PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هیوسانگ rx 125 و هوندا xl 125

معمار
20-06-1392, 09:24 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان
همون طور که از اسم تاپیک معلومه میخایم این دو تا موتور و با هم مقایسه کنیم
همه جوره این دو رو با هم مقایسه کنیم و اطلاعاتمون زیاد تر بشه

دوستان کم لطفی نکن

معمار
21-06-1392, 09:11 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

از این نظر گفتم مقایسه کنیم که این دو موتور قیمتشون یکیه و تو یه سبکن

ali_r
21-06-1392, 09:44 قبل از ظهر
مقایسه جالبی هستش

اطلاعات فنی ازشون نداری؟

معمار
21-06-1392, 09:54 قبل از ظهر
مقایسه جالبی هستش

اطلاعات فنی ازشون نداری؟

نه علی اقا
ما هم منتظر نظر دوستانیم

و اگه با kmx 125 مقایسه نکردم چون خیلی قیمتشون بالاست

parsa cdi
21-06-1392, 07:51 بعد از ظهر
هیوسانگ آر - ایکس 125 سلام - موتورسیکلت هیوسانگ آر - ایکس ۱۲۵ یکی از زیبا ترین موتورهای تریل وارداتی است که از سال ۱۳۷۹ توسط شرکت جهانرو وارد شده
و با بهره گیری از کمک فنر معکوس در جلو و تک فنر عقب با ارتفاع قابل تنظیم از فنر بندی فوق العاده ای برخورداره
وبرای کسانیکه مشکل دیسک کمر و گردن دارند توصیه می شه.
وزن اون ۱۲۵ کیلوگرمه و ظرفیت باک اون ۸ لیتره. ترمز جلو دیسکی و ترمز عقب کاسه ای و سیستم برق ([Only registered and activated users can see links]) رسانی اون سی - دی - آی است.
[Only registered and activated users can see links]

انجین این موتور ([Only registered and activated users can see links]) از یک موتور چهارزمانه تک سیلندر ۱۲۴ سی سی با چهار سوپاپ و میل سوپاپ بالا و گیربکس ۵ دنده تشکیل شده و دارای رادیاتور روغن و استارتر است.
مهمترین موضوع درمورد انجین فیلتر روغن اونه !
کارخانه سازنده از فیلتر کاغذی(سلولوزی) یکبار مصرف استفاده کرده که بسرعت کثیف میشه و عبور روغن با اشکال مواجه شده و باعث خرابی اجزای سرسیلندر خصوصاُ میل سوپاپ و انگشتی ها میشه. برای رفع این نقیصه حتماُ از فیلترهای جدید فلزی که قابل شستشو هستند استفاده کنید به این ترتیب سلامت موتور ([Only registered and activated users can see links]) تضمین میشه. این موضوع میتونه شامل همه موتورسیکلت های جدید که از فیلتر روغن استفاده می کنند مثل سوزوکی ([Only registered and activated users can see links]) آمیکو - تریل روان و آپاچی هم باشه.

در مورد هیوسانگ ۱۲۵ اگه فقط روغن از پیچ تخلیه تعویض بشه ۹۵۰ سی سی - اگه فیلتر هم باز بشه ۱۰۵۰ سی سی و اگه درب کلاچ یا موتور ([Only registered and activated users can see links]) کاملاْ باز شده باشه لازمه ۱۴۰۰ سی سی روغن توی اون بریزید

- - - Updated - - -

Honda XL 125S

سال تولید: 1978 - 1981

موتور:چهار زمانه-تک سیلندر-هوا خنک

حجم:124cc

نسبت تراکم:9.3 به 1

قدرت:12.5 اسب بخار در 10000rpm

سوخت رسانی:کاربراتور 22 keihin

جعبه دنده:5 سرعته

ترمز جلو:کاسه ای 130mm

ترمز عقب:کاسه ای 120mm

ظرفیت مخزن سوخت:6.8 لیت

ali_r
21-06-1392, 08:45 بعد از ظهر
من از یکی پرسیدم گفت هیوسانگ از ایکس ال خیلی بهتره

