PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه بین 250cc های پلاکدار در ایران

corvette z06
24-02-1390, 07:51 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز

این تاپیک رو ایجاد کردم تا بحث بشه ببینیم کدوم از این 250cc هایی ""که بدون انگیزه خاصی از طرف خریدار و فقط برای خالی نبودن بازار موتور های طرح ریس (بستن دهن علاقمندان به موتورهای طرح ریس)و سود جویی افراد و شرکت های وارد کننده این موتور ها وارد شدن"" ،بهتره؟

وآیا اگر موتور های اسم و رسم دار و قطعا با کیفیت مثل هوندا یا کاوازاکی یا از این قبیل شرکت ها ،وارد ایران میشدن و پلاکدار بودن ،باز هم کسی سمت (مگلی،دایلیم و هیوسانگ)میرفت؟

Alireza
24-02-1390, 08:51 بعد از ظهر
الانشم نینجا 250 هست و پلاک هم داره چرا استقبال نشد ازش و همه سمت اینا رفتن؟ چون با قیمت های کاذب وارد میشن
یا سی بی ار 150 چرا استقبال نشده ازش؟ دیگه الان کسی دنبال اسم هوندا نیست میخواد وقتی پول میده از همه نظر نیاز هاشو براورده کنه

kheyri
24-02-1390, 08:56 بعد از ظهر
كلا هر جوري بخوايي حساب كني همين هيو با كلي دنگ و فنگ قطعاتش مياد تحريم برادر .
يه مدتتم صبر كنيد گيره 1 سي سي رفع شه همه چي خودش اوتومات درست ميشه اين مسئله حل ميشه .
ولي در كل 250 وحشي كلي داريم كه وارد شه عالي ميشه اصلا بگو زير 249 به طور مثال r15 .والا من نميدونم اين چه نوع فرهنگ سازي .
ناراحت نشيدا ولي اين موتورايي كه پلاك ميشن نمي ارزه ولي اينجا ايران .
يه بنده خدايي بود اينجا بود يا tt ميگفت موتور كه موتور هست پلاك نيست .پلاك هست موتور نيست.يه چيز تو همين مايه*ها.
ولي در كل به نظر من داره درست ميشه .

corvette z06
24-02-1390, 10:16 بعد از ظهر
الانشم نینجا 250 هست و پلاک هم داره چرا استقبال نشد ازش و همه سمت اینا رفتن؟ چون با قیمت های کاذب وارد میشن
یا سی بی ار 150 چرا استقبال نشده ازش؟ دیگه الان کسی دنبال اسم هوندا نیست میخواد وقتی پول میده از همه نظر نیاز هاشو براورده کنه

اونجوری که من شنیدم نینجا 250 توسط شرکت خاصی وارد نشده و اینهایی هم که هست به صورت قاچاق و غیر قانونی مثل داستان zx150وارد شدن و پلاک و سند و قیمتشون همش ساختگی هست...
برای همین استقبال ازش نشد!!
اگر یه شرکت اقدام به واردات نینجا250 کنه و پشتیبانی قطعات رو تامین کنه و خبری از قیمت های دل بخواهی نباشه،به نظر بنده سلیقه ها بیشتر سمت موتور های اسم و رسم داره!!

ولی بدبختانه فقط موتورهایی در دست رس و بدون مشکل و قانونی وارد میشوند(که سیاست مسولین این وضع رو رغم میزنه) تا عده ای سود جو بتوانند با روابط دیپلماتیک که ایجاد شده از دوستانشان (شرکتهای ناشناخته ی کره ای یا ...)موتور وارد کردند.
دقیقا مثل این میمونه که کشوره دیگه ای از واردات نینجا250 امتناع کنه و بیاد از ایران پرواز250 وارد کشورش کنه!!چرا که با ایران و شرکت پرواز روابط حسنه ای دارن !!!
این وسط ذائقه خریدار اصلا اهمیت نداره.اغلب دوستداران موتور های ریس از این 250cc ها اطلاع خاصی نداشتن و از روی ناچاری و نبودن گزینه ی دیگر(سیاست موجود) اقدام به خرید این موتور ها میکنند.

لازم به ذکر است که مغازه تاپ سیکلت(شهبازی) که یه روزی پر از zx150 و نینجا250 و ... و پر از موتورهای قاچاق پلاکدار با قیمت دلبخواهی و نجومی بود(و پخش کننده اصلی این موتور ها تو تهران بود)،پلمپ شد!!
بازم جای امیدواری هست ، که دیگه داره کمکم قیمت های نجومی ازچرخه خرید و فروش موتور سیکلت حذف میشه!

Salman
25-02-1390, 10:45 قبل از ظهر
رضا محک بهم گفت این نینجا250 جدیدا کیفیت نداره و ساخت تایلند هست.قیمتشم الان 14تومانه.باز آدم هیو بگیره کمتر رفته تو پاش!
بنظره من تو این وضعیت بهترین موتور پلاک دار 250 هیو هست.

corvette z06
25-02-1390, 03:23 بعد از ظهر
[/COLOR]
قیمتشم الان 14تومانه.

