PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش کاب در حد نو - موتور 125 سی سی نازا

hamidreza_pahlavan
26-01-1392, 07:32 بعد از ظهر
دوستان گرامی سلام می خواستم بدون قیمت موتورم الان چند هستش و برای فروشش اقدام کنم

دلیل: خرید آپاچی طرح جدید ( دوستان مشاوره بدهند که اصل کار درستی می کنم یا خیر )

قیمت: نمی دانم پیشنهاد بدهید
کارکرد موتور: 4080
موتور هر 800 کیلومتر روغنش عوض شده
بدون تصادف ، بدون کوچکترین خط
بیمه تا اول مرداد 92
لاستیک تیوپ لیس
فکر کنم حدود 100 لیتر بنزین

هر کس بخره خدایی برد کرده چون موتورو تمیز نگه داشتم

خلاصه پیشنهاد دهید متشکر

عکس های موتور هم ضمیمه شده اند

44 بار بازدید هنوز کسی قیمت نداده آقا به نظر شما چند می ارزه اساتید این سایت یاربرسانند!!

چند می ارزه؟؟
فكر مي كنم ١٩٠٠٠٠٠ عادلانه باشه؟

moradi
26-01-1392, 08:21 بعد از ظهر
آقا من هیچی در مورد موتورت نمیدونم . ولی در مورد خرید آپاچی طرح جدید به شدت مخالفم چون من که خودم تو گمرکم هنوز حتی یه دونه از فلاپ های جدیدش وارد بازار نشده و با این وضع تحریم خدا میدونه کی فلاپش میخواد بیاد تو بازار . مطمئنم فقط داری به خاطر ظاهرش 5.700 پول آپاچی میدی که داری اشتباه میکنی تو با این پول تو میتونی تمیز ترین و کم کاردترین پالس 220 مدل 91 رو بخری. که به نظر من که 3 سال آپاچی دارم پالس 220 خیلی خوشگلتره. تو شتاب و سرعت و کیفیت و قطعات هم آپاچی انگشت کوچیکه پالس 220 نمیشه . حالا خود دانی

hamidreza_pahlavan
26-01-1392, 08:46 بعد از ظهر
آقا من هیچی در مورد موتورت نمیدونم . ولی در مورد خرید آپاچی طرح جدید به شدت مخالفم چون من که خودم تو گمرکم هنوز حتی یه دونه از فلاپ های جدیدش وارد بازار نشده و با این وضع تحریم خدا میدونه کی فلاپش میخواد بیاد تو بازار . مطمئنم فقط داری به خاطر ظاهرش 5.700 پول آپاچی میدی که داری اشتباه میکنی تو با این پول تو میتونی تمیز ترین و کم کاردترین پالس 220 مدل 91 رو بخری. که به نظر من که 3 سال آپاچی دارم پالس 220 خیلی خوشگلتره. تو شتاب و سرعت و کیفیت و قطعات هم آپاچی انگشت کوچیکه پالس 220 نمیشه . حالا خود دانی

دوست گرامی از پاسخ شما متشکر من یک سری دلیل دارم برای نخریدم پالس 220 شما تا چه اندازه با من هم نظر هستید
1- سنگینی موتور پالس 220
2- حجم بالای موتور نسبت به منی که کاب سوار بودم
3- عادت ندارم موتور دسته دوم سوار شم ( قیمت نوی پالس 220 فکر کنم نزدیک 7 میلیون هستش )
4- از همه مهمتر تازه می خوام گواهینامه بگریم که شاید با گفتن این یکی بگید اصلا چرا می خوای همون آپاچی رو هم بخری :29dz8zk:

به نظر شما که توی گمرک هستین قیمت چنده؟؟

moradi
29-01-1392, 11:31 قبل از ظهر
پالس 220 من هقته پیش 6400 نقدی قیمت داشتم
آپاچی طرح جدید هم همون 5700 .
تو اگه 5700 داری راحت میتونی یه 220 صفر بگیری و بقیش رو بهشون چک بدی یا ازت سفته میگیرن.
داداش از من به تو نصیحت این آپاچی های مزخرف جدید رو بگیری به جز دردسر و پشیمونی چیز دیگه ای باست نداره

- - - Updated - - -

220 هم فقط 20 کیلو از آپاچی سنگین تره که اصلا تو 140 کیلو 20 کیلو به چشم نمیاد . در ضمن دوستان میگن مصرف 220 صدی 3 لیتر که خودش خیلی امتیازه . آپاچی صدی 5.5 میسوزونه

hamidreza_pahlavan
07-02-1392, 06:33 بعد از ظهر
پالس 220 من هقته پیش 6400 نقدی قیمت داشتم
آپاچی طرح جدید هم همون 5700 .
تو اگه 5700 داری راحت میتونی یه 220 صفر بگیری و بقیش رو بهشون چک بدی یا ازت سفته میگیرن.
داداش از من به تو نصیحت این آپاچی های مزخرف جدید رو بگیری به جز دردسر و پشیمونی چیز دیگه ای باست نداره

- - - Updated - - -

220 هم فقط 20 کیلو از آپاچی سنگین تره که اصلا تو 140 کیلو 20 کیلو به چشم نمیاد . در ضمن دوستان میگن مصرف 220 صدی 3 لیتر که خودش خیلی امتیازه . آپاچی صدی 5.5 میسوزونه

دوست عزیز از راهنمایی شما متشکرم فعلا رفتم تو کار pulse 135 cc LS فکر می کنم به درد من بیشتر می خوره:297: