PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک خداحافظی علی فغفوری

ali faghfouri
06-02-1390, 05:40 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
نمیدونم این پست جاش اینجا هست یا نه.... (اگه نیست لطف کنید به محل مناسب انتقال بدید)
از اونجایی که خیلی مشکلات از انواع مختلفش دارم از این به بعد دیگه نمیتونم همین به قول دوستان سالی یه بار هم به سایت سر بزنم. اینو اینجا گفتم که یه خداحافظی از دوستان (اگه منو دوست خودتون بدونین) کرده باشم و از دوستان بخوام که اذیتای منو به خوبی خودشون ببخشن و مدیران سایت هم اگه امکانش هست کاربریمو غیر فعال کنن.
شاید یه روز خوب اگه زنده بودم برگشتم.
همگی موفق و پیروز باشید

Red Hat
06-02-1390, 06:01 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
نمیدونم این پست جاش اینجا هست یا نه.... (اگه نیست لطف کنید به محل مناسب انتقال بدید)
از اونجایی که خیلی مشکلات از انواع مختلفش دارم از این به بعد دیگه نمیتونم همین به قول دوستان سالی یه بار هم به سایت سر بزنم. اینو اینجا گفتم که یه خداحافظی از دوستان (اگه منو دوست خودتون بدونین) کرده باشم و از دوستان بخوام که اذیتای منو به خوبی خودشون ببخشن و مدیران سایت هم اگه امکانش هست کاربریمو غیر فعال کنن.
همگی موفق و پیروز باشید

خیلی ناراحت شدم . اگه یه ایمیل یا یه تلفن به ما بدی تا ازتون با خبر باشیم خیلی خوبه.

Alireza
06-02-1390, 09:08 بعد از ظهر
علی جان هر جا هستی موفق باشی
خیلی ناراحت شدم ولی زندگیه دیگه

reza KTM
06-02-1390, 11:48 بعد از ظهر
نکنه علی جان شوهر کردی شوهرت اجازه رفیق بازی بهت نمیده:25r30wi:

مزاح بود هرجا هستی خوش باشی و موفق

Ali
07-02-1390, 10:56 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
همگی موفق و پیروز باشید

بچه محل اخر سر هم ما شما رو نشناختیم که از تجربیاتتون استفاده کنیم به هر حال من به احتمال 90% تابستون یا مگلی یا هیوسانگ میگیرم که اون وقت میتونین منو بشناسین و اگر خواستین خودتونو به من نشون بدین و ما رو خوشحال کنین

Amir
07-02-1390, 09:29 بعد از ظهر
تاپیک مجزا ایجاد شد

علی جان هرجا که هستی خوش و سلامت باشی

superbike_iran
07-02-1390, 10:39 بعد از ظهر
منم چند روزی هست که عضو سایتم.زیاد نمیشناسمتون ولی امیدوارم هر کاری که میخواهید کنید موفق باشید.:297:

mehrdad.
07-02-1390, 11:46 بعد از ظهر
عجب رسمیه.....رسمه زمونه:10::10::10::10:

قصه ی برگ و باد خزوونه:au:

میرن کاربراااا ....از اونا فقط ...:10:

پستاشونه که...بجا میمونه:consoling2:

علی آقا موفق و پیروز باشی:flower4:

mohamad javad
07-02-1390, 11:50 بعد از ظهر
ای بابا من تازه می خواستم بگم بیاد یه دست به سرو گوش موتورم بکشه
به قول استادمون به امید پدرامی علی آقا

Kenji
08-02-1390, 12:25 قبل از ظهر
ایشالا علی جون همونجور که بهم گفتی غیبتت صغرا باشه

در تماس هستم باهات.

soroush adventure
08-02-1390, 07:34 قبل از ظهر
علی جون امیدوارم هرجا که هستی موفق باشی . اما چرا میخای کاربریتو غیر فعال کنی ؟ یعنی ما رو قابل نمیدونی که ماهی 5 دقیقه بهمون سر بزنی ؟

farzadprogram
08-02-1390, 11:07 قبل از ظهر
به امید دیدار علی آقا ، حیف شد چون این انجمن به امثال علی اقا نیاز داره .

Mohammad aghili
08-02-1390, 12:30 بعد از ظهر
امیدوارم هرجا که هستی موفق و پیروز باشید

ولی آخه چرا میخواین کاربریتونو غیر فعال کنید؟؟؟
اینجوری حداقل سالی یه بار میبینیمتون

فعلا
یاعلی

BKING
17-02-1390, 07:34 بعد از ظهر
سلام

مثله اينكه من دير رسيدم:98: كجا مي ري بچه محل كاش زودتر آدرستو مي گرفتم:10:

Ali
17-02-1390, 08:07 بعد از ظهر
سلام

مثله اينكه من دير رسيدم:98: كجا مي ري بچه محل كاش زودتر آدرستو مي گرفتم:10:

من از شما هم وضعیتم بدتره ایشون تو کوچه ی ما زندگی میکنن و من نمیشناسمشون از هر کدوم از بچه محلهامون هم سراغ گرفتم نمیشناختنشون ولی خیلی دوست دارم باهاشون اشنا بشم

BKING
22-02-1390, 10:53 بعد از ظهر
من از شما هم وضعیتم بدتره ایشون تو کوچه ی ما زندگی میکنن و من نمیشناسمشون از هر کدوم از بچه محلهامون هم سراغ گرفتم نمیشناختنشون ولی خیلی دوست دارم باهاشون اشنا بشم

چه خوب شما دقيقا كجاييد لطف كن تو پخ بگو

ali faghfouri
27-02-1390, 10:28 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
1.از دوستان که بهم خیلی لطف داشتن ممنونم.
2. بچه محل عزیز سن من جوری نیست که رفقای شما منو بشناسن.در ضمن اینکه خیلی وقته باک موتورمو باز کردم.
نزدیک به 22 سال اونجا زندگی میکنیم و روزگاری بچه بودیم که موهای حاج سعدی (خرازی سر تاج الدین)سیاه بودو عمو جلال (اگزوز سازی) خودش تو مغازه وای میساد و بجای دوچرخه سازی ایرج و تورج قصابی فشمی اونجا بود.(شفاف سازی شد که تو تاج الدین زندگی میکنم؟)

Ali
28-02-1390, 09:56 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
1.از دوستان که بهم خیلی لطف داشتن ممنونم.
2. بچه محل عزیز سن من جوری نیست که رفقای شما منو بشناسن.در ضمن اینکه خیلی وقته باک موتورمو باز کردم.
نزدیک به 22 سال اونجا زندگی میکنیم و روزگاری بچه بودیم که موهای حاج سعدی (خرازی سر تاج الدین)سیاه بودو عمو جلال (اگزوز سازی) خودش تو مغازه وای میساد و بجای دوچرخه سازی ایرج و تورج قصابی فشمی اونجا بود.(شفاف سازی شد که تو تاج الدین زندگی میکنم؟)

بله استاد البته اگر هم الکی گفته بودین کاملا درکتون میکردم چون کسی که چندتا موتورسنگین تو خونش هست باید مواظب باشه ولی الان از شیشه جلوی BMW S1000RR هم شفاف تر شد:wow: راستی قربان اگر ما رو قابل دونستین شمارتون رو پی ام کنید تا از راهنمایی های استاد بزرگی چون شما استفاده کنیم با تشکر

ali_n
28-02-1390, 11:23 قبل از ظهر
سلام
اين اولين پست من تو اين انجمنه...
تايپكتون در مورد خريد موتور سنگين رو خوندم و استفاده ها بردم علي آقا...
واقعا ناراحت شدم كه ميخواين برين...
ايشالا موفق باشين...

ali faghfouri
28-02-1390, 01:40 بعد از ظهر
بله استاد البته اگر هم الکی گفته بودین کاملا درکتون میکردم چون کسی که چندتا موتورسنگین تو خونش هست باید مواظب باشه ولی الان از شیشه جلوی BMW S1000RR هم شفاف تر شد:wow: راستی قربان اگر ما رو قابل دونستین شمارتون رو پی ام کنید تا از راهنمایی های استاد بزرگی چون شما استفاده کنیم با تشکر
لطف داری
موتورام خیلی وقته که تو خونه نیست و تو کارگاهمون نگه میدارم ....( حالا پیداکنید پرتقال فروشو)
شماره هم پخ شد.

Ali
28-02-1390, 05:52 بعد از ظهر
لطف داری
موتورام خیلی وقته که تو خونه نیست و تو کارگاهمون نگه میدارم ....( حالا پیداکنید پرتقال فروشو)
شماره هم پخ شد.

اقا با عرض معذرت پیام برام نیومده اگر سر زدین و اینو خوندین اگر مقدور بود دوباره بفرستین با تشکر

ali faghfouri
29-02-1390, 02:16 بعد از ظهر
اقا با عرض معذرت پیام برام نیومده اگر سر زدین و اینو خوندین اگر مقدور بود دوباره بفرستین با تشکر

شرمنده من خیلی حواس جمع ام. حالا ارسال شد

Babak
29-02-1390, 02:26 بعد از ظهر
بای بای علی:wall3: