PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوت موتورسوار آقای حسین یاری

amir.cdi
18-05-1392, 11:08 بعد از ظهر
انـــــــا للًّهُ و انـــــــا عَـــــــــلَیه راجعون

متاسفانه با خبر شدیم "حسین یاری" موتور سنگین سوار خوب کشورمون امروز (عیدفطر)در سانحه موتورسواری در اتوبان یاسینی تصادف کرده و به رحمت ایزدی پیوست.
فاتحه ای میفرستیم برای روحش ...

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]

شایسته فر
18-05-1392, 11:18 بعد از ظهر
علت تصادف چی بوده؟

موتورشون چی بوده؟

K.I.A
18-05-1392, 11:26 بعد از ظهر
خدا بیامرزتش....واقعا تاسف داره. موتور اگه مرد بود رو پای خودش وایمیساد.....

yasharazary
18-05-1392, 11:50 بعد از ظهر
خدا بیامرزدشون!!!

عضو سایت بودن ایشون ؟

amir.cdi
19-05-1392, 12:51 قبل از ظهر
در اطلاع بعدی حتما مراسم ختم ذا اعلام میکنم :icon_pf _99_:

Kenji
19-05-1392, 01:15 قبل از ظهر
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر "حسین یاری" عزیز موتور سنگین سوار خوب کشورمون از منزل آن مرحوم ساعت 11 از تهران-خیابان سراج پایینتر از دلاوران روبروی مجتمع فنی میباشد.

برای ترکش هم دعا کنید زندس ولی دکترا میگن ممکنه قطع نخاع بشه بازم از همه عزیزانی که خودشون رو در غم ما شریک دونستند متشکریم

اروین
19-05-1392, 01:46 قبل از ظهر
چرا تصادق کرد؟چی شد؟ خدا بیامرزتش. ضاهرا فول لباس پوشیده

Prince_Amin
19-05-1392, 01:57 قبل از ظهر
اتوبان یاسینی کدوم سمتی میشه؟امروز حوالی ساعت ۱۲ یه سنگین سوار با لباس کامل تو اتوبان تهران کرج تقثریبا نزدیک خروجیه مهرویلا دیدم!نکنه اون باشه؟:((((

rooshak
19-05-1392, 05:30 بعد از ظهر
امروز رفتم تشييع جنازش . خدا به مادر پدرش صبر بده مخصوصا همسرش گويا يه تو راهي هم دارن. گويا يه چرخ داشته ميزده سرعتش بالا بوده ميره تو گارد ريل چون بند كلاهشو نبسته بوده كلاه تا نصفه از سرش مياد بالا و پشت گردنش و پشت سرش با گارد ريل برخورد ميكنه و فكش هم خورد شده بوده . خدا رحمتش كنه موتورشم تركيده و نصف شده مثه اينكه ترك نشينشم قطع نخاع شده ولي احتمال خوب شدنش 50 هست كه اونم خدا شفاش بده

rabinhoodpir
19-05-1392, 06:18 بعد از ظهر
چی بگم والا

متاسفییییییییییییم

کوروش
19-05-1392, 06:45 بعد از ظهر
بچه سراجه / بچه محل ماست ای خدا !!!!
من زیاد دیدمش
به همه تسلیت میگم

L E G E N D
19-05-1392, 08:35 بعد از ظهر
امروز رفتم تشييع جنازش . خدا به مادر پدرش صبر بده مخصوصا همسرش گويا يه تو راهي هم دارن. گويا يه چرخ داشته ميزده سرعتش بالا بوده ميره تو گارد ريل چون بند كلاهشو نبسته بوده كلاه تا نصفه از سرش مياد بالا و پشت گردنش و پشت سرش با گارد ريل برخورد ميكنه و فكش هم خورد شده بوده . خدا رحمتش كنه موتورشم تركيده و نصف شده مثه اينكه ترك نشينشم قطع نخاع شده ولي احتمال خوب شدنش 50 هست كه اونم خدا شفاش بده

بازم بی احتیاطی!!!
بازم یک حرفه ای!!!
نمیدونم چرا این سنگین سوارا اینطور میکنن!
اونم تو این خیابونا و با این رانندگی افتضاح ملت!
خدا بیامرزدش و به خانواده و دوستانش صبر بده

amir.cdi
19-05-1392, 09:04 بعد از ظهر
خدا بیامرز حسین جان خدا رحمتش کنه بخدا گزیم میکیره این عکس میبینم اخه چرا .....

- - - Updated - - -

اینم عکس امین ترک نشین حسین اقا :(

برا سلامتیش دعا کنید

- - - Updated - - -

حسین جون! داداش امشب یکم سخته،ایشالله خود امام حسین بیاد شفاعتتو بکنه.
ما فقط دعا میکنیم واست.
تحمل کنی امشبم زود میگذره ...
لطفا براش یه فاتحه بخونید امشب شب اول قبر حسین هستش.
در ضمن اگر امکان داره مراسم سوم حسین حضور داشته باشید

L E G E N D
19-05-1392, 09:22 بعد از ظهر
خدا بیامرز کربلایی هم بوده که
کاش تک نمیزد

معمار
19-05-1392, 10:00 بعد از ظهر
خدابیاموزتش خداوند غریق رحمتش کنه رفت و راحت شد از این همه ... راحت شد
ولی طور و خدا دعا کنید که ترکشم مثله خودش راحت بشه
معذرت میخام از دوستان ولی رفیق خودم عبدالله با موتور تو اذر ماه بود که تصادف کرد
از اون موقع تو کماست و پدر ومادرش روزی هزار بار میمرن و زنده میشن
حالا به خاطر این که میگم دعا کنید که خداوند از سر تقصیراتش بگذره و راحت بشه

کوروش
19-05-1392, 10:03 بعد از ظهر
من ای اقا امین رو زیاد دیدم این عکسی هم که گذاشته دقیقا پست دانشگاه علم و ضنعت هستش
خدا شفاش بده
بچه ها دعا کنید/ قسمظ هر چی باشه همونه ولی دعا هم بی تاثیر نیست

shahriar
20-05-1392, 12:41 قبل از ظهر
منم شنیدم خیلی ناراحت شدم ایشالا خدا شفاش بده

Adrenaline
20-05-1392, 01:35 قبل از ظهر
دوستان نمی خوام نصیحت کنم اما این متنو بخونید بد نیست. درسته تف به این مسئولین که به فکرمون نیستن. تف به این زندگی که کسی که بچش تو راهه برا یه هیجان ساده داستانش اینجوره می شه و نامردیه به قرآن. درسته که ما هم حق داریم تو کشوری مثل آلمان باشیم با قوانینو مسیراشو همه چیش اینقد رویایی ست ولی بیاید منصف باشیم. خودمون همه اهل موتوریم . از 50 گرفته تا هزارو اندی. همومون با عشق دستو تا ته رو دسته موتور چرخوندیم ولی خداییش چند بار بخاطر حماقت خودمون تا دم مرگ رفتیم؟ این بنده خدا که گذشتو رفتو خاک شد . خاکی که بر سر همه ی ما جامعه ی موتور سوارا از ماتم نشست . ولی چند بار بی مورد ریسک کردیم؟ خودمو می گم اول. یادمه یه بار با x4 ترک بودم می رفتیم و فقط از تنبلی کلاه نذاشته بودیم!!! تو سرعت 200 تا 210 یه دفه یه حشره اومد تو چشم من که تازه نگاهم به GPS بود. حالا اگه رفته بود تو چش راننده چی؟ یه بار با یه CB به خدا تو گشتنمون چندین بار از 180 گذشتیم تو جاده ی رفتو برگشت . شب که موتورو دوستم اومد بذاره خونه ما که من بدم مشتری تو راه لنت چسبونده بود. حالا اگه تو اون سرعت میچسبوند چی؟ همین دو روز پیش داشتم با CDI تو خیابون میرفتم با اینکه دقیقا به این فکر می کردم که اول بارون خیلی روغن خیس رو سطحه و باید مواظب شد بازم حماقت کردمو گازشو گرفتم. شاید برا منو شما 125 یه کم مسخره بیاد اما تو یه لحظه چرخ جلو لغزید رو سطحو همین 125 داشت منو میکشت که واقعا خدا دستمو گرفتو زمین نخوردم. ما ادعای عشق موتور داریم. اما مسئولیت سرمون نمیشه. مسئولیت دردی که به دل کسو کارمون میاذاریمو بازی ای که با جونو جوونیمون می کنیم.دارم می ترکم به خدا از غم اون بچه ی توراهیش. غم زنش. غم مادرش. غم مادر ترک نشینش. غم هممون.دارم می ترکم

