PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل برق رسانی موتور

soleymani
31-01-1392, 11:31 قبل از ظهر
دوستان یه مشکل دارم که یه چند وقتیه اذیت می کنه که گفتم از اینجا پیگیری کنم!!!!
موتور سوپر های کیپس
مشکل برق داره.و فکر کردم که از باطریش هست و یه باطری انرژی خوب خریدم ولی بعد چند وقت الان باطری باد کرده
مشکل از کجاشه؟؟؟
از شارژه؟
زیاد شارژ می کنه یا خراب شده؟؟
دوستان متخصص یه کمکی کنن الان برق و چراغی ندارم

sorush
31-01-1392, 11:32 قبل از ظهر
افتاماتش خرابه همین

soleymani
31-01-1392, 12:21 بعد از ظهر
افتاماتش خرابه همین

داداش آفتاماد چی؟؟؟
کل سیستم برق قطعه؟؟
باطری نو هم باد کرده

monazzah
31-01-1392, 12:31 بعد از ظهر
داداش آفتاماد چی؟؟؟
کل سیستم برق قطعه؟؟
باطری نو هم باد کرده

شارژرت زیاد شارژ می کنه

soleymani
31-01-1392, 01:54 بعد از ظهر
شارژرت زیاد شارژ می کنه

خوب باید چی کار کنم؟؟؟
شارژر رو عوض کنم؟
و یه سوال دیگه که باید خود شارژر خود موتور رو بخرم؟ چون قطعات موتور قیمت بالاست؟
می شه شارژر موتور دیگه رو بندازم روش؟ اگه آره چه موتوری

soleymani
01-02-1392, 06:18 بعد از ظهر
شارژرت زیاد شارژ می کنه

کسی نیست جواب منو بده؟؟؟
باید شارِزر رو عوض کنم؟؟؟

monazzah
02-02-1392, 06:55 قبل از ظهر
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟ باید شارِزر رو عوض کنم؟؟؟ دادا من قیمت کردم مدل شلرژ خودم 40 تومنه واست از مکانیک پرسیدم گفت مال شارژرته اما موتورتو ببر مکانیک وارد ازش بپرس

alipt130
26-06-1392, 11:23 قبل از ظهر
سلام
من یک شوکای 150 اسپرت دارم چند وقته درگیر یموضوع درباره برقشم هستم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکی کنه بهم
چند ماه پیش موتورم باتری خالی کرد چون هندل نداره با هل روشن کردم و یم که باهاش راه رفتم درست شد تا اینکه بعد چند وقت دوباره دوباره همونطور شد بردم موتور ساز یکم با سیم های شارژرش ور رفت گفت درست شد باتری رو هم بردم شارژش کردن ولی دوباره خالی میکرد که فتن عیب از باتری هست و رفتم یک باتری نو خردیم.این باتری نو خوب بود تا یک ماه یا دوماه مشکل نداشتم ولی دوباره همونطور شد باتری خالی میکنه بردم شارژشو عوض کردن ولی بازم خوب شارژ نمیکنه دادم بوبینو چک کردن مشکل از اون هم نبود
موندم از چی میتونه باشه
خودم اهم متر برداشتم جای باتری زدم دیدم وقتی موتور رو دور پایین کار میکنه تا 10الی 11 شارژ میشه ولی وقتی گاز میدم معکوس میشه شارژ یعنی دور بالا اصلا شارژ نمیکنه و تازه وقتی لامپ رو روشن کردم 2ولت از باتری کم شد و وقتی هم خاموش کردم این دو ولت برنمیگرده نهایت یک ولت برگشت
کی میتونه کمک کنه از چی میتونه باشه دیگه
ممنون

senior.alireza
26-06-1392, 11:33 قبل از ظهر
شما زنون یا دزدگیر وصل کردی ؟ اهم متر رو احیانا رو dc میزاری دیگه ؟

soleymani
26-06-1392, 01:47 بعد از ظهر
دوستان
یه پالس انجین مشکی هندل دار هست
تا الان 2 بار ترانزیستور سوزونده و عوض کرده
مشکلش از جاس؟

alipt130
26-06-1392, 04:39 بعد از ظهر
نه چیزی اضافه نکردم .اصلا اگه اهم متر هم نباشه از استارت زدن معلوم میشه که داره باتری کم کم خالی میشه

- - - Updated - - -

شما زنون یا دزدگیر وصل کردی ؟ اهم متر رو احیانا رو dc میزاری دیگه ؟

نه چیزی اضافه نکردم .اصلا اگه اهم متر هم نباشه از استارت زدن معلوم میشه که داره باتری کم کم خالی میشه

mata
26-06-1392, 05:47 بعد از ظهر
متاسفانه برقکار حرفه ای کم پیدا میشه و گرچه اغلب دوستان این سایت از لحاظ فنی قوی هستند اما سیستم برقی هر موتور سی جی با سی جی دومی فرق داره و لذا مشکلات برقی غالبا در سایت قابل حل نیستند (بدلیل پیچیدگی سیستم برق موتور و ریزه کاری های فراوون و همچنین متفاوت بودن مشکلات برقی در موتورهای مختلف) . خود من برای یه مشکل برقی و کم بودن تجربه خودم و نبود برقکار مناسب بارها ضرر دادم .به نظرم بهتره تو هر شهر دوستانی که تجربه بیشتری دارند برقکارای مناسبی معرفی کنند تا کمتر دچار سردرگمی بشیم.پس لطفا دوستان هرکی آدرس برقکار حرفه ای داره بزاره

یه چیز جالب یادم اومد گفتم بگم: یکی از 4تا راهنمای من وقتی موتور رو دنده است روشن نمیشه ولی وقتی خلاصه روشن میشه:biggrin: :دی.. انصافا تا حالا همچین چیزی دیده بودین ؟من که کف کردم :13::wall3:

alipt130
31-06-1392, 06:52 بعد از ظهر
دوستان چطور میشه بوبین رو تست کنم ؟

amir.cdi
02-07-1392, 08:03 بعد از ظهر
موتورو روشن کن دست بزن سر سیم خروجی بوبین اگه برق گرفتت سالمه نیمسوز اینا هم نداره یا کار میکنه یا میسوزه

miladdj0123
07-07-1392, 12:26 بعد از ظهر
سلام دوستان من موتورم برقش اتصالی داشت سیمهای اضافه رو در اوردم بعد دیدم بازم اتصالی داره وقتی موتورو گاز که میدی چراخ جلو نورش کم میشه اگه دستتو بزاری رو تلخ جلو با فرمون برق میگیره هندا 125 تکرانه اعصابمو خورد کرد فقط چراخ جلو کار میکنه همین.یه کمک کنید بهم مرسی