اینجا به صراحت اعلام میکنم که این قیمت نینجا 250 کاذب بوده،و این موتور نه دارای سند معتبر نه پلاک نه هیچ سند قانونی دیگری میباشد.
همه ی این کارا ساختگیه .اینها اگه یه نینجا به این قیمت بفروشن اندازه فروش 10 تا مگلی سود میکنند..دقیقا مثل داستان zx150که پلیس مبارزه با قاچاق کالا همه جدیدارو جمع کرد،نینجا هارم دارن جمع میکنن(الان تو گمرک یه نینجا250 نمیبینید)

رضا محک بهم گفت این نینجا250 جدیدا کیفیت نداره و ساخت تایلند هست.

اتفاقا کیفیتش از تمام 250cc های موجود در ایران یه سر و گردن بالاتره!!!

آره به نظر بنده هم هیو250 گزینه بهتری نسبت به بقیه هستش!!!

ابتدا به مقایسه تاپ اسپید موتورها به پردازیم،من با هیچ کدوم از این موتورا تاپ اسپید پر نکردم، و این نوشته ها برگرفته شده از اون چیزیه که دوستان در این سایت و تالارهای دیگر گفت و گو بیشتر بهش اشاره کردند.(برای بهتر روشن شدن دوستانی که تجربه دارند،لطفا کمک کنید)

مگلی 150-160 کیلومتر بر ساعت
دایلیم 170 کیلومتر بر ساعت
هیوسانگ 180 کیلومتر بر ساعت

که هیوسانگ از این نظر هم اوله...

Kami
25-02-1390, 04:57 بعد از ظهر
هیوسانگ واقعا موتور خوبیه . طی 7 ماه فقط لنت و روغن عوض میکردم . مگلی ام بهش برسی بد نیست
تاپ اسپید هیو : 168 یادگار جنوب
تاپ اسپید مگلی : 152 یادگار جنوب
به نظر من دوستان کیفیت هیوسانگ دسته کمی از نینجا نداره . این حرف رو از رو تعصب نمیزنم چون 1 ماه هست فروختمش
اما کلا قطعاتش واقعا گرونه مثل یه راهنماش که 80 $ :wall3:

RIDER
25-02-1390, 05:20 بعد از ظهر
خوشگل کروت جون اینجور که تو میگی فقط باید کاواساکی و هندا وارد ایران بشه اینجوری دیگه خودت اینقدر این موتورارو میبینی حالت بهم میخوره باید تنوع تو بازار باشه بعدش چرا شایعه میکنی کجا توگمرک نینجا پیدا نمیشه همشونم برگ سبز کارت و پلاک دارن همین دوستمون عش نمرده نینجا 250 با تمام مدارک داره قیمتش تو تهران بالا هست تو رشت موتور فروشی شهرمون میگه با همه مدارک بهت میدم 12 تومن من فکر کردم چرت میگه بعد یکیو یروز تو گلسار با نینجا 250 سبز دیدم گفت 12 از اون مغازه گرفته همه مدارکم داشت

M.SH.K
25-02-1390, 05:59 بعد از ظهر
اونجوری که من شنیدم نینجا 250 توسط شرکت خاصی وارد نشده و اینهایی هم که هست به صورت قاچاق و غیر قانونی مثل داستان zx150وارد شدن و پلاک و سند و قیمتشون همش ساختگی هست...

نشنیده بودیم سند و پلاکشون ساختگیه.................................... ................
مخصوصا پلاک................
اگه ساخت پلاک به این راحتی بود دیگه دزدان گرامی پلاک ماشین رو نمیدزدیدن بزارن رو ی ماشین دیگه (کاری به این بحث ندارم )
ولی همچین چیزی وجود نداره و تمامشون که پلاک شدن کاملا مدرک دارن و معتبرن ودلیل استقبال نشدنش تنها همون قیمت بالاش هست و عدم پشتیبانی قوی قطعات 13 میلیون پول ی ماشین خوبه تو ایران.....
پس لطفا تحریف نکنید و معتبر و مستند صحبت کنیم تا تعصبی
مسلما اینکه مغازه شهبازی رو ( که به هر دلیلی میتونسته باشه ) پلمپ کردن ،،، نمیشه مدرک بی مدرکیه نینجاهای ایرانی دونست
یا علی

Salman
25-02-1390, 11:20 بعد از ظهر
نینجا 250 به صورته قاچاقی وارد نشده و پلاکه دست ساز نیست.چون شرکتی که اینارو وارد کرده(جهان تند) زیاد اعتبار نداره ونام آشنا نیست اینطوری می گن.چند نفر جمع شدن و اسمه شرکت دادنو وارد کردن.وگرنه همه مراحلش قانونی هست و همین الانشم پلاک میشه

mohammadreza
15-03-1390, 12:25 بعد از ظهر
[/COLOR]

