PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهرو 200 (طرح ktm)

hsjohvid
24-05-1392, 09:05 بعد از ظهر
سلام به دوستان گرامی ما هم بالاخره یک تریل خریدیم.البته من خودم قبلا یک 125 بی کلاچ داشتم بعد رفتم اینا خریدم راسیاتش من چون قبلا تریل نداشتم این برام خیلی خوبه با اون بی کلاچه اگه تو یک دست انداز میرفتی کمرت دو هسته میشد ولی این خیلی راحته آدم حال میکه و اصلا خسته نمیشم. البته اون بی کلاچه هنوز هست . راستی یک چند تا سئوال از دوستان داشتم :

1- برای عمر موتور و سرحال بودن اون باید مثلا هر ماه چیکارش کرد؟

2-آیا به تقویت کردن انجین موتور توصیه می کنید؟اصلا تقویت کردن موتور به چه معناست؟

3- خلاصه آقا یک تعمیرگاه درجه 1 که تو کارش اوستا باش البته در تریل و خوش انصاف باشه در اصفهان بهم معرفی کنید؟

دوستان سئوالی در مورد موتور داشتید بفرمایید در خدمتم.

عکس 1 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 2 ([Only registered and activated users can see links])

عکس3 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 4 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 5 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 6 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 7 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 8 ([Only registered and activated users can see links])

masterfire777
25-05-1392, 09:49 قبل از ظهر
سلام دوست گرامی به انجمن خوش امدی ... باید بگم فعلا دست به موتورت نزن تا کامل اب بندی بشه .. بعد تاپیک های انجمن خوب مطالعه کن تا همچی دستت بیاد

موفق و پیروز

mohsen2001
25-05-1392, 11:41 قبل از ظهر
مبارک باشه.
چند خریدی؟

معمار
25-05-1392, 12:17 بعد از ظهر
طرح ktm هم شده مسخره بازی
هر شرکتی از راه رسیده رفته از چین انجین اورده یه بدنه هم سوار کرده و اسمشم میزاره طرح ktm

kamangir
05-06-1392, 08:41 قبل از ظهر
سلام به دوستان گرامی ما هم بالاخره یک تریل خریدیم.البته من خودم قبلا یک 125 بی کلاچ داشتم بعد رفتم اینا خریدم راسیاتش من چون قبلا تریل نداشتم این برام خیلی خوبه با اون بی کلاچه اگه تو یک دست انداز میرفتی کمرت دو هسته میشد ولی این خیلی راحته آدم حال میکه و اصلا خسته نمیشم. البته اون بی کلاچه هنوز هست . راستی یک چند تا سئوال از دوستان داشتم :

1- برای عمر موتور و سرحال بودن اون باید مثلا هر ماه چیکارش کرد؟

2-آیا به تقویت کردن انجین موتور توصیه می کنید؟اصلا تقویت کردن موتور به چه معناست؟

3- خلاصه آقا یک تعمیرگاه درجه 1 که تو کارش اوستا باش البته در تریل و خوش انصاف باشه در اصفهان بهم معرفی کنید؟

دوستان سئوالی در مورد موتور داشتید بفرمایید در خدمتم.

عکس 1 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 2 ([Only registered and activated users can see links])

عکس3 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 4 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 5 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 6 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 7 ([Only registered and activated users can see links])

عکس 8 ([Only registered and activated users can see links])

با عرض تبریک به مناسبت تریل سوار شدنتون در صورتی که موتورتون صفر هستش فعلا دستش نذارید ولی اگه صفر خوابیده هستش . حتما برای یک سرویس پیش تعمیرکار ببریتش تا تنظیمات مربوط به

برق ، شمع ، کاربراتور رئ براتون انجام بده

مشکلی که تو خصوصی گفتید مربوط به کاربراتور میشه

تعمیرکار زیاد هست تو اصفهان من 3 نفر هست که میشناسم که دست و پنجه دارن

1. میدان لاله ، ابتدای اتوبان چمران ، نرسیده به سه راه بعثت آقای حمزه حق شناس تعمیرکار تریل های ژاپنی ( نیاز به هماهنگی قبلی داره )

2. خیابان محوری اصفهانی (گاز سابق ) تعمیرگاه مجید 333 آقای مجید تبراصفهانی ( اعلام کنید از طرف بهزاد میام )

3. خیابان سروش - چهاراه عسگریه _جنب موتور آنتیک ،آقا پیکان و برادر گرامیشون ( اعلام کنید از سایت پرشین موتور هستید )

معمار
05-06-1392, 10:34 قبل از ظهر
داداش باهاش رفتی افرود ؟
اگه رفتی افرودش چه طوریه در چه حدیه ؟

sorush
05-06-1392, 12:45 بعد از ظهر
جناب تاپیکش موجوده

بهرو طرح کی تی ام؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]