PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید موتور سنگین حد اقل 250 بدون مدارک

shadow
28-02-1390, 10:22 بعد از ظهر
سلام بر بر و بچه های نیک

من میخام یه موتور سنگین بخرم ولی مدارکی لازم ندارم .
یعنی میخام ارزون تر باشه.
میخام شبها فقط یه 2-3 ساعتی ازش سواری بگیرم شبها هم طرف ما خبری از گشت و کلانتری و این حرفا نیست که به موتور گیر بده.
در ضمن من اسلامشهر هستم.
یه 1سالی هست یه بندیت این دور و ورا گاز میده و صداش بد جوری رفته تو مخم .
میخام پوزش رو بزنم.

ali faghfouri
29-02-1390, 02:13 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
1.چه نوع موتوری میخوای استریت یا ریس؟
2.بودجت چقدره؟
3.تا حالا چی روندی؟
4.چه پارامترایی واست مهمه؟ سرعت شتاب صدا قیافه راحتی
5.آدم دس به آچاری هستی یا نه؟
اینا رو جواب بدی میشه یه راهنمایی درس حسابی کرد.

shadow
29-02-1390, 09:01 بعد از ظهر
1.منظورت از استریت یا ریس چیه نمیدونم؟
2.تا 2 میلیون پول دارم .
3.تا حالا سی جی 125 .آپاچی.پالس200 و 220.روان آر وی.
4.سرعت و شتاب . صداش برام خیلی مهمه.
5.چیزهایی مثل روغن و لنت رو میتونم خودم عوض کنم ولی دیگه هیچی بلد نیستم.
منظورم از بدون مدارک اینه که زیاد نمیخام سواری بگیرم فقط شبها 1-2 ساعت .چون در طول روز سر کارم.

dkmos
29-02-1390, 10:51 بعد از ظهر
سلام
موتوری با این مشخصات پیدا کردی بما هم خبر بدین!
جواز تردد از همین الان جوره!:gigglesmile:

Ali
30-02-1390, 07:28 بعد از ظهر
250 که با این شرایط فقط میتونی سوزوکی امیکو پلیسی بگیری ولی چیز درست درمون تر میخوای میتونی یه کاوازاکی کیپس 91 تمیز گیر بیاری من چند وقت پیش یکی ابی سفیدشو گیر اووردم سالم و تمیزم بود 1.900 میگفت

shadow
30-02-1390, 09:47 بعد از ظهر
من منظورم از بدون مدارک این بود که از این موتورهایی که قاچاق وارد میشن
بدون برگ سبز و تملیکی و این حرفا
از این موتورهایی که اگه باهاش دست برادرای کلانتری و بسیجی بیوفتی باید قید موتور رو بزنی

Alireza
30-02-1390, 10:08 بعد از ظهر
شاید بتونی یه بندیت 250 نسبتا داغون پیدا کنی با این پول

shadow
30-02-1390, 10:24 بعد از ظهر
اصلا موتوری که مدارک نداشته باشه یا قاچاق باشه هست؟

حسـن
30-02-1390, 11:06 بعد از ظهر
کلا بیشتر موتور سنگین ها قاچاق و فاقد مدارک معتبر هستند:mad_majidonline:

nOviA
31-02-1390, 12:23 قبل از ظهر
سلام
کمی بودجه رو بالاتر ببر. تو این قیمت چیز جالبی گیرت نمیاد. با 3-3.5 میتونی یه 400 تمیز بگیری. (تمیز منظورم دقیقا تمیز نیست...موتوریه که کمتر داغون شده).

mohamad javad
31-02-1390, 11:52 قبل از ظهر
بندیت 250 دارم بسیار تمیز بی مدارک 2.5؛
تاپیکشم هست؛
عکس هم گذاشتم

madadii
15-04-1390, 05:48 بعد از ظهر
سلام داداش من یه سوزوکی 250 تمیز با مدارک کامل دارم - صدا الاغ - اگزوز الاغ - همه چیزش ردیفه . تو اسلامشهر هم تحویلت میدم . قیمت 1850 هم باحات را میام . خواستی پ خ کن شمارمو بدم .