ali1100
20-05-1392, 02:09 قبل از ظهر
موتورسنگين خودش موتورمرگ هست چه برسه به اينكه باهاش تك هم بزني اون هم تو اتوبان . . دودستي عزرائيل بغل ميكني ! ! !

بچه محله . خدا بيامرزدش . خدا غريق رحمتش كنه . خدا به خانواده اش صبر بده

انشاءالله رفيق اش شفاي عاجل پيدا كنه . آمين يا رب العالمين

یوونتوس
20-05-1392, 12:34 بعد از ظهر
خدا رحمتش کنه ؛ دیشب خونشون زیارت عاشورا بود ؛ دلم خیلی برای پدرش سوخت ؛ برادرش سعید هم داره دیوونه میشه ؛ واقعاً خیلی سخته ؛ خدا بیامرز میگفت یک هفته رفتم اوکراین لباس ریس بخرم (حدود 12000000 تومن)

tanha_bkc
20-05-1392, 03:13 بعد از ظهر
خدا صبر بده بهش....
داداشای گلم مواظب خودتون باشید....

ایلیا
20-05-1392, 06:36 بعد از ظهر
با سلام و عرض تسلیت به خانواده‌ی محترم مرحوم.
لطفا عنوان تاپیک رو اصلاح کنید
" انا لله و انا الیه راجعون "

L E G E N D
20-05-1392, 07:26 بعد از ظهر
راست میگه
اینقدر همه شوکه شدن و تریپ غم داشتن اصلا کسی به این توجه نکرد

amir hossain
20-05-1392, 07:33 بعد از ظهر
:10:سلام منم وقتی که شنیدم ناراحت شدم...
آخه چرا باید وضع ما اینطوری باشه که برای یکم هیجان زیاد تر تو سرعت زیاد و با اون همه خطر هایی که برای آدم پیاده هم ممکنه اتفاق بیفته و اونم تو خیابان هایی که همینطوری مردم جو گیر هستن و وقتی پشت ماشین یا موتور میشینن فکر میکنن که تمام خیابون مال اونها هستش بخواهیم حرکت نمایشی انجام بدیم حالا بماند که بعضی از ما میدانیم که در هنگام انجام این حرکات چه اتفاق هایی ممکنه بیفته ولی بازم انجامشون میدیم حالا دیگه ایشون با این همه بلدی دیگه از دنیا رفته ولی ماهایی که بلد نیستیم باید خیلی هواسمون باشه که خدایی نکرده اتفاقی برای ما نیوفته و این طور چندین نفر رو ناراحت کنیم شما ها رو به خدا با موتور هایی که مجاز نیست و میدونید که قدرت بالایی داره توی خیابون های ایران نیایید چون که بالاخره جو میگیره آدم رو میخواهد گاز رو تا ته بتابونه ببینه چی میشه و بعد از اون هستش که...
کم کمش هم یه فاتحه بفرستید تا شاید این فاتحه توی دنیای دیگه بتونیم کمکی براش باشیم...

amir.cdi
20-05-1392, 07:38 بعد از ظهر
تنقدر تو شوک بودم که غلط نوشتم ببخشید همه تو فیس بوک هم غلط نوشتن همه تو شوک وقتی عکس یه موتور سوار روی زمین دیدن

L E G E N D
20-05-1392, 07:52 بعد از ظهر
ایراد نداره
اصل مطلب مهمه
حالا خدا وکیلی چند نفر فاتحه خوندن براش؟

s.mm
20-05-1392, 10:49 بعد از ظهر
ای چــرخ فـلـک خرابی از کینه تست
بـیـدادگری شـیــوه دیــریــنـه تــست

ای خــاک اگــر سـیـنـه تـو بـشکافند
بس گوهر قیمتی که در سینه تست

بنده فاتحه رو از صمیم قلب خوندم و از خدا برای آن مرحوم آمرزش و برای خانواده محترم ایشان صبر و بردباری مسألت می نمایم.....

nazamm
21-05-1392, 03:48 بعد از ظهر
اميدوارم خدا در اون دنيا مامن آرومي براش فراهم كنه

به خانواده و پدر ومادرش خدا صبر بده

براي رحمت و آمرزشش دعا رو فراموش نكنيد

براي عاقبت به خيري همه موتور سواران و دوري از بلاياي اين چنيني دعا كنيد

ahoora
21-05-1392, 05:30 بعد از ظهر
:sad::sad::sad:

خدا بیامرزتش.......

senior.alireza
21-05-1392, 06:13 بعد از ظهر
من براشون فاتحه فرستادم و از خدا میخوام به خانوادشون صبر بده . از این لجم میگیره ایشون که لباس و کلاه داشته چرا باید این اتفاق براش بیوفته ؟ یه بند لعنتی باعث شد که این اتفاق بیفته و خانوادش داغدار بشن

سخته ..... واقعا سخته ....... :sad:

alinozad
21-05-1392, 07:13 بعد از ظهر
یادمه یک زمانی پیک موتوری میرفتم،یک مسافر به تورم خورد،موتورو روشن کردم،کلاه رو گذاشتم،راه افتادم،موقع پیاده شدن طرف اضافی پول داد!گفت معلومه خانواده داری و به فکر اونائی که کلاه میذاری و اینقدر بندشو محکم میکنی!!!!
خودم که هیچ بخاطر خانوادم کلاه ایمنی میذارم و بندشو محکم میکنم!!!!!
خدارحمتش کنه،خدا ترکشم کمک کنه،به خانوادشم صبر بده،خودش که رفت ازین دنیا راحت شد،الان بدبختیش مال خانوادشه!
خیلی کار خوبی کردید عکس از خودشو و فوتش گذاشتید،شاید کمی لوازم ایمنی رو جدیتر بگیرند.

n500
22-05-1392, 11:19 قبل از ظهر
از این حادثه و از بین رفتن یه جوون و استعدادش دلمون چرکین شد....خداییش خداییش اگر به فکر خودتون نیستین به فکر اون پدر مادر و زن و بچه خودتون باشید....به خاطر 1ساعت لذت کاذب..لذت زودگذر و مضر...لذتی که اخرش هیچی نیست جز گرفتاری و بدبختی احتمالی...به خاطر فقر فرهنگ رانندگی در ایران..به خاطر نداشتن جنم و معرفت یه عده راننده نما که با پول گواهینامه میگیرن و تا یه موتوری رو میبینند میخوان با 4تا چرخشون روی 2تاچرخ رو کم کنن و به حساب احمقانه خودشون پوزمالی کنند و کلکل نا عادلانه....خواهشا خواهشا اینجا ایرانه نه اروپا....موتور رو که 200اسب بخار قدرت داره نباید تو خیابون با این رانندهای عتیقه حرکت داد....بارها شد خودم با موتورم که یه هیو پوکیده بود تو لاین سرعت که میرفتم طرف خط 2 بود عملا و عمدا میومد تو خط سرعت که من رو بگیره....که چی؟بدبخت عقده ایی هستن یه عده...نکنید..موتور سنگین ماله پیسته نه خیابون..ماله جایی هست که فرهنگش رو دارن نه اینجا....

بابا پشت یه اف480 روی گلشورش نوشته بود همه از من میترسن و من از نیسان ابی.......

میدونید این یعنی چی؟؟؟؟به خدا دلتون به جوونیتون رحم کنه.حیف مرحوم اقای یاری که میبایست نیرو و استعداد موتور سواریش در پیست صرف میشد و به اوج پیشرفت میرسید نه اینکه باعث این حادثه دلخراش بشه..واقعا افسوس که همچین استعدادهایی به خاطر یه لحظه بی فکری یا غرور یا بی فرهنگی از دست میرن...

برای شادی روحش یه فاتحه بفرستیم و 1هفته به احترام ایشون سوار موتور نشیم......

حالا یاد بگیریم دلیل اینکه موتور بالا250 در ایران ازاد نمیشه چیه.....به خودمون دروغ نگیم.

معمار
22-05-1392, 01:36 بعد از ظهر
دوستان تا وقتی که ما به قانون احترام نذاریم
قانونم به ما احترام نمی ذاره که موتورهای
بالاتر از حجم 250 cc ازاد بشه

Milad-Suzuki
22-05-1392, 05:40 بعد از ظهر
خدابیامرزتش
موتورسنگین موتور مرگ نیست دوستان
این جوه موتور سنگین که آدمو میکشه
به خاطر همین جو و جنبه ایرانی جماعت هست که این موتورها ممنوع شده

gerogan
22-05-1392, 07:45 بعد از ظهر
خدايش بيامرزد...
اللهم صل علي محمد و آل محمد

amir.cdi
22-05-1392, 08:53 بعد از ظهر
کلیه گزارش ها به استناد مدارک و شاهدان عینی و مراکز اصلی اورژانس-پلیس 110- پلیس راهور-پزشک قانونی میباشد

گزارش حادثه (از زبان یکی از اعضای موتورسوار شاهد حادثه):
مقارن ساعت12 روز جمعه 18 مرداد ، اکیپ موتورسواران تهرانی (شــرق تهران بزرگ) طبق عادت روز جمعه جهت گرم کردن موتور و تمرین و در نهایت حرکت به سمت مجموعه ورزشی آزادی دچار حادثه یکدستگاه موتورسنگین به مدل cbr در اتوبان یاسینی شد.

گزارش پلیس بزرگراه :
مقارن ساعت12 روز جمعه 18 مرداد تعدادی موتورسیکلت،فاقد پلاک ، در اتوبان یاسینی رویت شد

گزارش گشت فوریت های پلیسی 110 :
حدود ساعت12 روز جمعه 18 مرداد یکدستگاه موتورسیکلت،فاقد پلاک ، با سند معتبر یکدستگاه و گمرکی و مدارک کامل در اتوبان یاسینی رویت شد و ثبت و ضبظ گردید

گزارش اورژانس تهران :
مقارن ساعت12:40 روز جمعه 18 مرداد یک مورد تصادف شدید موتورسیکلت در اتوبان یاسینی رویت شد
2 مجروح ثبت شد که حال راننده وخیم و خونریزی از ناحیه صورت اعلام گردیده و دیگری در حالت اغما بسر میبرد

گزارش پزشکی قانونی :
متوفی مذکر-سن حدود 27-30-علت حادثه تصادف با موتورسیکلت -
کلیه قسمت های بدن سالم بجز ناحیه گردن که بشدت ضربه وارد شده بود

گزارش شاهدان عینی:

جلوی من تصادف کرد یه چرخ زد اومد پایین نزدیک پراید نتونس کنترل کنه خورد به گارد موتور از وسط قیچی شد.ولی پراید فرار کرد .من دنبالش کردم.ولی نظامی بود ترسیدم به خودم گیر بده موتورو بگیره برگشتم .دیدم تموم شده آمبولانس اومد.پلیس راه کردن نگرفت گفت خودش زمین خورده.ولی نمیدونم کی بود رسید اول بهش کلاه رو در آورد.کردن شکسته بود.خون راه گلوی حسین رو بسته.

