PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های قله توچال 92/6/8

mehran
09-06-1392, 05:23 بعد از ظهر
:icon_pf (95):با تشكر از سروش كه اين برنامه عالي رو ترتيب داد.
دوستان هركي نيومد واقعا از دستش رفت.بعد از مدتها يه آفرود واقعي و خوب رفتيم.
مسير به اين صورت بود كه از شهران رفتيم قله سنگان و بعدش به سمت شهرستانك سرازير شديم.بعد از اونجا بود كه آفرود واقعي شروع شد مسيري بدون جاده همراه با شيب زياد.يه جاهايي سنگلاخ شديد. يه جاهايي خاك نرم نرم.
خلاصه بعد از سختي فراوان رسيدم هتل توچال.از اونجام با صحبتهايي كه سروش زحمت كشيد و با مديران مجموعه توچال انجام داد اجازه دادن كه از جاده برگرديم پائين. همه بچه ها زحمت كشيدن براي اينكه كوهنوردان اذيت نشن با موتور خاموش و سرعت كم كه خاك بلند نشه اومدن پائين.
ميدان شهران آماده براي حركت.موتورا عبارت بودن از 2عدد 6days و 2 عدد كي تي ام ،5 فروند روان :icon_pf (94):، 2 عدد جترو و 1 عدد فكر كنم پيشرو 250 بود.
اين دوتا روان هيجا كم نياووردن و بعضي جاها كمك حال KTM سوارها بودن.مخصوصا اوليه :acigar:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بعد از خريد ناهار به سمت جاده كن وقله سنگان راه افتاديم.من خودم نفر يكي مونده به آخر بودم.نميدونيد تماشاي بچه ها كه تو يه صف جلوي آدم موتورارو هي ميخوابوندن و بلند ميكردن چه لذتي داره.مخصوصا وقتي كي تي ام ها ميخواستن سبقت بگيرن.
اينم 2تا KTM 6 DYYS كه آدم از گاز خوردنشون لذت ميبرد

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بعد از تموم شدن آسفالت و ورود به جاده خاكي ناگهان بچه ها كنترل خودشون رو از دست دادن و همه شروع كردن به گاز دادن .حساب كنيد من به عنوان يكي از نفرات آخر چه خاكي ميخوردم:sad:.
متاسفانه قبل از قله موتور فريد جان به مشكل بر خورد و نتوست ادامه مسير رو با ما باشه و مجبور به برگشت شد.

نمايي از نزديكي قله سنگان

بعد از رسيدن به شهرستانك براي صرف ناهار به سمت كاخ رضا شاه(شايدم ناصر الدين شاه) رهسپار شديم تا آماه بشي براي آفرود واقعي

بعد از ناهار و انرژي گرفتن دوستان مخصوصا سروش،ميثم و علي آقا با مسافراني كه تو كوه نياز به كمك و جابجايي با موتور داشتن :4chsmu1: به سمت انتهاي جاده و شروع آفرود واقعي رهسپار شديم.
اينجا بود كه بود كه آفرود واقعي شروع شد.اولا كه مسير خاصي مشخص نبود به سمت توچال.دومم با توجه به شيب زيادي كه كوه داشت و سنگلاخي بون مسير، پيشروي به كندي انجام ميشد.جاهاي ام كه بشه موتور رو بزاريم رو جك كم بودن.
اينجا يكي از معدود جاهايي بود كه به علت وجود يك جوي آب چشمه كه دمايي نزديك 5 درجه داشت ميشد موتور رو پارك كرد و استراحت كرد

سنگلاخي بودن مسير توي اين عكس معلومه

متاسفاه در بقيه موارد نشد عكس از مسير بگيرم.بع علت اينكه يا دوستان گاز ميدادن و عقب ميموندم يا پاي شيب بودم و نميتونستم گوشيم رو در بيارم و يا از خستگي حال عكس گرفتن نبود.
خلاصه بعد از سختي فراوان رسيديم به هتل توچال

