PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستگیری باند قاچاق موتورهای 250

soroush adventure
26-02-1390, 02:35 بعد از ظهر
این باند با کمک پلیس راهور و 2 دفتر اسناد رسمی موتورهای قاچاق را با سند و پلاک جعلی میفروختند
( منبع همشهری- 90/2/26 )

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

yamaha yzf r6
26-02-1390, 03:14 بعد از ظهر
يعني زد ايكس هنوز طالب داره ؟موتور دو زمانه كه عهد گذشت و رفت.پس چرا باز يه عده اي دنبال اين موتورها ميرند من نميدونم.باز آر 1 رو بگيم يه چيزي ولي زد ايكس نه.

Kenji
26-02-1390, 03:18 بعد از ظهر
خدایی اگه زد ایکس آزاد بود تو خریدش شک نمی کردم

نیما نادری
26-02-1390, 09:12 بعد از ظهر
موتورهای دو زمانه حرف ندارن البته من سوپاپ دار دوست دارن ولی رو آسفالت دو زمانه دیوانس

نمونش آپریلیا 125 با 30 اسب قدرت

و کیت افزایش حجم 154 سی سی و 170 سی سی

خداست

eshgh_namordeh
26-02-1390, 09:46 بعد از ظهر
فقط دو زمانه نیست همه چیز را ظاهرا فروختند
من فردا صبح میرم آگاهی ببینم موتور من جزو اینها نباشه
آخه تو سند و کارت من به اسم جهان تند خورده ممکنه جزو همین قاچاقیها باشه
شانس که نداریم برم ببینم چی میشه خدا کنه مورد نداشته باشه که طرف از من چک داره اول دردسره :(

soroush adventure
27-02-1390, 11:23 قبل از ظهر
فقط دو زمانه نیست همه چیز را ظاهرا فروختند
من فردا صبح میرم آگاهی ببینم موتور من جزو اینها نباشه
آخه تو سند و کارت من به اسم جهان تند خورده ممکنه جزو همین قاچاقیها باشه
شانس که نداریم برم ببینم چی میشه خدا کنه مورد نداشته باشه که طرف از من چک داره اول دردسره :(

آمار گرفتی خبرش رو به ما هم بده

Salman
27-02-1390, 10:14 بعد از ظهر
علیرضا اتفاقا من 2هفته پیش پرسیدم در مورد این جهان تند و نینجا250.می گفتن که شرکته زیاد معتبر نیست ولی از راهه قانونی وارد شده و هیچ مشکلی نداره.حالا باز خودت بپرس که مطمعن شی

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

يعني زد ايكس هنوز طالب داره ؟.
هنوزم که هنوزه خیلی ها عاشقه زد ایکس هستن.خداییشم تو سطحه خودش یدونست.خیلی ها نمیرن یه 250 مثله هیو یا مگلی بخرن که راحد تردد کنن.حاظرن سختی بکشن و کمتر موتورو بیارن بیرون ولی سواره زد ایکس باشن

eshgh_namordeh
31-02-1390, 01:15 بعد از ظهر
امروز رفتم آگاهی نهم شهر ری بود پدرم در اومد چقدر دوره - توی شهر ری انگار حکومت نظامیه هم ماشین هم موتور همه را میگرفتند 3 تا ایستگاه بازرسی من را گرفتن مدارک دیدن گفتن برو - خلاصه رفتم آگاهی قسمت قاچاق کالا گفت موتورت کجاست گفتم همین جا دم درب گفت باید موتورت را بفرستیم گمرک اونجا بررسی میکنند جواب میدن . گفتم خسته نباشی بره گمرک معلوم نیست کی در میاد . گفت ساعت 3 بیا ببینم چی میشه
اومدم دم درب چند نفر بودن zx داشتن گفتن موتورت را اینجا گذاشتی برای چی شانس اوردی مسوولش الان نیست اگه میدید میبوردش تو میگفت بررسی که کردیم بیا ببرش . گفت 3 ماهه موتورم دستشونه که ببینند گمرکی داره یا نداره البته مال اون zx 150 بود دیدم هر کی میاد همین را میگه من هم پشیمون شدم فرار کردم اومدم . فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون هر کی میگیره مدارک میدم میگه برو . فقط یک چیز را فهمیدم باید خیلی مرتب باشی میپرسن چه کاره هستی ما هم کلی خالی میبندیم مهندسیم پزشکیم بعدش با احترام میگن برو :) در هر حال اون طرفها اصلا نرید.چ
هر 3 بار هم صدای اگزوزم را چک کرد بهونه دستشون ندین این هیلیکوپتر ها را از موتورتون باز کنید .

