PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض مگنت

سالار
25-06-1392, 04:22 بعد از ظهر
با درود
جسارتا یه توضیح اولیه بدم و خواهشا راهنمائی بفرمائید چون از تعمیرگاه رفتن و پول الکی دادن خسته شدم و میخوام خودم درستش کنم
من بعد از یک زنجیر پاره کردن دچار افت توان موتور شدم
و یک تعمیر گاه مگنت رو عوض کرد 24 ساعت خوب بود بعد دوباره به همون درد مبتلا شد دو باره بردم پیش تعمیر کار با گذاشتن دو واشر زیر کوئل گفت برو درست شد باز هم 24 ساعت خوب بود دوباره افت پیدا کرد
به صورتیکه بزرگراه صیاد رو به سمت شمال رو به سختی بالا میره
فیلر گیری هم کردم نشد (یه تعمیر کار گفت ) البته قبل از فیلر دهنه یکی 4 میل باز بود و یکی بسته بسته
الان میخواستم ببینم ایا مشکل از کوئل هست یا نه
و ایا میتونم خودم مگنت رو عوض کنم
در ضمن دنده 3 هم دو پا کار میکنه
ببخشید اگه جمله بندی بده اینقد ذوق کردم این انجمن رو پیدا کردم
بسیار ممنون میشم راهنمائیم کنید

رامین1991
23-07-1392, 07:11 بعد از ظهر
با درود
جسارتا یه توضیح اولیه بدم و خواهشا راهنمائی بفرمائید چون از تعمیرگاه رفتن و پول الکی دادن خسته شدم و میخوام خودم درستش کنم
من بعد از یک زنجیر پاره کردن دچار افت توان موتور شدم
و یک تعمیر گاه مگنت رو عوض کرد 24 ساعت خوب بود بعد دوباره به همون درد مبتلا شد دو باره بردم پیش تعمیر کار با گذاشتن دو واشر زیر کوئل گفت برو درست شد باز هم 24 ساعت خوب بود دوباره افت پیدا کرد
به صورتیکه بزرگراه صیاد رو به سمت شمال رو به سختی بالا میره
فیلر گیری هم کردم نشد (یه تعمیر کار گفت ) البته قبل از فیلر دهنه یکی 4 میل باز بود و یکی بسته بسته
الان میخواستم ببینم ایا مشکل از کوئل هست یا نه
و ایا میتونم خودم مگنت رو عوض کنم
در ضمن دنده 3 هم دو پا کار میکنه
ببخشید اگه جمله بندی بده اینقد ذوق کردم این انجمن رو پیدا کردم
بسیار ممنون میشم راهنمائیم کنید

مشکل اصلی موتور، افت توانه؟؟؟!!1منظور شما چی هست؟شتاب؟سرعت؟قدرت؟....... یا همه؟؟
این 24 ساعتی که شما گفتی، چجوریاس؟ مثلاً 24 ساعت بعد از تعمیر خوب بوده و بعدش دیگه کلاً خراب شده؟؟؟؟؟ یا اینکه بعد از سرد شدن دوباره خوب میشه و ی مدت خوبه و بعد دوباره خراب؟؟؟؟

ی سئال دیگه: برند موتورت چی هست؟؟ و مدل و همچنین اینکه بجز بوبین چیز دیگه ای واسش عوض کردی یا نه؟