ودر نهایت :
نظریه کارشناسی فدراسیون و اعضای هیئت موتورسواران تهران :

موتور سوار(حسین یاری)و همچنین ترکنشین(امین) با تجهیزات کامل از جمله لباس مجهز موتور سواری و کلاه کاسکت معتبر در اتوبان یاسینی در حال تردد بوده
باتوجه به بلند کردن چرخ جلو(تکچرخ) در سرعت حدود 80-90 و ایجاد دنده در حال رکاب گیری موتور (بدلیل حفظ حالت تکچرخ و ایجاد تعادل روی یکچرخ) ،سرعت و شتاب به موتور اضافه شد
با توجه به خط ترمز روی آسفالت سرعت نهایی در حال فرود چرخ جلو حدود 180-210 کیلومتر تخمین زده شد و به علت وجود مانع ( یکدستگاه ماشین سواری پراید) و انحراف نسبی فرمان و دوشاخ و ضربه به چرخ جلو هنگام فرود، کمی انحراف به سمت گاردریل مشاهده میشود
از آنجا که افت سرعت و شتاب آنی امکان پذیر نبوده با زدن ترمز جلو و گیر کردن موتور به بدنه پراید باعث انحراف موتور به سمت گاردریل ،پرتاب ترکنشین در مرحله اول و در نهایت برخورد موتور به پایه گاردریل و نصف شدن شدن موتورسیکلت و همچنین ضربه شدید به پشت گردن متوفی (علت اصلی=بدلیل کاشت گاردریل غیر اصولی)باعث از دست دادن این موتور سوار شده است

قابل ذکر است که حادثه در صدم ثانیه اتفاق افتاده و با توجه به اینکه حسین یاری یکی از موتورسوان حرفه ای تیم موتور سواران تهران بوده و دوره هایی را در پیست جهت تمرینات و قلق گیری با موتور گذرانده هیچ کاری قابل پیبینی نبوده و به از دست دادن ایشان منجر میشود

n500
22-05-1392, 10:41 بعد از ظهر
به خدا..به قران اشکمون درومد....حیف حیف حیف...افسوس..چرا اینها مثل دنی پدروساها نباشن..برای مملکت مقام بیارن..اما باید برن زیر 1متر خاک...روحش شاد...بازم افسوس که همچین استعدادهایی به هدر میرن..از خدا برای خانوادش صبر عاجل مسئلت میکنیم...الهی امین یا رب العالمین..............

:wall3::wall3::wall3::wall3::wall3::sad::sad::sad: :sad::sad:

senior.alireza
22-05-1392, 10:46 بعد از ظهر
وقتی عکسهای این موتور رو دیدم و گزارش ختم و عکسها رو دیدم نا خوداگاه بغضم گرفته بود . آخه چرا باید این اتفاق بیفته ؟ :10:
خدا به خانوادش صبر بده ......

amo hosein
22-05-1392, 10:50 بعد از ظهر
بیچاره اون پدر مادر و همسرش.و بچه تو راه.
خدا رحمتش کنه.

gerogan
23-05-1392, 02:29 بعد از ظهر
لطفا عنوان تاپيك را اصلاح كنيد

---------------انـا لله و انـــا اليــــــــه راجعون-------------

rabinhoodpir
23-05-1392, 02:47 بعد از ظهر
تک چرخ با سرعت 180 کیلومتر

amir.cdi
23-05-1392, 04:17 بعد از ظهر

nima360
23-05-1392, 09:51 بعد از ظهر
خدا رحمتش کنه..واقعا متاسف شدم....:10::10:
انشالله که حال ترکنشین هم هرچه سریعتر خوب بشه...

mahdi24
24-05-1392, 07:31 قبل از ظهر
خدا بیامرزتش . اخه چرا باید یه موتور یه بچه رو بی پدر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جوون عزیز میخای حرکات نمایشی بزنی و با 200 تا تک بزنی حداقل اینه که وقتی مجردی و کسی هم ترکت نیست این کارارو بکن وقتی یه بچه تو راهی داری دیگه بیخیال شو. من خودم سعی می کنم حتی وقتی خیلی با احتیاط میرم کسی مخصوصا بچه هارو ترکم سوار نکنم . البته اون جوری که تو فیس نوشته بود به لطف دعای شما وضعیت ترکشون خوبه و احتمال قطع نخاء کمه

amir.cdi
24-05-1392, 10:02 بعد از ظهر
زنده یاد حسین یاری

Babak
24-05-1392, 10:13 بعد از ظهر
روحش شاد