راستی هیوسانگ چند اسب بخار نیرو تولید میکنه؟؟؟

معمار
21-06-1392, 10:00 بعد از ظهر
اینم چند تا لینک که کلی عکس از هیوسانگ داره + مشخصات فنی
البته هیچ کدوم از این ها شاید وارد ایران نشدن

HYOSUNG RX 125 SM

HYOSUNG RX 125 D

HYOSUNG RT 125 D

gilanian_1000
21-06-1392, 11:05 بعد از ظهر
کافیه یه بار رو ایکس ال بشینی تا بفهمی نرمی وراحتی/استحکام یعنی چی بعدش برو هیوسانگ بشین.قابل توجه اقایون همه هیوسانگ ها بعد یه مدت از یه قسمت شاسی شکستگی پیدا میکنن

معمار
21-06-1392, 11:59 بعد از ظهر
کافیه یه بار رو ایکس ال بشینی تا بفهمی نرمی وراحتی/استحکام یعنی چی بعدش برو هیوسانگ بشین.قابل توجه اقایون همه هیوسانگ ها بعد یه مدت از یه قسمت شاسی شکستگی پیدا میکنن
rx طراحیه به روز تری داره نسبت به xl
xl مال 30 سال پیش و با تغیراتی کوچیک تا سال 83
هوندا چون خر کار این جوری نشون میده
ولی طرف که نمی خاد بره پرش بزنه rx شاسیش ترک برداه

gilanian_1000
22-06-1392, 01:16 قبل از ظهر
اصلا به پرش ربطی نداره چون کمکش خیلی نرمه به یه قسمت خاص شاسی فشار میاره واونجا ترک میخوره.ثانیا ایکس ال درسته ماله 30 سال پیشه ولی اگه یه بار بشینی تازه میفهمی ایکس ال ایکس ال که میگن واسه چیه.طراحی هوندا جوریه که ادم وقتی روش میشینه اصلا احساس خستگی نمیکنه وحس میکنی رو پر قو نشستی.میگم تا سوار نشی متوجه نمیشی چی میگم.من اگه یه ایکس ال سالم واسم بیارن و کنارش این اشی مشی های داخلی مثل هیوسانگ ریجو فلات روان و.... رو بزارن ایکس ال رو انتخاب میکنم.چون هم راحتی واستحکام داره.هم خرابی نداره.هم نرمه هم بهت نه نمیگه تو بدترین شرایطم جواب میده.قبول نداری از هرکی اینکارست بپرس

Magma
22-06-1392, 10:28 بعد از ظهر
ایکس ال 125یک اسطوره هست. این موتور در دوران جنگ واقعا خوش درخشید و پدران ما باهاشون کلی خاطره دارن. واقعا موتور بینظیریه

farshid37
22-06-1392, 10:44 بعد از ظهر
اصلا به پرش ربطی نداره چون کمکش خیلی نرمه به یه قسمت خاص شاسی فشار میاره واونجا ترک میخوره.ثانیا ایکس ال درسته ماله 30 سال پیشه ولی اگه یه بار بشینی تازه میفهمی ایکس ال ایکس ال که میگن واسه چیه.طراحی هوندا جوریه که ادم وقتی روش میشینه اصلا احساس خستگی نمیکنه وحس میکنی رو پر قو نشستی.میگم تا سوار نشی متوجه نمیشی چی میگم.من اگه یه ایکس ال سالم واسم بیارن و کنارش این اشی مشی های داخلی مثل هیوسانگ ریجو فلات روان و.... رو بزارن ایکس ال رو انتخاب میکنم.چون هم راحتی واستحکام داره.هم خرابی نداره.هم نرمه هم بهت نه نمیگه تو بدترین شرایطم جواب میده.قبول نداری از هرکی اینکارست بپرس

اشی مشی بودنشو نمی دونم ولی تا جائی که می دونم ریجو ساخت اسپانیاست و داخلی نیست. هیوسانگ هم فکر کنم ساخت کره باشه.

persian_youz
22-06-1392, 10:50 بعد از ظهر
حالا وسط اين دوتا ريجوچرا قاطى شد؟:28:

farshid37
22-06-1392, 11:37 بعد از ظهر
فقط ریجو قاطی نشد بلکه روان و فلات هم قاطی شد. چه جوری شو نمی دونم.