اینجا به صراحت اعلام میکنم که این قیمت نینجا 250 کاذب بوده،و این موتور نه دارای سند معتبر نه پلاک نه هیچ سند قانونی دیگری میباشد.
همه ی این کارا ساختگیه .اینها اگه یه نینجا به این قیمت بفروشن اندازه فروش 10 تا مگلی سود میکنند..دقیقا مثل داستان zx150که پلیس مبارزه با قاچاق کالا همه جدیدارو جمع کرد،نینجا هارم دارن جمع میکنن(الان تو گمرک یه نینجا250 نمیبینید)

:297:

ابتدا به مقایسه تاپ اسپید موتورها به پردازیم،من با هیچ کدوم از این موتورا تاپ اسپید پر نکردم، و این نوشته ها برگرفته شده از اون چیزیه که دوستان در این سایت و تالارهای دیگر گفت و گو بیشتر بهش اشاره کردند.(برای بهتر روشن شدن دوستانی که تجربه دارند،لطفا کمک کنید)

سلام میخواستم بگم که همین چند وقت پیش یه مجله ماشین از یه دکه خریدم که توی چند تا صفحش راجع به پالس220 بحث شده بود که حداکثر سرعت رو 155km زده بود.اون وقت چجوری میشه که مگلی با اون ابهتش فقط 160تا بره در ضمن مگلی از هیو بهتر نباشه از دایلیم خیلی بهتره.

Kami
15-03-1390, 01:06 بعد از ظهر
سلام میخواستم بگم که همین چند وقت پیش یه مجله ماشین از یه دکه خریدم که توی چند تا صفحش راجع به پالس220 بحث شده بود که حداکثر سرعت رو 155km زده بود.اون وقت چجوری میشه که مگلی با اون ابهتش فقط 160تا بره در ضمن مگلی از هیو بهتر نباشه از دایلیم خیلی بهتره.
دوست عزیز من هم پالس 220 هم مگلی و هم هیوسانگ داشتم
به نظرم مگلی واسه شهر بهتر از 250 های دیگس ولی برای اتوبان هیوسانگ چون مگلی واقعا تو سرعت 140 بهش فشار میاد اما هیوسانگ نه
پالس 220 دقیقا مثل مگلی هست اما با تفاوت شتاب بیشتر و ظاهری زیبا تر . من خودم با مگلی 140 تا کفی اخرش و تو یادگر جنوب که شیب داره 152 تا . کلا فرقه زیادی تو سرعت نهایی بین پالس 220 و مگلی نیست
دوستان این حرف ها رو از رو هوا و تعصب نمیزنم اما کلا چون مگلی واسه شهر ساخته شده به نظرم پالس 220 بهتره
تو شهید باکری شمال 2 ترک با هیوسانگ نهایت 120 تا پر کردم و بیشتر نشد و با مگلی 2 ترک دقیقا 100 تا و کلا زیاد خودتونو نارحت نکنید 20 30 تا سرعت بیشتر تفاوتی نیست

ghost.rider1
15-03-1390, 08:21 بعد از ظهر
بستگی به موتور سوارم داره ها تو یه کلیپ دیدم که هیوسانگ چه قدر عالی 172 تا پر کرد و ادامه داد کلیپشو میزارم :hippie7:

Kami
15-03-1390, 08:38 بعد از ظهر
بستگی به موتور سوارم داره ها تو یه کلیپ دیدم که هیوسانگ چه قدر عالی 172 تا پر کرد و ادامه داد کلیپشو میزارم :hippie7:
اینجا ایرانه دادش نه اسفالتش درسته نه بنزینش
شما تو کجای تهران میخوای با 170 تا برای مدتی بری؟؟:crazy:
داری تو اتوبان میری یهو جلوت اسفالتشو کندن . یجا دیگه میری یهو گوسفند میپره جلو . یه جا دیگه سر کل کل ماشین میخواد زیرت کنه . داری تو خیابون جمهوری راه میری تو 1 کیلومتر 20 تا کفی جلوتو میگیره و ...
کلا ربطی به مقایسه 250 نداشت این حرف ها اما حرفه ای ترین راننده ام باشی هیچوقت نمیتونی تو تهران با 170 به مدت 2 دقیقه بری

mogadasi
13-04-1390, 04:05 بعد از ظهر
اره دوست عزیز حداکثر سرعت pulse 220 تو سایت باجاج 140 زده سرعت سنج دیجیتامیش در سرعتهای بالا اشتباه نشون میده .اگه از گردنه پایین بیاد 155 میره اونم خیمی طول میکشه

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

اره دوست عزیز حداکثر سرعت pulse 220 تو سایت باجاج 140 زده سرعت سنج دیجیتامیش در سرعتهای بالا اشتباه نشون میده .اگه از گردنه پایین بیاد 155 میره اونم خیمی طول میکشه

soroush adventure
14-04-1390, 08:50 قبل از ظهر
دوست عزیز من هم پالس 220 هم مگلی و هم هیوسانگ داشتم
به نظرم مگلی واسه شهر بهتر از 250 های دیگس ولی برای اتوبان هیوسانگ چون مگلی واقعا تو سرعت 140 بهش فشار میاد اما هیوسانگ نه
پالس 220 دقیقا مثل مگلی هست اما با تفاوت شتاب بیشتر و ظاهری زیبا تر . من خودم با مگلی 140 تا کفی اخرش و تو یادگر جنوب که شیب داره 152 تا . کلا فرقه زیادی تو سرعت نهایی بین پالس 220 و مگلی نیست
دوستان این حرف ها رو از رو هوا و تعصب نمیزنم اما کلا چون مگلی واسه شهر ساخته شده به نظرم پالس 220 بهتره
تو شهید باکری شمال 2 ترک با هیوسانگ نهایت 120 تا پر کردم و بیشتر نشد و با مگلی 2 ترک دقیقا 100 تا و کلا زیاد خودتونو نارحت نکنید 20 30 تا سرعت بیشتر تفاوتی نیست

