PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شغل . درامد

superbike_iran
14-02-1390, 09:53 بعد از ظهر
سلام دوستان گرامی:
این تاپیک میتونه واسه اونایی که به فکر کار هستند مفید باشه و راهنمایی خیلی خوبیه واسه همه.توی این تاپیک شغل خودتون رو معرفی کنین و از سختیا و راحتیاش .درامدش و سرمایه ای که گذاشتین و ... بگید .
با تشکر

Kenji
15-02-1390, 01:44 قبل از ظهر
طراحی بازی های کامپیوتری یا همون game design

درآمد تو ایران چیزی حدود 0
سختی کار تو ایران چیزی تو مایه های کار تو معدن

خاک تو سرم.

Kenji
15-02-1390, 02:05 قبل از ظهر
من فکر کردم پیش هیدئو هستین!

کوجیما فعلا بهم مرخصی داده صنعت گیم ایران رو متحول کنم بعد برگردم پیشش!

superbike_iran
15-02-1390, 10:44 قبل از ظهر
یعنی شما بازی هایی از قبیل گرشاسپ و لطف علی خان زند و... رو ساختین یا توش دست داشتین؟

Classified
15-02-1390, 01:08 بعد از ظهر
اینه که میگید اسمه؟ کمپانی؟کیهههههههههههههه؟
بیشتر توضیح میدی

"هیدئو کوجیما" عضو اصلی شرکت Konami، با سری فوق محبوب متال گیر سولد معروف شد. سناریو بازی می نویسه گیم

دیزاینر(!) کلا هرچی که به بازی مربوط بشه. معروف به نابغه بازی های کامپیوتری. کمی تا قسمتی مغرور!

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

kheyri
15-02-1390, 01:19 بعد از ظهر
کلا چون ادمی هستم که دوست دارم هر کاری کنم .حوصلم نمیکشه کار تکراری کنم .زود زود تغییر مسیر دادم/
اولا که غیر دانشجوی.
شغل اصلی که داشتم بعضی اوقاپیش میرم حسابداری (صنعتی /بازرگانی /انبار/حقوق دستمزد خلاصه هرچی مرتبط باشه). تو شرکت کامپیوتری کار کردیم. جدیدا درگیری طراحی وبسایت cms از این جور چیزا شدیم .
خر شدیم دلالی تو بازار اهنم کردیم یه مدت . کارگری مجالس عروسی عزا سمینار این جور چیزا ! شاپ زدیم cd/dvd
مسافر کشی . کارت پخش کنی .کلا هر کاری دمه دستم باشه که تا حالا انجام ندادم چه پول باشه چه پول نباشه انجام میدم . یه مدت میخوام برم حسابرسی کار کنم کار اموزی حسش نمیاد.
جدیدا درگیری مسایل شیرین موتور سنگین /خرید و برگه سبز :gigglesmile: از کار زنگی افتادیم.با خودم عهد کردم تا ازاد نشه نگیرم .فیلم روح سوار دیدم اون قسمتش میگه با تر نمیشه زندگی کر روم خیلی تاثیر گذاشت . باز دنبالشیم.
کلا هر کاری خورده انجام دادیم نه گفتن بلد نیستیم.صرفا کار به چشم پول نیگا نمیکنم اکثرا فقط یاد گیری پول خودش میاد :دی
با این حساب 20 سال بیشترم سن نداریم.یه برنامه خیلی خفنی برا زندگی چیدیم. :retarded:
الکی الکی خیلی کار کردیما !:25r30wi::25r30wi:

superbike_iran
15-02-1390, 01:38 بعد از ظهر
جناب خفاش ممنون که توی این پست شرکت کردین.بهتره خودمم بگم:19 سالمه .از 15 سالگی از بابام پول نگرفتم و با فروش پرنده و این جور چیزا پلول توجیبیم رو درمیاوردم.بهد از اون یه مدت زدم تو کار خرید و فروش موبایل و سیم کارتو از این حرفا .یکم که سنم زیاد شد رفتم تو مغازه ها کار کردن از کفش فروشیها گرفته تا لباس و کار کردن توی فروشگاه موتور و....3 مااهی هم رفتم توی یه انبار لوازم موتور که دهنم سرویس شد انقدر کار کردم .الانم بیکارم و فقط رامدم مسافر کشی با موتور که شاید شبی 4 تومن بیشتر نشه و فروش کبوتر .شاید برم پیک موتوری شم شایدم برم بساط بزنم .نمیدونم چکار کنم .اگه از بچگی پولامو جم کرده بودم الان خودش یه سرمایه زیادی شده بود هی میرفتم 125 ایرانی میخریدم بهد جمش میکردم جفت cdiکه میشد میفروخنم با 300 هزار ضرر...

Amin_bahmany
18-11-1390, 04:03 بعد از ظهر
سلام تاپیکمو آوردم بالا .یادش بخیر!!!!!!!!!سوپربایک!
با یکی از آشنایان میخوام شریک شم و دوتایی حدود 12 تومن داریم.2 تومن رو میزاریم واسه مغازه و 10 تومن میمونه.به نظر دوستان چه کاری الان خوبه و دونفر جوون رو جواب میده؟

7thRING
18-11-1390, 04:11 بعد از ظهر
سلام شغل من دانش اموزیه
بدترین شغلی که ادم می تونه داشته باشه همینه باید خرخونی کنی که این کار از من بر نمیاد .
خالا باز اینا خوبه وقتی موقع گرفتن کارنامه میرسه که ایشالله نسلش منقرض شه دل تو دلت نیست اگه نمره خوب بگیری که همه تشویقت می کنن ولی وای به حال ادم اگه نمره کم بگیری همش سرکوفت.
اینایی که من دارم میگم حتما همه یا باهاش سرو کاردارن یا داشتن.

شهروز
21-11-1390, 01:13 قبل از ظهر
منم که دیگه همه میدونن فک کنم
پخش لوازم آرایش دارم غربه تهران
یه موقع هائیم جنس میاریم و از این داستان
کلا هرچی خوشگل تو تهران داریم از صدقه سره ماست :gigglesmile:
:afro:

شهرام
21-11-1390, 01:37 قبل از ظهر
سلام.منم تا حدی.چیزای بلدیم.من روزانه به سه کار یا شایدم چهاتا کارم میرم.اولیش عشق موتورو بعضی موقع هاهم تعمیرات موتور سنگین.بعد دوسه ساعت با کامپیوتر بازیای کامپیوتریرو اونای که خرابن درست میکنم یا ایزی ستابشون میکنم.بعد دوسه ساعتم واسه گوشیای که میدن بهم براشون برنامه میزنم یا هگشون میکنم.بعد سه چهار ساعت میرم سالن... .بعد میام خونهیکم درس میخونم اگه حوصلم بگشه اگه حسش بود اگه حسش نبود کتابو باز میکنم نقاشی میگشم.
فقط یه چیز میگم تو این دوره زمونه پول دراوردن خیلی سخته باید هرکاری بکنی تا پول دراری.من از 13 سالگیم از بابام پول نگرفتم . همیشه هم میاد میگه پسر ادم باش بیا این پولو .
خلاصه.کار کن مگو چیست کار.

