و بعضی هاش یکم نفس گیره.الان ما در برنامه اول افرودمون بازدید از 4تا غار را تو یک روز داریم.حا لا یکی فکر نکنه میاد فقط موتور گاز میده.بعضی ها ممکنه اذیت بشن .حالا معنی تایید صلاحیت را فکر کنم بهتر متوجه بشین.برنامه سنگین و کمی حرفه ای است.در ضمن مخلص اق مصطفی و علی پی... هم هستیم.

dkmos
06-03-1390, 12:43 بعد از ظهر
اعوذو بالله من نفسی...
سلام
امید به اینکه مشکلات دیگه تکرارنشه و برای اثبات حسن نیت و رفع کدورت ها، این موضوع را ادامه میدم . تقدیم به همه عزیزان مخصوصا مدیران و مسولین گرامی سایت...:flower4: :grouphugg:
با توجه به اینکه علی آقا خرمیان هیوسانگ رو فروختند و یه روان RV سفید خریدن، به پیشنهاد ایشون و همیاری آقای پیکانپور رفتیم برای آفرود! اینو باید بگم که اولین تجربه آفرود من بود!! موتور آقای خرمیان فقط 60کیلومتر کار کرده بود و در میانه راه چرخ جلو روان آقای پیکان پور پنچر شد، که نهایتا موتور ایشونو رسوندیم حونه و بعد از 3 دقیقه با شوکا250 اومدن! اینم از مزیت های موتور داشتن که هروقت پنچر شد، اون یکی رو بر میرداری و اگه بنزین این تموم شد میری سراغ اون یکی!!:32:
حالا میریم سراغ اصل ماجرا و حواشی جالبی که سراغمون اومد!!!
قرارمون ساعت 7 صبح بود که ... البته ساعت 7 و نیم بچه ها رسیدن!تا بخوان بچه ها بیان یه مقداری تمرین کردم که کسی نبود از من عکس بگیره، این یکی رو هم خودم گرفتم برا پرکردن جای خالی...
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بعد از اینکه بچه ها رسیدن و صرف صبحونه ای مفصل-شیر کاکائو و کیک- مهمان آقای پیکانپور یه محل رو مناسب دیدیم برای شروع...
این موتور آقای خرمیان هست..
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اینم منم- عکس از سومین دفعه از اول عمرم که با موتور پرش میزنم!! دفعات قبلی هم همونجا برای تمرین بود!!-

اینم علی آقا پیکان پور...

البته انصافا پرش های خیلی بهتری زدن منتها تو عکس خوب نمیافتاد

بعد از اون رفتیم داخل بستر خشک:10: زاینده رود!!
البته چون داشت تجربه اولین آفرود حسابی بهم میچسبید از عکس گرفتن غافل شدم. کلی از مسیر رو توی بستر خشک رودخونه عزیزمون رفتیم تا رسیدیم به یه جاهایی که دیگه حسابی ناهموار و گل آلود بود. از طرفی چرخ جلو موتور علی آقا داشت باد کم میکرد، آفرود رو به آنرود! تبدیل کردیم و برگشتیم تو موقعیت اولمون. تا علی آقا بتونن پنچری بگیرن- که البته موتور رو کلا عوض کردن:gigglesmile:-
حدود ساعت 9 صبح بود که در حاشیه کوه صفه به دنبال یه منطقه حفاظت نشده، غیر نظامی و صدالبته مناسب برای آفرود بودیم. رفتیم و رفتیم تا اینکه از اصفهان خارج شدیم. حوالی راه آهن اصفهان از یه فرعی زدیم به راست جاده و البته به سوی کوه!تو مسیر رسیدن به کوه از یه راه خاکی-شوسه درحال عبور با سرعت 100تا بودیم که نزدیک بود بعد از یه پرش طولی بلند کلا برم قاطی باقالیا! البته چون من نفر جلو بودم بقیه بچه ها حواسشون بود و سرعتشون رو کم کردن!
اینم از اولین تجربه های آفرودی هستش دیگه!که نباید هرجایی گاز موتورو ببندی و خاک بپا کنی!
هلاصه رفتیم تا رسیدم به ریل راه آهن که اتفاقا یه قطار باری هم داشت از اونجا عبور میکرد. سریع دوربین رو آماده کردم و این 2 تا عکس رو گرفتم.

بعد از یه استراحت چند دقیقه ای راهمون رو به سمت دامنه های کوهستانی ادامه دادیم.
اینم یه نما از طبیعتی که ما به جونش اوفتادیم...

حالا بچه ها داشتن از کوه با شیب ملایم بالا میومدن که فرصتی شد چند تا نما عکس بگیرم...

من تا اومدم دوربین رو جمع کنم به خودم بجنبم و علی آقا هم داشت چراغ جلو را که جدا شده بود میذاشت داخل کوله پشتی، آقا سید با اسب سفدش از یه جاهایی رفت بالا که من هرچی تونستم زوم کردم، منتها دیگه دوربین بیشتر ازاین جواب نمیداد! دفعه بعد باید یه دوربین حرفه ای با لنز تله جور کنم:gigglesmile:

ما هم دنبال آقا سید رفتیم بالا منتها چون تجربه اولم بود، یه جا یه مقدار از شتاب موتور گرفتم که نهایتا موتور دیگه وایساد و برعکس میرفت که مارو ببره پایین..
البته مهارت علی آقا مانع این شد و با موتور شوکا از عقب منو گرفتن...
نهایتا موتور رو همونجا رها کردیم و چندتا عکس دیگه از آقا سید و اسب و سفیدش گرفتم...

دوباره که راه افتادیم قرار شد من جلوتر برم تا هرجا که موندم ...
منم از یه آبراهی که خشک شده بود ادامه مسیررو در پیش گرفتم. که البته بازم رسیدم به یه جایی که چرخ عقب نمیونست موتورو جلو ببره و در عوض زمین گود میکرد!!
دوباره گیر کردم...:297:

البته این دفعه من تنها نبودم... وعلی آقا هم با شوکا به همین بلا گرفتار شد..[Only registered and activated users can see links]

ولی خوب آقا سید بازم بی هیچ دردسری پا به پای ما و حتی جلوتر از ما بود!:2gwb921:

اینم از سعی و تلاش علی آقا برای خلاصی از دست خاک و زمین و کوه وسنگ و ...

