PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعمیرات کلی موتور بهرو کی جی 200 سی سی

SAEEDMOHAMMADI
18-05-1392, 02:43 بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید پرشین موتور
من یک موتور بهرو کی جی دارم محصول شرکت کثیر گروپ
اخیرا لاستیک رفته و خراب شده میخواستم اگه میشه لاستیک رو عوض کنم و یک لاستیک پهن بگیرم سوال:برای تعویض لاستیک پهن تر باید رینگ عوض بشه؟
اینم از عکسای شاسی و رینگ و لاستیک فابریکش سایز رینگ هم 18*1.85 هستش
سوال بعدی:برای تعویض کاسه چراغ که عکسش رو توی ارشیو عکس ها هست میشه عوضش کرد ؟ اگه میشه میخوام مث کویر RVK200 باشه
سوال بعد:پیچ اگزوز از توی انجین شکسته ایا راهی هست بجز باز کردنش درستش کرد؟ عکسش موجوده
سوال بعد:درب باطری یا همون قاب بغلش اونم قفلش افتاده ایا تو بازار موجوده و ازکجا میتونم تهیه کنم؟
در ضمن ساکن استان بوشهر هستم

ببخشید اگه طولانی شد نمیتونستم واسه هر کدوم یا تاپیک جدا بزنم
[Only registered and activated users can see links]

محمدرضا دبیرزاده
18-05-1392, 04:25 بعد از ظهر
رینگم که عوض کنی باز بغل تایر به دوشاخ عقب و دسته ترمز گیر میکنه , بهتره دستکاری نشه ...
چراغم دستکاری نکنی بهتره ... مگه خودش چشه ...
در کل به نظر من آدم برآوو سوار شه , ترو تمیز نگهش داره و بهش برسه با کلاس تر و شیک تره تا یه موتورُ دستکاری کنه , جالب نیست از نظر من ...
لوازم قاب بغل باید گیر بیاد ...
بهش برسی بهتره تا دستگاریش کنی ...
واسه پیج اگزوزم ... تراشکار اگه بخواد میتونه بدون اینکه بازش کنی تعمیرش کنه ... یا یه مته نازک میزنن وسطش و سوراخش میکنن و با یه دونه پیچ یا قلاویز معکوس بازش میکنن ... یا با باری 2 یه دونه میله به حالت مایل بهش جوش میدن و کم کم بازش میکنن .. یا اینکه اگه پیج از داخل نشکسته باشه و مقداریش بیرون باشه با قلم بازش میکنن , در کل خیلی راه داره

SAEEDMOHAMMADI
18-05-1392, 04:55 بعد از ظهر
میشه اون دو شاخ رو از هم فاصله داد؟

ایا امکانش هست بدون هیچ دستکاری کاسه چراغ رو با پیچ معمولی خودش گیر کنم؟