walther
05-02-1391, 01:40 بعد از ظهر
به به چه تاپیک باحالی
منم یه چند سالی هست که تو بازار به عنوان حسابدار دارم کار میکنم :28:
الان هم که دارم این رو مینویسم فعلا" برای خودم مرخصی رد کردم,از کار قبلیم اومدم بیرون پیشنهاد دوتا کار رو هم رد کردم:1tongue:(یکی صرافی بود گفت اولش یه تومن اون یکی هم مثل کار قبلیم بود حدود1400,1300میافتاد)
چون اعتقاد دارم خط فقر زیر1500هستش پس برای خودم میشینم گوشه خونه یه برنامه واسه ی دویست هزار تومن پولم میریزم(من عادت به پس انداز ندارم هر چی پول داشته باشم درجا همش رو خاک تو سر میکنم:14:) و از زندگیم لذت میبرم(بزرگترین لذت زندگی من خواب هستش:sleep::icon_pf _98_:)
اینم از داستان سرکار رفتن امیر

.:ALIREZA NADERI:.
09-02-1391, 11:32 بعد از ظهر
محصل !
فقطم زیاضی عجب درس اسونی هست
گند بزنن به هر چی درسه مثل ...

sajjad
09-02-1391, 11:48 بعد از ظهر
من كه عليرضا مغازمونو بلده.سوپر گوشت داريم:1:.
قصابم.همراهشم خروس بازي و خريد فروش موتور ميكنم.
هر كاريم توش پول باشه هستم.

matrixaidin
09-02-1391, 11:58 بعد از ظهر
محصل و
منم که هر چی دستم بیاد
کار خرید و فروش ماشین میکردم خرید و فروش موبایل
کارای موبایل از لحاظ نرم افزاری
الانم که پاره وقت پیش رفیقم تو خدمات کامپیوتری کار میکنم

Masoud
10-02-1391, 12:26 قبل از ظهر
منم که تامین قطعات تضمین خدمات از شیر بنزین باک بگیر تا جون توی سیلندر ها

Majicpride
10-02-1391, 07:32 قبل از ظهر
سلام
بنده هم مدتی به طور همزمان هم مدرس برق خودرو بودم و هم نصاب دستگاه های تصفیه آب، و لی الان هردشونو گذاشتم کنار و تو بخش عملیات دریایی یه شرکت صادرات گاز مشغول به کارم
با اینکه الان تقریبا 4 برابر مشاغل قبلیم حقوق میگیرم، ولی خرج و هزینه های زندگی تو تهران کمر شکنه و چیزی حدود نیمی از حقوقمو ازم میگیره

ARSH
10-02-1391, 10:27 قبل از ظهر
پارسال کافی نت کار میکردم و دانشجو بود تا برج 11 سال 90 که از دانشگاه اخراج شدم و کافی نتم سرشو گرد کردم
الان شغل شریف الافی رو دارم و واقعا ازش راضیم یعنی ای کاش میشد من همیشه الاف باشم !

.:ALIREZA NADERI:.
10-02-1391, 10:49 قبل از ظهر
من كه عليرضا مغازمونو بلده.سوپر گوشت داريم:1:.
قصابم.همراهشم خروس بازي و خريد فروش موتور ميكنم.
هر كاريم توش پول باشه هستم.
یه وقت ما رو نکشی !

+

راستی یادم رفت بگم علاوه بر این که محصب هستم معلم خصوصی در حد سطح خودم در درس ریاضی و زبان انگیلیسی برای هم کلاسانی که درسشون ضعیفه هم هستم.!
در امد شغل اول 0 ولی از نظر علم از 100 % من میدم 1% علم میاموزیم توی یک سال تحصیلی همش یادمون میره و شر و وره نصفه بیشترش !
در امد شغل سومی هر کلاسی حدود 3 الی 6 تومن !

امید تو برای چی اخراجت کردن ؟!

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

یه بار یه روش اینترنت رایگان ایرانسل هم فروختم!2 تومن !یه بار مسافر زم سر موتور 200 تک تومن !دیگه ؟!؟!هییچی !

sezar
10-02-1391, 11:05 قبل از ظهر
من که برا خودم همه کاره و هیچ کاره هستم:

1- دفتر تبلیغاتی با دوستم زدیم و همه کارای تبلیغاتی از کارت ویزیت تا تابلو و بنر و ....

2- تعمیرکار نرم افزاری کامپیوتر هم هستم

3- یک کاز نیمه وقت تو آموزش پرورش دارم

4- طراحی و خرید و فروش هاست و دامین هم دارم

5- تو فکر خرید و فروش موتور هم هستم ولی هنوز تصمیمم نهایی نشده

6- کارای دانشجویی و پروژه های معماری هم انجام میدیم

7- تدریس خصوصی فتوشاپ و اتوکد و 3D max هم هر از گاهی

8- راه هاندازی شبکه های کامپیوتری ( در حد معمولی نه حرفه ای )

یکبار هم میخواستم نصاب مودم وایمکس بشم که جور نشد

خلاصه تو هر سوراخی که دیدیم سرک کشیدیم

کاوه
12-02-1391, 10:36 بعد از ظهر
من از 14سالگی شروع کردم به کارکردن
دست فروشی کردم
تو کارگاه بابام هم یه مدت کار کردم
بعد افتادم تو کار خرید فروش موبایل (یه زمانی خوب پولی ازش درآوردم)
15سالم بود موتور خرید برام بابام رفتم پیک موتوری البته خانواده موافق نبودن اما خب به پول نیاز داشتم در کنارش یسری کلاس های موسیقی میرفتم
سال 88موتورمو فروختم با پولش یسری جنس از بازار آوردم وافتادم توکار خرید فروش
همون سال بود که یدونه آپاچ خریدم و سال بعدش پالس
در کنارش هم درس میخوندم هم کلاس میرفتم هم موتور خرید فروش میکردم البته عموم هم هوامو داشت چون اونم تو کار موتور هست
البته در کنار اینا موسیقی رو دنبال میکردم و با یسری از استدیو ها کار میکردم و آهنگسازی هام هم ضغیف بودن
اما خوب خدارو شکر خیلی زود پیشرفت کردم و آهنگ هایی که از ما بیرون اومد خیلی زود خودشو نشون داد سبکی هم که بیشتر کار میکنم رپ هست
الانم تنها منبع درآمد همین شده(یه کار پاپ تنظیم میزنم 400تومن گیرم میاد) و بابام هم پول میده بهم
یجورایی از هر دو طرف پول میاد تودست و بالم
الانم خدارو شکر وضعم بد نیس
18سالم شده تونستم یه پس اندازه توپ داشته باشم
ایشالا توی همین امسال استدیو میزنیم

ZirCgari
01-09-1392, 04:12 بعد از ظهر
سامولیکم.!

اصولا با اقتصاد این ممکلت موشکل دارم .ترجیح میدم همیشه خونه نشین و بچه خونگی باشم(3ساله هر روزم م3دیروزه)

omid kawasaki
01-09-1392, 06:50 بعد از ظهر
من تو کار ساختمانی هستم کارگری میکنم چون هنرستان شبانه میرم نمیشه به کار دایمی مشغول بشم... فعلا هم کارگری بهترین گزینس برام همینطوری پول در آوردم موتور خریدم، عشقه دیگه تو سرما و گرما زیر آفتاب بیل یزن بعد پولشو بده موتور بخر:pm:

کوروش
01-09-1392, 07:02 بعد از ظهر
منم الان سر کاری هستم که علاقه ای بهش ندارم ولی واسه پولش کار میکنم
از بچگی علاقه با ظراحی و ساخت داشتم
ظراحیه هرچیزی که بشه اونو نو اوری دونست
الانم که دارم این ایده هامو با موتورسیکلت مخلوظ میکنیم یه چی ازش دربیاد دیگه

ولی برید دنبال کاری که دوست دارید نه کاری که فقظ توش پول باشه چون اون کار واستون میشه عین زندان
اشتباه امثال من رو دوباره تجربه نکنید

معمار
18-09-1392, 08:17 قبل از ظهر
ولی برید دنبال کاری که دوست دارید نه کاری که فقظ توش پول باشه چون اون کار واستون میشه عین زندان
اشتباه امثال من رو دوباره تجربه نکنید

نمیشه حاج کوروش
علاقه خاصی به کشاورزی و حیون دارم
اما با این شرایط نه سرمایش هست نه زمین درست حسابی نه اب زیاد
الان که درس میخونیم ولی خوب تو خط ساختمون کار میکنیم و گرفتار خاک ساختمونیم و کار دیگه ای هم بلد نیستیم
به جز موتور خراب کردن :gigglesmile:

این خیلی خوبه که ادم بره سر کاری که مورد علاقش باشه که با کارش عشق کنه
هر روز که نره سر کار مریض بشه و همه جوره اون کارش با خونش عجین بشه
منتهی خدا یه بابا سرمایه دار نداده
مجبوریم خودمون کار کنیم تا بعدا ببینیم چی میشه :hanghead:

معمار
04-12-1392, 08:37 قبل از ظهر
شغل اولم : اچار فرانسه تو کار ساختمان از گود برداری تا اپارتمان یه جارو بکشم بدم تحویل مشتری
درامد : ای بد نیست ولی بهتر هم میتونه باشه ای شا الله اگه در اینده شد بهترش هم میکنم

شغل دوم : موتور خراب کن
درامد : هیچی

شغل سوم : کاربر پرشین موتور
درامد : فقط به عشق دوستان گل پرشین موتوری و فی سبیل الله

شغل چهارم : کشاورزی
درامد : اخر سر هیچیش نمیمونه ولی فی سبیل الله برام عموم کار میکنیم به صورت عشقی

stoncold
04-12-1392, 08:42 قبل از ظهر
عشق من موتور به طبع عاشق موتور بازی و خرید و فوروش موتورم و موتور اوراق کنم مو جم کنم ولی از روی ناچاری این کار شغل اولم نی و دومه:29:
شغل اولم کشاورزیه و دامداری که خداروشکر تو هردوتاش موفق شدیم منو بابام ده هکتار سیستم قطره ای به غیر از زراعت و یه دامداری چهارصد راسی که هردوتاشم تو استان نمونه شدن امسال:297:

Alireza.BMW
04-12-1392, 08:59 قبل از ظهر
شغل منم از رشتم معلومه...فعلا در بنگاه کار میکنم...هوا که گرم شد میرم سر کارای ساختمانی:11:

- - - Updated - - -

البته میشه گفت تو کار خریدو فروش موتورم هستم چون یه وسیله بعد یه مدت دلمو میزنه:acigar:

- - - Updated - - -

در آمد...برا بنگاه فعلا جالب نی...و خریدو فروش موتورم خب یه بار ضرره یه بار سود یه بار سربه سر...ولی خب تو موتور نهایت ضرری که دادم 200الی 300بوده که جبران شده یا بعدش میشه مثل الان آپاچیمو دادم اما الان مگلی دارم به نسبت قیمت مشهدم خوب خریدم

مسعود پژوم
04-12-1392, 09:31 قبل از ظهر
سلام
بنده عاشق سر و صدا والکترونیک
تو شرکت کندلوس الکترونیک کار میکنم
نماینده شرکت الکترومدیا محصولات صوتی اتومبیل وارد میکنه
وبنده چند سالی هست اینجا کار میکنم
چند تا مارک داریم از جمله هرتز و آدیسان که غولهای سیستمهای صوتی هستند
درآمد حقوق کارمندی ولی بد نیست
اما
از مکانیکی کار کردم تا نمایشگاه ماشین اوایل عشق ماشین بودم اولین ماشینم 16 سالم بود رنو 5 داشتم تا آخرش توربو آلپین رفتم الان هم با اینکه زن و زندگی گرفتار شدم ولی موتور دوست دارم تا ببینیم چی میشه

mahdi24
04-12-1392, 10:37 قبل از ظهر
منم محصل هستم و درس میخونم . تازگی زدم تو کار زیتون پرورده و اول های کارمه . در آمدش هم فعلا خیلی معلوم نیست ولی فکر نکنم در آینده آنچنان بد باشه ! دنبال بازاریاب تو هر نقطه از کشور هم هستم .

stoncold
04-12-1392, 12:24 بعد از ظهر
میتونم بپرسم چه چیز هایی کشت میکنید ؟
کشت که گندم و ذرت علوفه ای سیب زمینی چغندر قند جو
درختم سیب و زرد الو و الو هلو گیلاس البالو
اکثر محصولات باغمونم میفرستیم بازار تهران
بازاریاب باشه خوبه

TRR
05-12-1392, 04:24 بعد از ظهر
غذا ملت پول نداشته باشن لباس و... بخرن از غذا نمیگذرن.من 5 سال تو فست فود بودم بعد دانشگاه اومدم تو کار زبان و فعلا تو یه اموزشگاه کار میکنم.