منم با نظر ****** کاملا موافقم منم که این موتورا رو تست کردم به همین نتیجه رسیدم.
کاری به کیفیت و هیچ چیز دیگه الان ندارم فقط توی شتاب اول ktm- دوم مگلی - سوم هیو _ چهارم پالس 220 بقیه موتورا رو چون تست نکردم ننوشتم.
ولی توی سرعت تقریبا همه نزدیک همن توقع بیشتر از 150 تا رو نداشته باشید اونم تو شرایط ایده ال
با بندیت 400 خودکشی کنی 180 تا بیشتر نمیره. تو سرعت بالا فشار هوا بر وسیله نقلیه بطور تصاعدی میره بالا. اگه هوا نباشه تو کفی با دوچرخه میشه تا 250 کیلومتر در ساعت رفت ! این ازمایش حرکت دوچرخه تو خلا نسبی رو دیسکاوری در سال1998تو کویر نمک امریکا تست کرد و به نتیجه رسید

aligsx
15-04-1390, 01:03 قبل از ظهر
دوستان نظرتون در مورد هورنت 250 چیه؟
توی همه ی کلیپ های youtube.com با شتاب اولیه حتی بهتر از مگلی راحت 180 رو پر میکنن.تازه تقویت شده هاش که تا 200 رو هم میرن!!!:acigar:
الان هورنت های 250 موجود توی ایران پلاک ملی میشن؟کارت دارن؟:hippie7:

Kenji
15-04-1390, 01:06 قبل از ظهر
الان هورنت های 250 موجود توی ایران پلاک ملی میشن؟کارت دارن؟:hippie7:

چه دل شادی داری. البته گمونم کلا پست هات سره کاریه کلا

Alireza
15-04-1390, 01:20 قبل از ظهر
جناب علی خیلی دارم سعی میکنم با پست هاتون کنار بیام ولی نمیتونم
عنوان تاپیک رو بخونین زده پلاک دار
هورنت رو میارین وسط؟

aligsx
15-04-1390, 02:08 قبل از ظهر
اقایون مدیران ازتون خواهش میکنم اینقدر با من از رو دنده ی لج صحبت نکنید.من نمیدونستم که پرسیدم دیگه!میخواستم بدونم الان پلاک میدن که مقایسش کنم؟اصلا من نیتم خیر بوده.سو تفاهم نشه.بازم اگه اشتب شد معذرت:vahidrk:

eshgh_namordeh
13-02-1391, 01:48 بعد از ظهر
سلام دوستان من تازه عضو شدم در باره جترو ریس 250 اطلاعی دارین؟ من یه 5000 کارکردشو گرفتمیه صدای چق چق از قسمت پایین موتور میاد وقتی کلاج میگیرم صداش کمتر میشه دنده ام با صدا عوض میشه وقتی از خلاص میزنم 1 یه تکون به جلو میخوره- رگلاز کلاج کردم ولی تاثیری نداشت.اگه رهنمائیم کنید ممنون میشم

خیلی خوش آمدین ، برای این سوال یک تاپیک جدید ایجاد کنید .

farham
21-04-1391, 02:03 قبل از ظهر
رضا محک بهم گفت این نینجا250 جدیدا کیفیت نداره و ساخت تایلند هست.قیمتشم الان 14تومانه.باز آدم هیو بگیره کمتر رفته تو پاش!

پسر خوب اسم ایشون رضا نیست و محمد 2 کاوازاکی میتونه فقط با اسمش کارخونه این موتر ها رو بخره..

شایسته فر
09-05-1391, 11:21 بعد از ظهر
از نظر کیفیت همه دوستان تایید کردن که نینجا خیلی بهتر از هیو هست،
از نظر شتابم که مشخصه نینجا برتری داره
یکی دیگه از برتری های نینجا ، اب خنک بودنشه که باعث میشه تو گرما به راحتی از موتور کار کشید و گازوندش:4chsmu1:

carradine
10-05-1391, 03:27 قبل از ظهر
سلام.
بین این موتورها کدومشون به تکنولوژی روز دنیا نزدیکتر هستند؟ لطفا به ترتیب نام ببرید

Alireza Eteraz‏
10-05-1391, 03:49 قبل از ظهر
سلام.
بین این موتورها کدومشون به تکنولوژی روز دنیا نزدیکتر هستند؟ لطفا به ترتیب نام ببرید

1.بدون شک نینجا250شرکت کاوازاکی
2.دایلیمو هیوسانگ حدودن تویه ردن
3.مگلی
ملاک کلاس کاره

Sadegh.galaxy
10-05-1391, 08:52 قبل از ظهر
کلاس خیلی ملاک اشتباهیه.اگه به کلاسه که طرح مگلی چینی روبردارن روش برچسب مگلی بزنن.کلاس داره دیگه!!!!!!!!