Kenji
15-04-1390, 06:49 بعد از ظهر
داداش سوزوکی ان مدل 250 داره.

madadii
15-04-1390, 09:25 بعد از ظهر
سلام گوشیم دوربین نداشت دیدم نمونه موتور تو انجمن هست اینه داداش کنجی 2032

omid_r1
13-09-1390, 01:26 قبل از ظهر
سلام بر بر و بچه های نیک

من میخام یه موتور سنگین بخرم ولی مدارکی لازم ندارم .
یعنی میخام ارزون تر باشه.
میخام شبها فقط یه 2-3 ساعتی ازش سواری بگیرم شبها هم طرف ما خبری از گشت و کلانتری و این حرفا نیست که به موتور گیر بده.
در ضمن من اسلامشهر هستم.
یه 1سالی هست یه بندیت این دور و ورا گاز میده و صداش بد جوری رفته تو مخم .
میخام پوزش رو بزنم.
سلام دوست عزيز
به نظر من اگه صدا و شتاب واست مهمه اگه ميخواي راحت از دست مامور فرار كني و...
فقط honda crm البته crm شاسيه با 2500000 يه تميزشا ميتوني بخري. با 2000000 دنبال كورسي نگرد

ARSH
13-09-1390, 02:26 قبل از ظهر
با 2500000 يه تميزشا ميتوني بخري.

crm تمیز دو و نیم آب میخوره ؟

حسـن
13-09-1390, 01:06 بعد از ظهر
crm تمیز دو و نیم آب میخوره ؟
سوال منم هست ؟
راستی این دوستمون گفت سنگین میخواد همون بندیت به دردش میخوره

سرعت
28-11-1390, 01:25 قبل از ظهر
سوزوکی بندیتGSF 400P

[Only registered and activated users can see links]

ساخت مدل
سوزوکی GSF 400P

سال
1994

موتور
هوا / روغن سرد، چهار زمانه، عرضی چهار سیلندر، DOHC، 4 سوپاپ در هر سیلندر.

ظرفیت
398

مته سوراخ سکته ایکس
56 х 40.4 میلی متر

نسبت فشرده سازی
11.8:1

القاء
Mikuni 4X

سیستم جرقه زنی / شروع
ترانزیستوری / برق

حداکثر قدرت
[Only registered and activated users can see links]

حداکثر گشتاور
3.9: 10،500 دور در دقیقه

انتقال / درایو
سرعت 6 / زنجیره

سیستم تعلیق جلو
Kayaba 41mm، تلسکوپی، بهار سیم پیچ، روغن damped، با سفر چرخ 120mm سیستم

سیستم تعلیق عقب
پیش بارگذاری monoshock Kayaba قابل تنظیم، مسافرت چرخ 120mm سیستم

ترمز جلو
تنها دیسک های 310mm 2 پیستون کولیس

ترمز عقب
اتش 260mm دیسک های 2 پیستون کولیس

چرخ جلو
110/70-17

چرخ عقب
150/70-17

وزن خشک
176 کیلوگرم

ظرفیت سوخت
16 لیتر

دستی
ursa.irk.ru ([Only registered and activated users can see links]) / diff.ru ([Only registered and activated users can see links])