آرمان
08-12-1392, 11:42 قبل از ظهر
سلام من که کارم تو خونست اونم روزی 3الا4 ساعت یه مدت برق کاری ساختمان می کردم بعدش هم رفتم سر زمیتمون کارکردم بعدشم رفتم توکار بورس خدارو شکر درآمدش خوبه قصد دارم برم توکار طلا فروشی

Babak
01-01-1393, 04:54 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

سلام..بنده میخوام برم سر کار والا خودم که داخل روز نامه چیزی پیدا نکردم حالا از دوستان میخوام که بنده رو راهنمایی کنن

بنده 18 سالمه و میخوام سر کاری برم که حقوقش بالای 1تومن باشه(1050)

از دوستان میخوام که منو راهنمایی کنن.(البته کارم داخل تهران)

شما اگر حرفه خاصی بلد هستید در حده نیمه ماهر میشه کاری کرد ولی اگر در حده آماتور هستید سعی کنید خواسته اتو بیارید پایین تر چون بیشتر می تونید موفق بشید

Eyeless
01-01-1393, 05:35 بعد از ظهر
سلام..بنده میخوام برم سر کار والا خودم که داخل روز نامه چیزی پیدا نکردم حالا از دوستان میخوام که بنده رو راهنمایی کنن

بنده 18 سالمه و میخوام سر کاری برم که حقوقش بالای 1تومن باشه(1050)

از دوستان میخوام که منو راهنمایی کنن.(البته کارم داخل تهران)

کارگری فقط میتونید کنید سر ساختمون بیشتر 1 تومنم میشه یا بقول دوستمون حرفه ی خاصی بلد باشید :)

mohammadhossein
28-03-1393, 01:06 قبل از ظهر
من تو شرکتیم که داره سامانه هوشمند گمرک ایران رو پیاده میکنه(اگه کسی ترخیصکار گمرک باشه میدونه چی میگم)،درآمد آنچنانی نداره اما برا من که دانشجویم یه کار دانشچویی خیلی خوبه
در هر صورت خداروشکر که این کاره هستو مجبور نیستیم تابستون بشینیم خونه سیمای خانواده ببینیم:4chsmu1:

روح سوار
28-03-1393, 02:51 بعد از ظهر
خوب دوستان مسئله در اورد این که همش این دولت تحصیل کرده میده بیرونن و کار هم که خدا برکت بده نیست

نمیدونم اخر و عاقبت مون کجا میخاد بره و چی میخاد بشه

با 32 سال سن هر کی نگاه هم میکنه فکر میکنه بابابزرگم اینقدر پیر شدم
خدا میدونه تموم خوشی من تا سال 78 بود بعد اون همش بدبختی درد سر عذاب کار کار کار
و الان هم بی کار نیستم شغل اصلیم هست که بساز بفروشی میکنم و زمین کشاورزی دارم

ولی اصلن راضی نیستم

به نسبت زحمتی که میکشم نه درامد خوب نه فکر راحت و نه هیچ چیز هیچ چیز

شب که میخابم به این فکر میکنم یعنی میشه وقتی میخابم برا همیشه به خواب برم و از این دنیا برم

inspired
28-03-1393, 04:29 بعد از ظهر
زوح سوار واقعا درست میگی . الان هیچکس با مدرکش پول در نمیاره حدود 90% اون رشته ای که درس میخونی کار نداره یا احتمال 10% اگرم کار داشته باشه خرج و کفاف زندگی رو به هیچ عنوان نمیده . فقط شغل آزاد مونده برا مردم. که اونم اگه بابات پول داره میده کار کنی اگرم نه که باید بری زیر دست مردم مثل چییییی کار کنی بعدم یه بخورو نمیری بذارن کف دستت . وضع این مملکتم هر روز داره بدتر میشه . اما آدم ( بخصوص مرد !) نباید از کار کردن زده بشه . تنفر از کار یعنی تنفر از زندگی اونموقع دیگه از خودتم بدت میاد ! با عقلت برو جلو و تلاش رو بذار پشتش مطمعن باش که نتیجشو میبینی .... :wow:

MANHUNT
28-03-1393, 05:05 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان من از سن ١٦ سالگي تحصيل روزانه رو ول كردم و رفتم سر كار البته درس رو از طريق شبانه ادامه دادم تا ديپلم همه كاري هم كردم از خر حمالي ماله مردم گرفته تا خيلي چيزاي ديگه از درس و مشق هيچ وقت خوشم نميومد كار ازاد رو خيلي بيشتر دوست داشتم الان ٢٥ سالمه بعد ٩ سال كه سرمايه جم كردم با زحمت و سختي الان اقاي خودم شدم و به صورت يدي ديگه كار نميكنم الان از فكر پول درميارم شايد يه موقعي باشه كه از نظر تحصيلات به خودم بگم من فقط ديپلم دارم خيلي ضايس مثلا تو همين سايت خودمون كه ماشالا همه تحصيل كردن يا دانشجو هستن اما خدا شكر ميكنم تو اون سن رفتم سر كار درس ول كردم چون همين الانم بخوام ميتونم درس رو ادامه بدم بدون هيچ مشكل مالي هيچ وقتم دستم تو جيب بابام نبوده چون أصلا چيزي هم بهمون نميداد حتي من كوچيك كه بودم حسرت دوچرخه داشتم خودتون حساب كنيد تا حالا هر چيزي خواستم خودم با پول خودم خريدم خدا صد هزار مرتبه شكر واقعا ميگن خواستن توانستن راست ميگن ايشالا همتون يه كار خوب در خور شخيصت و حرفتون گيرتون بياد چون موقعي كه ادم چند سال زحمت ميكشه اما نتيجه اي نميبينه خيلي سخت

محمدمحسن
28-03-1393, 05:09 بعد از ظهر
اینجا درد دل راجبع شغله اووووووه من بگم انقدم دلم گرفته

من 37 سالمه تخصص سخت افزار تلفن همراه . 9 سال مغازه داشتم خوب خیلی خوب بود بعداز

ورشکستگی مجبور شدم برم فضای سبز شهرمون که اسلامشهر هست . کار میکردیم مثل چی چون فنی بودم بهمون دستگاه دادن با مسئولیت وخطرهای خودش .

حالا من از جون مایه میزاشتم تا یه لغمه نون در بیاریم 3 ماه میگذشت حقوق نمیدادن . کار به شورا و حل اختلاف میکشید اونم یک ماه از اون 3 ماه رو میدادن .

الانم در یک ناحیه دیگر مشغولم. همون دستگاه چمن زنی توی گرمای تابستون بدون هیچ امکاناتی باید چندین پارک رو چمن هاشو بزنیم.

نه نهار آدمیزاد میتوینم بخوریم نه صبحانه . ناهاررو که ببریم جای برای گرم کردن نداریم مجبور یا سرد سرد بخوریم.

آب هم که از همون آبی که چمن هارو آب یاری میکنند باید بخوریم که سر چشمه اش آب چاه است که چند کیلومتر اونطرف تر از یه استخر میاد که توش اردک و ماهی داره

دیگه گرمه هوا به این چیزها نمیشه فکر کرد .

حالا کار که میکنیم چقدر حقوقمونه 700 هزارتومان اونم گاهی بیمه میریزن چندماه نمیریزن .

افسوردگی گرفتم از این کار .کار هم که بشه باهاش زندگی رو چرخوند نیست

خود پیمانکارمون هر ماه 18 میلیون سود میبره

هرکدوم ناحیه اش بزرگتر باشه بیشتر .

