PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیونینگ پیشرو پارس 200

monazzah
08-01-1392, 08:30 قبل از ظهر
سلام به همه حوصلم سر رفت از بس که مطالب پرت و پلا شد

خوب واسه تیون کردن این عزیز دل فقط نمی خوام جواد شه ها :

30848

- - - Updated - - -

خوب کارهایی که تا بحال انجام شده:

1 - انجین :

1-1 خورشیدی جلو 15 تایی بوده شده 17 تایی

1-2 منبع اگزوز اسپرت شده

2- ظاهر:

دسته موتور 3 سانت پایین آورده شده

- - - Updated - - -

حالا چیز هایی که تو ذهن خودمه:

1 انجین :

1-1 تعویض کاربراتور

1-2 تراش دادن سیلندر و افزایش حجم

2- ظاهر

2-1 بریدن قسمت پلاستیکی پلاک و آوردن آن به زیر زین

2-2 افزایش ارتفاع زین قسمت راکب نفر عقب

2-3 جور کردن فلاپ

- - - Updated - - -

این موتور دوستمه که زینشو ارتفاعشو بیشتر کرده:

[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

اینم جابجا شدن پلاک:

mahdi24
08-01-1392, 03:51 بعد از ظهر
اگه بتونی دسته های گاز و ترمز رو هم هم رنگ کمک فنر جلوت (زرد) بکنی خیلی خوب میشه . تو یه عکسی دیدم یه موتور سنگینی اینجوری بود خیلی خوشکل شده بود البطه از نزدیک معلومه

alipt130
08-01-1392, 03:53 بعد از ظهر
سلام همشهری.
بنظرم انجینو دست نزن ولی برای پلاک عقب اگه بشه اون قمست پلاستیکی رو با ی مدلی ظریفتر تعویض کنی( چون مدل خودش خیلی پهنه ) و کمی عقب موتوروتو ببری بالاتر خیلی زیباتر بشه و کله چراغ جلو هم اگه بشه ازن مدل ار کا وی یا مثله من بذاری جلوش عالی میشه.دور رینگتم میتونی نوار بزنی.
لاستیک عقب چنده سایزش میشه کمی پهنتر هم گذاشت.من خودم دنبال 140-70 هستم الان 130-70 هست.
راستی عکسارو کجا انداختی ؟خیابان کوهسنگیه؟

mahdi24
08-01-1392, 03:53 بعد از ظهر
مثل موتور دوستت بار بند رو هم دو تیکه کن

pop_brop
08-01-1392, 05:13 بعد از ظهر
ب نظر من باربند رو اگر دست نزنه بهتره یه وقت میبینی میخواد چیزی حمل کنه دیگه نمیتونه

s.mm
08-01-1392, 07:44 بعد از ظهر
انجین رو دست نزن

زین رو دو تیکه کن و اگه دوست داری تیکه عقب رو بلند تر بگیر
برچسباشو بکن سوزوکی بزن

چراغ جلو رو خفاشی بنداز!

monazzah
10-01-1392, 07:19 قبل از ظهر
اگه بتونی دسته های گاز و ترمز رو هم هم رنگ کمک فنر جلوت (زرد) بکنی خیلی خوب میشه . تو یه عکسی دیدم یه موتور سنگینی اینجوری بود خیلی خوشکل شده بود البطه از نزدیک معلومه

من قرمزشو روی یک موتور سنگین دیده بودم ای ول پیشنهاد خوبی دادی امتحانش می کنم ممنون

سلام همشهری.
بنظرم انجینو دست نزن ولی برای پلاک عقب اگه بشه اون قمست پلاستیکی رو با ی مدلی ظریفتر تعویض کنی( چون مدل خودش خیلی پهنه ) و کمی عقب موتوروتو ببری بالاتر خیلی زیباتر بشه و کله چراغ جلو هم اگه بشه ازن مدل ار کا وی یا مثله من بذاری جلوش عالی میشه.دور رینگتم میتونی نوار بزنی.
لاستیک عقب چنده سایزش میشه کمی پهنتر هم گذاشت.من خودم دنبال 140-70 هستم الان 130-70 هست.
راستی عکسارو کجا انداختی ؟خیابان کوهسنگیه؟

پلاک دادا نیستش کم عرضترش خیلی گشتم باید ببرمش پلاکو بیارم بالا

دور رینگم مقرمزش می کنم
لاستیک عقبمم 17 140 تا 150 میشه انداخت اما سرعتت میاد پایین تر

بلوار باهنره دادا

مثل موتور دوستت بار بند رو هم دو تیکه کن

اونوقت کسی که عقب میشینه نمی تونه راحت دستشو بهش بگیره

ب نظر من باربند رو اگر دست نزنه بهتره یه وقت میبینی میخواد چیزی حمل کنه دیگه نمیتونه

چشم دادا

انجین رو دست نزن

زین رو دو تیکه کن و اگه دوست داری تیکه عقب رو بلند تر بگیر
برچسباشو بکن سوزوکی بزن

چراغ جلو رو خفاشی بنداز!

انجینو آره موافقم
زینو نمیشه دو تیکه کرد فقط میارمش بالاتر
برچسبو دادا خواستم عوض کنم بچه ها گفتن جواد میشه هروقت خواستی برو یک موتور سوزوکی بخر
چراغشم یک مدت خفاشی انداختم اصلا نور خوبی نداشت

pop_brop
10-01-1392, 04:09 بعد از ظهر
محمد زیره موتورت اگه یه فلاپی یه چیزی بذاری که گل و اشغال نچسبه به زیره اگزوزو زبر انجین خیلی خوب میشه
مثه اپاچی و...

- - - Updated - - -

محمد زیره موتورت اگه یه فلاپی یه چیزی بذاری که گل و اشغال نچسبه به زیره اگزوزو زبر انجین خیلی خوب میشه
مثه اپاچی و...

monazzah
11-01-1392, 07:13 قبل از ظهر
مثه اپاچی و...
..
دادا رفتم مال آپاچی رو گرفتم بهش نمی خوره

دسته کلاچ و ترمز جلور رو رنگ طلایی کردیم هنوز رنگ اصلی و کلرش مونده تموم شد عکساشو می ذارم

ذین رو هم امروز می برم بدم درستش کنن

alipt130
11-01-1392, 08:53 قبل از ظهر
دادا رفتم مال آپاچی رو گرفتم بهش نمی خوره

دسته کلاچ و ترمز جلور رو رنگ طلایی کردیم هنوز رنگ اصلی و کلرش مونده تموم شد عکساشو می ذارم

