PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های 23 فروردین پردیسان ، اب و اتش

Kami
23-01-1392, 11:49 بعد از ظهر
مرسی از همه
[Only registered and activated users can see links]

Nobahar
23-01-1392, 11:56 بعد از ظهر
علی جانسون در عکس دومی : ببین موهامو چه خوشگل مش کردم :20:

مرسی از دوستان که اومدن اولش حال نداد ولی اخراش باحال بود.
موتور میلاد هم بنزین تموم کرد دهن من سرویس شد. اخه یکی نیست بگه موتورت بنزین نداره چرا میدی دست بچه مردم. :دی

- - - Updated - - -

ایدین از کجا پیداش شد؟ کسی اضافه شد بهتون؟

Kami
24-01-1392, 12:02 قبل از ظهر
همه جا اروم بود ، که ناگهان تعدادی موتور سوار به سمت فست بود سوت دلان رفتند که ناگهان نوید خشکش زد بنده خدا ، عاقب نیومدن سر قرار ها ( هرجای تهران باشید پرشین موتور در کنار شماست ) :20:

amo hosein
24-01-1392, 12:15 قبل از ظهر
قرار خوبی بود.دست همه درد نکنه.**** عزیز کنجی و علیرضا عزیز.جانسون . عرفان و امیر cdi عزیز.حسین 11 و حسین نوبهار و فرید و سعید میلاد و بوی عزیز. و همه و همه.و آیدین و دیگر دوستان
در آخر تشکر ویژه از عمو حسین که نباشه اصلا حال نمیده.

شایسته فر
24-01-1392, 05:47 قبل از ظهر
شرمنده که نتونستم تو جمعتون باشم
البته خودم از دستم رفت!!!!!!
مشکلی پیش اومد برام و باید جایی می رفتم؛ خدارو شکر قبلش تونستم یه سر به دوستان بزنم
دآقا سعید یه تهدیدی کرد که نتونستم نیام:i'm ok::flower4:
کلا چندتا موتور شدین
رفتنی به سمت آب و اتش که صف نسبتا پری بودین
منتظر عکسها!!:acigar::s (9):

hosein_dig
24-01-1392, 06:42 قبل از ظهر
سلام
آقا من پنجو چهل پردیسان بودم پیداتون نکردم
هم از ورودی حکیم اومدم هم همت

شایسته فر
24-01-1392, 06:47 قبل از ظهر
قرار نبود 5.40 اونجا باشن دوستان
قرار برای ساعت 8 شب بود!!!

wingman
24-01-1392, 07:18 قبل از ظهر
دسته همه دوستان درد نکنه که اومدن واقعا خوش گذشت. :clap: جانسون قرار برقان فراموش نشه.:27: تشکر ویژه از **** و میلاد که خداییش خیلی گلن.:flower4:
شایسته فر جان هم که نیومدی حسابی جات خالی بید، نخ سوزن سوته دلان :sumo:

Unregistered1
24-01-1392, 10:38 قبل از ظهر
من اولین بار بود که میومدم...خداییش خیلی خوب بود..جمع خوبو مشتی دوره هم جمع شدن....ایشاالله که همیشه همه بچه های این جمع و اونایی که نیومدن دور هم باشن و سلامت....
یه تشکرم کنم از ****..janson..amo hosin..amirrow..saeed..و بچه های دیگه که اسماشونو نمیدونم...
و من جمله بهزاد بچه محل و دوست جدیدم..

saeed55d
24-01-1392, 11:33 قبل از ظهر
من اولین بار بود که میومدم...خداییش خیلی خوب بود..جمع خوبو مشتی دوره هم جمع شدن....ایشاالله که همیشه همه بچه های این جمع و اونایی که نیومدن دور هم باشن و سلامت.... یه تشکرم کنم از ****..janson..amo hosin..amirrow..saeed..و بچه های دیگه که اسماشونو نمیدونم... من از همه دوستان تشکر ویژه می کنم : **** گل ، جانسون عزیز ، عمو نازنین ، آیدین عزیز ، شایسته فر فراری ( وانتد ) ، استاد فرشاد ، امیر سی دی آی ، حسین عزیز و ...... تو رو خدا ببخشید مغزم یاری نمیکنه اسم بقیه دوستان رو ببرم که از بودن در کنارشون لذت بردم و احساس خوبی داشتیم از بقیه دوستان من جمله کنجی و .... که از بند پیچ استفاده کردن و ما دوسشون داریم هم تشکر می کنم

- - - Updated - - -

شرمنده که نتونستم تو جمعتون باشم البته خودم از دستم رفت!!!!!! مشکلی پیش اومد برام و باید جایی می رفتم؛ خدارو شکر قبلش تونستم یه سر به دوستان بزنم دآقا سعید یه تهدیدی کرد که نتونستم نیام:i'm ok::flower4: کلا چندتا موتور شدین رفتنی به سمت آب و اتش که صف نسبتا پری بودین منتظر عکسها!!:acigar::s (9): شایسته جان من موچولوتم ، موچولو یعنی یه هوا کوچولو تر از کوچولو

- - - Updated - - -

قرار خوبی بود.دست همه درد نکنه.**** عزیز کنجی و علیرضا عزیز.جانسون . عرفان و امیر cdi عزیز.حسین 11 و حسین نوبهار و فرید و سعید میلاد و بوی عزیز. و همه و همه.و آیدین و دیگر دوستان در آخر تشکر ویژه از عمو حسین که نباشه اصلا حال نمیده. عمو حسین دوست داریم ...عمو حسین دوست داریم

behzad001
24-01-1392, 11:33 قبل از ظهر
ممنون از همه خيلي خوش گذشت

Milad_2Rbo
24-01-1392, 11:51 قبل از ظهر
ممنون از همه خيلي خوش گذشت حاجی به ما هم خوش گذشت عمو حسین چه گل یا پوچی بازی میکرد.خداییش کف کردم
ادامه میدم:از همه ی دوستان ممنونم. خوشبختانه دیروز 4 5 تا عضو جدید داشتیم که باعث افتخار باشگاه و سایته اشنا شدن با این دوستان .
گزارشی کوتاه:تا ساعت 8:15 توی پارک پردیسان منتظر دوستان شدیم بنا به دلایلی که درست متوجه نشدم قرار بر این شد که بریم پارک اب و اتش .رفتیم به طرف پارک حدود 20 دقیقه ای توی راه بودیم ترافیک هم سنگین بود.رسیدیمو یه چندتایی از بچه ها هم اونجا به ما مُلحق شدند.گل گفتیمو گل شنوفتیم و هر 3 4 نفر با هم صحبت میکردن موارد بحث شده هم عبارت بودن از:سقف و دیوارهای کاذب_زانو بند و لباس موتوری_ موتورو دور دور_تیم های فوتبالی رئال مادرید و بارسلونا اسلحه های بادی و... حدود 1 ساعتی نشستیم که بیشتر بچه ها قرار شد که برن سوته دلان واسه صرف شام.خلاصه 7 نفری موندیم منو حسین نوبهارو کنجیو علیرضاو سجادو اقا فریدو اکا...
ما هم دیدیم نامردیه .اینا برن سوته دلان شام بخورن ما هیچی!.خلاصه موارد میل شده ی ما از چایی و شکلات که اقا سجاد زحمتشو کشیده بود شروع شد. و به پاپ کُرن تا توی پارک ختم شد.در ادامه علیرضا از ما جدا شد به سمت خونه و 6 نفر باقی مونده رفتیم به سمته خونه ی سجاد اینا . که ماشینشو برداریم بریم دور دور و بستنی منصور معروف که اقا آکا زحمتشو کشید دستشون درد نکنه.رفتیم ملاصدرا بستنیو زدیمو یه چیزایی شنیدیم از انواع سیگار بگیر تا تایلندو زبونه پُرزدارو پوست گوجه فرنگیو ... [Only registered and activated users can see links] که خدارو شکر حسین گفت موتورتو بده یه چَرخی بزنیم رفت و زنگ زد بنزین تموم کرده داره میاد او نجا هم سربالایی بود تا برسه به ما انگار از جنگ برگشته.خسته و کوفته.اقا فرید هم بنزینی داذ به ما دیگه ساعت 11:30 بود که خداحافظی کردیمو رفتیم به سوی خونه. جای دوستانی که نیومدن خالی بود واقعا *این قرار هم برگه پیجی شُد در دل سایتو رَفت توی خاطره ها...*

sport boy
24-01-1392, 12:24 بعد از ظهر
منم از همه دوستان تشکر میکنم .شب خوبی بود .با دوستان بیشتر آشنا شدیم . ممنون از همه

jesse
24-01-1392, 05:52 بعد از ظهر
[QUOTE=****;183697]همه جا اروم بود ، که ناگهان تعدادی موتور سوار به سمت فست بود سوت دلان رفتند که ناگهان نوید خشکش زد بنده خدا ، عاقب نیومدن سر قرار ها ( هرجای تهران باشید پرشین موتور در کنار شماست ) :20:[Only registered and activated users can see links][/QUOTیه بار ما اومدیم تو خلوت خودمون باشیم مگه میزارن

- - - Updated - - -

تازه خلوتو که بهم میزنن هیچ از ادم سیگار هم میخوان!!!!

hosein_dig
24-01-1392, 06:37 بعد از ظهر
قرار نبود 5.40 اونجا باشن دوستان
قرار برای ساعت 8 شب بود!!!

والا سایت بالا نمیومد من فک کردم ساعت 5 هستش اومدم سر زدم ساعتش یادم نبود جاش یادم بود به آقا بابکم زنگ زدم گفتن بچه ها فک کنم رفتن سوهانک

حالا دفعه بعد می بینمتون:11::icon_pf (95):