PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ZX-14R زیر تیغ IcoN

Classified
17-06-1392, 03:01 بعد از ظهر
واکنش به این موتورها معمولا شبیه هم نیستند!

محتاط ها با چهره ی در هم کشیده و اخمو و عشاق موتور در آرزوی چنین موتور کف خوابی!

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

سنگین کار کاوازاکی را که میشناسید؟ رقیب اصلی هایابوسا، اینبار برای عمل جراحی زیر دستان با سلیقه آیکانی ها رفته اما با تولید محدود

مانند بقیه موتورهای آیکان وحشی و پر ابهت و رعب برانگیز در خیابان، رنگ امیزی برگرفته از ZXR-750 است و یاد روزهای خوش کاوا

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اگزوز کوتاه Leo Vince چند اسبی برای ZX-14R به ارمغان می اورد و کمک میکند با سرعت بیشتری در افق محو شوید!

قطعات سفارشی و تاپ هم فراوان بکار گرفته شده

دیسک های Galfer، رینگ های Performance Machine، دو شاخ عقب بلند Roaring Toyz، سیستم تعلیق Öhlins، کیت بدنه Hotbodies

کنترلرهای PSR

به اینها فیلتر هوای K&N، سیستم روشنایی PIAA، زین اختصاصی Saddlemen

محدوده قدرت هم با توجه به سیستم اگزوز فول Leo Vince و قیلتر هوای حرفه به 215 تا 220 اسب برسد

با کاپشن و کلاه سبز زیبا دیگر چیزی برای جلب توجه باقی نخواهد ماند!

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

خب تجربه سواری با این دلبر چطور خواهد بود؟!

کیفیت بالا

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Ali.K
17-06-1392, 07:02 بعد از ظهر
ممنون از مطلب عالی که گذاشتی
بی شک icon یکی از بهترین های دنیاست و البته شاخ!
بی نظیره من که عاشق این گروه هستم

K.I.A
17-06-1392, 07:49 بعد از ظهر
این دسته از موتورها مخصوص مسابقات درگ 400 متر و تاپ هستن که طراحی خاصی دارن و دوشاخ عقب بلند که قابلیت نصب نردبان پایداری هست و لاستیکهای اسلیک چسب خور و ......

Classified
17-06-1392, 09:10 بعد از ظهر
ممنون از مطلب عالی که گذاشتی
بی شک icon یکی از بهترین های دنیاست و البته شاخ!
بی نظیره من که عاشق این گروه هستم

خواهش

این دسته از موتورها مخصوص مسابقات درگ 400 متر و تاپ هستن که طراحی خاصی دارن و دوشاخ عقب بلند که قابلیت نصب نردبان پایداری هست و لاستیکهای اسلیک چسب خور و ......

فک کنم بشه تو خیابون روندش

آخه این زین و چراغ و .. حرفه ای گذاشته رنگشم عوض کرده

Kenji
17-06-1392, 11:16 بعد از ظهر
مثل همیشه بی نظیر
[Only registered and activated users can see links]
به صفحه اول اضافه شد.

B-MAX
17-06-1392, 11:42 بعد از ظهر
عباس جان کارت درسته

این اقا عباس قبلا تو فروم هات اورکلاک رویو های عالی مینوشت همه لذت میبردن
العانم مثل قبل:flower4:

ARSH
18-06-1392, 12:19 قبل از ظهر
خیلی خیلی عالی
ممنون بابت مطلب
واقعا فوق العاده شده به خصوص ترکیب رنگش

Classified
18-06-1392, 12:21 قبل از ظهر
مثل همیشه بی نظیر
[Only registered and activated users can see links]
به صفحه اول اضافه شد.

ممنون

فقط یه دستی به سر و روی عکسا و غلط املاییا بکش

عباس جان کارت درسته

این اقا عباس قبلا تو فروم هات اورکلاک رویو های عالی مینوشت همه لذت میبردن
العانم مثل قبل:flower4:

سلام داش بهزاد

کوچیکتم عزیز، گفتی هات..

شما مد میکردی، ما کف میکردیم!

saman697
08-07-1392, 10:58 قبل از ظهر
من بیشتر از موتور با کلاهش حال کردم معرکس پسر این کلاه .....:11::3:

aki
21-07-1392, 11:53 بعد از ظهر
ایییییییییییییییییییییییی ییییول .ولی به ما ایرانیا چ ربطی داره فقط حسرت و.......................