PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل روغن سوزی و رفع آن

senior.alireza
10-06-1392, 11:35 قبل از ظهر
سلام دوستان من انجمن رو گشتم ولی تاپیکه جامعی پیدا نکردم و این تاپیک رو زدم .
من هوندا 125 ژاپن دارم که چندین سال پیش به خاطر مشکل روغن سوزی رینگ و پیستونش عوض شده بود و تا الان مشکلی نداشته مشکل از اینجا شروع شد که بازی فوتبال ایران که باعث شد ایران بره جام جهانی اون شب من با موتور دوترک رفتم بیرون و دوستم راننده بود خودتون میدونید که چه ترافیک وحشتناکی بود از هفت تیر رفتیم پارک وی و توی اتوبان صدر یه موتوری بهم گفت آقا موتورت داره دود میکنه برگشتم دیدم بعله هوندا 125 دوزمانه هم داریم :icon_pf _99_: خلاصه اون شب گذشت و دیگه موتور دود نکرد تا دیشب پشت چراغ قرمز که بودم برگشتم دیدم بعله بازم داره دود میکنه . این دود کردن موقتی هست و بیشتر زمانی رخ میده که موتور گرمه . امروز که گیج رو چک کردم روغن کم کرده بود . شمع موتور رو هم دیدم روغن نزده بود و فقط کمی دوده گرفته بود دورش . من به صفحه کلاچ شک دارم ! اون شب جام جهانی کلاچ موتور من هی صدا میداد و خوب درگیر نمیشد و دنده ها به سختی عوض میشدند به این صورت که وقتی از دنده یک میرفتم دو کمی گاز هرز میخورد و صدا میداد بعدا درگیر میشد که فهمیدم این مشکل از زیادی پایین بودن اهرم کلاچ هست که تعمیرکارهای گمرک زیادی پایین تنظیم میکنن ( یکی از دوستام که موتور 125 صفر خریده بود هم تعمیرکار اهرم رو پایین تنظیم کرده بود و کلاچ همین صدا ها رو میداد) . حالا من شکم بیشتر به صفحه کلاچه تا رینگ پیستون و لاستیک گیت سوپاپ ها چون به نظرم کلاچ نیمه سوز شده و خوب درگیر نیست و باعث داغ شدن روغن و سوختن ودود کردن روغن میشه من دو سری هست که روغن بهران رخش 20 -50 میریزم که سطح کیفی اون SE هستش . اون تست روغن سوزی هم گاز زیاد میدن رو انجام دادم زمانی که موتور گرمه دود میکنه و موقع سرد بودن دود نمیکنه و انتهای لوله اگزوز هم چرب و خیس نیست

دوستان نظر شما چیه ؟
امروز میخوام برم صفحه کلاچ و روغن رو عوض کنم ببینم چی میشه :hanghead:

stoncold
10-06-1392, 11:44 قبل از ظهر
تا سیلندرو خط ننداخته برو رینگو عوض کن ژاپنی هم بنداز که سیلنر خط بیوفته هم خرجت میره بالا هم سیلندر حیف میشه

Erfan Ts
10-06-1392, 11:51 قبل از ظهر
برای موتور ها دوزمانه چه طور؟؟ دوزمانه ها فقط روغن بغل دارند؟؟؟ کارتل چی؟؟

stoncold
10-06-1392, 11:55 قبل از ظهر
برای موتور ها دوزمانه چه طور؟؟ دوزمانه ها فقط روغن بغل دارند؟؟؟ کارتل چی؟؟
ینی چی
همه موتورا کارتل دارن

Erfan Ts
10-06-1392, 12:01 بعد از ظهر
کارتل باید هر چند وقت عوض شه؟؟ روغن بغل که بسته به استفاده ی شخص هست!!

stoncold
10-06-1392, 12:13 بعد از ظهر
کارتل باید هر چند وقت عوض شه؟؟ روغن بغل که بسته به استفاده ی شخص هست!!
روغن بغل اغلب طوری تنظیمه که با یه باک تموم بشه
کارتل تو دوزمانه خیلی دیرتر نسب به چهار زمانه عوض میشه
یه دبلیو ار دارم بعد از چند ماه که عوضش کردم هنوز زرد بود روغنش

sorush
10-06-1392, 12:27 بعد از ظهر
ببینم گازمیدی موقع تعویض دنده یا نیش گازدودش مشکی؟؟
دودابی هم میده؟؟
اصلا رنگ دود چه جوریه؟؟؟ شمااول اینوبگو

senior.alireza
10-06-1392, 12:48 بعد از ظهر
ببینم گازمیدی موقع تعویض دنده یا نیش گازدودش مشکی؟؟
دودابی هم میده؟؟
اصلا رنگ دود چه جوریه؟؟؟ شمااول اینوبگو

رنگ دود آبیه آبیه تیره که مشکل روغن سوزی هست . دیشب که پشت چراغ بودم نورماشین ها میخورد به اگزوز در حال خلاص و درجا گاز میدادم دود آبی میداد زیاد هم بود :icon_pf _99_: . بعد اومدم خونه و موتور گرم بود گاز رو تابوندم اول دود مشکی داد که ناشی از خام سوزی هست بعد شروع کرد به دود آبی دادن . روغن رو هم امروز چک کردم کم شده بود و دوده زیادی گرفته بود به نظرتون ماله نوع روغن نیست که دمای اشتعالش پایینه و باعث میشه روغن داغ بشه و در نهایت بسوزه ؟ این رو هم بگ در حالت سرد بودن موتور دود نمیده حتی با تابوندن گاز هم دودی ندیدم . نقطه اشتعال روغن هم 216 درجه هست

- - - Updated - - -

تا سیلندرو خط ننداخته برو رینگو عوض کن ژاپنی هم بنداز که سیلنر خط بیوفته هم خرجت میره بالا هم سیلندر حیف میشه

اگه مشکل از رینگ باشه بهتر نیست اول با کمپرس سنج اندازه بگریم بعد رینگ رو تعویض کنم ؟

sorush
10-06-1392, 01:16 بعد از ظهر
مشکل ازرینگت اقا
رینگ کمپرس فقط میشه ازروی کمپرس سنج تشخیص داد
رینگ روغنی نمیشه فقط علامتش دود آبی

senior.alireza
10-06-1392, 01:53 بعد از ظهر
مشکل ازرینگت اقا

خیلی ممنون پس اگر رینگ روغن خراب بشه با کمپرس سنج نمیشه تشخیص داد ؟ یه سوال دیگه اگه با این وضعیت به رانندگی ادامه بدم ولی روغن رو زود عوض کنم مشکلی پیش میاد ؟ امکانش هست بدتر بشه ؟

sorush
10-06-1392, 02:29 بعد از ظهر
خیلی ممنون پس اگر رینگ روغن خراب بشه با کمپرس سنج نمیشه تشخیص داد ؟ یه سوال دیگه اگه با این وضعیت به رانندگی ادامه بدم ولی روغن رو زود عوض کنم مشکلی پیش میاد ؟ امکانش هست بدتر بشه ؟

دقیق چون کاررینگ روغنی جمع کردن روغنی هست که برروی جداره سیلندرهستش
بله به مرورزمان رینگ قدرت استقامت خوشوازدست میده وامکان گیرکردن بین سیلندروپیستون وجودداره وباعث خط افتادن برروی جداره سیلندرمیشه که اون موقع یه پول میدی سیلندرنویاتراشکاری
درضمن روغن آشغال توی موتورنریزکه کیفیت روغن برای اعضاوجواهرموتورمهمه مخصوصا رینگ روغنی
اگرم صداازموتورت میادبایدبه دقت گوش بدی ببینی ازکدام قسمت بعداون قسمت بازکنی تعمیرش کنی

senior.alireza
10-06-1392, 03:03 بعد از ظهر
خیلی ممنون روغن خوب برای این مدل موتور ها شنیدم بهران تکتاز هست درسته ؟

sorush
10-06-1392, 03:33 بعد از ظهر
خیلی ممنون روغن خوب برای این مدل موتور ها شنیدم بهران تکتاز هست درسته ؟

بله بهتره4فصل بریزی

senior.alireza
12-06-1392, 08:03 بعد از ظهر
فعلا لاستیک گیت سوپاپ خریدم با قیمت معقول دونه ای 2 هزار تومن . رینگ هم مارک ریک داشت 12 تومن که گفت باید سیلندر باز بشه سایزش معلوم بشه بعدا بهت بدم
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

