PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر تصادف مگلی

amir hossain
21-06-1392, 09:12 قبل از ظهر
سلام به همه...
من پریشب حدود ساعت 2 با خبر شدم که یکی از بهترین دوستانم وقتی که در خیابان رباط داشته با موتورش رانندگی میکرده یک أدم ... از لاین رو به بو میاد و جلوی اون تک چرخ میزنه و بعد از پایین آوردن موتور تعادل خودشو از دست میده و برای بدست آوردن تعادل دوباره با پاش میزنه به موتور دوستم که بعد از ضربه دوست من تعادل خودش رو از دست میده و میره سمت یک درخت که موتور بعد از این که به جدول ها میخوره از جاش بلند میشه و دوست من با سر به درختی میخوره که روبه روش بوده و نیم کره ی سمت چپ مغزش از بین میره و کسی که سبب این اتفاق شده فرار میکنه دیروز صبح با چند تا عمل تا حدود کمی تونستن ترمیمش کنند ولی با حرف هایی که امروز من از دکترش شنیدم دیگه امیدی بهش نیست و فقط باید به خدا توکل کنیم و از اون بخواهیم که اون رو نجات بده و منم العان که این پست رو مینویسم توی چشمام انقدر اشک جمع شده که نمیتونم چیزایی که مینویسم ببینم اگر اشتباهی بود منو ببخشید فقط ازتون یه خواهش بزرگ دارم همتون از خدا بخواهید که دوستم رو به خانوادش ببخشه و رحم به جوانی اون بکنه آخه اون هنوز 19سالش تموم نشده بود............
مراغب خودتون باشین دوستان همیشه کسانی هستند که نگرانتون باشن و بعد از هر اتفاق براتون اشک بریزن و براتون ناراحت بشن ...:10:

معمار
21-06-1392, 09:23 قبل از ظهر
ان شا الله خداوند شفا کامل بهش بده
و صبر به اطرافیانش
از این اتفاق ها زیاد برا من افتاده ولی با گیره داداش من حل نمیشه
اگه ادم بتونه کاری براشون انجام بده درسته
و خداوندا از این اتفاق ها برا هیچ کسی پیش نیاد
چه طور بگم خیلی خیلی سخته و عذاب دهنده

اما در مورد اون بی همه چیز که در رفته
پلیس خودش میگرده دنبالش ولی بازم خودتون برید تو محل حادثه و تو اون اطراف محل حادثه تو اون خیابون
شاید کسی دوربین مداربسته کار گذاشته باشه و بشه یه چیزی ازش در اورد

soleymani
21-06-1392, 09:40 قبل از ظهر
به حق امام رضا ایشالا سریع خوب شه

خدا اون طرف رو لعنت کنه

mehran
21-06-1392, 10:35 قبل از ظهر
نميدونم چرا اينقدر سختشونه كلاه بزارن.
وقتي وسيله اي سواري كه جكش پاهاي خودته بايد كوچيك ترين مسائل ايمني رو دقت كنيد.
اميد وارم كه علم پزشكي بتونه كمك حال ايشون باشه.

کوروش
21-06-1392, 12:41 بعد از ظهر
بازم کلاه کلاه کلاه و کلاهنمیدونم کدوم بی پدر مادری گفته کلاه واسه اماتور هاستو این چیزاباوردتون نمیشه تو جمع دوستانمون وقتی کلامو در میارم از موتور پیاده میشن میگن با سی جی کلاه میزاری و بعد کلی میخندن میگن کلاه واسه این تازه کاراست وقتی هم با موتور سنگین رفتم بازم کلاه میزام میگن چرا کلاه میزاری ؟؟؟ با موتور سنگین بدون کلاه حال میده !!!من واقعا در هر دو ضورت این شکلیم :-!

