PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تردد موتورسیکلت تریل و ماشینهای آفرود در سوهانک ممنوع شد

eshgh_namordeh
12-05-1392, 05:20 قبل از ظهر
جمعه با دوستان رفتیم سوهانک که دیدم همه راهها بسته شده و سرهنگ نیرو انتظامی جلوی ما را گرفت و مدارک گرفت ، گفت به علت تخریب محیط زیست دیگه اجازه نمیدیم کسی اینجا بیاد و از ما تعهد گرفت و مجبور به تغییر مسیر شدیم
کارشون خوبه به شرطی که محلی برای تفریح ماشین و موتور آفرود در نظر گرفته بشه که متاسفانه وجود ندارد .

hamed zoro
12-05-1392, 09:02 قبل از ظهر
با نهایت تاسف درگذشت پیست سوهانک و کوهای مربوطه را به اطلاع کلیه آفرود دوستان و بخصوص شیب زنان گرامی میرسانم به همین منظور مجلس ختمی دیروز جمعه کنار دریاچه سد لتیان برگزار گردید که از حزن اندوه زیاد چند تا از بچه ها خودشون و خیس کردن .... البته تو رودخونه

متاسفانه به دلیل حرکات ناشایست برخی ورزشکار نماها با شکایت اهالی محترم منطقه سوهانک کلیه ورودی های منطقه توسط خاکریز و نیروی انتظامی بسته شده و دوستانی که اونجا گرفته بشن ازشون تعهد کتبی گرفته میشه که دیگه اونجا آفتابی نشن این هم از بی جنبه بودن برخی دوستان که اکثرا با ماشینها دو دفرانسیل به درختان و باغهای مردم آسیب زدن یا با حالت غیر طبیعی نشستن پشت فرمان و تصادف کردن و باعث شدن تا بقیه دوستان هم از این ورزش لذت نبرن خلاصه جای تاسف داره .

mehran
12-05-1392, 10:14 قبل از ظهر
خب به سلامتي.من خودم به شخصه خيلي خوشحالم..چون سوهانكم مثل شهران ميشه و ماشين نميتونه به محيط آسيب بزنه.
دوستان همگي در جريان هستيد كه من چقدر از دست ماشين هايي كه فقط بلد بودن محيط رو خراب كنن شاكي بودم.
ولي براي ما موتور سوار ها هيچ موشكلي نيست.:4chsmu1:
سوهانك 1000 تا ورودي داره و پليس نميتونه هم هميشه اونجا باشه و هم همه ورودي ها رو چك كنه.

Babak
12-05-1392, 11:14 قبل از ظهر
بابا ماله روزه قدس بوده شعر گفته هفته دیگه هیچکسی نیست :hippie7:

Kenji
12-05-1392, 01:10 بعد از ظهر
نظر من به نظر بابک نزدیک تره

یا مال روز قدس بوده یا به خاطر مثلن جلوگیری از وضعیت نا به سامان فرهنگی ای که اون محل برای عزیزان ایجاد می کرد. حتا دیده شده بود برخی از دوستان متاسفانه به مصرف نوشیدنی های الکلی در این منطقه می پردازند که از هر نظر مخرب محیط زیسته

====

[Only registered and activated users can see links]
به صفحه اول اضافه شد

معمار
14-05-1392, 10:06 قبل از ظهر
از نظر من بسیار کار خوبی کردن
چون بعضی از افرود رونده ها جنبه ندارن بیش از حد خودشون و خالی می کنن
نمونه ی همین قضییه برا روستای ما تو همدان افتاد ولی از نوع شکارش
محیط زیست اومد گفت که نرید کم شکار کنید
ملت ک خ این قدر رفتن اونجا و بی حد و اندازه شکار کردن تا
محیط زیست اومد اونجا رو منطقه حفاظت شدش کرد و
یکی از گارد گشتشونم میاد و میره و
نه تفنگ میتونیم بیاریم بیرون نه با موتور بریم کوه

