PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غار نخگیر و ابیانه

flower
08-05-1392, 10:22 قبل از ظهر
تو این مدت که سایت تعطیل بود برنامه هفتگی همیشه ادامه داشت اینبار من و کوروش با دایلیم و پالس 220 رفتیم به سمت دلیجان و قمصر و ابیانه حدود 450 کیلومتر پیشنهاد می کنم از غار نخگیر دیدن کنید شهر دلیجان به سمت جاده نراق این چند تا عکس تقدیم دوستان
[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

Babak
08-05-1392, 11:57 قبل از ظهر
آقا من تو کفه اون 70 ملیون سالم :au:
بسیار زیبا
تو ابیانه موتور بردین تو شهرش کسی کاری نداشت؟چون ظاهرا تردد وسایل نقلیه داخل شهر تاریخی ممنوعه

- - - Updated - - -

آقا گرم نبود راستی

flower
08-05-1392, 12:08 بعد از ظهر
روز شنبه بود و خلوت کل ابیانه با موتور گشتیم کسی کاری نداشت چرا گرم بود 40 درجه تو جاده خود ابیانه خنک بود.

Alireza
08-05-1392, 04:08 بعد از ظهر

به صفحه اول اضافه شد

s.mm
08-05-1392, 04:26 بعد از ظهر
تصاویر خیلی قشنگی بودن
به خصوص اینکه سایز خیلی مناسبی داشتن و مثل بعضی ها دو مگ دو مگ نبودن!

flower
08-05-1392, 05:42 بعد از ظهر
اقا دستون درد نکنه که گزارش سفر ما را کامل کردین بازم تشکر می کنم از مدیران این سایت :happy4:

flower
08-05-1392, 08:35 بعد از ظهر
لازمه یاد اوری کنم مسیر این غار 1200 متره دو تا مسیر دیگه داره یکیش 700 متره و دومیش 11 کیلومتره باید از اداره میراث فرهنگی اراک مجوز بگیری تا مسیر 11 کیلومتری با راهنمای مخصوص خودشون برین به دلیل داشتن اهک هیچ موجود زنده ای وجود نداره اکسیژن این غار از طریق تجزیه مولوکل های اب بوجود می یاد هیچ تونل هواکشی وجود نداره اب این غار تصویه می شه برای اشامیدن مورد استفاده است.

mahdi24
10-05-1392, 01:01 بعد از ظهر
خیلی ممنون . عکسهای خوبی بودن . بد ترین و بهترین اتفاقی که براتون افتاد چی بود ؟. با چه مشکلاتی مواجه شدید ؟ یکم از سفرتون تعریف کن!

flower
12-05-1392, 08:53 قبل از ظهر
خیلی ممنون . عکسهای خوبی بودن . بد ترین و بهترین اتفاقی که براتون افتاد چی بود ؟. با چه مشکلاتی مواجه شدید ؟ یکم از سفرتون تعریف کن!
هر سفری مشکلات خودشا را داره موتور هم خوبی و بدیه خودشا را داره اگر اروم بری و بیایی خیلی راحتره البته بستگی به جاده داره چقدر کامیون تردد می کنه تا از شر دود اونا راحت بشی باید تند بری و اگر جاده خلوت باشه و گردنه داشته باشه اروم بری و حالش را ببری .