PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا crm از kdx خواهان بیشتری داره؟

ali_r
29-05-1392, 11:30 قبل از ظهر
سلام

یک سوال برام پیش اومده

crm250 با kdx250

چه فرقی داره که قیمت crm دوبرابره kdx هستش؟

مگه جفتشون 250 نیستن؟

از نظر سواری چقدر با هم فرق دارن؟

لانزا 220 چجور موتوریه؟

yasharazary
29-05-1392, 01:35 بعد از ظهر
تجربه هایی از زبان یک نفر سی آر ام باز که 6 ساله غیر سی آرام چیزی نخریده : سی آر ام نرمتره --- استهلاکش کمتره و لش نمیشه (خرکاره ) -- خوشگل تره --- مدلش بالاتره --- تیز تره ----- دوشاخ عقبش قویتره --- بعدشم هونداست -- تو ایران هم هیچ موتوری مثل هوندا خواهان نداره! لوازم سی آر ام هم نسبتا بیشتره !!!

راستی آرمیکس از همه تریل های دوزمانه قویتره !!! در انتخابش شک نکن!!

خصوصیت رو هم چک کن!!

ali_r
29-05-1392, 01:45 بعد از ظهر
تجربه هایی از زبان یک نفر سی آر ام باز که 6 ساله غیر سی آرام چیزی نخریده : سی آر ام نرمتره --- استهلاکش کمتره و لش نمیشه (خرکاره ) -- خوشگل تره --- مدلش بالاتره --- تیز تره ----- دوشاخ عقبش قویتره --- بعدشم هونداست -- تو ایران هم هیچ موتوری مثل هوندا خواهان نداره! لوازم سی آر ام هم نسبتا بیشتره !!!

راستی آرمیکس از همه تریل های دوزمانه قویتره !!! در انتخابش شک نکن!!

خصوصیت رو هم چک کن!!

خب اونیکه 6 سال سی ار ام رونده و هیچ موتوری نرونده از کجا بدونه که کادیکس یا امثال اون چجورین؟

yasharazary
29-05-1392, 02:23 بعد از ظهر
اونی که گفتم الان ده ساله که موتور میاره از بندر و میفروشه --- از سوزوکی پرچم و 185 بگیر تا crfx و سنگین ولی میگه هیچکدوم تریل ها crm نمیشه!!

اونی که گفتم فقط crm میخره منظورم برای سواری خودش بود!! یعنی برای زیر پای خودش فقط crm میگیره!

- - - Updated - - -

بعدش تشکر یادت نره!

amir.cdi
29-05-1392, 09:31 بعد از ظهر
2 دلیل اصلیش اینه
1: crm تو بازار بیشتر از kdx
2: لوازم جانبیش راحت گیر میاد تا لوازم kdx

ARSH
30-05-1392, 12:07 قبل از ظهر
کا دی ایکس و کلا کاواساکی مشهور به خر زور بودنه ! یعنی قدرت بالایی داره و قدرت بالا هم مساوی با اصطحلاکه بیشتره
یه اصطلاحی داشتیم ما اینجا که میگفتیم کا دی ایکس باز جماعت آچار به دست ترین فرد بین موتور سواراس :دی
بعد اینکه میرسه بحث سلیقه ! شاید باورت نشه ولی خیلی ها صدای کا دی ایکس رو دوست ندارن
از نظره فنر بندی کا دی ایکس کمک فنر جلوش تلسکوپیه ولی سی ار ام فقط مدل های پایینش اینطوریه و دو مدل بعدی به معکوس ارتقا داشته و از نظر کمک بندی نرم تر از کا دی ایکسه
چون بیشتر کسایی که موتور آفرود میخرن صرفا استفاده ورزشی ازش نمیکنن که خشکی براشون مهم نباشه نرمی براشون مهمه دو ترک سوار کنن برن طبیعت و این چیزا
سی ار ام قطعاتش همه جا هست همه چیش قیمتش کم نیست ولی هست خلاصه هم استوک هم نو
و هندا هم به اصطحلاک پایین مشهوره و بازده بالا به همین خاطره که بیشتریا سی ار ام میگیرن و اگه دقت کنی 70% از اونا که سی ار ام میگیرن صرفا جهت اسمش میگیرن که اره سی ار ام دارن !!! به خاطره همینه اسم
مثل گوشی آیفون که نصف قیمتشو داریم پول اسم اپل رو میدیم
ولی در کل من همیشه سی ار ام رو تو دو زمانه ها به بقیه ترجیح دادم

معمار
30-05-1392, 10:53 قبل از ظهر
از نظر من موتور یعنی هندا
ولی تو بعضی مدل ها موتورهای دیگه
ولی دلیل انتخاب من نسبت به crm
اولا به خاطر صدای نازش بعد قیافه و هیکل خوشکلش

ali_r
31-05-1392, 10:31 قبل از ظهر
لانزا نسبت به سی ار ام چجوره؟
از چند نفر پرسیدم میگن مثل سی ار ام هیچ جا کم نمیاره و خیلی خوشدست و نرم هستش و اصتحلاکش خیلی پایینه وتو شهر هم میتونی براحتی برونیش

yasharazary
31-05-1392, 02:23 بعد از ظهر
برای توی شهر از crm بهتره ولی اگه بخوای آفرود بری crm بهتر تره!!!

Sadegh.galaxy
02-06-1392, 09:39 بعد از ظهر
درضمن تاپ اسپید سی آر ام170کیلومتره که کادکس عمرابه این برسه.وایزن کادکس220به دلیل جدیدتربودن ازکادکس250بهتره.هم قدرت،هم کیفیت.

nopo
03-06-1392, 07:00 قبل از ظهر
برای توی شهر از crm بهتره ولی اگه بخوای آفرود بری crm بهتر تره!!!

:fingersmiley:

- - - Updated - - -

لانزا نسبت به سی ار ام چجوره؟
از چند نفر پرسیدم میگن مثل سی ار ام هیچ جا کم نمیاره و خیلی خوشدست و نرم هستش و اصتحلاکش خیلی پایینه وتو شهر هم میتونی براحتی برونیش

اینجا لانزا کمه چه برسه به لوازمش!!!

- - - Updated - - -

مطالعه این لینک ها خالی از لطف نیست:
[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]