رامین1991
25-07-1392, 10:33 قبل از ظهر
[QUOTE=senior.alireza;195967]فعلا لاستیک گیت سوپاپ خریدم با قیمت معقول دونه ای 2 هزار تومن . رینگ هم مارک ریک داشت 12 تومن که گفت باید سیلندر باز بشه سایزش معلوم بشه بعدا بهت بدم
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[/QUOTE

یه توصیه داداش:
اگه روغن سوزی افتاده ، بهترین کار و ایده آل ترین کار، عوض کردن رینگ و پیستون و بهمراه تراش سیلندر هستش و حتمآ حتمآ حتمآ.... سر سیلندر رو هم بایس گرین (آبندی و رفع همه ی دوده های خشک شده از دور سوپاپ و گایت ، و همچنین سیت و فیس سوپاپ و البته تعویض لاستیک گایت ها هستش) کنی و ی مدت آبندی انجام بدی و یعدش حالش رو ببری.

روغن هم سعی کن که سوپر کیان بریزی تو موتور و زیر 900 کیلومتر حتماً عوضش کن.

soleymani
25-07-1392, 11:27 قبل از ظهر
کیفیت سوپر کیان که عالیه
روی هندا خوب جواب داده
من که 1ساله ازش راضیم

رامین1991
27-07-1392, 10:04 قبل از ظهر
کیفیت سوپر کیان که عالیه
روی هندا خوب جواب داده
من که 1ساله ازش راضیم

من با احتساب امسال، میشه 8 سال که سوپر کیان میریزم،بازم مرام شرکت نفت پارس رو عشقه که همون کیفیت خوب قدیم رو بازم ادامه داده.:20:

babaka46
29-09-1392, 09:15 بعد از ظهر
دوست عزیز هیچ عیبی در موتور هوندا زاپپن تو نیست بلکه مشکل اینجاست که چون سیلندر تو ژاپنی هست و رینگ پیستون که تو بوش دادی چینیه هماهنگی ندارند به خاطر همین
دود میکنه نه از سوپاپ هاست و نه از کاربرات و صفحه کلاچ برای اینه دود نکنه باید سیلند پیستون را عوض کنی و راپیدو بندازی اینطوری مشکل تو حل میشه

Babak
29-09-1392, 11:07 بعد از ظهر
موتور وقتی دود روغن کنه بهش محل نزاری بهدش سوپاپ هم مرخص میشه:au:

میثم شوب چاری
07-04-1393, 10:44 بعد از ظهر
دوستان من موتور پیشرو 200 دارم رینگ ضعیف کرده و موتور باز کردم (دود نمیکرد) سیلندر خط ننداخت یه دست رینگ جنس خوب انداختم لاستیک سوپاپ و سوپاپ و واشر سرسیلندر عوض کردم .الان 2روزه تعمیر شده ولی مشکل اینجاس که وقتی موتور داغ میشه ینی مسافت طولانی باهاش برم دود میکنه دودش تقریبا آبی رنگ.(موقعی که درجا کار میکنه)
مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روغنم عوض کردم .بهران تکتاز 50 میریزم

K.I.A
07-04-1393, 10:52 بعد از ظهر
مشکل در سوپاپ هست که ابند رو سر سیلندر نشده
اگه از درست جا زدن رینگ و جنسشون مطمئن هستید.

میثم شوب چاری
08-04-1393, 12:59 بعد از ظهر
مشکل در سوپاپ هست که ابند رو سر سیلندر نشده
اگه از درست جا زدن رینگ و جنسشون مطمئن هستید.

سوپاپ عوض کردم. موتور بیش از حد داغ میکنه و کمی دود میکنه بوی روغن سوخته نمیده.ولی رنگش بهکم آبی میزنه دقیق نمیدونم .اگه خروجی اگزوز بو کنی بشدت دماغ آدمو میسوزونه (بوی تندی میده)

میثم شوب چاری
26-04-1393, 01:32 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز
من موتورم 200سی سی پیشرو دارم که مشکل روغن سوزی داشت رینگ وپیستون وسوپاپ وگیت سوپاپ عوض کردم خلاصه تعمیر کامل کردم .الان مشکلش موتورم اینه که یه شیلنگ که از وسط موتور (شیلنگ هوا کش موتور)بهش میگن اون یه خورده روغن میده بنظرت مشکلش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟2.