persian_youz
22-06-1392, 11:55 بعد از ظهر
آره نديدم اونو اون بنده خدايي كه ريجو و هيو را اشى مشى فرض كرده كم مونده كا تى ام و ياماها و سوزوكى رو اسم ميبرد تا دايره لغاتش كامل ميشد:27:

gilanian_1000
23-06-1392, 11:08 قبل از ظهر
داداش منظورم از ریجو فلات و روان اونایی هستن که راحت پلاک میگیرن چون کیفیت ندارن.تا حالا موتور ایکس ال 200 سی سی جدید با پلاک دیدی؟چرا چون کیفیت داره پلاک نمیشه.اینا فقط میخوان آشغال رو با قیمت فضایی به مردم بندازن.من رو موتورای هندا/یاماها وسوزوکی وکاوازاکی قسم میخورم مخصوصا دوتای اولی چون وقتی پشتش نشستی اطمینان داری که جات امنه{قابل توجه اونیکه اسم کی تی ام رو آورد خود تو تا حالا چند تا کی تی ام که از دوشاخه جلو یا شاسی شکسته دیدی؟خودتم میدونی خیلی زیاده ولی ایکس ال که به قول آقایون واسه 30 سال پیشه من تا حالا به ایکس ال شاسی شکسته برخورد نکردم پس این میشه امنیت}راستی خودم میدونم ریجو واسه اسپانیا وهیوسانگ واسه کره هستش این فلات وروانم داخلی نیستن همه میدونن واسه چینه

- - - Updated - - -

اقایونی که موتوراشون رو اشی مشی نمیدونن شامل{ریجو فلات روان وهمه آشغالهایی که تو بازار موجوده بجز زاپنی}کافیه با موتوراتون همراه یه ایکس ال سالم وراکب موتور سوار برین آفرود تا اونجا متوجه قدرت شتاب نرمی راحتی سگ جونی ایکس ال بیشین.راکب موتور اگه موتور سوار باشه حاضرم قسم بخورم اگه موتوراتون رو دستکاری نکنین ایکس ال تو شیب زنی همه رو جا میزاره.وقتی با ایکس ال میری کوه تازه میفهمی افرود یعنی چی{ممد عقیلی میدونه من چی میگم چون به جمع ایکس ال سوارا پیوسته اکثر دوستانم تو سایت میشناسنش یه طرفدار دو اتیشه موتور روان بود }

معمار
23-06-1392, 11:14 قبل از ظهر
اگه این اشغالا پلاک راحت میگرن به خاطر قانونی که هست حجم فلان سن فلان و ...
و اگه اسطوره ای مثله xl پلاک ندارن و نمیدن
اول به خاطر قانون که میگه سنش گذشته و حجمش فلان و ...
دوم بیشتر این موتورها از اول غیر قانونی اومدن داخل کشور و اکثر موتورهای قدیمی مشکل سند دارن
سوم گرچه همه این موتور ها اشغال باشن اگه درست ازشون استفاده کنی چند سالی برات بی درد سر کار میکنن
ولی موتورهای قدیمی نه اگه سالمش گیر بیاد که هیچی ولی اکثر موتور های قدیمی به ... رفتن و ترکیدن
مگر برا کلکسیون این حرف ها بخای یعنی برابر یه سرطانه
چهارم و دلیل دیگه هم نبود قطعه اکثر موتورهای قدیمی
پنجم هیچ کس منکر شاخ بودن کیفیت سرعت و ... موتورهای قدیمی نیست
ولی چه کنیم قانون اجاره نمیده و
به نظر من این موتور ها به تاریخ پیوستن و فقط خاطره ای ازشون برا همه موندن

