PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور سیکلت yingang 250 yg3r

Ali
22-02-1390, 01:24 بعد از ظهر
با سلام خدمت همگی اعضای سایت میخواستم امروز موتوری رو معرفی کنم که ظاهرا وارد ایران هم شده البته با قیمتی مناسب این موتور سیکلت 25.5 اسب بخار قدرت و 22.8 نیوتون متر گشتاور دارد و 146 کیلوگرم هم وزن که به نظر مناسب می اید اینم لینکش[Only registered and activated users can see links]‬[Only registered and activated users can see links] و این هم مشخصات کاملش[Only registered and activated users can see links]‬[Only registered and activated users can see links]

M.SH.K
22-02-1390, 03:31 بعد از ظهر
سلام

اینم چند تا عکسش
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ghost.rider1
22-02-1390, 06:25 بعد از ظهر
عجب لاستیکایی داره سر سره!:2i8d4ao:

MPCO
23-02-1390, 08:42 قبل از ظهر
اهااااااااااااااااااااااا ااا این همونی هست که من آبی شو تو شهرک غرب دیدم و باهاش انداختم ،مگلی 2 ترک بودم اون یه ترک با این که من 2 ترک بودم عقب افتاد

Classified
23-02-1390, 10:38 قبل از ظهر
از رخ جلو کسی عکس نداره؟

کیفیتش هم به احتمال یقین بدتر از مگلیه!

M.SH.K
23-02-1390, 11:46 قبل از ظهر

یا علی

---------- Post added at 11:46 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

ی نکته راجع به موتورای این کمپانی گیر آوردم که کنکور ارشد دارم
که احتمالا بشه کیفیتش رو ازونایی که داشتن پرسید
فردا انشاالله بعد کنکور میام
یا علی

Ali
24-02-1390, 10:41 قبل از ظهر
اخه بگو هندایی یا سوزوکی یا...؟ که اون ارم مسخررو چسبوندی اون جلو افتخارم میکنی

MPCO
24-02-1390, 09:16 بعد از ظهر
خدا وکلی خیلی ضایع هستش

RIDER
24-02-1390, 09:28 بعد از ظهر
با پرواز ۲۰۰سی سی مو نمیزنه

corvette z06
24-02-1390, 10:49 بعد از ظهر
دوباره روابط خوب با شرکت مثل yingang و تحریم نشدن از سوی کشور چین باعث شده به شعور من و توی ایرانی توهین بشه و این آشغال چینی رو وارد کردن و بد تر از کار اونها اینه که کسی این کارننگ و تحقیر آمیز رو بکنه و بره این آشغال رو بخره...

دقیقا مثل این میمونه که کشوره دیگه ای از واردات نینجا250 امتناع کنه و بیاد از ایران پرواز200 وارد کشورش کنه!!چرا که با ایران و شرکت پرواز روابط حسنه ای دارن !!!

RIDER
24-02-1390, 11:03 بعد از ظهر
لطفا مراقب پست زدنتون باشین خیلیا هستن که موتور چینی خریدن این حرف شما خیلی زشته

corvette z06
24-02-1390, 11:32 بعد از ظهر
لطفا مراقب پست زدنتون باشین خیلیا هستن که موتور چینی خریدن این حرف شما خیلی زشته

زشت اینه که هرچی وارد کردن گذاشتن جلومون ما بخریم(دیگه سطح توقع و انتظارات خریدار هیچ اهمیتی نداره)
اینجوری نوشتم تا اون کسی که میاد دنبال این موتور به این نوشته ها بر بخوره و تلنگری باشه بر افکارش،تا به خودش بیاد و واسه افراد سودجو که هر آشغالی خواستن وارد میکنن، بازار درست نکنه :27:

RIDER
24-02-1390, 11:44 بعد از ظهر
ولی اینجوری پست زدن اشتباهه.جدا از این باید بگم که خیلی جاها چین محصولاتی میزنه که از هر نظر از محصولات اروپایی امریکایی و ژاپنی بهتره چون همش جنس درجه۳و۴چین داخل کشور اومده اینه که اسم این کشور بد در رفته نمونش مگلی موتور چینیه ولی تو ژاپون هم میخرنش اینی که تو ایران مشکل پیدا میکنه میشه گفت ۱۰درصدش مشکل موتوریه که شرکت ساخته ۲۰درصدم شرکتی که منتاژ کرده ۷۰ درصد بقیه مقصر خود شخصه که به موتور نمیرسه. من گفتم مگلی لطفا با محصولات دیگه چین مقایسه نشه که تکنولوژی ملی توش بکار رفته.عزیز من یجور شما میگی جنس آشغال وارد میکنن این درست ولی مگه در کلاس ۲۵۰سی سی چقدر تنوع وجود داره در جهان دیگه دوران دو زمانه ها تمام شده الان چهار زمانه درستو حسابی کم پیدا میشه تو این کلاس و کلاسای بالاترم با مجوزشم که ممنوعه واسه همین محدودیت ها باعث میشه که یک سری شرکت سودجو جنس چین مزخرف وارد کنن