لب دوچرخه شوخی سه سال پیش، GSF400 سوزوکی در حال حاضر یک لبخند با کم و کربوهیدرات مجدد را افزایش می دهد همیشه طراوت به کشف یک تولید کننده است انتقادات هیئت مدیره گرفته شده و بهبود محصول خود را بر این اساس است. هنگامی که دوچرخه سواری ابتدا راهزن در ماه مه سال 1991 مورد آزمایش قرار، تیم تامپسون در نقد خود از موتور gutless سخت بود، باعث شد او را به نوشتن خط نهایی سرگرم کننده: راهزن - من فکر می کنم شاید آنها هم باید داشته باشد. " پس از آن خبر خوب این که GSF400P همراه با یک چرخ دنده ی بالا، نسبت درایو نهایی بالاتر، جت های بزرگتر در آن چهار carburettors تیرکمان بچه گانه 33mm و کم تجدید نظر دادن طولانی تر دریچه زمان محلی شما با باز کردن است. همه این نتایج را در افزایش ده درصد در گشتاور متوسط ​​در ازای یک اسب بخار قطره به 52bhp در LL، 000rpm. آیا این تغییرات در امان قلم سم تیم راهزن؟ من شک دارم، یک شوخی شبیه است که سخت به مقاومت در برابر. نام آشکار عدم وجود خود را از ادبیات جاری از تلاش برای بهتر جناس کار سخت و طاقت فرسا تا من بخشوده است. بروشور تبلیغی سوزوکی هنوز وعده "عملکرد دوچرخه ورزشی" و در حالی که نسخه سال 1994 است که بدون شک بهتر از سلف خود، سه سال است که ورزش عملکرد دوچرخه تعریف است. شما می توانید این واقعیت که در، £ 3500 GSF400 بیش از دو بزرگ ارزان تر از کاوازاکی ZXR400 است اما اجازه ندهید که مردم بازاریابی فکر می کنید سوزوکی در لیگ همان دلیل آن است که نادیده بگیرد. footrests عالی و نه تنگ موقعیت سواری و پد لاستیکی بر روی قاب که بد گویی کردن از زانو درد مفاصل خود را خم یک زاویه حاد، مبرا نمی کند را. بلندتر و سن شما هستند، شما رنج می برند. گیره بالا به ترخیص کالا از گمرک زمین خوب است، هر چند. کمی بیش از 3601b به اطراف پرتاب نوبت تنگ و جاده های پیچ خورده است. این فرمان تاکید بر این تصور را از نشستن بر روی دوچرخه به جای سبک در آن و جلویی کاملا روشن است، مستعد ابتلا به تعمیر جاده و چشم گربه ناراحت که من پیدا کردم. دانلوپ K505 لاستیک (110/70-17H جلو، عقب 150/70-17H) به رفتار impeccably در خشک است، اما محدودیت های خود را می توان به راحتی در جاده اسفالته دارای سنگفرش مرطوب رسیده است. تنظیم چنگال وجود دارد، و در وسط هفت تنظیمات برای پیش بارگذاری عقب، سوار کاملا محکم است. من هیچ مشکلی با نوسانات unadjustable یا. مانند GSS، چهار مایع خنک صداهای خشن - مثل سر و صدا از یک ماشین Scalextric بدنتان در بالاترین حد آجیل خود را با چرخ عقب در هوا. لرزش buzzy می سازد که حضور خود را در صفحات از کنار footrests و صدا دست گرم شدن از طریق میله ها احساس وجود دارد. خیلی بیشتر اتفاق می افتد بین 6000 و 8000rpm را در مقایسه با موتور تنظیمات قدیمی است اما هنوز هیجان واقعی فراتر از دروغ و همراه با احساس گناه برای چه شما را مجبور به در دنبال هم خوب انجام دهد. خانه مرحوم (دوباره) یک شب، و 2000 مایل ملایم وارد شده، من wringing گردن خود و عبور همه چیز را در چشم به مدت 30 دقیقه خوشحال japes با چراغ جلو صالح چیدن از این نقاط مرطوب در سریعترین خطوط. کروز در 85 و سوزن 110 ساعت زیبا رو سفید برسد نسبتا به سادگی. lOOmph برابر با 10،500 دور در دقیقه در inclines بالا اما کمی یا باد سر کار طلسم سخت را برای پای چپ است. خواهد redline 14،000 نفر در پنجم از 6 چرخ دنده ها را نکشید. پیدا کردن گیربکس ملاحظه، فاصله، اما عمل notchy است، نیاز به بوت مثبت در اهرم ^ و هماهنگ سازی دقیق با کلاچ کابل عمل است. قطر 310mm ترمز جلو مناسب، اهرم شرکت احساس اما چوبی نیست. آن را به خوبی توسط یک دیسک مشتاق عقب حمایت می شود. آهسته دوچرخه نور که به احتمال زیاد می شود که سریع به هر حال هرگز به یک مشکل و این Anchor ها به این کار خوبی نیست. سواری در اطراف شهر از کوره در رفته است. بسیاری از REVS و درجه منصفانه از کلاچ لغزش با توجه به دنده های نسبتا بالا، لازم است به منظور حفظ جایگاه خود را در ترافیک. به عنوان تسریع سرعت هنوز هم وجود دارد نیاز به استفاده از نسبت های پایین تر از جعبه موتور کار افتادن و هنگ به جلوگیری در سرعت بین چراغ. تردید اندکی در دهانه ساسات کوچک وجود دارد به عنوان موتور بیاد اور فلو، بارز ترین در هنگام خروج از چرخش و roundabouts. مخزن (3.5gal) به شما 100 مایل را قبل از اینکه شما را متوقف و تبدیل شیر خشم را بر روی ذخیره. این را در پشت لوله قاب سمت چپ جمع و کابل کلاچ فرود بلافاصله در مقابل آن است. هیچ چیز بدتر از گذراندن هشت خودرو و نیروی عظیم منهدم کننده همه جا حاضر و پس از آن برای جلوگیری از وجود دارد، حذف دستکش و کمانچه خود را با شیر همه آنها می آیند پاشش گذشته شما را دوباره. از آنجا که من همیشه دیر، 35mpg انعکاس عادلانه مصرف سوخت با دوچرخه نمی باشد. رویکرد متمدن را به رفت و آمد باید این رقم رو به افزایش به اواسط 40S، حذف دوباره در صبح یکشنبه آفتابی. یک ظاهر طراحی شده موضوع از اولویت های شخصی است، اما من دوست دارم نگاه از دوچرخه، به من آسیب دیده است، تنها با میناکاری کردن گلگیر عقب زشت است. با وجود شکل و اندازه آن قطعه دم و صندلی ترک (بدون گرفتن راه آهن) هنوز با کثافت جاده اسپری. تعداد berplate نشسته راه زیر نور دم و حامل نور کروم خود را که بیشتر در خانه هلی کوپتر نگاه کنید. بدنه آلیاژ جلا ساعت با کروم رینگ، چراغ جلو کروم و شاخص اضافه کردن یک لمس از کلاس های سنتی مدرن خطوط دوچرخه برهنه. اجزای برق در سمت چپ و عقب مخزن سیال ترمز در سمت راست بین ریل subframe عقب، در معرض صندلی و footrests. از آنجا که شما می توانید آنها را ببینید شما باید آنها را تمیز و بدنه تمدید به همین دلیل من می خواهم به دیدن. موتور خاکستری و سیاه و سفید چهار به یک اگزوز از چرخ جلو و گلگیر کوتاه مدت خود را در معرض خام. تجهیزات و اتصالات مانند مفاصل خط کالیپر ترمز و قربانیان اولیه از نمک جاده. این داستان غم انگیز معمول و سوزوکی بیشتر مستعد ابتلا به لرز زمستان بیش از هر دوچرخه های دیگر برهنه است. همه آنها نیاز به درجه بالایی از بیمار، عاشق مراقبت از آنها را نگه دارید خیلی. قولنج جزئی بگذریم، دوست دارم راهزن کمی است. این سنگ پله کامل به چیزهای بزرگتر و بهتر و پر شور به اندازه کافی به فراهم آوردن ثابت آدرنالین در بودجه است. این بیمه دوستانه است. من فقط نمی دانم چه مدت من می خواهم قبل از پارانویا از زندگی در 10،000 REVS آغاز شده برای رسیدن به من به طول انجامد. □

کوروش
28-11-1390, 01:30 قبل از ظهر
ای بابا افای سرعت شما هم که هی از اینا میرنید بابا یه کم حرف بزن /// کی حوصله خوندن اینارو داره :28:
به هر حال دستت درد نکنه

حجت جون
26-02-1391, 08:34 قبل از ظهر
سلام برو بچ خسته نباشید اگه از این موتورها زیاده یکی هم واسه من پیا کنید در ضمن اهل معاوضه هم هستم موتورمم هوندا 125 ..اوکی:happy4:

Babak
26-02-1391, 10:16 قبل از ظهر
تاپیک قدیمیه قفل شد