PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش پالس 200 مدل 88

mahdi24
22-06-1392, 11:32 قبل از ظهر
پالس 200 قرمز مدل 88 هست . موتور 46000 کارکرده و و انجینش کاملا سالمه .شتابش خیلی خوبه. بدنش هم تمیزه ولی از نزدیک که بهش نگاه کنی خط و خش ها خودشونو نشون میدم البطه در حد زیاد نیست و کمه . فلاپش اصلی نیست و از دو طرف شکسته و نیاز به تعویض داره . موتور یک بار افتاده و فرمونش در حد خیلی کم کجه . کمک جلوی راست روغن میده . باطریش هم به احتمال زیاد نیاز به تعویض داره . دنده استارتش هم حتما باید عوض بشه و الان فقط با هول روشن میشه . یه دزد گیر لیزر خیلی عالی هم روش نصبه .این تمام مشکلاتی بود که موتورم داشت و چون نمیخوام خریدار بعد یا قبل خرید پشیمون بشه و ناراضی بشه ضاهر و باطن موتورو گفتم . قیمت پایه میزارم 2600 با 12 ماه بیمه تخفیف پای معامله هم داره . بدون بیمه 2400 . اگه بخواین باطری و دنده استارت رو عوض می کنم با 12 ماه بیمه میدم 2800 و بدون بیمه حدود 200 کمتر میشه تخفی هم داره . قمت رو خیلی خوب گفتم . فروش به دلیل نیاز مالی و شهریه مدرسه می باشد. سایت خیلی نمیتونم بیام این موبایلمه 09118806810 . محل بازدید هم گیلان هست اما با اتوبوس خودم میتونم تهران و قم هم بیارم. اینم عکس حدود 6 ماه پیششه

[Only registered and activated users can see links]