amir hossain
21-06-1392, 04:36 بعد از ظهر
بازم کلاه کلاه کلاه و کلاهنمیدونم کدوم بی پدر مادری گفته کلاه واسه اماتور هاستو این چیزاباوردتون نمیشه تو جمع دوستانمون وقتی کلامو در میارم از موتور پیاده میشن میگن با سی جی کلاه میزاری و بعد کلی میخندن میگن کلاه واسه این تازه کاراست وقتی هم با موتور سنگین رفتم بازم کلاه میزام میگن چرا کلاه میزاری ؟؟؟ با موتور سنگین بدون کلاه حال میده !!!من واقعا در هر دو ضورت این شکلیم :-!
بله دوست عزیزم اگه کلاه داشت ممکن بود فقط جایی از برن یا از صورتش بشکنه ولی مشکل این هستش که همیشه کلاه روی سرش بود و میگفت موتور اینطوری قشنگ تر میشه حتی دو ترک هم که باهم بیرون میرفتیم چه با موتر من و چه با موتور خودش هر دومون کلاه میگذاشتیم ولی نمیدونم چرا این بار کلاهشو نگذاشته بود شاید خواست خدا بوده من نمیدونم به خدا دیگه دارم دیوونه میشم آخه چرا...
امروز که مادرشو دیدم خیلی بد حال بود و وقتی که منو دید یک دفعه حالش بد شد آخه خیلی سخته من که دوستش بودم و تنها 8 ساله که باهم دوستیم دارم دیوونه میشم

rooshak
21-06-1392, 06:56 بعد از ظهر
خدا شفاش بده

amir hossain
22-06-1392, 08:35 قبل از ظهر
سلام
من دیشب رفتم سراغ چند تا از فامیل هامون که توی نیروی انتظامی بودن و از اونا کمک گرفتم و پلاک اون کسی که زده بود و در رفته بود رو دادم بهشون اونا هم شماره تلفن و آدرس و نام خانوادگی و شماره ملی طرف رو بهم دادن و مثل این که طرف سابقه دار هستش و بعد هم به کمک چند تا از دوستانم از طریق سازمان اطلاعات شمارشو ردیابی کردیم و فهمیدیم که طرف فرار کرده و رفته تهران العان هم مطمئن هستیم که راکب موتور خودش بوده ولی العان نمیتونیم بریم دنبالش چون باید حتما اولیای دم برن شکایت کنن تا کار به صورت قانونی پیش بره چون که هم من و هم خانوادش اگر راکب رو ببین حتما یه بلایی به سرش میاریم ولی پدرش العان توی بیمارستان بستری هستش و اصلا حال خوبی نداره حالا میخواستم ببینم شما میتونید یه جوری یه کاری کنید که یه کس دیگه ای ازش شکایت کنه و نیاز به پدرش نباشه تاکارها سریعتر پیش بره لطفا هر کدوم از شما که میتونه کمکی کنه لطفا با شماره تلفن من تماس بگیره یا کسی رو میشناسه که میتونه به ما کمک کنه09130362022
من خودم هر کار کردم نشد آخه سردار نیروی انتظامی اصفهان خیلی سخت گیر هستش و همه ازش میترسن به همین دلیل دوستانم نتونستن کاری کنن هون اطلاعات هم با کلی خواهش ازشون گرفتم

کوروش
22-06-1392, 09:14 قبل از ظهر
اولیایی دم لازم نیست / شما یک شکایت ساده از این شخض بکن بگو در حین موتور سواری برخوردی به من کرده و خسارت دیدم شمارش پشتیبانیه ناجا ثبت میشه هر جا ببینم میگیرنش
اگرم نه خیلی پیگیری بیا تهران اینجا شکایت کن تمامیه مشخضات رو بده بگو این شخض به من خسارت زده
وقتی گرفتنشو پرونده باز شد از شکایتت بگزر و شکایت رفیقتو بکش وسظ
برادر/خواهر/مادر هم جز اولیاییه دم هستن
ظرف الان خودشم فکر نمیکنه این اتقاق افتاده فکر میکنه یه برخوردی بود و تموم شده

amir hossain
22-06-1392, 09:16 قبل از ظهر
باشه آقا کوروش

yasharazary
22-06-1392, 02:41 بعد از ظهر
میشه اسم این دوستمون رو بگی ؟؟

K.I.A
22-06-1392, 04:45 بعد از ظهر
اگر کسی. نگرفتن برید داد سرا یک شکوایه بنویسید و تقاضای کارشناس کنید و کارشناس میاد محل تصادف و موتورو میبینه و نظریه به قاضی صادر میکنه و قاضی از بیت المال که برای این جور خسارتاست از دولت دیه به شما تعلق میگیره/حتما این کارو بکنید /چنتا شتر دیه میتونید بگیرید که پول زیاد و مرحم خوبی هست و داغ تصادف کم میکنه اما از دست دادن عزیز سخته.

کوروش
22-06-1392, 05:45 بعد از ظهر
اگر کسی. نگرفتن برید داد سرا یک شکوایه بنویسید و تقاضای کارشناس کنید و کارشناس میاد محل تصادف و موتورو میبینه و نظریه به قاضی صادر میکنه و قاضی از بیت المال که برای این جور خسارتاست از دولت دیه به شما تعلق میگیره/حتما این کارو بکنید /چنتا شتر دیه میتونید بگیرید که پول زیاد و مرحم خوبی هست و داغ تصادف کم میکنه اما از دست دادن عزیز سخته.
تا 3 ماه که فکر کنم درمان افراد تضادفی رایگانه
بعدشم فکر کنم بیمه هستش بیمه خرجو دیه رو میده درسته ؟؟؟
ایشالا خوب میشه
کیا اینارو تجربه کرده یه بار رفته با داداش اعزی روبوسی کرده برگشته :acigar:

K.I.A
22-06-1392, 06:16 بعد از ظهر
اما پولی نگرفتم.

amir hossain
22-06-1392, 08:16 بعد از ظهر
میشه اسم این دوستمون رو بگی ؟؟
اسمش مسعود دشتی هستش و با یک مگلی قرمز رنگ تصادف کرده

واما آقا K.I.A ([Only registered and activated users can see links]) ممنون از راهنمایی خوبتون ولی هم خانوادش و هم دوستانش دنبال این هستن که اون آدم بی شعور را بگیرند و به خواطر اون کاری که انجام داده مجازاتش کنن و به هیچ وجه مشکل مالی ندارند که بخواهند با این چیز ها جبرانش کنن
و در آخر من امروز برادر دوستم رو بردم و شکایت رو تکمیل کردم حالا فردا باید برم حکم جلب سیار بگیرم و برم دم خونشون و حسابی بترسونمش تا زود تر خودشو معرفی کنه در ظمن ممنون از راهنمایی خوبتون آقا کوروش

Hamid_brg1325
22-06-1392, 09:22 بعد از ظهر
رفیقم یکی دوهفته پیش از دنیا رفت .
داییم پریروز از کما در نیومد و از دنیا رفت .چه روزای بدیه این روزا .
خدا این هومطنمون رو شفا بده تا هم خانوادش خوشحال بشوند هم بچه های پرشین .
واقعا نمیدونم چرا برا بقیه درس عبرت نمیشه و از کلاه استفاده نمیکنند .تو همین انجمن تا حالا چند بار خبر از مرگ موتورسوارهای بدون کلاه داده شده ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

Me & AX-1
22-06-1392, 09:36 بعد از ظهر
خدا شفاشون بده انشاء ا... خبر ناراحت کننده ای هست!امیدوارم دوستان از ماجرای این بنده خدا عبرت بگیرند و به کلاه کاسکت بیشتر از قبل اهمیت بدن.

amir hossain
22-06-1392, 10:40 بعد از ظهر
آقا از همگی شما ها ممنون هستم وفقط یه درخواست کوچولو دارم این که بعد از نماز هاتون دعاش کنید امروز دکترش گفت اگه تا دو روز آینده به دنیا بر نگرده و خدا نخواهد که برگرده دیگه کاری از دست هیچ کی بر نمیاد آخه قلبش هم از کار میوفته و دیگه...
شما هارو به خدا فکر کنید دوست خودتون هستش و از ته دلتون دعاش کنید واقعا پسر خوبی بود و واقعا مهربون شما ها رو به خدا براش فقط دعا کنید اگه کسی هم از بچه های مشهد این پست رو میخونه حتما یه سری بره حرم امام رضا دعاش کنه باور کنین جای دوری نمیره

hamed510
22-06-1392, 11:20 بعد از ظهر
ایشالا که شفا پیدا کنه و برگرده به آغوش خانوادش.
خدا از سر تقصیرات اون بی وجدان انسان نما نگذره سر یه اشتباه کوچیک ببین چیکارا کرده...خدا ازش نگذره.....!