soroush adventure
31-02-1390, 02:14 بعد از ظهر
دیگه گم اوردن زدن تو کار صدای موتورا

reza KTM
01-03-1390, 02:07 بعد از ظهر
امروز رفتم آگاهی نهم شهر ری بود پدرم در اومد چقدر دوره - توی شهر ری انگار حکومت نظامیه هم ماشین هم موتور همه را میگرفتند 3 تا ایستگاه بازرسی من را گرفتن مدارک دیدن گفتن برو - خلاصه رفتم آگاهی قسمت قاچاق کالا گفت موتورت کجاست گفتم همین جا دم درب گفت باید موتورت را بفرستیم گمرک اونجا بررسی میکنند جواب میدن . گفتم خسته نباشی بره گمرک معلوم نیست کی در میاد . گفت ساعت 3 بیا ببینم چی میشه
اومدم دم درب چند نفر بودن zx داشتن گفتن موتورت را اینجا گذاشتی برای چی شانس اوردی مسوولش الان نیست اگه میدید میبوردش تو میگفت بررسی که کردیم بیا ببرش . گفت 3 ماهه موتورم دستشونه که ببینند گمرکی داره یا نداره البته مال اون zx 150 بود دیدم هر کی میاد همین را میگه من هم پشیمون شدم فرار کردم اومدم . فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون هر کی میگیره مدارک میدم میگه برو . فقط یک چیز را فهمیدم باید خیلی مرتب باشی میپرسن چه کاره هستی ما هم کلی خالی میبندیم مهندسیم پزشکیم بعدش با احترام میگن برو :) در هر حال اون طرفها اصلا نرید.چ
هر 3 بار هم صدای اگزوزم را چک کرد بهونه دستشون ندین این هیلیکوپتر ها را از موتورتون باز کنید .

درسته خیلی خر تو خره ولی فقط Zx 150 سی سی ها رو میبرن تا بررسی کنند
به 250 زیاد کار ندارند فقط مدارک داشته باشی بسه

سورنا
01-03-1390, 07:22 بعد از ظهر
درود
من بچه شهرری هستم واقعا اینجا اگه کسی غریبه بیاد احتمال خوابوندن موتورش خیلی زیاد اهالی محل دیگه همشون دیگه از
فرعی ها میرن یا فرار می کنند میدان شهرری تا عصر بدون شک تو میدون اصلی موتور می گیرن 100 تا مامور وایساده خیلی سخته فرار کردن
مراقب باشید وقتی میاین دم کلانتری هاش موتورتون رو تو چشم مامورهاش نزارید چون خیلی گرگن زود میبرن پارکینگ
دو تا از بچه محل های ما هم از موتورها خریدن نکته جالب اینه که خودشون هم میدونستند قاچاق هستند و با این علم خریدن
البته به دو هفته نرسید که تو خیابون جمعشون کردند

eshgh_namordeh
02-03-1390, 05:15 بعد از ظهر
چه موتوری خریدن ؟ چند قیمت؟

سورنا
02-03-1390, 11:05 بعد از ظهر
zx150 خریده بودند نمی دونم چند قیمت ولی یک پنجم قیمت واقعی مثل اینکه داده بودند ولی چه فایده دو هفته نشد جمعشون کردند از خیابون

shahram
24-03-1390, 06:05 بعد از ظهر
یکی از عوامل بدبختی موتور سنگین و سنگین سوار همین قاچاقچی ها هستن
همون بهتر که گرفتنشون
من که کلی بعد از شنیدن این موضوع خوشحال شدم