crm
08-11-1393, 10:35 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من یه دی تی 125 دارم شتاب و قدرت موتور خیلی کمه یعنی دنده 6 رو که پر میکنم بزور 90تا میره . هیچ صدای اضافی هم از انجین نمیاد فقط وقتی روشنش میکنم از سرسیلندرش صدای سوت میاد بنظرم خوب اب بندی نشده . اما میخام بدونم اگر ایراد از سر سیلندر نباشه کجارو باید چک کنم مثلا چطوری بفهمم صفحه کلاج نیاز به عوض کردن داره یکم هم زیادی دود میکنه ممکنه روغن سوزی داشته باشه . ممنون میشم راهنمایی کنید

IRgragh
08-11-1393, 01:10 بعد از ظهر
سلام
برای تست صفحه کلاچ قبلا تو انجمن دوست گلمون اقا فرشاد توضیح دادن بزن دنده یک ترمز جلورو بگیر گاز بده اگه به قول معروف زمینو بکنه صفحت سالمه برای اینکه کاملا تست کنی بگرد تو انجمن پیدا میکنی
اما برای روغن سوزی :
اگه وقتی موتورو روشن میکنی دود میده (به رنگ سفید) و قطع میشه علتش از کج شدن گیت سوپاپ هاست که مقداری روغن به قسمت محفظه احتراق وارد میشه و وقتی موتورو روشن میکنی اون روغن به دلیل حرارت تبخیر میشه و از اگزوز خارج میشه و قطع میشه برای حل این مشکل فقط باید سرسیلندر باز بشه و تراشکاری بره
اما اگه همیشه دود میده ( به رنگ سفید مایل به ابی ) مشکل ممکنه از رینگ پیستون باشه که تخت میکنه و در بعضی اوقات ممکنه باعث خط افتادن سیلندر میشه که باید سیلندر بره تراشکاری و پیستون عوض بشه
موفق باشی

crm
09-11-1393, 10:23 قبل از ظهر
سلام
برای تست صفحه کلاچ قبلا تو انجمن دوست گلمون اقا فرشاد توضیح دادن بزن دنده یک ترمز جلورو بگیر گاز بده اگه به قول معروف زمینو بکنه صفحت سالمه برای اینکه کاملا تست کنی بگرد تو انجمن پیدا میکنی
اما برای روغن سوزی :
اگه وقتی موتورو روشن میکنی دود میده (به رنگ سفید) و قطع میشه علتش از کج شدن گیت سوپاپ هاست که مقداری روغن به قسمت محفظه احتراق وارد میشه و وقتی موتورو روشن میکنی اون روغن به دلیل حرارت تبخیر میشه و از اگزوز خارج میشه و قطع میشه برای حل این مشکل فقط باید سرسیلندر باز بشه و تراشکاری بره
اما اگه همیشه دود میده ( به رنگ سفید مایل به ابی ) مشکل ممکنه از رینگ پیستون باشه که تخت میکنه و در بعضی اوقات ممکنه باعث خط افتادن سیلندر میشه که باید سیلندر بره تراشکاری و پیستون عوض بشه
موفق باشی

دوست گلم مرسی از کمکت
چندتا مورد . اول اینکه دوزمانه که سوپاپ نداره و دوم اینکه بله دقیقا مسئله همینه که وقتی روشن میشه چون روغن توی محفظه احتراق جمع شده یکم دود میکنه بعد نرمان میشه . حالا میخام بدونم این روغن از کجا جمع میشه توی محفظه ی احتراق.

VAHID
09-11-1393, 01:36 بعد از ظهر
دوست گلم مرسی از کمکت
چندتا مورد . اول اینکه دوزمانه که سوپاپ نداره و دوم اینکه بله دقیقا مسئله همینه که وقتی روشن میشه چون روغن توی محفظه احتراق جمع شده یکم دود میکنه بعد نرمان میشه . حالا میخام بدونم این روغن از کجا جمع میشه توی محفظه ی احتراق.
موتور دوزماه با روغن کار میکنه و مقداری روغن با سوخت وارد محفظه احتراق میشه

IRgragh
09-11-1393, 02:28 بعد از ظهر
سلام
موتورتون رو من فکر کردم چهار زمانه هستش و توضیحات برای موتورهای چهار زمانه بود
همونطور که دوست عزیزمون اقا وحید گفتن دود کردن موتور دو زمانه طبیعیه نگران نباشید

crm
11-11-1393, 11:28 قبل از ظهر
سلام
موتورتون رو من فکر کردم چهار زمانه هستش و توضیحات برای موتورهای چهار زمانه بود
همونطور که دوست عزیزمون اقا وحید گفتن دود کردن موتور دو زمانه طبیعیه نگران نباشید

