PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش انواع دوچرخه های جاینت زیر قیمت نمایندگی

Yankee
20-06-1392, 09:10 قبل از ظهر
با عرض سلام خدمت همه دوستان.
من محسن هستم و چندین ساله که تو کار دوچرخه هستم (شغل خانوادگی)
هر کدوم از دوستان تمایل به خرید دوچرخه دارند میتونم به قیمت واقعا عالی دوچرخه بدم.
هر نوع دوچرخه ای میخواین فقط مدل بگین بتونم براتون گیر میارم.
در ضمن اگه قیمت دقیق دوچرخه دست دوم را هم خواستید برام پیغام و عکی بگذارین تا قیمت بدم
اینم آدرس سایت من
[Only registered and activated users can see links] scorpion-bike.com

papilo
20-06-1392, 02:17 بعد از ظهر
مریدا هم دارید؟

من یه Mats 500D برای فکر کنم سال 2012 دارم با لوازم شیمانو XT به غیر از طبق که شیمانو دئور هست
چند ازم میخرن؟
بخوام کربن وردارم چیزی داری تو دست و بالت با قیمت خوب؟

fazm
20-06-1392, 07:22 بعد از ظهر
افا من یک دوچرخه داشتم از تو پارکینگمون دزدیدن شما که تو کار دوچرخه ایی میدونی کجا اینارو میفروشن اقایون دزد؟؟

معمار
20-06-1392, 08:21 بعد از ظهر
هر جایی بتونن میفروشنش و چون اکثر دوچرخه ها برگه خرید ندارن اگه برن دیگه رفته و با این حرف ها پیدا نیمیشه
جاهای ممکن دوچرخه سازی ها - بازارهای روز (هر روز هفته)
اگه برگه خرید داری برو پاسگاه محلتون اعلام کن که دزدین شاید شاید شاید فرجی شد
که نمی شه
ولی حداقل بدونن که چه قدر دزدی میشه تو حوزه ی خودشون

fazm
20-06-1392, 08:36 بعد از ظهر
برگه فروش داره.برعکس کلانتری هم رفتم و موضوع رو گفتم.ماشینشو که میدزدن به این راحتیا پیدا نمیشه چه برسه به دوچرخه ما.
خدا لعنت کن هر چی دزد.
اینجا ایران.

K.I.A
20-06-1392, 09:56 بعد از ظهر
دوچرخه اگهپول و توانایی ندارید هرگز جاینت نگیرید همه چیش گرونه یه لاستیک عقبو من 250 خریدم طوقه عقب 700 که تو بازار نبود و تنه فیبر کربنش 9 تومن هست!!!! تازه لوازماشم نیست من امارشو دارم اخرش دوچرخرو رد کردیم رفت دوچرخه سوار بشی خرج بوگاتی باید بکنی!!!

ARSH
20-06-1392, 10:10 بعد از ظهر
ما به رسم یادگاری از دوره دانهیل سواری گلوری زیرو رو رد کردیم و از جاینت یه ورپ برا خودمون یادگاری نگه داشتیم :d

[Only registered and activated users can see links]

Yankee
20-06-1392, 11:37 بعد از ظهر
افا من یک دوچرخه داشتم از تو پارکینگمون دزدیدن شما که تو کار دوچرخه ایی میدونی کجا اینارو میفروشن اقایون دزد؟؟
دوست عزیزم معمولا این جور دوچرخه ها اگه گرون قیمت باشن رو سریع تیکه تیکه میکننش. ولی اگه بازم وقت داشتی یه سر بلوار دوم طبرسی و جمعه بازار مهرآباد بزن. انشاا... که پیدا کنی

- - - Updated - - -

لطفا نوع دوشاخ جلو ، دسته دنده، و ترمز بندی را برام مشخص کن.
جاینت تنه کربن چند مدل دارم فقط باید بدونم تا چه حدود میخوای هزینه کنی.

