PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه اپاچی 180 با پالس 180 ug4

صفحه ها : [1] 2

farzadprogram
13-09-1389, 12:20 قبل از ظهر
سلام به همه دوستای گلم .
بچه ها اگه شما میخواستین تو این رنج موتور بگیرید آپاچی میگرفتین یا پالس ؟؟؟
لطفا دلیل هم بیارید !

Sination
13-09-1389, 12:23 قبل از ظهر
bajaj
فقط همین

Alireza
13-09-1389, 12:25 قبل از ظهر
اپاچی
از نظر قیافه بیشتر دوسش دارم
نرم تر کار میکنه
با کیفیت تره
دیر تر به صدا میفته
پالس هم یه سری خصوصیات خوبی داره مثل رادیات روغن و سرعت بالاتر
در کل جفتشون تو یه مایه هستن انتخابشون بر میگرده به سلیقه و معیار ها

farzadprogram
15-09-1389, 10:21 بعد از ظهر
دوستان من یک سری تحقیق کردم .
بیشتر کسایی که آپاچی دارن با دنده مشکل دارن ، میگن وارد ایران میشه و در ایران مونتاژ میشه که حسابی گند میزنن به موتور .
قبول دارم که قیافه آپاچی بهتره و به دلیل جمع و جور بودن قدرت مانورش بالاس .
ولی میگن آپاچی بعد از مدت کوتاهی به سر و صدا می افته ، پالس دیرتر .
یک مسئله مهم دیگه لوازم جانبی هست که لوازم آپاچی نسبت به پالس بسیار گرونه .
من خودم هیچ کدومشونو ندارم که بخوام طرفداری کنم ، نتیجه تحقیقاتم بود .
حرف آخرم اینه : آپاچی ظاهر اسپرتی داره و قدرت مانور بالا ولی گویا از نظر فنی ضعیف تر از پالس هستش ...
بازم میگم من خیلی بی تجربه ام و خوش حال میشم شما هم نظر بدین .

Alireza
16-09-1389, 11:14 بعد از ظهر
من تا حالا حدود 15 هزار کیلومتر با اپاچی رانندگی کردم و تا حالا 2 بار داشتم و مشکل دنده نداشتم
در مورد ل ش شدن هم یه اپاچی 15 هزار کارکرد رو کنار پالس قرار بدین کاملا مشخصه پالس بیشتر ل ش شده

joOoker_silence
16-09-1389, 11:43 بعد از ظهر
سلام به همه، پالس 180 ام رو خریدم 1700 ، یکسال و پنج ماه سوارش شدم، بچه هایی که باهام بیرون اومدن میدونن چه جوری راه میرفتم باهاش،عین این مدت من فقط گاز به این موتور دادم، به غیر روغن و بنزین و شمع خرج دیگه رو دستم نزاشت،با این همه که دوسال از مدل افتاده بود و دوسال فقط بهش گازداده بودم مشتری با یه دور زدن عاشقش شد،افت قیمت خیلی کمی داشت،بدون بیمه نامه فروختمش 1500، صد تومنم بنزینشو فروخته بودم در اصل میشه گفت این موتور برا من معامله دوسر سود شد.من واقها راضی بودم،فکر نمیکنم آپاچی خرید و فروشش اینقدر شیرین باشه باز نظر دوستان بیشتر برام مهمه، الانم یه pulse220 دارم که چشش نکنم اینم تا اینجا خودشو همونجوری نشون داده،آپاچی 180 که این همه تعریف ازش هست رو با رد لاین دنده 4 گرفت و من پنج رو تازه جا کردم، انقدر تفاوت فاحش بود که خود راکب آپاچی پشت چراغ اومد قیمت و رضایت منو از موتور می پرسید.:27:

Alireza
16-09-1389, 11:50 بعد از ظهر
مجید جون اپاچی 180 رو باید با پالس 180 مقایسه کرد
قیمت اپاچی 180 هم به نظرم الکی بالاس
در مورد خرید و فروش پالس خیلی خیلی بهتره

farzadprogram
17-09-1389, 11:05 قبل از ظهر
من تا حالا حدود 15 هزار کیلومتر با اپاچی رانندگی کردم و تا حالا 2 بار داشتم و مشکل دنده نداشتم
در مورد ل ش شدن هم یه اپاچی 15 هزار کارکرد رو کنار پالس قرار بدین کاملا مشخصه پالس بیشتر ل ش شده

آقا من فقط نتیجه تحقیقاتمو نظرم رو گفتم ، بعدم گفتم بیشترشون نه همشون ! :hanghead:

hghh
25-11-1389, 08:32 قبل از ظهر
من هم آپاچی داشتم هم پالس 180و200و220 .میتونم بگم آپاچی 180 نهایتا" بتونه با پالس 200 رقابت کنه(واقعا" با جونکندن وبه سختی).البته این رو بگم فضای زین پالس و ترک نشین پالس به مراتب راحت تره.اما در مورد پالس 220 این رو بگم که آپاچی هیچی برای گفتن نداره چه سرعت و چه شتاب که با اختلاف فاحشی آپاچی عقب میمونه.تا قیمت 3 میلیون پالس 220 حرف اول و آخر رو میزنه.

BKING
25-11-1389, 02:24 بعد از ظهر
من هم آپاچی داشتم هم پالس 180و200و220 .میتونم بگم آپاچی 180 نهایتا" بتونه با پالس 200 رقابت کنه(واقعا" با جونکندن وبه سختی).البته این رو بگم فضای زین پالس و ترک نشین پالس به مراتب راحت تره.اما در مورد پالس 220 این رو بگم که آپاچی هیچی برای گفتن نداره چه سرعت و چه شتاب که با اختلاف فاحشی آپاچی عقب میمونه.تا قیمت 3 میلیون پالس 220 حرف اول و آخر رو میزنه.

سلام:khosh:

دوست عزيز اين كاملا مشخصه و ديگه نياز به گفتن نداره

farzadprogram
25-11-1389, 02:53 بعد از ظهر
کلا من آپاچی رو با یه موتور بهتر از خودش مقایسه میکنم ، چون قابل مقایسس ( مثلا آپاچی 160 با پالس 180 و آپاچی 180 رو با پالس 200 )
ولی فکر نکنم با پالس 220 قابل مقایسه باشه .

reza KTM
25-11-1389, 03:05 بعد از ظهر
شتاب آپاچی محشره پالس 220 رو میگیره
آپاچی نرم تره
ترمز های بهتری نسبت به پالس داره
قدرت مانور بالایی هم داره
قیمتش هم بهتره
برعکس پالس ترمز های خیلی خیلی خیلی بیخودی داره و تا ترمز میکنی لاستیک جیغ میکشه و لیز میخوره و میزنتت زمین
قیمتش الکی بالاست
به نظر من آپاچی بیشتر می ارزه

hghh
25-11-1389, 03:16 بعد از ظهر
سلام:khosh:

دوست عزيز اگه اين كاملا مشخصه ديگه نياز به تاپیک نداره

بازم میگم اگه سووالی راجع به پالس و آپاچی بود در خدمتم.:gigglesmile:

apache
22-12-1389, 02:53 قبل از ظهر
سلام دوستان
اپاچی 180 واقعا موتور خوبیه شتابش فوق العاده است ترمز هاش خیلی بهتر از پالسه زیبا نرم راحت با هندلینگ خوب.اینو نمیگم چون خودم دارم میگم چون واقعا همینه و با تغییراتی که تو لاستیک و رینگه عقب دادن سر دورها از 160 خیلی بهتر شده و اصلا سر نمیخوره. و چون ساخت شرکت تی وی اس تکنولوژیش از باجاح بالاتره.از نظر شتاب که شک نکنید پالس 200 رو راحت میگیره حتی فکر میکنم 220 رو هم بگیره اما در ادامه خوب پالس 220 میگیره که طبیعیه خوب اون 220 سیسیه.خیلی نرم تر نسبت به بقیه موتورا کار میکنه.چراغها برقشونو از دینام میگیرن که باعث میشه عمر باطری خیلی بیشتر بشه.دنده ها ایرادی ندارن فقط یکم خلاص کردن بد غلغه که اونم عادت میکنید اینم عیب نیست چون تو موتورهای سوزوکی و حتی یاماها این مسله به چشم میخوره.خود شرکت اونقدر به انجین این موتورا اعتماد داره که شما با هر مقدار کارکرد میتونی موتورو ببری و با پرداخت 30000 تومن موتورو تا 5000 کیلومتر در ناحیه انجین یعنی موتورو گیربکس رو گارانتی کنی و میتونی بازهم گارانتیتو تمدید کنی اگه سوالی داشتین در خدمتیم

mark
10-01-1390, 01:55 قبل از ظهر
در ادامه صحبتهای دوستان جا داره این مسئله رو ذکر کنم که زمانی که شما به سایت رسمی شرکت تی وی اس سر میزنید ، میبینید که طراحی موتورهای آپاچی توسط مهندسین ژاپنی شرکت سوزوکی انجام شده و اون نوشته بر روی بدنه rtr گویای هماهنگی موتور با پیست های مسابقه است که خود این دو مورد گویای برتری نسبت به موتوراهی دیگه در همین رنج قیمتیست و

مرتضی
07-02-1390, 09:53 بعد از ظهر
با سلام
من خودم پالس 180 دارم البته از این جدیداس طرح 200 زین دو تیکه ها.تنها مشکل پالس به نظرم اگزوزش که چند سانتی بیرون موتوره وگرنه من تو این 6 ماه راضیه راضیم

mohammadreza
31-02-1390, 11:21 قبل از ظهر
سلامی دوباره به دوستان عزیز.

میخواستم ببینم از هر لحاظ,از هر نگاه کدوم موتور بهتره؟چرا؟2 نمره با رسم شکل.:4:

reza KTM
01-03-1390, 02:14 بعد از ظهر
به نظر من آپاچی
چرا؟
1.نرم تر از پالس هست
2.شتاب بیشتری نسبت به پالس داره
3.خوشگل تره (البته این شخصیه)
4.ارزون تره
5.د خ ت ر خورش بهتره
سرعتشو نمیدونم کدوم بیشتره ولی من با جی پی اس با آپاچی 130 تا زدم حالا اگه خودت میدونی پالس چقدر میره مقایسش کن

شاید تنها مزیت پالس خر کار تر بودنش هست که شک دارم این جدیدا اون جوری باشه

KAEN
09-03-1390, 07:03 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان. نظر من راجبه ظاهر موتورها اینه که آپاچی ظاهر فوق العاده فانتزی داره و به همین دلیل اگه بخوای موتورت سرحال به نظر بیاد, باید خیلی خرجش کنی. برای مثال فقط قیمت چراغ جلو 40000تومن که با فلاپش تبدیل میشه به 80000تومن! یا قیمت هرکدوم از رینگهاش 140000تومن!!! حلا به نظر من با این قیمتاش تو تهران ارزش نداره! ولی پالس هرچی تو سرشم بزنی راه میره. خودتون آپاچی و پالس 1سال کارکردرو کنار هم قرار بدید ببینید که کدوم موتور زودتر ل ش شده!؟قضاوت با خودتون؟؟؟؟

KAEN
09-03-1390, 10:25 بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان.نظر شخصی من راجب این دو موتور در مورد ظاهرشون اینه که آپاچی موتور فوق العاده فانتزی هست! اگه خدایی نکرده با این موتور تصادفی داشته باشید به شخصه کمر خود من زیربار هزینه های سنگین لوازم این موتور میشکنه!!! فقط چندتا قیمت از لوازم این موتورو برای مثال میگم:1_ فلاپ زیر انجین :27000 تومن (سه تکه) 2_باک :140000 تومن 3_دیسک جلو :120000 تومن 4_چراغ جلو :40000تومن که اگه با فلاپ حساب کنید به 80000تومن میرسه 5_دیسک عقب: 60000تومن 6_کیلومتر شمار: 140000 تومن 6_فلاپ عقب زیر زین جفتی: 80000 تومن 7_شیر بنزین: 15000تومن. تازه اگه بتونید لوازمشو پیدا کنید!:2i8d4ao:
حالا در مقابل پالس شاید زیبایی آپاچی رو نداشته باشه اما خیال آدم از بابت لوازمش راحته چون هم قیمت پایین تری داره هم تو دسترسه. پالس هرچی بزنی تو سرش و گاز بدی نه نمیگه فقط نیاز داره روغن به موقع عوض بشه و حواستون به شمع باشه.:2gwb921:
از بابت ل ش شدنم خودتون یک آپاچی که 1سال کارکرده رو با پالس 1سال کارکرده مقایسه کنید خودتون ببینید کدوم زودتر ل ش شده!؟؟

Alireza
09-03-1390, 10:29 بعد از ظهر
بار ها مقایسه شده و نتیجه پالس بوده از نظر لش شدن

Mohammad aghili
11-03-1390, 12:24 بعد از ظهر
آپاچي هر كار هم بكنه نميتونه قدرت پالس رو داشته باشه (نظر كاملا شخصي)
only pulsar

جانسون
12-03-1390, 09:21 قبل از ظهر
نظره من
اخه من نمیدونم ان پالس 180چی داره انقد بالا خاااا داره؟؟؟
1.یه انجینه 4 سوپاپ (فقط سر بالا یو بهتر میره شتابو سرعت کناره 180 اپاچی که...)
2.زیادی درازه و از جلو باریک:3ztzsjm:
حالا اپاچی 180:flower4:
1. انجین 2 سوپاپ ( سر بالای شاید نفس نداشته باشه ولی شتابو 10 15 تا سرعت بیشترش....):24::flower4:
2.رخه قییافش خیلی منحصر به فرد و فاننتزی همونش که دو خ ی خورش بیشتره ...:retarded:جوان پسند تره)

لطفا دوستان جپهه نگیرن چون نظره شخصی بود:27:

الفا1404
12-03-1390, 03:01 بعد از ظهر
آپاچی وپالس زیاد فرق ندارن فقط تو چیزای جزعی من پالس رو ترجیح میدم:26:

nOviA
15-04-1390, 10:01 بعد از ظهر
مقایسه ی پالس ug4 180 و آپاچی 180:
با گرم شدن هوا و اوج گرفتن بازار داخلی براین شدیم تا برای علاقه مندانی که قصد خرید انواع موتورسیکلت های داخلی رو دارند مقایسه ای بین آنها انجام دهیم تا انتخاب برای شما دوستاران موتورسیکلت آسان تر گردد.به همین منظور به سراغ دو تا از بحث برانگیزترین و پرفروش ترین موتورسیکلت ها به نام پالس و آپاچی رفتیم.کمپانی های باجاج و tvs سالهاست که به دنبال بدست گرفتن بازارهای آسیایی بودند و تا حدودی در کارشون موفق شدند به طوری که بازار کشور مارو به یکی از پرفروش ترین محصولات خودشون تبدیل کردند.هم اکنون آپاچی 180 با قیمتی حدود 2 میلیون و 400 هزار تومان و پالس 180 ug4 با قیمتی حدود 2 میلیون و 300 هزار تومان به فروش میرسد که این روزها با داغ تر شدن بازار فروش و مسائلی دیگر کمی هم نایاب شدند که باعث افزایش قیمت این 2 موتورسیکلت شده.
پالس 180 ug4:
این موتورسیکلت محصول کمپانی باجاج ار هند هستش که چند سالی میشه با مدل های مختلف وارد بازار کشورمون شده. انجین 178.6 سی سی ، تک سیلندر با 4 سوپاپ در سر سیلندر داره که به وسیله ی هوا خنک میشه.قدرت 17.02 اسب بخار در 8500 دور و گشتاور 14.22 نیوتون متر در 6500 دور تولید میکنه.دیسک های جلو 260 میلیمتر و کاسه ی عقب 130 میلیمتره.لاستیک های جلو و عقب با ضخامت 90 و 120 میلیمتر و رینگ های 17 اینچی پایداری خوبی رو برای این موتورسیکلت فراهم کرده.ظرفیت باکش حدود 21 لیتره که برای یک موتور 180 سی سی کمی زیاده اما خالی از لطف نیست.
سوار موتور میشید و اولین چیزی که توجه شمارو جلب میکنه زین 2تیکه این مدله که در مدل های قبلی یک تیکه بود.زین جدید ظاهر به روز تری رو براش به ارمقان آورده.سوییچ رو میچرخونید و استارت میزنید.عملکرد نرم موتور و بی صدا بودنش توجه شمارو جلب میکنه که کمی گاز بدید تا صدای بیشتری ازش بشنوید.تو شتاب گیری ها در دورهای پایین به خاطر وزن 147 کیلوگرمیش کمی کند به نظر میرسه اما در دورهای بالا این مساله کاملا برعکسه و سریع شتاب میگیره.حداکثر سرعتش حدود 125 کیلومتر بر ساعته که با توجه به وزن و لاستیک و ترمز هاش مناسب به نظر میاد.تو تست شتاب 2 موتور کاملا پا به پای هم حرکت میکردند که در این بین وزن راکب و توانایی های فردی خیلی مهم بود به طوری که با تعویض راکب برنده، بازنده میشد.این مساله نشون میده که این 2 موتورسیکلت در شتاب تقریبا با هم یکسان هستند.ترمزهای جلو با توجه به لاستیک های mrf با ضخامت 90 میلیمتر عملکرد خوبی رو از خودش نشون داد.ترمز های عقب کاسه ایه اما برای ترمز گرفتن به مشکل خاصی برنمیخورید و خیلی خوب عمل میکنه.به خاطر وزنش پایداری خوبی داره به طوری که در سرعت های بالا در عبور از کنار ماشین های سنگین موتورسیکت شما کاملا پایداره و تکون اضافی نمیخوره.به لطف لاستیک های خوبش در جاده های خیس و لغزنده هم پایداری خوبی رو از خودش نشون داده.چپ و راست کردن این موتور نسبت به آپاچی کمی سخت تره اما به محض اینکه به یه پیچ زاویه دار میرسید قضیه کاملا برعکسه و پالس پایداری بهتری رو از خودش نشون میده.از ایراداتش میشه به اهرم تعویض دنده اشاره کرد. نسبت به آپاچی کمی دنده عوض کردن سخت تره و انگار اهرم پایین تر و دور تره و به سختی خلاص میشه.ترک این موتورسیکلت تا جایی که در مسیر صاف و هموار حرکت میکنید خوبه اما در چاله چوله ها و دست اندازها تعریفی نداره.
در کنار این موتور پالس 180 ug3 هم در بازار موجوده اما تفاوتهایی داره.کیلومترش دیجیتاله و کلگی جلو اسپرته و فلاپ داره در حالی که در مدل ug4 به یک چراغ گرد بسنده شده.زین ug3 یک تکست و کمک های جلو ضعیف تره.دیسک های ترمز ug4 بزرگتره اما وزن بیشتری نسبت به مدل ug3 داره.لاستیک های ug4 تیوبلسه که در مدل ug3 از لاستیک های معمولی استفاده شده.
آپاچی 180:
این موتور محصول کمپانی tvs از هند هستش که چند سالیه فروش قابل قبولی رو در کشور داشته.انجین تک سیلندر 4 سوپاپه که به وسیله ی هوا خنک میشه و قدرت 17.3 اسب بخار در 8500 دور و گشتاور 15.5 نیوتون متر در 6500 دور دردقیقه تولید میکنه.دیسک های جلو 270 میلیمتر و دیسک های عقب 200 میلیمتره. لاستیک های جلو و عقب مارک tvs با ضخامت 90 و 110 میلیمتر پایداری خوبی رو برای این موتورسیکلت فراهم نکرده.کیفیت لاستیک ها اونجوری که باید درخور این موتور باشه،نیست به طوری که در جاده های لغزنده ممکنه به مشکل بربخورید.ترمزهاش خوبه اما باز کیفیت بد لاستیک عملکرد واقعی ترمز رو نشون نمیده و پایداری خوبی رو در ترمزها نداره.لاستیک عقب به علت دیسکی بودن در ترمز گیری ها خیلی سریع سر میخوره و کمی زمان میبره تا بهش عادت کنید که کیفیت بد لاستیک و تنظیم نبودن ترمز در این امر بی تاثیر نیست.ظرفیت باک حدود 17 لیتره که کاملا مناسبه.
سوار این موتورسیکلت میشید و اولین چیزی که جلب توجه میکنه کیلومترشمار دیجیتالیشه که زیبایی خاصی به کنسول جلو بخشیده.باعث تعجبه که چرا پالس در مدل ug4 از کیلومتر شمار آنالوگ استفاده کرده و حتی چراغ جلو هنوز گرده.البته میشه گفت به خاطر اصالت این موتور و عامه پسندتر بودن این کارو کرده اما دیر یا زود مجبوره که کمی مثل مدل های بالاتر از خودش به روز بشه.طرز قرار گیری راکب و دسته های آپاچی از پالس راحت تره و انگار تسلط بیشتری رو موتور دارید.تعویض دنده به نرمی و راحت انجام میشه و خلاص کردنش کمی از پالس راحت تره اما مثل پالس کمی سخت خلاص میشه که در هر صورت این مساله یک مشکل برای هر2 موتور به حساب میاد.واکنش موتور خیلی عالیه.به لطف گشتاور 15.5 نیوتون متریش به محض اینکه گازو فشار میدین موتور به جلو پرتاپ میشه و عقربه ی دورموتور تا دورهای انتهایی به راحتی بالا میاد.نسبت به پالس کمی وحشی تره اما انجینش نرمی پالس رو نداره.حداکثر سرعت این موتورسیکلت حدود 130 کیلومتر هستش.به لطف وزن 137 کیلوگرمیش چپ و راست کردن با این موتورسیکلت خیلی راحته و انگار موتور کاملا در کنترل شماست اما زمانی که به پیچ تند زاویه دار میرسید قضیه برعکس میشه و لاستیک ها چسبندگی لازم رو برای پیچیدن سریع نداره.در جاده های خیس و لغزنده این مساله حادتره و باید خیلی احتیاط کنید.ترک این موتور بسیار نرم و راحته و تو دست انداز ها و پستی بلندی ها این موتورسیکلت به راحتی همرو پشت سر میزاره.مساله ای که ممکنه برای خیلی از افراد مهم باشه به روز بودن طراحی بدنه ی این موتور نسبت به پالسه که به نظر خیلی ها زیبا تره.اما بعضی ها اصالت رو به زیبایی ترجیح میدن که این مساله کاملا سلیقه ایه.در ترافیک ها و جاهای شلوغ به خاطر وزن سبک تر و شعاع کردش فرمون بیشتر راحت تر از پالس عمل میکنه.کیفیت هر2 موتور در سطح خوبی قرار داره اما قطعات اپاچی کمی گران تره.مصرف سوخت هر2 حدودا 3 لیتر در 100 کیلومتر هستش و تقریبا برابره که البته کاملا بستگی به رانندگی شما هم داره.در جدول امتیاز بندی آپاچی امتیاز بیشتری رو کسب کرده اما این مساله چیزی از توانایی های پالس کم نمیکنه.خرید هریک از این 2 بستگی به نیاز و خواست شما از موتورسیکلت داره به طوری که مثلا آپاچی در استفاده روزمره و شهری مناسب تره.از طرفی پالس برای مسافت های طولانی تر مناسب تر و ایمن تره.
در پایان از آقایان رضا کیانی و محمد جواد زندی که موتورهایشان را در اختیار ما قرار دادند و سایت پرشن موتور برای هماهنگی سپاسگزاریم و توجه شمارو به جدول مقایسه جلب میکنیم.

ug4پالس 180
آپاچی 180

9
8
عملکرد انجین

9
10
واکنش موتور

10
9
شتاب ثانیویه

8
9
جعبه دنده

9
8
ترمز

8
8
هندلینک

8
9
وزن

7
9
راحتی

7
9
ظاهر

9
9
مصرف سوخت

84
88
جمع امتیاز

این مقاله در روز 1390/4/11 در هفته نامه خودرو امروز چاپ شد. امیدوارم مفید بوده باشه.

حسـن
15-04-1390, 10:16 بعد از ظهر
من نمی دونستم پالس ug4 تعداد سوپاپش 4 تاست:4chsmu1:
منم اخیرا با توجه به اجرای طرح زوج فرد در اصفهان تصمیم دارم یه موتور برا تو شهر بردارم ولی هنوز بین این دوتا مردد هستم
به نظرم پالس 180 جدید یا همون ug4 خیلی ابهت داره مثل همین سی بی میمونه قیافش اما آپاچی شیک تره

unforgiven
16-04-1390, 06:59 قبل از ظهر
من كاري به مقايسه هاي علمي ندارم...اما در عمل به نظر من پالس بهتره...اين حرفو تجربي ميگم.

Ali
16-04-1390, 09:19 قبل از ظهر
خیلی عالی بود فقط اپاچی 180 2 سوپاپس\پالس 180 هم فکر کنم همینطورهApache 180 RTR ([Only registered and activated users can see links])

nOviA
16-04-1390, 09:45 قبل از ظهر
درسته. تعداد سوپاپ ها اشتباه شده.

جانسون
17-04-1390, 02:29 قبل از ظهر
دوستان کی* گفت پالس یوگ۴ ۲ سوپپ؟؟:afro:

پالس ug4 4 سوپپ ==== dts-i تکنولوژی منحصر بفرد bajaj دارای ۲ شم (اینو تو کتلگش گفت)

آپاچی ۲ سوپپ

mohammad_reza
03-05-1390, 09:47 بعد از ظهر
فقط پالس :d به قول دوستان تجربه ثابت کرده....اپاچ فقط ظاهر قشنگی داره که بعد از چند وقت لش میشه:297:

Alireza
03-05-1390, 11:16 بعد از ظهر
چرا تعصبی حرف میزنید؟ دلیل منطقی بیارید این حرف ها واسه کوچه بازاره شما چه اپاچی ای رو دیدید که لش شده باشه؟

nOviA
03-05-1390, 11:53 بعد از ظهر
بستگی به رسیدگی به موتور داره. کیفیت هر2 تو یه حده.
من خودم اگه میخواستم بین این 2 یکی رو انتخاب کنم آپاچی رو انتخاب میکردم(به خاطر به روزتر بودن و راحتی بیشترش) و اول از همه لاستیکاشو عوض میکردم.

nOviA
18-05-1390, 06:21 بعد از ظهر
اینم صفحه ی اصلیه مقایسه که به درخواست دوستان آپ شد.

[Only registered and activated users can see links]

Kami
30-06-1390, 09:16 بعد از ظهر
من هر 2 موتور از این خانواده مختلف رو داشتم یعنی اپاجی 160 با پالس 220 و 200
پالس موتور های خشک تری نسبت به اپاجی هست اما مقاوم تر از اپاچیه
از نظر پایداری تو سرعت پالس بهتره . ولی خوب کسایی که قدشون زیاد بلند نیست پیشنهاد میکنم اپاچی بگیرن
در کل هر 2 موتور کاملا عالی و مناسب مصرف برای تردد در داخل شهر هستن

BEHDAD
30-06-1390, 09:58 بعد از ظهر
تجربه منم میگه جفتشون خر کارن فقط من احساس می کنم اپاچی راحت تره و مسلط تری و دنده نرمتر از پالس جا میره و کلاج به قول بچه ها گرگ تره!
پالسم ترمز بهتری داره به نظرم اعتمادم به پالس بیشتره از نظر فنی که این تعصبیه:2i8d4ao:
اما واسه کسی که 2 دل شده باید بگم ظاهر هر کدوم دوس داری و خوست میاد همون بخر فرقی ندارن! پالس لاتیو با ابهت هست و اپاچی پاخورش بیشتره :24::icon_pf (3):

sajad.N
11-07-1390, 12:35 بعد از ظهر
پالس پایداریش سر پیچ ها بهتره.(شاید واسه لاستیک پهن تر باشه) و خوراکش جاده هست..

من احساس میکنم جلوی آپاچی سبکتر باشه.پس مانور پذیری بهتره..خصوصآ تو ترافیک

دوستان گلم کسی راه حل واسه لرزش در دوره موتور 6 هزار به بالا نداره؟؟خیلی رو مخ میره... بیشتر واسه ترک عقب

ممنونم از همه دوستان

amirw3x
11-07-1390, 03:52 بعد از ظهر
سلام به نظر من هر موتوری نگهداری می خواد اگه خوب نگهداری برات خوب کار میده:sumo:

Ali
12-07-1390, 09:46 قبل از ظهر
COMPARE

Pulsar 180

178.6 CC

5 SPEED

147 KG

115.6 PS / TON

GAS FILLED - NITROX
5 STEP ADJUSTABLE

MF - LOW MAINTENANCE

1345 MM

165 MM

FRONT - 260 MM DISC
REAR - 130 MM DRUM

Apache 180

177.4 CC

5 SPEED

137 KG

124.1 PS / TON

MONO TUBE INVERTED, GAS FILLED, SPRING ASSISTED

REGULAR BATTERY

1320 MM

180 MM

FRONT - 270 MM PETAL DISC / REAR - 200 MM PETAL DISC

corvette z06
29-08-1390, 08:54 بعد از ظهر
منم بین این دو موتور گیر کرده بودم و چیزی که باعث شد من پالس بردارم، کیفیت انجین پالس رخ با اصالتش و ...بود.

تعمیرکار من که تمام موتورامو چه سنگین چه سبک پیشش میبرم، کسی که هر روز کارش با تعمیرات موتور هستش بهم گفت من تا حالا 3 تا موتور آپاچی 180 باز کردم!!(این موضوع مال اوایل تابستان90 هستش که تازه آپاچی 180ها اومده بودن)کیفیت موتورشون خیلی پایین هست!!یکی میل سوپاپ کج کرده بود دو تای دیگه هم تایم رد کرده بودن..جالبه که این اتفتقها قبل از 1000 تا واسه آپاچی های 180 رخ داده بود..آپاچی 160 اینطوری نبود، نمیدونم چرا این اینجوری شده!!!

ولی این در حالی هست که حدودا 1 سال یا کمتر از وروود پالس ug4 میگذره نه تنها تعمیرکار آشنا ما موتور پالس ug4 نیاورده پایین،بلکه جایی هم ندیدم این اتفاق بیوفته!!!
ولی هر تعمیرگاهی میرم بطور رندم موتور آپاچی 180 رو باز کرده..

این شد که دیگه سراغ آپاچی نرفتم!!
در ضمن پایداری،ترمز ها،هندلینگ پالس بهتر از آپاچی هستش و در نهایت رخ پالس ug4 تو مایه های cb400 هستش!!احساس سواری یه استریت با اصالت رو بهت میده ولی سواری آپاچی با توجه به صدای موتور و رخش موتور با اصالتی بنظر نمیرسه،داد میزنه من هندی ام..پالس 200 وامثالهم همینطورن!!
شتاب و سرعتشون هم یکی هستش ولی سواری با پالس و ابهتش و صدای نرم انجینش خیییییلی بیشتر میچسبه...

reza KTM
29-08-1390, 09:15 بعد از ظهر
هر کدوم یه سری معایب و مزایا دارند ولی در کل نظر من رو آپاچیه

چند تا پست رو خوندم هی میگن ترمز پالس خوبه
چی ترمز پالس خوبه
تنها باری که من با موتور نزدیک بود تصادف کنم و ترمز های موتور من رو نقش زمین کرد همین پالس با ترمزای مزخرفش بود
چون سریع جیغ میکشه میگید قویه؟
پالس موتور خیلی خوبیه از نظر من چند تا عیب کوچیک داره و یه عیب بزرگ که عیب بزرگ ترمزاشه
تا ترمز میکنی موتور جیغ میکشه و لیز میخوره و فرمون میچرخه و میزنه زمین راکبش رو
کدوم موتور حرفه ای رو شما دیدی که ترمزاش رو که بگیری لیز بخوره و فرمون بچرخه
آپاچی تو بدترین شرایط هم باهاش ترمز کنی تو مسیر مستقیم خط میندازه ولی فرمونش نمیچرخه اما به دلیل قوی بودن زیادی ترمز های پالس و عدم تناسب بین موتور و ترمز تا ترمز میگیری فرمون میچرخه و امکان داره راکب رو بزنه زمین

RED-LINE
02-09-1390, 05:34 بعد از ظهر
من اگر دوباره بخوام انتخاب کنم واقعا گیر میکنم!
آپاچی خیلی خوبه ولی پالس هم نمیشه گفت موتور بدی هست فقط چیزی که دلمو میزنه از پالس واقعا یه بار نشده من برم پیش موتورسازم یه انجین پالس باز نشده باشه اونجا!همیشه پالس ها ولو شدن قطعاتشون ولی تو این 7ماهیی که اونجا میرم یبار فقط یه آپاچی دیدم صفحه عوض کرد.بقیه یا تصادفی بودن که داشت جمعشون میکرد یا مثل من برده بودن آچارکشی و خورده کاری.من شنیدم شاتون آپاچی ضخیم تره و قویتره کسی انجین باز شده جفتشون رو دیده؟
من پالس رو زیاد تست نکردم ولی لرزشش یک مقدار خفیف از آپاچی کمتره،با توجه به لاستیک پهن قاعدتا باید پایداری بیشتری نسبت به آپاچی داشته باشه،ولی تاپ اسپیدش فکر کنم کمتر باشه من خودم سه ترک 130تا رفتم تنها 135تا یکی از دوستام دو ترک 141با آپاچی رفته ولی پالس رو تا حالا بیشتر از 120تا نشنیدم.
از اونطرف بخوایم بریم :دی قیمت قطعات آپاچی یکم بیشتره،البته زیاد تفوات چندانی ندارن مثلا خطر آپاچی37تومنه مال پالس 35 هست،کیلومتر آپاچی 100تومن هست مال پالس 85باید باشه اصلی ولی مسئله ای که هست اون چیزی که من شنیدم قطعات پالس غیز از گمرک که به وفور یافت میشه قطعات هر دوشون پالس تو نمایندگی هم ساپورت خوبی داره،ولی این جهانروی دی...س رفتم نمایشگاه مرکزی یه لیست گذاشتم جلوش با 15قلم از اصلی ترین اجناسی که باید داشته باشن،فکر میکنین چی جواب من رو داده؟!فقط لنت جلو و عقب داریم!
اماااا،با آپاچی اگر تصادف نکنید به جز لنت به هیچ قطعه ای حالا حالا ها احتیاج ندارین...
خیلی بهم نزدیکن این دوتا،اصلا نمیشه گفت کدوم بهتره،هر کدوم یه سری خورده ریز داره که بنابر سلیقه میشه انتخاب کرد آپاچی کیلومتر دیجیتال و ظاهر فانتزی تر و پالس هم قیافه با اباهت تر و چراغ گرد و کیلومتر عقربه ای ...
من هنوزم بعد از 9ماه سواری با آپاچی کسی ازم بپرسه پالس بهتره یا این نمیدونم چی جواب بدم!
من با آپاچی180 نزدیک12هزار کیلومتر رفتم،موتوری بود که باهاش موتورسواریمو یاد گرفتم،میتونید تصور کنید کسی که تازه یاد میگیره دیگه چجوری با موتور رفتار میکنه،البت من زیاد شوت نبودم:crazy:ولی خوب اشتباه پیش میاد،قبل از خرید منو از شتابش و از خرجش میترسوندن،شتابش که در حده یه تیپ5 و جوجه حساب میشه خرج هم انصافا ،یه جفت لنت عوض کردم تا حالا،15بار روغن عوض کردم یبارم گاردم خودشکنی کرده بود عوضش کردم آچار کشی هم 3بار دادم،انصافا هم بهش گاز دادم گاز بد ندادم ولی به جاش خوب بهش گاز دادم،گیربکسش هنوز عالیه و انجینشم همونطور،0تا60رو هم بعده 11هزار تا 4.8زد که موتور صفر فکر کنم 4.4میزنه.
واقعا در مقابل سواری که میده زیاده این خرجا؟!!من که راضیم و میگم نوش جونش،
یا حق.

bahador
16-09-1390, 04:27 بعد از ظهر
یه چیزی آقا وقتی میری17شهریور همه مغازها آپاچی کاکرده دارن برا فروش!عوض یکی چنتا هم دارن!
اگه این آپاچی موتور خوبی که منم طلبشم پس چرا این همه کارکده داره
یعنی چرا این همه آوردن فروختن ! و این نسبت با مقایسه با پالس خیلی فرق داره پاس کمتره !

Kami
16-09-1390, 05:55 بعد از ظهر
یه چیزی آقا وقتی میری17شهریور همه مغازها آپاچی کاکرده دارن برا فروش!عوض یکی چنتا هم دارن!
یعنی چرا این همه آوردن فروختن ! و این نسبت با مقایسه با پالس خیلی فرق داره پاس کمتره !
اپاچی مثل پراید 132 میمونه و پالس مثل پراید 111 که فرقشون توی ظاهرشونه
خوب چیزی که زیاد خرید و فروش میشه زیاد میشه کلا
پالس هرکسی نمیخره چون نسبت به اپاچی جون پسند تر نیست

.:ALIREZA NADERI:.
17-10-1390, 01:09 بعد از ظهر
بر عکس شهر شما این جا بیشتر پالس میشه دید تا اپاچی !

MGEngineer
17-10-1390, 01:52 بعد از ظهر
البته من فکر می کنم خیلی ها این موتور ها رو فقط بخاطر زیبایی میخرن و یه مدت بعد یا زمین میخورن و میان میفروشن یا میبینن اون چیزی نبوده که انتظار داشتن(سطح توقع بالایی داشتن) یا قسطی خریده بودن و نتونستن قسط هاشو بدن
ولی اگر کسی با نگاه واقعی این موتورها رو انتخاب کنه و خوب نگهداری کنه فروشنده نمیشه

reza KTM
17-10-1390, 02:15 بعد از ظهر
همه که به خاطر خراب بودن موتور نمیان موتورو بزارن اونجا که
یه وقت یکی پول لازم داره و ...

.:ALIREZA NADERI:.
17-10-1390, 05:22 بعد از ظهر
من اگر بخام مدت زمان طولانی 80 تا یه کله برم کدوم بهتر عمل میکنه ؟!
یعنی کدوم کمتر داغ میکنه ؟
کدوم کمتر مصرف میکنه ؟

matrixaidin
17-10-1390, 06:35 بعد از ظهر
به نظر من پالس مقاومتش نسبت به اپاچي بيشتره:29:

reza KTM
17-10-1390, 10:14 بعد از ظهر
من اگر بخام مدت زمان طولانی 80 تا یه کله برم کدوم بهتر عمل میکنه ؟!
یعنی کدوم کمتر داغ میکنه ؟
کدوم کمتر مصرف میکنه ؟
این تاپیک تاپیک مقایسه پالس و آپاچی نیست اونجا سوالتون رو بپرسید و کاربرها اونجا جواب بدن

mohamad-m2
28-10-1390, 01:30 بعد از ظهر
من خودم پالس180 داشتم باید بگم که اپاچی180 از اون بهتره ولی پالس200 از اپاچی180 بهتره.پالس220 هم که دیگه نیاز به گفتن نداره:4chsmu1:

mra680
28-10-1390, 02:15 بعد از ظهر
سلام
به قل دوست فنی و برق کار خودم آقا پژمان . . .فقط پولسار تک شمع که ترازیستورش قطع کن نداره . . .وبرق موتور خودمو هم به این شکل در آوردم:clap:

فرشاد
06-11-1390, 10:53 بعد از ظهر
پالس قوی تر و مردونه تر و ماندگاری بیشتری داره
فقط پالس

matrixaidin
06-11-1390, 11:10 بعد از ظهر
من خودم میخواستم اپاچی بگیرم ولی چون دیدم اپاچی تو تابستون زود شاتون میزنه رفتم پالس گرفتمخدارو شکر فعلا که اخ نگفته...

علی یزدانی
08-11-1390, 03:49 قبل از ظهر
پالس بهتره چون امتحانه خودشو خیلی زودتر از این حرفا پس داده
البته آپاچی هم مزیت های خاص خودشو داره
ولی من پالس رو به آپاچی ترجیح میدم!

RED-LINE
08-11-1390, 08:57 قبل از ظهر
به مولا ک پالس خوبه ایرانه بخرید تک شمع دو شمع چراغ گرد بیضی مستطیلی فقط یه این آپاچی سوارا کاری نداشته باشید بذارید اونام مثل شما فکر کنن موتورشون خیلی خوبه دلشون رو نشکونید من الان در ضمیر نا خودآگاهم میگم کاش پالس میخریدم شما هم اینطوری میگید افسردگی میگیرم...

کوروش
08-11-1390, 09:39 قبل از ظهر
دوستان یه مطاب مهم رو اینجا اضافه کنم /اون هم درباره منتاژ اپاچی و پالس هستش که دو شرکت گروه صنعتی فارس موتور و جهانرو میزنه !!!
حالا به نظر خودتون میشه این دو رو با هم مقایسه کرد ؟؟؟ خب مسلم که نه /اگه جهانرو که خوب بود چندین نمایندگی پالسو هیوسانگو و چند شرکت دیگه رو نمیگرفتن ازش !!!
به نظر من اپاچی رو اونطوری که باید با کیفیت نمیزنه !!!
بهتون قول میدم اگه به شرکت فارس موتور جوری موتور رو منتاژ میکنه که در کیفیت هم رده و هم رقیب پالس باشه !!! در این قضیه اصلا شک نکنید :icon_pf (95):

Alireza
08-11-1390, 11:51 قبل از ظهر
جهانرو هیوسانگ رو واسه این از دست داد که دیگه نمیتونست شماره گذاری کنه بحث مونتاژ نبود
من الان اپاچیم 16 هزار تا رفته و فقط یه بار اچارکشی شده هنوزم لنت جلوم تموم نشده
در کل به نظرم یکسان هستن و بر میگرده به سلیقه

kourosh_bandit2
08-11-1390, 02:45 بعد از ظهر
بی خیال بچه ها جفت یک چیزن فقط ظاهر فرق داره اون دور موتورش سمت راست اون یکی واسه ایجاد تفاوت دور موتورو برده سمت چپ و یک سری تفاوت های جزیی اینجور مقایسه ها مال موتورای توپ و اسم و رسم داره نه این هندیا که همشون عذر میخوام یک اشغالن و میدن به ما سوار میشیم مگه سی بی ار 250 رو با بندیت 250 مقایسه میکنید که انقدر بحث میکنید:icon_pf _99_::icon_pf _100_: دوستان. به خدا تفاوت زیادی باهم ندارن هرکی هرچی داره خیرشو ببینه و به سلامتی ازش استفاده کنه یا علی

mra680
08-11-1390, 03:24 بعد از ظهر
بی خیال بچه ها جفت یک چیزن فقط ظاهر فرق داره اون دور موتورش سمت راست اون یکی واسه ایجاد تفاوت دور موتورو برده سمت چپ و یک سری تفاوت های جزیی اینجور مقایسه ها مال موتورای توپ و اسم و رسم داره نه این هندیا که همشون عذر میخوام یک اشغالن و میدن به ما سوار میشیم مگه سی بی ار 250 رو با بندیت 250 مقایسه میکنید که انقدر بحث میکنید:icon_pf _99_::icon_pf _100_: دوستان. به خدا تفاوت زیادی باهم ندارن هرکی هرچی داره خیرشو ببینه و به سلامتی ازش استفاده کنه یا علی
سلام
ای خدا عمرت بده کوروش:sarma:

موتور رو چطور نگه داشتن و رسیدن بهش مهم هست
موفق باشید

Ali Apache
12-11-1390, 11:51 قبل از ظهر
:121fs725372: فقط آپاچی 180 سفید حرف نداره .:icon_pf _15_: پالس بیشتر واسه افراد میان سال خوبه . :sarma:ولی آپاچی جوون پسنده از همه مهمتر دختر کشه .:jelf:
:vahidrk: پشت سر آپاچی اینجوری حرف نزنید اگه صحبت از لش شدن باشه پالس زودتر لش میشه چون 10 کیلو سنگین تره افتاد ؟!!!:27:

matrixaidin
12-11-1390, 11:56 قبل از ظهر
اهن اهن
علی جون به پالس خدایی نکرده توهین کردی؟؟؟!!!!!!:sumo::27:

mostafak021
13-11-1390, 01:40 بعد از ظهر
آقا دعوا نکنید من خودم وسطای سال 89 یه آپاچی خریدم خوب هم راه می رفت ولی تا همین 4 ماهه پیش شروع کرد به اذیت کردن به جایی رسیده بود که داشت شاتون می زد منم سریع سه سوت با یه حرکت نا جوانمردانه فروختمش الان یه سه ماهی میشه 200 خریدم خدایی راضی ام ازش تو شتاب هم به نظر من و اون چیزی که دیدم پالس 200 آپاچی رو می گیره .از نظر من 200 بهتره از آپاچی 180 ولی این ug4 180 به درد نمی خوره کلاس پالس رو داره می یاره پایین

shayon
17-11-1390, 02:44 قبل از ظهر
دوستان من همرو سوار شدم (180 200 220 آپاچ) و الان آپاچ دارم ... حرص بیخود نخورید بابا همشون زیبا با کیفیت(نسبی) و کم خرج هستند ... همش برمیگرده به سلیقه ( من خودم قدیما عاشق آپاچ بودم الان فقط و فقط واسه تنوع میخام یه 200 ور دارم)
توی بحث شتاب آپاچ از 200 بهتره(چون تقریبا با همون قدرت موتور وزنش کمتره) چه برسه به ug4 , ولی وقتی 200 توی دور میفته آپاچی نابود میشه
220 که بحثش جداس از نظر سرعت و شتاب رقیب نداره و قیافشم سلیقه ایه:22:

یوسف قربانی
06-03-1391, 01:19 بعد از ظهر
سلام.والا من یه پالس 200 صفر 3روز پیش گرفتم.خیلی راضیم ازش.آپاچی هم داشتم قبلا ولی این بیشتر میچسبه بهم.شتاب سرعت طراحی استیلش همچیش به نظرم از آپاچی بهتره.

Alireza Eteraz‏
06-03-1391, 01:43 بعد از ظهر
:121fs725372: فقط آپاچی 180 سفید حرف نداره .:icon_pf _15_: پالس بیشتر واسه افراد میان سال خوبه . :sarma:ولی آپاچی جوون پسنده از همه مهمتر دختر کشه .:jelf:
:vahidrk: پشت سر آپاچی اینجوری حرف نزنید اگه صحبت از لش شدن باشه پالس زودتر لش میشه چون 10 کیلو سنگین تره افتاد ؟!!!:27:
:2khtar:

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

پالس180ug4 درحال حاضربهترینه.از220هم وحشی تره ازهمشونم باابهت تره یه ذره باهاش وربری 220تتونم قورت میده توسرعت وشتاب
میگی نه بیا تانشونت بدم

assassinyas
11-03-1391, 11:00 قبل از ظهر
سلام

من تازه عضو این سایت شدم برای خریدن موتور و میخوام بدونم کدومو بخرم پالس200 یا آپاچی 180

با تشکر از بچه ها

CGL
12-03-1391, 11:06 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان پالس سوار.....

آخر ما نفهميديم پالس 200 بهتره يا پالس 180ug4 هركي فهميد به ماهم بگه.... :4chsmu1:

ولي بازم پالس سرتر از آپاچي هست...(نظر شخصي)

ولي علي جان دختر بازي با موتور اصلا خوب نيست////
:2khtar: :acigar:

matrixaidin
13-03-1391, 12:07 قبل از ظهر
[QUOTE=CGL;94614]
آخر ما نفهميديم پالس 200 بهتره يا پالس 180ug4 هركي فهميد به ماهم بگه.... :4chsmu1:

جفتشون مثل هم هستن
بیشتر سلیقه ای هستش
ولی بعضیا میگن همون یه ضره رادیات روغنش خیلی تاثیر داره
والا ما که نفهمیدیم..........

ali1100
13-03-1391, 12:26 قبل از ظهر
به نظر من . پالس :33: نرم تر و جذاب تر , , برو تر از آپاچي :15: هست مخصوصا كلاس ug4

علی یزدانی
14-03-1391, 03:01 بعد از ظهر
نظره منم رو پالس هستش

خدایی پالس هم نرم تره هم ظاهرش بهتره (نظر شخصی)
ولی در کل هیچ فرقی با هم ندارن
فک کنم آپاچ تو شتاب بهتر از پالس عمل کنه ولی پالس تو سرعت بهتر از آپاچ عمل میکنه!

reza KTM
14-03-1391, 06:44 بعد از ظهر
آپاچی بهتره به نظر من

Honda_Unicorn
19-03-1391, 03:37 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان...من تازه اومدم به این فضا.
میخواستم در مورد Honda_Unicorn راهنمائیم کنید. که در کل چطوره و قیمتش چقده؟
خب از ظاهرش خوشم اومده ولی مشخصات فنیش رو نمیدونم.

Kami
19-03-1391, 03:51 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان...من تازه اومدم به این فضا.
میخواستم در مورد Honda_Unicorn راهنمائیم کنید. که در کل چطوره و قیمتش چقده؟
خب از ظاهرش خوشم اومده ولی مشخصات فنیش رو نمیدونم.
با سلام
خوش امدید به پرشین موتور
جای این سوال اینجا نیست
برای انواع موتور ها و ... تاپیک ( صفحه اختصاصی ) مختلفی وجود داره که با جستجو میتوانید در انجمن پیدا کنید

nopo
19-03-1391, 04:11 بعد از ظهر
دوستان یه مطاب مهم رو اینجا اضافه کنم /اون هم درباره منتاژ اپاچی و پالس هستش که دو شرکت گروه صنعتی فارس موتور و جهانرو میزنه !!!
حالا به نظر خودتون میشه این دو رو با هم مقایسه کرد ؟؟؟ خب مسلم که نه /اگه جهانرو که خوب بود چندین نمایندگی پالسو هیوسانگو و چند شرکت دیگه رو نمیگرفتن ازش !!!
به نظر من اپاچی رو اونطوری که باید با کیفیت نمیزنه !!!
بهتون قول میدم اگه به شرکت فارس موتور جوری موتور رو منتاژ میکنه که در کیفیت هم رده و هم رقیب پالس باشه !!! در این قضیه اصلا شک نکنید :icon_pf (95):

جهانرو هیوسانگ رو واسه این از دست داد که دیگه نمیتونست شماره گذاری کنه بحث مونتاژ نبود
من الان اپاچیم 16 هزار تا رفته و فقط یه بار اچارکشی شده هنوزم لنت جلوم تموم نشده
در کل به نظرم یکسان هستن و بر میگرده به سلیقه

دوستان من همرو سوار شدم (180 200 220 آپاچ) و الان آپاچ دارم ... حرص بیخود نخورید بابا همشون زیبا با کیفیت(نسبی) و کم خرج هستند ... همش برمیگرده به سلیقه ( من خودم قدیما عاشق آپاچ بودم الان فقط و فقط واسه تنوع میخام یه 200 ور دارم)
توی بحث شتاب آپاچ از 200 بهتره(چون تقریبا با همون قدرت موتور وزنش کمتره) چه برسه به ug4 , ولی وقتی 200 توی دور میفته آپاچی نابود میشه
220 که بحثش جداس از نظر سرعت و شتاب رقیب نداره و قیافشم سلیقه ایه:22:

از اول اين تاپيك رو دونه دونه خوندم به جز چند تاپستي كه نقل قول كردم بقيه فقط حف هاي عاميانه بود!!!
با عرض معذرت از همه دوستان

چند وقتيه آپاچي رفته روي مخم

آقا يك نفر جوان مرد پيدا بشه و هر دو موتور رو مقايسه فني بكنه
اين فاكتور ها رو هم در نظر بگيره:
1-قيمت موتور
2-اصطحلاك
3-سرعت و شتاب همراه با ذكر كيلومتر و زمان
4-مقايسه قيمت لوازم با هم ديگه مثلا قيمت فلاپهارو مقايسه كنه
5-مصرف سوخت و اينكه چه نوع روغن؟
6-همراه با عكس وتوضيحات تجربيات شخصي
لطفا از نوشتن جملات و كلماتي مانند:فقط آپاچي و يا فقط پالس يا امتحانشو پس داده خود داري كنيد

خواهش ميكنم فقط و فقط بحث فني

متشكرم

Kami
19-03-1391, 04:26 بعد از ظهر
آقا يك نفر جوان مرد پيدا بشه و هر دو موتور رو مقايسه فني بكنه
اين فاكتور ها رو هم در نظر بگيره:
1-قيمت موتور
2-اصطحلاك
3-سرعت و شتاب همراه با ذكر كيلومتر و زمان
4-مقايسه قيمت لوازم با هم ديگه مثلا قيمت فلاپهارو مقايسه كنه
5-مصرف سوخت و اينكه چه نوع روغن؟
6-همراه با عكس وتوضيحات تجربيات شخصي
لطفا از نوشتن جملات و كلماتي مانند:فقط آپاچي و يا فقط پالس يا امتحانشو پس داده خود داري كنيد
پالس 180 از اپاچی 180 ارزون تره
اصطحلاک جفتشون تقریبا یکیه ، اخه خرجی ندارن به غیر از بنزین و روغن تا مدتی
پالس شتابش بهتر از اپاچیه ، مقاومت تو باد و جاده پالس بهتره
قطعات اپاچی قبلا گرون تر بود ! الانم باید گرون تر باشه
مصرف سوختشون تقریبا 2.5 هستش
روغن 50 20
من پالس 200 رو اگه بخوام با اپاچی 160 که جفتش رو داشتم مقایسه کنم 100 % پالس بهتر بود ، البته 40 سی سی تفاوت دارن
اپاچی 160 یادمه سرعت رو میبردی بالا و ول میکردی موتور تپ نپ میکرد ، نرم تر از پالس بود و ارتفاع صندلیش از پالس کمتر بود
کلا اپاجی واسه تو شهر عالیه چون کاملا تو دسته اما پالس یکم یکم گنده تره
جفتشون موتور های نرمی هستن
موتور خر جون میخوای پالس
موتور نرم و تو دست میخوای اپاچی

nopo
19-03-1391, 04:28 بعد از ظهر
قيمت روز؟

Kami
19-03-1391, 04:30 بعد از ظهر
قيمت روز؟
قیمت ندارم شخصا اما اپاچی 100 الی 150 از پالس گرون تره
حدود 3100 باید باشه اپاچی و پالس 3

nopo
19-03-1391, 04:31 بعد از ظهر
180 3100؟

Kami
19-03-1391, 04:33 بعد از ظهر
180 3100؟
اره اپاچی 180 سفید

RED-LINE
19-03-1391, 04:38 بعد از ظهر
آپاچی 3/50هست
**** جان در مورد شتابش فکر کنم 180آپاچی از پالس بیشتر باشه شتابش..
اصطحلاک فرقی ندارند
آپاچی 180ترمز عقبش دیسکه ولی لاستیکاش زیاد خوب نیست بهتره که عوض بشه
سرعت 115-20تارو راحت توی کفی میره بیشتر بخواد بره به حد انفجار میرسه
شتاب 0تا60 هم 4.8خودم زدم
مصرف صدی 3حدودا
عکس هم از همه جاش شب برات میذارم
تجربه شخصیم اینه..
5نفریم هممون زیر 20سال که گاز زیادی هم به موتور میدیم..
موتور خودم مدل 90 17تا کارکرده
اون یکی رفیقم 90 24هزار تا..
یکی 89هست 29هزار تا
یکی 89دیگه هست 42هزار تا
یه 89دیگه هم 38هزار تا
همه جوره آدم هم بینمون هست مثل من که به موتور میرسم و کوچکترین صدائی بیاد میرم موتورسازی تا اونی که 38تا کارکرده و یکبار بیشتر آچارکشی نرفته

زیر دست ماها خیلی خوب دوام آورده و هیچ مشکلی پیدا نکرده،فقط روغنش رو هز هزارتا باید عوض بشه و چند وقت یکبارم آچارکشی و تعویض دیافراگم کاربرات که به خاطر بنزین بی کیفیت حالتشو از دست میده.

پالس هم نه خودم داشتم نه دوستای نزدیکم که بدونم چجوریه ولی چند باری که سوار شدم پالس فرمونش از آپاچی بالاتره و زیاد واسه لایی کشیدن تو شهر مناسب نیست ولی آپاچی کلا خوابیده تره واسه لایی بازی بهتره.

kourosh_bandit2
28-03-1391, 10:28 بعد از ظهر
دوستان عزیز بنده هردوتا رو داشتم که اتفاقا پالس من سری اول بود و ی دونش تو اصفهان بیشتر نبود که من خریدم یعنی مونتاز هند بود.
پالس: 1دنده ها بیشتر گاز میخورن و پر میشن 2 شتاب خوب اما نسبت به اپاچی کمتر 3 ظاهر که هیچ چون صلیقه ای هستش اما من اپاچ رو بیشتر دوس داشتم 4 وزن بیشتر که تو سرعت بیشتر ثبات بیشتری داره 5 سرو صدای احمقانه از کنسول 6 هندلینگ نه چندان جالب البته نسبت به اپاچی 7 ترمز های خیلییی ضعیف تر نسبت به اپاچی 8 صدای خوب توی دور بالاتر. کم بودن امکانات کیلومتر و کنسول نسبت به اپاچی چون نه ساعت داره نه ثبت شتاب نه ثبت سرعت. فقط کیلومتری که باهاش طی شده ثبت میکنه و ی ثبت کیلومتر برای توعویض روغن که با ی کلید ریست میشه.
اپاچی: دنده ها سریع تر پر میشن و کمتر گاز میخورن 2 شتاب خیلی خوب نسبت به تمامی سری پالس که خوراک take off زدن تو دنده یک و دو هستش 3 ظاهر بازم صلیغه ای هست 4 وزن کمتر و ثبات کمتر تو سرعت البته اخرش 130 تا که بیشتر نمیره 5 سرو صدا ی منسول نداره چون کنسولش خیلی مثل پالس شلوغ و اینا نیستش 6 هندلینگ واقعاااا عالی مخصوصا واسه لایی بازی 7ترمز های خیلی خوب البته تو 180 چون دیسکم هست عقبش و با ترکیب دوتاشون خیلی خوب موتور جمع میشه حتی من خودم تکی ترمز جلو رو میگیرم جوری که لاستیک جلو جیغ میرزنه و خط میندازه ولی درصد انحرافش نسبت به 220 خیلی کمتره دلیلشو دقیق نفهمیدم شاید ماله وزنه و طراحی 8 صدای خخوب توی دور های پایین تو دور بالا صدا ارومتر میشه 9 کنسول مجهز تر ثبت سرعت صبت شتاب 0تا60 نمایش ساعت روی کیلومتر و ثبت کیلومتر اونم در دو تریپ a و b که یکی رو میشه برای بنزین استفاده کرد و اون یکی برای تعویض روغن.
اینا چیز هایی بود که من از داشتن هر دوش متوجه شده بودم. باز هم تحقیق بکن. ولی اگه با شتاب گیری حال میکنی اپاچ اگه سرعت میخوای 220 فقط 220 پالس نه 200 نه 180. اما 220 تو شهر و ترافیمپک واسه کنسول ثابتش و میزان چرخش کمتر فرمان اذیتت کنندس. بازم ی تحقیقی بکن ببین چی از موتورت میخوای. در ضمن اپاچی کلا نرمت هستش نسبت به پالس . خشکی تو ذات پالس .لی عمر موتور هاش خیلی خوبه. اهان راستی 220 رادیات روغن داره که خودش ی برتری محسوب میشه اما اپاچ نداره که البته 180 لازم نداره مثل cbr 150 موتور خیلی خفنی نیست که بخواد من اصلا از میزان گرمای انجین ناراضی نیستم چون کاملا میزانش عادی هست.
راستی red-line جان من الان رو 4.4 ثانیه ثبتش کردم شتاب 0تا60. یا علی

Silver_Star
18-04-1391, 03:37 قبل از ظهر
Bajaj = Pulsar

TVS = Apachi

گروه صنعتي فارس = Pulse

Bajaj Pulsar > TVS Apachi

Pulse Mozakhrafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Alireza Eteraz‏
18-04-1391, 03:44 قبل از ظهر
Bajaj = Pulsar

TVS = Apachi

گروه صنعتي فارس = Pulse

Bajaj Pulsar > TVS Apachi

Pulse Mozakhrafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

جوک قشنگی بود:gigglesmile::25r30wi:

کوروش
18-04-1391, 03:47 قبل از ظهر
Bajaj = PulsarTVS = Apachi گروه صنعتي فارس = PulseBajaj Pulsar > TVS ApachiPulse Mozakhrafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeاین علامت هایی که به سمت بزرگتره هست رو ما سال اول دبستان خوندیم میشه بگی یعنی چی ؟؟؟--------------فارس موتور منتاژش میکنه چه ربطی به اون داره من گیج شدم یکی کمک کنه

meysamme30
23-04-1391, 12:57 قبل از ظهر
به نظر من آپاچی بهتر است به دلایل زیر :

1 ) از نظر ظاهر خیلی سر تر از پالس است
2 ) شتابش خیلی بیشتر از پالس است
3) هندلینگ بهتری نسبت به پالس دارد
4 ) جدید تر است
5 ) چرخ های جلو و عقب هردو تیوب لس هستند ( در آپاچی )
6 ) در آپاچی ترمز های جلو و عقب دیسکی هستند
7 ) ترمز عقب آپاچی دارای سیستم ضد قفل است
و
و
و

این بود نظر من

خواهشا نظرات خودتون رو بگید

kourosh_bandit2
31-04-1391, 10:08 بعد از ظهر
بابا شما که نداشتید و سوار نشده اید نظر الکی ندید 220 تو ایران تکه:2i8d4ao::2i8d4ao:

220 تکه؟ کجاش تکه؟؟؟؟ شما 220 کی خریدی عزیزم؟؟ اولین 220 که اومد توی اصفهان ماله مغازه 110 توسروش بود برج 2 سال 89 بود دقیقا 2/2/89 بود اومده بود من شبش رفتم وینر 200 سی سی مو گذاشتم 220 قرمز خریدم اومدم خونه که بعدم دزدینش چون دوست داداشم باهاش خورد زمین فلاپ و باز کردیم برای جوش کاری شب برد خونه که فردا ببره جوش کاری پلاستیک که همون شب ازش دزدیدن که حالا اونو کاری نداریم شایدم یکی تو تهران زودتر از من داشته سوار میشده کی میدونه؟. اون موتور واقعا خوب بود منتاز هند بود اما من دیگه از سری 2 به بعدش هرچی سوار شدم همشون ی حالی شده بودن شتابشون کمتر بود تاپ اسپیدم کمتر. از معایبش قفل کردنن ترمز عقب نداشتن امکانات کیلومتر مثل اپاچی استایل بد مچ ها بر روی فرمان. استایل بد نشستن راکب که باعث میشه با وجود لاستیک ها یبد و کنسول وااقعا غیر اصولی ادم بهش اعتماد کنه ولی بعد باهاش بخوره زمین طراحی قدیمی دمبی که از 180 تا 220 همه یکی بودن ائم دیگه عذر میخوام میخواد با...... بیاره :2i8d4ao: خشک بودن زات انجین و انگار خرده شیشه توش هست.. لرزش کنسول وووووووو............... خیلی چیزای دیگه. خواهشا تعصبی نباشید. حتما اگر که اپاچی داشتید اپاچی تک بود تو ایران. عزیزم شما که با این لحن صحبت میکنید با دیگران به این فکر باشید که شاید اون موقع که کسی 220 ندیده بوده یکی داشته شما تازه خریدی توهین به بقیه درست نیست والا. خیلی از کسایی که تو این تاپیک دارن نظر میدن شاید 220 نداتشه باشن الان ولی قبللا داشتن و تجربه هاشونم به درد میخوره. فقط خواهش مندم هرکی هرچی داره اونو در حد خودش خوب بدونه نه اینکه بگه نه این دیگه اخرش نه عزیزم شما با 220 یکی با هیو میاد اونکه با هیو میاد یکی دیگه با نینجا اونکه با نینجا میاد یکی دیگه با 1000 میاد. پس دست همیشه بالای دست زیاده. 220 خوبه شتابش سرعتش اما در حد خودش نه بیشتر . اگرم بخواید حساب کنید پس 180 من که 220 تو شتاب میگیره خییلی خداس و بقیه موتورا فایده ندارن. نه اینطور نیست. پس به هم احترام بذاریم بهتره ممنوننمممممم ازتون. خوش باشید یا علیییییییییییییییی.

hosein_dig
01-05-1391, 03:44 بعد از ظهر
220 . از معایبش قفل کردنن ترمز عقب نداشتن امکانات کیلومتر مثل اپاچی استایل بد مچ ها بر روی فرمان. استایل بد نشستن راکب که باعث میشه با وجود لاستیک ها یبد و کنسول وااقعا غیر اصولی ادم بهش اعتماد کنه ولی بعد باهاش بخوره زمین

ققل کردن ترمز رو همه دیسکی ها دارن فقط وقی ای بی ای باشه قفل نمیکنه که اونم تو موتور خنده داره
من الان از سال 89 دارم از 90 به این ور زمین نخوردم نحوه رانندگی ربطی به طراحی موتور نداره شاید شما بخوای سرپیچ با 120 تا سرعت بپیچی این ربطی به موتور نداره
طراحی قدیمی دمبی که از 180 تا 220 همه یکی بودن ائم دیگه عذر میخوام میخواد با...... بیاره :2i8d4ao: خشک بودن زات انجین و انگار خرده شیشه توش هست.. لرزش کنسول وووووووو............... خیلی چیزای دیگه. خواهشا تعصبی نباشید.
طراحیش دمش مسخرس قبول دارم مخصوصا گلگیرش
مگه موتور با گاز کار میکنه که خشک باشه؟:waiting:
اون سرو صدا هم تا موتور زیر 500 تا کارکرد هست بعدش با تعویض روغن وآب بندی برطرف میشه
فک کنم مال شما آچار کشی نشده بوده انقد عیبو ایراد داشته . من الان از سواری باهاش لذت میبرم هیچ تعصبی هم ندارم چون کارخونش که مال بابام نیست

:smilies(182):

farzad_sh_2020
02-05-1391, 12:26 بعد از ظهر
دوستان چه با لبخند چی بی لبخند دیگه پالس 220 از آپاچی سرتره. از هیکل گرفته تا رخ استایل و هر چی بگیم ....

دقیقاً موافق هستم
خیلی ها با آپاچی میان کل کل میکنن ولی خب پشیمون میشن . قبل از خرید هم زیاد به من گفتن اپاچی ولی خب خوشحالم که پالس 220 خریدم

راستی دوستان من مشکلی برام پیش اوومده و جای پارک متاسفانه برای موتور ندارم و روان هم باید از پله ها ببرم توی خونه پارک کنم .

موتور اینجا زدم برای فروش :

به زودی هم آگهی میشه روزنامه . ولی چون تمیز هست دلم میخواد گیر کسی بیاد که لیاقتش رو داره . و مشکلم که حل بشه باز میخرم

RED-LINE
02-05-1391, 01:41 بعد از ظهر
بالاخره با 40سی سی حجم بیشتر باید یه 10-15تا هم تاپ اسپیدش بیشتر باشه؟نه؟

هیکل و رخ و استایل هم سلیقه ای هست و نمیشه نظر رو تحمیل کرد....البته نتیجش مشخصه..:18:

02109002
02-05-1391, 01:52 بعد از ظهر
پست ها منتقل شد

ادامه مبحث مقایسه در این تاپیک

با تشکر از دقت دوستان

STROKE
04-05-1391, 06:50 بعد از ظهر
سلام برو بچز اساتید رفقا و ...
راستش یه سوال اساسی که کمتر بهش توجه شده اینه دوست دارم در موردش بحث کنیم
در مسافتهای طولانی(حدود 6 تا 8 ساعت البته نه مداوم) کدومش کمتر اذیت میکنه ؟ از نظر نرمی راحتی زین مخصوصا واسه کسی که ترک موتور سواره؟؟
ینی فرض کن از صب بزنی بیرون کوه و دشت و دریا و ... (کفی سر بالایی دست انداز و... )غروب بیای خونه واحساس نکنی باسن نداری ؟!!!:2i8d4ao:

dariush
04-05-1391, 06:56 بعد از ظهر
در مسافتهای طولانی(حدود 6 تا 8 ساعت البته نه مداوم) کدومش کمتر اذیت میکنه ؟ از نظر نرمی راحتی زین مخصوصا واسه کسی که ترک موتور سواره؟؟
ینی فرض کن از صب بزنی بیرون کوه و دشت و دریا و ... (کفی سر بالایی دست انداز و... )غروب بیای خونه واحساس نکنی باسن نداری ؟!!!:2i8d4ao:
این دو تا موتور تقریبا یکی هستن و هر دو هندی و به نظره من پالس بهتره

Alireza Eteraz‏
04-05-1391, 07:03 بعد از ظهر
آپاچی توی راحتی ومسافتای طولانی از پالس بهتره
راحتی میخوای آپاچی180

Sadegh.galaxy
06-05-1391, 12:55 قبل از ظهر
آخر مانفهمیدیم کیفیت کدوم بهتره؟باجاج که شرکت باسابقه و معتبری هست ،ازیه طرف هم افرادی آپاچی دارند،ازکیفیت آپاچی تعریف میکنند.خواهشانظرهاتون رو بادلیل وبه شرط داشتن موتوربرای مدت طولانی بیان کنید.برای نظردادن راجع به کیفیت حداقل3-4سال وقت لازمه تاموتور خودش رو نشون بده.

آبتین
07-05-1391, 01:50 قبل از ظهر
... الانم یه pulse220 دارم که چشش نکنم اینم تا اینجا خودشو همونجوری نشون داده،آپاچی 180 که این همه تعریف ازش هست رو با رد لاین دنده 4 گرفت و من پنج رو تازه جا کردم، انقدر تفاوت فاحش بود که خود راکب آپاچی پشت چراغ اومد قیمت و رضایت منو از موتور می پرسید.:27:[/QUOTE]

دوست عزیز اگه آپاچی 220 سی سی داشت با پالس 180 سی سی مقایسه می کردی؟؟؟؟ آیا ؟؟؟؟

آبتین
07-05-1391, 01:59 قبل از ظهر
سلام رفقا
برای مقایسه این دوتا موتور باید خیلی چیزارو در نظر بگیریم
اول چون من خودم آپاچی دارم مزایاشو میگم پالسو اونا که پالس دارن مزایاشو بگن
من از وقتی که سوار موتور شدم دور موتور رو 12000 بوده تا الان، نهایت سرعتم 139 تو آزادگان زدم ، خیلی هم حال داد ،خیلی نرمو با کلاسو بروز و وحشیه. هرکی هم میگه لش میشه یا به صدا میوفته تاحالا آپاچی ندیده.
ظاهر پالس واسه 10 سال پیشه و صدای انجینش یه وز وز خاصی داره که منو اذیت میکنه

برای مقایسه ی حرفه ای این دو موتور به اینجا ([Only registered and activated users can see links]) برید البته مقایسه در ایران نیست

آبتین
07-05-1391, 02:10 قبل از ظهر
من با آپاچی یه صب تا شب تو جاده فیروز کوه بودم البته از اسلامشهر اما اذیت نشدم اصلا

شایسته فر
07-05-1391, 06:48 قبل از ظهر
پالس 200 ان اس حرف برای گفتن نزاشته، حالا شما بیا با اپاچی مقایسش کن!!!!!
با توجه به سابقه خوب پالس و توضیحات رسیده در مورد این موتور ، یکی از بهترین موتور های بازر خواهد شد:4chsmu1:

Sadegh.galaxy
07-05-1391, 09:42 قبل از ظهر
قیمت پالس200ان اس روهم درنظر بگیرید.از4میلیون کمترنیست.

شایسته فر
07-05-1391, 09:45 قبل از ظهر
قیمت پالس200ان اس روهم درنظر بگیرید.از4میلیون کمترنیست.
داداش مگه الان وارد شده؟
قیمت دقیقش چنده؟

STROKE
07-05-1391, 09:53 قبل از ظهر
آبتین جان بهت تبریک میگم بسیار عالی بود به این میگن یک مقایسه علمی.رفقای پالس سوار از این چیزا بیارن بشه گفت مقایسه نه این که من 200تارفتم.من60 سال دارمش آخ نگفته البته جسارتی کردم که شرمسارم اما واقعیت اینجاست .تازه اگه هرکی تجربه شخصی خودش روبگه بدون تملق و حس رفاقت با موتورش میشه بحثی ویژه از توش در بیاد.
تجربه ثابت کرده بحثهای علمی همیشه ادامه داره اما بحثهایی که دارای تعثب نسبت به یکطرف هست عموما به سردی اعضای سایت منجر میشه. پس با همت خودتون عزیزان کمک به هرچه علمی و موسخ شدن مطالب سایت بپردازید.باتشکر فراوان
ارادتمند تمامی دوستان موتورسوار:clap::clap::clap:

Alireza Eteraz‏
07-05-1391, 11:38 قبل از ظهر
دوست عزیزمن خودم ازآپاچی اصلاخوشم نمیادوپالسوبه اون ترجیح میدم ولی اصل حرف شماچیزدیگه ای بوداونم راحتی که توی این موردآپاچی سرتره واصلاتعصبی توکارنبودواقعیت بود:laie_14:

komeil
07-05-1391, 12:28 بعد از ظهر
پالس 180 مخصوصاug4ضعیف تر از اپاچیه.بنده جفتشو داشتم.
اپاچی نرمتر سبکتر و کوتاه تر از پالسه.
اما توی قدرت عمرا به پالس 200 نمیرسه.
البته 180 رو باید با 180 مقایسه کرد.
اگه صفرشو در نظر بگیریم به نظرم اپاچی بهتره.

Alireza Eteraz‏
07-05-1391, 12:32 بعد از ظهر
پالس 180 مخصوصاug4ضعیف تر از اپاچیه.بنده جفتشو داشتم.
اصلا قبول ندارم!!!!منم جفتشو داشتم:wow:
اپاچی نرمتر سبکتر و کوتاه تر از پالسه.
اما توی قدرت عمرا به پالس 200 نمیرسه.
البته 180 رو باید با 180 مقایسه کرد.
اگه صفرشو در نظر بگیریم به نظرم اپاچی بهتره.

:wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow:

komeil
07-05-1391, 12:39 بعد از ظهر
بقیشو قبول داشتین؟

بعد 5 هزار تا کارکرد پالس لرزش و سرو صدای بیشتری نسبت به اپاچی داره.

Alireza Eteraz‏
07-05-1391, 12:46 بعد از ظهر
بقیشو قبول دارم
ولی اصلاآپاچی ازug4قوی ترنیست///آپاچی یعنی راحتی. قدرت وسرعتug4(البته تو کفی)
به نظرمug4از200هم سرتره توی همه چی فقط بایدبه موتورت برسی

komeil
07-05-1391, 12:53 بعد از ظهر
نه برادر
نظرت کاملا محترم
ولی 200 موتور قوی تری داره

Mojtaba180
07-05-1391, 01:11 بعد از ظهر
سلام به همه دوستای گلم .
لطفا دلیل هم بیارید !

سلام به همه دوستان.قبل این آپاچی یه پالس 220داشتم بخوام خلاصه بگم عین تمام رسیدگی هایی که به آپاچی زبون بسته میکنم به شکل بهتری به پالس لامذهب میکردم و تازه پالس رو صفر خریدم ولی آپاچی رو دست دو.پالس بعد 8000 تا لش نشد. ولی بومممممممممممممممممممم ترکید.لوازمش هم که خدا برکتش بده با پراید هم قیمت بود .رحمت خدا بر آپاچی....
خدا وکیلی آپاچی هر چی کار میکنه نرم تر میشه.
و به نظر من پالس تولیدی هند کیفیت بی نظیری داره.شاهد بر این ادعا پالس های 180انجین سفید.....ولی چون به دست با کفایت هموطنان تولید میشه. به این شکل دراومده.
کاش به صورت وارداتی و مونتاژ شده میومد اون وقت آپاچی حرفی برای گفتن نداشت....

Mojtaba180
07-05-1391, 01:17 بعد از ظهر
سلام به همه دوستای گلم .
لطفا دلیل هم بیارید !

سلام به همه دوستان.قبل این آپاچی یه پالس 220داشتم بخوام خلاصه بگم عین تمام رسیدگی هایی که به آپاچی زبون بسته میکنم به شکل بهتری به پالس لامذهب میکردم و تازه پالس رو صفر خریدم ولی آپاچی رو دست دو.پالس بعد 8000 تا لش نشد. ولی بومممممممممممممممممممم ترکید.لوازمش هم که خدا برکتش بده با پراید هم قیمت بود .رحمت خدا بر آپاچی....
خدا وکیلی آپاچی هر چی کار میکنه نرم تر میشه.
و به نظر من پالس تولیدی هند کیفیت بی نظیری داره.شاهد بر این ادعا پالس های 180انجین سفید.....ولی چون به دست با کفایت هموطنان تولید میشه. به این شکل دراومده.

komeil
07-05-1391, 01:25 بعد از ظهر
پالس 220 رو درست میفرمایید.
البته از نظر لوازم یدکی اپاچی صد در صد گرون تر از پالسه.

RED-LINE
07-05-1391, 02:40 بعد از ظهر
علم تا یه جائی کاربرد داره ولی من میخوام یه موتورو بخرم همه چیزو علمی بررسی نمیکنم میرم 4نفر که این موتورارو داشتن سوال میکنم ازشون ببینم راضی هستد خرج و مخارجش چجوریه و ..تجربه چند نفر که این موتورارو داشتن برای من ملاکه..

از نظر راحتی،من بار ها شده تو یک روز 140-50کیلومتر تو کوجه پس کوجه های محل با این موتور دور دور کنم،واقعا راحت بودم و اصلا اذیتم نکرده،فرمون آپاچی پائینتر از پالسه برای من آماتور لایی کشیدن با این موتور راحت از پالسه..قلق ترمز گیریش دست راکب بیاد ترمزای فوقالعاده خوبی داره در حد قدرت خودش،کیلومترش از انواع پالس پیشرفته تره 2تا تریپ نامحدود+ثبت تاپ اسپید+ثبت شتاب 0تا60،قیافه موتور سلیقه ایه...220 که نیم فلاپه و اصلا هیچی از بقل که بهش نگاه میکنم موتور ابعدش نامیزونه و زیادی درازه...200زیباترین نوع پالسه ولی من کلگی آپاچی رو از پالس زیباتر میبینم،180هم که چراغ گرده و ....فقط وقتی میخوام قهوه خونه طرفای مولوی دوست دارم جای آپاچی پالس چراغ گرد داشته باشم.....

آپاچی 180 3میلیونی ترمز جلو و عقب دیسکی/جلو 270 میلیمتری/عقب200میلیمتری/کیلیومتر دیجیتال/حجم 177/4 سی سی/حداکثر گشتاور15/5نیوتون متر در دور موتور 6500/حداکثر قدرت 17/3اسب بخار در دور موتور 8500/وزن 137کیلوگرم با باک 90٪(طبق دفترچه)نسبت قدرت به وزن126اسب بخار بر تن/شتاب 0تا60 4/54صدم ثانیه.شتاب صفر تا صد 13/1ثانیه

پالس 180 قیمت 3میلیون ترمز عقب درام و جلو دیسک/جلو 240میلیمتری/عقب کاسه ای 130میلیمتری/کیلومتر در دونوع دیجیتال و آنالوگ/حجم 178/6سی سی/حداکثر گشتاور14/2نیوتون متر در دور موتور6500/حداکثر قدرت 17اسب بخار در دور موتور 8500/وزن 147کیلوگرم/نسبت قدرت به وزن 115/6اسب بخار بر تن/شتاب 0تا60 5/08ثانیه/شتاب 0تا100 15/8ثانیه

این مقایسه دوتا موتور که در یک کلاس قرار دارند،..در عمل هم تستشون کردم..

پالس 200 قیمت 3/500میلیون ترمز عقب درام lمشخصاتی از ترمزش پیدا نکردم فکر کنم مشابه 180 باشه جالبه تو سایت باجاج هم دیگه نیست!

توی شتاب آپاچی سر حال با راکب استاندارد پالس رو میگیره،نمونش موتور خودم دست من بود نمیتونست 200رو بگیره ولی یکی از دوستان که وزنش از من سبکتر بود باهاش 200رو راحت رد کرد.

پالس 220 قیمت 3/800 ترمز جلو و عقب دیسک/باقی مشخصاتش رو پیدا نکردم کسی پیدا کرد پستم رو نقل قول کنه اضافه کنه....

مقایسه آپاچی 180با پالس 220 دقیقا مثل این میمونه پالس 135 رو با آپاچی 180مقایسه کنیم،40سی سی اختلاف حجم کم نیست،همنطور که 180 آپاچی پالس 135رو رنده میکنه اگر 220هم همچین بلایی سر 180بیاره جای تعجب نیست....البته این موردو خودم تست نکردم.....
/////////
نظر مردم کوچه و بازار هم مشخصه،باجاج از سال 82وارد ایارن شده و تی وی اس اگر اشتباه نکنم سال 85،TVS با آپاچی 150وارد بازار ایران شد و تازه یکی دوسالیه که بین مردم جا افتاده ولی پالس قدمت بیشتری داره و بیشتر
تو میهن عزیز اسلامی جا افتاده..

من هم هر دفعه میرم دم موتورسازی یکی پیدا میشه بگه"آپاچی موتور خوبیه ولی زود سرو صدا میفته(!) پالس بهتره"....خوب مردمی که هنوز فرق کثیر و CBR رو نمیدونن چیه و هنوز فکر میکنن عقب 206فرانسه 200کیلو سرب میبندن برای تعادل و هنوزم فکر میکنن وزن سمند 2تنه بیشتر از این هم ازشون انتظاری نمیره........

Sadegh.galaxy
08-05-1391, 04:55 قبل از ظهر
قیمت جدید آپاچی 180باپالس200مثل همه.آپاچی مدل91:3400تا3500 پالس200مدل91:3400 پس اینجا باید پالس200روباآپاچی180مقایسه کرد.

RED-LINE
08-05-1391, 03:43 بعد از ظهر
جالب بود
نينجا٢٥٠هم بايد با cbr٦٠٠مقايسه بشه چون قيمتشون يكيه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Sadegh.galaxy
08-05-1391, 09:10 بعد از ظهر
فقط قیمتشون یکی نیست.درضمن سی بی آر هرچقدر هم بهترباشه که هست،بازمجاز به تردد نیست.در ضمن 400هزارتومن اختلاف قیمت کمی نیست بین آپاچی 180وپالس180.

Mojtaba180
09-05-1391, 04:32 بعد از ظهر
پالس 220 رو درست میفرمایید.
البته از نظر لوازم یدکی اپاچی صد در صد گرون تر از پالسه.
سلام.
مثال میزنم.لنت عقب220جنس آشغال13000ولی آپاچی جلو و عقب نمیگم اصل ولی جنس خوب 15000تومانه.
مثال بعد کلگی پالسه که (خدا رو شکر برقش منو نگرفت چون باهاش کوچکترین زمینخوردگی هم نداشتم.خدایی کنترل خوبی داشت)شنیدم400.500تومانه.
بابا پارکبان ها میدیدنش 500تومان رو 1000میگرفت.

Mojtaba180
09-05-1391, 04:49 بعد از ظهر
علم تا یه جائی کاربرد داره ولی من میخوام یه موتورو بخرم همه چیزو علمی بررسی نمیکنم میرم 4نفر که این موتورارو داشتن سوال میکنم ازشون ببینم راضی هستد خرج و مخارجش چجوریه و ..تجربه چند نفر که این موتورارو داشتن برای من ملاکه..

از نظر راحتی،من بار ها شده تو یک روز 140-50کیلومتر تو کوجه پس کوجه های محل با این موتور دور دور کنم،واقعا راحت بودم و اصلا اذیتم نکرده،فرمون آپاچی پائینتر از پالسه برای من آماتور لایی کشیدن با این موتور راحت از پالسه..قلق ترمز گیریش دست راکب بیاد ترمزای فوقالعاده خوبی داره در حد قدرت خودش،کیلومترش از انواع پالس پیشرفته تره 2تا تریپ نامحدود+ثبت تاپ اسپید+ثبت شتاب 0تا60،قیافه موتور سلیقه ایه...220 که نیم فلاپه و اصلا هیچی از بقل که بهش نگاه میکنم موتور ابعدش نامیزونه و زیادی درازه...200زیباترین نوع پالسه ولی من کلگی آپاچی رو از پالس زیباتر میبینم،180هم که چراغ گرده و ....فقط وقتی میخوام قهوه خونه طرفای مولوی دوست دارم جای آپاچی پالس چراغ گرد داشته باشم.....