Alireza Eteraz‏
10-05-1391, 01:10 بعد از ظهر
کلاس خیلی ملاک اشتباهیه.اگه به کلاسه که طرح مگلی چینی روبردارن روش برچسب مگلی بزنن.کلاس داره دیگه!!!!!!!!

برادراصفهانی عزیز منظورازکلاس کارکیفیت ساخت موتورواعتبارشرکته .نگفتیم ظاهرکه

SHADmaghz
13-05-1391, 04:08 بعد از ظهر
فقط همین 3تا 250 تو ایران پلاک میشن!!:icon_pf _99_:سی بی ار 250 پلاک نمیشه؟ اگه بشه که از همه ی اینا 2 سرو گردن بالاتره

amir.cdi
13-05-1391, 05:43 بعد از ظهر
cbr 250 هم پلاک دار هست پر شده داخل گمرک

شایسته فر
13-05-1391, 06:07 بعد از ظهر
فقط همین 3تا 250 تو ایران پلاک میشن!!:icon_pf _99_:سی بی ار 250 پلاک نمیشه؟ اگه بشه که از همه ی اینا 2 سرو گردن بالاتره
اقا رو چه حساب یشما می گین cbr یه سر و گردن بالاتر از بقیه هست؟
از نظر شتاب وتاپ اسپید نینجا خیلی بهتر از cbr عمل کرده

شایسته فر
30-05-1391, 12:26 بعد از ظهر
برابچ جای این خالی بود:clap:
تشکر فراموش نشود:clap:

haj moein
09-11-1393, 08:16 قبل از ظهر
عوضش شتاب مگلی ا هیوسانگ بالاتره.من کلی فیلم ازش دیدم و ب چشمم دیدم ک مگلی هیوسانگو تو شتاب میگیره.ولی نینجا نه.نینجا هر سه شونو میگیره.
[/COLOR]

- - - Updated - - -

اقا چون قیمت سی بی ار ۲۵۰ و اینا خیلییییی زیاده.مردمم ک نمیتونن بیشتر از ۱۲۰ تا برن.و ایرانم ک چلوی موتور سنگینو میگیره و قیمت های سرسام اور و.... باعث شده ک مردم برن سمت مگلی و هیوسانگ ک من ب شخصه مگلی رو انتخاب میکنم.چون هم قیمتش منصفانه تره و هم رخ قشنگی داره هم تو شتاب هیوسانگو میگیره.فقط یه ضعف داره ک بیشتر از ۷۰ کیلو نیتونه عقب بشینه.ک اونم به یه جوشه ساده حل میشه

roots
09-11-1393, 11:14 قبل از ظهر
کلیه 250 های کویر سرعتی بالاتر از 160 نمیرن...یعنی اینو میدونستن که تا این حجم دارن پلاک میکنن!
هیوسانگ موتور خوبیه منتها اصلا هیچ چیزش استاندارد نی..واسه همین اینهمه مشکلات داره..خیلی خنده داره که موتور وقتی فرمونش بخوای زیاد بچرخونی گیر کنه به...و این یه چیز عادی باشه برای همه!
مگلی که اصلا حرفشو نزنیم بهتره...
دایلیم بدک نیست و مشکلات کمتر داره
لیکن نینجا بهترین گزینه از بین این موتورا هست با کیفیت بسیار بالا و سرعت و شتاب عالی..البته من 250 شو 1 بار سوار شدم و الان 300 گاهی سوار میشم ولی به جرات میشه گفت تنها موتوری که سرش به تنش بیارزه در بین اینا نینجاس.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

pooyamohammed
04-08-1394, 03:19 قبل از ظهر
نینجا را مگه کویرموتور وارد نمی‌کنه؟

- - - Updated - - -

عوضش شتاب مگلی ا هیوسانگ بالاتره.من کلی فیلم ازش دیدم و ب چشمم دیدم ک مگلی هیوسانگو تو شتاب میگیره.ولی نینجا نه.نینجا هر سه شونو میگیره.

- - - Updated - - -

اقا چون قیمت سی بی ار ۲۵۰ و اینا خیلییییی زیاده.مردمم ک نمیتونن بیشتر از ۱۲۰ تا برن.و ایرانم ک چلوی موتور سنگینو میگیره و قیمت های سرسام اور و.... باعث شده ک مردم برن سمت مگلی و هیوسانگ ک من ب شخصه مگلی رو انتخاب میکنم.چون هم قیمتش منصفانه تره و هم رخ قشنگی داره هم تو شتاب هیوسانگو میگیره.فقط یه ضعف داره ک بیشتر از ۷۰ کیلو نیتونه عقب بشینه.ک اونم به یه جوشه ساده حل میشه

عمرا هیوسانگ بیشتر از 150 بره.

