PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار ملاقات 9 فروردین | مشهد | 1392

Mohammad aghili
11-01-1392, 01:36 بعد از ظهر
سلام

یه آفرود خوب و بهاری رو با دوستای خــــــوب و پایه و خوش اخلاق داشتیم

حسابی کیفور شدیم و حالمان سر جاش آمد

31036

ابر باد مه و خروشید و فلک هم حسابی بهمون حال دادن

خلج ، جیگر تر از همیشه

31037

یه چند تا دوست هم پیدا کردیم

1- هزارپای آفرود زادگان
31038
سوسک فیروزه ای آفرود پور

31039

در بین راه متوجه شدم که کمک خیلی میکوبه ، بعد از ایستادن و چک کردن فهمیدیم پیچ بالای کمک بریده و کمک عقب رسما روی باکس هوا تشریف دارن

پیچ اون سایزی هم نداشتیم متاسفانه
دیگه دست به دامان تجهیزاتی که داشتیم شدیم و به پیشنهاد مهندس علی نوزاد پیچ گوشتی لجند رو مورد عنایت قرار دادیم و با کمی تغییر در زاویه ها ، خوروندیمش
بدین شکل

31040

با همین شکل تقریبا 75 درصد مسیر رو رفتیم که بعد همین هم پکید و باز دست به یک مهندسی دیگه زدیم که خیلی عذاب آور بود خخخخخ

تو مسیر به گروه علی زابل اینا برخوردیم و باهاشون هم مسیر شدیم

31041

البته پرچم گروه فلات قاره خودمون در جای خودش بالا بود

31042

و همه با هم اتحاد داریم :pm1:

31044

بعد هم رفتیم ادامه مسیر و کمی شیب میب زدیم که روان قرمزه پرچم رو اسیدی برد بالا
انصافا 2تا شیب رو رفت بالا که اصلا فکرشو نمیکردم

31045 31046
اینا یکی هستن
این دوتا عکس رو از تاپیک قرار ملاقات 10 فروردین سال 91 برداشتم ، خیلی جالبه دقیقا بعد از یکسال ، همین مسیر رو رفتیم ، همین شیبها رو زدیم ، با این تفاوت که همشو گازیدم رفتم بالا

و این است روان قرمزه خخخخخخ:crazy:

البته علی هم میومد بالا ، منتها لاستیک درست درمون نداشت و اینکه هنوز کامل آب بندی نشده موتورش و متاسفانه تو شیب دوم یه پشتک وارویی زد و رفت پایین

البت منم لاستیک ندارم ، نمیدونم چجوری میرفت بالا ، کمی هم با پا کمک میکردم :25r30wi: ولی مهم اینه میرفت ، جایی که نمیتونست بره

تو همین شیب یه CRF 450نتونست بیاد ، و وسط شیب کم آورد ، همانا خاک بر سرش

خلاصه

31047
روز خیلی خوبی بود در ادامه هم رفتیم یه کافه و کباب خوردیم و بعدشم رفتیم خونه

ادامه عکسها رو بعدا میزارم

بقیه کسایی که عکس گرفتن بیان بزارن
فعلا
یاعلی

L E G E N D
11-01-1392, 05:08 بعد از ظهر
واقعا خیلی خوش گذشت.
وقتی گروه بزرگ میشه تعداد بالای موتورا باعث میشه آدم جو بگیرش و مسیرایی رو بره که فکر نمیکرد بره.
من هم که لاستیک موتورم رو عوض کردم واضح متوجه تغییر در موتور و تاثیر لاستیک تو آفرود شدم.
موتورم اون جاهایی که قبلا گیر میکرد حالا مثل یه اسب وحشی زمین جر میداد و میرفت بالا. گاهی هم از کنترل خارج میشد و تک جفتک میزد میرفت.:25r30wi:

بقول محمد خوراک تک زدن رو شیب شده. البته بلند شدن ارتفاع هم تاثیر داشت.
ولی خلاصه خیلی خیلی خوش گذشت.

- - - Updated - - -

ولی خدا رو شکر که وسایلم بدرد خورد و محمد تونست به آفرودش ادامه بده.
دیگه ما اینجوریم دیگه نمیتونیم غم دوستان رو ببینیم.:consoling2:

monazzah
12-01-1392, 09:37 قبل از ظهر
به به میبینم که بدون من هم بهتون خوش میگذره :gigglesmile:

شیطونه میگه یک کراس بخرممممممممممممممممم:121fs7253 72:

دمتون گرم بچه هاااااااااا

yasharazary
12-01-1392, 11:57 قبل از ظهر
محمد زنده است الله و اکبر

با روان ترکونده است الله اکبر!!!

لذتناک بود ممنون

شایسته فر
12-01-1392, 12:14 بعد از ظهر
بازم مثل همیشه با آفرود نامه ی زیبای محمد و عکسهای خیلی قشنگش ؛ انگار خودمون اونجا بودیم!!:flower4::bighug::thanks::999:
راستی
دادا اون دستکشه رو هم قشنگ گرفته بودی؛ انگار واقعا داری دست میدی!!:3:

alinozad
12-01-1392, 12:50 بعد از ظهر
جاتون خالی حال داد فقط یکیمون پیر زن شده بود و خیلی قر میزد بعدشم خودبخود درست شد!!!بس که زمین خورد و مسیر سخت بود قرار شد نگه داریم میریم پیک نیک!!!!!
این از منظره کلی سد!مشهد سمت چپ عکسه!نیشابور سمت راست عکس!یعنی سمت چپ شماله و راست جنوب!
31155
اینم از یه زاویه دیگه!یعنی پشت سرمون و بعبارتی جنوب!
31156
اینجا محل تمرین پشتک زدن من بود!شیب بحدی تند بود که ترمز جلو عقب رو گرفته بودم و عقب داشت لیز میخورد و جلو خیلی آروم میچرخید ولی سرعتم به 20-30 تا رسید!یک لحظه ترمز جلو رو محکمتر کردم تا آروم شه دیدم نمیشه،داشتم میرفتم روی یک سنگ،ترمز جلو رو محکم تر کردم نامردی نکرد قفل کرد،دیدم دارم استوپی میزنم،ترمز جلو رو ول کردم ولی گیر کرد به سنگ،خابیدم عقب موتور تا نیاد بالا!گوشش به این حرفها بدهکار نبود!نامردی نکرد چون خابیدم ته موتور مثل منجنیق عمل کرد و چند متر پرتم کرد اونور تر!خوردم زمین موتورم بعد پرت شد روم!فقط یه لحظه کشیدم خودمو کنار و افتاد رو پام و گیر کردم.در این جین صدای یه فرشته نجات اومد و گفت علی؟گفتم جان علی!بیا که گیر کردم.کلامو درآوردم گذاشتم کنارم یهو دیدم قل خورد و 100 متر شیب رو رفت پائین و کوبیده شد به یه سنگ!گفتم پر پر شد!درکمال حیرت سالم بود!موتورو برداشتم دیدم اونم سالمه!فقط فرمون به گاو رفته بود.خلاصه باز روز از نو روزی از نو!از شیب کنار با تک اومدم بالا که بگم روحیه من با این زمین خوردنا ضعیف نمیشه!ولی اگه کلاه نداشتم الان بجای خشهای روی کلاه صورتم صاف بود!با وجود زانو بند و ساق بند هنوز کشکک زانوم کبوده که اگه اونا نبود الان کشککمو باید با یه نمونه آلومینیومی تعویض میکردم :gigglesmile: به محض سالم بودنم محمد یه عکس با آزدهای من گرفت!
31157
[Only registered and activated users can see links]
بعدم رفتیم دوستان (محمدرضا لجند)بخاطر پایان خدمتم بهم کباب دادن :gigglesmile:
31158

Mohammad aghili
12-01-1392, 01:02 بعد از ظهر
مرسی عکس علی :20:

خیلی قشنگ شدن

کادیکسه هنوز جلو چشمه ، لامصب رمپش خراب بود ، پریدم موتور رو هوا سیخ شد ، دیگه هرکارش کردم صاف نشد همونطوری اومد پایین ، و بعد از طی 2 متر با حالت سیخ روی زمین ، شپلق

ولی هیچی نشد :d

مرسی همه
بشه بندزم ؟

L E G E N D
12-01-1392, 06:30 بعد از ظهر
علی جان مرسی خیلی خوب بود عکسات. مخصوصا موتورا رو از خوب زاویه ای گرفتی:12:

کباب هم نوش جانتون. ولی شیرنی پایان خدمتت هم سر جاش هست دادا.
یه جای خوب واسه ناهار دادنت امروز رفتم پیدا کردم.
ایشالا میریم جوجه هه رو میزنیم تو رگ اونجا. جای دنجیه عکساشو میذارم.

- - - Updated - - -

میخواستم یه تاپیک جدا بزنم ولی حوصلش نی بیخیال همینجا اضافه میکنم.

امروز یعنی 12 / 1 / 92 با سید مهدی و 2 نفر از فامیلاش رفتیم بیرون دور دور. 2 تا موتور 2 پشته. حالتی که ازش بدم میاد 2پشته برم آفرود.
اولش قرار بود فقط بریم تا چالیدره. ولی اونجا که رسیدیم دیدیم تا اینجا اومدیم بریم یکم بیشتر حال کنیم.
از همونجا انداختیم رو کوها و مسیر رفتیم تا کردینه. از اونجا هم انداختیم جاغرق و بعد هم خونه.
تو مسیر کردینه یه جا وایستادیم استراحت کنیم دیدم پایین دره یه منظره داره چشمک میزنه.
کنجکاویم گل کرد و رفتم پایین ببینم چیه؟ باغه یا ...
خلاصه رسیدم پایین دیدم وای چه مکان معرکه ایه.
یه جای دنج با منظره توپ. رودخونه خوبی داشت که صداش با گوشات بازی میکرد.
مکان عالی واسه ناهار و استراحت ظهر.
ایشالا هفته دیگه پا بده بریم اونجا یه صفایی کنیم.
اینم چندتا عکس :
31191
31192
31193
31194

قابل توجه دوستان از مامور پمور هم خبری نبود.
موقع رفتن از سمت شاندیز رفتیم سمت چالیدره.
اصلا تو راه جاده ای در کار نبود که مامور بازار باشه.
برگشتن هم که رفتیم جاغرق و از اونجا هم طرقبه و وکیل آباد و بعد هم خونه.
خوش گذشت خلاصه.
راستی یه حرکت خوب فرهنگی هم انجام شد.
این بود که موقع برگشت تو کردینه ؛ سر بالایی بعد از رودخونه دیدیم یه پاترول با خونواده گیر کرده.
دیدم زن و بچش طفلیا یه جوری نگامون کردن انگار منتظر کمک بودن.
وایستادیم کمک کنیم دیدیم یارو ماشین پاترول رو مصرفشو داده کم کردن!!!:13:
فکرشو بکن؛ پاترول رو مصرفشو کم کنن!!!:wall3:
خلاصه صاحب ماشین رو بردیم بالا تا یه جایی که آنتن بده و زنگ زد تعمیرکار براش بیاد.
زن و بچشم با یه ماشین فرستاد رفتن. خودش موند تعمیرکار بیاد.
بنده خدا ما رو دید انگار فرشته نجات دیده بود.
خلاصه اینم از حرکت فرهنگی گروه فلات قاره.:32:

flower
12-01-1392, 09:41 بعد از ظهر
عکس ها خیلی با حال بود بخصوص اون منظره پاناروما و سوسک فیروزهای و هزار پا فقط دوستان محیط زیست را رعایت کنید از ریختن زباله خودداری کنید حیفه این طبیعت نسل اینده هم بتونن استفاده کنن نمی دونم چرا این فرهنگ تو مملکت ما جا نمی افته هر جا تو طبیعت می رم فقط زباله می بینم امیدوارم دوستان حتما رعایت کنن با تشکر.

s.mm
12-01-1392, 10:38 بعد از ظهر
بسیار عالی

چیزی که می تونم در مورد این سفر بگم اینه که توی بهترن موقع از بهترین فصل انجام شده
از هوای خوب که قطعا خوب هست چیزی نگفتید ولی من از پشت همین عکس های قشنگ نسیم دل انگیز بهاری رو حس کردم!

موتور هایتان بر فراز!

