PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاه کاسکت

ftm_m2ii
24-02-1392, 11:31 قبل از ظهر
سلام

اینجا کسی هست که از کلاه کاسکت استفاده کنه؟!

من 4-5 تا سوال دارم که باید بپرسم واسه یه تحقیقی

می تونین بهم کمک کنید؟

yasharazary
24-02-1392, 11:49 قبل از ظهر
بله --- اکثر بچه ها (90 درصد به بالا )استفاده میکنن!!

هر سوالی دارین بپرسین

ftm_m2ii
24-02-1392, 12:15 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز، لطفاً در پاسخ سوالات زیر اولین جوابی که به ذهنتان می­رسد را در یک جمله کوتاه بنویسید.

برای چه کاری سوار موتور می شوید:
1-برای سفرهای درون شهری از موتور استفاده می­کنم.
2- به عنوان ورزش موتور سواری می­کنم.
3- به عنوان تفریح موتور سواری می­کنم.
4- شغلم ایجاب می­کند که هر روز از موتور استفاده کنم.

چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟ دید کافی داشتن؟ گرم نبودن؟ ...؟
(منظورم از مسأله نکاتی هست که موقع خرید بهش دقت می کنید، مثلاً کیفیت برای شما مهمه یا گرم نبودنش بارتون مهمه یا واستون مهمه که بتونین داخلشو راحت بشورین)

به نظر شما این مسأله چه راه حلی دارد؟
(اگر مثلاً قابل شستشو بودن کلاه مهمه شما ممکنه پیشنهاد بدین که راه حلش اینه که قسمتای داخلیه کلاه رو بشه باز کرد)

چرا به این مسأله اهمیت می­ دهید؟

بیشتر چه وقت و کجا با این مسأله روبرو می­ شوید؟
(منظور اینه که مثلاً اگه خنک بودنش براتون مهمه بگین که ؛ توی فصلای گرم سال یا در طول روز بیشتر درگیر این مسأله هستم و مثلاً خارج از شهر که دارم موتور سواری می کنم گرم بودن کلاه بیشتر اذیتم می کنه ... همچین چیزی منظورمه)

yasharazary
24-02-1392, 12:23 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز، لطفاً در پاسخ سوالات زیر اولین جوابی که به ذهنتان می­رسد را در یک جمله کوتاه بنویسید.

برای چه کاری سوار موتور می شوید: گزینه 3

چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟ دید کافی داشتن؟ گرم نبودن؟ ...؟ مهم ترین تو انتخاب اولم دید کافی و قیمت بود!! در خرید بعدی کیفیت از همه مهمتر خواد بود!

به نظر شما این مسأله چه راه حلی دارد؟ راه حلش اینه که پول بیشتر بدی کلاه بهتر بخری!!

چرا به این مسأله اهمیت می­ دهید؟ خوب من به صورت تجربی به اهمیتت کلاه پی بردم!! (روز اول رانندگی با موتور زمین خورد که کلاه هم داشتم و طی 1.5 ماه دوتا از دوستانم به خاطر نداشتن کلاه ایمنی هنگام تصادف جانشون رو از دست دادن!)

بیشتر چه وقت و کجا با این مسأله روبرو می­ شوید؟ :au:

بازم سوال داری بپرس

ftm_m2ii
24-02-1392, 12:27 بعد از ظهر
مرسی که جواب دادی

سوالام همیناس ولی باید 20 نفر جواب بدن

واسه کار طراحیه کلاه به این جوابا احتیاج دارم.

yasharazary
24-02-1392, 12:29 بعد از ظهر
ایول --- طراحی ؟ بچه کجایی حاجی ؟

راستی تشکر یادت رفته بزنی!! :d

ftm_m2ii
24-02-1392, 12:32 بعد از ظهر
ایول --- طراحی ؟ بچه کجایی حاجی ؟

راستی تشکر یادت رفته بزنی!! :d

آره یه پروژس

من فعلاً که تهرانم، سنتو واست چند بزنم؟ شغلت؟

:11:زدم

BEHI60I
24-02-1392, 12:40 بعد از ظهر
[QUOTE=ftm_m2ii;190380]سلام دوست عزیز، لطفاً در پاسخ سوالات زیر اولین جوابی که به ذهنتان می­رسد را در یک جمله کوتاه بنویسید.