gilanian_1000
23-06-1392, 11:26 قبل از ظهر
اولا منظورم ایکس ال این مدل جدیده که تاریخ انقضاش نگذشته و متعلق به س پاهه .ایکس ال 125 تمام قطعاتش تو ایران پیدا میشه و تمام قطعات سیجی به این موتور میخوره. طرفای ما که اکثرا ایکس ال سوار میشن واسه کوه یه موتور رفت وآمدم دارن.نه داداش این موتورا مرگ ندارن راحت ودر بدترین شرایط 50 سال عمر میکنن{اینم عکس ایکس ال جدید}این مدل نه مشکل سن داره و نه مشکل حجم200 سی سی[Only registered and activated users can see links]

farshid37
23-06-1392, 11:47 قبل از ظهر
دلیل این که کی تی ام می شکنه ولی ایکس ال 125 نمیشکنه لزوما کیفیت پایین کی تی ام نیست. دلیلش تفاوت نوع کاربریشون هست. کسی با تریل 125 پرش نمی زنه و نهایت باهاش می شه جاده خاکی رفت پس مقایسش با یک موتور کراس مسابقه ای اصلا درست نیست.

gilanian_1000
23-06-1392, 11:55 قبل از ظهر
منظورم کی تی ام های چراغدار هستن.حالا ایکس ال رو کار ندارم .خودت کراس کی تی ام رو با هندا یاماها کاوازاکی و سوزوکی و.... مقایسه کن.به ندرت پیش میاد شاسیشون بشکنه ولی کی تی ام راه به راه شاسیش میشکنه.سیلندر میترکه واز این قبیل پس کیفیتش پایینه.من یکی کی تی ام مفتم بهم بدن قبولش ندارم چون امنیت اولین چیزیه که در اولویت قرار داره

من از دوستان واسه بحث های انحرافی معذرت میخوام بهتره به بحث اصلیتون بپردازین

farshid37
23-06-1392, 01:25 بعد از ظهر
این موضوع هم زیاد در موردش شده. حتی اگه آمار درستی موجود باشه که درصد شکسته شدن کی تی ام از مارک های ژاپنی بیشتره چیزی از ارزشش کم نمی شه. دلیلش می تونه در تلاش کی تی ام در سبک کردن موتور باشه. یعنی به عنوان یک موتور مسابقه ای برنده شدت اهمیت داره و نه دوام. ماشین های مسابقه ای هم استهلاک بالایی دارند. به هر حال کی تی ام تونسته تو مسابقات جایگاه خیلی خوبی داشته باشه که احتمالا با سیاست شرکت مرتبط هست. در کل اینجا بحث از مقایسه هندای 30 سال پیش هست که مسلما در مقایسه با موتورای امروزی حرف زیادی نداره و اگه داشت قیمتش چندین برابر اینی می شد که هست. بازار قیمت رو بر اساس همین مسائل تعیین می کنه. کهنه شدن و تکنولوؤی قدیمی، نداشتن استارت، حجم و قدرت پایین انجین و ... ویژگی های هوندا ایکس ال هستند. موتوری که در زمان خودش تو حجم خودش جزو بهترین ها بود و تا حالا هم کمابیش داره کار می منه.

sorush
23-06-1392, 01:51 بعد از ظهر
هیوموتورخوبی وساخت کره هست درضمن شاسی هم ترک برنمیداره شرط میبندم باهات مگراینکه بجای پرش هایی که توی افرودمیزنی توی پیست بزنی
یه دستگاه ازاین موتورپسرخاله بنده خریداری کرده وکلا شش بارسیلندرتراش خورده که سه تاش مال بوش بود وبنابه گفته بنده سیلندرفابریک به قیمت410هزارتومان بعداز3هفته سفارش دادن رسیدالبته این قضیه برای 2سال قبله که پیستون 35هزارخریداری به همراه دنده تایم وزنجیرکه45هزارتومان وسرسیلندر220هزارتومان سوپاپ ها 30هزار و75هزارتومان فکرمیکنم پول میل تایپت شدواسبک شد
موتورش شتابش خوبه ولی از125های چینی خیلی سریع وبهترشتاب میگیره ویه مشکلی که داره دیردوربرمیداره ووقتی هم توی دورباشه شتابش عالیه صدای کمی داره فنربندی عقبش معرکس چون کمکش روی اصول کارمیکنه ضربه سریع میگیره وبه ارامی پس میده جوری که حس نمیکنی کی ازروی دست اندازه یاچاله ردشدی!!!زینش هم نرم کلا فنربندی خاصی داره این موتور به سیستم برق هم که دوستمون گفتن سی دی ای هست
کلا موتورکم اصطحلاکی هست کیفیت قطعات هم خیلی خوبه بهترازجنس چینی ولی خب به پای ژاپن نمیرسه
قیمت پایین موتوریکی ازمزایاشه وتااخرسال84واردکشورشدالبته چنددستگاه هیو200هم سال87واردشد
این تعمیرموتوریه داستان هست که بایدکل موتورازروی شاسی بیاری پایین بعدبازش کنی عین بقیه موتورهانیست
سوپاپ ها4عددهستن که باعث تنفس بهرتاین موتورمیشه وشتاب بهتردرمقابل 125های دیگه البته چینی گفتم
ازلحاظ مقایسه ایکس ال سرتره ولی خوب قدیمیه ولی هیوازلحاظ گیراوردن قطعه وقیمت سرتره
کیفیت هم عین هم هستن ولی هیو یه مقدارپایین ترازلحاظ عمرقطعات گفتم
اینم هیو[Only registered and activated users can see links]