L E G E N D
12-01-1392, 10:43 بعد از ظهر
ای کاش یه بار با ما میومدی آفرود تا ببینی ما زباله های خودمون رو از آفرود میبریم تو شهر و تو سطل زباله میندازیم.
sorush این رو شاهده.
از همدان اومده بود مشهد یه آفرود هم با ما اومد بیرون.
دید که ما یه پلاستیک پر زباله رو داریم همراهمون برمیگردونیم. که تازه واسش سؤال پیش اومده بود که چرا دارین اینا رو میبرین؟!
ما هم براش توضیح دادیم که ما آشغال تو طبیعت نمیریزیم.:jaru:

s.mm
12-01-1392, 11:42 بعد از ظهر
ای کاش یه بار با ما میومدی آفرود تا ببینی ما زباله های خودمون رو از آفرود میبریم تو شهر و تو سطل زباله میندازیم.
sorush این رو شاهده.
از همدان اومده بود مشهد یه آفرود هم با ما اومد بیرون.
دید که ما یه پلاستیک پر زباله رو داریم همراهمون برمیگردونیم. که تازه واسش سؤال پیش اومده بود که چرا دارین اینا رو میبرین؟!
ما هم براش توضیح دادیم که ما آشغال تو طبیعت نمیریزیم.:jaru:

کار بسیار خوبی می کنید
امروز در واقع دیروز برای خرید موتور شمال(رشت) بودم متاسفانه توی راه و توقفگاه ها پر از آشغال بود.
واقعا نمی دونم این مردم چه فکری با خودشون می کنن؟
فقط به فکر اینن که ای کاش پرایدمون 206 بود یا سمندمون مزدا 3 اما از خودشون درباره شعورشون نمی پرسن که چرا باید آشغالهاشون رو به جای سطل زباله توی طبیعت رها کنند. آیا توی خونه خودشون هم همین رفتار رو دارن؟
چرا منجیل که می تونه خیلی زیبا باشه باید به آشغال دونی تبدیل بشه؟ و ....

به هر حال دم شما گرم....

flower
12-10-1392, 08:14 بعد از ظهر
چرا از افرودهای شما خبری نیست فعالیت نمیکنین جناب محمد عقیلی ما شیفته عکس های قشنگ شما بودیم نکنه ازدواج کردین گرفتار شدین فعالیت بچه های مشهد خیلی کم شده ای وای روزگار....

معمار
12-10-1392, 08:20 بعد از ظهر
چرا از افرودهای شما خبری نیست فعالیت نمیکنین جناب محمد عقیلی ما شیفته عکس های قشنگ شما بودیم نکنه ازدواج کردین گرفتار شدین فعالیت بچه های مشهد خیلی کم شده ای وای روزگار....

آی گل گفتی اصلا سایت بی محمد عقیلی و دوستان مشهدی شون معنا نداره
به امید بازگشت شون و حضور پر رونق تر اون ها

توصیه از من که برید افرود نامه ها شون و بخونید بهتون قول میدم شیفه افرود بشید

Mohammad aghili
12-10-1392, 09:08 بعد از ظهر
بیشتر از این شرمنده نفرمایید دوستان

والا شکرخدا هنوز عاملی پیش نیومده تا مارو از موتور و آفرود دور کنه (ازدواج :retarded:)
البته فعالیت گروه مثل سابق نیست و یکم کمرنگ شده که بیشتر بخاطر سرما و مشغله هست و انشالله دوباره گروه قوی تر از قبل به برنامه هاش ادامه میده

منتها
نکته ای که هست که باعث میشه بچه های مشهد رو تو این سایت که خیلی چشم انداز خوبی واسش داشتم ، دیگه نمی بینید ، اینه که مسایلی پیش اومد و کم لطفی هایی انجام شد از تیم محترم مدیریت سایت ! که ترجیح دادیم فعالیتمون رو تو محیطی ادامه بدیم که بتونیم ارتباط راحت تری با مجموعه سایت داشته باشیم

روی یه پاتوق داریم کار میکنیم که انشالله قرار ها و تصاویرمون رو اونجا فیکس کنیم و حتما در صورت راه اندازی و قابل استفاده بودن به دوستان و استاید عزیزم تو این فروم هم اطلاع رسانی خواهم کرد

فعلا فعالیت مجازی خاصی نداریم و گاها تو فیسبوک تصاویر رو قرار میدم (گروه موتور سواری فلات قاره)

ممنون از دوستانی که به ما لطف دارن و سری میزنن و خبر میگیرن

خلاصه که دل به دل راه داره ، از راه دور احوال پرستون هستیم :thanks:

اینم صرفا بابت عذر خواهی

منتخب آفرود های اخیر

35213

35214

35215

35216

فعلا
یاعلی

ali_r
23-10-1392, 11:33 قبل از ظهر