MR.K
14-05-1392, 02:34 بعد از ظهر
بنده هم با نظر کنجی موافق هستم
یک سری مخربین انسان نما :29dz8zk: اونجا به مصرف مشروبات الکلی می پرداختن که با یک نمونه وحشی در حال انقراض روبرو شدیم که انقدر مصرف کرده بود که رو پای خودش نبود :i'm ok:

hamed1358
14-05-1392, 04:44 بعد از ظهر
با سلام
با دوستانی که برای محیط زیست دل سوزند همراه و موافقم و خوشحالم از طرز تفکرشون
من تا دو ماه پیش تریل داشتم و گهگاه برا آفرود سبک و طبیعت گردی میرفتم سوهانک . الان دوچرخه سوار شدم و اگه هفته ای دو یا سه بار با دوچرخه نرم
اونجا مریض میشم . هر وقت از کنار درخت های شکسته شده توسط برخی افراد آفرودی نما رد میشم دلم می خواد گریه کنم چرا که تا زمانی که این درختا هستن این خاک هست و این طبیعت دست نخورده باشه میتونه برا ما لذت بخش باشه
تا حدی با ممنوعیت تردد موافقم ولی برا آفرود هیچ کجا مزه سوهانکو نمیده

Babak
14-05-1392, 11:50 بعد از ظهر
دقیقا بزرگترین نارحتی من شکستنه درختان توسط ماشین ها بود.
چند وقت پیش هم یک قسمت که علف های خشک بود آتیش زده شده بود.
عشق نمرده گفت که پلیس بهش گفته دیده یکی از ماشین سوارها یه کاج رو کنده پبیس دیده اعتراض کرده که چرا می کنی گفته می خواین خشک بشه هفته دیگه بیام برای آتیش ازش استفاده کنیم. واقعا به شعور بعضی ها باید شک کرد

امیر41
15-05-1392, 05:22 بعد از ظهر
بااین وضعیت آشفته باید چی کار کرد؟ به نظر شما راههای دیگه ای رو پیدا کنیم ؟چون واقعاسوهانک یه چیزه دیگه است؟بچه هاتا آفرود خونمون کم نشده جمع شید یه فکری کنیم..

mehran
15-05-1392, 05:40 بعد از ظهر
هيچي امير جان ما كه موتوريم راحت ميريم بالا.1000 تا راه هست براي رسيدن به سوهانك :11:

امیر41
15-05-1392, 09:39 بعد از ظهر
هيچي امير جان ما كه موتوريم راحت ميريم بالا.1000 تا راه هست براي رسيدن به سوهانك :11:
مهران جان ممنونم ولی از 1000 تا 998 تا مال تو 2 تا رو بذار کنار تا همگی باهم بریم بالا که حالش خیلی بیشتره.. در ضمن اگه بچه ها موافق باشن بریم برای شناسائی جاهای دیگه.... که واقعا اگه این جا مشکل بود و اعصاب خرد کن ..برای زاپاس یه جایی داشته باشیم تا آدرنالین خونمونوببریم بالا...موافقین؟

امیر41
25-05-1392, 09:57 بعد از ظهر
سلام بر بچه های افرودی سوهانک .. چند جمعه ای که سوهانک بسته شده از شما هم خبری نیست .. یا برعکس از شما خبری هست اونوقت ما بی خبریم؟

eshgh_namordeh
26-05-1392, 03:03 قبل از ظهر
من که درگیر کارم یک ماهی خونه نشین شدم ، کارم کمتر شد قرار میزاریم

- - - Updated - - -

من که درگیر کارم یک ماهی خونه نشین شدم ، کارم کمتر شد قرار میزاریم

mehran
26-05-1392, 12:15 بعد از ظهر
ديروز رفتم سوهانك كه فقط سر بزنم.خلوت خلوت.هيچ ماموري ام نبود.
اين وسط پلاكمم گم شد ولي خب خوشحال بودم كه خلوت بود