flower
23-06-1392, 10:47 بعد از ظهر
ای بابا عجب خبر بدی من بچه رباط 3 هستم فکر کنم ایشون را می شناسم مگلی قرمز ماله کوچه ابشار رباط باشه چون اونجا زیاد دیدمش شاید هم خودش نباشه ماله محله دیگه باشه بحر حال ارزوی شفا برای ایشون دارم تو کدوم بیمارستان بستری هستن .

amir hossain
24-06-1392, 06:09 بعد از ظهر
ممنونم ایشون داخل خیابان کاشانی قبل از دروازه تهران زندگی میکردن والعانم داخل بیمارستان کاشانی هستن و توی بخش مراقبت های ویژه

amir hossain
29-06-1392, 05:20 بعد از ظهر
سلام و آرزوی آمرزش فراوان برای تمامی در گذشتگان خاک...
سلام فراوان من به همه ی شما دوستان عزیزم
میگن آدم وقتی میخواهد به زندگی بیاد خدا از روح خودش و نفس خودش توی وجود انسان میدمه و به اون زندگی میبخشه و خداوند با این همه بزرگی و بخشش و مهربونیش چرا بهترین ها رو میبره و آدم های بد را به حال خودشون رها میکنه تا زندگیشون رو ادامه بدن و سال ها زندگی کنن ولی جوونی که تازه نوزده سالش شده بود حالا باید بمیره و از زندگیش هیچی نفهمه
دوستان عزیزم شما ها رو به جون هر کسی که دوستشون دارید کلاه ایمنی رو سرتون بذارید تا امکان آسیب به حداقل خودش برسه نگید حالا امروز نه یا از فردا و یا از این حرفا این دوست من همیشه با کلاه میرفت بیرون حالا به خاطر این که موهاش رو درست کرده بود و اگه کلاه سرش میذاشت موهاش خراب میشد رفته زیر خروار ها خاک و منم بهترین دوست و همینطور بهترین همراه خودم رو از دست دادم ولی من و مسعود یا همون دوستم مثل یه برادر باهم خوب بودیم حتی رابطه ی خانوادگی داشتیم و نمیدونم شما بتونید درک کنید یا نه داغ برادر دوست و همراه خیلی سخته حالا این که همش رو با هم کنار هم بذارید حالا ببینید چقدر من عذاب میکشم به خدا امروز سومین روز در گذشتش بود و من تمام مجلس رو داشتم گریه میکردم نمیدونم چیکار باید بکنم اصلا دوست ندارم که از سر قبرش تکون بخورم العان که ساعت 6 هستش حدود 5 ساعته که سر قبرشم و به زور دوستام و خانواده ی دوستم اومدم خونه فقط اینو بگم که کلاه بذارید......
کلاه بذارید....... کلاه بذارید.......

کوروش
29-06-1392, 05:33 بعد از ظهر
خدا رحمتش کنه / یه عکس هم ازش بزار یادگاری تو این تاپیک بمونه
دوستان فاتحه بفرسید واسش !!!
بازگشت همه به سوی اوست حالا امروز نشد سال دیگه سال دیگه نشد ....

Gladiator
29-06-1392, 07:35 بعد از ظهر
روحش شاد ، راحت شد ، خدا به بازمانده هاش صبر بده

ARSH
29-06-1392, 08:56 بعد از ظهر
روحش شاد

آدما راحت از خواب بیدار میشن و راحت تر به خواب میرن ...

amir hossain
31-06-1392, 08:18 بعد از ظهر
این هم عکسش چند روز دیگه هم که وقتم آزاد شد اسکن اعلامیه رو میذارم و عکس هایی که توی بیمارستان گرفتم ازش
[Only registered and activated users can see links]