PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش شستن باک

ebrahim.r1995
09-06-1392, 03:53 بعد از ظهر
سلام.باک موتور من یکم زنگ زدگی داره من میخوام یه جوری اون زنگ زدگی ها رو از بین ببرم.واسه از بین بزدن زنگ ها چه موادی لازمه?

Sent from my ST15i

yasharazary
09-06-1392, 10:18 بعد از ظهر
نیم لیتر بنزین بریز خوب تو دستت تکونش بده! بعد خالی کن!! دو سه بار تکرار کن!

K.I.A
09-06-1392, 10:42 بعد از ظهر
سلام.باک موتور من یکم زنگ زدگی داره من میخوام یه جوری اون زنگ زدگی ها رو از بین ببرم.واسه از بین بزدن زنگ ها چه موادی لازمه?

Sent from my ST15i ابتدا باید اسید خورش کنید و بعد استر ضد زنگ یه گرده داخل بپاشید و بعد کیلر مکمل.

ebrahim.r1995
09-06-1392, 10:49 بعد از ظهر
ابتدا باید اسید خورش کنید و بعد استر ضد زنگ یه گرده داخل بپاشید و بعد کیلر مکمل.

داداش ايناي كه ميكي جي هست و از.كجا بايد تهيه كرد.قيمتشم بكين

Sent from my ST15i

ebrahim.r1995
09-06-1392, 10:51 بعد از ظهر
نیم لیتر بنزین بریز خوب تو دستت تکونش بده! بعد خالی کن!! دو سه بار تکرار کن!

اين كار رو خيلي زياد انجام دادم ولي فايده نداره.بنزين شهرمون هم اب داره

Sent from my ST15i

K.I.A
09-06-1392, 10:57 بعد از ظهر
اینارو نقاش اتومبیل اگه بلد باشه براتون انجام میده...باک هم زنگ داخلش مهم نیست اگه باک دائم توش بنزین باشه./با کمی سمباده و لایه ضد زنگ و ضد حلال بنزین هم قابل انجامه

alinozad
09-06-1392, 11:31 بعد از ظهر
اونجوری که باید باک باز بشه و لایه و ... زده بشه!
والا تا جائی که صوات من جواب مبده یه زنجیر تایم خراب بردار،بنداز تو باک،نیم لیتر بنزین بریز تو باک،بعد شروع کن به تکون دادن بطوری که زنجیر تایم همه جای باک رو بسابه.بعد کلا محل اتصال شیر بنزین رو بازکن،انگار میخای شیر بنزین رو عوض کنی و کل زنگ زدگی ها رو ازونجا خارج کن(چون معمولا در باک برجستگی داره و مقداری زنگ زدگی همیشه باقی میمونه میگم ازونجا خالی کن ولی اگر در باک برجستگی از داخل نداره و راحت تخلیه میشه نیاز نیست)دوباره نیم لیتر بنزین بریز و 10 دقیقه مداوم بساب،دوباره تخلیه کن،انشالا تا چند مدت دیگه زنگ زدگی نخاهی داشت.
بزرگترین مشکل من با روان این بود که ماه به ماه کاربرات رو باید کامل میشستم تا زنگها بره!الان با فلات کلی حال میکنم چون باکش پلاستیکه.دقت کرده باشین تمام موتور های جدید همه باک پلاستیکی هستند بخاطر همین دلیل و سبکی و ...

farzin
25-06-1392, 08:18 بعد از ظهر
وقتی زنگ زده یعنی عمر خودشو کرده اگه نو هستو زنگ زده که یعنی جنسش خوب نیست و اگه میخای کاری کنی که پدر کاربراتورو انجین در نیاد یه باک نو بخر وگرنه یه صافی بنزین سر راه کاربراتور بنداز

ebrahim.r1995
25-06-1392, 09:16 بعد از ظهر
داداش مشکل من اینه که از باک موتورم تو بازار نیست وگرنه تا حالا میخریدم.بعدشم صافی سر راهش گزاشتم

Sent from my ST15i

02109002
25-06-1392, 10:04 بعد از ظهر
درود ...

پستهای اضافی حذف شد

در ارسال پستهای خود دقت بیشتری داشته باشید

موفق باشید