سازمان پارکها و فضای سبز قرار داد مبلغ 100.64 میلیونی باهاشون میبنده که هر ماه این مبلغ به پیمانکار داده میشه که باید حق وحقوق کارگرها رو بدن

اما دریق از یه پول سیاه هم نمیدن .

میخوام با این موتورم برم پیک رستوران ناچارم نمیتونم زن وبچه رو گشنه نگه دارم .

شرمنده دوستان بدجوری دلم گرفته بود طولانی شد .

farzin
29-03-1393, 11:38 قبل از ظهر
سلام به همگی ، نوشته هاتونو خووندم دلمون گرفت ...
شغلهایی مد نظرم هست که بهتون پیشنهاد میدم یه مزیتهایی داره که براتون توضیح میدم امیدوارم براتون قابل استفاده باشه
1. نصاب سقف کاذب ، دیوار پوش ، کف پوش و... ( این یک کار خوبی هست که میتونید آقای خودتون باشید و برای خودتون کار کنید بعد از 1 تا 2 ماه این فن رو بسته به یادگیریتون میتونید یاد بگیرید ، میشه پیش یک اووستا کار کنین و فن رو یاد بگیرین ، قطعا دنبالش برید نتیجه خوبی داره ، رفیق خودم 1 سال 30 تومن در آورد ، ابزارشم حدود 2تومنی میشن ولی هرچی حرفه ای تر باشن ابزار یا آماتور تر قیمت بالا پایین میکنه . اگه دنبالش برید هم کار پر زحمتیه ، هم برا خودتون کار میکنید ، هم درآمدش خوبه ... متری بین 5 تا 7 هزار تومن نصب میکنن که وقتی کار رو انجام دادید پول قابل توجهی میشه )
2. تعمیر آسانسور هست که با آموزش 3 ماهه تقریبا یه سری آموزشها رو میدن که برای تعمیر دوره ای آسانسور قرار داد میبندین با ساختمونا و شما بصورت دوره ای هر چند مدت یکبار از اون یک بازرسی بعمل میارید که فقط میدونم اینم درآمدش خوبه
یا
سرهم کردن خود آسانسور ، که به 2 قسمت تقسیم میشه ، الکتریکی و مکانیکی ، شما یا میتونید یک شریک پیدا کنید که هر کدوم یک بخش رو یاد بگیره و با هم آسانسور نصب کنید که باید آموزش پیدا کنید توی حالا تهران یا اگه جایی سراغ دارید
و یا میتونید هر 2 قسمت رو یاد بگیرید که این در طول زمان بر اساس تجربه میشه هر 2 رو یک شخص انجام بده و درآمدش واقعا خوبه ولی خیلی این کار دقت بالایی میخواد و ریزه کاریهای زیاد
چیزهایی بود که تونستم براتون پیشنهاد بدم امیدوارم به کارتون بیان
موفق باشید

yasharazary
21-04-1393, 12:48 قبل از ظهر
دست فروشی زیاد کردم،ماهی،دمپایی،سیگارلبا س.فروشندگى ومغازه داری هم کردم!اما دوسال آخرکه بنظرخودم بهترین کارم بود،توشرکت کامپیوتری رفیقم تکنسین فنی بودم!درآمدش خیلی کم بود(سال آخر250)اماکارتمیزی بودومن ک فقط تابستوناکارمیکردم راضی بودم!
اما امسال اون کارهم نشد!چندجا دیگم رفتم نشد،البته قراربود برم کارخونه موتورسیکلت،امابخاطر کلاسی ک میرم نشد!این کلاس هم چون اولین کلاسم هس ک تدریس میکنم، نمیخوام ازدس بدمش چون بعدابرام سابقه کارمیشه !! ولی بی پولی بدجور داره فشارمیاره!25روزه ازدانشگا اومدم1000تومن کاسب نشدم!
نمیدونم چیکارکنم!!!
شهرمونم شهرصنعتی هست وپر کارخونس،اما هرجامیرم کارنیس!!
دوسم میگه موتورو بفروش،دوتایی یه ماشین بخریم،بریم توخط. پارچه و رسیور!!!
موندم چیکارکنم!!!

- - - Updated - - -

فردا میرم ب یجا سربزنم،کارش کارسختیه اما چاره ندارم

- - - Updated - - -

فردا میرم ب یجا سربزنم،کارش کارسختیه اما چاره ندارم

Mahdi Rz
21-04-1393, 12:54 قبل از ظهر
سلام دوستای عزیز
منم پدرم رفته جراحی قلب و والدم هم نزدیک 13ساله دیابت و ... غیره داره
پدرم هم حقوق نداره و از 16 سالگی تو کارم
ما هم 2تا داداشیم که داداشم تو مغازه تعمیر کاری کار میکنه
منم یه زمان تو مونتاز چرخهایه کفاشی بودم و بعدش فروشندگی تو مغازه لبنیات
یعنی جونه ما رفته تو جیب اوستا
گواهینامه ماشین دارم و موتورم تو ایین نامه گیر کردم.الانم ترم اخر کاردانیم
اولش یه شکر حسابی به خدا میکنم که رسونده خوردیم ولی چون میتونم بهتر از و راحتر از این کاری داشته باشم
میخام ارتقا بدم.سرمایم هم قده 2تومن هست و موتورم
به خرید و فروش علاقه دارم.حالا از دوستان چی به ذهنتون میاد انجام بدم؟
فکرم اینکه وسایل بهداشتی از عمده فروش به قیمت دست اول بردارم و بیوفتم مغازه مغازه بفروشم

معمار
21-04-1393, 09:48 قبل از ظهر
درامد اصلی خودم از ساختمون و اکثر کار های ساختمون و انجام میدم الحمد الله درامدش بد نیست
و داش اکبر به شما هم پیشنهاد میکنم که به این کار بیاد
حالا با خودتون که توان فعالیت بدنی زیاد و دارید یا نه و حتی با روحیاتتون سازگار باشه یا نه

و نظر من ابن که با اون 14 م اگه میتونی بزن خط دلالی
حالا هر چی باشه و شما هم بتونید اون و انجام بدید و ضرر هم نکنید
دلال که فقط ماشین و موتور و خونه که نیست
دلالی میتونه هر کاری باشه
مثلا خرید و فروش گوسفند یا هر چیز دیگه ای

موفق باشید

سوپربایک
21-04-1393, 01:27 بعد از ظهر
اقا کار کردن انقدرا هم سخت نیست
به نظر من بعضی کارا برای مدتی خوبه اما شاید نشه برای طولانی مدت روش حساب کنی
.من اژانس کار میمردم با ماشینن .الانم تو خط اژانس و این برنامه هام .با ماشین اگر تهران باشید ک خیلی علیه درامدش و لی اگ شهرستانی باید حدتقل۱تومنو ماهی در بیاری
.اگر دوستانی ک موتور دارن میتونند برن پیک موتوری ک اونم بهتر از خیلی کاراست
دلالی یه خورده سختع واسه بعضیا
.باید دروغ بگی .گاهی حرام هم میشه پولت.البته همه اینجور نیستن ولی برای پیشرفت یدفعه باید ازینکارا کرد..اگر میوتین برید اژانس کار کنید ک بیمه هم بشید
.در کل بازار هم اگر توقعتون بالا نیست میشه مار کرد.یه مغازه اجاره کنی و یه مقدار جنس بریزی توش'!!حتما م نباید روز اول پولدار شی
یه کار هم جواب نمیده.باید دوتا شغل داشته باشی
اینا نظر من بود.چون از بچگی کار کردم و دنبال نون حلال بودم و کوچیک همه هستم

