PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید آپاچی 180 یا پالس 180 و 220

masoudjoon
05-02-1392, 10:33 بعد از ظهر
سلام دوستان بکر . در درجه اول آپاچی 180 بعد پالس 180 چراغ گرد و بعد هم پالس 220 .لطفا تمیز و رنگ هم بجز سفید و آبی. بیشتر رنگ تیره. سالم و سرحال و تمام فابریک باشه خواهشن چون برای سفر طولانی میخوام.یدونه واسه مصرف شخصیم.
قیمت هم نهایت 4 تومن.
لطفا همچی چیزی سراغ داشتین خبر بدین. مرسی

Milad-Suzuki
06-02-1392, 10:06 قبل از ظهر
برای سفر طولانی !!!!!!!!!!!! پالس و آپاچی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فک نکنم جواب بده دوست عزیز
با پالس 220 تا اصفهان رفتیم و برگشتیم موتور شاطون زد و پیستون کلا آب شده بود داخل سیلندر

شایسته فر
06-02-1392, 10:17 قبل از ظهر
داداش قرار نیست که یه سره پشت موتور باشه تا موتور بپوکه !!!!
برای سفر اونجر گزینه ی خوبیه ولی بودجتونو ببرین بالاتر بیتره!!!!
چون با 4 نمیشه اونجر کم کارکرد یا حتی پالس گیر آورد

farshad 54
06-02-1392, 01:05 بعد از ظهر
با پالس 220 تا اصفهان رفتیم و برگشتیم موتور شاطون زد و پیستون کلا آب شده بود داخل سیلندر

درود

دوست عزیز موتور شما احتمالا اویل پمپ روغنش کار نمیکرده که همچین اتفاقی واسش افتاده در غیر این صورت غیر ممکنه همچین اتفاقی بیفته

البته شایدم 200 کیلومت رو رد لاین با سرعت 150 رفته باشی این احتمالم هست :icon_pf _100_:

erfan k
06-02-1392, 02:00 بعد از ظهر
هیچ کدوم این موتورا واسه مسافرت خوب نیس. حالا بازم 220 بهتره

masoudjoon
06-02-1392, 03:30 بعد از ظهر
من با آپاچی رفتم. راحتیش از پالس خیلی بیشتره. گزینه اولم آپاچیه 200 کیلوکتر باهاش رفتم تازه یه کله بدون استراحت.سرعت هم بین 90 تا 130 دو پشته.
اما ایندفه میخوام دور برم مثلا 1000 کیلومتر با استراحت های منظم.اونجر بد قیافس اصلا دوس ندارم.سبک هارلی اصلا دوس ندارم.
پالس رو میگن خسته کنندست. اگر آپاچی تمیز گیر بیاد که فقط آپاچی.

- - - Updated - - -

مطمئن باش موتورت مشکل داشته داداش از قبل از رفتن یا اینکه یکسره رفتی فکر کردی رادیات آبه.:297:

---------- Post added at ۰۲:۳۰ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۰۱:۳۴ بعد از ظهر ----------

ضمنان دوستانی که فرموده بودن آپاچی به درد سفر نمیخوره این عکسارو ببینن سفر با آپاچی به خارج از کشور و داخل ببینید و لذت ببرین واقعا . پرچم آپاچی برای سفر بالاست.
[Only registered and activated users can see links]

milad24
07-02-1392, 04:11 بعد از ظهر

apache
07-02-1392, 06:14 بعد از ظهر
سلام دوستان عکسهایی که لینکشو گذاشتین مربوط به من و دوستمه ( سفر به ارمنستان - مازندران - گیلان و ....) تو سفر ارمنستان 80% مسیرهای تو جاده رو 110 به بالا میرفتیم .یادمه شب موقع برگشت بوود از جلفا تا بسطان آبادو یکله 120 - 25 اومدیم یا خیلی جاهای دیگه خدارو شکر مشکلی نبوده و نیست حتی همین الان.
اما باید با سرعت بازی کرد ما معمولا هر 2 یا 3 ساعت یه توقف کوچیک میکردیم آپاچی حرف نداره اینو جدی میگم بدون تعصب .من جاهای زیادی میرم با این موتور و اکثرا با سرعت زیاد و خیلی بهش فشار میارم مثلا مسیرهای 200 کیلومتری الان برای من اصلا مسیر ننیست و بارها این مسیرهارو میرم و بالای 100 - 110 - 120

masoudjoon
07-02-1392, 11:08 بعد از ظهر
سلام دوستان عکسهایی که لینکشو گذاشتین مربوط به من و دوستمه ( سفر به ارمنستان - مازندران - گیلان و ....) تو سفر ارمنستان 80% مسیرهای تو جاده رو 110 به بالا میرفتیم .یادمه شب موقع برگشت بوود از جلفا تا بسطان آبادو یکله 120 - 25 اومدیم یا خیلی جاهای دیگه خدارو شکر مشکلی نبوده و نیست حتی همین الان.
اما باید با سرعت بازی کرد ما معمولا هر 2 یا 3 ساعت یه توقف کوچیک میکردیم آپاچی حرف نداره اینو جدی میگم بدون تعصب .من جاهای زیادی میرم با این موتور و اکثرا با سرعت زیاد و خیلی بهش فشار میارم مثلا مسیرهای 200 کیلومتری الان برای من اصلا مسیر ننیست و بارها این مسیرهارو میرم و بالای 100 - 110 - 120
بله بسیار جالب بود برام. داداش راهنماییم میکنی راجب سفر با خارج ؟ ویزا ؟ مسیرها ؟ مسافت ؟ وضعیت بنزین ؟ من توی یه فکر سفر طولانیم. پس شما آپاچی رو تایید میکنید برای سفر طولانی ؟ ممنون

- - - Updated - - -

راستی دوستان کسی اپاچی 180 داشت خریدارم . به جز رنگ سفیدش .ممنون