ذین رو هم امروز می برم بدم درستش کنن

محمد جان حتما بعد رنگ وکلر عکسشو بذار اگه خوب بود با هم بریم منم اینکارو بکنم .
ذینتو کجا بردی؟نزدیک فلکه ضد یک دوزنده صندلی ماشین هست کارش بد نیست فقط گرون میگیره.خواستم برای موتور یک کاور بدوره گفت 35 تومن

monazzah
11-01-1392, 08:57 قبل از ظهر
محمد جان حتما بعد رنگ وکلر عکسشو بذار اگه خوب بود با هم بریم منم اینکارو بکنم .
ذینتو کجا بردی؟نزدیک فلکه ضد یک دوزنده صندلی ماشین هست کارش بد نیست فقط گرون میگیره.خواستم برای موتور یک کاور بدوره گفت 35 تومن

چشم دادا رنگش تموم شد عکسشو می ذارم

دیشب تو طبرسی سوال کردم 17 تومن روکش چرمش میشه و 3 تومن هم ابرش کلا 20 عصر می برم پیشش

alinozad
11-01-1392, 09:25 قبل از ظهر
محمد جان موتور شتاب خوبی نداره برای شتاب من پیشنهاد میدم خورشیدی جلو رو که بزرگ کردی بذار باشه خورشیدی عقب رو بزرگتر کن.هم موتور خوشگل میشه،هم شتابت میره بالا،هم قدرتت توی دنده ها میره بالا یعنی باد مخالف و اینا زیاد تاثیری روت نداره،همم که توی سربالائی ها هم براحتی میتونی با دنده سبک بدون افت سرعت حرکت کنی همم که موتور وقتی میخای تک چرخ بزنی خفه نمیکنه!الان تا سر موتور 20 سانت میاد بالا خفه میکنه!یعنی قدرت صفره!اینجوری موتوورت هم زودتر به روغن سوزی میفته!چون فشار روش زیاده.خورشیدی کوچیکتر عقب تنها کاری که میکنه تاپ اسپید رو میبره بالا!شما میخای بری پیست تاپ اسپید میخای چیکار؟با این خورشیدی لااقل 15-20 ثانیه میکشه تا تو به تاپ اسپید برسی!اما با تعویض خورشیدی با 5 کیلومتر تاپ اسپید کمتر از زمانت براحتی 5 ثانیه کم میشه!!!و این خیلی خوبه.بعد هم سر پیچها اگه خوب قوی بشه به راحتی میشه درفت کشید و یا تک زد!الان موتورت برای حرکات نمایشی به هیچ دردی نمیخوره و لذتی که حرکات نمایشی داره هیچ چیز نداره.شما بیا خورشیدی عقب رو بزرگ کن،کاربرات ax رو هم بنداز بگو سوار موتورسنگین میشم....
در ضمن کاربرات رو عوض کنی باید ورودی هوا رو بزرگتر کنی!همه چی فقط بنزین نیست.جفتشون باید با هم باشند.باید سوراخ ورودی هوارو بزرگتر کنی یا بیشتر کنی.بعد ببینم موتورت با دنده 2 بلند میشه یانه!!!

monazzah
11-01-1392, 09:58 قبل از ظهر
محمد جان موتور شتاب خوبی نداره برای شتاب من پیشنهاد میدم خورشیدی جلو رو که بزرگ کردی بذار باشه خورشیدی عقب رو بزرگتر کن.هم موتور خوشگل میشه،هم شتابت میره بالا،هم قدرتت توی دنده ها میره بالا یعنی باد مخالف و اینا زیاد تاثیری روت نداره،همم که توی سربالائی ها هم براحتی میتونی با دنده سبک بدون افت سرعت حرکت کنی همم که موتور وقتی میخای تک چرخ بزنی خفه نمیکنه!الان تا سر موتور 20 سانت میاد بالا خفه میکنه!یعنی قدرت صفره!اینجوری موتوورت هم زودتر به روغن سوزی میفته!چون فشار روش زیاده.خورشیدی کوچیکتر عقب تنها کاری که میکنه تاپ اسپید رو میبره بالا!شما میخای بری پیست تاپ اسپید میخای چیکار؟با این خورشیدی لااقل 15-20 ثانیه میکشه تا تو به تاپ اسپید برسی!اما با تعویض خورشیدی با 5 کیلومتر تاپ اسپید کمتر از زمانت براحتی 5 ثانیه کم میشه!!!و این خیلی خوبه.بعد هم سر پیچها اگه خوب قوی بشه به راحتی میشه درفت کشید و یا تک زد!الان موتورت برای حرکات نمایشی به هیچ دردی نمیخوره و لذتی که حرکات نمایشی داره هیچ چیز نداره.شما بیا خورشیدی عقب رو بزرگ کن،کاربرات ax رو هم بنداز بگو سوار موتورسنگین میشم....
در ضمن کاربرات رو عوض کنی باید ورودی هوا رو بزرگتر کنی!همه چی فقط بنزین نیست.جفتشون باید با هم باشند.باید سوراخ ورودی هوارو بزرگتر کنی یا بیشتر کنی.بعد ببینم موتورت با دنده 2 بلند میشه یانه!!!

علی جان دادا دنبال خورشیدی عقب گشتم چون 5 پیچه تو مشهد حتی فابریکیش نبود چه برسه به بزرگتر یا کوچکتر

رفتم صنعتیشو بگیرم اصلا جنسش به دلم ننشست

من اهل تک زدن نیستم

واسه کاربرات هم رفتم تو وحید پیش هادی آقا که کارش موتور سنگینه گفت کاربراتور عوض کنی و دهنشم بزرگتر کن بازم سیلندرت که همون 200 چه فایده

می خوای همون خورشیدی 15 تایی فابریکشو بذارم روش؟؟

- - - Updated - - -

راستی علی جان جمعه تو راه پیست با 140 تا داشتم می رفتم یهو آسفالت خراب شد ( اون جاهایی که خط خط شده و شکاف خورده) دسته موتور شروع به لرزیدن کرد شانس آوردم نخوردم زمین بنظرت از چیه؟؟

تو پیست هم دنده ها کم نیاورد پیچ ها رو با 1 رد می کردم و جایی هم که باز بود با دنده 3 100 تا رو پر می کرد ( این جمعه رفتیم پیست ماشین با موتور)

دو بار هم با موتور بن اوت کردم و حسابی دود راه انداختم تو پیست:crazy:

- - - Updated - - -

با مشورت تلفنی با علی آقا گل قرار شد باز همون خورشیدی جلو 15 تایی فابریکشو بذارم روش ببینیم چی میشه:98:

alinozad
11-01-1392, 10:05 قبل از ظهر
علی جان دادا دنبال خورشیدی عقب گشتم چون 5 پیچه تو مشهد حتی فابریکیش نبود چه برسه به بزرگتر یا کوچکتر