کاوه
28-04-1393, 11:48 بعد از ظهر
کار کردن جوهر مرد هستش

دوستان من خیلی کارا انجام دادم از پیک موتوری گرفته تا کار کردن تو بازار و خرید و فروش وسایل و خیلی چیزا

اما الان تو کار دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی هستم کسی امری داشت در خدمتیم

hamed510
29-04-1393, 01:26 قبل از ظهر
کاوه جان یکمی در مورد شغلت توضیح میدی!!؟ کارش چطوره!!؟ درآمد!!؟ هرکسی میتونه وارد این حرفه بشه!!؟

کاوه
29-04-1393, 12:43 بعد از ظهر
من خودم به تازگی این حرفه رو شروع کردم ولی با کسی شروع کردم که چندین ساله کارش این بوده و مشتری های خودش رو داره و لنگ کار نیست
این یه کاریه که دست توش زیاده چون میشه گفت سود خوبی داره به نسبت کاری فنی پس شاید گرفتن کار کمی سخت باشه
اما در کل تا شناخته بشی در محلی که کار میکنی برای مثال شهر تهران زمان میبره
خداروشکر درآمدش بد نیست
هر کسی میتونه وارد این کار بشه خیلی سخت نیست فقط تمرکز و دقت بالا میخواد که کار تمیز و باکیفیت تحویل مشتری بدی
چون وقتی کارتو تا یکسال گارانتی میکنی بدونی مشکلی پیش نمیاد و دوباره کاری نداشته باشی

MANHUNT
29-08-1393, 01:28 بعد از ظهر
مهمترين چيز اينه كه به كارتون علاقه داشته باشيد نه صرفا فقط براي درامد انجام بديد نه مهم اينه كه از زندگي لذت ببريد و شاد باشيد من رفيقي دارم با ماهي ٨٠٠ تومن هميشه شاد و قانع هستش اما يه بنده خدايي هم ميشناسم با ماهي ١٠٠ ميليون تومن هم شاد نيست همش حرص مال دنيارو ميزنه هيچ وقت نخوايد كه يه شب راه صد ساله رو بريد وايسيد به كاري كه علاقه داريد هر چند حقوقا كم باشه اما راضي باشيد به رضاي خدا فكر پيشرفت هم باشي اما منطقي جوري هم كار كنيد كه وقت براي تفريح و ورزش داشته باشيد يكي هست ماهي خدا تومن در مياره يكي هم هست ماهي ٧٠٠ ٨٠٠ درمياره اما حلال در مياره

soleymani
30-08-1393, 11:31 قبل از ظهر
من هم كار هاي مختلفي كردم
از سرويس هاي كامپيوتر كارخونه ها و دفتر ها گرفته
تا اپراتور دستگاه هاي سي ان سي يعني برش و حكاكي روي ام دي اف
حسابدار بودم
كارهاي فروش اينترنتي هم كردم فروش وي پي ان و سا كس
و...
در حال حاضر هم حدود 4 ماهه بيكارم
ولي دوربين مدار بسته هم چون با يه وارد كننده دستگاه ها و دوربين ها وصل هستم
براي كارگاه ها و كارخونه ها و مغازه ها با دوستم مي بندم

Gladiator
01-09-1393, 12:41 بعد از ظهر
خیلی مواقع نمیشه شغل آدم همون چیزی باشه که بهش علاقه داره
برخی مواقع شرایط خیلی تعیین کنندست ، من خودم عشقم هنره ، همیشه میخواستم بازیگر ، موزیسین یا نقاش بشم
ولی خب رفتم کامپیوتر خوندم و شغلم تو زمینه کامپیوتره
این خیلی خوبه که آدم به شغلش علاقه داشته باشه ، ولی تنها علاقه شرط نیست ، دنبال کاری برین که توش تخصص دارین و بیخود از این شاخه به اون شاخه نکنید ، چون هم وقتتون تلف میشه ، هم در پایان تجربه کافی تو هیچ کدوم از کارها رو نخواهید داشت

hosin2a
01-09-1393, 05:51 بعد از ظهر
سلام.
من فعلا دارم درس میخونم ...19 سالمه ....
متاسفانه تا حالا هم سر کار نرفتم .... خیلی دوست داشتم خونوادم وقتی که کوچیکتر بودم من را سر یه کاری میذاشتن تا تجربه و چگونگی بازار کار دست آدم بیاد...
راستش میخوام برم سر یه کاری ولی نمیدونم چطوری باید دنبال کار بگردم و چه کار میتونم بکنم
اصلا هم به فکر حقوقش نیستم... بیشتر برا کسب تجربس ...
مهارت خاصی هم ندارم .... فقط در الکترونیک و کارای برقی کمی آگاهی و علاقه دارم... کلا به کارای فنی علاقه دارم...
کسی به من کمک میکنه چه کار باید انجام بدم ؟
توی شهرستان هستم...

کاوه
01-09-1393, 06:48 بعد از ظهر
سلام.
من فعلا دارم درس میخونم ...19 سالمه ....
متاسفانه تا حالا هم سر کار نرفتم .... خیلی دوست داشتم خونوادم وقتی که کوچیکتر بودم من را سر یه کاری میذاشتن تا تجربه و چگونگی بازار کار دست آدم بیاد...
راستش میخوام برم سر یه کاری ولی نمیدونم چطوری باید دنبال کار بگردم و چه کار میتونم بکنم
اصلا هم به فکر حقوقش نیستم... بیشتر برا کسب تجربس ...
مهارت خاصی هم ندارم .... فقط در الکترونیک و کارای برقی کمی آگاهی و علاقه دارم... کلا به کارای فنی علاقه دارم...
کسی به من کمک میکنه چه کار باید انجام بدم ؟
توی شهرستان هستم...

