PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه بین بندیت 250 و zxr 250 و fzr 250 و cbr 250 rr

parsa cdi
20-06-1392, 08:49 بعد از ظهر
سلام دوستان مدتی است من دنبال یه موتور 250 .4سیلندر و 16 سوپاپ هستم بین این موتورها موندم

لطفا راهنمایی کنید کدوم موتور بهتر است از لحاظ سرعت ,قدرت ,کیفییت, قیمت و لوازم یدکی موجود در بازار

لطفا هورنت 250 هم مقایسه کنید

معمار
20-06-1392, 09:14 بعد از ظهر
اول شما بگو که چه قدر میخای هزینه کنی ؟

Gladiator
20-06-1392, 09:18 بعد از ظهر
YAMAHA FZR تو سرعت از همشون سرتره ، سالمش تاپ اسپیدش تا 200 تا هم میرسه ، از لحاظ استهلاک مسلما هورنت بهتر از بقیست ، بندیت لوازمش پیدا میشه ولی خب بندیت یه خیابونیه همینطور هورنت ، بقیه ریسن

اگه شما از این مقایسه منظورت موتورای دهه نود چهار سیلندره zxr فکر نمیکنم دهه نود باشه ، zzr250 هست که دو سیلندر و 8 سوپاپه ، zxr هم دو سیلندر و 8 سوپاپه

ali faghfouri
20-06-1392, 09:19 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
ببنید وقتی که یه موتوری به سن بالای 15 میرسه دیگه قدرت و شتاب و ... زیاد مطرح نیست باید ببینید لوازم یدکی کدوم فراوون تر هستش و راحتتر تعمیر میشه و دردسرش کمتره و...
با توجه به این قضیه ترتیبش این میشه:
1) بندیت
2)هورنت
3)zxr
دوتا دیگه هم بیخیال!!

parsa cdi
20-06-1392, 11:40 بعد از ظهر
با سلام وتشکر از شما دوستان عزیز راستش من تا 4 میلیون بیشتر نمیخوام هزینه کنم
و هدفم از این موتورهای 250 اینه که جسه نسبتا کوچیکی دارن و برای چرخیدن در سطح شهر با یه پلاک گزینه خوبی هستن
و زیاد فکر نکنم برای مامورین جلب توجه کنه
و دیگه اینکه خودم از تعمیر موتور چیزی نمیدونم و اشنا هم ندارم یه موتوری میخوام که زیاد اذیت نکنه
راهنماییم کنید چه موتوری بدردم میخوره

- - - Updated - - -

امروزم اگهی یه موتور بندیت 250 معمولی مدل 95 رو دیدم قیمت 4500 بود رفتم موتورو دیدم وباهاش یه دور زدم
موتور اصلا راه نمیرفت ولی با یه استارت روشن میشد و دنده هاش خیلی خوب جا میرفت فروشنده گفت 1تومن خرج داره
تنظیم کاربرات میخواست وترمز عقبم خراب بود جلوبندیشم خراب بود فرمون میکشید سمت راست
قیمتم زیاد میگفت زمین خردگی هم زیاد داشت
راستش از هزینه تعمیرش ترسیدم

- - - Updated - - -

zxr250 رو برای این نوشتم چون اگهیشو دیدم مدل 2006 قیمت 5 تومن
ویه fzr 250 قیمتو گذاشته بود 5 میلیون با برگ تملیکی
فکر کنم برگه اوراقو میگه وگرنه با سند تملیکی قیمتش این نیست

معمار
20-06-1392, 11:43 بعد از ظهر
با سلام وتشکر از شما دوستان عزیز راستش من تا 4 میلیون بیشتر نمیخوام هزینه کنم
و هدفم از این موتورهای 250 اینه که جسه نسبتا کوچیکی دارن و برای چرخیدن در سطح شهر با یه پلاک گزینه خوبی هستن
و زیاد فکر نکنم برای مامورین جلب توجه کنه
و دیگه اینکه خودم از تعمیر موتور چیزی نمیدونم و اشنا هم ندارم یه موتوری میخوام که زیاد اذیت نکنه
راهنماییم کنید چه موتوری بدردم میخوره
با این تفاسیر هیچ کدام
بنده خدا کم خودتو اذیت کن کسی میره سراغ این جور موتوری
اول این که یه چیز ایی از مسائل فنی بلد باشه
دوم مامور های شهر شون مثله شهر ما بسیار بسیار گیر بازار نباشه
سوم بیخیال این جور موتور ها شو
هیچ کسی منکر خوب بودن عالی بودن و ... این موتور ها نیست
ولی سر همین که الان به راحتی نمی تونن تردد کنن و قطعه خوب گیر نمیاد و خیلی مسائل
همه نمیرن سراغ این جور موتور ها
حالا میل خودته اگه پی درد سر هستی میوتونی دنبال این موتورها رو بگیری

Gladiator
21-06-1392, 07:08 قبل از ظهر
دوست گرامی موتور چهار سیلندر صداش تابلوئه ، شما میخوای پلاک بچسبونی بهش و تو شهر تردد کنی اصلا هم جلب توجه نکنه ، نکن دوست من اتفاقا خیلی جلب توجه میکنی ، اصلا از صداش هم بگذریم قیافه این موتورا مشخصه میگیرنت

Classified
21-06-1392, 08:40 قبل از ظهر
zxr250 رو برای این نوشتم چون اگهیشو دیدم مدل 2006 قیمت 5 تومن

به صحبتای فروشنده زیاد گوش ندید

این موتورا اکثران زیر 2000 و یه پاشون لبه گوره

parsa cdi
21-06-1392, 11:24 قبل از ظهر
سلام و دمتون گرم که انقدر دوستانه و خوب راهنماییم کردین
با این تفاسیر برم سراغ پالس و اپاچی بهتره
از همه شما عزیزان ممنون وسپاسگذارم

parsa cdi
25-06-1392, 08:15 بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان با عرض معذرت باید بگم نمیتونم از بندیت بگذرم
یه مدل بالا اتاق جدید دیدم که واقا دیوونش شدم شبا خواب ندارم میخوام بخرمش
gsf 250v هستش رو باکشم استیل نوشته bandit
اخه دلم نمیاد واسه این موتورای اشقال داخل که با این قیمتای فضایی میدن پول بدم
بهم حق بدین

MANHUNT
12-08-1392, 06:56 بعد از ظهر
بندیت حرف نداره دادا اما به شرطی که سالم باشه خوبیش اینه که لوازمش هست از این نظر مشکلی نداری صداش حرف نداره اما از نظر شتاب و سرعت بدک نیست من بودم اگه میخواستم انتخاب کنم هوندا هورنت میگرفتم رانندگی باهاش راحتتره سبکتره شتابش عالیه قیافش خوشگلتره لوازمشم میشه گفت هست اما کمتر میشه یه تمییزشو پیدا کرد چون کمه