PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفرود دو نفره لواسون - دشت هویج

tirdad8
16-01-1392, 11:24 قبل از ظهر
سلام دوستان، خیلی یهویی تصمیم گرفتیم با یکی از دوستام بریم آفرود اونم از نوع دو ترک! پیشنهاد دوستم دشت هویج بود که قبلا خودش رفته بود. برناممون از دشت هویج شروع شد و با امامزاده شکرآب آهار به پایان رسید.
از نکات حائز اهمیت این بود که آخرین پیچ نرسیده به امامزاده تو آهار، موتور به دلیل برف روی کوه خورد زمین و کتی کلاج شکست ! پیاده رفتیم بالا و وقتی داشتیم برمیگشتیم پایین یه نیم متر سیم از فنس های یکی از باغا بریدیم و با اون کلاج رو بستیم و اومدیم پایین.
اینم چندتا عکس
31376

31377

31378
عکسای بالا مسیر تقریبا سختی بود که مارو رسوند به دشت هویج ! و اینم دشت هویج :

31379

31380

اینم هنرنمایی پرشین موتورانه :32::

31381

و بعد هم که رفتیم آهار به دلیل خراب شدن موتور و ضیق وقت زیاد نشد عکس بگیریم، خوباش این دوتاست :

31382

اینم بنده ی حقیر :d :
31383
به دوستان تهرانی پیشنهاد میکنم آهار رو برند اگر میتونند دشت هویج هم خوبه بد نیست !

yasharazary
16-01-1392, 12:10 بعد از ظهر
بسیار زیبا

با گرم شدن هوا شاهد فعالیت هرچه بیشتر آفرودیون هستیم!!

soroush adventure
16-01-1392, 03:06 بعد از ظهر
ارمان دوباره استارت افرودو زدی

امیر41
16-01-1392, 07:35 بعد از ظهر
سلام دوستان، خیلی یهویی تصمیم گرفتیم با یکی از دوستام بریم آفرود اونم از نوع دو ترک! پیشنهاد دوستم دشت هویج بود که قبلا خودش رفته بود. برناممون از دشت هویج شروع شد و با امامزاده شکرآب آهار به پایان رسید.
از نکات حائز اهمیت این بود که آخرین پیچ نرسیده به امامزاده تو آهار، موتور به دلیل برف روی کوه خورد زمین و کتی کلاج شکست ! پیاده رفتیم بالا و وقتی داشتیم برمیگشتیم پایین یه نیم متر سیم از فنس های یکی از باغا بریدیم و با اون کلاج رو بستیم و اومدیم پایین.
اینم چندتا عکس
31376

31377

31378
عکسای بالا مسیر تقریبا سختی بود که مارو رسوند به دشت هویج ! و اینم دشت هویج :

31379

31380

اینم هنرنمایی پرشین موتورانه :32::

31381

و بعد هم که رفتیم آهار به دلیل خراب شدن موتور و ضیق وقت زیاد نشد عکس بگیریم، خوباش این دوتاست :

31382

اینم بنده ی حقیر :d :
31383
به دوستان تهرانی پیشنهاد میکنم آهار رو برند اگر میتونند دشت هویج هم خوبه بد نیست !

سلام بر آرمان خان .. بابا یه خبری ؟یهو می ری یهو می ای .. ما فک کردیم از دنیای آفرودی دیگه خداحافظی کردی .. از ماه رمضون پارسال تا الان ازت بی خبریم ... انشا.. از این به بعد هستی دیگه به امید خدا؟

- - - Updated - - -

ارمان دوباره استارت افرودو زدی

سلام سروش ...کویری نشدی؟

مجتبی
25-01-1392, 09:23 بعد از ظهر
یعنی درست میبینم ارمان برگشته بابا شایعه شده بود بردن کمپ افرود رو ترک کردی باز خوشحال شدم دیدم برگشتی

s.mm
25-01-1392, 11:01 بعد از ظهر
یعنی درست میبینم ارمان برگشته بابا شایعه شده بود بردن کمپ افرود رو ترک کردی باز خوشحال شدم دیدم برگشتی

چاکر آقا مجتبی و بقیه دوستان!

فکر کنم این سفر برای تابستون هست ولی عکساشو تازه گذاشته! البته من باهاش نبودما!

عکسای جالب تری هم داره!

اونا رو چرا نذاشتی؟

tirdad8
27-02-1392, 07:37 بعد از ظهر
ایشالله تابستون باز به جمع دوستان آفرودی می پیوندم ، این روان خوشگلو فروختم ! یکی دیگه میخرم تابستون ایشالله بازهم با دوستان گلم سروش، امیرخان و آقا مجتبی و .. میام آفرود

امیر41
27-02-1392, 08:02 بعد از ظهر
ایشالله تابستون باز به جمع دوستان آفرودی می پیوندم ، این روان خوشگلو فروختم ! یکی دیگه میخرم تابستون ایشالله بازهم با دوستان گلم سروش، امیرخان و آقا مجتبی و .. میام آفرود

منتظرتیم آقا آرمان ...