رفتم صنعتیشو بگیرم اصلا جنسش به دلم ننشست

من اهل تک زدن نیستم
محمد جون وقتی میری پیست عشقش تک و استوپی و دریفت و تایم زدن و ایناست دیگه...
برای خورشیدی شما فابریکی رو بنداز اگه باز خاستی عقب رو بزرگ کنی راه داره،میریم یه خورشیدی اصل ژاپنی میخریم حالا اصلا 6 پیچ باشه!!میریم پیش یه تراشکار حرفه ای که میشناسمش،خورشیدی ژاپنی رو با جا پیچ فابریکیت برش میده و از دوطرف جوش میده اصلا معلوم نمیشه!تاب هم نداره از اولشم بهتر میشه!قبلا اینکارو برای روان کردم عالی شد و اون خورشیدی ژاپنی که گرفته بودم هنوز رو موتور رسول داره کار میکنه

واسه کاربرات هم رفتم تو وحید پیش هادی آقا که کارش موتور سنگینه گفت کاربراتور عوض کنی و دهنشم بزرگتر کن بازم سیلندرت که همون 200 چه فایده
این تعمیرکارای تجربی گاهی اوقات احم.... بیش نیستند!زیاد حرفاشونو جدی نگیر!کمک وسط من تنظیم خشک و نرمی داره گفتم تنظیم کن برداشت مهره وسطشو چرخوند!گفتم این پیچ تنظیمه باا ین کار کن بهم خندید گفت این مال مخزن روغن اضافیه...!!!:crazy: اصلا یه چرت و پرتائی میگن شاخ درمیاری!اگه تاثیر نداشت نیما نادری 800 تومن پول کاربرات نمیداد و سوار روان نمیکرد و تعریفشو نمیکرد!!!روان هم 200 هست!اصلا فکر کردی 200 و 250 این موتورای چینی چقدر فرقشونه؟شما بذار نتیجه میگیری.البته ببین چقدر قیمت میدن بهت!زیاد بگیرن ارزش نداره.

راستی علی جان جمعه تو راه پیست با 140 تا داشتم می رفتم یهو آسفالت خراب شد ( اون جاهایی که خط خط شده و شکاف خورده) دسته موتور شروع به لرزیدن کرد شانس آوردم نخوردم زمین بنظرت از چیه؟؟
همونطور محمد جون بهت گفتم به نظر من فقط از کمک میتونه باشه،وقتی با تریل که کمکش نرمه با 120 تا یهو از آسفالت میری تو خاکی اینجوری نمیشه،با آر کی وی هم تو خاکی رفتیم مثل تریل بود ولی با موتور شما وقتی حتی توی مسیر خاکی حرکت میکردم میلرزید و کنترلش سخت بود.من میگم از کمک جلو ها هست و خشکه باز ببین اساتید چی میگن.

تو پیست هم دنده ها کم نیاورد پیچ ها رو با 1 رد می کردم و جایی هم که باز بود با دنده 3 100 تا رو پر می کرد ( این جمعه رفتیم پیست ماشین با موتور)
من به شخصه با دنده کشی حال میکنم فکر نکنم تو پیچ اصلا باید دنده عوض کنی؟تا جائی که من دیدم(هرچند خودم پیست آسفالت نرفتم ولی دیدم)قبل از پیچ سرعت تنظیم میشه و بصورت یکنواخت از پیچ رد میشن و بعد گاز میدند!تو مسابقات نشون میده که طرف کی ترمز میگیره کی گاز میده یه مسابقه خارجی نگاه کن دستگیرت میشه.پس تو پیچ دنده لازم نیست،بعد از پیچ هم شتاب لازمه!پس اگر شما تاپ اسپید موتورت 140 تا باشه،تو پیست تونستی 100 تا بری قول میدم با تعویض خوردشی و رسوندن به ضریب مناسب بتونی براحتی به 120 برسی!
اصلا یکاری کن،یکبار با این خورشیدی برو یک لپ بزن و تایم بگیر و بعد تعویض خورشیدی هم برو یه لپ بزن قول میدم وقتی خورشیدی رو عوض کردی زمانت خیلی بهتر میشه.البته این قضیه خورشیدی حد و اندازه ای داره ها...یسری ضریب داره...تو نت هست که گفتن برای چه کاری چه ضریبی حدودا خوبه!البته حدودی.

F.Shahgol
11-01-1392, 10:08 قبل از ظهر
خورشیدی جلو را 12 یا 13 بنداز
من خودم این کارو میخام انجام بدم

monazzah
11-01-1392, 10:14 قبل از ظهر
محمد جون وقتی میری پیست عشقش تک و استوپی و دریفت و تایم زدن و ایناست دیگه...
برای خورشیدی شما فابریکی رو بنداز اگه باز خاستی عقب رو بزرگ کنی راه داره،میریم یه خورشیدی اصل ژاپنی میخریم حالا اصلا 6 پیچ باشه!!میریم پیش یه تراشکار حرفه ای که میشناسمش،خورشیدی ژاپنی رو با جا پیچ فابریکیت برش میده و از دوطرف جوش میده اصلا معلوم نمیشه!تاب هم نداره از اولشم بهتر میشه!قبلا اینکارو برای روان کردم عالی شد و اون خورشیدی ژاپنی که گرفته بودم هنوز رو موتور رسول داره کار میکنه

این تعمیرکارای تجربی گاهی اوقات احم.... بیش نیستند!زیاد حرفاشونو جدی نگیر!کمک وسط من تنظیم خشک و نرمی داره گفتم تنظیم کن برداشت مهره وسطشو چرخوند!گفتم این پیچ تنظیمه باا ین کار کن بهم خندید گفت این مال مخزن روغن اضافیه...!!!:crazy: اصلا یه چرت و پرتائی میگن شاخ درمیاری!اگه تاثیر نداشت نیما نادری 800 تومن پول کاربرات نمیداد و سوار روان نمیکرد و تعریفشو نمیکرد!!!روان هم 200 هست!اصلا فکر کردی 200 و 250 این موتورای چینی چقدر فرقشونه؟شما بذار نتیجه میگیری.البته ببین چقدر قیمت میدن بهت!زیاد بگیرن ارزش نداره.

همونطور محمد جون بهت گفتم به نظر من فقط از کمک میتونه باشه،وقتی با تریل که کمکش نرمه با 120 تا یهو از آسفالت میری تو خاکی اینجوری نمیشه،با آر کی وی هم تو خاکی رفتیم مثل تریل بود ولی با موتور شما وقتی حتی توی مسیر خاکی حرکت میکردم میلرزید و کنترلش سخت بود.من میگم از کمک جلو ها هست و خشکه باز ببین اساتید چی میگن.

من به شخصه با دنده کشی حال میکنم فکر نکنم تو پیچ اصلا باید دنده عوض کنی؟تا جائی که من دیدم(هرچند خودم پیست آسفالت نرفتم ولی دیدم)قبل از پیچ سرعت تنظیم میشه و بصورت یکنواخت از پیچ رد میشن و بعد گاز میدند!تو مسابقات نشون میده که طرف کی ترمز میگیره کی گاز میده یه مسابقه خارجی نگاه کن دستگیرت میشه.پس تو پیچ دنده لازم نیست،بعد از پیچ هم شتاب لازمه!پس اگر شما تاپ اسپید موتورت 140 تا باشه،تو پیست تونستی 100 تا بری قول میدم با تعویض خوردشی و رسوندن به ضریب مناسب بتونی براحتی به 120 برسی!
اصلا یکاری کن،یکبار با این خورشیدی برو یک لپ بزن و تایم بگیر و بعد تعویض خورشیدی هم برو یه لپ بزن قول میدم وقتی خورشیدی رو عوض کردی زمانت خیلی بهتر میشه.البته این قضیه خورشیدی حد و اندازه ای داره ها...یسری ضریب داره...تو نت هست که گفتن برای چه کاری چه ضریبی حدودا خوبه!البته حدودی.

چشم دادا

اون خورشیدی عقبم بذار جلویی رو فابریکشو بندازم بعد ببینیم چی میشه

خورشیدی جلو را 12 یا 13 بنداز
من خودم این کارو میخام انجام بدم

اونوقت فکر نکنم از 100 تا بیشتر بره

F.Shahgol
11-01-1392, 10:43 قبل از ظهر
عوضش قدرت و شتاب درجه 1 میشه

monazzah
11-01-1392, 10:58 قبل از ظهر
عوضش قدرت و شتاب درجه 1 میشه

آره دادا اما سرعت نهایی رو هم مد نظر داشته باش

F.Shahgol
11-01-1392, 11:45 قبل از ظهر
110 سرعت خوبی هست
مگه میخای جند تا تو شهر بری
شتاب جون میده واسه تو شهر
فوقش هفته ای 2 بار بری تو اتوبان یا پیست

alinozad
11-01-1392, 12:17 بعد از ظهر
شما با کاربرات ax خیلی بیشتر میتونی بری!
بدون کاربرات هم ورودی هواکش رو زیاد کن قول میدم بالای 130 تا میره!
بابا روان به زور 115 تا میرف!خورشیدی عقب رو بزرگ کردم شد 100 تا!ورودی هواکش رو بزرگ کردم 125 تا میرفت!آخرین رکوردم 130 تا بود که بخاطر ارتفاع موتور داشت پرواز میکرد و ترسیدم.شما نترس بزرگ کن،بزرگ که میکنی تا چند وقت تاپ اسپید کم میشه ولی بعد از چند وقت انگار موتور عادت میکنه و زیاد میشه!نمیدونم چرا.موتور چینیه دیگه قدرت تکامل هم داره :happy4:

hosseinpalang
11-01-1392, 01:46 بعد از ظهر
قدرت تکامل رو خوب اومدی :gigglesmile:

monazzah
12-01-1392, 09:35 قبل از ظهر
دارم دنبال فیلتر هوای اسپرت براش می گردم:riz481:

monazzah
12-01-1392, 03:41 بعد از ظهر
فیلتر هوای اسپرت از این مخروطی ها خریداری شد به قیمت 15 تومن نا قابل

masterfire777
12-01-1392, 05:29 بعد از ظهر
فیلتر هوای اسپرت از این مخروطی ها خریداری شد به قیمت 15 تومن نا قابل

سلام داداش از کجا تهیه کردی ؟!

آقا مهدی
12-01-1392, 05:56 بعد از ظهر
داداش تو گمرک گیرت میاد من خودم خریدم 10 تومن

dariush
12-01-1392, 06:21 بعد از ظهر
داداش یه عکس ازش بزار بببینیم چه فرقی داره

آقا مهدی
12-01-1392, 06:25 بعد از ظهر

بامنی ؟

Magma
12-01-1392, 07:29 بعد از ظهر
فیلترو نصب کردین؟ میشه عکس بزارین؟ تاثیر داره؟

dariush
12-01-1392, 11:41 بعد از ظهر
بامنی ؟

نه داداش منظورم اقا منزه بود که گفت فیلتر اسپرت خریده

monazzah
14-01-1392, 07:40 قبل از ظهر
سلام داداش از کجا تهیه کردی ؟!

از لوازم یدکی

دادا نصبش کردم اما یادم رفت عکسی بگیرم امشب می گیرم فردا می ذارم برات

فیلترو نصب کردین؟ میشه عکس بزارین؟ تاثیر داره؟

آره نصبش کردم موتور شتابش خیلی خوب شده فقط زمانی که دور موتورم از 8 بالاتر میره موتور ریپ می زنه امروز میرم کاربراتو بدم تنظیم کنن

monazzah
14-01-1392, 09:13 قبل از ظهر
راستی رنگ دستک های کلاج و ترمز جلو هم تموم شد فردا عکسشو می ذارم

roland
14-01-1392, 11:18 قبل از ظهر
monazzah ([Only registered and activated users can see links]) عزیز منتظریم ببینیم چی کردی با رخشت

فیلتر هم حتما عکس باز فابریک جا میشه؟

monazzah
14-01-1392, 11:20 قبل از ظهر
monazzah ([Only registered and activated users can see links]) عزیز منتظریم ببینیم چی کردی با رخشت

فیلتر هم حتما عکس باز فابریک جا میشه؟
چشم دادا

کاربراتور با یک رابط 10 سانتی به منبع فیلتر هوام وصل میشد که من او رابطو رو برداشتمش و بجای این فیلتر جدیده رو نصب کردم

amirkelan
14-01-1392, 11:57 قبل از ظهر
دادا بلا خره من 3 روز پیش موفق به بالا بردن کمک پیشرو پارس 250 شدم و جلوش هم مثل منزه جان آوردم پایین.خیلی شاخ شده....

monazzah
14-01-1392, 12:02 بعد از ظهر
دادا بلا خره من 3 روز پیش موفق به بالا بردن کمک پیشرو پارس 250 شدم و جلوش هم مثل منزه جان آوردم پایین.خیلی شاخ شده....

ای ول چه جوری آوردیش بالا ؟ عکسشو بذار ببینم

راستی اگزوز تو مشهد واسه دوستم خریدیم 180

- - - Updated - - -

ای ول چه جوری آوردیش بالا ؟ عکسشو بذار ببینم

راستی اگزوز تو مشهد واسه دوستم خریدیم 180

amirkelan
14-01-1392, 12:18 بعد از ظهر
چشم میزارم.خیلی سادست فنر باید باز بشه(یا با گیره یا دستگاه) بعدش یه حلقه به عنوان نگهدارنده داره که 3 تا اندازه متفاوت داره.فاصله حلقه 3 سانته.(برای خودم رو وسطیه بود) بعد توی اون حلقه یه فنر کوچک پیچیده شده
که برای انتخاب هر کدوم از حلقه ها باید تو حلقه مورد نظر بذاری.البته من 3 سانت کافیم نبود کمک و بردم پیش تراشکار یه حلقه با فاصله ی 4 سانت زد دور کمک.بعد فنر کوچک و انداختم توش بع از پایین هم که یه پیچ داره رو به اندازه 2 سانت تغییر دادم.تغریبا 7یا 8 سانت رفت بالا و فنرم خیلی روون تر شد.جلو رم به راحتی آوردم پایین.حالا وقتی عکس گذاشتم با عکس توضیح میدم.
انجام این کار رو فنرساز میگفت 20 تومن و میخواست به فنر تو هم اضافه کنه.ولی بهتره به یه فنر ساز بدی چون با دستگاه راحت تره و خودشونم تراشکار دارن.به نظرم 20 تومن حالا بدون تخفیفی که گرفتم ارزششو داشت.
راستی اگزوزه همون اگزوزست دیگه؟180؟ زیاد نیس؟

monazzah
14-01-1392, 12:23 بعد از ظهر
چشم میزارم.خیلی سادست فنر باید باز بشه(یا با گیره یا دستگاه) بعدش یه حلقه به عنوان نگهدارنده داره که 3 تا اندازه متفاوت داره.فاصله حلقه 3 سانته.(برای خودم رو وسطیه بود) بعد توی اون حلقه یه فنر کوچک پیچیده شده
که برای انتخاب هر کدوم از حلقه ها باید تو حلقه مورد نظر بذاری.البته من 3 سانت کافیم نبود کمک و بردم پیش تراشکار یه حلقه با فاصله ی 4 سانت زد دور کمک.بعد فنر کوچک و انداختم توش بع از پایین هم که یه پیچ داره رو به اندازه 2 سانت تغییر دادم.تغریبا 7یا 8 سانت رفت بالا و فنرم خیلی روون تر شد.جلو رم به راحتی آوردم پایین.حالا وقتی عکس گذاشتم با عکس توضیح میدم.
انجام این کار رو فنرساز میگفت 20 تومن و میخواست به فنر تو هم اضافه کنه.ولی بهتره به یه فنر ساز بدی چون با دستگاه راحت تره و خودشونم تراشکار دارن.به نظرم 20 تومن حالا بدون تخفیفی که گرفتم ارزششو داشت.
راستی اگزوزه همون اگزوزست دیگه؟180؟ زیاد نیس؟

ای ول

آره دادا همون اگزوزی که من خریدم الان شده 180

amirkelan
14-01-1392, 12:26 بعد از ظهر
ای ول

آره دادا همون اگزوزی که من خریدم الان شده 180

سالاری.
من یه گزوز شاخ پشت ویترین رفیقم دیدم خیلی شاخ بود تمام استیل میگفت 110 تومن ولی نمیدونم صداش چطوره...

monazzah
14-01-1392, 12:35 بعد از ظهر
سالاری.
من یه گزوز شاخ پشت ویترین رفیقم دیدم خیلی شاخ بود تمام استیل میگفت 110 تومن ولی نمیدونم صداش چطوره...

دادا اگه وزنش سنگینه و اگزوزش مثل اگزوز من تپله بخرش

ازش عکس بذار ببینمش

amirkelan
14-01-1392, 12:39 بعد از ظهر
31270
این همون حلقه هایی که گفتم سه تا از این حلقه موجوده که در این عکس رو وسطیه است یعنی یه دونه بالا یه دونه پایین برای بالا رفتن باید فنر بیاد پایین تر.(ببخشد من دوربین نداشتم با وب کم گرفتم)(این قبل از کار است)
31271
این قسمتی هست که گیره ته کمک فنر پیچ شده و فنر رو نگه داشته.از این قسمت که پیچی هست باید فنر رو در بیاری(که با گیره یا دستگاه باید باشه)به خاطر خطرش.
و سپس قسمت پلاستیکی و فنر رو در میارید بعد توی اون حلقه یه فنر کوچیک هستواونو میارید میزارید رو پایینیه به همینصورت میبندید(اما من دادم تراشکار برام یه حلقه پایین ترش درست کرد).
حال که گیره و پلاستیک و فنر رو بستیک قسمت پیچ آخر رو به دلخاه تنظیم کنید.امید وارم مفید بوده باشه.:laie_14:

- - - Updated - - -

دادا اگه وزنش سنگینه و اگزوزش مثل اگزوز من تپله بخرش

ازش عکس بذار ببینمش

یه کم درازتره و فک کنم سنگین تره....

monazzah
14-01-1392, 01:06 بعد از ظهر
31270
این همون حلقه هایی که گفتم سه تا از این حلقه موجوده که در این عکس رو وسطیه است یعنی یه دونه بالا یه دونه پایین برای بالا رفتن باید فنر بیاد پایین تر.(ببخشد من دوربین نداشتم با وب کم گرفتم)(این قبل از کار است)
31271
این قسمتی هست که گیره ته کمک فنر پیچ شده و فنر رو نگه داشته.از این قسمت که پیچی هست باید فنر رو در بیاری(که با گیره یا دستگاه باید باشه)به خاطر خطرش.
و سپس قسمت پلاستیکی و فنر رو در میارید بعد توی اون حلقه یه فنر کوچیک هستواونو میارید میزارید رو پایینیه به همینصورت میبندید(اما من دادم تراشکار برام یه حلقه پایین ترش درست کرد).
حال که گیره و پلاستیک و فنر رو بستیک قسمت پیچ آخر رو به دلخاه تنظیم کنید.امید وارم مفید بوده باشه.:laie_14:

- - - Updated - - -

یه کم درازتره و فک کنم سنگین تره....

ای وا دادا دمت گرم

خوب راهی نداری بخرش بنداز رو موتروت لذت ببر ازش

F.Shahgol
14-01-1392, 03:33 بعد از ظهر
منزه پس عكس فيلتر هوا را بزار

- - - Updated - - -

يه عكس هم بزار ببينم چطوري وصل كردي
اگه خوب شده من هم انجام بدم

monazzah
15-01-1392, 06:12 قبل از ظهر
صبح ازش عکس گرفتم اومدم بذارم دیدم تو گوشیم عکسا نصفست

گوشیم گاهی که عکس میگیری عکسارو نصفه سیو می کنه

فردا هم عکس فیلتر هم زین و هم دسته رو می ذارم شرمنده که دیر شد

زین موتور هنوز بعد از 4 روز آنماده نشده اعصابم خوردههههههههههههههههههههه هههههه

!NAVID!
16-01-1392, 01:41 بعد از ظهر
چی شد پس این عکسا

monazzah
17-01-1392, 06:39 قبل از ظهر
خوب شرمنده که دیر شد اولی زین موتور که فقط قسمت نفر پشت سری 5 سانت بالا آورده شد:

31520

- - - Updated - - -

اینم دستک های موتور:

31522
31523

- - - Updated - - -

اینم فیلتر هوا که مکانیک گفت بازش کن همون فیلتر هوای خودش خوبه:

31525

roland
17-01-1392, 09:12 قبل از ظهر
هواکش رو که نصب کردی صدای اگزوز بم شد مثل ماشن یا تغییر نکرد!

alipt130
17-01-1392, 09:14 قبل از ظهر
خوب شرمنده که دیر شد اولی زین موتور که فقط قسمت نفر پشت سری 5 سانت بالا آورده شد:

31520

- - - Updated - - -

اینم دستک های موتور:

31522
31523

- - - Updated - - -

اینم فیلتر هوا که مکانیک گفت بازش کن همون فیلتر هوای خودش خوبه:

31525

موتورت عالی شده بود .از نزدیک که دیدم ابهت خاصی داره.وقتی گازوندیش و رفتی صداشم معرکه بود

monazzah
17-01-1392, 09:16 قبل از ظهر
هواکش رو که نصب کردی صدای اگزوز بم شد مثل ماشن یا تغییر نکرد!

من اگزوزم اسپرته اما بازم صدای خود انجین تغییر کرده بود و موتور داغ می کرد

موتورت عالی شده بود .از نزدیک که دیدم ابهت خاصی داره.وقتی گازوندیش و رفتی صداشم معرکه بود

ممنون دادا لطف داری تو پیستم دیروز بچه ها خیلی خوششن اومده بود ازش ناقابله

alipt130
17-01-1392, 01:13 بعد از ظهر
همچین فلاپی مد نظرم هست برای موتور
31540

roland
17-01-1392, 06:03 بعد از ظهر
طرحهای خوبی رو موتور داری پیاده میکنی

موفق باشی پیگیر کارات هستم

pop_brop
17-01-1392, 10:09 بعد از ظهر
ایول دادا

dariush
18-01-1392, 05:55 قبل از ظهر
کارت درسته حالا اون فیلتر رو عوض کردی یا نه ؟؟
این دسته ها رو عوض کردی یارنگشون کردی ؟؟

monazzah
18-01-1392, 11:59 قبل از ظهر
همچین فلاپی مد نظرم هست برای موتور
31540

باید فلاپ چینی بخریم جفتی 180 بعد باید خودمون جای پیچ هاشو درست کنیم و برششون بزنیم

طرحهای خوبی رو موتور داری پیاده میکنی

موفق باشی پیگیر کارات هستم

ممنون لطف داری عزیزم

ایول دادا

- - - Updated - - -

ایول دادا

- - - Updated - - -

ایول دادا

ممنون عزیزم

کارت درسته حالا اون فیلتر رو عوض کردی یا نه ؟؟
این دسته ها رو عوض کردی یارنگشون کردی ؟؟

آره اون اسپرته رو بازش کردم و فابریکشو بستم

اونا رو هم رنگ کردیم با پیستوله

- - - Updated - - -

دیروز محمد همیلتون تشریف آورد خونه و دستک موتور و درست کرد و یک آچار کشی اساسی هم موتورو کردند :2i8d4ao:

pop_brop
19-01-1392, 11:46 قبل از ظهر
ایول محمد همیلتون:2i8d4ao:

monazzah
19-01-1392, 12:06 بعد از ظهر
ایول محمد همیلتون:2i8d4ao:

تازه بذار اون 250 هی که داریم با هم جمعش می کنیم آماده بشه :27:

pop_brop
19-01-1392, 06:22 بعد از ظهر
ایفل باوا !!
اره راش بندازین بیارین ببینیم چی شده اون هیوولا!!:2i8d4ao:

- - - Updated - - -

به نظر من برا فلاب کشی برو فلابای اون یارو رو بنداز بالای موتور:24:

monazzah
20-01-1392, 06:38 قبل از ظهر
ایفل باوا !!
اره راش بندازین بیارین ببینیم چی شده اون هیوولا!!:2i8d4ao:

- - - Updated - - -

به نظر من برا فلاب کشی برو فلابای اون یارو رو بنداز بالای موتور:24:

بهش نمی خورد حاجی

monazzah
25-01-1392, 02:18 بعد از ظهر
می خوام رادیات روغن روش ببندم

pop_brop
25-01-1392, 08:59 بعد از ظهر
یه بارم نیومدی قشنگ موتورتو وارسی کنم من
اونروز تو پیست هم که من داشتم با موتور رفیقم دور میزدم دیر رسیدم بهت نتونستم ازش فیض ببرم!!:2i8d4ao:

monazzah
26-01-1392, 06:46 قبل از ظهر
یه بارم نیومدی قشنگ موتورتو وارسی کنم من
اونروز تو پیست هم که من داشتم با موتور رفیقم دور میزدم دیر رسیدم بهت نتونستم ازش فیض ببرم!!:2i8d4ao:
زنده باشم جمعه انشالله میریم پیست باهم

pop_brop
26-01-1392, 12:17 بعد از ظهر
مطمئنی با هم میریم؟؟:25r30wi:

pop_brop
26-01-1392, 04:42 بعد از ظهر
می خوام رادیات روغن روش ببندم
برا مسافرتت رادیات اب بهتر نیس؟؟

monazzah
26-01-1392, 04:49 بعد از ظهر
برا مسافرتت رادیات اب بهتر نیس؟؟

نه دادا همون روغن

monazzah
02-02-1392, 07:04 قبل از ظهر
خوب یکم درگیر کاسه نمد جلوی موتور بودم

دیروز از تهران واسم کتی ترمز جلوی رنتال رسید محمد آقای همیلتون زحمتشو کشیدن

نقره ای رنگ هستش می خوام کتی کلاچ رو هم عوض کنم تا دوتتاش مثل هم بشن انشالله عوض که شد عکساشو می ذارم:2i8d4ao:

alipt130
02-02-1392, 09:01 قبل از ظهر
خوب یکم درگیر کاسه نمد جلوی موتور بودم

دیروز از تهران واسم کتی ترمز جلوی رنتال رسید محمد آقای همیلتون زحمتشو کشیدن

نقره ای رنگ هستش می خوام کتی کلاچ رو هم عوض کنم تا دوتتاش مثل هم بشن انشالله عوض که شد عکساشو می ذارم:2i8d4ao:

بسلامتی محمد جان کاسه نمدتو عوض کردی ؟موتورت روبراه شد؟
راستی این کتی ها که گرفتی چقدر قیمت دارن به موتور منم میخوره یا برا هر موتوری متفاوته؟

monazzah
02-02-1392, 09:03 قبل از ظهر
بسلامتی محمد جان کاسه نمدتو عوض کردی ؟موتورت روبراه شد؟ راستی این کتی ها که گرفتی چقدر قیمت دارن به موتور منم میخوره یا برا هر موتوری متفاوته؟ دادا محمد دوستم از تهران واسم گرفته آورده قیمتشم بهم نمی گه باید بهش بخوره آره درست شد موتورو امروز می برم می ذارمش واسه آچار کشی اساسی میام فردا پیشت انشالله

روان
02-02-1392, 09:10 قبل از ظهر
محمد موتور رو واسه دوستم خریدیم 2700 با بیمه منم رادیات رو آب بندی کردم حتما بزار عالیه خوراک جاده

monazzah
02-02-1392, 09:11 قبل از ظهر
محمد موتور رو واسه دوستم خریدیم 2700 با بیمه منم رادیات رو آب بندی کردم حتما بزار عالیه خوراک جاده

آره دوستت زنگ زد باهاش صحبت کردم مبارکش باشه

ای ول عکساشو بذار

والا دودلم شاید موتورمو بفروشم برم سنگین بخرم بدجور فکرم بهم ریخته نمی تونم تصمیم بگیرم:retarded:

روان
02-02-1392, 09:39 قبل از ظهر
هر کار میکنی با عجله نباشه خوب فکر کن

monazzah
02-02-1392, 09:40 قبل از ظهر
هر کار میکنی با عجله نباشه خوب فکر کن

بد جوری گیج شدم :waiting:

alipt130
02-02-1392, 10:31 قبل از ظهر
بد جوری گیج شدم :waiting:

بذار مدل جدید هیو بیاد اون موقع موتورتو بفروش یک هیو بگیر.منم موتور سنگین خیلی دوست دارم موتوری که سرعت داشته باشه و صدای محشر

monazzah
02-02-1392, 10:35 قبل از ظهر
بذار مدل جدید هیو بیاد اون موقع موتورتو بفروش یک هیو بگیر.منم موتور سنگین خیلی دوست دارم موتوری که سرعت داشته باشه و صدای محشر

دادا هیو همین مدلش الان 17 ملیونه پول نداریم اونقدر

روان
02-02-1392, 10:56 قبل از ظهر
تازه این پول رو که میدی هیچ خدا نکنه کاریش بشه همش باید تو استرس قطعات گرونش باشی

!NAVID!
02-02-1392, 02:18 بعد از ظهر
داداش تو بیخیال موتور سنگین شو
چون همیشه تو استرس هستی که خدایی نکرده موتور رو بگیرن
اینو نگه دار سوارش شو حالشو ببر

monazzah
03-02-1392, 06:32 قبل از ظهر
تازه این پول رو که میدی هیچ خدا نکنه کاریش بشه همش باید تو استرس قطعات گرونش باشی

آره دادا اصلا توجیه نداره

داداش تو بیخیال موتور سنگین شو
چون همیشه تو استرس هستی که خدایی نکرده موتور رو بگیرن
اینو نگه دار سوارش شو حالشو ببر

تا خدا بخواد آره لامصب استرسش زیاده

kourosh_bandit2
07-02-1392, 02:13 بعد از ظهر
از نظر من موتور رو استریت فایترش کن داداش. عین موتور خودم. خیلی توپ میشه هرکی میبینه 100% میاد میپرسه از کجا کلگی رو تهیه کردم همه حال منکنن. به ابهت موتور تواممیاد چون گنده هستش.

- - - Updated - - -

monazzah
08-02-1392, 06:46 قبل از ظهر
از نظر من موتور رو استریت فایترش کن داداش. عین موتور خودم. خیلی توپ میشه هرکی میبینه 100% میاد میپرسه از کجا کلگی رو تهیه کردم همه حال منکنن. به ابهت موتور تواممیاد چون گنده هستش.

- - - Updated - - -

ممنون که اومدی آره یک ماه از این چراغها روش گذاشتم اما نور خوبی نداشت بازش کردم

- - - Updated - - -

اینم کتی های استیل موتور (کتی ترمز جبو قابل تنظیمه )

3260032600

- - - Updated - - -

32601

121
09-02-1392, 12:43 قبل از ظهر
[QUOTE=monazzah;189018]ممنون که اومدی آره یک ماه از این چراغها روش گذاشتم اما نور خوبی نداشت بازش کردماینم کتی های استیل موتور (کتی ترمز جبو قابل تنظیمه )دادا، کتی مبارکت باشه، فک کنم اگه اینارم طلایی بزنی جالب باشه، سعی کن صدف طلایی بزنی براق تراز خمیر طلاییه، من 2روز دگیه میرم واسه خودم بگیرم اگه مشهد گیرت نمیاد بگو برات میگیرم، شمارمو که داری، من ارتفاع جلورو 8 سانت زدم جالب شده،ضربه گیر سر فرمونو عوض کردم اسپرتی گذاشتم همرنگ موتور(نارنجی)،ایینه هم یه مدل دیگه گذاشتم کوتاهو جمو جور برای لایی کشی ترافیک مناسبه، ، 2تا عدسی زنون خریدم که دارم فکر میکنم چجوری جای کله چراغ بزارمش، احتمالا باید بدم براش کاسه چراغ درست کنن، شاید کار جالبی در بیاد،دادا موتور سنگینم بخر حالشو ببر، ولی پیشروتو نگه دار چون با سنگین نمیتونی همیشه و همه جا بچرخی،

monazzah
09-02-1392, 06:29 قبل از ظهر
[QUOTE=monazzah;189018]ممنون که اومدی آره یک ماه از این چراغها روش گذاشتم اما نور خوبی نداشت بازش کردماینم کتی های استیل موتور (کتی ترمز جبو قابل تنظیمه )دادا، کتی مبارکت باشه، فک کنم اگه اینارم طلایی بزنی جالب باشه، سعی کن صدف طلایی بزنی براق تراز خمیر طلاییه، من 2روز دگیه میرم واسه خودم بگیرم اگه مشهد گیرت نمیاد بگو برات میگیرم، شمارمو که داری، من ارتفاع جلورو 8 سانت زدم جالب شده،ضربه گیر سر فرمونو عوض کردم اسپرتی گذاشتم همرنگ موتور(نارنجی)،ایینه هم یه مدل دیگه گذاشتم کوتاهو جمو جور برای لایی کشی ترافیک مناسبه، ، 2تا عدسی زنون خریدم که دارم فکر میکنم چجوری جای کله چراغ بزارمش، احتمالا باید بدم براش کاسه چراغ درست کنن، شاید کار جالبی در بیاد،دادا موتور سنگینم بخر حالشو ببر، ولی پیشروتو نگه دار چون با سنگین نمیتونی همیشه و همه جا بچرخی،
ممنون دادا

قبلا طلایی کرده بودم فابریکشو اما اگه کتیت به جایی گیر کنه خش میشه و بد جور توی ذوق مس زنه
ارتفاعی بین کلاه چراغ و گلگیرت 8 سانت شده؟ درست متوجه شدم؟
خوب شده ضربه گیرت ای ول

عکسای موتورتو بذار ببینیم و لذت ببریم:gigglesmile:

121
09-02-1392, 08:53 قبل از ظهر
از ارتفاع فابریک 8 سانت پایین اوردم (شما 3سانت زدی)،گوشیم برای تعمییر رفته، درست شد حتما عکس میگیرم میزارم ، رفقانظر بدن راهنماییم کنن.

monazzah
09-02-1392, 10:39 قبل از ظهر
از ارتفاع فابریک 8 سانت پایین اوردم (شما 3سانت زدی)،گوشیم برای تعمییر رفته، درست شد حتما عکس میگیرم میزارم ، رفقانظر بدن راهنماییم کنن.