شغل: کارمند

برای چه کاری سوار موتور می شوید: 3

چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟ دید کافی داشتن؟ گرم نبودن؟ ...؟ قیمت.کیفیت. وزنش خیلی برام مهمه

به نظر شما این مسأله چه راه حلی دارد؟ کاهش قیمت . افزایش کیفیت

چرا به این مسأله اهمیت می­ دهید؟ کاهش قدرت خرید . ایمنی بیشتر

بیشتر چه وقت و کجا با این مسأله روبرو می­ شوید؟ زمانی که یه کلاه 60 تومنی بدون هیچ تغییر در ظاهر و کیفیت میشه 135 تومن حالا دلیلش هر چی باشه مثل دلار وتورم و... من که درامدم همون اندازه کلاه 60 تومنیه

yasharazary
24-02-1392, 12:41 بعد از ظهر
سن 20 سال

شغل محصل

شایسته فر
24-02-1392, 12:50 بعد از ظهر
سن 22
شغلم هم نوشتم زیر آواتارم

برای چه کاری سوار موتور می شوید: 3

چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟ دید کافی داشتن؟ گرم نبودن؟ ...؟
اول کیفیت ؛ بعد قیمت(کیفیت شامل استحکام؛ راحتی؛ ورود هوای مناسب و دید کافی و..... میشه)

منظورتون از مسئله رو مشخص کنید لطفا

ali_r
24-02-1392, 01:14 بعد از ظهر
شغل: قنادی _ تراشکار

برای چه کاری سوار موتور می شوید:3و4

چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟ دید کافی داشتن؟ گرم نبودن؟ ...؟ علاوه بر دید کافی و گرم نبودن / استحکام و زیبایی اون برای من مهمه

BEHI60I
24-02-1392, 01:35 بعد از ظهر
با توجه به توضیهت ویرایش کردم

amo hosein
24-02-1392, 01:52 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز،
لطفاً در پاسخ سوالات زیر اولین جوابی که به ذهنتان می­رسد را در یک جمله کوتاه بنویسید
. سن: 26
شغل: دانشجو
برای چه کاری سوار موتور می شوید: 1 2 3 4
چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟ دید کافی داشتن؟ گرم نبودن؟ ...؟ مهمترینش استحکام و سبکی کلاه و زیبایی و اسپرت بودنشه
(منظورم از مسأله نکاتی هست که موقع خرید بهش دقت می کنید، مثلاً کیفیت برای شما مهمه یا گرم نبودنش بارتون مهمه یا واستون مهمه که بتونین داخلشو راحت بشورین)
به نظر شما این مسأله چه راه حلی دارد؟ (اگر مثلاً قابل شستشو بودن کلاه مهمه شما ممکنه پیشنهاد بدین که راه حلش اینه که قسمتای داخلیه کلاه رو بشه باز کرد)
زیره کلاه در میاد و قابل شستو شو ولی زیرش اسفنجی هست و نمیشه شست.که نیزی هم نیست
چرا به این مسأله اهمیت می­ دهید؟ کلاه سفید میگیرم کمتر گرم بشهقابل نداشت

ali113
24-02-1392, 01:52 بعد از ظهر
24 سال
دانشجو
برای سفرهای درون شهری از موتور استفاده می کنم.
دید کافی، کیفیت و قیمت به ترتیب گفته شده برایم مهم است.
به نظر شما این مسأله چه راه حلی دارد؟ برای دید که راه حلی ندارم اما برای کیفیت استفاده از تکنولوژی های جدید در طراحی وتولید کلاه! برای شست وشو اگر قسمت های داخلی کلاه باز بشه خوب هست اما نباید به ساختار استاندارد کلاه آسیب بزند وبه راحتی باز وبسته شود. قسمت های داخلی کلاه می توانند حالتی شبیه به پازل داشته باشند تا بتوان آنها را به راحتی باز وبست کرد اما وقتی که سر جای خود قرار می گیرند محکم وثابت باشند تا در هنگام تصادف از جای خود خارج نشوند.
این مسأله مهم است چرا که بر کیفیت رانندگی اثر مستقیم دارد.
گرم بودن کلاه در تابستان کمی آزار دهنده هست.نوع شیشه کلاه هم مهم است چرا که این مسأله در زمان شب بر کیفیت رانندگی اثر میگذارد. بعضی از آنها به هنگام برخورد نور با شیشه ، نور در سطح آن پخش می شود وباعث کاهش دید در شب می شود(امیدوارم منظورم را درست رسانده باشم).

shahriar
24-02-1392, 02:42 بعد از ظهر
سن 19
شغل بیکار
گزینه 3
از کلاه استفاده نمیکنم

farshid37
24-02-1392, 02:57 بعد از ظهر
اگه هدفتون طراحی و تولید کلاه هست باید توجه کنید که یک کلاه ایمن لزوما محکمترین کلاه نیست. بلکه کلاهی هست که کمترین میزان ضربه رو به سر وارد کنه. زمانی در تولید اتومبیل از آلیاژهای محکم و سخت و مقاوم استفاده می شد که اتومبیل کمتر آسیب می دید اما ضربه به سرنشین منتقل می شد. امروزه آلیاژهایی به کار می ره که به راحتی مچاله می شه اما ضربه رو جذب می کنه و به سرنشین کمتر آسیب می رسه. کلاه ایمن کلاهی هست که بتونه استاندارد های آمریکایی و اروپایی رو پاس کنه. چون تو ایران مرجع معتبری برای تعیین ایمنی کلاه نداریم. در ضمن تو آب و هوای ایران تو تابستون گرما خیلی آزار دهنده است اگه کلاه ایممی باشه که زیاد گرم نباشه خوب مسلما خیلی بهتره.

foadnnsj
24-02-1392, 03:07 بعد از ظهر
سن 20

شغل: خدمات کامپیوتری

برای چه کاری سوار موتور می شوید:3

چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟
1-دید کافی
2- گرم نباشه خیلی مهمه
3-خوشگل هم باشه تا حدودی ادم روش بشه سرش کنه
4-قیمت مناسب:(
5-کیفیت هم که داشته باشه بهتره البته مساله ی قیمت پایین کیفیت بالا رو خنثی میکنه مسلما

ftm_m2ii
24-02-1392, 03:09 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز، لطفاً در پاسخ سوالات زیر اولین جوابی که به ذهنتان می­رسد را در یک جمله کوتاه بنویسید. سن: شغل: برای چه کاری سوار موتور می شوید: 1-برای سفرهای درون شهری از موتور استفاده می­کنم. 2- به عنوان ورزش موتور سواری می­کنم. 3- به عنوان تفریح موتور سواری می­کنم. 4- شغلم ایجاب می­کند که هر روز از موتور استفاده کنم. چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟ دید کافی داشتن؟ گرم نبودن؟ ...؟ (منظورم از مسأله نکاتی هست که موقع خرید بهش دقت می کنید، مثلاً کیفیت برای شما مهمه یا گرم نبودنش بارتون مهمه یا واستون مهمه که بتونین داخلشو راحت بشورین) به نظر شما این مسأله چه راه حلی دارد؟ (اگر مثلاً قابل شستشو بودن کلاه مهمه شما ممکنه پیشنهاد بدین که راه حلش اینه که قسمتای داخلیه کلاه رو بشه باز کرد) چرا به این مسأله اهمیت می­ دهید؟ بیشتر چه وقت و کجا با این مسأله روبرو می­ شوید؟ (منظور اینه که مثلاً اگه خنک بودنش براتون مهمه بگین که ؛ توی فصلای گرم سال یا در طول روز بیشتر درگیر این مسأله هستم و مثلاً خارج از شهر که دارم موتور سواری می کنم گرم بودن کلاه بیشتر اذیتم می کنه ... همچین چیزی منظورمه) بله هدف این هست که از نتایج تحقیق برای طراحی استفاده بشه ممنون می شم هر کس پیشنهادی داره به من بگه

