PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکسهای تور شمال 11 اردیبهشت 92

شایسته فر
20-02-1392, 06:06 بعد از ظهر
اول از هر چیز تشکر واقعا ویزه می کنم از طرف خودم و همه دوستان از آقا مهدی عزیز که واقعا همه رو شرمنده کردن و واقعا نمیشه محبت هاشونو جبران کرد
دوم ممنون ازدوستان عزیزی که تشریف اوردن
انصافا برای من که بهترین مسافرت عمرم تا به این لحظه بود
دست تک تک دوستان درد نکنه
واقعا نظم مثال زدنی ای داشتن تو جاده
خدارو شکر همه دوستان هماهنگ و یک دست بودن و فقط در آخر سفر به دلیل عدم توجه یکی از دوستان زمین خوردن که خوشبختانه برای خودشون اتفاقی نیافتاد ولی موتورشون کمی خرج برداشت
خلاصه اینکه نمی دونم چجوری از دوستان تشکر کنم
فقط اینو بگم که اونایی که نیومدن از دستشون رفت و واقعا جاشون خالی بود
بیشتر عکسها دست دوستان دیگه هست
[Only registered and activated users can see links]

شایسته فر
20-02-1392, 06:57 بعد از ظهر

K.I.A
20-02-1392, 08:35 بعد از ظهر
امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه و تلفات و زمین خوردنی که بوده مشکلی پیش نیومده باشه و حاله همگی خوب باشه...
لطفا جز عکس پست دیگه ای ندید کاربرا پی ام کردن که پست اضافی نباشه/
یکی بیاد یه سفر نامه کامل کامل بگه تا کاربر درک همه چیو داشته باشه و بحث اضافه راه نیوفته...
مرسی

amo hosein
20-02-1392, 08:58 بعد از ظهر
امیدوارم به همه خوش گذشته باشه.
این از من

K.I.A
20-02-1392, 09:00 بعد از ظهر
لطفا اسم هم زیر عکس بدید و سمته دوستان چون چند نفر نااشنا هستن؟

Nobahar
20-02-1392, 09:22 بعد از ظهر

علی جانسون.سینا Sination. امیر حسین Ghost Rider. اقا فرید(حسن) FAARID.محمد حسین شایسته فر. میلاد آقا مهدی اسدشعار. میثمmeisam. حسین Hossin11. ردیف پایین خودم. **** ****. محمد.

پروفایل بعضی هارو حفظ نبودم شرمنده.شایدم بعضی هاش غلط املایی داشته باشه

- - - Updated - - -

حسین اساسین هم عکاسه

amo hosein
20-02-1392, 09:55 بعد از ظهر

meisam
20-02-1392, 10:10 بعد از ظهر
امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه و تلفات و زمین خوردنی که بوده مشکلی پیش نیومده باشه و حاله همگی خوب باشه...لطفا جز عکس پست دیگه ای ندید کاربرا پی ام کردن که پست اضافی نباشه/یکی بیاد یه سفر نامه کامل کامل بگه تا کاربر درک همه چیو داشته باشه و بحث اضافه راه نیوفته...مرسی همه ساعت 10 صبح 11.2.92 از میدون رسالت به صورت منظم و حرفه ای حرکت کردیم البته ماشین هم بهمون اضافه شد که وسایلامون رو توش ریختیم یکم سبک شدیم جای تشکر داره از حسین جان" همه چی طبق برنامه بود که پلیسراه فیروزکوه نگهمون داشتن همه هم خیلی آروم و خونسرد وایسادن.فکر میکردن موتور سنگین گرفتن که بعد از گرفتن مدارک همه و استعلام مدارکو دادن و خیلی عادی به راهمون ادامه دادیمالبته 10 کیلومتر جلوتر دوباره یه نیسان تینا پلیس راهور جلومون رو گرفت که بازم مدارک رو دیدن با این تفاوت که یه لیست از موتورا رو به همکاراشون دادن که دیگه به ما گیر ندن که ندادن یه عکسم باهاشون گرفتیمخلاصه حدود ساعت 3 بود یه رستوران عالی وایسادیم واسه نهار که غذاهای خوبی داشت بچه ها هر چی دوست داشتن سفارش دادن خیلی هم بچه هارو تحویل گرفتن و احترام گذاشتن.خلاصه بعد از اینکه توی شهر همه ملت ازمون فیلم میگرفتن و دست تکون میدادن و بوق میزدن رسیدیم ویلای آقا مهدی که میزبانی ایشون در حد لالیگا بود و واقعا لطف کردن و همه رو یه جورایی مرامکش کردنبقیشو بعدا میگم باید برم