Gladiator
04-08-1394, 12:40 بعد از ظهر
عمرا هیوسانگ بیشتر از 150 بره.

همین جمعه تو جاده کفی 170 تا باهاش پر کردم ، دور موتور حدود 11 ، حالا چقدر کیلومترش ممکنه خطا داشته باشه رو نمیدونم

Alireza.BMW
04-08-1394, 08:56 بعد از ظهر
باز بحث در مورد سرعت این موتورها شد... من توی تاپیک مگلی بهتون گفتم سرعت مگلی روی کات آف چقده...سرعتش 153تا با جی پی اس... ولی سرعتی که میتونه درس درمون بره 140 تا 145هه خودم یه شخصا باهاش تا 147 تونستم برم بیشترم جا نداش بره...
هیوسانگ خطی کیلومترش 16 تاست که اگه اشتباه نکنم روی سرعت 184 کات آف میزنه که اگه خطی کیلومتر رو کم کنیم میشه 168 تا با جی پی اس... اما این موتورم به کات نمیرسه که معمولا با کیلومتر خودش دوستان 170 حالا 5تا بالا پایین میرن که این موتورم سرعت درست درمونش میشه 154
دایلیمم که معروق به خطی کیلومتر زیاده فکر کنم کاربر ahks توی سراشیبی باهاش روی 180کات آف زد... فکر کنم اگه اشتباه نکرده باشم دایلیم توی سرعت بالای 150.140 خطی کیلومترش 20 یا 22 کیلومتره که میشه 158 تا 160 با جی پی اس روی کات آف... سرعتیم که دوستان با این موتور میرن معمولا 170هه که میشه 150 تای واقعی
.
یعنی سرعت معمول هیو با جی پی اس بین 150 تا 155هه ماله دایلیم 145 تا 150 و مگلی 140 تا 145...بیشتر از اینا این موتورا نمیرن مگر در شرایط خاص مثه باد موافق هوای مناسب و...
.
نینجا 250 هم نمیدونم والا ولی از همه اینا بیشتر میره اونم نه خیلی زیاد در حده نهایتا 10 کیلومتر

hannan
04-08-1394, 10:41 بعد از ظهر
من دارم چی میشنوم یعنی از شماها بعیده!!!!!<br>سرعت دایلیم ومگلی که هیچی.هیوسانگ که بهتر از اونامیره ،به صورت کارخانه ای (یعنی اکثرا)۱۳۵تا میرن<br>یه دفه بگین مگلی ازموتورهای ۴۰۰سی سی بهتر میرن<br>موتورایی مانند بندیت وکاوازاکی ۱۸۰تا به زور میرن

- - - Updated - - -

بابا ول کنین

Alireza.BMW
05-08-1394, 08:23 قبل از ظهر
من دارم چی میشنوم یعنی از شماها بعیده!!!!!<br>سرعت دایلیم ومگلی که هیچی.هیوسانگ که بهتر از اونامیره ،به صورت کارخانه ای (یعنی اکثرا)۱۳۵تا میرن<br>یه دفه بگین مگلی ازموتورهای ۴۰۰سی سی بهتر میرن<br>موتورایی مانند بندیت وکاوازاکی ۱۸۰تا به زور میرن

- - - Updated - - -

بابا ول کنین

.
دوست عزیز چی از ما بعیده؟؟؟ اینکه سرعت واقعی این موتورا رو را جی پی اس گفتم یا اینکه چون بندیت 180رو به زور میره این موتورا نباید سرعت 150تا رو بره بندیت ماله چند سال قبله؟؟؟ الان نینجا 300استاندارد در بهترین شرایط 191یی میره کلیپ ها موجودن البته با کیلومتر خودش خطی کیلومترشو نمیدونم ولی قطعا تاپ اسپید اصلی این موتور با جی پی اس بیشتر از 180 نباشه کمترم نیس ...دوستانم اگه اشتباه نکرده باشم توی ایران با نینیجا 300 به سرعت 185 با کیلومتر خودش رسیدن... بلاخره تکنولژی در حال پیشرفته همه چی در حال تغییر هستش و روز به روز بهتر میشه...
.
در ضمن مگه فرق سرعت سی سی بالاتر چقدره با سی سی پایینتر؟؟؟ برای مثال سی جی 125هه استاندارد تاپ اسپیدش با جی پی اس 100تاست و یک موتور تک سیلندر 250 هم 140 یعنی 125سی سی قوی تر و خیلی چیزای دیگش سرعتشو چیزی بالاتر نبرده پس بندیت که 180تا میره با توجه به گفته من معقولانه هستش چون 250ش 150 تا میره پس این موتور 30 کیلومتر سرعتش بیشتره بعدشم سی بی 400 و بندیت 400 موتورایی با تکنولژی قدیمین و وزن سنگین... سی بی 1000 اگه یک نگاه به کیلومترش بکنین 260روش زده سی بی آر 600هم روش 260زده پس کارخونه به جایی رسیده که میتونه از موتور 600 سرعت 250 تا 260 رو بگیره

