PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن آپلود انجمن برای عکس ها

Kenji
08-05-1392, 12:19 قبل از ظهر
دوستان با توجه به سنگین شدن روزافزون فایل های عکس پیوست شده در انجمن پرشین موتور، فعلن پیوست فایل های .JPEG, .JPG, .GIF, .PNG, و .ICO محدود شد.

لذا برای آپلود تصاویر و استفاده در انجمن، از سیستم آپلود رایگان و دائمی عکس ([Only registered and activated users can see links]) به نشانی UPLOADAX.com که متعلق به خود ما هست استفاده کنید.

با تشکر
تیم مدیریت پرشین موتور

s.mm
20-05-1392, 10:40 بعد از ظهر
دستتون درد نکنه ممنون
ولی حقیر سال ها قبل با توجه به حجم 4 مگی عکس های دوستان عزیز پیش بینی کرده بودم که به مشکل می خوریم به خصوص اینکه پرشین موتور عام المنفعه هست و درآمد خاصی نداره

بذارید بگردم تو نوشته هام نشونتون میدم!

farshad 54
21-05-1392, 10:59 قبل از ظهر
دوستان با توجه به سنگین شدن روزافزون فایل های عکس پیوست شده در انجمن پرشین موتور، فعلن پیوست فایل های .JPEG, .JPG, .GIF, .PNG, و .ICO محدود شد.

لذا برای آپلود تصاویر و استفاده در انجمن، از سیستم آپلود رایگان و دائمی عکس ([Only registered and activated users can see links]) به نشانی UPLOADAX.com که متعلق به خود ما هست استفاده کنید.

با تشکر
تیم مدیریت پرشین موتور

درود

میشه لطفا طریقه آپ کردن عکس و گذاشتنش تو پست هارو از طریق مورد بالا که فرمودین رو توضیح بدین

اونجا عکس آپ میشه ولی چه جوری بزاریمش تو پستمون

موفق باشید

Alireza
21-05-1392, 11:55 قبل از ظهر
بعد از اپلود عکس یه سری کد میده از جمله پیش نمایش برای انجمن ها اون کد رو کپی کنید تو پستتون

farshad 54
21-05-1392, 05:15 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

ممنون اقا گرفتم مطلبو

M.amin
16-06-1392, 09:08 بعد از ظهر
چرا من هرکاری میکنم نمیتونم آواتارم رو درست کنم (همش UNable to save میزنه ) چرا ؟؟؟
باید تعداد پست هام بره بالاتر یا نه ربطی نداره ؟؟؟

(اندازه و فرمت عکس رو هم رعایت میکنم ولی . . . )

Alireza
16-06-1392, 11:59 بعد از ظهر
فعلا بستس

soleymani
06-07-1392, 11:48 بعد از ظهر
یه سایت قوی برای آپ عکس و فیلم قرار دهید لطفا