PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید موتور سیکلت شهری حدود 3-4 تومن

reza_243
11-02-1390, 11:01 قبل از ظهر
سلام به دوستان بسیار عزیزم

امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید و ایمن برانید

من پالس ug4 دارم که کمتر از یکسال کار کرده و حالا می خوام با یه موتور بهتر عوضش کنم
قاعدتاً دیگه زیر 180 سی سی دلم نمی خواد سوار بشم مگر اینکه چیزی در حد دربی و هوندا باشه که پولم نمیرسه
حدود 3 تومن با پول فروش پالس دارم که تا آخر اردیبهشت شاید 500 تومن دیگه بتونم بذارم روش
موتوری می خوام که :
قطعاتش نایاب نباشه، حالا بحث قیمت هم مهمه اما همینکه سریع گیر بیاد مهمتره (ساکن تهران هستم)
شتاب خوب باشه اما سرعت تا 130-140 کافیه
کروز، نیکید یا فلپ دار بودنش مهم نیست اما برای مصارف شهری و اتوبانی مناسب باشه
نه خیلی لاغر مثل cbr150 قدیمی نه خیلی گنده باقالی بیخودی مثل موتورهای چینی 200 سی سی
دوترک بشدت مهمه و زین و شرایط ترک نشین خوب باشه
ترجیحا آب خنک یا اقلاً روغن خنک باشه چون بطور کلی سربالایی زیاد میرم دوترک ولی به موتور خیلی میرسم
قیافه 20% اهمیت داره، انجین 50% و ترمز و مسائل دیگه هم 30%
مصرف بنزین چندان مهم نیست
کیفیت و ایمنی و لش نشدن خیلی برام مهمه
متأسفانه از پالس 180 دیگه موتور نداریم تا 5 تومن که میشه مگلی
فقط میمونه پالس 220 که قیافه اش بشدت تو مخمه ولی موتور خوبیه
شما چی پیشنهاد می کنید ؟:297:

M.SH.K
11-02-1390, 11:09 قبل از ظهر
سلام
از صحبتات معلومه که مدارک کامل میخوای
چون اشاره کردی به مگلی 5 میلیونی ، میگم احتمالا نو میخوای ؛ چون دست 2 با 3.5---4 هم گیر میاد
دست دوم و نو رو هم مشخص کن تا بیشتر بتونیم کمکت کنیم
یا علی

Alireza
11-02-1390, 11:12 قبل از ظهر
با این شرایطی که گفتین منم نظرم رو مگلی 250 هستش دست دومش از 3 هست تا تمیزش 4

M.SH.K
11-02-1390, 11:34 قبل از ظهر
البته بگردی سوزوکی x7 و بندیتِ مدرک دار هم گیر میاری (بندیت خیلی بندرت)
با 4 تومن x7 خیلی ترتمیز هم گیرت میاد البته اگه خوشت بیاد ازش
بازم چیزی بنظرم رسید میگم انشاالله
یا علی

reza_243
11-02-1390, 12:59 بعد از ظهر
من عاشق x7 ام اما دوزمانه نمی خوام
درمورد مگلی راستش هر وسیله ای یه کاربری داره مثلاً یه هوندا cgl دست دوم حتی چینی طرح cgl هم باشه راکبش باهاش کاستی های روانیش رو تخلیه نکرده اما انصافاً دارندگان آپاچی و مگلی رو که میبینم که چطور دارند از موتور اعتراف میگیرند ! دلم نمیاد دیگه برم دنبال جنس دست دوم
ضمن اینکه مگلی بنظرم آکبندش هم مشکلات فنی و رندوم زیادی داره چه برسه به مگلی که طرف زده ترکونده آورده بفروشه بخوام خرجش کنم میشه همون قیمت صفر مدل 90 ! درست نمی گم ؟
موتور دست دوم کلاً مال کشورهایی هست که تردد با حجم بالا مجازه چون اینجا همه می خوان با 125 تا 250 کار یه موتور 1000 رو انجام بدهند و متعاقباً کل خوابوندن وسیله رو نابود میکنه
خود شما چند تا مگلی سراغ دارید که طرف شبانه روز در حال فشار آوردن به موتور نباشه ؟ اگه هدف خرید ویو باشه ، کاربرانش مراعات می کنند و ارزش خرید داشت اما مگلی نه ...
ضمناً از پاسخ های عزیزان کمال تشکر رو دارم و منتظر راهنمایی های خوبتون هستم و فقط نظر شخصیم رو با شما در میون گذاشتم

درمورد بندیت والله من تاحالا پلاک دار ندیدم ! اگه همچین چیزی باشه 100% خریدارم فقط باید پلاک ملی بشه گرفت
مدارک برام کافی نیست و باید بتونم باهاش تو تهران بچرخم اونم تو روز روشن و وسط شهر

Babak
11-02-1390, 01:07 بعد از ظهر
یه ویو بگیر یه عمر راحت باش:29dz8zk:

reza_243
11-02-1390, 01:17 بعد از ظهر
ممنون
توانایی های دینامیکی لازم رو نداره و ابعادش برای مصرفی که من دارم کمی زنانه است
ضمن اینکه متأسفانه آقایون دزد ها علاقه بسیاری بهش دارند و همیشه اعصاب آدم خرابه وقتی جایی پارکش میکنه
حالا اگه نظرم رو ویو باشه، بنظرتون ویو انژکتوری کویر 2650 بهتره یا ویو های قدیمی تیزرو با قیمتی بالاتر ؟

sirn
11-02-1390, 01:46 بعد از ظهر
cpi 250 کار کرده بهترین انتخابه برای شما:297::32:

reza_243
11-02-1390, 01:58 بعد از ظهر
cpi 250 کار کرده بهترین انتخابه برای شما:297::32:

من تاحالا یدونه cpi تو خیابون ندیدم چه برسه به کارکرده فروشی
متأسفانه مدل sm که تایرهای خیابونی داره رو جهانرو وارد نکرده و ارائه نمیده از طرفی هزینه تعویض چرخ ها هم خیلی زیاد میشه
مدل sx هم بنظرم برای شهر مناسب نیست
شما کارکرده تمیز سراغ دارید ؟
صفرش رو 4 تومن میدن الان

sirn
11-02-1390, 02:13 بعد از ظهر
من تاحالا یدونه cpi تو خیابون ندیدم چه برسه به کارکرده فروشی
متأسفانه مدل sm که تایرهای خیابونی داره رو جهانرو وارد نکرده و ارائه نمیده از طرفی هزینه تعویض چرخ ها هم خیلی زیاد میشه
مدل sx هم بنظرم برای شهر مناسب نیست
شما کارکرده تمیز سراغ دارید ؟
صفرش رو 4 تومن میدن الان

یدونه کار کردشو گمرک میداد 3200 تمیز هم بود.... برو گمرک فکر کنم هنوز داشته باشه سمت پایین خیابون تو مغازش گذاشته خلاصه رفتی بگرد شاید کمتر هم پیدا کنی.........:24:
.
.

farzadprogram
11-02-1390, 04:38 بعد از ظهر
من اگه میخواستم تو این قیمت بگیرم یه cbr 150 میگرفتم که متاسفانه شما میگی با لاغریش حال نمیکنی .
من نمیدونم چرا با مگلی حال نمیکنم ولی عوضش عاشقه دایلیم نارنجیم .

mohamad javad
11-02-1390, 05:36 بعد از ظهر
نظر من رو دایلیمه

M.SH.K
11-02-1390, 07:01 بعد از ظهر
cpi رو اگه نظرت بود گمرگ گیرت میاد
3 تومن تا 3.2 میدن
ی مغازه هست که 2تا مشکیش رو داشت هفته قبل
از هلال احمر خلاف میدون رازی 7-8 تا مغازه رد کنی ، ضلع شمالی خیابون احتمالا میبینی موتورو
یا علی

reza_243
13-02-1390, 01:27 بعد از ظهر
نظر خودم رو دایلیم هست ولی هم بودجه ام کمه و از تهیه لوازمش هم بشدت منو ترسوندن (خود نمایندگی فروش و تعمیر)
درمورد cpi هم دوستان باید نظر بدند که ساپورتش چطوریه ؟ تو این فروم هیچکس نداشته ؟
حالا اگه سواری cpi خیلی خوب باشه و بشه 3 تومن تمیزش رو خرید و لوازمش هم براحتی قابل تهیه باشه، مجبورم برم سراغ دومنظوره cpi ...

ghost.rider1
14-02-1390, 05:49 بعد از ظهر
Tvsکاب موتور خوبیه اگه می خوای گنده تر باشه مودناس دیگه بهتره .:3:

ABR
06-03-1390, 12:22 بعد از ظهر
کسی هست ؟

M.SH.K
06-03-1390, 01:02 بعد از ظهر
؟؟؟؟؟

ABR
06-03-1390, 01:15 بعد از ظهر
بخش مشاوره خرید لطفا راهنمایی کنین ؟ تایپیک جدید abr

bird
27-04-1390, 11:32 قبل از ظهر
هر چی میخوای بخری مگلی نخرید بخصوص از کویر موتور چون هیچ مسئولیتی در مقابل عدم وجود قطعاتش نداره. یکسال نشده مجبوری کل سیستم از چراغ پشت تا نوک دماغ خوشگلش رو عوض کنی بابت پول خرجی کنی من یه قرمزش رو دارم از بیرون مردم رو کشته از درون خودمو... شد زیر قرض بری برو اما موتوری بخر که قطعاتش تو این مملکت باشه و یهو با سرعت ۱۴۰ تا که داری میری خورشیدش نترکه و قفل کنه جوری که تمام رفتگانت واسه یه لحظه بیان جلو چشمت. این واسه من حدود یک هفته پیش اتفاق افتاد. تا الان در عرض یکسالی که خریدمش چیزی حدود ۲ میلیون ۵۰۰ هزار تومان خرجش کردم.:waiting:

Masoud
27-04-1390, 12:46 بعد از ظهر
به نظر من هم يه مگلي بگير ...
قطعاتش هم اينطوري كه بعضي از بچه ها خريدن هست البته اولشه و كمه ولي درست ميشه ...
منم اگه بخوام يه موتور 250 بگيرم اولين انتخابم مگلي.....

Salman
27-04-1390, 12:51 بعد از ظهر
مگه مدارک کامل با پلاک نمی خوای؟بدونه درده سر؟پس ایکس7 دیگه چی هست.من داشتم.حکمه 1000 رو داره!زود میگیرن

eshgh_namordeh
27-04-1390, 12:53 بعد از ظهر
همه میگن مگلی بده نخرید بابا .....
دایلیم بگیر اگه پولت هم کمه قسطی همه فروشگاهها گمرک میدن خیلی با کیفیته
فکر قطعات نباشید درسته اگه باشه ارزونتره راحت به دست میاد اما خیلی از فروشگهاها برات وارد میکنن حالا 3 برابر بدن مهم نیست مهم اینه یک موتور با کیفیت داری دیر خراب میشه از سواریش لذت میبری