hannan
05-08-1394, 09:33 قبل از ظهر
.
دوست عزیز چی از ما بعیده؟؟؟ اینکه سرعت واقعی این موتورا رو را جی پی اس گفتم یا اینکه چون بندیت 180رو به زور میره این موتورا نباید سرعت 150تا رو بره بندیت ماله چند سال قبله؟؟؟ الان نینجا 300استاندارد در بهترین شرایط 191یی میره کلیپ ها موجودن البته با کیلومتر خودش خطی کیلومترشو نمیدونم ولی قطعا تاپ اسپید اصلی این موتور با جی پی اس بیشتر از 180 نباشه کمترم نیس ...دوستانم اگه اشتباه نکرده باشم توی ایران با نینیجا 300 به سرعت 185 با کیلومتر خودش رسیدن... بلاخره تکنولژی در حال پیشرفته همه چی در حال تغییر هستش و روز به روز بهتر میشه...
.
در ضمن مگه فرق سرعت سی سی بالاتر چقدره با سی سی پایینتر؟؟؟ برای مثال سی جی 125هه استاندارد تاپ اسپیدش با جی پی اس 100تاست و یک موتور تک سیلندر 250 هم 140 یعنی 125سی سی قوی تر و خیلی چیزای دیگش سرعتشو چیزی بالاتر نبرده پس بندیت که 180تا میره با توجه به گفته من معقولانه هستش چون 250ش 150 تا میره پس این موتور 30 کیلومتر سرعتش بیشتره بعدشم سی بی 400 و بندیت 400 موتورایی با تکنولژی قدیمین و وزن سنگین... سی بی 1000 اگه یک نگاه به کیلومترش بکنین 260روش زده سی بی آر 600هم روش 260زده پس کارخونه به جایی رسیده که میتونه از موتور 600 سرعت 250 تا 260 رو بگیره
دوست عزیز من خیلی از مطالبی که شمانوشتین رو خوندم وتو خیلی از مواقع هم نظر شما بودم ولی در این مورد باید بگم دوستانی که هیو دارن نمیتونن ۱۳۵ تا بیشتر برن واز ns200 عقب میموندن حالا بماند که تو فضای مجازی ما میدیم با هیو ۱۸۰تا میرفتن ما باونا کاری نداریم ما بااونچکه تجربه میکنیم کار داریم ،،،من به شخصه تو سایت دیده بودم با اپاچی ۱۳۵تا میرفتن به دوستم همونو پیشنهاد کردم اما ای داد غافل که ۱۱۵تا میرفت واز سی جی هم عقب میموند وتجربه شد واسه ما،،،،،،،در مورد بندیت و... درسته قدیمی هستن ولی باز چهار سیلندرن وباینکه قدیمیترن ولی گشتاور و قدرتشون باز خیلی بهترن،،،،،بر اساس تجربه گفتم حالا شما میگین قبول میکنم چشم،،،میدونم داشتی وفروختی وتعصب خاصی نخواهی داشت ولی اونچه که ما دیدیم این بود

Gladiator
05-08-1394, 11:03 قبل از ظهر
باید بگم دوستانی که هیو دارن نمیتونن ۱۳۵ تا بیشتر برن واز ns200 عقب میموندن حالا بماند که تو فضای مجازی ما میدیم با هیو ۱۸۰تا میرفتن ما باونا کاری نداریم ما بااونچکه تجربه میکنیم کار داریم ،،،من به شخصه تو سایت دیده بودم با اپاچی ۱۳۵تا میرفتن به دوستم همونو پیشنهاد کردم اما ای داد غافل که ۱۱۵تا میرفت واز سی جی هم عقب میموند وتجربه شد واسه ما،،،،،،،در مورد بندیت و... درسته قدیمی هستن ولی باز چهار سیلندرن وباینکه قدیمیترن ولی گشتاور و قدرتشون باز خیلی بهترن،،،،،بر اساس تجربه گفتم حالا شما میگین قبول میکنم چشم،،،میدونم داشتی وفروختی وتعصب خاصی نخواهی داشت ولی اونچه که ما دیدیم این بود

داداش من ، خدارو شکر ما بندیتو سی بی آرو سی بی همه رو سوار شدیم و میدونیم هر کدوم چقد راه میرن
ولی حرف شما دیگه خنده داره که همه 250 های ذکر شده 135 تا میرن
مگلی که بدون شک حداقل 145 تارو میره هیوسانگم هیچی نره 160 تارو میزنه ، بارها تست کردیم
اینو نمیگم چون خودم هیوسانگ دارم ، قطعا موتور سنگین یه چیز دیگست ، بیشتر دوستان هم که 250 پلاک سوار میشن از سر ناگزیریه
بعدشم موتور با موتور فرق میکنه ، شما میگی 400 به زور 170 تا میره ولی خود بنده با سوزوکی آر اف 400 190 تارو مثل هلو پر کردم
fzr 250 genesis راحت بالای 180 تا راه میره ، ولی بندیت 250 خودشو بکشه 170 تا پر کنه ، اینم تست شدست ، هر دو 250 هستن ولی تو کارایی متفاوتن
از لحاظ کیفی و هندلینگ تو پلاکدارا بدون هیچ شکو تردید نینجا رتبه نخست ، cbr دوم ، هیوسانگ سوم

