PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظی از سایت...

h0ssein
14-06-1392, 12:21 قبل از ظهر
امروز دوتا از دوستان سایت که فکرشو نمیکردم بهم پ خ و اس دادن یسری حرفایی زدن بهم برخورد خودشون هیچی حالیشون نیس میان برا ما کلاس میزارن !

هرکی رسیده یه موتور گرفته دوروز سوارش شده همچین خودشو آدم حسابی و آقای موتورسوار تصور میکنه که هرکی ندونه فکر میکنه چه خبره ! خلاصه گفتم که بگم ما با این سایت فعلا خداحافظی کردیم رفتیم پی کارمون ،

اون دوستانی که الان هم میدونم پست منو میخونن بدونن هیچ گ*ی نیستن خوب؟ از کسانی که کمک کردن راهنمایی کردن همینطور کسانی که فحش دادن طعنه زدن واقعا تشکر میکنم همینطور

از تمام مدیران و کسانی که بابت این سایت زحمت کشیدن ، دست همگی درد نکنه ، واقعا سایت خوب و آموزنده ای بود ولی آدم بی شعور و مغرور زیاد داشت امیدوارم یه روزی به خود بیان،

الان که خیلی دلخورم ولی شاید یه روز دوباره بیام ، شایدم نیام ! فقط یه درخواست کوچولو از آقایون مدیر دارم: اگه ممکنه پروفایم نیست و نابود بشه ، ممنون !

بدرود...:bunnyearsmiley:

Kenji
14-06-1392, 12:31 قبل از ظهر
امکان حذف پروفایل وجود نداره.

انجمن، بستریه برای استفاده. هر کسی حق داره ازش استفاده بکنه. محدود کردن خودتون به خاطر دیگران کار منطقی ای نیست.

موفق باشید.

انتقال می دم به بخش مناسب.

کوروش
14-06-1392, 12:40 قبل از ظهر
امروز دوتا از دوستان سایت که فکرشو نمیکردم بهم پ خ و اس دادن یسری حرفایی زدن بهم برخورد خودشون هیچی حالیشون نیس میان برا ما کلاس میزارن !هرکی رسیده یه موتور گرفته دوروز سوارش شده همچین خودشو آدم حسابی و آقای موتورسوار تصور میکنه که هرکی ندونه فکر میکنه چه خبره ! خلاصه گفتم که بگم ما با این سایت فعلا خداحافظی کردیم رفتیم پی کارمون ،اون دوستانی که الان هم میدونم پست منو میخونن بدونن هیچ گ*ی نیستن خوب؟ از کسانی که کمک کردن راهنمایی کردن همینطور کسانی که فحش دادن طعنه زدن واقعا تشکر میکنم همینطوراز تمام مدیران و کسانی که بابت این سایت زحمت کشیدن ، دست همگی درد نکنه ، واقعا سایت خوب و آموزنده ای بود ولی آدم بی شعور و مغرور زیاد داشت امیدوارم یه روزی به خود بیان، الان که خیلی دلخورم ولی شاید یه روز دوباره بیام ، شایدم نیام ! فقط یه درخواست کوچولو از آقایون مدیر دارم: اگه ممکنه پروفایم نیست و نابود بشه ، ممنون !بدرود...:bunnyearsmiley:اون کسی که به تو این حرفو زده خیلی ------ولی تو با رفتنت فقظ نشون میدی تو بیشتر مواقعه ول کردن ماجرا رو ترجیع میدیداداش گلم فضای نت همینجوریه تو همین پرشین خیلی بارها به منم توهین شد که تو نمیفهمیو این چیزا ولی با پورویی وایسادم الان همون ادم ها ----- بیخیالدوست داشتی برو دوست داشتی بمونولی بمونی بهتره مشکلاتو باید حل کرد نه اینکه ولشون کرد

معمار
14-06-1392, 04:57 قبل از ظهر
نرو ... (رضا صادقی)

اقا حسین هر جور خودت دوست داری ما شما رو مجبور به کاری نمیکنیم
ولی بیا از سر تقصیرات اونا بگذر و بی خیالشون و
سعی کن مقاوم باشی در برابر چیز شر یه سری ها

حالا وقت و بی وقت یه سری به سایت بزن نری و پشت سر تو دیگه نگاه نکنی

استوار باش مرد

albaloo
14-06-1392, 02:05 بعد از ظهر
داداش بمون ما ههمون مصل یه خانواده ایم

amir hossain
14-06-1392, 04:39 بعد از ظهر
فقط باید بعضی ها خجالت بکشن که این قدر بچه بازی در میارن و با کاراشون دیگران رو میرنجونن و....
والبته بعضی ها هم بزرگی نمیکنند و اون دسته اول رو نمیبخشن...:10:

sorush
14-06-1392, 08:56 بعد از ظهر
داداش کسایی که شمارومیرنجونن ایشالاه ازاین سایت برن حالم داره بدمیشه ازدست این همه بچه بازی

mohamad.gh
14-06-1392, 10:20 بعد از ظهر
سلام نمیدونم حسین آقا ب خودش زحمت میده پستهای تاپیکش رو بخونه...... همونطورکه کوروش خان گفتن از این چیزا تو نت هست البته این که حرف از دهن کی در بیاد هم ، مهمه . به نظر من که کوچیک همه پرشین موتوری ها با ادب هستم ، کسی که سر سفره پدر و مادر بزرک شده باشه حرف بد از دهنش در نمیاد اگرم پیش بیاد و مقصر باشه عذر خواهی میکنه . تو وب که کسی ، کسیو نمیبینه آدم نمیدونه طرفش کیه. حسین آفا ب خاطر چار تا بچه که تو زندگی خصوصی شون اونارو آدم حساب نمیکنن ناراحت شدی حقم داری ......... دیگه خود دانی داداش

معمار
14-06-1392, 10:29 بعد از ظهر
. کسی که سر سفره پدر و مادر بزرک شده باشه حرف بد از دهنش در نمیاد اگرم پیش بیاد و مقصر باشه عذر خواهی میکنه .

قرار نیست که اگه هر کی یه بی ادبی کنه این و بهش بگیم
طرف از دهنش در اومده حالا به هر دلیلی نیمشه که بگی طرف فلان فلانه
یا طرف ببخشیم و یا شاید طرف خودش شعور داشته باشه و خودش معذزت بخاد

n!nja
14-06-1392, 11:15 بعد از ظهر
سلام/
من دوست حسین جان هستم بعضی وقتا باهم قرار میزاریم میاد اصفهان میریم دوردور البته چندروزی میشه ندیدمش ،تو سایت باهاش آشنا شدم / بچه خوبیه خورده پرده نداره خیلی کمکم کرد در مورد موتور الانم به لطف
خدا و ایشون یه پالس 180 دارم/برام پیدا کرد و خبر داد خوب ما هم پسندیدیم و معامله رو جوشش دادیم الان حدود چندماهی هست موتور رو دارم و ازش راضیم خودشم چندوقت پیش یه 180 گرفت باهم گاهی میریم چرخ میزنیم/
من چندوقتی سایت نبودم بنا به دلایل کاری و وقتی هم میومدم سایت بسته بود این بود که غیبت طولانی مدت داشتم/ وقتی تاپیکو خوندم باهاش تماس گرفتم که داستان چیه ؟ گفت نامرد فلان فلان شده پیام داده
و خلاصه یه حرفایی زد که شما هیچی سرت نمیشه از موتور چرا هی میای نظر میدیو این حرفا میگفت ایناش مهم نبود یه چندتا فحش بد داد خیلی بدم اومد منم اعصاب نداشتم خلاصه دعوا شد/
اسم طرفم نگفت کی بوده/ میگفت الان مسافرتم 2-3روز دیگه میام ایشالا که دوباره به سایت برمیگرده/ ولی آقای عزیزی که میدونم الان این پستارو میخونی درستش نیست بیای این حرفارو بزنی و الکی دعوا درست کنی/
ایشالا که دیگه همچین اتفاقی نیفته/

h0ssein
16-06-1392, 09:05 قبل از ظهر
لطفا قفل بشه...

ali_r
03-10-1392, 05:00 بعد از ظهر
قفل.............