PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با کبیر 200

babak12
15-01-1392, 07:01 بعد از ظهر
با سلام دوستان اگه می تونند کمک کنن خسته شدم . یه موتور تریل 200 کبیر مدل 89 دارم 6 ماهه زمستان خواب بود حالا بعد 6 ماه روشنش کردم اولش باطری یه مقدار داشت که بعد چند دقیقه باطری به نظر کار نمیکنه حالا مشکل اساسی اینه که در جا موتور کار میکنه تا گاز میدم ریپ میزنه و خاموش میشه رفتم یه ترانزیستور نو گرفتم انداختم روش حالا برعکس شده در جا و دنده یک و دو ریپ میزنه اینم بگم که باطریم هم کار نمیکنه چیکار کنتم ؟ باطری نو بگیرم ؟ دوباره ترانزیستور بگیرم ؟ تعمیرگاه هم بردم نتونست اینجا( پاکدشت ) تعمیرکار نیست . ممنون نمایندگیش هم نمی دونم کجاست . ( در ضمن شمع و هواکش رو هم نو انداختم )

عابدی
15-01-1392, 07:07 بعد از ظهر
والا مال منم اینطوری شد به جز شمع و فیلتر هوا و ترانزیستور چیزی نمیمونو فقط کاربرات میمونه که توش اشغال رفته باشه

!NAVID!
15-01-1392, 08:01 بعد از ظهر
داداش کاربراتور رو باز کن و تمیزش کن
اموزشش هم تو انجمن هست
اگه بدی یه فیلر گیری هم بکنن خوبه
موفق باشی

babak12
15-01-1392, 08:57 بعد از ظهر
ممنون از پاسختون فقط یه سوال تعمیرکار میگفت بخاطر باطریشه !! به نظر شما درست میگه باطری نو بخرم ؟؟؟

!NAVID!
15-01-1392, 09:00 بعد از ظهر
زیر باطری رو ببین. ببین رسوب داره اگه داشت و یکم زیاد بود عوض کنی خوبه

معمار
15-01-1392, 09:14 بعد از ظهر
با سلام دوستان اگه می تونند کمک کنن خسته شدم . یه موتور تریل 200 کبیر مدل 89 دارم 6 ماهه زمستان خواب بود حالا بعد 6 ماه روشنش کردم اولش باطری یه مقدار داشت که بعد چند دقیقه باطری به نظر کار نمیکنه حالا مشکل اساسی اینه که در جا موتور کار میکنه تا گاز میدم ریپ میزنه و خاموش میشه رفتم یه ترانزیستور نو گرفتم انداختم روش حالا برعکس شده در جا و دنده یک و دو ریپ میزنه اینم بگم که باطریم هم کار نمیکنه چیکار کنتم ؟ باطری نو بگیرم ؟ دوباره ترانزیستور بگیرم ؟ تعمیرگاه هم بردم نتونست اینجا( پاکدشت ) تعمیرکار نیست . ممنون نمایندگیش هم نمی دونم کجاست . ( در ضمن شمع و هواکش رو هم نو انداختم )

سلام همشهری
اگه نمایندگی شو پیدا کردی که هیچی
ولی برا امتحان یه سرم بیارش پیش محمود موتور ساز یه نگاه بهش بندازه
ادرس :
پشت شهرداری-انتهای بلوار اموزش و پرورش(نزدیک یبر)-رو به رو مدرسه الغدیر و امامت

نیما نادری
17-01-1392, 09:22 بعد از ظهر
یکسری از موتورهای طرح روان 200 بدون باتری سالم دستگاه برقشون درست کرا نمیکنه وهمش ریپ میزنه و خاموش میشه

روان های مدل 88 به پایین هم همین جور هستن حتما موتور رو با یک باتری فول شارژ تست کن درست میشه

میتونی باتری خودتو بدی آب اسیدش رو چک کنن (اگر پلمپ نیست ) و کامل شارجش کنن ببیند اگر درست شد

میتونی دعام کنی

babak12
19-01-1392, 03:22 بعد از ظهر
دعات گردم خیلی ممنون درسته این موتور هم همینطوره باطری نو انداختم درست شد ممنون .

sajad6
25-05-1392, 10:45 قبل از ظهر
سلام نقشه سیم کشی رادیسون 200 ولازم دارم
اگه میشه واسم بزارید

ممنون

sorush
25-05-1392, 10:52 قبل از ظهر
سیستم برق تمام موتورهای چینی سی دی ای یکی فرقی باهم نداره