gilanian_1000
24-02-1392, 03:37 بعد از ظهر
سلام نکات مهم ایناست: 1.استحکام وزیبایی 2.دید کافی داشتن و تهویه مطبوع3.قیمت4.شیشه کلاه باید جنس خوب باشه تا نور رو پخش نکنه{برند های خوب نصف قیمت کلاه فقط پول شیشه اش هست5.از همه مهمتر وزن کلاه هستش:کلاه من مارکش ایندکسه وکلا کلاه خوبیه ولی چون وزنش زیاده در طولانی مدت گردن درد میاره

masoud_vip
24-02-1392, 04:38 بعد از ظهر

(اگر مثلاً قابل شستشو بودن کلاه مهمه شما ممکنه پیشنهاد بدین که راه حلش اینه که قسمتای داخلیه کلاه رو بشه باز کرد)

(منظور اینه که مثلاً اگه خنک بودنش براتون مهمه بگین که ؛ توی فصلای گرم سال یا در طول روز بیشتر درگیر این مسأله هستم و مثلاً خارج از شهر که دارم موتور سواری می کنم گرم بودن کلاه بیشتر اذیتم می کنه ... همچین چیزی منظورمه)

درود

شغل:نویسنده_شاعر
برای چه کاری سوار موتور می شوید:3

ه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟ دید کافی داشتن؟ گرم نبودن؟ ...؟
خب فاکتورهای زیادی هست مثل کیفت درجه یک امنیت بالا طراحی دید کامل و قابل شستشو بودن

برای گرمی کلاه ها میشه از چند فن کوچیک و باتری قابل شارژ لیتومی کوچک با شارژ دهی بالا استفاده کرد
راهای زیادی داره من اگر قرار بود کلاهی تولید کنم چندین کلاه مارک میخریدم و نکات مثبت هر کدوم رو رو محصول خودم لحاظ میکردم ( ما هم باید از چین یاد بگیریم اما کیفیت عالی داشته باشه محصولمون) تولید کنندهای موفق همیشه با کمترین سودها شروع کردن خوبه به جای سود کوتاه مدت به فکر بازارهای جهانی و سودهای رویایی فکر کنیم
خب مربوط به مرگ و زندگی میشه

همیشه کیفت و راحتی کلاه مهمه اینجا و اونجا نداره

ftm_m2ii
24-02-1392, 05:58 بعد از ظهر

از همه دوستایی که جواب دادن ممنونم
خواهش می کنم بقیه هم بیان جواب بدن

Koli
24-02-1392, 06:53 بعد از ظهر
شغل: آماده شدن برای خدمت مقدس سربازی + وب مستری

چه مسأله ­ای یا مسأله­ هایی در انتخاب یک کلاه کاسکت هنگام خرید برای شما مهم است؟
راحتی
گرم نبودن
دید کافی
قیمت مناسب نسبت به قیمت پرداختی
زیبایی (اگر زیبا نباشه نمی خرم! یعنی اول باید زیبا باشه بعد بقیه موارد رو چک می کنم)

کلا طراحی مناسب! :دی

ایمنی، زیبایی و راحتی آدم رو ترغیب به استفاده می کند. خصوصا اگر قیمت مناسبی هم داشته باشه
اینجا بوشهر است! دمای 50 درجه و رطوبت 90%
س

moein_sg
24-02-1392, 07:10 بعد از ظهر
شغل:

به ترتیب : کیفیت ، استاندارد ها ، قیمت ، وزن ، دید ، طراحی ( بعضی کلاه ها با بالا رفتن سرعت ، سر رو به سمت سمت بالا هدایت میکنن و دیگه نیازی نیست شما گردنتون رو بالا بگیرین و به گردن فشار نمیاد ) ، هواکش ها و رنگ بندی و طرح رنگ

تعادل بین قیمت و کیفیت ، استفاده از طراحی های به روز ، اگر قابل شیستشو باشه هم که عالیه !

.....

ftm_m2ii
25-02-1392, 11:36 قبل از ظهر
با سپاس فراوان از دوستایی که همکاری کردن

از بقیـــــه خواهـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــش می کنم به سوالام جواب بدن