اين نماي پيست اسكي هستش

بعد از بالا رفتن از پيست و رسيدن به ابتداي جاده با هماهنگي سروش به سمت تهران راهي شديم.
واقعا جا داره از سروش و مسئولين تله كابين توچال به شخصه تشكر كنم.چون اگه ميخواستيم از همون مسير برگرديم 100%‌ يه تلفات ميداديم.(مديونيد فكر كنيد خودم رو ميگم)
در آخر ممنون از همه دوستان كه باعث شدن يه خاطره خوب ديگه تو ذهن من ماندگار بشه.
اينم من و موتور جديدم(كنتور نداره كه :4chsmu1:)

soroush adventure
09-06-1392, 07:59 بعد از ظهر
مهران مرسی از گزارش خوبی که دادی عذا گرفته بودم که گزارشو از کجا شروع کنم که شما زحمتش رو کشیدی.جا داره که از اقا امیر هم بابت صحبت با مدیر حراست توچال تشکر کنم. به جرعت میتونم بگم که این مسیر سخت ترین و طولانی ترین و مرتفع ترین مسیر آفرودی در کل استان تهران بود

امیر41
09-06-1392, 09:07 بعد از ظهر
بچه ها همگی خسته نباشید .. همه عالی بودید.. مخصوصا آقا سروش مطهر.. اق سروش صمصامی شما هم خیلی زحمت کشیدید .. واقعا یه لحظه هم از گروه غافل نبودید.. انشا.. به سلامتی آفرود های بعدی در خدمتتان باشم:26::29dz8zk:

مجتبی
09-06-1392, 10:48 بعد از ظهر
با سلام به دوستانه گلم برنامه بسیار باحالی بود باور کنید همسفر خوب از متور خوب هم بهتره جا داره از امین بابت کل کمک هاش به دوستان تشکر کنم واقعا تو این برنامه از همه بیشتر به اون فشار اومد

به هر حال به من که خیلی خوش گذشت امیدوارم دوباره دوستانه گلمو در برنامه های بعدی ببینم:2gwb921:

hamed zoro
10-06-1392, 07:10 قبل از ظهر
کلا امین بچه زحتکشیه خیلی هوای بقیه را داره البته بقیه را هم مثل مهران - میثم و سروش و امیر همیشه تو آفرودها زحت من خیلی کشیدن اصلا آفرود یعنی همین همکاری جمعی میطلبه و تکروی نداره من یکی از دلایلی که نیومدم این بود که بچه کمی استراحت کنن وگرنه باید من و هی میکشیدن بالا پائین امیدورام همیشه خوش باشین البته عکسها تو سیستم من باز نمیشه

sorush
10-06-1392, 08:34 قبل از ظهر
دوستان یه حقیقت بایدبگم:افرودبدون عکس برای مامزه نداره حداقل بادوستان هماهنگ میکردیدیه چارتاعکسی فیلمی ازحرکات توی مسیرگرفته بشه ماهم فیضی ببریم

soroush adventure
10-06-1392, 02:14 بعد از ظهر
فیلم با کیفیت hd گرفته شده ولی فعلا در حال ادیت هست .بزودی فیلم رو هم میزاریم

Babak
11-06-1392, 05:42 بعد از ظهر
عکس ها منتقل شد

بسیار زیبا

amo hosein
11-06-1392, 05:58 بعد از ظهر
خسته نباشید واقعا.
امیدوارم منم یه موتور افرودی بگیرم هم راهیتون کنم.

Babak
11-06-1392, 07:12 بعد از ظهر
کی از دلایلی که نیومدم این بود که بچه کمی استراحت کنن وگرنه باید من و هی میکشیدن بالا پائینحامد جان منم به همین دلیل نرفتم :4chsmu1:
منو شما باید باهم بریم آفرود :29:

امیر41
11-06-1392, 09:58 بعد از ظهر
اقا مجتبی خیلی مخلصیم ما

مجتبی
12-06-1392, 01:07 بعد از ظهر
سلام بر مرد بزرگ دیروز جات خییییلی خالی بود یه مسیر رفتیم کل اموات باقیات اومد جلوی چشممون ولی خیلی باحال بود مسیر مسیر خر رو بود دهاتیا برای پوز دادن هی میومدن ازمون سبقت میگرفتندو پوز خرشونو میدادند ولی ما مرد تسلیم شدن نبودیم اولای مسیررو متورارو کول کردیم

ولی باز ماله ما خوب بود یارو دهاتیه همم چند جا یواشکی خرشو کول کر من دیدم
حالا فکرشو بکن مسیر چی بو ولی جات خالی بود حاج امیر