- - - Updated - - -

متاسفانه دوست خوبم چون احتمالا (اگه جسارت نباشه) شما نمیدونی که لوازم از کجا تهیه کنی با هات خیلی گرون حساب کردن الان که قیمت ها فضایی بالا رفته تایر شوابل که از همه مارک ها بهتره قیمتش 70 تومان هست.
بله قبول دارم که بعضی از لوازم های دنده واقعا گرونه ولی شما وقتی یه دوچرخه ای مثل جاینت به جای ویوا میگیری مثل اینه که رفتی یه CBR 250 به جای هیوسانگ گرفتی اصلا قابل مقایسه نیستند.

programmer1
29-07-1392, 08:57 قبل از ظهر
سلام، من در به در دنبال دوچرخه Giant Revel 1-2012 ميگردم،‌ آقا اگه كسي فروشگاهي ميشناسه كه اين دوچرخه رو تو مشهد بشه پيدا كرد بنده رو خبر كنه.
لطفا دقت كنيد مدل 2012 اش رو مي خوام چون 2013 اش گرونه در وسع من نيست.
اين مدلي كه بنده انتخاب كردم حداكثر 1.400 هستش.

فروشگاه رودي هم تماس گرفتم نداشتم، جاهاي ديگه هم شماره تماس ندارم اصلا.
ممنونم/.

hamed1358
09-11-1392, 03:06 بعد از ظهر
هر کدوم از دوستان تمایل به خرید دوچرخه دارند میتونم به قیمت واقعا عالی دوچرخه بدم.
در ضمن اگه قیمت دقیق دوچرخه دست دوم را هم خواستید برام پیغام و عکی بگذارین تا قیمت بدم
اینم آدرس سایت من

سلام آقا محسن
می خوام دوچرخمو بفروشم و یه حرفه ایشو بخرم بیزحمت دوچرخه منو قیمت گذاری کن
هر وقت فروش رفت شاید قسمت شد برا خرید دوچرخه حرفه ای مزاحم خودت شدم
ممنون
مشخصات دوچرخه من : viva مدل lx سایز 26 تمام قطعات و بدنه آلومینیوم 2 سال کارکرد رنگ نقره ای
اینم عکسش ممنونم

TRR
27-11-1392, 02:35 بعد از ظهر
سلام یه سوال داشتم.من به دوچرخه های دانهیل علاقخ مند شدم میخام ببینم تو چه رنج قیمت؟اصلا می صرفه ادم بخره؟اصطحلاکش چجوره؟ممنون میشم کمکم کنید

Yankee
27-02-1393, 04:45 بعد از ظهر
دوچرخه های دانهیل دوچرخه های کلا پر اصطحلاکی هستند و قیمت های خیلی بالایی دارند از حدود 6م (جنس خوب) شروع میشن.
توصیه من به شما خرید دوچرخه های کوهستان با دوشاخ های بسیار قوی مانند fox یا rincon بادی هستند که تقریبا همون تجربه دوچرخه های
دانهیل رو به شما میدن ولی موقع فروش خوش بخر تر هستند و سواری بهتری به شما میدن.

- - - Updated - - -

دوچرخه راتلر ال ایکس یکی از بهترین و استانداردترین تنه های شرکت ویواست.
قیمت نو حدود 750 تا 800 هستش.
اگه لوازم تمیز باشه و تنه خط و خش نداشته باشه حدود 400 تا 450 فی میخوره.

- - - Updated - - -

متاسفانه مدل 2012 شرکت جاینت دیگه نداره.
دوست من من یک عدد سفید سراغ دارم دوشاخ جلوش نیمه جونه شاید برات به 1100 برش دارم ولی از لحاظ تنه خیلی تمیزه

falken
27-02-1393, 06:54 بعد از ظهر
آقا محسن specialized هم داری؟

ali20132014
16-04-1393, 02:48 بعد از ظهر
سلام داداش خوبی من مشهدم 2 سال پیش دوچرخمو دزدیدن هرکاری کردم پیدا نشد.حالا حوس کردم دوباره بخرم یک دوچرخه خوب باتنه بلند کوتاه نمیخوام در حد 500 برام داری یا میتونی پیدا کنی لطفا زود جواب بده.اگه داری به شمارم یک زنگ بزن.
09150055820

amir trek
16-11-1393, 01:36 بعد از ظهر
اینم آدرس سایت من

سلام داداش.قیمت yukon fx رو داری؟دست دوم هم باشه میخوام دنبالشم.

VAHID
16-11-1393, 02:03 بعد از ظهر
عدم بروزرسانی تاپیک-قفل