آپاچی 180 3میلیونی ترمز جلو و عقب دیسکی/جلو 270 میلیمتری/عقب200میلیمتری/کیلیومتر دیجیتال/حجم 177/4 سی سی/حداکثر گشتاور15/5نیوتون متر در دور موتور 6500/حداکثر قدرت 17/3اسب بخار در دور موتور 8500/وزن 137کیلوگرم با باک 90٪(طبق دفترچه)نسبت قدرت به وزن126اسب بخار بر تن/شتاب 0تا60 4/54صدم ثانیه.شتاب صفر تا صد 13/1ثانیه

پالس 180 قیمت 3میلیون ترمز عقب درام و جلو دیسک/جلو 240میلیمتری/عقب کاسه ای 130میلیمتری/کیلومتر در دونوع دیجیتال و آنالوگ/حجم 178/6سی سی/حداکثر گشتاور14/2نیوتون متر در دور موتور6500/حداکثر قدرت 17اسب بخار در دور موتور 8500/وزن 147کیلوگرم/نسبت قدرت به وزن 115/6اسب بخار بر تن/شتاب 0تا60 5/08ثانیه/شتاب 0تا100 15/8ثانیه

این مقایسه دوتا موتور که در یک کلاس قرار دارند،..در عمل هم تستشون کردم..

پالس 200 قیمت 3/500میلیون ترمز عقب درام lمشخصاتی از ترمزش پیدا نکردم فکر کنم مشابه 180 باشه جالبه تو سایت باجاج هم دیگه نیست!

توی شتاب آپاچی سر حال با راکب استاندارد پالس رو میگیره،نمونش موتور خودم دست من بود نمیتونست 200رو بگیره ولی یکی از دوستان که وزنش از من سبکتر بود باهاش 200رو راحت رد کرد.

پالس 220 قیمت 3/800 ترمز جلو و عقب دیسک/باقی مشخصاتش رو پیدا نکردم کسی پیدا کرد پستم رو نقل قول کنه اضافه کنه....

مقایسه آپاچی 180با پالس 220 دقیقا مثل این میمونه پالس 135 رو با آپاچی 180مقایسه کنیم،40سی سی اختلاف حجم کم نیست،همنطور که 180 آپاچی پالس 135رو رنده میکنه اگر 220هم همچین بلایی سر 180بیاره جای تعجب نیست....البته این موردو خودم تست نکردم.....
/////////
نظر مردم کوچه و بازار هم مشخصه،باجاج از سال 82وارد ایارن شده و تی وی اس اگر اشتباه نکنم سال 85،TVS با آپاچی 150وارد بازار ایران شد و تازه یکی دوسالیه که بین مردم جا افتاده ولی پالس قدمت بیشتری داره و بیشتر
تو میهن عزیز اسلامی جا افتاده..

من هم هر دفعه میرم دم موتورسازی یکی پیدا میشه بگه"آپاچی موتور خوبیه ولی زود سرو صدا میفته(!) پالس بهتره"....خوب مردمی که هنوز فرق کثیر و CBR رو نمیدونن چیه و هنوز فکر میکنن عقب 206فرانسه 200کیلو سرب میبندن برای تعادل و هنوزم فکر میکنن وزن سمند 2تنه بیشتر از این هم ازشون انتظاری نمیره........

دوست عزیز تشکر بابت تمامی پست هات واقعا بدردبخوره تو تاپیک آپاچی180واقعا از مطالب شما و همه دوستان استفاده کردم
و امااپاااااااااااااااالس220
بابا 2700 پول داده بودم یه ساعت دیجیتال نداشت ولی واقعا ابههت داشت
اما خداوکیلی اگه زودتر با پرشین موتور آشنا میشدم 100&آپاچی رو گرفته بودم تازه اون موقع با بیمش فکر کنم 2تومان بود.
ذهنیتم واقعا از آپاچی چیز دیگه ای بود ولی اولین بار که اول صیاد منو گرفت منو به فکر فرو برد.البته منم بهش رحم نکردم بالای 100تا از آینه ام محوش کردم.

juventus
15-05-1391, 03:43 قبل از ظهر
دوستان خر کارتر کدومه وبرای مسافت طولانی مناسب تره

Alireza Eteraz‏
15-05-1391, 03:50 قبل از ظهر
دوستان خر کارتر کدومه وبرای مسافت طولانی مناسب تره
آپاچی موتورراحتیه- ولی پالس سگ جونه من خودم نصف ایرانوباهاش گشتم
یسری ازلوازمشم ارزونتره

juventus
15-05-1391, 06:53 قبل از ظهر
آپاچی موتورراحتیه- ولی پالس سگ جونه من خودم نصف ایرانوباهاش گشتم
یسری ازلوازمشم ارزونتره

حالا که نصف ایرانو باهاش دور زدی چند کیلومتر موتورت کارکرده و آخ گفته.ممنون

Alireza Eteraz‏
15-05-1391, 04:51 بعد از ظهر
شمافرض کن 85تااصلا اگه به موتور برسی مهم نیست چندتا کارکرده شما1000000000کیلومترکارکنه من بهش میرسیدم همه چی موتوروسروقت عوض میکردم اصلا هم آخ نگفته یعنی همه چیش میزون باشه حله
اگه فکرمیکنی همینجوری موتور بگیری بشینی روش ایران گردی کنی سخت دراشتباهی بایدهمونجوری که ازش کارمیکشی خرجشم کنی// جفتشم داشتم ولی الاایوحال پالس بگیرچون سگ جون تره

juventus
16-05-1391, 12:05 قبل از ظهر
شمافرض کن 85تااصلا اگه به موتور برسی مهم نیست چندتا کارکرده شما1000000000کیلومترکارکنه من بهش میرسیدم همه چی موتوروسروقت عوض میکردم اصلا هم آخ نگفته یعنی همه چیش میزون باشه حله
اگه فکرمیکنی همینجوری موتور بگیری بشینی روش ایران گردی کنی سخت دراشتباهی بایدهمونجوری که ازش کارمیکشی خرجشم کنی// جفتشم داشتم ولی الاایوحال پالس بگیرچون سگ جون تره

شرمنده دوست عزیز یه پالس مشکی چراغ قاب دار از نمایندگی بخرم یا از گمرک؟ چه وسایلی روشه و یه کلاه خوب و قفل و دستکش کلا با موتور چند در میاد؟ممنون

Alireza Eteraz‏
16-05-1391, 12:12 قبل از ظهر
منظورت پالس چراغ گرده دیگه(180ug4)میگیدقاب دار؟
صفرمیخوای یادست2-چقدرمیخوای هزینه کنی

juventus
16-05-1391, 12:22 قبل از ظهر
منظورت پالس چراغ گرده دیگه(180ug4)میگیدقاب دار؟
صفرمیخوای یادست2-چقدرمیخوای هزینه کنی

چراغ گرد نه فکر کنم اسپورت باشه.صفر میخوام 3100 پول دارم50 تومن دارم برای کرایه راه گذاشتم آخه خونمون شهرستان شهریاره19833

RED-LINE
16-05-1391, 12:34 قبل از ظهر
آره 180 دیجیتال کم و بیش تو بازار هست جالب اینه اون موقع که من قیمت کردم از چراغ گرد ارزونتر بود.
تا شهریار هم که راهی نیست بنداز آزادگان و و دوربرگردون و برو خونه.
البته اگر تجربه موتورسواری داری.

Alireza Eteraz‏
16-05-1391, 12:36 قبل از ظهر
این عکسی که گذاشتی مدل 2008شه الان باله هم اضافه شده
خودت حساب کن دیگه الان گمرک دوروبره 3تومن صفراین موتورو میده البته بدون بیمه بایدپول جدا بیمه هم بدی
کلاه هم بایدجدا بگیری اگه بدنم پولشو کشیدن روش ولی قفل ومیشه مجانی گرفت

juventus
16-05-1391, 12:42 قبل از ظهر
این عکسی که گذاشتی مدل 2008شه الان باله هم اضافه شده
خودت حساب کن دیگه الان گمرک دوروبره 3تومن صفراین موتورو میده البته بدون بیمه بایدپول جدا بیمه هم بدی
کلاه هم بایدجدا بگیری اگه بدنم پولشو کشیدن روش ولی قفل ومیشه مجانی گرفت

میشه عکس جدیدشو بزاری. پول بیمه چند در میاد. اینارو هم لطف کن بکو چه وسایلی روشه و یه کلاه خوب و قفل و دستکش کلاچند در میاد

Alireza Eteraz‏
16-05-1391, 12:52 قبل از ظهر
19834 بیمه پالسو دقیق الان اطلاع ندارم فکرکنم دوروبره 170 80تومن باشه-کلاهم از18به بالاشروع میشه-قفلم از 6 شروع میشه به بالا کلهم 3250 60بایدپیاده شی

juventus
16-05-1391, 12:57 قبل از ظهر
19834 بیمه پالسو دقیق الان اطلاع ندارم فکرکنم دوروبره 170 80تومن باشه-کلاهم از18به بالاشروع میشه-قفلم از 6 شروع میشه به بالا کلهم 3250 60بایدپیاده شی

ممنون دوست عزیز خیلی بهم کمک کردی

اروین
16-05-1391, 12:59 قبل از ظهر
اپاچی بگیر باحالتره

juventus
16-05-1391, 01:06 قبل از ظهر
اپاچی بگیر باحالتره

چیش باحال تره دوست عزیزمون فلکه زنه خسته ([Only registered and activated users can see links] %D8%B3%D8%AA%D9%87/) گفت هر دوتاش داشته .ومن موتور سگ جون لازم دارم

Alireza Eteraz‏
16-05-1391, 01:08 قبل از ظهر
اپاچی بگیر باحالتره
بنده خدا تا آخررفت بعداومدی میگی آپاچی بگیر:25r30wi:
دوست عزیز جفتشون تو یک رنج قیمتن حتی آپاچی پایینتره ولی من همون اول بهت گفتم پالس چراغ گردug4داشتم ازش راضی بودم نسبت به آپاچی ولی پالس 180 با کلگیشو نداشتم ولی بنظرمن بین اینو آپاچی منم میگم آپاچی باحالتره ولی باچراغ گردمیگم چراغ گرد
ولی ازلحاظ سگ جونی مطمئن باش پالس بهتره بهت قول میدم

اروین
16-05-1391, 01:30 قبل از ظهر
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

اروین
16-05-1391, 01:33 قبل از ظهر
اره پالس سگ جونه ولی هندلینگ اپاچی باحالتره مخصوصا تو لایی بازی

juventus
16-05-1391, 02:11 قبل از ظهر
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

به چیی میخندی

اروین
16-05-1391, 02:13 قبل از ظهر
هیچی به حرف فلکه زن

ABBAS RR
20-05-1391, 02:39 بعد از ظهر
سام علیک بنده تا به حال آپاچی سوار نشدم .اما با ارز معذرت پالس 180 خیلی از اون یکی قشنگ تر ضمنا پالس وقتی از دور میاد صدای انجنش اینه موتور سنگینه

ABBAS RR
20-05-1391, 02:41 بعد از ظهر
سام علیک بنده تا به حال آپاچی سوار نشدم .اما با ارز معذرت پالس 180 خیلی از اون یکی قشنگ تر ضمنا پالس وقتی از دور میاد صدای انجنش اینه موتور سنگینه

amir.cdi
03-06-1391, 11:02 قبل از ظهر
این دو موتور هر دو 180cc هستن
اپاچی : ترمز عقب و جلو دیسگی بسیارقوی
کیلومتر دیجیتال
تاپ اسپید 125 تا {امتحان خودم}
لوازم جانبی وجود در بازار
دارای نمایندگی در ایران
چرخ های جلو و عقب رینگی و تویوپلس

پالس: ترمز جلو دیسگی ترمز عقب کاسه
کیلومتر قدیمی گرد و عقربه ای {طرح جدید دیجیتال}
تاپ اسپید 145 تا
دارای نمایندگی مجاز در ایران
چرخ ها در 2 طرح رینگی و پره ای

imported_nOviA
03-06-1391, 01:19 بعد از ظهر
2 موتور در سبک استاندارد ولی کاملا متفاوت و سلیقه ای!

طرز قرار گیری راکب در این 2 متفاوته و برای راحتی بیشتر قبل از خرید حتما رو هر2 بشینید.

شتاب آپاچی بیشتره ولی پالس انجین روان تری داره.
ترمز های پالس به خاطر لاستیکاش که چسبندگیش بیشتره؛بهتره. ترمز عقب آپاچی خیلی خیلی سریع قفل میکنه که ضعف به حساب میاد و بعد از خرید باید بازبینی بشه.
نرمی هر2 تقریبا یکسانه. آپاچی دنده و کلاج نرم تری داره.
آپاچی به خاطر وزن سبک ترش کنترل راحت تری داره. قابلیت مانور بیشتریم داره. ولی پالس در جاده ها پایدار تره.

Ali
03-06-1391, 02:59 بعد از ظهر
اقا این 145 تا رو پالس 180 ug4 هم میره؟ من که 120 بیشتر فکر نکنم بره

dj abdool
11-06-1391, 10:55 قبل از ظهر
آخره سرعت آپاچی اینه

مشخصات موتور سوار
وزن = 85
قد = 1.80

shahriar
11-06-1391, 11:53 قبل از ظهر
بالس سر و صداش كمتره.
ولي اباچي خوشگلتره.
فكر كنم اباچي سرعتش بيشتره.چون هر دوتا رو نشستم و گاز دادم
ولي بالس سگ جون تره

Mojtaba180
12-06-1391, 03:41 بعد از ظهر
آواز پالس فقط از دور خوش است:16::16::16::16::16::16:

کاوه
13-06-1391, 04:12 بعد از ظهر
اگه از نظر ظاهر بخوای امتیاز بدی به نظر من آپاچی سر تره که بازم به سلیقه بر میگرده
از لحاظ تاپ اسپید زیاد تفاوتی ندارن گرچه یسری یکی کل کل میکرد با آپاچی 147تا رفته که البته مزاح میکرد
پالس موتور عضلانی تری نسبت به آپاچی هست و سگ جون تر اما خدا نکنه تایماش به هم بریزه باید بندازیش دور یا گیربکسشون زوزه بکشه دیگه موتور بشو نیست
هندلینگ آپاچی بهتره و به نظرم راحت تر جمع میشه
هر دوتاشون شاتوناشون ضعیفه و اگه زیاد معکوس بازی کنی و دنده کشیت بد باشه به گاج میره
آپاچی سواریش نرمتره و پالس نسبت به آپاچی خشک تره اما در کل پالسم نرمه و یه موتوره خوبه خیابونی هست
اما به نظره من آپاچی 1سال اول خوبه
عمر انجین پالس بیشتره
نتیجه: هر دوتاشون عین داداش هستن تفاوت هاشونم بسیار جزئی هست و هر کدوم یه مزیت نسبت به اون یکی داره :hanghead:

apache
13-06-1391, 10:18 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز هرچی دوست داری بگیر اما رانندگی با آپاچیو 30000 کیلومتر راه رفتن با آپاچی و کیفیت بالای قطعات - سرعت وشتاب بالا - هندلینگ و ترمزهای مطمین - صدای با غرش و قیافه وحشی - فرمون خوب و مسافرتهای گوناگون با ادو موتور آپاچی بهم ثابت کرده این موتور حرف نداره گیربکسشم اصلا ضعیف نیست اینا همش حرف.30000 تا با این موتور و یک آپاچی دیگه منو دوستم راه رفتیم هنوز مثل روز اول حتی بهتر از قبل.البته این یک واقعیت که رسیدگیهای مداوم = سلامت موتور.

Kenji
25-06-1391, 09:36 بعد از ظهر
دوستان نسبت به قیمت فعلی این دو موتور، کدوم به صرفه تره در حال حاضر؟

Alireza Eteraz‏
25-06-1391, 09:54 بعد از ظهر
هیچکدوم...........
ولی دیگه رو زمین باشیو گیر کرده باشی آپاچی:s (9):

RED-LINE
25-06-1391, 10:45 بعد از ظهر
كنجيً خودت كه زياد دستت بوده اين موتورا..
نميارزه ولي مجبور باشي انتخاب كني اپاچي شتابش بيشتره و عقبشم ديسكه قيافشم بهتره...

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

amir.cdi
27-06-1391, 07:24 بعد از ظهر
اقا این 145 تا رو پالس 180 ug4 هم میره؟ من که 120 بیشتر فکر نکنم بره
امکان نداره ug4 115 بیشتر بره
ولی انجین نقره ای ها راحت 145 تارو رفتن
با شاهد زنده بنام amir.cdi

Ali
27-06-1391, 07:38 بعد از ظهر
با شاهد زنده بنام amir.cdiدرسته امیر جان ولی من یبار توی سرپایینی دو ترک 140 هم رفتم البته امکان نداره توی کفی این سرعتو بره

Ali
27-06-1391, 07:38 بعد از ظهر
با شاهد زنده بنام amir.cdiدرسته امیر جان ولی من یبار توی سرپایینی دو ترک 140 هم رفتم البته امکان نداره توی کفی این سرعتو بره

ali3r_1
30-06-1391, 07:13 بعد از ظهر
با سلام به دوستان و دوست عزیزم امیر یه سوال ببخشید جا پایی پالس چه جوری یعنی اگه اشتباه نکنم باید جلوتر باشه ؟؟؟ درسته

amir.cdi
30-06-1391, 07:20 بعد از ظهر
با سلام به دوستان و دوست عزیزم امیر یه سوال ببخشید جا پایی پالس چه جوری یعنی اگه اشتباه نکنم باید جلوتر باشه ؟؟؟ درسته
نمیشه گفت جلو تر ولی مدل و نوع قرار گیریش با اپاچی فرق میکنه
هر کدوم مناسب با دنده و پدال ترمزشون نصب شدن

Ali
30-06-1391, 11:10 بعد از ظهر
با سلام به دوستان و دوست عزیزم امیر یه سوال ببخشید جا پایی پالس چه جوری یعنی اگه اشتباه نکنم باید جلوتر باشه ؟؟؟ درستهزیاد فرقی ندارن ولی پالس توی سرعت بالا که ترکش باشی جاپایی ترکنشین خیلی میلرزه و واقعا اذیت میکنه

imported_Hooman Hi kips
02-07-1391, 11:08 بعد از ظهر
پالس پره ایه انجین سفید از همشون بهتره.
البته بعد از پولسار سری اول

Ali
02-07-1391, 11:45 بعد از ظهر
از نظر من توی هندلینگ و شتاب و سرعت به ترتیب پالس قدیمی پره ای-اپاچی-ug4

از نظر کیفیت و موندگاری پالس پره ای-ug4-اپاچی هستن

imported_kawasaki
03-07-1391, 04:24 بعد از ظهر
کی همچین حرفیو زده ایرانی جماعت کلا قدیمی پرسته
خیلی ازآپشنهارو همون انجین سفیدنداره
دست ازتعصبات بردارید
لطفا

imported_Hooman Hi kips
10-07-1391, 01:23 قبل از ظهر
کی همچین حرفیو زده ایرانی جماعت کلا قدیمی پرسته
خیلی ازآپشنهارو همون انجین سفیدنداره
دست ازتعصبات بردارید
لطفا
داداش قطعات این انجین مشکیا چینیه و 2 زار نمی ارزه. دیگه همه این موضوع رو قبول دارن که پولسارهای تک شمع از نظر کیفیت بین موتورهای هندی حرف اولو میزنه.
با وجود اینکه نزدیک 10 سال از عمرشون میگذره ولی هنوز سرپاس...
این یه اصله که هر چیزی سری اولش خوبه ، اونم برای اسم در کردن و جذب مشتری.

imported_mohsen
23-09-1391, 12:39 قبل از ظهر
[QUOTE=AMIR.CDI;445]این دو موتور هر دو 180cc هستن اپاچی : ترمز عقب و جلو دیسگی بسیارقوی کیلومتر دیجیتال تاپ اسپید 125 تا {امتحان خودم} لوازم جانبی وجود در بازار دارای نمایندگی در ایران چرخ های جلو و عقب رینگی و تویوپلس [Only registered and activated users can see links] پالس: ترمز جلو دیسگی ترمز عقب کاسه کیلومتر قدیمی گرد و عقربه ای {طرح جدید دیجیتال} تاپ اسپید 145 تا دارای نمایندگی مجاز در ایران چرخ ها در 2 طرح رینگی و پره ای سلام من پالس 180 انجین مشکی دارم نمیدونم چرا 105 تا بیشتر نمیره؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید.