بله موتور دوزمانه دود میکنه اما دود کردن این موتور طبیعی نیست . هر موقع روشنش میکنم انگار روغن اضافی توی محفظه ی احتراق جمع شده و 5 دقیقه باید کار کنه ساسات هم باید باز باشه کامل. تا به حالت نرمال در بیاد. توی این 5 دقیقه کلی دود میکنه و روغن جمع شده توی محفظه ی احتراق رو میسوزونه بعد خوب میشه . من فقط میخام بدونم چرا روغن جمع میشه و چطوری باید حلش کنم
با تشکر

foadnnsj
18-01-1395, 08:16 قبل از ظهر
سلام
موتورمو 3 ماهه تعمیر کردم

اما امروز متوجه شدم وقتی اروم گاز میدم یهو یه دود سفید از اگزوز میاد و بوی بخصوصی هم داره!!!
ممکنه روغن سوزی باشه؟ اگه اره! چاره و هزینه ش چیه؟؟؟؟
پولسار

mehdig
18-01-1395, 10:13 قبل از ظهر
بله موتور دوزمانه دود میکنه اما دود کردن این موتور طبیعی نیست . هر موقع روشنش میکنم انگار روغن اضافی توی محفظه ی احتراق جمع شده و 5 دقیقه باید کار کنه ساسات هم باید باز باشه کامل. تا به حالت نرمال در بیاد. توی این 5 دقیقه کلی دود میکنه و روغن جمع شده توی محفظه ی احتراق رو میسوزونه بعد خوب میشه . من فقط میخام بدونم چرا روغن جمع میشه و چطوری باید حلش کنم
با تشکر
مشکلی نداره
دلیل روغن جمع شدنم اینه که بنزین و روغن میاد توی محفظه و قبل از احتراق موتور خاموش میشه و بنزین یکمی میپره و روغن بیشتر میمونه
دلیل زیاد بودنشم اینه که موتور دو زمانه وقتی زیاد داغ میکنه روغن بیشتری رو میسوزونه
برای تنظمی روغن هم معمولا دو زمانه ها یه پمپ روغن که روغنو قطره قطره میده به سر پیستون وجود داره که شبیه کاربراته میتونید اونو تنظمی کنید که من پیشنهاد میکنم نکنیند
هر چی روغن بیشتری باید موتور نرمتر کار میکنه و خیالتون از گیرپاژ نکردن موتور راحته

alivw71
18-01-1395, 10:29 بعد از ظهر
سلام
موتورمو 3 ماهه تعمیر کردم

اما امروز متوجه شدم وقتی اروم گاز میدم یهو یه دود سفید از اگزوز میاد و بوی بخصوصی هم داره!!!
ممکنه روغن سوزی باشه؟ اگه اره! چاره و هزینه ش چیه؟؟؟؟
پولسار

سلام
دود سفید فکر کنم برای این هست که رینگ های فشاری پیستون ضعیف شدن و باید عوض بشند.

foadnnsj
19-01-1395, 07:43 قبل از ظهر
سلام
دود سفید فکر کنم برای این هست که رینگ های فشاری پیستون ضعیف شدن و باید عوض بشند.

سلام ممنون
ایا این معمولیه که بوی روغن سوزی هم کمی میاد اما دود سفید کاملا

alivw71
19-01-1395, 03:13 بعد از ظهر
سلام ممنون
ایا این معمولیه که بوی روغن سوزی هم کمی میاد اما دود سفید کاملا

درود
اگر بوی روغن سوخته هم داد نشان از اینه که روغن به محفظه احتراق راه پیدا کرد و مشکل هم از رینگ های فشاری پیستون هست که ضعیف شده و اگر این رینگ پیستون عوض نشه ممکنه باعث خط افتادن روی جداره های سیلندر بشه و خرج بشتر موتور میشه.
قبل از انجام کار حتما تست کمپرس بگیرید. چون یکی از علائم ضعیف شدن رینگ پیستون کمپرس پایین و ضعف موتور در سربالایی هاست.
ممکنه واشر های سوپاپ هم خراب شده باشه که احتمال این هم هست با تست کمپرس.