خلاصه راهمون رو ادامه دادیم و با هر مشقتی بود از سمت دیگه راه بازگشت به منزل روپیش گرفتیم..

اما...
اما...
اما خاطره زیبای آفرودی ما داشت به سمتی پیش میرفت که ممکن بود به قیمت از دست دادن موتور و بازداشت و ... ما تموم بشه!
در طول مسیر برگشت از دور یه ساختمان کوچیک وسط کوه دیدیم که به پیشنهاد بچه ها- خودم:bargh: - قرار شد بریم یه سری اونجا بزنیم و اگه امکان هست یه آبی بخوریم و گلویی تازه کنیم.
به نزدیکی اون منطقه که رسیدیم تازه متوجه شدیم که رفتیم داخل لونه زنبور... اما دیگه دیر شده بود! تا اومدیم به خودمون بجنبیم دو تا از موتورهای تریل XL150 متعلق به س.پ.ا.ه به همراه یک دستگاه تویوتا فرماندهی با مسلح کردن سلاح های خودشون به ما دستور ایست دادن! [Only registered and activated users can see links]البته ماهم از موضع انفعالی وارد شدیم و کاملا تسلیم شدیم.
بلافاصله کلید موتورها+مدارک شناسایی+موبایل های مارو گرفتن و مارو بردن یه گوشه دو نفر هم گذاشتن بالاسرمون که تکون نخوریم.دردسرتون ندم، متوجه شدیم اونجا یکی از مناطق عملیاتی هستش ومدعی بودند تردد غیر مجاز داشته ایم و هر چی ما میگفتیم ما اصلا هیچگونه تابلو و فنس و سیم خاردار ندیدیم. اثر نمیکرد. یعنی برای اونها جای تعجب و فرض محال بود که ما از اونطرف کوه اومدیم!!
نهایتا بعد از یکی دو ساعت معطلی و صحبت کردن با افسر جانشین و حفاظت و فرماندهی و کلی آدم دیگه تونستیم اونها رو مجاب کنیم که بابا ما خودی هستیم!!:3ztzsjm:
بعد از نوشتن یه سری گزارش و مشاهده و گرفتن کل اطلاعات شخصی، خانوادگی،ملی،مذهبی، سیاسی و ... و پادرمیانی یه بنده خدایی که نفهمیدیم آخر چیکاره هستن، موتورها+موبایل رو بهمون دادن و فقط مدارک ما پیش اونها موند تا بعدا بهمون خبر بدن بریم ازشون بگیریم!
آقا ماهم موتورو گرفتیم و تا خود اصفهان از اتوبان شهرضا تخته گاز اومدیم!:happy4:
حالا ببینیم کی مدارکمون رو بهمون میدن!
اینم از آفرود رفتن ما...

ali khoramian
06-03-1390, 02:53 بعد از ظهر
اقا مصطفی کی این عکسارو گرفتی؟ دمتو گرم. اما خداییش خدا رحممون کرد تیراندازی نکردن . ولی خیلی حال داد .

soroush adventure
06-03-1390, 03:19 بعد از ظهر
بسیار عالی بود . کلی حال کردم از گزارش و عکسهاتون.
تو اصفهان کوهها غارها و مسیرهای افرود خیلی زیبایی وجود داره هوس کردم موتورو بندازم تو قطار و یه سری به اونجا بزنم.
در مورد س .پ . ا . . هم باید بگم لعنت خداوند بهشون یه وجب جای خالی نمونده که نگرفته باشن . همه جا رو تصرف کردن و جالب اینجاست که هیچ استفاده ای هم ازش نمیکنن. همین پارسال تو تهران 2 تا پارک جنگلی به چه عظمت رو دور تا دورش فنس کشیدن و هاپولی کردن به همین راحتی !
خدا از کسی که حق مردم رو میخوره نگذره :mad_majidonline:

ap_peiki
06-03-1390, 06:21 بعد از ظهر
حاجی دستت درد نکنه عجب عکسایی گرفتی .
این عکس چیه مردونه من اینقدر تو ناژوان پریدم ؟:wall3:
دیدین این پ.ا.س.د.ا.ر روانیه به من گفت اگه بهت تیر میزدم یه تشویقی میگرفتم :121fs725372:
حالا خوبه بعد بهم گفت اگه بهت تیر میزدم تا یه هفته شارژ بودم :27:
ا راستی یادم رفت ایک ال ها 200 بود

Alireza
06-03-1390, 08:46 بعد از ظهر
بسیار عالی بود
ممنون از گزارش دقیق و کاملتون

Red Hat
06-03-1390, 09:17 بعد از ظهر
خیلی خیلی عالی بود ....

ولی لطفآ حجم عکس ها رو کمتر کنید.

dkmos
06-03-1390, 10:17 بعد از ظهر
سلام
با تشکر از اظهار لطف شما
شرمنده اگه عکس ها زیاد هستند، ولی معمولا بچه های انجمن دوست دارن عکس ببینند تا نوشته بخونن!

علی آقا انصافا پرش شما بیش تر از من بود ولی چیکار میشه کرد، به قول خودتون"بد عکس" هستید. تقصیر مانیست.:cool: ایکس ال ها رو نفهمیدم چی رنگی بود، حدسی گفتم 150؛ اینقدر استرس داشتم که حواسم به این چیزا نبود! آخه دیدی که یه کلاش مسلح با یه خشاب30تایی روبه رو صورتمون گرفته بود!

ali khoramian
06-03-1390, 10:38 بعد از ظهر
xl 150 بود. نمیدونم 150 کجا بوده.

apex
07-03-1390, 12:35 بعد از ظهر
دوستان عزیز هر موقع افرود می ریرین من بارها مکرر گفتم بازم مگم وسایل و چیزهای غیر مجاز نبرین.چون شما بدون اطلاع وارد یه محیط حفاظت شده شکار یا نظامی یا ... مشین.اونجا اگه چیزی دنبالدون نباشه می تونین بگین اشتباه اومدم و نسبتا راحت از شما میگزرن ولی اگه چیزی حتی یه تفنگ ساچمه 4.5 هم دنبالدون باشه او وقت قضیه فرق می کنه.قبل از افرود حتما وسایلدون را چک کنین.به تابلو های منطقه هم احترام بزارین خودتون کمتر تو دردسر می اوفتین.طرف رفته افرود از موتورش عکس انداخته غافل از اینکه بیرون منطقه نظامی بوده و عکس ممنوع بوده.دوربین شا گرفتن عکس 7-8 تا افرود قبلیشم پاک کردن و بش پس دادن.دقت کنین تو دردسر نمی افتین.

dkmos
11-03-1390, 10:39 بعد از ظهر
با سلام مجدد
با توجه به اینکه جناب apex در مسافرت بسر میبرند و از طرفی قرار برنامه آفرود یک روزه در تاریخ 3/26 را برنامه ریزی کرده اند، و ایشون تاکید داشته اند که "خودتون و موتور را آماده کنید" با چند تا از بچه های دیگه تصمیم گرفتیم یه برنامه آفرود نقلی و چند ساعته رو برای تاریخ جمعه 3/13 ترتیب بدیم.
محل برنامه در محدوده 20 کیلومتری شرق شهر اصفهان- حوالی قهجاورستان- تعیین شد. بنابر قولی که داده بودم از قبل برای توجیه کلی منطقه و برآوردهای اولیه، امروز عصر به آنجا رفتم و ضمن تهییه چند نمای کلی، حدود آن را از طریقه گوگل ارث مشخص کردم.
دوستانی که تمایل به حضور دارند لطفا پیغام شخصی بدهند تا ساعت و مکان شروع رو اعلام کنم.
امیدوارم مقبول واقع شود!

نمای کلی از فاصله اتوبان فرودگاه:

نواحی پایین دست از همان نما:

محدوده ای که برای شروع آفرود در نظر گرفتم:

البته خیلی سعی کردم تاجلوی خودم رو بگیرم و همون موقع به جون کوه نیوفتم!

اینم چشم اندازی از دامنه

اینم نقشه ها: منبع گوگل ارث

البته یه محل دیگه هم مشخص کردم. منتها فرصت نکردم حضورا به اونجا برم. اما تنوع جغرافیای بیشتری داره و یک مقدار دور تره!
حوالی باغ رضوان-جنوب شرق-

دوستانی که تا کنون اعلام آمادگی کرده اند:
آقای خرمیان- روان200 سفید
آقای پیکانپور- شوکا 250 یا روان200 مشکی
خودم- روان200 زرد مشکی

ali khoramian
11-03-1390, 10:53 بعد از ظهر
اقا مصطفی طبق معمول کارتوم بیسته. راستی فرمودین اونطرفها چشمه هست؟

dkmos
11-03-1390, 10:55 بعد از ظهر
خواهش میکنم سید جان.
ماله چشات!:flower4:
از ابوی شنیده بودم.
بذارین فردا ازشون جای دقیقش رو میپرسم!

soroush adventure
12-03-1390, 09:44 قبل از ظهر
آفری بر بروبچ اصفهان :5:
خیلی خوب و حساب شده دارین عمل میکنید

mamalb
26-03-1390, 10:32 بعد از ظهر
سلام
دم همه بچه همشهریام گرم . بسی حال کردم .ولی من چون موتور تریل و یا به قول بچگیام موتور پرشی ندارم برای همین هم با مسافرتهای طولانی ومسافت بالا حال میکنم .امیدوارم موفق باشید .
ولی خواهشا احتیاط کنید.من تاحدی سابقه و تجربه کمی دارم .خیلی دوست داشتم من هم با شما بیایم

اگه دوست داشتید از وبلاگ من هم دیدن کنید سفرباموتور ([Only registered and activated users can see links])

mamalb
27-03-1390, 11:34 بعد از ظهر
سلام

ما هم چون هیشکی جترو 150 را داخل موتور هم حساب نمی کنه خودمان تهنای تهنا از اصفهان رفتیم اردستان و نطنز و دوباره اردستان و برگشتیم اصفهان . ولی جاتون خالی . بسی حال داد .کباب شدیم.
خواهشا مواظب بنزین باشید من رفتنه صاف جلوی پمپ بنزین اردستان موتور خاموش کرد.

موفق باشید

Mohammad aghili
28-03-1390, 09:39 قبل از ظهر
كي گفته جترو 150 موتور نيس دادا؟؟؟
كار خوبي كردي رفتي

منم خودم بارها با هفتاد خسته آفرود ميرم.... نبايد بذاري اون حس آفرود تو وجودت از بين بره :))

فعلا
ياعلي

Salman
11-04-1390, 12:45 قبل از ظهر
پس این بروبچه اصفهانی چی شدن؟ یهو کم پیدا شدین!

حسـن
11-04-1390, 12:23 بعد از ظهر
یکی از بچه ها ازدواج کرد و شدیدا هم تاکید کرد که نامش فاش نشه :gigglesmile:
یکی دیگه هم رفت مسافرتو بعدش دیگه یادش رفت بیاد اینجا :s (9):

ap_peiki
11-04-1390, 01:15 بعد از ظهر
باز میگردیم (با قدرت:27:)

ali khoramian
13-04-1390, 03:01 بعد از ظهر
بنده که رفتم مسافرت همون تو راه برگشت که5 شنبه بود داشتم تلفنی قرار جمعه رو تنظیم میکردم. قابل توجه حسن اقا.
اقا مصطفی هم موتورشون قطعه میخاد فعلا موتور خابیده .
حالا شما که نه موتورتون مشکلی داره نه مسافرت بودین ما هر هفته قرار داشتیم کدومشو شما اومدین؟

حسـن
13-04-1390, 03:45 بعد از ظهر
بنده نمیتونم با cb بیام و قرار اجرا کنم :clap:

بنده که رفتم مسافرت همون تو راه برگشت که5 شنبه بود داشتم تلفنی قرار جمعه رو تنظیم میکردم. قابل توجه حسن اقا.
اقا مصطفی هم موتورشون قطعه میخاد فعلا موتور خابیده .
حالا شما که نه موتورتون مشکلی داره نه مسافرت بودین ما هر هفته قرار داشتیم کدومشو شما اومدین؟

dkmos
14-04-1390, 10:07 قبل از ظهر
دو دقیقه نبودم کار پکیدس!
حسن آقا من گفتم نگو؟من؟بچا که از خودمونن!
همونطور که آقا سید گفتن، روان من الان تو خونه داره خاک میخوره! گلگیر عقب نشیسته رو تایرش! دلم نمیاد نگاهش کنم! هرچی هم دنبال قطعه گشتیم فایده نداشت(دست علی آقا پیکانپور درد نکنه، خیلی زحمت کشیدن. منتها بنده خدا جواب نگرفت). دو سری هم جوشش دادم، دوباره شکست!
خلاصه الان جترو 110 دارم. اگه میخواین با اون میام برا قرار! میام یه عکس میگیرم ومیرم.:sarma:
عیداتون هم مبارک!:20:
ارادت دارم شدید، به مدت مدید!
یا علی

حسـن
14-04-1390, 12:27 بعد از ظهر
برا جمعه نمیرین قهجورستان ؟

ali khoramian
17-04-1390, 12:33 قبل از ظهر
اعیاد شما هم مبارک.
این هفته برنامه نگذاشتیم

حسـن
17-04-1390, 02:15 قبل از ظهر
من فردا صبح ببخشید یعنی یه 5 ساعت دیگه میرم قهجورستان جاده ی حصه
قراره از یه cbr929 اعتراف بگیریم :[Only registered and activated users can see links]

ali khoramian
17-04-1390, 11:33 بعد از ظهر
نتیجه چی شد؟

حسـن
18-04-1390, 12:38 بعد از ظهر
اعتراف کرد ولی همش را لو نداد
255 کیلومتر :29:

danial-sdt
18-04-1390, 12:51 بعد از ظهر
مراقب باش یک وقت دیدی موتور از تو اعتراف گرفتا
255 کیلومتر شوخی بردار نیست

mamalb
17-06-1390, 03:24 قبل از ظهر
سلام.
ظاهرا دیگه سایت شور و هیجان سابق را نداره یا اینکه بنزین بچه ها تمام شده ولی بهر حال ما که رفتیم از اصفهان اردبیل و آستارا و از جاده چالوس آمدیم تهران و اصفهان .جا همتون خالی بود .
اگه دوست داشتید ماجراش را تو وبلاگم بخونین .

1800 کیلوتر .کسی نبوددددد:clap:
حالا هم هرکس پا کاره بیاد یا علی

حسـن
17-06-1390, 08:42 قبل از ظهر
شما که اینقدر مسافرت طولانی با موتور میری یه موتور مناسبتر تهیه کن حداقل یه باجاج اونجر و اگه هم پول داشتی دایلیم

ap_peiki
17-06-1390, 12:38 بعد از ظهر
دوست عزیز ما هر هفته میریم به همچنین فردا

mamalb
23-06-1390, 11:05 بعد از ظهر
شما که اینقدر مسافرت طولانی با موتور میری یه موتور مناسبتر تهیه کن حداقل یه باجاج اونجر و اگه هم پول داشتی دایلیم

حرف شما درست ولی اکثر آنها زینش دونفره است و نمیشه وسیله روی آن گذاشت

حسـن
13-09-1390, 11:01 بعد از ظهر
آفرود نبود ؟ :clap:

02109002
13-09-1390, 11:17 بعد از ظهر
فضولی نباشه
حسن جان یه تاپیک جدا بزن طرفداراشو جمع کن تاریخ و محل رو هم بذار

حسـن
13-09-1390, 11:31 بعد از ظهر
من تجربه ایی ندارم تو آفرود دوستان که رفتند باید بیان و برا جاش نطر بدن
فکر میکنم همون گردنه زینال خوب باشه که طرف کوه نخودکی هم هست ظاهرا یه سری کراس هم اونجا میاد

02109002
13-09-1390, 11:35 بعد از ظهر
در مورد تجربه باید بگم که بلاخره باید از یه جائی شروع کرد ولی محل دقیق و مهمترین مورد زمان آفرود هستش اونم ذکر کن

حسـن
14-09-1390, 12:06 قبل از ظهر
برا جمعه اگه بارندگی نباشه فکر میکنم مناسب باشه دوستان موافق هستند؟

02109002
14-09-1390, 12:07 قبل از ظهر
پس بسم ا... تاپیکشو بزن مدیرا تایید کنن

nopo
17-09-1390, 11:07 بعد از ظهر
پس بسم ا... تاپیکشو بزن مدیرا تایید کنن

پسر خوبی شدی اجازه می گیری:121fs725372:

02109002
17-09-1390, 11:10 بعد از ظهر
پسر خوبی شدی اجازه می گیری:121fs725372:

عبرت گرفته از دوران ابتدائی:11:

حسـن
17-09-1390, 11:12 بعد از ظهر
اسپم ؟؟؟؟؟؟ اونم وسط تاپیک بچه های اصفهان ؟؟؟!!!!

02109002
17-09-1390, 11:15 بعد از ظهر
اسپم ؟؟؟؟؟؟ اونم وسط تاپیک بچه های اصفهان ؟؟؟!!!!

آخ آخ آخ آخ آخ شرمنده حسن جان اصلا" حواسم نبود:vahidrk:

ali khoramian
19-09-1390, 01:15 بعد از ظهر
من نبودم .افرود سواراش این هفته اماده باشن

حسـن
19-09-1390, 01:40 بعد از ظهر
هستم شدیــــــــــــــــــــــ ـد:121fs725372:
کی؟ و کجا؟

ap_peiki
19-09-1390, 02:48 بعد از ظهر
منم میامممممممممممممممممممممم مممم

علی یزدانی
19-09-1390, 04:49 بعد از ظهر
منم میام بچه ها رو زیارت کنم!