FAARID
21-02-1392, 08:58 قبل از ظهر

Unregistered1
21-02-1392, 11:06 قبل از ظهر
.....با تشکر از اقا مهدی عزیز و کامیه عزیز....
اینم عکسای من.....بدون شرح...
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

meisam
23-02-1392, 04:29 بعد از ظهر
همه ساعت 10 صبح 11.2.92 از میدون رسالت به صورت منظم و حرفه ای حرکت کردیم البته ماشین هم بهمون اضافه شد که وسایلامون رو توش ریختیم یکم سبک شدیم جای تشکر داره از حسین جان" همه چی طبق برنامه بود که پلیسراه فیروزکوه نگهمون داشتن همه هم خیلی آروم و خونسرد وایسادن.فکر میکردن موتور سنگین گرفتن که بعد از گرفتن مدارک همه و استعلام مدارکو دادن و خیلی عادی به راهمون ادامه دادیمالبته 10 کیلومتر جلوتر دوباره یه نیسان تینا پلیس راهور جلومون رو گرفت که بازم مدارک رو دیدن با این تفاوت که یه لیست از موتورا رو به همکاراشون دادن که دیگه به ما گیر ندن که ندادن یه عکسم باهاشون گرفتیمخلاصه حدود ساعت 3 بود یه رستوران عالی وایسادیم واسه نهار که غذاهای خوبی داشت بچه ها هر چی دوست داشتن سفارش دادن خیلی هم بچه هارو تحویل گرفتن و احترام گذاشتن.خلاصه بعد از اینکه توی شهر همه ملت ازمون فیلم میگرفتن و دست تکون میدادن و بوق میزدن رسیدیم ویلای آقا مهدی که میزبانی ایشون در حد لالیگا بود و واقعا لطف کردن و همه رو یه جورایی مرامکش کردنبقیشو بعدا میگم باید برمبله بله میگفتم خلاصه شب هرکی رفت یه جا واسه خودش خوابید12.2.92 صبح که بعد یه صبونه مفصل کله سحر ساعت 10ونیم یازده زدیم بیرون رفتیم دم ساحل چندتا عکس گرفتیم و بعد رفتیم سمت جنگل سیاهکلا که جای خیلی خیلی قشنگیه... اونجا هم دلتون نخواد بساط جوجه به پا کردیم و دور هم نهار خوردیم.بعدش داخل جنگل یه قلیونسرا رفتیم که بازم با اینکه خودش قلیونی نبود زحمتشو کشید بعدش من و آقا مهدی اسب سوار شدیم که عکساشم هست بعدش برگشتیم ویلا تا نزدیک 3 شب بیدار بودیم و گفتیم و خندیدیم( !! )13.2.92بچه ها با کمی زور یکی یکی بیدار شدن و آماده شدن با موتور ها رفتیم لب ساحل یکم موتورارو شنی کردیم و بعدش راه برگشت رو آغاز کردیم اولین جایی که وایسادیم نمیدونم اسمش چی بود اما قبل جاده بابلکنار بود که یه دریاچه ی قشنگ داشت و اکثرا قایق کرایه کردیم بیچاره اونایی که قایق پدالی گرفتن چون ما باقایق موتوری خیلی اذیتشون کردیم:gigglesmile: یا رو با قایق موتوری چه کار میکرد:19:بعد این رفتیم همون رستورانی که اومدنی رفته بودیم رفتیم نهار خوردیم و حرکت کردیم به سمت بابلکنار...جاده فوق العاده زیبایی بود و لذت یه موتور سواری دلنشین به تن همه چسبید یه جا رفتیم سمت یه روستایی که بالای یه کوه سرسبز بود و پیچای تند و شیب زیادی داشت حتی یه تیکه مسیر خاکی هم رفتیم اما خالی از لطف نبود چون اونجا یه کلیپ دسته جمعی گرفتیم که قرار شد دوستان بفرستن PMC البته تو مسیر برگشت یکی از دوستان یه مشکل براش پیش اومد که توی یکی از پیچهای سر پایینی که شیب تندی داشت با موتور زمین خورد که خدارو شکر برای خودش مشکلی پیش نیومد و موتورش هم جزعی آسیب دید.بعد این ایستگاه دیگه توقف خاصی نداشتیم و فقط صدای اگزوزا بود که لرزه به جاده ها انداخته بود در کل خیلی خوش گذشت و از همه ی دوستان باید تشکر کنم بابت همراهیه صمیمانشون.با تشکر از باشگاه پرشین موتور

- - - Updated - - -

اینم عکسایی که دیدنشون خالی از لطف نیست
دوستا ر کس عکس خوب از من داره بذاره

جانسون
24-02-1392, 11:29 قبل از ظهر
یععععنییی ببیببین از همتون راضییییییم ..... کیلیپ وی لاو پی ام 30 پخش شد کانالو دنبال کنید و ببینید.....

دوستان عزیز اگه کسی ر30ورش فلش میخوره این کیلیپو بی زحمت ضبط کنه بزاره تو سایت....

چنتا از دوستان به من پخ دادن اگه میشه برامون بزاری تو سایت که دستگام قدییمه و فلش خور نیس ....

dariush
24-02-1392, 01:41 بعد از ظهر
به به دوستان تهرانی چه میکنن
من کلیپرو دیروز دیدمش خیلی باحال بود ولی زمانش کوتاه بود
امیدوارم به دوستان خوش گذشته باشه
متاسفانه رسیور ما فلش نمیخوره وگرنه ضبطش میکردم

BEHI60I
24-02-1392, 01:41 بعد از ظهر
عکسها و مناظر واقعن زیبان
پیداست همه بچه های با عشق و با معرفتی هستند
به امید همراهی در تور های بعد

شایسته فر