امیر41
15-06-1392, 12:48 قبل از ظهر
سلام بر مرد بزرگ دیروز جات خییییلی خالی بود یه مسیر رفتیم کل اموات باقیات اومد جلوی چشممون ولی خیلی باحال بود مسیر مسیر خر رو بود دهاتیا برای پوز دادن هی میومدن ازمون سبقت میگرفتندو پوز خرشونو میدادند ولی ما مرد تسلیم شدن نبودیم اولای مسیررو متورارو کول کردیم

ولی باز ماله ما خوب بود یارو دهاتیه همم چند جا یواشکی خرشو کول کر من دیدم
حالا فکرشو بکن مسیر چی بو ولی جات خالی بود حاج امیر
سلام خوش گذشت یا نه .. انشا.. که خوش گذشته باشه کجا رفته بودید .. از توچال بدتر بود؟.. به هر حال همین که جای مارو خالی دیدید این نشون از معرفت تمامته برادر مجتبی .. من یکی چاکرتم هم برای تو هم تمام اونایی که چنین برنامه هایی رو ترتیب میدن تا ما پیر ها هم یه حالی با شما جوونابکنیم.. ممنونم

- - - Updated - - -

می بینم که هنوز بیداری؟

مجتبی
15-06-1392, 10:10 قبل از ظهر
جات واقعا خالی بود از برنامه توچال سنگین تر بود ولی جادش خیلی جالب بود راه مال رو بود

برای لار به یوش هم برنامه گذاشتیم قرار شود سروش هماهنگ کنه من اون برنامه رو خیلی دوست دارم طبیعت بکر بکری داره

انشلا قسمت شه بریم باحاله

امیر41
17-06-1392, 05:10 بعد از ظهر
[quote=مجتبی;196307]جات واقعا خالی بود از برنامه توچال سنگین تر بود ولی جادش خیلی جالب بود راه مال رو بود

برای لار به یوش هم برنامه گذاشتیم قرار شود سروش هماهنگ کنه من اون برنامه رو خیلی دوست دارم طبیعت بکر بکری داره

انشلا قسمت شه بریم باحاله[
انشا.. قسمت بشه بریم به همراه شما عزیزان

soroush adventure
17-06-1392, 08:14 بعد از ظهر
سلام بر مرد بزرگ دیروز جات خییییلی خالی بود یه مسیر رفتیم کل اموات باقیات اومد جلوی چشممون ولی خیلی باحال بود مسیر مسیر خر رو بود دهاتیا برای پوز دادن هی میومدن ازمون سبقت میگرفتندو پوز خرشونو میدادند ولی ما مرد تسلیم شدن نبودیم اولای مسیررو متورارو کول کردیم ولی باز ماله ما خوب بود یارو دهاتیه همم چند جا یواشکی خرشو کول کر من دیدم حالا فکرشو بکن مسیر چی بو ولی جات خالی بود حاج امیر وای که چه مسیری وحشتناکی بود. مسیر توچال جلوش اتوبان بود. هنوز تنم درد میکنه

امیر41
18-06-1392, 08:41 بعد از ظهر
وای که چه مسیری وحشتناکی بود. مسیر توچال جلوش اتوبان بود. هنوز تنم درد میکنه
وقتی سروش بگه مسیر وحشتناکی بوده باید خیلس باحال و جالب باشه حتما مجددا برنامه بزارین..

s.mm
21-06-1392, 11:10 بعد از ظهر
این فیلم hd چی شد؟

توی این مدت فیلم رنگو اگه بود آماده شده بود!

Kenji
22-06-1392, 12:00 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
به صفحه اول اضافه شد

soroush adventure
22-06-1392, 10:18 بعد از ظهر
فیلم این برنامه اماده شده منتها سرعت من کمه یه نفر باید زحمت اپ رو بکشه

02109002
22-06-1392, 10:22 بعد از ظهر
اگه میتونی بده امیر خسرو سه سوت آپ کنه

کنجی یا علیرضا نمیتونن ؟

ATA TABESH
23-06-1392, 12:03 قبل از ظهر
با سلام-بسیار عالی بود -خوش ب سعادت شما-منم میخام

B-MAX
31-06-1392, 03:18 بعد از ظهر
واي خدا
معلومه خيلي بهتون خوش گذشته

ولي چطور ميشه از اين قرار ها خبر دار بشيم؟
:hanghead: