PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازسازی موتور سنگین

White wolf
08-06-1392, 11:14 بعد از ظهر
سلام دوستان
اوایل تابستون تصمیم گرفتم که شروع به بازسازی و تیونینگ یه ماشین بکنم ولی بدلیل فراهم نبودن مکان مناسب و یه سری دلایله دیگه نتونستم ادامش بدم
ولی چون از بچگی عاشقه موتور سنگین بودم و هستم تصمیم گرفتم یه موتور تصادقی یا توقیف شده پیدا کنم که بتونم بازسازی بکنم
اطلاعاتم در این مورد صفره و امیدوار بودم دوستان بتونن در این زمینه راهنماییم کنن
یه سوال هم اینه که کجا میتونم یه موتور سنگین بالای 250 سی سی برای بازسازی پیدا کنم؟(من تو بندرعباس زندگی میکنم)
کلا ممنون میشم دوستان در این مورد راهنماییم کنن

معمار
09-06-1392, 11:19 قبل از ظهر
سلام
به جمع پرشین موتور خوش امدی

شما برو تو پارکینگ های شهرتون بگردی احتمال زیاد همچین مواردی پیدا بشه
نشد شهر های دور و اطرافتون
نشد بیای تهران 100% پیدا می کنی

White wolf
21-06-1392, 09:39 قبل از ظهر
دوست عزیز مرسی از پاسختون
میشه یخورده بیشتر راهنمایی کنین؟تو پارکینگ راهنمایی رانندگی برای برداشتن موتور به مشکل نمیخورم؟موتورایی که اونجان یا همون تصادفیا سند و پلاک و برگه سبز دارن؟
در مورد هزینش چطور؟

معمار
21-06-1392, 09:52 قبل از ظهر
دوست عزیز مرسی از پاسختون
میشه یخورده بیشتر راهنمایی کنین؟تو پارکینگ راهنمایی رانندگی برای برداشتن موتور به مشکل نمیخورم؟موتورایی که اونجان یا همون تصادفیا سند و پلاک و برگه سبز دارن؟
در مورد هزینش چطور؟

تو پارکینگ ها راهنمایی موتور هایی که هستن و نیومدن دنبالش همه مشکل سند دارن
و یه سری مسئولین مرتیط به این کار جمع میشن یه سری از موتور ها رو میزارن برا مزایده
و برا اون موتور هایی که زیر 250 باشن سنشون بالاتر از 10 سال نباشه سند و کارت و پلاک درست میکنن
و برا موتور سنگین و برا موتور های بالای 10 سال دقیق نمی دونم
شما خودت برو پارکینگ ها یه سوال بکن

کسی که میخاد باز سازی کنه همه چیزشو بازسازی میکنه و هزینه زیادی میکنه
در مورد هزینه شما خودت چه قدر انتظار داری هزینه کنی ؟

White wolf
21-06-1392, 11:01 قبل از ظهر
تو پارکینگ ها راهنمایی موتور هایی که هستن و نیومدن دنبالش همه مشکل سند دارن
و یه سری مسئولین مرتیط به این کار جمع میشن یه سری از موتور ها رو میزارن برا مزایده
و برا اون موتور هایی که زیر 250 باشن سنشون بالاتر از 10 سال نباشه سند و کارت و پلاک درست میکنن
و برا موتور سنگین و برا موتور های بالای 10 سال دقیق نمی دونم
شما خودت برو پارکینگ ها یه سوال بکن

کسی که میخاد باز سازی کنه همه چیزشو بازسازی میکنه و هزینه زیادی میکنه
در مورد هزینه شما خودت چه قدر انتظار داری هزینه کنی ؟
مرسی دوست عزیز مشکلم تو پیدا کردن پارکینک بود که پیدا کردم
در مورد هزینه هم مشکلی از نظر هزینه کردن ندارم ولی یکجا نمیتونم هزینه کنم
تاکیدم برای بازسازی هم علاقه خودمه هم برای اینکه تجربه داشته باشم و کلا به اینکار علاقه زیادی دارم
از راهنماییتون هم متشکرم امیدوارم اگه موفق شدم عکساشو بزارم ببینین