PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوار كردن گيربكس 6دنده

alicasillas1
08-01-1392, 10:32 قبل از ظهر
من موتورم نامي hn 200 تعمير كارم گير داده يه گيربكس 6دنده بخر بيار واست سوار كنم خيلي سرعتو شتابش بهتر ميشه منم كه خيلي درين مورد نميدونم خواستم ببينم به نظر شما فايده داره؟!الان تاپ اسپيد موتورم 135 تاس اگه عوض كنم به نظر شما چجوري ميشه؟!

monazzah
08-01-1392, 10:34 قبل از ظهر
دادا شما که بچه سیرجانی یک سنگین بگیر خودتو راحت کن

سرعت تا کجا فکر شاسی و نگه داشتن موتور هم هم هستی؟؟

یادش بخیر آموزیشم نیرو دریایی سیرجان بود سال 89 ای روزگارررررررررررررررررر:2i8 d4ao:

alicasillas1
08-01-1392, 10:48 قبل از ظهر
ميخوام يچي باشه كه تو شهرم سوارش شم...
يعني ميگي بيخيال شم؟!

monazzah
08-01-1392, 10:53 قبل از ظهر
ميخوام يچي باشه كه تو شهرم سوارش شم...
يعني ميگي بيخيال شم؟!

یک 250 بگیر خودتو راحت کن

alicasillas1
08-01-1392, 10:57 قبل از ظهر
تو اين گروني...اينم تازه خريدمش كلي روش ضرر ميكنم اخه من اينو مدل 90خريدمش تو مغازه مونده بود منم گفتم ك ديگه نميخوام بفروشمش همينو بخرم كه زير قيمت ميده...

Magma
08-01-1392, 11:49 قبل از ظهر
یکی از بستگان روی سی جی 150 نصب کرده بود. دنده 6شش عملا به هیچ دردی نمنیخورد. در ضمن گیریبکس خوب بخوای بگیری حداقل 300 برات خرج داره. من بنظرم 5تا دنده واسه موتور شما کافیه. اگه میخوای تاپ اسپید زیاد بشه خورشیدی جلوتو 1دندونه اضافه کن. نتیجش خوب میشه. خرجتم خیلی خیلی کمه...

raull
08-01-1392, 12:29 بعد از ظهر
داداش گربکس 6 دنده ببندی چون تعداد دندها زیاد میشه و و موتور زود به زود دنده میخواد شتابت خیلی تغیر میکنه ولی نهایت سرعتت شاید 15-20 زیاد شه که البته به قدرت موتورت داره که حتی ممکنه که دنده 6 عمال نکنه ویا موتورتو افت سرعت پیدا کنه......
دادا اصلاً ارزش این خرجارو نداره...
130 تا هم کم نیس من با 60 تا تصادف کردم 40 روز تو گچ بودم هنوزم خوب نمیتونم راه برم......

soroush adventure
08-01-1392, 12:45 بعد از ظهر
من یکبار اینکار رو انجام دادم و توصیه نمیکنم. جدای از اسیریش اون توقعی که تو ذهنتون هست رو براورده نمیکنه

جانسون
08-01-1392, 02:09 بعد از ظهر
برا سرعت بیشتر خورشیدی جلو شو یه 2 3تا دنده زیاد کن بیشتر میشه تاپ اسپیدت.... اگه شتاب میخوای خورشیدی عقبو بزرکتر کن به حده نساب نه اینکه بزرکترین خورشیدیو بندازی تا اسپیدیت بشه 50 تا رو یچرخ بره موتورت :دی

sorush
08-01-1392, 03:09 بعد از ظهر
کاریست بیهوده یعنی تعمیرکاره از طراحا بیشتر سر درمیاره مزخرف گفته بی خیالشو
اگه بخوام اینجا علمی تعریف کنم باید براش یه تاپیکی هم بزنم که هیچ فایده ای نداره
ولی کلا چرت گفته طرف

- - - Updated - - -

چون طراحی دنده نسبت به توان اندیکاتوری موتورهست

mahdi24
08-01-1392, 03:12 بعد از ظهر
منم موافق نیسم که ۶ دنده بزاری . در ضمن 135 کم نیست ... .نهایتا اگه حتما سرعت بیشتر میخوای همون طورر که بچه ها گفتم خورشیدیتو عوض کن.

h0ssein
10-01-1392, 09:36 قبل از ظهر
دوست عزیز نکن پشیمون میشی خرجش خیلی بالاست و فایده هم نداره موتورت هم از هم میپاشه !!
از ما گفتن بود.دوستم چندوقت پیش یه سی جی داشت داد برا تعویض گیربکس 4 دنده.
نزدیک به 200 تومن پول داد گیربکس 5 دنده انداخت.اومد پیشم گفت ببین موتور چی شده!
من که باش دور نخوردم ولی وقتی درگ زدیم از من جا موند حتی تو سرعت هم به من نرسید.(به قول خودش موتور 140 تا میره :دی)
حالا خودت فکر کن دیگه 6 دنده چی میشه،نه تنها به شتاب و سرعتت چیزی اضافه نکرده بلکه یه چیزیم کم میکنه چون
یک دنده اضافه کردی و موتور دیرتر دور میگیره در واقع یک دنده به 5 اضافه کردی و گیربکس رو فشرده تر کردی بدون هیچ سودی تنها فایده ای که داره اینه که قدرت موتور یکم بیشتر میشه و تو سرعت بالا از لرزش موتور کاسته میشه.
6 دنده به نظر من برا موتور سنگینا خوبه مثل Repsol 1000 و ...
این تعمیرکاره احتمالا مشکل داشته یا خودش عشق 6 دنده بوده میخاسته سرتو کلا بزاره نکن پشیمون میشی.
در مورد خورشیدی هم که دوستان گفتن باید بگم اون کارهم برا این موتور فایده نداره نه اینکه اصلا به دردنخوره ها نتیجه میده ولی در حد یه نخود.
منظورم اینه که موتور باید قدرتشو داشته باشه پس همینطور خوبه دستش نزن.
اگه زدی و نتیجه ندیدی گردن خودت.
موفق باشی...

alicasillas1
15-01-1392, 09:22 قبل از ظهر
برا سرعت بیشتر خورشیدی جلو شو یه 2 3تا دنده زیاد کن بیشتر میشه تاپ اسپیدت.... اگه شتاب میخوای خورشیدی عقبو بزرکتر کن به حده نساب نه اینکه بزرکترین خورشیدیو ندازی تا اسپیدیت بشه 50 تا رو یچرخ بره موتورت :دی
اين خورشيدي جلو دنده زياد كنم از شتابم كم ميشه؟يا فقط سرعت زياد ميشه؟؟اخه شتابش نميخوام كمو زياد شه سرعتش واسم مهمتره...
I

monazzah
15-01-1392, 09:24 قبل از ظهر
اين خورشيدي جلو دنده زياد كنم از شتابم كم ميشه؟يا فقط سرعت زياد ميشه؟؟اخه شتابش نميخوام كمو زياد شه سرعتش واسم مهمتره...
I
آره کم میشه

جانسون
15-01-1392, 05:00 بعد از ظهر
اره اگه تاپ اسپید بیشتر میخوای شتابت کم میشه مثل کادیلاک.... اگه شتاب میخوای تا تاپ اسپیدیت کم میشه مثل رنو....

erfan.557
15-01-1392, 05:06 بعد از ظهر
اقا ینی چی مگه الکی یه دنده دیگه گزاش ؟ مثلا رو اپاچم میشه؟

!NAVID!
15-01-1392, 05:10 بعد از ظهر
اقا ینی چی مگه الکی یه دنده دیگه گزاش ؟ مثلا رو اپاچم میشه؟
بله مثل اینکه میشه
اگه رو سی جی بشه رو اپاچی هم میشه

جانسون
15-01-1392, 06:10 بعد از ظهر
شدنش میشه ولی اصلا ارزش نداره........

h0ssein
16-01-1392, 10:17 بعد از ظهر
سلام بر دوستان.
داداش اصلا نمیشه اینکه شتابت ثابت بمونه اسپید بره بالا.
اگه خورشیدیه عقب رو دست زدی شتابت زیاد میشه ولی اسپید میاد پایین ولی اگه خورشیدی جلورو دست زدی شتاب کم میشه و تاپ اسپید میره بالا.
به نظر من یا اصلا دست نزن یا اگه میخای دست بزنی خورشیدیه عقب رو بزرگتر کن به نظر من شتاب خیلی بهتر از تاپ اسپیده.
تاپ اسپید اگه خیلی بره بالا 10 تا 15 تا شایدم کمتر ولی شتاب که بره بالا اصلا خودت کیف میکنی به موتور گاز بدی.
در ثانی اینجا ایرانه تو کجاش میخای گاز بدی تاپ اسپید بزنی؟؟؟
پس یا دست نزن یا اگه زدی شتاب رو زیاد کن.
این نظر من بود.
موفق باشی...

alicasillas1
03-02-1392, 08:29 قبل از ظهر
من رفتم خورشيدي عقبو كه 40تايي بود 47 انداختم جلو هم 14تايي بود 17 انداختم شتابش عالي شده تاپ اسپيدم زياد نشده باشه كم ك نشده اخه من هميشه با يه باجاج مقايسه ميكنمش من دو ترك بودم اون يه ترك تو تاپ اسپيد پا به پاش رفتم قبلا كه باهم رفته بوديم جفتمون يه ترك بوديم پا به پا هم موتورامون رفتن...پس اگه الان من يك نفري بودم اون ازم جا ميموند....

monazzah
03-02-1392, 08:32 قبل از ظهر
من رفتم خورشيدي عقبو كه 40تايي بود 47 انداختم جلو هم 14تايي بود 17 انداختم شتابش عالي شده تاپ اسپيدم زياد نشده باشه كم ك نشده اخه من هميشه با يه باجاج مقايسه ميكنمش من دو ترك بودم اون يه ترك تو تاپ اسپيد پا به پاش رفتم قبلا كه باهم رفته بوديم جفتمون يه ترك بوديم پا به پا هم موتورامون رفتن...پس اگه الان من يك نفري بودم اون ازم جا ميموند....

دادا شما هم جلو رو بزرگ کردی هم عقبو عملا هزینه الکی کردی فقط باید یکیشو عوض می کردییییییییییییییییییییی

alicasillas1
04-02-1392, 10:23 قبل از ظهر
ميدونم چي ميگي ولي تعمير كاره گير داد اينكاري ميگم بكن اگه بهتر نشد با من...كه واقعا خوب شده قدرتش تاپ اسپيدشم كم نشده من الان با اين موتور ك بزور راه مي افتاد تك چرخم ميزنم...!!!البته نه خيليااا فقط سرش بلند ميشه و زود مياد پايين ولي خب خيلي بهتر شده...

ebrahim.r1995
06-06-1392, 02:49 بعد از ظهر
سلام.موتور من هم میهن 200.دقیقا همین کارارو کردم.خورشیدی عقب 47تایی و جلو هم17تایی.شتابش حرف نداره.سرعتشم خوبه تک پشته 115تا رفتم البته باGps.من که ازش راضیم.

Sent from my ST15i

babaka46
29-09-1392, 09:36 بعد از ظهر
چون موتور تو تاپ اسپیدش کمه (اگر دنده رو پر کنی از 1 تا 5 فکر کنم یه چند دقیقه ای طول بکشه )واسه همین اگر هشت یا نه و یا ده دنده هم بگیری تاپ اسپیدت کمتر میشه حالا بیا این دنده ها رو پر کن ببین چقدر طول میکشه و به سوپاپ ها هم فشار وارد میشه من قول میدم اگر بندازی فقط یک هفته با توست بعد همون گیر بکس خودتو میندازی ولی اگر یه انجین تریل ژاپنی پیدا کنی و روش بندازی هم سرعت داری و هم شتاب و قدرت فقط مدین ژاپن