121
14-02-1391, 09:28 قبل از ظهر
سلاام دوستان . من یه نمونه ازش دارم . زیادم موتور بدی نیست بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و اینکه یه جوری میگین موتور چینی که انگار مگلی اصل زاپنه خوب اونم چینیه دوست عزیز. البته نینجاهائی که وارد شدهم مونتا ز چینه (به گفته فروشنده) که با توجه به قیمت زیادش نمی ارزه و سرعتو شتابشهم چندان فرقی با با بقیه تک سیلندرا نداره فکر می کنم در حد یکی دو ثانیه باشه . البته نظر شخصیم اینه که هیچ کدومشون بشتر از 2سال ارزش سوار شدن ندارن.... به امید روزی که همه دوستان بتونن موتورهای ccبالا و با کیقیت رو با قیمت مناسب (نه این قیمتهای فضائی) ازاد سوار شن...

سرعت
14-02-1391, 10:41 قبل از ظهر
عکسی از این موتور ندارید

02109002
14-02-1391, 10:57 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

Mohammad aghili
14-02-1391, 12:47 بعد از ظهر
عکس کو پــ ؟

02109002
14-02-1391, 12:51 بعد از ظهر
عکس کو پــ ؟
عکسها که دیده میشه !!!

Ali
14-02-1391, 12:56 بعد از ظهر

02109002
14-02-1391, 01:00 بعد از ظهر
اگه دیده نمیشه :

.:ALIREZA NADERI:.
14-02-1391, 01:11 بعد از ظهر
دوستان عزیز
درسته ربطی نداره به موضوع ولی گفتنش و خوندشن خالی از لطف نیست

تیغ ژیلت پاور 5 تیغ که شاید همتون دیده باشید و استفاده میکنید 1 ماهی هست که قلابی شده و چینی که وقتی میزاری صدای بدی میده و صابونش از بین میره و صورت رو هم پاره میکنه اینجانب به یکی از رفیقان سپپردم که رفت چین یه تیغ اینطوری بگیره بعد 3 روز رسید داداش بهم روش چینی نوشته بود و گفتم ای بابا این که از اون هم بدتره بازش کردم و زدم دیدم خیلی خیلی کیفیت خوبی دارع صدا نمیده صابونش نمیره و صورت رو هم پاره نمیکنه و عالی تر از قبلی ها هم هست ! تمامی جنس هایی که وارد ایران میشوند بیش از 97% اون ها از دید بنده کیفیت 3 و 4 هستند ولی خود چینی و اندک کشور های دیگه جنس های 1 چینی رو مصرف میکنند اگر خواستید از هر دو تیغ عکس بذارم.

اما راجب به موتور
اصلا طراحی جالبی نداره و کاملا مشخص هست که کار چینی ها و اشغاله !
خودتون قضاوت کنین تفاوت قیافه نینجا 250 و این ؟
:sad:

kamangir
18-02-1391, 03:55 بعد از ظهر
دوستان عزیز

اما راجب به موتور
اصلا طراحی جالبی نداره و کاملا مشخص هست که کار چینی ها و اشغاله !
خودتون قضاوت کنین تفاوت قیافه نینجا 250 و این ؟
:sad:

من اومدم
خیلی متاسفم برای شما .چرا دارید مقایسه اشتباه میکنید

عزیز دل نینجا در ایران قیمت 16 الی 18 میلیونی داره واین موتور قیمت حالا گرد میکنم 5 میلیونی

من این موتور رو 1/5 پیش میخواستم بخرم ولی نتونستم .

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

آدرس صحیح و اصلاح شده مشخصات این موتور

سرعت
18-02-1391, 10:00 بعد از ظهر
حداقل خوبی که داره ترمز دو دیسک جلو کمک معکوس

Ali
18-02-1391, 10:10 بعد از ظهر
این موتور از نظر مشخصات خیلی هم موتور کاملی هستش قدرتش 25.5 اسب بخار در دور 9000
گشتاورش 22 نیوتن.متر در دور 8000
وزن خشکش 146 کیلوگرم
جعبه دنده ی 6 سرعته
دو دیسک بودن ترمز جلو
رادیاتور اب

دیگه چی باید داشته باشه که نداره؟

اگر کیفیتش هم قابل قبول باشه دیگه عالیه

Kenji
18-02-1391, 10:14 بعد از ظهر
این چینیا رو کاغذ می تونن خوب چیز بنویسن....