ali_r
23-06-1392, 04:49 بعد از ظهر
از دو نفر متخصص ایکس ال پرسیدم کدوم سرتره
گفتن هیو از ایکس ال سرتره

اینم چند تا نقل و قول از متخصصان ایکس ال

من هیوسانگ 125 نداشتم اما به جاش bkz 160 داشتم که دقیقا همین موتوره البته با انجین 160 سی سی .
از لحاظ سبکی : ایکس ال خیلی سبکتره
از لحاظ زاویه چرخش فرمان و قدرت مانور : ایکس ال خیلی بهتره .
از لحاظ فرم نشستن و جاپایی : ایکس ال خیلی راحت تره .
از لحاظ قدرت : هیوسانگ بهتره اما تنبله . یعنی شتاب اولیه نداره .
از لحاظ لرزش و صدای انجین : هیوسانگ بهتره .
و ....

اینم یه نظر دیگه

خوب مسلما ایکس ال ژاپنی بهتره ولی یک نکته ای هست ایکس ال تمیز و سر حال خیلی کم هست دیگه الان برا فروش ، هیوسانگ چون مدل بالاتره تقریبا میشه گفت بیشتر سالم و سرحالش گیر میاد .

ایکس ال چون ظاهر ساده ای داره اگه زمین بخوره خسارت کمتری میبینه ، در عوض هیو ظاهر امروزی تری داره جوان پسند تر ست .

nopo
23-06-1392, 05:07 بعد از ظهر

مدل مدل های کپی شده no name چینی که با هر برندی توی خیابون ریخته بله

Erfan Ts
23-06-1392, 07:18 بعد از ظهر
اینقدر قانون قانون نگین نمیدونم تو کشوری که اخلاص و دزدی حلال -قاچاق تر از همه چیه و دلالی آزاده...بعدش فقط زورشون به موتور های قدیمی میرسه و بعدش میان دوزمانه ها رو ممنوع میکنن...جالبه !!!

فقط معدود از کشور ها دوزمانه و موتور ها ی بالای 10 سال ممنوع هست!!!

اگه تو وضع اقتصادی و غیره این همه سختگیری ها که در مورد این نوع موتور ها میشه میکردن الان از پیشرفته ترین کشور ها بودیم !!

hosin suzuki
23-06-1392, 09:44 بعد از ظهر
کی گفته ایکس ال ها همشون قدیمی هستن.دوستان برن ایکس ال تنه سفید مدل1383پیدا کنن به نظر من خییلی بهتر از هیو هست هم از نظر کیفیت هم زیبایی.مدل83هم قرمز هست هم سفید ابی.اکثرا هم ملی شده

farshid37
23-06-1392, 10:23 بعد از ظهر
به نظر شما 1983 یعنی 30 سال پیش قدیمی نیست؟