hannan
05-08-1394, 11:38 قبل از ظهر
داداش من ، خدارو شکر ما بندیتو سی بی آرو سی بی همه رو سوار شدیم و میدونیم هر کدوم چقد راه میرن
ولی حرف شما دیگه خنده داره که همه 250 های ذکر شده 135 تا میرن
مگلی که بدون شک حداقل 145 تارو میره هیوسانگم هیچی نره 160 تارو میزنه ، بارها تست کردیم
اینو نمیگم چون خودم هیوسانگ دارم ، قطعا موتور سنگین یه چیز دیگست ، بیشتر دوستان هم که 250 پلاک سوار میشن از سر ناگزیریه
بعدشم موتور با موتور فرق میکنه ، شما میگی 400 به زور 170 تا میره ولی خود بنده با سوزوکی آر اف 400 190 تارو مثل هلو پر کردم
fzr 250 genesis راحت بالای 180 تا راه میره ، ولی بندیت 250 خودشو بکشه 170 تا پر کنه ، اینم تست شدست ، هر دو 250 هستن ولی تو کارایی متفاوتن
از لحاظ کیفی و هندلینگ تو پلاکدارا بدون هیچ شکو تردید نینجا رتبه نخست ، cbr دوم ، هیوسانگ سوم
اولا بندیت درسته ۲۵۰هستش ولی ۴سیلندره ثانیا گفتم کاوازاکی ۴۰۰حالا مثلاzzr منم کلی باهاشون سر کردم اگه به تعصبه به شخصه باید داشته باشم

- - - Updated - - -

نمیدونم چرا عکسااپلود نمیشه وگر نه بهتر میشد

Gladiator
05-08-1394, 11:47 قبل از ظهر
اولا بندیت درسته ۲۵۰هستش ولی ۴سیلندره ثانیا گفتم کاوازاکی ۴۰۰حالا مثلاzzr منم کلی باهاشون سر کردم اگه به تعصبه به شخصه باید داشته باشم

- - - Updated - - -

نمیدونم چرا عکسااپلود نمیشه وگر نه بهتر میشد

اینجا جای بحث در مورد این موتورا نیست ، ولی شما فقط 4 سیلندرو میبینی ، بله موتور چهار سیلندره و از صداش بگیر تا نرم کارکردنش تا هیبتش همه عالی ولی بذار معایبشو بگم
یک اینکه بخاطر 4 سیلندر بودن وزن انجینش خیلی زیاده ( 4 سیلندر ، 4 تا کاربراتور ، 4تا هدرز ) دو اینکه سیستم سوخت رسانیش کاربراتوره
ما هیچ تعصبی رو هیچ موتوری نداریم ، هر موتوری مزایا و معایب خودشو داره ، ولی شما بنظر من در این مورد زیادی اغراق کردین

hannan
05-08-1394, 01:58 بعد از ظهر
اینجا جای بحث در مورد این موتورا نیست ، ولی شما فقط 4 سیلندرو میبینی ، بله موتور چهار سیلندره و از صداش بگیر تا نرم کارکردنش تا هیبتش همه عالی ولی بذار معایبشو بگم
یک اینکه بخاطر 4 سیلندر بودن وزن انجینش خیلی زیاده ( 4 سیلندر ، 4 تا کاربراتور ، 4تا هدرز ) دو اینکه سیستم سوخت رسانیش کاربراتوره
ما هیچ تعصبی رو هیچ موتوری نداریم ، هر موتوری مزایا و معایب خودشو داره ، ولی شما بنظر من در این مورد زیادی اغراق کردین
چون اینجا جاش نیست باشه بحث این موتورا رو همین جا تموم میکنیم ولی هیو اکثرا از ns جا میمونه،حالا هممین ns تقریبا۱۴۵ تا حالا نهایت ۱۵۵تا میرفت مگر اینکه من از سبزوار روزی بیامو تو تور شرکت کنم و شما عکسشو ثابت کنین،،،،،،،حالا مگلی رو کجای دلم بذارم ،،،،بابا داداش یونس به اینا بگو مگلی چه افتیه

farshad 54
05-08-1394, 03:53 بعد از ظهر
هیو تا دنده سه شاید یه کم از ns عقب بمونه ولی وقتی 3 و 4 رو پر کنه ns گوجه میشه تو سرعت بالا هم که اصلا ns جلو هیو حرفی برای گفتن نداره این هم بارها ثابت شده و اینقدر ثابت شده که شما که جای خود اگر خدا هم بیاد غیر از این بگه ما قبول نمیتونیم بکنیم شرمنده

تو بحث شتاب اولیه برای 250 های پلاک دار

اول نینجا
دوم مگلی
3 هیو سانگ
4 دایلیم و سی بی آر

تو تاپ اسپید هم
1 - نینجا
2- هیوسانگ
3 - دایلیم و سی بی آر
4 - مگلی

لازم به ذکر هم هست که اینجا صحبت راجب 250 های پلاک ملی هست

hannan