PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش کردن موتور

daniyaltjm
31-01-1392, 06:46 بعد از ظهر
سلام من داشتم با موتورم که یک هوندا 125 است تو جاده میرفتم که یک دفه 2 3 تا تکون داد و خاموش شد!!! من بلا فاصله که تکون داد کلاچ رو گرفتم و موتور رو آروم پارک کردم و گذاشتم 5 دیقه خنک شد و چنتا هندل زدم ولی روشن نشد فقط خیلی کم به مدت چند ثانیه به قول معروف پرپر کرد ! کابل شمع رو هم چک کردم برق داشت . ... به نظر شما مشکل چیه؟؟؟ البته من قبلش هم فیلر گیری کرده بودم فکر کنم یه نمه سفت بود ولی لقی هم داشت کامل به سوپاپ نچسبیده بود!!!

02109002
31-01-1392, 06:53 بعد از ظهر
با سلام ...

موتور روغن سوزی داشت ؟

زیاد بهش گاز دادی ؟

هندل میزنی کمپرس موتور بالاست ؟

اگر کمپرس ضعیفه مشکل مربوط به رینگ و پیستون میشه

daniyaltjm
31-01-1392, 07:17 بعد از ظهر
با سلام ...

موتور روغن سوزی داشت ؟

زیاد بهش گاز دادی ؟

هندل میزنی کمپرس موتور بالاست ؟

اگر کمپرس ضعیفه مشکل مربوط به رینگ و پیستون میشه

نه روغن سوزی نداشت کلا موتور ماله ساله 91 هست.

فکر نکنم داشتم فقط 60 تا میرفتم ولی یک مرتبه یکم گاز دادم که به 80 رسید و این طور شد یعنی به 7 ثانیه هم نرسید!!!

نه مشکل از بابت هندل و کمپرس نداره !!!

محمد سوزوکی@
31-01-1392, 07:33 بعد از ظهر
ممکنه بخاطر تکون های زیاد موتور آشغال های بنزین تو سوزن کاربرات گیر کرده باشه وبنزین رد نکنه یا روغن تو موتور زیاد باشه وبخاطر داغ شدن موتور روغن بپاشه سر شمع وشمع جرقه نزنه

daniyaltjm
31-01-1392, 10:52 بعد از ظهر
آقا مشکل حل شد تمام موتور رو باز کردم و ژیگلور داخل کاربراتور افتاده بود داخلش!!!! بستمش ok شد فیلر گیریشم کردم ..... ییک شتابی گرفته که نگو!!!!!