PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کبیر 200 طرح روان

alichy
14-01-1392, 10:34 بعد از ظهر
این موتور رو امروز دیدم اول فکر کردم روانه مو نمیزنه بعد که مارکش رو دیدم دوزاریم افتاد :gigglesmile:
اینقدر قشنگ کپی کردن که از اصلش بهتره
لازمه بگم که این با اون 200 اس که تو سایت کبیر موتور هست فرق داره

[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

به نظر موتور بدی نمیاد
ببینید اگه مشکلی نداره یکیش رو بخرم
5400 میگه
پدر گرونی بسوزه:98:

!NAVID!
14-01-1392, 11:23 بعد از ظهر
سلام
سه يا چهار ماه پيش ali_r اين موتور رو داشت ميتوني از اون هم بپرسي كه چه جور موتوري هست

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

roland
15-01-1392, 08:36 قبل از ظهر
alichy ([Only registered and activated users can see links]) عزیز بچه های سایت جترو 200 هم دارن راضی هم هستن 1 تومنی هم ارزون تره!

من تریل ندارم الان نیاین بگین اینجا تایپیک فلان موتور

نه روان دارم نه جترو و نه هیچ تریل دیگری.

من جترو رو 4.100 - 4.200 قیمت دارم

4.100 رو قزوین قیمت دارم.
4.200 رشت-خمام.
مدل 91

موفق باشی

alichy
15-01-1392, 01:16 بعد از ظهر
alichy ([Only registered and activated users can see links]) عزیز بچه های سایت جترو 200 هم دارن راضی هم هستن 1 تومنی هم ارزون تره!

من تریل ندارم الان نیاین بگین اینجا تایپیک فلان موتور

نه روان دارم نه جترو و نه هیچ تریل دیگری.

من جترو رو 4.100 - 4.200 قیمت دارم

4.100 رو قزوین قیمت دارم.
4.200 رشت-خمام.
مدل 91

موفق باشی
ممنون جترو اصفهن فت و فراوونه اما به دل من ننشسته من دنبال روان میگشتم که اینو دیدم
خواهشن درمورد این موتور اگه اطالاعاتی دارید قرار بدید تا استفاده کنیم[Only registered and activated users can see links]

!NAVID!
15-01-1392, 01:45 بعد از ظهر
خواهشن درمورد این موتور اگه اطالاعاتی دارید قرار بدید تا استفاده کنیم
داداش منظورت از اطلاعات مشخصاته موتور هست یا تجربه های شخصی؟

alichy
15-01-1392, 02:35 بعد از ظهر
داداش منظورت از اطلاعات مشخصاته موتور هست یا تجربه های شخصی؟
هر دو مورد
چون مشخصاتش هم جایی نیست که گیر بیاریم
تجربه هاتون هم بذاریدکه ممنون میشیم
اما همین که نقاط ضعف و مزایای موتور رو نسبت به موتور های هم رده بگید کفایت میکنه

!NAVID!
15-01-1392, 02:47 بعد از ظهر
نوع انجین
چهارزمانه-هواخنک

حجم موتور (سی سی)
200

وزن (کیلو گرم)
116

حجم باک (لیتر)
12

سیستم استارت
الکتریکی-هندل پایی

طول - عرض - ارتفاع (میلیمتر)
1200-830-2160

چون قبلا ali_rاین موتور رو داشت و اهل حرکت زدن بود میگفت موتور یکم سنگینه نمیشه راحت حرکت زد
والا من خودم نتونستم سوارش بشم یعنی وقت نشد و اونم موتور رو فروخت منم تا این حد میدونم ایشالا خودش میاد کامل توضیح میده(فعلا اینترنتش مشکل داره معلوم نیست کی بتونه بیاد)

sorush
15-01-1392, 04:41 بعد از ظهر
واقعامیخوای5400بدی به این موتور؟!

omidco2003
15-01-1392, 05:55 بعد از ظهر
این موتور تابستون پارسال توی اصفهان بود قیمتش هم 2 تومن بود اون موقع هیچ شاسی بلندی توی بازار نبود
من تحقیق کردم شرکت کبیر مال کازرون شیراز هست اکثرا از محصولاتش راضی نبودن برای همین قیدش رو زدم
دیگه هم توی اصفهان ندیدم
الان متین و جترو شاسی بلند های بازار اصفهان هستن که هر دو موتور های QLink هستن دقیقا مثل روان
متین 5400 و جترو 4200

از نظر کیفیت هیچ فرقی بین اینا نیست چون همه از یه کارخونه چینی میان توی ایران کیفیت مونتاژ همه هم یه جوره یعنی قبل از سواری باید یه آچار کشی حسابی و یه سری خورد خرج دیگه انجام بدی
من توی افرود هیچ فرقی بین جترو و روان ندیدم
از نظر لوازم یدکی هم باید بگم لوازم جزعی هیچکدوم توی بازار نیست ولی لوازم اصلی مثل پیستون و گیربکس و اینا هست
گارانتی هم هیچ کدوم ندارن
فقط یه خوبی که جترو نسبت به کبیر و متین میتونه داشته باشه جعبه طلایی هست همینو بس

yasharazary
15-01-1392, 06:18 بعد از ظهر
همونطور که نوید گفت علی اینو داشت بعد هم فروخت به رفیق من--ولی مال علی کمک معکوس نبود

اما موتور :
شتابش از روان به طرز محسوسی کمتر بود(حتی با وجود خورشیدی 40 تایی که روش نصب بود)--قدرت مناسبی داشت--کیفتش هم با کمی ارفاق در حد روان!!! در کل خوب بود ولی زورش از روان یکم کمتر بود!

- - - Updated - - -

روی انجین هم نوشته شده بود :پایونر

alichy
16-01-1392, 01:19 بعد از ظهر
واقعامیخوای5400بدی به این موتور؟!
نترس داداش ما اصفهانیا سرمون کلاه نمیره:icon_pf (94):

- - - Updated - - -

از نظر کیفیت هیچ فرقی بین اینا نیست چون همه از یه کارخونه چینی میان توی ایران کیفیت مونتاژ همه هم یه جوره یعنی قبل از سواری باید یه آچار کشی حسابی و یه سری خورد خرج دیگه انجام بدی

مهم همین کیفیت منتاژه ، اگه دقت کنید یه سزی نکات ضعف و قوت بین روان و جترو و ... پیدا میکنی . بعضی وقت ها کار خونه یه جا زیرابی میره جنس نا مرقوب به کار میبره .
و دیگه درسته اینا انجینش یکیه اما این انجین رو همه موتوری جواب نمیده ، بهترین عمل کرد رو روی یک بدنه و شاسی داره که مخصوص اون موتور باشه :laie_14:

omidco2003
16-01-1392, 02:52 بعد از ظهر
اینطور که مشخصه شما از قبل تصمیمت رو گرفتی که کبیر بخری
ابشالا موفق باشی

mohsen2001
01-02-1392, 04:43 بعد از ظهر
سلام.

قیمت این موتور الان چنده؟

کیفیتش چطوره؟{نسبت به روان}

fazm
02-02-1392, 02:53 بعد از ظهر
عزیزانی که این موتور رو دارن بیان یکم از تجربیاتشون اینجا بگن که همه بتونن استفاده کنن. از نظر کیفیت خوبه این موتور یا نه؟؟؟ کلا موتور خوبی هست نسبت به روان؟؟

yasharazary
02-02-1392, 03:07 بعد از ظهر
عزیزانی که این موتور رو دارن بیان یکم از تجربیاتشون اینجا بگن که همه بتونن استفاده کنن. از نظر کیفیت خوبه این موتور یا نه؟؟؟ کلا موتور خوبی هست نسبت به روان؟؟ روان دیدی ؟ اینم همونه!! هیچ فرقی نداشتن!

ali_r
02-02-1392, 05:35 بعد از ظهر
نرمی و گیربکسش نسبت به روان بهتره و همچنین کیفیت قطعاتش خوبه

- - - Updated - - -

البته مدل 89 اینا
مدل جدید هاشو نمیدونم چجوری هستن

mata
02-02-1392, 05:48 بعد از ظهر
تو اون عکسی که گذاشتی موتور پشت سریش دلتا250سی سیه. من دو ماهه گرفتم راضیم ،موتور خوبیه انصافا با این که ناشناسه ..مشهد پارسال 3500 بود الان هم فکر نکنم به 4تومن رسیده باشه. به نظرم نسبت به اون 5400ی که میخای به طرح روان بدی (اونم معلوم نیس مث روان باشه یا نه) دلتا بیشتر میارزه خیلی خوش استیل تر و خوش ترکیب تر هم هست.