از کجا معلوم این قدرت و این مشخصات؟ بیخیال....

کاوه
18-02-1391, 10:17 بعد از ظهر
به نظر من از بغل کنسولش تو ذوق میزنه و یکم ارتفاعش زیادی بالاست
اما از جلو گنده به نظر میرسه

kourosh_bandit2
18-02-1391, 10:40 بعد از ظهر
میشه با دایچی مقایسش کرد اما به هیچ عنوان ربطی به بچه غول دو سیلندر زاپنی نداره. نه کیفیت نه استایل نه سرعت نه قدرت نه هیچ چیز دیگه. البته چین هم واقعا درجه بندی داره اجناسش حوب و بد و خیلییی عالی داره که عالیش با مثلا اجناس زاپنی هیچ فرقی نداره اما خوب جنس کیفیت پایینش میاد اینجا. ولی در کل موتور امکاناتش خوبه ولی نمیشه ازش انتظار خاصی داشت اخرش کیفت چین برای ایران هستش و میشه گفت زود بازدهی اولش رو از دست میده

121
07-02-1392, 11:43 بعد از ظهر
بعضی از دوستان واقعا کم لطفی میکنن، تقریبا 80% وسایل ایران چینی هست (حتی تسبیح های مشهد!!) پس بهتر از هیچی استفاده نشه، !!!
من چند ماهی داشتمش با توجه به قیمتش موتور عالییه، کیفیت قطعات خوبه تنها ضعف موتور کیفیت جنس فلاپاشه، تو سرعتو شتابم چیزی کم از بقیه 250 های وارداتی نداره

برای cbr250 الان چقدر باید پول داد؟!! من باهاش 155 top speedزدم ، با پیشرو 250 و پالس 220 تو اتوبان پردیس کورس گذاشتیم خیلی راحت جاشون گذاشتم،(الان پیشرو250 دارم)از فروشش پشیمون شدم ،

بهتره دوستان قبل از اینهمه انتقاد یه دوری باهاش بزنن ،متاسفانه صفر این موتور دیگه وارد نمیشه،((اگر وارد میشد با توجه به قیمتی که تقریبا 1 سوم قیمت نینجا و cbr هست رقیبی برای این موتوها بود شاید به همین دلیل مجوز واردات به اصفهان سیکلت ندادن نظرشخصیمه
به نظرمن برای یه موتور تک سیلندر اصلا ارزش نداه 25 میلیون پول بدم حتی اگر از برند هوندا باشه،اگر 4 سیلندر بود می ارزید.

شایسته فر
07-02-1392, 11:48 بعد از ظهر
داداش خودت متوجه میشی چی نوشتی؟
این موتور بیشتر شبیه موتور های آفرودیه تا........
ارتفاعش اندازه تریل هست!!

nopo
08-02-1392, 06:31 قبل از ظهر
با سلام خدمت همگی اعضای سایت میخواستم امروز موتوری رو معرفی کنم که ظاهرا وارد ایران هم شده البته با قیمتی مناسب این موتور سیکلت 25.5 اسب بخار قدرت و 22.8 نیوتون متر گشتاور دارد و 146 کیلوگرم هم وزن که به نظر مناسب می اید اینم لینکش[Only registered and activated users can see links]‬[Only registered and activated users can see links] و این هم مشخصات کاملش[Only registered and activated users can see links]‬[Only registered and activated users can see links]

Server Error in '/' Application.

未找

send from my galaxy duos ace dual

shahriar
08-02-1392, 10:01 قبل از ظهر
قیافش که خوب نیست
قیمتش رو هم بگید
فکر نکنم ارزش خرید داشته باشه
چون با یه گاز پدرش در میاد

mobin_v8
21-02-1392, 07:23 بعد از ظهر
سلامکسی ازین موتور فروشیشو داره؟ممنون

mhajlo
29-07-1393, 03:11 بعد از ظهر
موتور افتضاحی نیست .
نهایتا فلاپاش باز میشه و نیکد میشه
اگرم موتورش دوام نداشته .... یه انجین ژاپنی میشه روش سوار کرد ... و کردش زیر فلاپ... همین
رخش با یکم ارتفاع زدن عالی میشه

Arash-The-Rider
29-07-1393, 10:41 بعد از ظهر
موتور افتضاحی نیست .
نهایتا فلاپاش باز میشه و نیکد میشه
اگرم موتورش دوام نداشته .... یه انجین ژاپنی میشه روش سوار کرد ... و کردش زیر فلاپ... همین
رخش با یکم ارتفاع زدن عالی میشه

به به، جناب حاجلو افتخار دادن از tt یه سری اینجا زدن...
همه که مثل شما وارد نیسن انجین زی زی رو بقیه شاسیا سوار کنن.