واستا ببینم یعنی کمک 8 سانت بالاتر از دسته است الان؟

چراغت که می خوره به گلگیر

121
21-02-1392, 11:12 بعد از ظهر
سلام دادا، اره 8سانت زدم ولی پشیمون شدم چون افتادم تو یه دست انداز شدید و گلگیر جلوم خورد شد، الان کمش کردم 5 سانت ،
به رفقا پیشنهاد میکنم بیشتراز 4،5 سانت نزنن چون ممکنه متل موتور من گلگیر جلوش بشکنه ( دادم دستش کردن و با یتیکه فلاپ بغل 70 برام خرج برداشت.

monazzah
22-02-1392, 06:25 قبل از ظهر
سلام دادا، اره 8سانت زدم ولی پشیمون شدم چون افتادم تو یه دست انداز شدید و گلگیر جلوم خورد شد، الان کمش کردم 5 سانت ، به رفقا پیشنهاد میکنم بیشتراز 4،5 سانت نزنن چون ممکنه متل موتور من گلگیر جلوش بشکنه ( دادم دستش کردن و با یتیکه فلاپ بغل 70 برام خرج برداشت. سقف مجازش 3.5 سانته

121
22-02-1392, 11:18 بعد از ظهر
شما درست میگی دادا ، ولی من 5 سانت زدم ، الان دیکه مشکلی ندارم، تو فکرم ارتفاع عقبو کم کنم ولی نمیدونم چطوری ،
سوال کردم فنر موتوری مشابه ش نیست که به این موتور بخوره ،
راستی میخوام رو فلاپای عقب طرح شعله رنگ کنم ( از قوس فلاپ تا نزدیک دمبی عقب) نظرتون چیه جالب میشه؟

monazzah
23-02-1392, 06:28 قبل از ظهر
کمک عقب قابل تنظیم نیست همه می برنش بالا شما می خوای بیاریش پایین

تو بازار هست باید بگردی

121
25-02-1392, 05:54 بعد از ظهر
تو گمرک چنتا فنر سازی هست سوال کردم نداشتن،
تیپ این موتور وقتی ارتفاع بخوره قشنگتره (به نظر خودم) فقط نمیدوتم میشه این فنرو کوتاه کرد یا نه؟
یه دوستم تو کار ار تفاع زدن ماشینه ، بپرسم ازش میتونه فنرو ببره کوتاه کنه، واینکه میل فنر احتمال شکستن داره یا مشکلی پیش نمیاد.

monazzah
26-02-1392, 06:30 قبل از ظهر
تو گمرک چنتا فنر سازی هست سوال کردم نداشتن،
تیپ این موتور وقتی ارتفاع بخوره قشنگتره (به نظر خودم) فقط نمیدوتم میشه این فنرو کوتاه کرد یا نه؟
یه دوستم تو کار ار تفاع زدن ماشینه ، بپرسم ازش میتونه فنرو ببره کوتاه کنه، واینکه میل فنر احتمال شکستن داره یا مشکلی پیش نمیاد.

دادا دست به کمک و فنر نزن

کمک با یک تیکه آهن به شاسی وصل شده روی اون کار کن

بذار فردا خودم یک نگاه بهش بندازم ببینمی چیکارش میشه کرد

عکس از موتورت اینجا بذار ببینیم

میثم شوب چاری
13-03-1393, 11:22 قبل از ظهر
کسی از واشر سرسیلندر عکسی چیزی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کمک فوریییییییییییی

monazzah
17-03-1393, 07:35 قبل از ظهر
کسی از واشر سرسیلندر عکسی چیزی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کمک فوریییییییییییی
واشر سرسیلندر روان بهش می خوره

3 e y e d
17-03-1393, 07:55 قبل از ظهر
سلام اگه تیون انجین هم میخواید بکنید یه کار بلدم سرعت و قدرت و بیشتر میکنه ولی استاندارد نیست بگم؟

Alireza.BMW
17-03-1393, 07:58 قبل از ظهر
بگو دوست عزیز درسته این موتورو ندارم اما برام جالب شد

3 e y e d
17-03-1393, 08:08 قبل از ظهر
صفحه های قبلی رو خوندم فهمیدم میخوذد تیون بکنه انجین رو.
شما میتونی سوپاپ های موتورت رو با سوپاپ خودروی ۲۰۶ تعویض کنی که این کار فقط از یه تراشکارو تعمیرکار بسیار ماهر میاد.
عمر مفید سر سیلندر رو کم میکنه اما انچنان قدرتی به موتورت میده که تو خواب هم فکرش رو نکنی.
تراشکار شهر ما دیگه اینکار رو انجام نمیده میگه برا ۳-۴ نفر انجام دادم همه درب و داغون شدن من دیگه اینکارو نمیکنم

monazzah
18-03-1393, 07:54 قبل از ظهر
سلام اگه تیون انجین هم میخواید بکنید یه کار بلدم سرعت و قدرت و بیشتر میکنه ولی استاندارد نیست بگم؟

صفحه های قبلی رو خوندم فهمیدم میخوذد تیون بکنه انجین رو.
شما میتونی سوپاپ های موتورت رو با سوپاپ خودروی ۲۰۶ تعویض کنی که این کار فقط از یه تراشکارو تعمیرکار بسیار ماهر میاد.
عمر مفید سر سیلندر رو کم میکنه اما انچنان قدرتی به موتورت میده که تو خواب هم فکرش رو نکنی.
تراشکار شهر ما دیگه اینکار رو انجام نمیده میگه برا ۳-۴ نفر انجام دادم همه درب و داغون شدن من دیگه اینکارو نمیکنم
ممنون دادا من این موتور چند ماه که فروختمش

3 e y e d
18-03-1393, 09:03 قبل از ظهر
ممنون دادا من این موتور چند ماه که فروختمش

خواهش میکنم اینی که گفتم رو همه سی جی ها و پیشرو پارس ها جواب میده حیف که عمر مفید موتور رو کم میکنه

jacksparo
09-09-1393, 08:36 بعد از ظهر
سلام دوستان منم همین موتور رو دارم ولی تصادف کردم تمام وسایلاش گیرم اومده به جز کایت و اگزوزش اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنونش میشم

- - - Updated - - -

دوستان گلم این آدرس ایمیلمه jacksparo13b اگه کسی بتونه راهنماییم کنه تا آخر عمر ممنونش میشم