سنی نداری که
هیچوقت واسه یاد گرفتن دیر نیست
اگه به کارای فنی و الکترونیک علاقه داری برو دنبال همین
حالا با توجه به تواناییت و موقعیت شهرتون
ببین چه کاری رو الان شروع کنی چند سال دیگه هم پر رونق باشه هم درآمدت خوب باشه

dkmos
02-09-1393, 04:46 بعد از ظهر
سلام
من تازه این تاپیک رو دیدم
من الان 27 سالمه،(از اون دهه 60ها)
از پنجم دبستان میرفتم سرکار(البته با علاقه و میل خودم) مکانیکی و زیربندسازی سواری (15 ماه) تنظیم موتور و دیاگ و انژکتور(12 ماه) تاسیسات ساختمون(6ماه)،MDF (یکماه) زمان دانشجویی تو تهران با موتور پیک موتوری بودم، مسافر کشی میکردم (آزادی تا امام حسین 8000 تومن یود من 3000 میگرفتم:4chsmu1:)تو چاپخونه کار میکردم(فرار کردم از بس دهنم سرویس شد)بازاریابی مویرگی هم میکردم (از تجریش تا اسلامشهر و یافت آباد رو خیابون به خیابون تو 45 روز طی کردم طرف مزدمون رو نداد گفت هرموقع چک مشتری ها پاس شد!!)
بعد که دانشگاه تموم شد اومدم اصفهان همون بازاریابی رو دنبال کردم، دیدم نمیصرفه، مغازه تایپ و تکثیر زدم بعد سه سال جمعش کردم( متاهل شدم از بس دیر میرفتم خونه با عیالم بحثمون میشد الانم دستگاه هاش تو پارکینگه) خلاصه الان یکسالی هست تو کار لیزرم.
درمورد مرغداری (سال89) 6ماه تحقیقات کردم(از سیر تا پیاز!!!) اما آخر سر پولم جور نشد
برا ورمی کمپوست دو ماه پرس و جو کردم، اهل فنش سیگنال منفی دادن نرفتم (یکی از بچه ها چش و گوش بسته رفت تو این کار 35 میلیون ضرر کرد، ازش نخریدن کرما شدن مار!! فاسد شد)
پرورش قارچ صنعتی و خونگی رو هم دنبالش بودم .... فایده نداره(اسیرش میشی 28 ساعته!!)
خواستم برم تو بورس..... (خوب شد نرفتم والا االن سر بدهی هام زندان بودم!!) البته الان یکم داره رشد میکنه ولی هنوز کو تا سرمایه های سال 91-92 برگرده!!(اونی که منو به بورس دعوت میکرد، 15 میلیونش شد 7 میلیون همش داره به این و اون فحش میده!! اما اونی که منو نهی میکرد مگفت بورس شیرینی و تلخی داره، برا تویی که میخوای همه دار وندارت+وام رو بزاری تو بورس تلخی سخت تری داره. به هر حال من (خود یارو بورس بازه) دفعه اولش برام شیرین بود، شیش ماه گذشت عالی بود، 80 تومن سرمایه داشتم، رفتم اندازه 300 سرمایه جور کردم-وام و قرض و خونه و ماشین- بعد شهو شاخص ها منفی شد! بنده خدا روانه بیمارستان میشه، آخر سر شانس میاره بازار برمیگرده)

خلاصه چند تا نکته رو بهش رسیدم که خدمتتون میگم:
1. همه چیز زندگی پول نیست (کار نیست)
2.شغل نباید همه وقت رو بگیره، باید یه جاهایی رو هم برا خونواده و تفریح و عبادت خالی گذاشت
3. هر موقع خدا از بنده عبادت فردا رو خواست، بنده هم از خدا رزق فرداش رو بخواد ( از امروز و الانت استفاده کن و لذتش رو ببر -مگه من چند سال 27 سالمه که بخوام 27 سالگیم رو خراب کنم برا فردا!!-)
4.قبل از شروع هر کاری باید حسابی در موردش پرس و جو کرد، بعدش مشورت کرد(استخاره عجیب جواب میده!!)
5.اگه کسی (مثلا فلان هایپر محله، یا پیتزایی و ...) وضع خوبی داره، دلیل نمیشه که هرکس رفت تو اون حرفه حتما وصعش خوب بشه!!
6.یکشبه ره صد ساله رو نمیشه طی کرد! ولی هرکس بیشتر میدوه لزوما بیشتر هم پول درنمیاره!
7. این مملکت با همه اوضاع بد اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و.... بهشتیه از فرصت ها ناب اقتصادی.
8. هیچ شغلی از همون روز اول (ماه یا حتی سال اول) سود دهی نداره و باید خاکش رو قورت بدی، بشناسنت،جا بیوفتی (همون کار دفتر فنی که 3 سال داشتم و آخر سر اینکه کل وقتم رو پر کرده بود، 3 نفر اومدن باهم تو همون جا که مغازه داشتم راه انداختن که خداروشکر براشون خوبه، البته هنوزم بعد از یکسال مشتری ها سراغ منو ازشون میگیرن-کجاست؟-جای دیگه مغازه زده؟-چرا جمع کرده؟-شمارشو بدید. خلاصه هنوزم بعضی از مشتری هاش زنگ میزنن براشون کارت ویزیت و تحقیق و بنر و... بزنم ، هرچی خم میگم من تو این کار نیستم دیگه، میگن نه چون اعتمادشون رو جلب کرده بودم)

بازم شکر
الحمدلله که تنمون سالمه و شکممون سیر!

hosin2a
07-09-1393, 09:01 بعد از ظهر
سنی نداری که
هیچوقت واسه یاد گرفتن دیر نیست
اگه به کارای فنی و الکترونیک علاقه داری برو دنبال همین
حالا با توجه به تواناییت و موقعیت شهرتون
ببین چه کاری رو الان شروع کنی چند سال دیگه هم پر رونق باشه هم درآمدت خوب باشه
چرا سنی ندارم...
نا سلامتی من از الان به فکر ازدواجم....:4chsmu1:
البته نه منظورم این نیست که کسی را در نظر دارم .... نه :2khtar:
منظورم اینه که میخوام زود ازدواج کنم .... نه بزارم برا 25 سال به بالا ..:8:
درسته هیچ وقت برا یاد گرفتن دیر نیست....
راستش من چیزی نمیدون برا همین دارم میپرسم .... بعد شما میگی باتوجه به موقعیت و رونق و....
چجوری بفهمم چه کاری درامدش تو چند سال دیگه خوبه ؟؟؟
اشتباه برداشت نشه ....
من اول هدفم درس و شغل دولتیه ...
و چون احتمال میدم پیدا نکنم .... از الان لا اقل یه تو کاری برم که فردا بیکار نشم
حالا شما با توجه به توانایی های من چه پیشنهاد میدی ؟؟؟(کارای فنی... برقی ...الکترونیکی...باز کردن وسایل برقی....)
راستش من مثل بعضی از آدما نیستم که هنوز نمیدونن پیچگوشتی و هویه و فاز و نول چیه :bargh:...... .............اهل عملم :acigar:
راستش یکی از دلایلی که خانواده جلوی رفتم ما توی اجتماع را گرفته (بچه های خونه ) این بوده که من پدرم را در کودکی از دست داده بودم:10: .... و مادرم خیلی میترسید ما بریم بیرون و اتفاقی برامون بیفته و مسئولیتش 2 برابر شده بود ... برای همین ما را از اجتماع دور کرد...کارش اشتباه بوده ولی خوب از روی دوست داشتن بوده...