معمار
23-06-1392, 10:27 بعد از ظهر
به نظر شما 1983 یعنی 30 سال پیش قدیمی نیست؟

برا جنس ژاپنی اخرای جونیشه به شرط سلامت

دوستان یه صلوات بفرستید و
بی زحمت اگه اطاعاتی از این دو موتور اونم در سال 83 بزارید

hosin suzuki
23-06-1392, 10:32 بعد از ظهر
دوستان عزیز عرض کردم1383 شمسی نه1983!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farshid37
23-06-1392, 10:49 بعد از ظهر
درسته من درست ندیدم. ولی مطمئین هستید 1383 هم این موتور تولید شده؟ در کل در موتور کار کرده شرایط نگهداری و استفاده خیلی اهمیت داره.

gilanian_1000
23-06-1392, 10:50 بعد از ظهر
نمیخوام دوباره بحث راه بیفته فقط دوست دارم اگه بین دوستان کسی هست که هم آشنای ایکس ال سوار وهم هیوسانگ سوار داره با هم یه آفرودی برن تا نتیجه معلوم بشه

hamedasadi
24-06-1392, 07:32 قبل از ظهر
هیوسانگ 125 صفر هنوزم هست؟ اگه هست قیمتش چه حدودیه؟

hosseinpalang
24-06-1392, 08:05 قبل از ظهر
مقایسه ها معمولا خیلی مناسب انجام نمیشه
اگر قصد خرید داشته باشید باید مشخصات و نقات قوت و ضعف موتورها رو در بیارید و
نسبت به توقع ونیاز خودتون ببینید کدوم مناسب شماست
نظر من اینه هر موتور رو برای یه چیزی خوبه

.
.
اینم یه xl 350 غولیه که نگووووووووو
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hamedasadi
24-06-1392, 08:19 قبل از ظهر
هیوسانگ 125 صفر هنوزم هست؟ اگه هست قیمتش چه حدودیه؟
بگید جون من اگه صفرش هست و قیمتش حوالی 5 تومنه برم بخرم.

معمار
24-06-1392, 08:26 قبل از ظهر
بگید جون من اگه صفرش هست و قیمتش حوالی 5 تومنه برم بخرم.
مدل 84 ش هست که دور و بر 5 تا 6 هستش
یه سری 200 هیوسانگ rx هست میگن مدل 88 یا 87 که قیمتی نمی دونم

ali_r
24-06-1392, 10:20 قبل از ظهر
دوستان عزیز عرض کردم1383 شمسی نه1983!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ایکس ال 1383 نداریم اونایی که میبینی پلاک ملی شدن با بند پ اینجوری شدن

hosseinpalang
24-06-1392, 01:02 بعد از ظهر
ایکس ال 1383 نداریم اونایی که میبینی پلاک ملی شدن با بند پ اینجوری شدن
یه سری هم xl ایرانی هستن که پلاک ملی هستن

معمار
24-06-1392, 01:11 بعد از ظهر
یه سری هم xl ایرانی هستن که پلاک ملی هستن

اگه منظورت طرح xl که زیاد که نه اصلا جالب نیستن

hosin suzuki
24-06-1392, 01:22 بعد از ظهر
دوستان عزیز شرکت تیزرو برای اخرین بارxl125رو سال82و83بصورت صفر وارد کرد که اونموقع بنده پولم نرسید رفتم یدونه طرح ایکس ال با برند تلاش خریدم از اون سال هم هر 2سال یکبار یدونه طرح ایکس ال خریدم البته تقریبا اوستا شدم میدونم چه برندی در طرح ایکس ال جواب میده جهت خرید. دوستان اگر کسی باور نداره که ایکس ال مدل83وجود نداره بهتره هرچه زودتر به گمرک مراجعه کنه تا خودش ببینه.خودم چندروز پیش تو گمرک یدونه قرمز تنه سفید مدل83تمام فابریک پلاک ملی دیدم فقط طرف یه ترک بند بهش اضافه کرده بود

- - - Updated - - -

دوستان عزیز شرکت تیزرو برای اخرین بارxl125رو سال82و83بصورت صفر وارد کرد که اونموقع بنده پولم نرسید رفتم یدونه طرح ایکس ال با برند تلاش خریدم از اون سال هم هر 2سال یکبار یدونه طرح ایکس ال خریدم البته تقریبا اوستا شدم میدونم چه برندی در طرح ایکس ال جواب میده جهت خرید. دوستان اگر کسی باور نداره که ایکس ال مدل83وجود نداره بهتره هرچه زودتر به گمرک مراجعه کنه تا خودش ببینه.خودم چندروز پیش تو گمرک یدونه قرمز تنه سفید مدل83تمام فابریک پلاک ملی دیدم فقط طرف یه ترک بند بهش اضافه کرده بود

hosin suzuki
24-06-1392, 02:23 بعد از ظهر
اگه دوست دارین ایکس ال مدل83 ببینین تو قسمت بازارچه موتورهای کراس و تریل فکرکنم اگهی12یه ایکس ال سفید ابی هست که با پلاک ملی4300فروخته

amo hosein
25-06-1392, 03:37 بعد از ظهر
بنده سال 83 داشتم xl125 صفر میخریدم 1200 که سال بعد اون فروشگاه 2400 میداد.یکی از دوستان هم 83 داره میگه 5 تومن.
کی میگه نیست؟؟؟؟
250 نداره ولی 125 هست.ندیدید چرا میگید نیست.

ali.emperator
16-07-1392, 09:05 بعد از ظهر
من تاحالا حدود 5یا6بارxlهای مختلف سوارشدم وازهمشون راضیم . ازهیوسانگ اطلاع چندانی ندارم امابازار فروش ثانویه هوندا بهتره ولوازم یدکیش به راحتی گیرمیاد سواریش نرم ترهو عمرش بیشتره هیچ موتوری موتور ژاپنی نمی شودحتی موتورشمادوست عزیز!

ali_r
22-11-1392, 08:14 بعد از ظهر
نظر سنجی به تاپیک اضافه شد...

hosin suzuki
25-11-1392, 09:49 بعد از ظهر
تشکر بابت نظر سنجی بجای شما

mehranx
23-12-1392, 02:09 قبل از ظهر
عجب بحث داغیه اینجا!

saman zx
21-01-1393, 02:57 بعد از ظهر
rx 125 زمان خودش موتور خوبی بود ولی الان اشتباه محض که کسی هیو بخره

ولی خدا برکت هوندا xl الان اگه یه تر و تمیز 83 شو گیر بیاری که بتونی تعویض پلاک کنی به اسم خود پلاک بگیری
برات عمرانی کار میکنه با این که 10 سال کار کرده
ولی با یه رسیدگی کوچیک مطمئن باشید 10 سال دیگه هم کار مکینه

scok
26-01-1393, 07:40 قبل از ظهر
خدایی ایول داری.

- - - Updated - - -

مقایسه ها معمولا خیلی مناسب انجام نمیشه
اگر قصد خرید داشته باشید باید مشخصات و نقات قوت و ضعف موتورها رو در بیارید و
نسبت به توقع ونیاز خودتون ببینید کدوم مناسب شماست
نظر من اینه هر موتور رو برای یه چیزی خوبه

.
.
اینم یه xl 350 غولیه که نگووووووووو
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

خدایی ایول داری. یکیشو دارم خرابه میخوام بازسازیش کنم میتونی راهنمایی کنی
اینم عکسشه
39782

HONDA XL
30-10-1393, 12:22 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان کی میگه xlمدل بالا نداره من خودم یه xl125 سفید مدل 84 ژاپن شش دنده پلاک ملی وکارت سوخت داره تازگی هم بیمش کردخواستین هم عکس ازش میزارم براتون ولی این اصلا مقایسه درستی نیست باید هیوسانگ روبا پیشرو xl مقایسه کنین نه با xl ژاپنی

- - - Updated - - -

کیاوش
01-11-1393, 10:34 بعد از ظهر
یه سوال
هیوسانگ 125 صفرش نیست درسته؟

abolfazls
02-11-1393, 12:14 بعد از ظهر
یه سوال
هیوسانگ 125 صفرش نیست درسته؟

نه ، ديگه صفرش موجود نيست ...

mohamad hosin
24-01-1394, 09:42 قبل از ظهر