PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جانباختن سوارکار مهمان بر فراز پیست(مسابقات موتور کراس)شهرستان ازنا

ali_r
23-06-1392, 01:13 بعد از ظهر
ازناخبر: در هنگام برگزاری مسابقات موتورکراس غرب کشور که در شهرستان ازنا برگزار گردید، احسان حضرتی ورزشکار هم وطن از استان قم در برخورد با دیگر سوار کار دچار جراحات سنگین شد و تا رسیدن به بیمارستان جان باخت.

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۶

ه گزارش خبرنگار ازناخبر، این مسابقات برای نخستین بار در این سطح، با شرکت زنان و مردان سوارکار در ازنا برگزار شد، که مورد استقبال علاقمندان این رشته ورزشی قرار گرفت، اما در طی مسابقه سوارکار هم وطن ، احسان حضرتی از استان قم هنگامی که بر فراز آسمان در حال انجام حرکات نمایشی بود با یکی دیگر از سوارکاران برخورد و دچار شکستگی از ناحیه گردن و جراحات سنگین شد.

به گفته حاضرین در مسابقه، بعداز وقوع حادثه به دلیل عدم استقرار آمبولانس در محل برگزاری مسابقات، مجروح با تاخیر نیم ساعته به بیمارستان منتقل می شود، این خود دلیل مرگ را به علت تاخیر درخدمات اورژانسی تقویت می کند.
دکتر بهلولی رئیس بیمارستان امام علی(ع)ازنا در توضیح این پیش آمد که علی رغم سطح مسابقات ،هیچگونه خدمات اورژانسی در محل برگزاری نبوده به خبرنگار ازناخبر گفت : آمبولانس های ما در مقر اورژانس بیمارستان در آمادگی کامل بودند اما به علت کمی فاصله تا محل برگزاری مسابقات لازم ندانستیم این خدمات را در محل مسابقات مستقر کنیم اگر چه قوانین اورژانس این موضوع را توجیه می کند.
در همین راستا هوشنگ عبدالوند مسئول پیست موتورکراس شهرستان به خبرنگار ازناخبر گفت: پیش از برگزاری مسابقات برای ایجاد محیطی مناسب برای مسابقه به تمام مسئولین اطلاع رسانی شده بود و ما رسما نامه درخواست آمبولانس را به اورژانس داده بودیم و همچنین تمام موتور سواران حاضر در این مسابقه تحت پوشش بیمه ورزشی بوده اند.
بنابر گزارش ازناخبر، شایان ذکر است حوادث موتورسیکلت در پیست ها امری طبیعی تلقی می شود، اما نبود خدمات اورژانس در محل برگزاری مسابقات امری غیرعادی می باشد و تربیت بدنی پیش از اطمینان کامل از استقرار بخش های مختلف پشتیبانی، نمی بایست اقدام به برگزاری مسابقات کند، چه بسا اگر تیم اورژانس در محل حاضر بود، ورزشکار مهمان احسان حضرتی حداقل زنده می ماند.

منبع ([Only registered and activated users can see links] 0%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%B1%20%D9% 85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%B1%20%D9%81 %D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%BE%DB%8C%D8%B3%D8%AA/%20%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF%20%D8%AA%DB%8C%D9%85%2 0%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3%20%D8% AF%D8%B1%20%D9%85%D8%AD%D9%84%20%D9%85%D8%B3%D8%A7 %D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA/)

معمار
23-06-1392, 09:43 بعد از ظهر
خدا بیامرزتش
ازنا کجا و میگی ؟ (مرکزی یا لرستان)

اخه کدوم تیم اورژانسی مسابقات ورزشی تو ایران هست ؟
من خودمم چند سالی تکواندو کار کردم که توی یکی از مسابقات رقیبم از خستگی ما سو استفاده کرد و
تونست با ضربه آنریو چاگی دماغمون به افساید ببره
حالا دماغ شروع کرده خون ریزی استادمون اومد یخ گذاشت روشو یه اسپره سر کننده هم زد و
به من گفت جان من پاشو باید مسابقه بعدی و هم بازی کنی

حالا تو مسابقات داخل کشور اصلا تیم اورژانسی نیست که به داد ورزشکار بد بخت برسه
مگر برا یه سری بازی های خاص اونم شاید

hosseinpalang
24-06-1392, 07:51 قبل از ظهر
من روز 5 شنبه در مغازه آقا احسان حضرتی بودم
میگفت دارم فردا میرم ازنا مسابقات
روحش شاد
مردم خوب و با انتصافی بود
من که شنیدم خیلی ناراحت شدم
کل موتورسازا و موتور بازای قم شکه شدن چون آدم خوبی بود
موتورسوار خوبی هم بود

اگه یه آمبولانس و یه تیم پزشکی اونجا بود شاید احسان الان زنده بود
جواب بچه هاشو کی میخواد بده
یه فوتبالیست درپیت که کلی پول میگیره وقت بازی 10 تا آمبولانس و تیم پزشکی دور تا دورشونو خبردار وایمستن اون وقت برا ورزش موتور سواری اونم برای مسابقات در سطح کشوری یه آمبولانس نباید بیارن
هیچ کسی هم گردن نمیگیره طبق معمول مسئولین به هم دیگه پاس کاری میکنن آخرشم یکی شون گفته اینا بیمه ورزشی بودن (یعنی اینکه پولشو میدیدم)

- - - Updated - - -

لطفا به احترامش اسمش رو توی اسم (موضوع)تاپیک قرار بدید -احسان حضرتی

معمار
24-06-1392, 08:36 قبل از ظهر
آخرشم یکی شون گفته اینا بیمه ورزشی بودن (یعنی اینکه پولشو میدیدم)

اخه چه بیمه ورزشی چه کشکی چه آشی
پشت کارت بیمه ورزشی امسال رفتم گرفتم از من 10 هزار گرفتم
حالا تعهداتشو نو نگاه کردم نشوته بر اساس مقرارت پرداخت میشه
ولی برا پارسال
1. پرداخت کمک هزینه های درمانی ناشی از حوادث ورزشی حداقل 2 برابر و حداکثر 5 برابر تعرفه
2. پرداخت غرامت نقص عضو دائم (با توجه به درصد) یا ناشی از حوادث ورزشی
حداقل 30/000/000 ریال (3 م) و حداکثر 60/000/000 ریال (6 م)

یعنی اگه بیمه هم اگه بخاد بده نهایتش 30 م و در صورت یکه 120 م باید بدن

ahoora
24-06-1392, 09:10 بعد از ظهر
روحش شاد...فاتحه فراموش نشه....:10::10::10:

ali_r
25-06-1392, 09:37 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

مراسم ختم مرحوم احسان حضرتی روز سه شنبه26/06/92 از ساعت 17 الی30/18 در مسجد امیر المومنین(ع)شهر قم واقع در میدان شهید زین الدین45متری مدرس برگزار می گردد.

hosseinpalang
25-06-1392, 01:49 بعد از ظهر
آه
ای بابا
روزگار بی معرفت
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

توی اکثر موتور سازیا و فروشیا و تراشکاریا عکس و علامیشو زدن
این خودش نشون از خوب بودن احسان میده

- - - Updated - - -

قراره موتورسوارا هم به احترامش جمع بشن و یه مسافتی رو طی کنن که اگه امکانش بود عکس و فیلمشو اینجا قرار میدم

معمار
27-06-1392, 09:46 قبل از ظهر
سایت فدراسیون هم یه پیام تسلیت خشک و خالی هم داده

[Only registered and activated users can see links]
بالای صفحه سمت چپ