masoud69
13-09-1393, 05:42 بعد از ظهر
سلام
تا الان چنتا کار کردم
اول توی چراغ برق کارکردم
ییش پسر عموم اومد بیرون
رفتم کار کامپیوتر پیش رفیق داداشم 3 ماه کار کردم ماهی 300 هزار نشد ادامه بدم یعنی نخواستن
اومدم بازار بزرگ توی کار چینی مقصود کارگر بودم اما صاحب کار اصلا نمیومد سر کار اطمینان داشت 3 ماه کار کردم به مشکل خورد اومدم بیرون الان گیر داده بیا بعد از 2 سال
فعلا با برادرم خدمات کامپیوتری داریم و نمایندگی اینترنت صبانت خوبه اما باید تعداد ثبت نامی زیاد باشه سود بده
احتمال داره برم پیک موتوری
توی فکر واردات موتور سنگین هستم با برگه سبز اما از دوستان هیچ کسی اطلاعات دقیق و درست نمیگه همه روی هوا صحبت میکنن
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و جیبتون پور پول باشه
علی نگهدارتون

MANHUNT
16-09-1393, 12:35 بعد از ظهر
چرا سنی ندارم...
نا سلامتی من از الان به فکر ازدواجم....:4chsmu1:
البته نه منظورم این نیست که کسی را در نظر دارم .... نه :2khtar:
منظورم اینه که میخوام زود ازدواج کنم .... نه بزارم برا 25 سال به بالا ..:8:
درسته هیچ وقت برا یاد گرفتن دیر نیست....
راستش من چیزی نمیدون برا همین دارم میپرسم .... بعد شما میگی باتوجه به موقعیت و رونق و....
چجوری بفهمم چه کاری درامدش تو چند سال دیگه خوبه ؟؟؟
اشتباه برداشت نشه ....
من اول هدفم درس و شغل دولتیه ...
و چون احتمال میدم پیدا نکنم .... از الان لا اقل یه تو کاری برم که فردا بیکار نشم
حالا شما با توجه به توانایی های من چه پیشنهاد میدی ؟؟؟(کارای فنی... برقی ...الکترونیکی...باز کردن وسایل برقی....)
راستش من مثل بعضی از آدما نیستم که هنوز نمیدونن پیچگوشتی و هویه و فاز و نول چیه :bargh:...... .............اهل عملم :acigar:
راستش یکی از دلایلی که خانواده جلوی رفتم ما توی اجتماع را گرفته (بچه های خونه ) این بوده که من پدرم را در کودکی از دست داده بودم:10: .... و مادرم خیلی میترسید ما بریم بیرون و اتفاقی برامون بیفته و مسئولیتش 2 برابر شده بود ... برای همین ما را از اجتماع دور کرد...کارش اشتباه بوده ولی خوب از روی دوست داشتن بوده...
خدا بيامورزه پدرت رو شما چون به كاراي فني برقي يا إلكترونيكي علاقه داري بايد تو همين زمينه ها تحصيل كني در كنار تدريس هم ميتوني در مثلا مغازه الكترونيكي مشغول به كار بشي و اين رو بدون تو هر كاري باشي و همت و تلاش كني و اميدت به خدا باشه به موفقيت ميرسي

hosseinm
02-07-1394, 05:01 بعد از ظهر
سلام
تاپیک داره خاک می خوره, بد جور.
دانشجو فوق هستم, بیشتر پروژه های نرم افزاری انجام میدم تو ادسک و فری لنسر, اگه حوصله داشته باشی و یکم تخصص درامدش خوبه.
جدیدا هم رفتم تو یک شرکت واردات صادرات برای بررسی اصالت مکاتبات تحت وب, ولی فکر کنم پولی نباشه توش چون مال اشنامون هست:(
در هر صورت از بچه ها اگه کسی واسه موتورش قطعه ای داشت که ایران گیر نیومد یک پیام بده شاید بتونم واسش یک کاری بکنم.

VAHID
05-02-1395, 02:02 بعد از ظهر
سلام عرض شد.
چند صفحه قبل این موضوع رو خوندم همه از بیکاری یا شغلشون گفتند.جالب بود
حالا میخوام ببینم دوستان برای کسب و کار چی توصیه میکنید که توشم پول باشه نه زیاد و نه کم معمولی.

یه زمین سر پوشیده هم بزرگه تقریبا میشه توش یه کاری کرد.

دوستان تجربه پیشنهادی چیزی دارند ....

دوستان من 23 سالمه و تا الان داشتم درس میخوندم و تابستونا کار ساختمونی و تراکت پخش کردن و ... انجام میدادم الان چون کار ساختمونی خوب نیست میخوام برم پیک موتوری کار کنم از دوستان یه سوالی داشتم میخواستم ببینم خرج یه موتور سیکلت معمولی 125 یا 150 سی سی چه قدره؟بنزین تعویض روغن لنت شمع وایر و....دوستان اگه توضیح بدن ممنون میشم.درضمن یه موتور خوب هم برای اینکار معرفی کنید.

اینجا تاپیک مشاوره نیست.لطفا رعایت کنید.

iman1990
27-12-1395, 03:02 قبل از ظهر
خدمات کامپیوتری و وب امروزه درامد خوبی دارند البته باید هوش بالایی به کار ببرید مثل خدمات طراحی وب سایت ، سئو ([Only registered and activated users can see links]) ، فروش محصولات و ...

fns4565
16-06-1396, 08:58 قبل از ظهر
سلام به همه.شغل من طراحی و سئو سایته.کار به نسبت درآمدش بد نیست و میشه در کنارش کمی تفریح هم کرد اما فشار عصبی توی کار زیاده.یعنی کلا تو هرکاری که مستقیم با مشتری ارتباط داشته باشی زیاده.

dianrappel
23-01-1398, 09:16 بعد از ظهر
سلام من شغلم راپل ([Only registered and activated users can see links]) هست یعنی کار در ارتفاع با طناب راپل و در زمینه پیچ رولپلاک نما ([Only registered and activated users can see links]) تخصص دارم.

Alirea
26-05-1399, 01:14 بعد از ظهر
سلام منم وبسایت دارم مربوط به بازی فیفا هست FIFA COIN ([Only registered and activated users can see links]) میفروشمو اینا. در امدم خوبه ولی باید مشتری زیاد باشه.

cyruskingsolomon
10-02-1400, 02:11 قبل از ظهر
من تدریس زبان انگلیسی میکنم. خداروشکر.
وکب استارتر | حوصله ندارم به انگلیسی + دقیق ترین معادل و تلفظ عالی ([Only registered and activated users can see links])

cyruskingsolomon
11-02-1400, 10:35 بعد از ظهر
بابا کلی پول توشه لوازم آرایشی🙂🙂
معلمی زبان انگلیسی هم دوست داشتنیه
([Only registered and activated users can see links])برای آموزش زبان انگلیسی در خانه حتماً مطالعه کنین👆