حسـن
19-09-1390, 09:59 بعد از ظهر
کجا بریم ؟ یه جا بریم که هیشکی نباشه منم بتونم بیام ! تاپیکش را هم بزنید
فقط یه چیزی من لوازم ایمنی فقط یه کلاه فک جدا و یه کاپشن موتور سواری دارم که اونا هم برا موتور ریس هست :1tongue:

Mohammad aghili
19-09-1390, 10:15 بعد از ظهر
عکس و فیلم یادتون نره

موفق باشید !

ap_peiki
19-09-1390, 10:36 بعد از ظهر
طوری نی

حسـن
21-09-1390, 09:10 بعد از ظهر
چی کاره اید ؟ قرار شد کجا بریم ؟ :[Only registered and activated users can see links]

ap_peiki
22-09-1390, 05:12 قبل از ظهر
من هستم آقا

حسـن
23-09-1390, 12:11 قبل از ظهر
اگه این هفته نریم آفرود شاید من دیگه نتونم بیام
خیلی دارم مقاومت میکنم در برابر پیشنهاد تعویض crfx f بایه 600rr

ap_peiki
23-09-1390, 04:46 بعد از ظهر
جمعه میریم همونجا به علت بی مدارک بودن موتوره شما هم ساعت وبقیه چیزها از طریق اس ام اس تماس یا پیام خصوصی هماهنگ میشه که هیچ مشکلی پیش نیاد

Babak
23-09-1390, 05:05 بعد از ظهر
اگه این هفته نریم آفرود شاید من دیگه نتونم بیام
خیلی دارم مقاومت میکنم در برابر پیشنهاد تعویض crfx f بایه 600rr
حسن جان بزار اون آقا دایی اون زین رو لمس کنه بعد برو فرتی عوض کن بخدا تموم نمیشه....من که سر گیجه گرفتم....
یه جا گفته بودی آقات گفته بود وقتی موتور خریدی باید پاتو میشکست.بنده خدا اگر سرتم میبرید بازم موتور می خریدی....:gigglesmile:

حسـن
23-09-1390, 09:12 بعد از ظهر
بخدا تموم نمیشه
شما که دیگه در جریانی و میدونی
موتور همیشه هست اما وقت شاید دیگه نباشه یه سری موتوره لیست کردم تا حالا نداشتم باید تا آخر سال بخرم ولو برا یک هفته
-----------------------
علی جان ممنون به فکر مایی
شماره هم پخ شد

ali khoramian
24-09-1390, 12:36 قبل از ظهر
دوستان شرمنده همگی خیلی دوست دارم بیام تو کفم ولی کلاس دارم گیرم. علی اقا جای منو خالی کن مخصوصا اون تپه هایی که فقط خودمون میتونستیم بریم بالا رو. عکس هم یادتون نره. بابت موتور حسن اقا هم نترسین هیچ مشکلی پیش نمیاد .جمعه ها همه جا موتور غیر مجازه. گردنه زینل هم پر راه فرار. عکس یادتون نره . خوش باشین.

ap_peiki
24-09-1390, 01:54 قبل از ظهر
علی آقا مگه از چند تا چند کلاسین ؟ شما که نیای نمیشه که

حسـن
24-09-1390, 08:32 قبل از ظهر
علی آقا ساعت کلاستون کی هست ؟ ما هم چون سرده فکر کنم طرفای ظهر بریم
البته هرچی دوستان بگن

ali khoramian
24-09-1390, 12:20 بعد از ظهر
من 2 میتونم بیام

ali khoramian
24-09-1390, 08:45 بعد از ظهر
پرچم بالاست

احسان
24-09-1390, 11:07 بعد از ظهر
سلام
آقایون رو ما هم حساب کنین ، میام

علی یزدانی
24-09-1390, 11:10 بعد از ظهر
پرچم بالاست

بدجور بالاست!

منم میام:4chsmu1:

احسان
24-09-1390, 11:25 بعد از ظهر
من 2 میتونم بیام

فک کنم همون 2 خوب باشه
یکی ساعت دقیق قرار رو اعلام کنه؟

Mohammad aghili
24-09-1390, 11:47 بعد از ظهر
مگه قرار آفرود نبود دوستان؟

ali khoramian
25-09-1390, 02:04 قبل از ظهر
کسانی که میخان بیان و باهاشون هماهنگی نشده به این شماره اس ام اس بدن.09132073100

ap_peiki
25-09-1390, 03:05 قبل از ظهر
قرار ساعت 2 هست. دوستان آنرودی یه 10 20 کیلومتر میتونن بامون بیان بعدش هم با هم برگردن یا حتی میتونن بیان تماشا کنن با هم برگردیم
برای فهمیدن جای دقیقش با آقای خرمیان هماهنگ شید

ali khoramian
25-09-1390, 04:34 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

ali khoramian
25-09-1390, 04:43 بعد از ظهر

ARSH
25-09-1390, 04:55 بعد از ظهر
ایول آقا یه معرفی هم کنید رو عکس ها

حسن شما هم از تجربه افرودت بگو برامون با سی ار اف

دمتون گرم ایشالا که حسن موتورو نمیفروشه:afro:

حسـن
25-09-1390, 05:23 بعد از ظهر
موتور مثلی شتر میرفت بالا اصلا کم نیاورد حتی زیادی هم بود ولی چون تجربه نداشتم یه دوبار چپ کردم که آقای خرمیان و پیکانپور به دادم رسیدن:gigglesmile:
برگشتنه هم وقتی از آقای خرمیان جدا شدیم یه هارتفورد 200 مامور گذاشت دنبالمون که علی بهم خبر داد دنبالمون گذاشتند فقط دوده اگزوز دادیم بهشون نوش جون کنن
تجربه هیجان انگیزی بود اولین آفرود :

ARSH
25-09-1390, 10:35 بعد از ظهر
:pm1:ایول مسیره ردیفیه دمتون گرم

به نظره من این برچسب هایی که رو قسمت سفید زده شده اضافیه !
حالا هرطور صلاحه ولی رخ فابریک موتور عالیه بدون اون برچسب ها
در کل عالی:icon_pf (95):

حسـن
25-09-1390, 11:26 بعد از ظهر
بی سلیقه گی صاحب قبلیشه امید جان
باید با فشار کارواش بکنمش بره خودمم خوشم نمیاد ولی وقت ندارم حتی موتور را بشورمش !
اینم وقتی crfx را تنهاش گذاشتم و خودم رفتم بالا مثل گرگ این شیبا را میومد بالا

ali khoramian
26-09-1390, 12:31 قبل از ظهر
خیلی خوش گذشت جای دوستانی هم که نیمدن خالی.

ap_peiki
26-09-1390, 01:09 قبل از ظهر
خیلی برنامه خوبی بود . موتور حسنآقا هم موتور خوبی بود ولی به پا روان نمیرسه:4chsmu1:.
خودشونم نسبت به بار اولشون خیلی عالی بود یه دوست جدید هم پیدا کردیم

02109002
26-09-1390, 01:12 قبل از ظهر
علی آقا از چه لحاظ به پای روان نمیرسه:297:

Mohammad aghili
26-09-1390, 09:49 قبل از ظهر
علی آقا از چه لحاظ به پای روان نمیرسه:297:

وقتی میگن نمیرسه یعنی نمیرسه دیگه
این سوال شما از پایه غلطه :دی

بچه پ بقیه عکساش کو؟؟
همینا فقط؟
یه کم از بروبچز مشهد یاد بگیرین

به جان خودم دیروز 3-4 تا دوربین مشغول بودن
بزارید عکسهای اصلیش برسه
اینایی که من گذاشتم خیلی کم هستن

ali khoramian
26-09-1390, 07:23 بعد از ظهر
داداش ما اهل عملیم توکار عکس ومکس نبستیم . شما میگی افرود . بیاتا افرد نشونتون بدیم.

Mohammad aghili
26-09-1390, 10:04 بعد از ظهر
داداش ما اهل عملیم توکار عکس ومکس نبستیم . شما میگی افرود . بیاتا افرد نشونتون بدیم.

دکی !
فکر کردین فقط تو اصفهان آفرود داره ؟!؟
شما بیاین تا بفهمین آفرود یعنی چی :دی

در ضمن
هنر واقعی اینه که اون لذتی که خودتون تو آفرود میبرین رو با عکسها و فیلمهاش برای بقیه بچه های سایت هم بزارید ببرن...

حسـن
26-09-1390, 10:56 بعد از ظهر
آدم وقتی این تپه ها را میبینه هوش از سرش میره دیگه هیچی حالیش نیست که بخواد وایسته عکس بندازه
راستی مژده به آفرودی های اصفهان یه آشنا پیدا کردم تو منطقه حفاظت شده کوه کلاه قاضی منطقه بکری هست رودخونه و دشت و کوه داره نمی دونم رفتین یا نه
میخاستم برا این جمعه هماهنگ کنم که گفت الان فصل جفت گیری آهو هاست و آرامش و سکون اونجا بهم میخوره
تا هوا خوب بشه ایشالا اونجا را اوکی میکنم بریم جای جالبیه !

موتور حسنآقا هم موتور خوبی بود ولی به پا روان نمیرسه
میخای تو سر مال بزنی ؟؟؟ !!! من خودم کم از دلال ندارما!!!!!!:121fs725372:

ali khoramian
27-09-1390, 12:59 قبل از ظهر
مطمعن باش این بار عکس توپ میزارم صبر کن منم 1crf450 یا کی تی ام بگیرم

---------- Post added at 02:59 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

عکسا واسه وقتی که کی تی ام یاcrf450خریدم

Babak
27-09-1390, 01:09 قبل از ظهر
حسن جان فکر نمی کنم دیگه بتونه این موتور رو عوض کنیلذتی که تو آفرود هست انصافا آنرود با همه هیجانش نداره جاهایی رو میبینی که واقعا همتا نداره:au:

حسـن
29-09-1390, 08:22 بعد از ظهر
حسن جان فکر نمی کنم دیگه بتونه این موتور رو عوض کنیلذتی که تو آفرود هست انصافا آنرود با همه هیجانش نداره جاهایی رو میبینی که واقعا همتا نداره:au:
زیاد فکر نکن بابک جون یه نقشه های شومی برا این crfx دارم :121fs725372:

راستی جمعه بریم آفرود ؟؟ فکر کنم آقای خرمیان سفر باشند :297:

ap_peiki
30-09-1390, 12:52 قبل از ظهر
بریم فقط علی آقا دوبیه

حسـن
05-11-1390, 01:09 بعد از ظهر
جمعه این هفته آفرود نیست ؟

Mohammad aghili
05-11-1390, 01:22 بعد از ظهر
اونجا نه...اما اینجا هست

با حضور علی پیکانپور :20:

بازیکن خارجی خریدیم:1tongue:

علی یزدانی
28-11-1390, 05:45 بعد از ظهر
برا هفتع بعد برنامه ای ندارید؟
دلمون برا بچه ها تنگ شده:bighug:

alikian
28-11-1390, 10:10 بعد از ظهر
ما هم دلمون تنگ شده اما دوستان کم لطفی میکنن البته به خاطر سرما هم هست

حسـن
04-01-1391, 09:38 بعد از ظهر
پایه باشید یه سفر دو روزه آفرودی بریم الان هوا هم خوب شده یه چیزی تو مایه های برنامه بچه های مشهد
این دور ور کجا هست که بریم کمپ بزنیم و یه شب هم وایسیم ؟؟؟؟ فقط نگید شهرضا !!!!

Mohammad aghili
04-01-1391, 09:40 بعد از ظهر
این دور ور کجا هست که بریم کمپ بزنیم و یه شب هم وایسیم ؟؟؟؟

خلج :25:

حسـن
04-01-1391, 09:42 بعد از ظهر
خلج ؟!؟!؟! تا اصفهان حدود 1000 کیلومتره باید دوتا روان بخرم پوسته کنم یکیش را تا برسم اونجا

علی یزدانی
04-01-1391, 09:43 بعد از ظهر
پایه باشید یه سفر دو روزه آفرودی بریم الان هوا هم خوب شده یه چیزی تو مایه های برنامه بچه های مشهد
این دور ور کجا هست که بریم کمپ بزنیم و یه شب هم وایسیم ؟؟؟؟ فقط نگید شهرضا !!!!

فک کنم میخوای تا قبل از اینکه موتورو بفروشیش ...

حسـن
04-01-1391, 09:45 بعد از ظهر
فک کنم میخوای تا قبل از اینکه موتورو بفروشیش ، .....
همین الان دارم 200 زیر فی میدم صفر نمایندگی با بیمه در میاد 2600 اون وقت موتور من با 4 ماه بیمه و 2800 کارکرد 1600 :khak:

Mohammad aghili
04-01-1391, 09:45 بعد از ظهر
قطار واسه همین روزاس دیگه

البته
من به جواد گفتم یه برنامه ای بچینیم که بچه های شهر های دیگه هم بتونن بیان ، مثلا اگه سمت سمنان ، یا طبس میرفتیم ، هم شما میتونستی بیای ، هم بچه های تهران و ...

اما بالاخره یه سری محدودیت هایی هست که اجازه یه همچین برنامه هایی رو نمیده
برای مثال : هیچکدوم از بچه های مشهد ، گواهینامه ندارن !:297:

یا قضیه متاهل بودن و ووو

علی یزدانی
04-01-1391, 09:47 بعد از ظهر
همین الان دارم 200 زیر فی میدم صفر نمایندگی با بیمه در میاد 2600 اون وقت موتور من با 4 ماه بیمه و 2800 کارکرد 1600 :khak:

اینم برا خودش یه حرفیه!!!

حالا اگه برنامه ای گذاشتین مارو بیخبر نزارین ، شاید دسترسی به نتم قطع شد!!!

Kami
04-01-1391, 09:49 بعد از ظهر
کاربر BBoyGSM ([Only registered and activated users can see links]) در پست زدن دقت بیشتری کنید
به دلیل عمومی بودن تاپیک نمیشه هر جمله ای رو به کار برد

حسـن
04-01-1391, 11:08 بعد از ظهر
ادامه مسیر رود خانه زاینده رود تا پل زمان خان باید جالب باشه تو راه مناظر بکری هست یه حالت آفرود آنرود داره
از طرف نجف آباد میشه رفت روستای رضوان شهر بعدش مسیر خیلی بکری داره مناظق خوبی برا آفرود هم هست الانم همه جا سر سبز و با صفاست حدود 80 کیلومتره تا روستای رضوان شهر
که فکر میکنم تا خود پل یه 20 کیلومتر باشه از روستا دقیق نمی دونم

هربار این مسیر را با ماشین میرفتم میگفتم ای کاش یه تریل داشتم میزدم تو کوه و دشت !!!
علی پیکانپور نظرت چیه ؟ برا یک روز فکر نکنم بشه

علی یزدانی
04-01-1391, 11:34 بعد از ظهر
من صددرصد هستم
چند وقته دلم تنگیده با موتور برم بیرون
حالا که برنامه میزارین بزارین تو این چند روزه تعطیلی تا وقتمون هم آزاد باشه

حسـن
04-01-1391, 11:38 بعد از ظهر
اینم مسیرش- اگه یه ماشین دنبالمون بیاد خیلی خوب میشه
خب سایر دوستان نظرشون چیه؟

علی یزدانی
04-01-1391, 11:39 بعد از ظهر
حسن جان پس بزن تایپیکش رو ، یاعلی

حسـن
04-01-1391, 11:42 بعد از ظهر
نمیشه همینطوری ضرتی تاپیک زد باید علی پیکانپور هم اوکی بده ببینیم چند نفر اعلام امادگی میکنند بعدش سر تاریخ ومدتش بحث کنیم وقتی 100 درصد شد بعد تاپیکش را میزنیم
اگه یه روزه بخوایم بریم باید صبح خیلی زود راه بیافتیم
آقای کیانی نظرت چیه ؟شما میای ؟

علی یزدانی
04-01-1391, 11:44 بعد از ظهر
باشه منتظریم ...

حسـن
05-01-1391, 02:08 بعد از ظهر
یعنی به غیر bboygsm هیشکی پایه نبود ؟

علی یزدانی
06-01-1391, 01:15 قبل از ظهر
یعنی به غیر bboygsm هیشکی پایه نبود ؟

علی پیکانپور که چندوقته نت نیومده!
علی کیانی هم که این پست رو ندیده!

ولی....
اصلا هیچ مشکلی نیست
خودمو خودتو عشقه!
خودمون با هم یه آفرودطولانی دونفره میزنیم:25:

alikian
06-01-1391, 10:34 قبل از ظهر
اقای ایزدی من دیدم موضوع رو اما من موتور ندارم

علی یزدانی
06-01-1391, 03:32 بعد از ظهر
خب یه موتور جور کن دیگه
تو که بلدی که ...

مصطفی
06-01-1391, 06:45 بعد از ظهر
دوستان منم هستم.هر برنامه هرجا بود منم هستم..

ap_peiki
06-01-1391, 08:26 بعد از ظهر
منم هستم بعد 13

حسـن
06-01-1391, 10:10 بعد از ظهر
اگه تا بعد عید روان را داشتم میریم یه سفر دو روزه

flower
14-03-1391, 08:36 بعد از ظهر

افرود بچه های اصفهان کلهرود اقایان مصطفی کمانگیر سهراب رییسی

Alireza
14-03-1391, 10:27 بعد از ظهر
بسیار عالی

nopo
14-03-1391, 10:44 بعد از ظهر

خوب بود
ولي آفرود نامه كو؟
تاپيك توي گالري ميزديد همراه با گزارش كامل

Milad_2Rbo
14-03-1391, 10:56 بعد از ظهر
بهتر نیست با موتوراتون که ورزشی تره نسبت به ریس . اون تریل سبزه مخصوصا که صاحبش پیرهن صورتی پوشیده (رسمی). اسپرت میزدید :24:

kamangir
15-03-1391, 08:10 قبل از ظهر
منم نیهستم

آخه موتور خراب شده ،درستش کنم میفروشمش .

ان شاء ال... اگه یک موتور آفرودی دیگه به پستم خورد تو تموم تورایی که میشه شرکت میکنم

بچه های اصفهان بیان اینجا

پرچم بالاست

kamangir
15-03-1391, 08:13 قبل از ظهر
بهتر نیست با موتوراتون که ورزشی تره نسبت به ریس . اون تریل سبزه مخصوصا که صاحبش پیرهن صورتی پوشیده (رسمی). اسپرت میزدید :24:

حرف شما متین

ولی تو این گرما اگه من اسپرت بپوشم میپزم

kamangir
15-03-1391, 08:37 قبل از ظهر

بنا به درخواست دوستان آفرودنامه کلهرود گذاشته شد

از اینجا شروع میکنیم که تقریبا ساعت 8:30 از پمپ بنزین غرضی با باک پر راه افتادیم در راه منظره های بسیار

زیبایی دیدیم ، در مسیر به جاده بسیار خلوت کلهرود خوردیم که فقط به درد سنگین سواری میخورد ، در همین

مسیر با برخورد یک پرنده کوچیک به موتور من (آلپینو سبز) زاهنمای سمت راست من از جا کنده شد . به راه

ادامه دادیم .در خود کلهرود چشمه بسیار زیبایی بود . اونجا نشستیم و با آچار به جون موتورا افتادیم و دوباره

راه افتادیم تو دل کوه و مثل بز کوهی از هر جا میتونستیم بالا و پایین رفتیم تا کنار یک حوض رسیدیم . در اونجا

جای همه خالی ناهار خوردیم .بعد از ناهار و استراحت راه افتادیم به سمت نطنز برای پمپ بنزین بعد از پمپ به

شهر نطنز رفتیم و اونجا همگی مهمون آقای رئیسی (flower)بودیم .همین جا بود که من متوجه شکستکی کامل

تنه و شاسی موتور و همچنین ترک خوردن پایه کمک عقب شدم . قرار شد برگردیم اصفهان در راه برگشت به

دلیل مشکل پیش آمده من با سرعت پایین حرکت میکردم و چون دیدم دوستان اذیت میشن سرعتمو بردم بالا که

ناگهان با صدایی مهیب همراه با دود مشکی و سفید از سیلندر موتور به ملکوت اعلا پیوست . موتور من به علت

فشار بسیار زیادی که بهش وارد کردم و فیلر خیلی سفت سوپاپ برید و پستان منفجر شد . این واقعه در جاده

نطنز اتفاق افتاد و من توسط آقای رئیسی با کشی که من همراه آورده بودم بکسل شدم و با تماس تلفنی با

مصطفی خبر به گوشش رسید و اونم خودشو رسوند و کش را با طناب بکسل تعویض کرد و من تموم راه بکسل

بودم تا رسیدیم سه راه ملک شهر ،اینجا آقای رئیسی و سهراب با هم رفتن و من تا منزل با آقا مصطفی بودم

دست تموم دوستانی که کمک کردن درد نکنه .تو خونه موتور را باز کردم و دیدم سوپاپ دود بریده ، پستان که

اصلا کله نداره . شاتون هم به همین دلیل از قسمت بالا پکیده .،امروز تعطیله فردا لوازم بخرم بندازم رو موتور و

درستش کنم و تنه و شاسی هم با جوشکاری و اضافه کردن لقمه به جاهای مختلف درست کنم تا ببینیم چه

پیش میاد .اولین تجربه آفرود بود ،خیلی خوش گذشت

flower
15-03-1391, 12:47 بعد از ظهر
راست می گه حداقل سرعت ما 110 بود بنده خدا جناب کمانگیر مجبور شد تخته گاز بیاد موتورش به فنا رفت .

kamangir
15-03-1391, 08:27 بعد از ظهر
راست می گه حداقل سرعت ما 110 بود بنده خدا جناب کمانگیر مجبور شد تخته گاز بیاد موتورش به فنا رفت .

فدای سرت عزیزم , شما دعا کن ما یکم پول دستمون بیاد تا یکی دیگه بخرم

مصطفی
15-03-1391, 09:11 بعد از ظهر
کمانگیر خوبی؟موتورت در چه حاله

kamangir
16-03-1391, 09:14 قبل از ظهر
کمانگیر خوبی؟موتورت در چه حاله

سلام
من خوبم ولی موتورم نه

پستان ، شاتون ،سوپاپ و واشر بندی کامل,چسب پاتکس،گاید,لاستیک دود, خریدم به 25000 چوب خریدم.

دادم تراشکار سیلندر رو ساب بزنه . یه چیزی فهمیدم مصطفی پوسته وسط هم از طرف جاپیچ شاسی ترک خورده

یه مقدار بزک میکنم موتورو و بعدش میفروشم . یه پیشرو جی وای دیدم اونو برمیدارم

راستی فهمیدی مزایده از دستمون در رفت91/3/10 مزایده ناجابوده بغل شهرک آزمایش ،لیست موتورا رو دیدم کباب شده

1. موتور سوزوکی 250
2. آمیکو گلسار
3.پیشرو جی وای
4. موتورسیکلت تریل شوکا 200
5. موتورسیکلت روان 200

گزینه 4.5 موتورای یگان امداد بوده
:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10:

مصطفی
17-03-1391, 03:52 بعد از ظهر
خب بازم خوبه زیاد خرجش نرفت بالا
مزایده خوبی بوده سوزوکی 250 چه مدل بوده؟
هه هه هه دوباره ترک!!!!! تو یه نگاه بنداز ببین خودت ترک نخورده باشی. چه خبرشه این موتوره

kamangir
18-03-1391, 12:38 بعد از ظهر
خب بازم خوبه زیاد خرجش نرفت بالا
مزایده خوبی بوده سوزوکی 250 چه مدل بوده؟
هه هه هه دوباره ترک!!!!! تو یه نگاه بنداز ببین خودت ترک نخورده باشی. چه خبرشه این موتوره

مصطفی 25000قبل پول دادم پول تراشکاری 18000 چوب و مخلفات دیگه حدودا 10000 تومان

تا الان حدودا 55000 تومان یه آفرود سبک و معمولی برام آب خورد

مزایده عالی بوده سوزوکی هم از اینا که آمیکو میزده .

دوباره نه قبلا داشته من ندیده بودم . خودمم ترک زیاد دارم کدومشو میگی . موتوره دله شده برای همین به خرج افتاده

ali khoramian
18-03-1391, 05:36 بعد از ظهر
بابا دمتون گرم . جای مارو هم خالی کنین. بدم نمیاد تا این کی تی ام رو دارم 1 افرود بزنم.

علی یزدانی
18-03-1391, 06:05 بعد از ظهر
بابا دمتون گرم . جای مارو هم خالی کنین. بدم نمیاد تا این کی تی ام رو دارم 1 افرود بزنم.

به به آقای خرمیان .....
ستاره سهیل شدی.....
تو آسمونا دنبالتون میگشتیم .....
اینجا پیداتون کردیم ......
حالا که اومدی یه برنامه آفرود بزار یه حالی بهمون بده که چند وقته آفروده بدنمون اومده پایین:4chsmu1:

ali khoramian
21-03-1391, 09:11 قبل از ظهر
بابا شما افرود بیا نیستین

علی یزدانی
21-03-1391, 09:25 قبل از ظهر
این جمعه با هم میریم پیست :clap: