PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد لاستیک موتور...؟

K.TALAEE
15-06-1392, 12:14 قبل از ظهر
با سلام
من به تازه گی یه جترو 200 طرح هارلی خریدم ولی از زمانی که گرفتم تیوب هاشو ( عقب 2 بار و جلو 1 بار) عوض کردم.
حالا سوالی که دارم اینه که:
1. میتونه مشکل از لاستیک باشه یا نه؟
2. واسه این موتور لاستیک تیوب لس هست؟
3. مشخصات کلی لاستیک و تیوبش چی هست؟
با تشکر:31:

mra680
15-06-1392, 02:21 بعد از ظهر
درود به شما دوست من
در جواب سوال هاتون
1-شما خودتون تیوپ موتور رو تعویض میکنید؟اگه اینطور هستش باید به چد نکته توجه کنید . . .اول اینکه لاستیک بازرسی کنید اگه زدگی و پارگی داشت لاستیک باید تعویض بشه . . .نباید سیم یا شیئ تیزی از لاستیک بیرون زده باشه . . .دوم رینگ یا طوقه رو بازرسی کنید مخصوصا پیچ های اتصال پره به طوقه نباید تیزی دشته باشن . . .سوم حتما نوار دور طوقه که داخل رینگ و روی پیچ ها میوفته باید سالم باشه و بهتر هست دوتا استفاده کنید . . .چهارم ابزاری که استفاده میکنید باید سالم باشن و تیزی نداشته باشن مثل تایلیور برای جا انداختن لاستیک
2-تیوب لس شدن فقط به رینگ روی موتور بستگی داره(یعنی رینگ های بدون پره این قابلیت رو دارن)البته بعضی رینگ های گرون قیمت هم که پره دارن میتونن تیوبلس بشن
3-این مورد رو بنده اطلاعی ندارم ولی یک سری گد و مشخصه روی رینگهست که لاستیک های مورد استفاده رو مشخص میکنه
موفق باشید