foadnnsj
19-01-1395, 03:53 بعد از ظهر
درود
اگر بوی روغن سوخته هم داد نشان از اینه که روغن به محفظه احتراق راه پیدا کرد و مشکل هم از رینگ های فشاری پیستون هست که ضعیف شده و اگر این رینگ پیستون عوض نشه ممکنه باعث خط افتادن روی جداره های سیلندر بشه و خرج بشتر موتور میشه.
قبل از انجام کار حتما تست کمپرس بگیرید. چون یکی از علائم ضعیف شدن رینگ پیستون کمپرس پایین و ضعف موتور در سربالایی هاست.
ممکنه واشر های سوپاپ هم خراب شده باشه که احتمال این هم هست با تست کمپرس.
ممنون
مشکل بزرگ اینجاست که تو این شهر ما پیش هر تعمیر کاری بری میگه من نمیدونم باید تعمیر کامل کنی وگرنه دس بهش نمیزنم :/

هزینه تعویض رینگهای فشاری و واشرهای سوپاپ چقدر میشه حدودا؟ ممنونم

ata313
19-01-1395, 04:33 بعد از ظهر
مشکل ازرینگت اقا

ببخشید این چیزی که میخوام بگم هیچ ربطی به این تایپک نداره ولی خب حرفش پیش اومده اینجا. این کمپرس سنج رو کجاها دارن ؟؟؟ از کجا بفهمم که اول کمپرس موتور چقدر بوده که الان مثلا فلان مقدار کم شده ؟؟

alivw71
19-01-1395, 07:22 بعد از ظهر
ممنون
مشکل بزرگ اینجاست که تو این شهر ما پیش هر تعمیر کاری بری میگه من نمیدونم باید تعمیر کامل کنی وگرنه دس بهش نمیزنم :/

هزینه تعویض رینگهای فشاری و واشرهای سوپاپ چقدر میشه حدودا؟ ممنونم

درود
متاسفانه قیمت دقیق برای تعمیر انجین موتورهای چهارزمانه رو نمیدونم ولی اگر زنجیر تایم نباشه با هزینه رینگ و واشرها 50 هزارتومان بیشتر نیست .
قیمت رینگ از 10 تومن هست به بالا.
اگر انجین دنده تایم بود بهتر هست خودتون عوض کنید البته برای بستن رینگ و باز کردنشون از پیستون حتما از رینگ جمع کن استفاده کنید یا بدید یه تعمیرگاه که ابزارشو داره انجام بده بعد بقیه کاراشو خودتون انجام بدید.

foadnnsj
20-01-1395, 01:45 بعد از ظهر
خیلی ممنون میبرم ببینم تعمیرگاه چند میگه! ممنون

sent from my amico 250 :/

وحیدشهبازی
17-03-1397, 10:07 بعد از ظهر
سلام
یسوال داشتم
موتور من اپاچیه
بعدازاینکه دادم زنجیر تایم موتور رو عوض کنن
موتور وقتی روشن میکنی دود سفید میکنه و بوی روغن سوخته میده بعد که یکم داغ میشه موتور خیلی خیلی کم میشه ولی باز دور موتور رو درجا میاری رو 8.9باز دود کوچیکی میبینم ک میکنه
مشکل چیه دوستان؟

OfJoker
16-05-1397, 01:29 بعد از ظهر
سلام دوستان
من یه پالس 135 دارم 30 روز رینگا عوض کردم و موتورا سرویس کردم دیشب تو اتوبان خوب بود تا اینکه یه هو دود از اگروز و یلند اومد صدای هلکوپتر داد و خاموش شد روغن هارا هم سوزوند مشکل از کجاست؟

BENYAMIN.
29-04-1398, 02:12 بعد از ظهر
سلام دوستان موتور من دود سفید میده بیرون و روغن کم میکنه می تونین مشکلشو بگین ممنون میشم👍👍

- - - Updated - - -

وقتی موتور و تازه گرفتم هیچی روغن نداشت منم متوجه نشدم بعدش صدای شبیه صدای فیلر داد منم فکر کردم صدای فیلره وقتی پیش تعمیرکار رفتم گفت هیچی روغن نداره منم زود روغن ۵۰ریختم از اون به بعد دود سفید میده بیرون ولی زیاد نیست