مهران اصف
07-10-1391, 07:28 بعد از ظهر
پالس فقط 180 dtsi اشئخخد پره ای

مهران اصف
07-10-1391, 07:35 بعد از ظهر
من هر دوشا داشتم فقط پالسوآپاچی فقط شتابش بیشتره

amir.cdi
07-10-1391, 07:39 بعد از ظهر
خب درسته شتاب پالس نه uj4 بالسه DTSببیشتره

Ali
07-10-1391, 08:27 بعد از ظهر
درسته هردو تقریبا در یک سطح هستن اما پالس کمی باکیفیت تر بنظر میرسه و اپاچی کمی پرشتاب تر

Gladiator
19-10-1391, 06:45 بعد از ظهر
بنظر من خیلی باهم فرق ندارن ، فقط آپاچی کمی مدرن تر بنظر میاد ، هردو موتور با کیفیت هستن ، آپاچی بخاطر وزن سبکترش شتابش بیشتره از پالس ، ولی پالس خیلی خرکارتره ، آپاچی رینگو پیستونش نسبت به پالس ضعیفه
من شخصا پالس رو انتخاب میکنم

meisam
30-10-1391, 09:16 بعد از ظهر
دوستانی که آپاچی دارن میدونن که آپاچی وقتی داغ میکنه چی میشه....
صداش عوض میشه....
قارقاری میکنه وقتی گاز برگشت میکنه آدم حالش بد میشه....:1tongue:
بعدشم انگار صفحه کلاچ تموم شده دیگه حال نداره....
اما پالس مثل پلنگ خستگی ناپذیره
مخصوصا پره ایش سری قدیم

- - - Updated - - -

در ضمن کیفیت رنگ پالس واقعا بهتره
نمیدونم اگه آپاچی سفید نداشت مردم میخواستن کدوم رنگشو بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیر علی110
21-11-1391, 03:19 بعد از ظهر
عرض کنم خدمت داداشای گلم ،که هر دو دوتا موتور تو یه رده هستن.
سر و ته هردو تا شون رو جمع کنی یه سر ی مزایا و معایب پالس داره یه سری مزایا و معایب آپاچی داره ،اصلا نمیشه گفت کدوم بهتره.
فقط به نظر من کسی که می خواد از بین پالس و آپاچی انتخاب کنه بهتر اینه که رخ هرکدوم رو که می پسنده رو انتخاب کنه.
تازه یه چیزی که خیلی مهمه و جامونده اینه که این دو تا موتور هندیه ،هندیا هم آدمای با احساساتی هستن پس موتور هاشونم با احساساتن پس باید با موتور هندی با احساسات رفتار کنی.

شایسته فر
21-11-1391, 06:44 بعد از ظهر
از نظر اینکه هر جا به موتورت دست بزنن و تعمیر کارش زیاد باشه پالس بهتره
سیم کشی آپاچی رو هر کسی سر ازش در نمیاره؛ باید بره کلاس یا دهنش.....

K.I.A
21-11-1391, 09:44 بعد از ظهر

MHB
10-01-1392, 02:46 قبل از ظهر
خدمت داداشای گلم باید بگم که من هم آپاچی داشتم هم پالس 200
همونطور که دوستان میدونن امنیت حرف اولو میزنه
آپاچی وزن کمتر و لاستیکای نازک تری داره - پس هم راحت تر سر میخوره هم زمین میخوره و سر پیچ زاویه دار تعادل نداره
واسه ی آدمی مث من که موتورو ب گاز میبنده 200 بهتره چون با گاز دادن 200 دیرتر لش میشه دیرترم به صدا میفته
لاستیکای آپاچی کیفیت درخور این موتورو نداره و براحتی روی زمین خیس با یک ترمز سر میخوره
دوستانی هم که میگن آپاچی اسپرت تره و دختر کشیش بیشتره به عکسای 200 سابق من توجه کنن
من خفن ترین اسپرتی که روی آپاچی دیدم رینگ رنگ شده با برچسب rtr رنگی بوده
آپاچی به دلیل یک تکه بودن زین نمیشه روی زینش روکش اسپرت توپ زد
309293093030931

- - - Updated - - -

30932

Amir_ti
25-06-1392, 07:41 بعد از ظهر
سلام
اقا من یه اماتورم میخوام برای رفت و آمد دانشگام یه موتور بگیرم
دو سال برام کار کنه
اهل دور دور هم نیستم
با توجه به اینکه آماتورم هستم
یه چیزی باشه راحت بشه باهاش سواری کرد
خداییش هیچی از موتور نمیدونم :11:
چی پیشنهاد میدید با این شرایط سرمون کلاه نره
قربون همه

farshad 54
25-06-1392, 10:39 بعد از ظهر
سلام
اقا من یه اماتورم میخوام برای رفت و آمد دانشگام یه موتور بگیرم
دو سال برام کار کنه
اهل دور دور هم نیستم
با توجه به اینکه آماتورم هستم
یه چیزی باشه راحت بشه باهاش سواری کرد
خداییش هیچی از موتور نمیدونم :11:
چی پیشنهاد میدید با این شرایط سرمون کلاه نره
قربون همه

درود

دوست عزیز موتور سواری بلدی ؟

چقدر میخوای پول موتور بدی ؟

البته یه تاپیک جدا بزنی سوالتو و شرایططو اونجا مطرح کنی بیتره به خاطر حفظ قوانین سایت :3:

Amir_ti
26-06-1392, 08:10 قبل از ظهر
درود

دوست عزیز موتور سواری بلدی ؟

چقدر میخوای پول موتور بدی ؟

البته یه تاپیک جدا بزنی سوالتو و شرایططو اونجا مطرح کنی بیتره به خاطر حفظ قوانین سایت :3:

دارم گواهینامه رو میگیرم
حدودِ 5.500 ( راستی یادم رف بنویسم منظورم همین پالسه 180 یا آپاچیِ)

Gladiator
26-06-1392, 09:04 قبل از ظهر
پالس از آپاچی خرکارتر و محکمتره ، لوازمش هم راحت تر گیر میاد ، آپاچی شتاب اولیه خوبی داره چون سبکه و قیافش اسپرت تره ، بنظر من پالس بگیر

Amir_ti
26-06-1392, 11:27 قبل از ظهر
راستی یکم بیشتر شرایطم رو بخوام بگم :28:

"روزانه 60 کیلومتر باهاش برم دانشگاهو بیام
حدوداً 5500 میخوام خرج کنم
بخاطر ترسی که از موتور دارم خیلی سرعت برم 90تا
مسیرمم بیشترش اتوبانو ترافیکه
یه چیزی میخوام راندنش راحت باشه
(جدا از راحتی زین , دور زدنُ اینا )

اولین باره میخوام موتور بگیرم"

سرتونوم درد اوردم شرمنده:6:

farshad 54
26-06-1392, 04:53 بعد از ظهر
درود

دوست عزیز شما با 5/5 میتونی یه پالس 180 92 در حد صفر بخری راحتم روزی باهاش 100 کیلومتر را بری دو سالم بدون دردسر واست موتوره خیالت راحت بیا من بهت دست خط محضری بدم که خیالت راحت باشه

رانندگی باهاش هم راحته

موفق باشی

ARASH
07-09-1392, 01:44 قبل از ظهر
آپاچی بهتر و نرمتر از پالس هست

Sent from me to all of you

r.hasani7023
25-10-1392, 08:14 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز بنده مبخام موتور بگیرم دارم به گاج میرم خسته شدم یکی میگه پالس یکی میگه اپاچی چی بخرم نمدونم برای دانشگاه رفتن میخام زیاد اهل چرخیدن بیخودی نیستم با گاز دادن رسیدگیمم خوبه هر 700 الان روغن موتور خودمو عوض میکنم

معمار
25-10-1392, 08:22 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز بنده مبخام موتور بگیرم دارم به گاج میرم خسته شدم یکی میگه پالس یکی میگه اپاچی چی بخرم نمدونم برای دانشگاه رفتن میخام زیاد اهل چرخیدن بیخودی نیستم با گاز دادن رسیدگیمم خوبه هر 700 الان روغن موتور خودمو عوض میکنم

اولا که یه تاپیک جداگانه مشاوره خرید جداگانه بزنید
دوم فرقی نمیکنن در حد همن و تقریبا یکی هستن
و به نظر من پالس و بیشتر کسایی که میخرن برا ساده بودنش و یه خورده به طرح های قدیمی شباهت داره

amo hosein
25-10-1392, 09:08 بعد از ظهر
اگه دست دوم میخوای پالس.اگه صفر میخوای آپاچی.نظر شخصی.

h0ssein
25-10-1392, 11:26 بعد از ظهر
پالس و عاپاچ هیچ فرقی ندارن دوتاش دوتاس بنا به سلیقت یکیو انتخاب کن سوار شو حالشو ببر

r.hasani7023
25-10-1392, 11:45 بعد از ظهر
دمتون گرم یدونه دیدم 90 اپاچی 4500کاکرد 4500قیمت داده

shahin.r1
26-10-1392, 10:57 قبل از ظهر
تو بازار الان این قیمت خیلی بالاست الان تو گمروک 89 3 تومن میفروشن 90 نهایت 3500 3600 فی میخوره

منوچهر
26-10-1392, 08:25 بعد از ظهر
دمتون گرم یدونه دیدم 90 اپاچی 4500کاکرد 4500قیمت داده

اگه واقعا 4500 تا کار کرده و رنگش سفید باشه قیمت 4 تا خوبه ولی 4و نیم یکم بالاست براش

r.hasani7023
07-11-1392, 11:45 بعد از ظهر
خدایی دمشون گرم بابا میگه جوونیاش موتور ژانی سوار میشده الان ما گیر کردیم بین اپاچ پالس که هر دو هندین

ابوالفضل88
22-01-1393, 11:39 قبل از ظهر
سلام به نظر من آپاجی نرمتره شیک تره ترمزاش بهتره و..... منم آپاجی خریدم واقعا موتور کم خرج و نرمیه

باتشکر

saman zx
22-01-1393, 12:03 بعد از ظهر
عشق است فقط پالس 180
تو هندیا فقط پالس 180 ug4 خوش میاد
خوش هیکل خوش قیافه ترمزاش به نسبت خوب
از همه مهم تر این که به خاطر چراغ گرد بودنش خیلی لاتیه
مردونست

ولی اپاچی من نمی پسندم صداش غار غار میکنه
ترمزش یه کم محکم میگری جیغ میکشه
سری جدید هم قیافشو بهم ریختن

ولی در کل این دو تا در حد هم هستن

ali dalton
26-01-1393, 04:17 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز
من خودم تا چند وقت پیش عاشق پالس ug4 ابی بودم
تا اینکه با اوس حبیب یک موتور ساز کار کشته و کار بلد اشنا شدم
مطمئنم خیلی ها اسمشو شنیدن
این بنده خدا با 65 تا 70 سال سن بهم گفت جوون من روزی و میبینم که همه پالس های ug4 رو بیارن و بزار و بگن موتور ماهارو بگیریم اپاچی بدین بهمون
من گفتم شاید داره این پیرمرد چرند میگه ولی بعد چند سال خودم با چشمای خودم دیدم و به حرفش رسیدم الان بیشتر ug4 سوار ها خودشون هم میدونن این موتور حرفی در مقابل اپاچی نداره
هر کدوم از دوستان خواست براش ثابت میکنم اپاچی بهتره اونم با دلیل و منطق

خودم عاشقش بودم و اپاچی و قبول نداشتم ولی با دلایلی که برام روشن شد عاشق اپاچی شدم

یا علی

saman zx
26-01-1393, 04:37 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز
این بنده خدا با 65 تا 70 سال سن بهم گفت جوون من روزی و میبینم که همه پالس های ug4 رو بیارن و بزار و بگن موتور ماهارو بگیریم اپاچی بدین بهمون
من گفتم شاید داره این پیرمرد چرند میگه ولی بعد چند سال خودم با چشمای خودم دیدم و به حرفش رسیدم الان بیشتر ug4 سوار ها خودشون هم میدونن این موتور حرفی در مقابل اپاچی نداره

خودم عاشقش بودم و اپاچی و قبول نداشتم ولی با دلایلی که برام روشن شد عاشق اپاچی شدم

یا علی

مگه میخای چه کار بکنی ug4 حرفی مقابل اپاچی نداره ؟
منتظر دلیل و منطقت هستم ؟

Gladiator
26-01-1393, 05:35 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز

یا علی
هر کدوم نسبت به دیگری دارای برتری ها و ضعف هایی هستن ، تقریبا تو یه سطحن ، آپاچی کمی مدرن تر و تندو تیزتره ، عوضش پالس کم خرجتر و سگ جون تره

ali dalton
26-01-1393, 10:24 بعد از ظهر

پالس 180 به حجم 6\178 سی سی 17 اسب بخار در 8500 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 2\14 نیوتن متر در 6500
rtr180 حجم 4\177 سی سی را دارد که حداکثر قدرت 3\17 اسب بخار در 8500 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 5\15 نیوتن متر در 6500 دور در دقیقه را در زمان مسابقه تولید می کند
شتاب اپاچی بالاتره به طوری که در دور موتور پایین شتاب سریعتری میگیره به محض گاز دادن
گشتاور پالس به آن rtr ارائه می ده نمی رسه
اپاچی تو سربالایی و گردنه و سینه کش ها خیلی سربلندتر از پالس هست
دنده های اپاچی خیلی نرمتر از پالس هست

اپاچی تو ثانیه 4.45 به سرعت 60 کیلومتر میرسه
پالس تو ثانیه 5.10 به سرعت 60 کیلومتر میرسه

اپچای تو 13.5 میزنه 100تارو
ولی پالس تو 15.8

اپاچی منعطف و تیزه یعنی می تونه به سرعت از 30 تا 70 کیلومتر در ساعت در هر دنده برسه

وزن اپاچی 137 کیلوگرم
وزن پالس 148 کیلوگرم
مصرف سوخت بیشتر پالس نسبت به اپاچی
51لیتر در اتوبان اپاچی
55 لیتر در اتوبان پالس
کمک های اپاچی خیلی نرمتر از پالس هست و هندلینگ بهتری تو پیچ ها داره
نوع فرمون و سیستم فرمون پالس خیلی قدیمی هست و
دسـتگیره های بلند کـمک بزرگی به موتورسیکلت سواری که قصد تفریح و لذت دارد را نمی کنند
__________________________________________________ _______________________

....پالس.... ...اپاچی...

ترمز جلو

دیسک با قطر 240 میلی متر

دیسک با قطر 270 میلی متر

ترمز عقب

کاسه ای با قطر 130 میلی متر

دیسک با قطر 200 میلی متر

اتوبان

هر لیتر 2\55 کیلومتر

هر لیتر 51 کیلومتر

شهر

هر لیتر 8\45 کیلومتر

هر لیتر 43 کیلومتر

کلی

هر لیتر 1\48 کیلومتر

هر لیتر 45 کیلومتر

طول × عرض × ارتفاع (میلی متر)

1165×750×2035

1100×730×2085

مرکز تا مرکز چرخها (میلی متر)

1330

1326

وزن بدون بنزین (کیلوگرم)

147

137

دنده 3

3\6 ثانیه

3\5 ثانیه

دنده 4

6\9 ثانیه

8\7 ثانیه

دنده 5

6\14 ثانیه

1\10 ثانیه

ترمز گیری (60 کیلومتر در ساعت تا صفر)

6\20 متر

7\19 متر

تایرها (جلو وعقب)

17×75/2/17×90\100

17×90/90/17×80\110

نسبت قدرت به وزن

6\115 اسب بخار بر تن

126 اسب بخار بر تن

- - - Updated - - -

پالس 180 به حجم 6\178 سی سی 17 اسب بخار در 8500 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 2\14 نیوتن متر در 6500
RTR180 حجم 4\177 سی سی را دارد که حداکثر قدرت 3\17 اسب بخار در 8500 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 5\15 نیوتن متر در 6500 دور در دقیقه را در زمان مسابقه تولید می کند
شتاب اپاچی بالاتره به طوری که در دور موتور پایین شتاب سریعتری میگیره به محض گاز دادن
گشتاور پالس به آن RTR ارائه می ده نمی رسه
اپاچی تو سربالایی و گردنه و سینه کش ها خیلی سربلندتر از پالس هست
دنده های اپاچی خیلی نرمتر از پالس هست

اپاچی تو ثانیه 4.45 به سرعت 60 کیلومتر میرسه
پالس تو ثانیه 5.10 به سرعت 60 کیلومتر میرسه

اپچای تو 13.5 میزنه 100تارو
ولی پالس تو 15.8

اپاچی منعطف و تیزه یعنی می تونه به سرعت از 30 تا 70 کیلومتر در ساعت در هر دنده برسه

وزن اپاچی 137 کیلوگرم
وزن پالس 148 کیلوگرم
مصرف سوخت بیشتر پالس نسبت به اپاچی
51لیتر در اتوبان اپاچی
55 لیتر در اتوبان پالس
کمک های اپاچی خیلی نرمتر از پالس هست و هندلینگ بهتری تو پیچ ها داره
نوع فرمون و سیستم فرمون پالس خیلی قدیمی هست و
دسـتگیره های بلند کـمک بزرگی به موتورسیکلت سواری که قصد تفریح و لذت دارد را نمی کنند
__________________________________________________ _______________________

....پالس.... ...اپاچی...

ترمز جلو

دیسک با قطر 240 میلی متر

دیسک با قطر 270 میلی متر

ترمز عقب

کاسه ای با قطر 130 میلی متر

دیسک با قطر 200 میلی متر

اتوبان

هر لیتر 2\55 کیلومتر

هر لیتر 51 کیلومتر

شهر

هر لیتر 8\45 کیلومتر

هر لیتر 43 کیلومتر

کلی

هر لیتر 1\48 کیلومتر

هر لیتر 45 کیلومتر

طول × عرض × ارتفاع (میلی متر)

1165×750×2035

1100×730×2085

مرکز تا مرکز چرخها (میلی متر)

1330

1326

وزن بدون بنزین (کیلوگرم)

147

137

دنده 3

3\6 ثانیه

3\5 ثانیه

دنده 4

6\9 ثانیه

8\7 ثانیه

دنده 5

6\14 ثانیه

1\10 ثانیه

ترمز گیری (60 کیلومتر در ساعت تا صفر)

6\20 متر

7\19 متر

تایرها (جلو وعقب)

17×75/2/17×90\100

17×90/90/17×80\110

نسبت قدرت به وزن

6\115 اسب بخار بر تن

126 اسب بخار بر تن

r.hasani7023
26-01-1393, 11:05 بعد از ظهر
دوستان قضیه شاتون چیه؟ امشب یه اپاچی دیدم 80هزارتا راه رفته بود طرف میگفت موتور حرف نداره فقط روغن حساس باید زود عوض شه .

h0ssein
26-01-1393, 11:22 بعد از ظهر
اینایی که گفتی همه رو کاغذ بود بی خود رو یچیز تعصب نشون ندید هرکی دوست داره آپاچ بگیره هرکی دوست داره پالس بگیره ، یچیز سلیقه ای هست/
حالا چون آپاچ شاتون کوتاهتری داره اندازه یه نخود شتابش بیشتره که اونم خیلی توفیقی نمیکنه/
این حرفارو جایی نگو ، حالا اینجا بچه هاش باحالن چیزی بهت نمیگن/
پالس و اپاچ هردو موتورای خوبی هستن هرکی بگه پالس یا آپاچی بده زر زیاتی زده باس خابوند دهنش بهش گفت مرتیکه چطور از موتور استفاده کردی که به این روز افتاده حالا اومدی میگی نمیدونم آپاچ فلانه پالس بهمانه/
اینا دلیل و منطق نیست اینا تعصبه ، تعصب بیجا/

MANHUNT
26-01-1393, 11:23 بعد از ظهر
شتاب 0 تا صد اپاچی 13 و شتاب صفر تا صد پالس 180 13/5 هستش تنها نیم ثانیه تفاوتش هست اونجور که شما دوست عزیز بچه محل میگی شتاب پالس 180 یه دفه اندازه سی جی هستش دیگه یه سی جی 16 ثانیه به صد میرسه نه یه پالس 180

BroCk.LeSnaR
27-01-1393, 03:00 قبل از ظهر
ali dalton عزیز اول مرسی بابت اطلاعاتت اما بروشور خوندن خیلی سادست ! وسیله نقلیه اصلا اینجور نیست که با بروشور خوندن بتونی رو یه وسیله حساب کنی ! وسیله باید بهت بسازه از اینکه باهاش رانندگی می کنی حس خوبی بهت بده احساس امنیت و قدرت :14: اپاچی سوارای خیلی زیادی رو دیدم که رفتن سراغ پالس اما پالس سوارای کمی رو دیدم که رفتن سراغ اپاچی :sleep: من جفتشو سوار شدم و نمی گمم که فرق انچنانی درشون هست مثل اینکه شما میگی حرفی برای گفتن نداره و این حرفا . . . چون واقعا جفتشون در یه سطح هستند ! اما نظر شخصیم پالس رو ترجیح میدم به اپاچی ! و اینکه خواستی راجع به موتور ها نظر اینا بدی اگه تجربه ی شخصیت باشه خیلی بهتره تا اینکه بروشور بخونی . . . چون بروشور خیلی تا واقعیت فرق داره . . . شما هم که طرفدار پالس بودی با یه بروشور یی هویی نظرت برگشت به اپاچی ؟ من خودم 0 تا صد سریعتر از 16 ثاینه شما با موتوری که چند سالی کار کرده پر کردم 0 اش پیش کش حالا دیگه نمی دونم شما چجوری . . .

ابوالفضل88
30-02-1393, 04:42 بعد از ظهر
آپاچی 180 سرعتش بیشتره نرمتره زیباتره سرعتش بیشتره واین سرعتی که ممنبا آپاچی 180 رفتم 4110741107

vahidps
30-02-1393, 11:08 بعد از ظهر
شک نکن پالس نرمتره چون 10 کیلو سنگین تره ولی تو ترمز آپاچی خیلی بهتره ولی رو آپاچی مچ دست زودتر درد میگیره

Reza-M
05-03-1393, 12:55 قبل از ظهر
به نظر من آپاچی
چرا؟
1.نرم تر از پالس هست
2.شتاب بیشتری نسبت به پالس داره
3.خوشگل تره (البته این شخصیه)
4.ارزون تره
5.د خ ت ر خورش بهتره
سرعتشو نمیدونم کدوم بیشتره ولی من با جی پی اس با آپاچی 130 تا زدم حالا اگه خودت میدونی پالس چقدر میره مقایسش کن

شاید تنها مزیت پالس خر کار تر بودنش هست که شک دارم این جدیدا اون جوری باشه

دوست عزیز اقا رضا ؛ این ویژگی هایی که شما در مورد موتور (اپاچی) گفتی همشون درستن اما پالس خیلی سرتره.. من خودم با پالس ug4 180 : آپاچی 180 رو تو جاده سوسکش کردم -- اپاچی شتابش نسبت به پالس خیلی پایینه هم شتاب هم سرعت . دقیق نمیدونم اما فکر کنم یه 600 یا 700 متری از اپاچی عقب بودم ازش جلو زدم.. اپاچی موتور خوبیه خوش قیافس اسپرته اما پالس اونم ug 4 یه چیز دیگست..
تو جاده های ایران به جز موتور های سنگین : پالس بهترین و سرترین موتور تو جادست سرعت و شتاب فوق العاده بالا ٬ هیچ موتوری ((جز موتور سنگین)) به گردش نمیرسه..

41373

erfi_747
19-03-1393, 09:30 بعد از ظهر

دقیقا درسته هومن جان ..

erfi_747
19-03-1393, 09:33 بعد از ظهر
سرعت کدوم از همه بیشتره آپاچی قدیمیا یا جدیدا یا پالس ug4 ؟؟؟

soleymani
23-03-1393, 12:08 قبل از ظهر
همشون توی یه رده هستن. شتاب اپاچی یکم بیشتره و اینکه هندلینگ اپاچی نرم تر و بیشتره

VAHID
23-03-1393, 08:08 قبل از ظهر
همشون توی یه رده هستن. شتاب اپاچی یکم بیشتره و اینکه هندلینگ اپاچی نرم تر و بیشتره

البته تعادل پالس تو سرعت های بالا خیلی خوبه

Pouya Radepa
23-03-1393, 01:03 بعد از ظهر
آپاچي انگار سي دي اي بلندتر سوار شدي خيلي سبكه من خوشم نيومد اصلا پالس 180 كه سوار شدم بهتره ... احتمالا هم شتاب بيشترش بخاطر سبكي هستش... بعد از لحاظ خوشگلي رخ پالس بهتره دمبي خوشگل تري داره حتي خطر عقبش

esi4
15-04-1393, 05:20 بعد از ظهر
من نمیدونم آپاچی غیر از خوشکلیش چه مزیتی نسبت به پالس داره!:s (9):

4بار با آپاچی معکوس بگیری همه چیش خورد میشه

آپاچی رو دم به دقیقه باید باهاش تو تعمیرگاه باشی ولی پالس رو خدا بده برکت

moein 007
16-04-1393, 12:35 قبل از ظهر
سلام به همه دوستای گلم .
لطفا دلیل هم بیارید !

من آپاچی میگرفتم چون هم زیبا تره هم پر سرعت تر هم از هر تعمیر کاری پرسیدم میگن اپاچی موتورش بهتره البته این داستان برای اپاچی های مدل88و89 صدق میکنه و جدید هاش رو نمیدونم

- - - Updated - - -

اگه اپاچی88یا89 باشه عالیه ولی مدل های جدیدش همه چینیه و پالس بهتره اگه یه پالس غیر رینگ اسپرت یا همون رینگ پره ای گیر بیاری عالیه و در کل
اپاچی زیبا تر=پالس باکیفیت تر
اپاچی پر سرعت تر=پالس پر قدرت تر
اپاچی لوازمش گرون تر=پالس لوازم فابریکش کم یاب تر
در ضمن مقایسه ی پالس 200 با اپاچی180 بود

prince0fpersia
11-05-1393, 08:05 قبل از ظهر
آخره سرعت آپاچی اینه

مشخصات موتور سوار
وزن = 85
قد = 1.80

توی این کلیپ زیاد مشخص نیست ولی فکر میکنم با سرعت 115 یا 120 کیلومتر ، دور موتور میرسه به ردلاین. درسته؟

مال پالس توی چه سرعتی وارد رد لاین میشه؟

Amir R1
11-05-1393, 08:56 قبل از ظهر
تو جاده های ایران به جز موتور های سنگین : پالس بهترین و سرترین موتور تو جادست سرعت و شتاب فوق العاده بالا ٬ هیچ موتوری ((جز موتور سنگین)) به گردش نمیرسه..
کی میگه نمیرسه جی تی او تمیز ug4 که هیچ اگه 5و6و7 شم بسازن سوسک میکنه:20:

Mersad_Gothic
11-05-1393, 10:00 قبل از ظهر
تجربه شخصی من میگه
تنها برتری که پالس نسبت به آپاچ داره اینه که وقتی میره رو ردلاین موتور نرمی و کم لرزش بودنش رو حفظ میکنه! اما چه رو کفی، چه تو شیب، چه تو سربالایی به آپاچی نمیرسه.
آپاچی از 100 که رد میشه صدای موتور بدجوری عوض میشه و احساس می کنی الان از شاسی کنده میشه...
اما بجز این مورد تو تمام موارد، سرعت، شتاب، مصرف سوخت، ترمز و... و... و... آپاچی قابل مقایسه با پالس جوجو4 نیست.
با توجه به صحبت هایی که بود در مورد ضعیف بودن انجین آپاچی شنیده بودم، هر یک هفته تا 10 روز روغن آترود توش میریختم و البته همیشه هم پُــرگاز میروندم و مشکلی نداشتم.
سند تمام حرفامم فروش با کلی ضرره پالس UG4 منه که هنوز 2000 کیلومتر کار نکرده. 3 بار همشهری آگهی دادم و موتور آخرشم بیخ ریشه خودمه! به مولا که خستم کرده :sad: ولی کافیه یه بار آپاچ تمیز رو آگهی کنی! از ساعت 8 صبح بهت زنگ میزنن! بالاخره آدم باید کلیه جوانب و در نظر بگیره واسه انتخاب موتور!
فک نکنم دوستان موتورشون تمیز و صفرتر از موتور من باشه که بخوان بگن پالس من لشه و فلان!
خلاصه اگه دنبال طول عمر بیشتر انجین هستید، پالس، اما در سایر موارد (کلیه موارد) آپاچ سرتر از پالسه
(تصویر: تاپ اسپیدی که شمال به جنوب تونل توحید (شیب) با آپاچ زدم. هرکاری کردم پالس به این سرعت نرسید!!! فک کنم باید تو خواب ببینه)
و من الله توفیق :sleep:

44604

prince0fpersia
11-05-1393, 11:57 قبل از ظهر
ممنون از نظر دوستان
من شاید فردا به احتمال زیاد برم که یکیش رو بخرم. خیلی وقته در موردشون سوال میپرسم و مطالب دوستان رو میخونم ولی متاسفانه تاحالا هیچکدومش رو سوار نشدم(به جز چند بار ترک ug3 که قدیمها نشستم).
از یه طرف عاشق ابهت و لاستیک های پهن پالسم از یه طرف کیلومتر دیجیتال و ظاهر اسپرت جلوی آپاچی رو هم دوست دارم.

گفتم بیام هردو رو تلفیق کنم و برم پالس دیجیتال بخرم اما نمیدونم چرا زیاد نمیشینه به دلم و فکر کنم بعدا موقع فروشش هم سخت و با ضرر بتونم بفروشم (من نهایت 2 سال بیشتر نمیخوام نگه دارم و برای همین بازار فروش دست دوش هم برام مهمه).

توی رنگ هم هنوز بین مشکی و قرمز (ئاسه پالس) مردد هستم. مشکی به نظرم با ابهت تر هست ولی زودتر خراب میشه و از رخ میفته! نمیدونم آیا واقعا همینطوره یا نه؟

Reza-M
12-05-1393, 03:03 قبل از ظهر
عمرآ اپاچی بتونه به پالس برسه.. فقط پالس

همه جوره یرتره پالس از اپاچی ـــ والا من به شخصه تاحالا هرکیو دیدم که اپاچی خریده ناراضی بود از این موتور (اپاچی) ؛ مخصوصآ این اپاچی جدیدا که اصلآ بدرد نمیخورن. اپاچی تولید سالهای قبل خوبه اما بازم درحد و اندازه پالس نیست، چون قیمت پالس و اپاچی یکی هستن همه خیال میکنن اپاچی در حد پالسه؛ نه داداش اپاچی خودشو بکشه به پالس نمیرسه.

- - - Updated - - -

کی میگه نمیرسه جی تی او تمیز ug4 که هیچ اگه 5و6و7 شم بسازن سوسک میکنه:20:

اقا امیر گل: شما با چشم خودت دیدی که جی تی او پالسو بگیره؟ ----- نمیخوام بگم جی تی او موتور بدیه خیلی هم خوبه و خیلی هم طرفدار داره اما در اندازه ای نیست که با 180 گاز بده.

- - - Updated - - -

ممنون از نظر دوستان
من شاید فردا به احتمال زیاد برم که یکیش رو بخرم. خیلی وقته در موردشون سوال میپرسم و مطالب دوستان رو میخونم ولی متاسفانه تاحالا هیچکدومش رو سوار نشدم(به جز چند بار ترک ug3 که قدیمها نشستم).
از یه طرف عاشق ابهت و لاستیک های پهن پالسم از یه طرف کیلومتر دیجیتال و ظاهر اسپرت جلوی آپاچی رو هم دوست دارم.

گفتم بیام هردو رو تلفیق کنم و برم پالس دیجیتال بخرم اما نمیدونم چرا زیاد نمیشینه به دلم و فکر کنم بعدا موقع فروشش هم سخت و با ضرر بتونم بفروشم (من نهایت 2 سال بیشتر نمیخوام نگه دارم و برای همین بازار فروش دست دوش هم برام مهمه).

توی رنگ هم هنوز بین مشکی و قرمز (ئاسه پالس) مردد هستم. مشکی به نظرم با ابهت تر هست ولی زودتر خراب میشه و از رخ میفته! نمیدونم آیا واقعا همینطوره یا نه؟

داداش پالس دیجیتال نگیر امپر گرد بگیر خوشکل تره. در مورد رنگشم فقط مشکی بگیر داداش بهترین رنگ برای پالس مشکیه ... اصلآنم نگران فروشش نباش خیلی راحت ازت میخرن. موفق باشی

Gladiator
12-05-1393, 07:35 قبل از ظهر
پالس پول نقده ، به یه اشاره فروش میره
در ضمن آپاچی و پالس هر کدوم مزایا و معایبی دارن برای خودشون و هر کدوم برتری هایی نسبت به دیگری دارن ، ولی در کل پالس بهتر از آپاچیه هردورو سوار شدم و دوستانی هم که داشتن تو این چند سال از هردو موتور امتحان گرفتن و پالس نمره بهتری نسبت به آپاچی کسب کرده
رضا جان جی تی اوی سالم پالسو میگیره شک نکن ، هم تو شتاب هم تو تاپ اسپید ، ولی خب دیگه !!! اگه گازو یکسره ببندی بهش قفل میکنه و از این نظر برد با موتور سوپاپه :11:

Amir R1
12-05-1393, 08:14 قبل از ظهر
اقا امیر گل: شما با چشم خودت دیدی که جی تی او پالسو بگیره؟ ----- نمیخوام بگم جی تی او موتور بدیه خیلی هم خوبه و خیلی هم طرفدار داره اما در اندازه ای نیست که با 180 گاز بده.

آره داوش با چشم دیدم پالسو سوسک میکنه حتی خودمم سوسک کردم:happy4:

prince0fpersia
12-05-1393, 08:21 بعد از ظهر
من نمیخوام از پالس بد بگم ولی امروز که سوارش شدم اصلا انتظارم رو برآورده نکرد. من روی نرمی پالس خیلی حساب کرده بودم و فکر میکردم یه چیزی در حد دنبه باشه ولی اینطور نبود. چون قبلا باکسر 125 داشتم هیچ تجربه ی تازه ای برام نبود پالس سواری!(حداقل از نظر نرمی)

البته یه تیکه تو اتوبان نیایش تخته کردم و تا 100 تا گاز دادم که خیلی حال داد. خیلی راحت به 100 رسید و معلوم بود عدد کیلومتر شمار واقعیه و مثل موشک از کنار ماشینا رد میشدم! (اینکه میگم مثل موشک واقعا مثل موشک بود! چون من بارها و بارها این اتوبان رو با انواع ماشین ها و حتی موتور قبلیم طی کردم اما هیچکدوم همچین حسی بهم نداده بود)

چند بارم رو دنده های سبک(4-5) با سرعت پایین(30-50) یهو تخته کردم و شتابگیری(کشش) دنده هاش واقعا خوبه و از اینشم خوشم اومد.

خلاصه این بود تجربه ما از پالس!

من پالس موتور مشکی تاحالا سوار نشدم اما این سری جدیدارو بازم دارن انجین نقره ای میزنن و به نظرم ممکنه دوباره روزای خوش پالس های انجین نقره ای تکرار بشن:2gwb921:

Mersad_Gothic
12-05-1393, 08:43 بعد از ظهر
البته از حق نگذریم گیربکس پالس خیلی قویتر از آپاچیه. :hanghead:
آپاچی گیربکس ضعیفی داره.
واسه کسی که تا حالا 125 سوار میشده، پالس نمره قبولی میگیره.
اما واسه کسی که قبلا تجربه بقیه موتورای هم رده پالس رو داشته اصلا رضایت بخش نیست.

h0ssein
12-05-1393, 11:21 بعد از ظهر
موتور صفر اون نرمی که موتور آبندی شده رو داره نداره این هزار بار/
متاسفانه منتاژ بسیار بد این دو موتور یکم ما رو دودل کرده که کدوم خوبه کدوم بده/
موتور باید یکم کار کنه آبندی بشه ، آچارکشی ، در صورت لزوم فیلر گیری ، استفاده از روغن خوب سرحال بودن شمع ها اینا همه تاثیر داره تو خوب کارکردن موتور و نرمی و زیر پا/
همه چیز اگه اوکی باشه هم پالس هم آپاچ هردو عالی هستند/

کل کل بیخود بین این دو موتور نکنید اونایی که واقعا موتور سوار باشند میدونن هر دو موتور عالی هستند اونایی هم که تعصب بیخود دارند میگن آپاچی فلانه پالس بهمانه/
هرکی هرچی میپسنده و باهاش حال میکنه سوار شه این دیگه جای بحث نداره/

Mersad_Gothic
12-05-1393, 11:32 بعد از ظهر
همه میدونن این دو موتور یه سری فاکتور مثبت و یه سری فاکتور منفی نسبت بهم دارن.
چه اشکال داره اونکه میخواد انتخاب کنه آگاهانه انتخاب کنه؟

Reza-M
13-05-1393, 02:15 قبل از ظهر
پالس پول نقده ، به یه اشاره فروش میره
در ضمن آپاچی و پالس هر کدوم مزایا و معایبی دارن برای خودشون و هر کدوم برتری هایی نسبت به دیگری دارن ، ولی در کل پالس بهتر از آپاچیه هردورو سوار شدم و دوستانی هم که داشتن تو این چند سال از هردو موتور امتحان گرفتن و پالس نمره بهتری نسبت به آپاچی کسب کرده
رضا جان جی تی اوی سالم پالسو میگیره شک نکن ، هم تو شتاب هم تو تاپ اسپید ، ولی خب دیگه !!! اگه گازو یکسره ببندی بهش قفل میکنه و از این نظر برد با موتور سوپاپه :11:

نمیدونم والا به نظر من فکر نکنم جی تی او پالس رو بگیره.. حالا شما بهتر میدونید شایدم بگیره

r.hasani7023
13-05-1393, 10:26 قبل از ظهر
دوستان تا قبل از اینکه من بخام بخرم اینجا میخوندم تاپیک ها کامل خوندم الان چند وقته اپاچی دارم موتور خوبیه به نظر بنده که شاگرد شما اساتید هستم این موتور ترمز واقعا خوبی داره فقط قلقش دست بیاد موتور نرمی گیبرس نرمی داره شتاب فوق العاذه فقط باید حواست به فلاپ ها باشه اگر دیر بهش برسی سر صدا دیگه کم نمیشه و اما پالس که دوستان دارن موتور قدرتی مخصوصا تو سرعت بالا نداشتن صدا به خاطر فلاپ نداشتن شاسی به نظر من از اپاچی جون دار تره توی شتاب کم میاره ولی تو دور واقعا عالیه البته خرجشم رکمتره نسبت اپاچی .

Mehran KJ
10-06-1393, 03:32 بعد از ظهر
چرا شما ننوشتید پالس دوتا شمع داره

prince0fpersia
10-06-1393, 04:01 بعد از ظهر
من تاحالا آپاچی سوار نشدم ولی طبق تجربه ی یکماهم از پالس، موتور خوبیه .
نرمه(البته خیلی چیز رویایی فرض نکنید. بهتره بگم معمولیه!) .
ترمز عقب معمولی اما ترمز جلوی خیلی خوبی داره.
شتاب گیریش نسبتا خوبه. میشه گفت از سی جی سریعتره و مخصوصا قوی تر(یعنی اگر سربالایی باشه اختلاف بیشتر مشخص میشه).
همچنین کشش دنده های سبک مثل ۳ و۴ و ۵ خیلی خوبه و روی هر دنده ای تخته کنید بی جواب نمیذارتتون و خوب شتاب میگیره (شتاب ثانویه اش نقطه قوتشه).
زورشم بد نیست و توی سربالایی ها آدمو راضی نگه میداره.
به نظر میرسه کیفیت انجین مرغوب باشه و آدم همش ترس و لرز اینو نداشته باشه که وای گاز ندم الان میترکه!! و نکته خوب دیگه اش اینه که توی دور موتور های بالا هم به لرزش نمیفته و فقط صدای موتور کمی زیر میشه.
کلا بی صدا بودن و بی لرزش بودنش خیلی خوبه. چه زین راکب و چه جاپایی ها اصلا توی هیچ دور موتوری لرزش ندارهـالبته یه مقدار ریز لرزش قاعدتا طبیعیه!).

تنها عیبی که من میتونم ازش بگیرم وزن زیادشه . البته این فقط در زمانی ایراد محسوب میشه که شما پیاده بخواید موتور رو جا به جا کنید. جا به جا کردنش واسه همه ، مخصوصا افراد قد کوتاه و یا سبک وزن کمی سخته و خطرناک!! ممکنه موتور بیفته از دستتون!

یه ایراد دیگه هم جنس خشک و سفت دسته فرمون هست(جایی که فرمون رو میگیرد منظورمه). اگر مثل من قدتون بلند باشه و یا اهل اسپرت نشستن رو موتور باشید!(وزنتون رو بندازید روی فرمون) کف دست ها بعد چند دقیقه درد میگیره و اگر کار هرروزتون باشه مطمئنا به یه بیماری مزمن تبدیل خواهد شد. (البته مطمئن نیستم این مشکل برای همه پیش بیاد چون وزن بالا تنه ی من از حالت نرمال شاید ۲ برابر سنگین تره! (بدنسازی!)).

کیفیت قطعات و مونتاژ خوبه و مثلا سیم آویزون یا شبلنگ آویزون یا پیچی که با زور بسته باشن و یا نا هماهنگی بین فلاپ و زین و سایر قطعات نمیبینید و همه چیز درست و خوب طراحی شده. اگر تجربه اولتون نباشه به هرجای موتور که نیاز باشه به راحتی میتونید دسترسی داشته باشید. مثلا زین ها به راحتی درمیاد و جا میره. یا اگر بخواید پنچر گیری کنید خیلی راحت و بدون زحمت و زور زدن میشه چرخهارو باز کرد و درآورد و دوباره جا زد . خلاصه مهندسی سازه و برای همه چیش معلومه از قبل فکر شده!

یه ایراد دیگه اش لاستیکشه که البته روی آسفالت خیس مشکلی نداره اما رو خط کشی هایی که حالت سرامیکی داره یا بعضی جاها مثل پل های فلزی که خیس باشه و ... لیز میخوره.

از نظر برقی هم خوبه و مشکل نداره (شده دو هفته استارت نزدن و باتری هم وصل بوده و بعد تنها با یه استارت روشن شده... قبلا هم باکسر داشتم که داداش کوچیکه ی همینه و اونم بعد از ۲ سال خوابیدن با یه هندل روشن شد! و باتریشم سالم بود و خراب نشده بود و بعد از شارژ شدن یکساله دیگه است که هنوز داره کار میکنه).

کلا موتور سفت و محکمیه و به همین زودیا خراب نمیشه!

ابوالفضل88
09-07-1393, 09:07 بعد از ظهر
سلام دوستان اینجوری معلوم نمیشه یه مسابقه بزارین معلوم بشه کدوم سرعتش بیشتره البته هم مدل باشند

soleymani
09-07-1393, 11:16 بعد از ظهر
دوست عزیز هر دو 180 هستن و حداکثر سرعتشون 130 تا اخرشه
فقط توی شتاب اپاچی یکم سریع تره و فرمون نرم تری برای لایی کشی

hadixxx0
26-07-1393, 10:23 بعد از ظهر
قبول آپاچی خوش رخ تره!!!!!! اما اینم قبول کنین فقط وقتی ازش پیاده میشی واز دور نگاش میکنی خشگله (یجورایی انگاری کوچیکه) یه نفر با قد معمولی 1.80 سوارش میشه انگار گوریل انگوری نشسته رو ماشین بنگلی :) چه برسه یه آدم درشت اندام !! اما پالس مردونست یه استیل خاصی داره که اونی که ماشین باز یا موتور باز حرفه ایه حسش میکنه

البته اینم اضافه کنم این نظر شخصی بندست :image111:

محمد دولابی
26-07-1393, 10:49 بعد از ظهر
داداش پالس هستا بندیت نیست !
انقدری کوچیک بزرگیش فرق نداره
من 2تاشو داشتم آپاچی بهتره
دوستم هم پالس داره موتور منو سوار شدش میگه آپاچی بهتره
ولی در کل 2تاش یه پخه :retarded:

dash.ebram
26-07-1393, 11:47 بعد از ظهر
سلام..
به نظر من اپاچی از لحاظ ظاهر خیلی زیباست مخصوصا وقتی رو جک بقل بزاری و از دور نگاه کنی جیگری هست واسه خودش.....
پالس هم موتور خوبیه ولی صداش به خودش نمیخوره!!!!موتور به این گندگی صداش شبیه به ارمیچر هست!!!(البته باجاج عقده کم صدایی بقیه موتورا رو سرns خالی کرد)رو سلو صدا تراکتور میده!
تو اصفهان که پالس نازش خریدار نداره یعنی کلا موتور اسپرت کمتره نسبت به سی جی و کاب(برعکس تهران)

MANHUNT
27-07-1393, 02:06 قبل از ظهر
جفتشون يكي هستن هيچ فرقي ندارن اوني اپاچي داره ميگه اپاچي بهتره اوني هم كه پالس داره ميگه پالس بهتر

ابوالفضل88
16-08-1393, 08:52 قبل از ظهر
دیشب سوار پالس 180 ug4 یکی از آشنایامون شدم قدرتش از آپاچی 180 بیشتر بود قیافه ی پالس 180 با ابهت و مردونه و آپاچی قشنگ. نوردهیه پالس 180 بهتر ار آپاچی بود ولی آپاچی یکم نرم تر از پالس بود. جفتشونم عالین ولی پا خرکارتر بنظر میرسه:32:

moein 007
16-08-1393, 01:02 بعد از ظهر
من هیچ کدوم رو ندارم ولی مطمعنم پالس بهتره به جز در دو مورد یکی در نرمی و یکی در ترمز آپاچی پیشتازه ولی از لحاظ سگ جونی و.....پالس حرف اول رو میزنه

مسیح
28-09-1393, 09:44 قبل از ظهر
سلام به همه
دوستان یه کمکی ازتون میخوام وخواهشم اینه ک تعصبانه جواب ندید
من واقعا بین این دوتاموتور گیرکردم همین یکی دوروزم میخوام بخرم
اولش نظرم روی پالس چراغ گرد بودولی توی تحقیقات وپرسو جویایی ک داشتم پالس چراغ گرد میگن تولیدش متوقف شده وبازار خوبی دیگه نداره
ولی اون اشخاص هیچ کدوم پالس یوجی 4رو رد نکردن ولی نظرشون روی یوجی 4 جدید بودهمینا که کلگی اسپرت داره ودورنگه
ولی وقتی حرف اسپرت بودن وفلاپ داربودن باشه بنده به شخصه تیپ اپاچی طرح جدیدارو به پالس اسپرت ترجیح میدم
ولی دوام وکیفیت هم خیلی برای من مهمه
میخواستم نظرات دوستان رو بدونم تا بتونم موتور بهتررو انتخاب وخریداری کنم
ممنون

said khansar
28-09-1393, 10:58 قبل از ظهر
دوست عزیزقیافه موتوریک چیزسلیقه ای هستش من خودم چراغ گردومیپسندم ولی نمیتونم نظرموروشماتحمیل کنم شایدشما ازاپاچی بیشترخوشت بیادپس ببین خودت کدومودوست داری همونوبخر!ازنظرکارکردپالس خرکارتره ترمزای عقب اپاچی دیسکی هستش اما پالس نه ترمزای اپاچی بهتره هندلینگ اپاچی بهتره شتاب اپاچی یکم بهتره اپاچی نرم ترازپالسه نوردهی چراغ گردبهترازاپاچی هستش پالس دیرتربه خرج میفته جفتشونم لوازمشون گیر میاد!امااگه قیافه اپاچی به دلت نشسته همون اپاچی روبگیر!

مسیح
28-09-1393, 02:53 بعد از ظهر
دوست عزیزقیافه موتوریک چیزسلیقه ای هستش من خودم چراغ گردومیپسندم ولی نمیتونم نظرموروشماتحمیل کنم شایدشما ازاپاچی بیشترخوشت بیادپس ببین خودت کدومودوست داری همونوبخر!ازنظرکارکردپالس خرکارتره ترمزای عقب اپاچی دیسکی هستش اما پالس نه ترمزای اپاچی بهتره هندلینگ اپاچی بهتره شتاب اپاچی یکم بهتره اپاچی نرم ترازپالسه نوردهی چراغ گردبهترازاپاچی هستش پالس دیرتربه خرج میفته جفتشونم لوازمشون گیر میاد!امااگه قیافه اپاچی به دلت نشسته همون اپاچی روبگیر!
مرسی داداش
خودمم عرض کردم بین پالس چراغ گرد واپاچی چراغ گردو میپسندم ولی بین اپاچی وپالس اسپرت اپاچیو

2226493
19-10-1393, 02:20 بعد از ظهر
پالس لاتیه صفاش بیشتره

معمار
23-02-1394, 02:27 بعد از ظهر
48642

912
23-02-1394, 02:59 بعد از ظهر
الان قیمت پالس 180 اسپرت و چراغ گرد چنده؟

erfi.747
28-02-1394, 06:43 بعد از ظهر
الان قیمت پالس 180 اسپرت و چراغ گرد چنده؟
اسپرت بین 6000 تا 6300 هستش و چراغ گردم دیگه تولید نمیشه .. صفرم اگه باشه ( که در واقع مدل 93 هستش اما به اسم 94 میدن دست مردم ) قیمت در حدود 6800 تا 7000 هستش ..

DrThrax
10-03-1394, 05:15 بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید گل
من راجع به این دوتا موتور خیلی تحقیق کردم اما متاسفانه به دلیل نزدیک بودن ویژگی هاشون اکثرا سلیقه ای نظر میدن یا نهایتا نیازهای خودشون رو می سنجند.
من یه موتور خوب می خوام برام بسیار مهمه که دیر به خرج بیافته و راحت باشه. میخوام باهاش از کرج برم تهران و برگردم پس خیلی زیاد و بین شهری راه خواهد رفت و همینطور چون تازه وارد جمع موتور دوستا می شم خیلی از نگهداری موتور سر در نمیارم یعنی می خوام سگ جون باشه. شتاب و ... هم برام مهم نیست. حالا با این تفاسیر کدوم رو بگیرم؟
در زمن دو تا سوال هم دارم که جاهای مختلف دیدم اما چون مطالب قدیمی میشن و موتورها ورژن جدید میدن می خواستم بدونم الان وضعیتشون چطوره:
1- گیر بوکس پالس مشکل داره؟ شنیدم میگن خلاص نمیشه و ...
2- آخرین مدل پالس الان UG4 هست؟ قیمت حدودیش چنده.
لطفا اگه با نیازهای من موتور دیگه ای هم هست که فکر می کنید به دردم بخوره رو هم معرفی کنید.
ممنون

DrThrax
11-03-1394, 01:53 بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید گل
من راجع به این دوتا موتور خیلی تحقیق کردم اما متاسفانه به دلیل نزدیک بودن ویژگی هاشون اکثرا سلیقه ای نظر میدن یا نهایتا نیازهای خودشون رو می سنجند.
من یه موتور خوب می خوام برام بسیار مهمه که دیر به خرج بیافته و راحت باشه. میخوام باهاش از کرج برم تهران و برگردم پس خیلی زیاد و بین شهری راه خواهد رفت و همینطور چون تازه وارد جمع موتور دوستا می شم خیلی از نگهداری موتور سر در نمیارم یعنی می خوام سگ جون باشه. شتاب و ... هم برام مهم نیست. حالا با این تفاسیر کدوم رو بگیرم؟
در زمن دو تا سوال هم دارم که جاهای مختلف دیدم اما چون مطالب قدیمی میشن و موتورها ورژن جدید میدن می خواستم بدونم الان وضعیتشون چطوره:
لطفا اگه با نیازهای من موتور دیگه ای هم هست که فکر می کنید به دردم بخوره رو هم معرفی کنید.
ممنون

بالا، بالا،

پاسخی، جوابی؟

MANHUNT
11-03-1394, 03:34 بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید گل
ممنون

اگه موتور سگ جون میخوای پالس 180 گیربوکسشم مشکلی نداره اون خلاص کردنشم قلق داره تا مدل 93 یو جی فور صفر داره قیمتشم بالاس میتونی پالس 180 دو رنگ جدید رو بگیری 6100 ////اگه هم بخوای کمتر هزینه کنی پالس 135 هم همه جوره کارت رو راه میندازه

معمار
11-03-1394, 03:45 بعد از ظهر
اگه میتونی هزینه بیشتر بکنی 220 بدار که مناسب تر برا مسافرت
گرچه با 180 هم برا مسافرت در حد کرج تا تهران مشکل نخواهی داشت

erfi.747
11-03-1394, 04:57 بعد از ظهر
اگه میتونی هزینه بیشتر بکنی 220 بدار که مناسب تر برا مسافرت
گرچه با 180 هم برا مسافرت در حد کرج تا تهران مشکل نخواهی داشت
تا شمال بخوای بری چی ؟؟؟ 220 مناسب تره یا 180 ؟؟؟

MANHUNT
11-03-1394, 05:11 بعد از ظهر
تا شمال بخوای بری چی ؟؟؟ 220 مناسب تره یا 180 ؟؟؟

صد در صد 220

mohammad gt
31-04-1394, 12:36 بعد از ظهر
داداش مگه دهاته موتورو این جوری کنی اخه همه میدونن آپاچی از نظره زیبایی خیلی سر تر از کله محصولاته باجاجه ولی ug4 واقعا خیلی بیشتر ب دل میشینه تا این کله دیجیتالیا

erfi.747
31-04-1394, 09:23 بعد از ظهر
داداش مگه دهاته موتورو این جوری کنی اخه همه میدونن آپاچی از نظره زیبایی خیلی سر تر از کله محصولاته باجاجه ولی ug4 واقعا خیلی بیشتر ب دل میشینه تا این کله دیجیتالیا
با این که من ns رو قبول ندارم اما تو رخ از آپاچی خیلی بهتره پالس 135 هم همینطور اما در هر صورت ظاهر سلیقه ایه ..

irmacfa
31-04-1394, 11:22 بعد از ظهر
دوستان شما موجود بودن قطعه مصرفی برای موتورتون هم در نظر بگیرید !
نباید موتور ها رو بر اساس زیبایی یا کیفیت ساخت انتخاب کرد یعنی درستش همین هست ولی ما در خیلی از جاهای ایران حتی قطعه پالس 135 هم نداریم اما بهترین موتور هست
مثلا من تو کرمانشاه بزرگترین مرکز فروش موتورش میگم سفارش 135 دارم میگه مشکلی نیست برات میارم 4600 ولی قطعاتش کمه اما پالس یا آپاچی مشکلی نیست

amin khan
01-05-1394, 10:59 بعد از ظهر
سلام آقا من از موتور سر درنمیارم
1 - فرق پالس معمولی با پالس ug4 چیه چه از لحاظ ظاهر و چه قطعات؟
2 - از بین این دو تا عکس کدومشون چیه؟
3 - الان کدومشون دیگه تولید نمیشه؟
4 - من دنبال یه دونه مثل اون آبیه میگردم ( البته نه اون رنگی) که هم پره ای باشه ، هم چراغ گرد باشه ، هم باکش دقیقا اون شکلی باشه و هم زینش دو تیکه باشه؟ تولید 94 هست هنوز؟

5 - رنگ اون عکس دومی گیر میاد ، کلا پالس 180 چه رنگایی داره؟

[Only registered and activated users can see links] 9ZE5YIMTgDxGW-Dijea

erfi.747
03-05-1394, 01:28 قبل از ظهر
سلام آقا من از موتور سر درنمیارم
1 - فرق پالس معمولی با پالس ug4 چیه چه از لحاظ ظاهر و چه قطعات؟
2 - از بین این دو تا عکس کدومشون چیه؟
3 - الان کدومشون دیگه تولید نمیشه؟
4 - من دنبال یه دونه مثل اون آبیه میگردم ( البته نه اون رنگی) که هم پره ای باشه ، هم چراغ گرد باشه ، هم باکش دقیقا اون شکلی باشه و هم زینش دو تیکه باشه؟ تولید 94 هست هنوز؟

5 - رنگ اون عکس دومی گیر میاد ، کلا پالس 180 چه رنگایی داره؟

[Only registered and activated users can see links] 9ZE5YIMTgDxGW-Dijea
خدمت داداشم عرض کنم که فرق ظاهری پالس پره ای با ug4 که تو عکس مشخصه .. از نظر قطعات یکی اند اما پالس پره ای یکم بهتره ..
عکس اولی پالس پره ای هستش عکس دومی پالس ug4 ..
جفتشون دیگه تولید نمیشه .. پالس جدید دارای کلگی دیجیتال و دو رنگ هستند ..
شما میتونی پالس پره ای بگیری اما خیلییییییی سخت گیرت میاد اونم تازه اگه قیمت فضایی بهت ندن .. در ضمن زین پره ای دو تکه نیست و گیربکسشم به زوزه میافته بعد از چند سال یعنی منظورم اینه که زوزه کشیدن گیربکس تو پره ای ها شایع هستش .. فرق اصلیشم با ug4 تو گیربکسه .. سرعت پره ای از ug4 بیشتره .. شتاب ug4 از پره ای یکم بیشتر ..
پالس ug4 تا مدل 93 بیشتر نداره و رنگاشم آبی و قرمز و مشکی و دلفینی هستند ..

amin khan
03-05-1394, 09:31 بعد از ظهر
خدمت داداشم عرض کنم که فرق ظاهری پالس پره ای با ug4 که تو عکس مشخصه .. از نظر قطعات یکی اند اما پالس پره ای یکم بهتره ..
عکس اولی پالس پره ای هستش عکس دومی پالس ug4 ..
جفتشون دیگه تولید نمیشه .. پالس جدید دارای کلگی دیجیتال و دو رنگ هستند ..
شما میتونی پالس پره ای بگیری اما خیلییییییی سخت گیرت میاد اونم تازه اگه قیمت فضایی بهت ندن .. در ضمن زین پره ای دو تکه نیست و گیربکسشم به زوزه میافته بعد از چند سال یعنی منظورم اینه که زوزه کشیدن گیربکس تو پره ای ها شایع هستش .. فرق اصلیشم با ug4 تو گیربکسه .. سرعت پره ای از ug4 بیشتره .. شتاب ug4 از پره ای یکم بیشتر ..
پالس ug4 تا مدل 93 بیشتر نداره و رنگاشم آبی و قرمز و مشکی و دلفینی هستند ..
1 - دستت درست ، خیلی گلی ، ممنون میشم این چند تا سوال هم جواب بدی
2 - خیلی حیف شد ، یعنی دیگه چراغ گرد 94 کلا نداریم درسته؟ با این کله دیجیتالیا نمیتونم ارتباط برقرار کنم ، سر و ته اشون به هم نمیخوره آدم یاده 206 صندوقدار میافته
3 - این سوال خیلی پرسیده شده ولی خب مدام مدلای جدید با کیفیت قطعات جدید اومده،الان توی سال 94 و تولیدات امسال بین پالس 180 و آپاچی 180 اگه قیافه رو در نظر نگیریم و کیفیت و امکانات اولویت باشن کدوم بهتره؟(مثلا راسته که پالس زودتر لش میشه؟ یا آپاچی لاستیکاش باریکتره؟ یا آپاچی راحتر سر میخوره؟)
4 - این سه تا عکس هم یه تعیین وضعیت بی زحمت میکنی ؟ منظور از دورنگ کدومست؟
5 - عکس اول چرا اگزوزش این شکلیه؟ طرف خودش دستکاری کرده؟ مدلای توی بازار اگزوزش چطوریه؟
6 - الان پالس 180 دقیقا و دقیقا شبیه عکس سوم (قرمز مشکیه ) تولید 94 تو ایران هست؟ قیمتشم لطف کنی دیگه خیلی شرمنده میکنی

erfi.747
03-05-1394, 10:49 بعد از ظهر
1 - دستت درست ، خیلی گلی ، ممنون میشم این چند تا سوال هم جواب بدی
2 - خیلی حیف شد ، یعنی دیگه چراغ گرد 94 کلا نداریم درسته؟ با این کله دیجیتالیا نمیتونم ارتباط برقرار کنم ، سر و ته اشون به هم نمیخوره آدم یاده 206 صندوقدار میافته
3 - این سوال خیلی پرسیده شده ولی خب مدام مدلای جدید با کیفیت قطعات جدید اومده،الان توی سال 94 و تولیدات امسال بین پالس 180 و آپاچی 180 اگه قیافه رو در نظر نگیریم و کیفیت و امکانات اولویت باشن کدوم بهتره؟(مثلا راسته که پالس زودتر لش میشه؟ یا آپاچی لاستیکاش باریکتره؟ یا آپاچی راحتر سر میخوره؟)
4 - این سه تا عکس هم یه تعیین وضعیت بی زحمت میکنی ؟ منظور از دورنگ کدومست؟
5 - عکس اول چرا اگزوزش این شکلیه؟ طرف خودش دستکاری کرده؟ مدلای توی بازار اگزوزش چطوریه؟
6 - الان پالس 180 دقیقا و دقیقا شبیه عکس سوم (قرمز مشکیه ) تولید 94 تو ایران هست؟ قیمتشم لطف کنی دیگه خیلی شرمنده میکنی

1:کوچیکتم داش وظیفس ..
2:چرا داریم تو نمایندگی ها اما در اصل مدل 93 هستن که باقی موندن قیمتشم بالاتره از دیجیتالا ..
3:پالس رو اگر رسیدگی های لازم رو به موقع انجام بدید ( شامل تعویض به موقع روغن - آچارکشی سروقت و یه سری سرویس هایی که واسه هر موتوری لازمه ) به هیچ عنوان لش نمیشه و چند سال بدون خرج کار میکنه واست تحت فشار های بالا حتی .. در ضمن این لش شدن رو من فقط در مورد آپاچی شنیدم اولین باره که راجب پالس میشنوم .. لاستیکاشون اندازش یکیه و آپاچی به علت سبکی و جنس لاستیک بدتر راحت تر سر میخوره .. تنها پالسی که یه ذره سرسره بازی داره 220 هستش .. تو کیفیت بدون شک پالس بهتر از آپاچیه به خصوص از این طرح جدیدای آپاچی خیلی بهتره .. از نظر امکاناتم یکی هستند ولی آپاچی 180 یکم امکاناتش بیشتر از پالس 180 هستش ( ترمز دیسکی و صفحه کیلومتر کامل تر ) .. از امکانات پالسم میشه به دو شمع بودش اشاره کرد که تو دور و سرعت بالا آپاچ رو میگیره ..
4:منظور از دو رنگ عکس سوم هستش .. عکس اول که تیون شدس .. عکس دومم سفارش اروپاس ..
5:اگزوز عکس اول رو مدل 220 و 200 قدیمی هستش که الآن فقط رو 220 نصبه .. اگزوز 180 مثل عکس دوم و سوم هستش ( لنگه ی عکس سوم قرمز مشکی تو نمایندگی هستش )
6:بله دقیقا لنگش هست قیمت آخری که من دارم با بیمه حدود 6200 - 6100 در میاد .. دشمنت شرمنده داداش .. بازم سوالی هست در خدمتم ..

mostafa.nbz
01-07-1394, 05:23 بعد از ظهر
سلام
آقا من یه پالس 180 دیدم 93 . کارکردش هم 44000 تا . تمیز هم هست و سالم . حدود قیمت همچین موتوری چنده ؟

.

Yazdan
01-07-1394, 08:25 بعد از ظهر
سلام
آقا من یه پالس 180 دیدم 93 . کارکردش هم 44000 تا . تمیز هم هست و سالم . حدود قیمت همچین موتوری چنده ؟

44000 تا برای یه سال خیلی زیاده . موتورو حسابی دووندنش ....